• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

CZARNA LISTA PRACODAWCÓW Dodaj do ulubionych

• IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.04, 13:53
    Proponuję stworzyć czarną listę pracodawców, hochsztaplerów wszelkiej maści,
    którzy oszukując i wykorzystując ludzi tłumaczą się, że "taki jest dzisiaj
    rynek pracy, takie zasady", zapominając, że to oni tworzą takie zasady.
    Wpisujcie na listę firmy, z podaniem miejscowości i z jakiego powodu
    zasługują na miejsce na tej liście.
    Rozliczmy w końcu ich z pracy za darmo, z niepłacenia pensji, z zaleganiem z
    ZUS itp. Dosyć tego!
    Zaawansowany formularz
    • Gość: kkkkk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.04, 13:55
      takich list było juz sporo, dobry temat ale zajrzyj do archiwum tego forum
      pzdr
      • Gość: ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.05, 07:15
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • 11.10.05, 10:43
        Toyota - wiele obietnic, stałe zatrudnienie, pewność pracy, w rzeczywistości
        rotacja, umowy okresowe, nieprwnośc bo jest wiele innyc na twoje miejsce
        • Gość: Majak IP: *.horajnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.06, 19:19
          Tragedia.
          • Gość: Ala IP: *.cust.tele2.pl 29.07.09, 18:14
            szukam książki "Oszustwo stulecia"Kolberga czy ktoś może mi pomóc ????? Bardzo mi zależy to mój kontakt gg 5974884
          • 18.12.09, 19:25
            • Gość: GOOGLE POLAND IP: *.customers.ownit.se 27.05.11, 04:03
              totalny SYF, firma jak dawne zaklady zaporożca, oczekuje ze spisz, jesz, mieszkasz w pracy
              a klamia jak nadęci. zygac sie chce.
              • Gość: jesz IP: *.cloudlet-computing.net 27.05.11, 04:15
                a rzekomo to taka dobra firma. prawda jest taka ze to wielkie gó....
                każdy kto pracował tam torche to wie jakie numery odstawia wasilewski.
                calkowita żenada. jedyny powod dlaeczgo rzekomo jest to taka dobra firma to pozornie tylko dla idiotow to dobre miejsce. poza tym stosuja dyskriminacje wiekową w zywe oczy.
                • Gość: odn google IP: *.torservers.net 27.05.11, 04:18
                  google? oni sa najlepsi w reklamowani samych siebie, poza tym to atomsofera i inne zachowania tej firmy sa obozowe.
                  • Gość: jerion IP: *.appliedops.net 27.05.11, 04:21
                    ich preferencje to mlodzi i naiwni studenci. za pizze, łózko i troszke wiekszą płace niz inne normalne firmy.
        • 04.08.06, 21:33
          Chodzi mi o ten pod dworcem centralnym w Wawie, nie wiem jak w innych. Byłam
          tam na dniu próbnym, zgroza. Za marną kasę wymagają nie wiadomo czego,
          sprzedawczynie stoją na baczność lub bez przerwy składają ciuchy, kierowniczka
          to siksa może 20 letnia, a traktuje pracownice jak tresowane króliki. Po moim
          15 minutowym pobycie w tymże sklepie zaczęła mnie wypytywać na wyrywki o ceny
          ciuchów i odsyłała do mnie klientki, które pytały np. czy na zapleczu jest taki
          a taki rozmiar (na zapleczu byłam 2 sekundy, aby zostawić torebkę i nie muszę
          chyba dodawać, ze miałam o tym takie pojęcie jak klientki). Po godzinie miałam
          kompletnie dość, wzięłam manatki i zwiałam. szczerze odradzam.
          • Gość: Szczerze pisząc IP: 83.230.121.* 10.12.08, 12:06
            Jeśli nie napisali na jakie stanowisko rekrutują to wiec, że trafisz
            do telefonicznego obozu pracy zwanego telemarketingiem. Jeśłi
            napisali że na inne stanowisko tona 95% po to by powiedzieć "już
            mamy chętnego ale możeakurat dla pani/panacoś znajdziemy".
            • Gość: ona IP: *.aster.pl 12.12.08, 20:11
              To ta Piętka od kalendarza co u nas na ścianie wisi?
          • Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.09, 20:53
            Społem PSS Chełm
          • Gość: maja IP: *.toya.net.pl 16.10.09, 11:57
            gorzej trafic nie mozna. nikt nie przedstawia personelu. nie wiadomo co robic. a kazdy sie drze. nie polecam kanapki z podlogi
        • Gość: jona835 IP: 83.238.196.* 17.04.07, 17:26
          To najgorsza firma jaką znam. Niestety miałam "przyjemność" w niej pracować.
          Kierownictwo...... szkoda mówić, bez wiedzy, kwalifikacji i wykształcenia. O
          wypłatę, swoje zarobione pieniądze trzeba dosłownie żebrać. W dodatku bardzo
          często się zdarza że nie dostaje się kwoty na którą się umawiano (bo na umowie
          oczywiście widnieje najniższa krajowa). Umowy w ogóle sporządzane na niekorzyść
          pracownika. W firmie panuje totalny chaos, bałagan i nieład. Mnóstwo spraw
          niezałatwionych, mnóstwo niezadowolonych klientów, od reklamacji urywają się
          telefony. Pracownik traktowany jest jako tania siła robocza, nikt się z nim nie
          liczy. Praca w nadgodzinach to standard. Za nadgodziny nikt oczywiście nie
          płaci, nie ma też mowy o tym aby je sobie wybrać. Bardzo często trzeba
          przychodzi do pracy w niedziele i święta. Ogólnie TRAGDIA!!!!
          • Gość: jona835 IP: 83.238.196.* 17.04.07, 17:29
            Najgorsza firma to Garmond Press.
            To najgorsza firma jaką znam. Niestety miałam "przyjemność" w niej pracować.
            Kierownictwo...... szkoda mówić, bez wiedzy, kwalifikacji i wykształcenia. O
            wypłatę, swoje zarobione pieniądze trzeba dosłownie żebrać. W dodatku bardzo
            często się zdarza że nie dostaje się kwoty na którą się umawiano (bo na umowie
            oczywiście widnieje najniższa krajowa). Umowy w ogóle sporządzane na niekorzyść
            pracownika. W firmie panuje totalny chaos, bałagan i nieład. Mnóstwo spraw
            niezałatwionych, mnóstwo niezadowolonych klientów, od reklamacji urywają się
            telefony. Pracownik traktowany jest jako tania siła robocza, nikt się z nim nie
            liczy. Praca w nadgodzinach to standard. Za nadgodziny nikt oczywiście nie
            płaci, nie ma też mowy o tym aby je sobie wybrać. Bardzo często trzeba
            przychodzi do pracy w niedziele i święta. Ogólnie TRAGDIA!!!!

• Gość: KRYSIEG IP: *.wro.vectranet.pl 05.06.07, 18:06
            • Gość: KK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.07, 20:22
              To tak jak w firmie Candellux standardy afrykańskie połowa XIX w
              • Gość: symetria04 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.08, 23:22
                • Gość: eb49pc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.11, 16:39
                  Głównie z dwóch powodów:

1. Poważne problemy z terminową wypłatą (przelew rzekomo wysłany "z samego rana" - po terminie płatności - nie może dotrzeć na konto przed 16:00)
                  2. Mało poważne traktowanie pracowników przez tzw. koordynatorów.
                  • Gość: Franek IP: *.ip.mgk.pl 02.06.11, 17:58
                    Wypłata jest na czas !
                    Ale napoje w upał się tu nie należą ,podobnie jak zupa w zimie !
                    • Gość: wiola IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.05.12, 16:04
                      wypłaty są nie na czas a panie w kadrach nic nie wiedzą i nic nieumieją,a na dodatek oszukują że pieniądze wyszły a pieniędzy niebyło.zamiast sprzątać inne obiekty niech posprzątają u siebie,to jest firma krzak!!!!
                      • Gość: m. IP: 148.81.172.* 13.02.14, 11:03
                        Firma- kompletne DNO. Ludzie tam pracujący mega niekompetentni!! Panie w kadrach??? pracują w tym dziale chyba z przypadku. One autentycznie liczyć nawet nie potrafią heh. ze specjalizacją swojego działu nie mają kompletnie nic wspólnego. no i ta "kultura osobista" Pań tam pracujących ... bez komentarza!
                    • Gość: xxxx IP: *.ultra.net.pl 06.12.13, 17:45
                      hahah o czym ty czlowieku gadasz hahha jeszcze jak by dawali umowę hahah
                      ja nie dawno pracowalem miesiąc czasu bez umowy hahah miala byc maszyna w ten dzien co szedlem do pracy a tu co po 3 tygodniach przywiezli maszynę i to jeszcze nie tą co trzeba hahha
                      wzielem jeden dzien wolnego po miesiącu pracy i co ? zatrudnili sobie nowego naiwnego pracownika . Pozdrawiam
                      • Gość: de IP: *.dynamic.chello.pl 24.03.14, 18:56
                        Co wy pitolicie AM LUX należy do POLPATRON I SOLIDU właściciel należy do najbogatszych ludzi tak mówi gościu kiedy łazi po mieszkaniach i proponuje ubezpieczenia TUZ -więc ja mu ufam ....
                  • Gość: Pracownik IP: 62.225.34.* 21.07.11, 11:37
                    Potwierdzam przedmówcę:
                    1. Przelewy notorycznie opóźnione - brak możliwości zdobycia jakiejkolwiek informacji, odsyłają z działu do działu, nie wiem po co pracuje w tej firmie tyle osób gyż połowa nie wie co ma robić; twierdzą, że przelew wyszedł a pieniądze na konto wpływają po 2 - 3 dniach
                    2. Traktowanie ludzi na zaszadzie zastraszania - nie podoba się to mozesz się zwolnić, ktoś się nie zgadza na warunki umowy to też się żegna z firmą

Jedyny puls to wysokie podstawy - zadko się zdarza, żeby firma dawała na początek 2500 zł netto (oczywiście z paliwem 500zł) dla świeżego handlowca, większość osób tylko dlatego pracuje
                    • Gość: ewelina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.11, 12:34
                      ja odradzam pracę w amluxie niestety trzeba chodzić za pieniędzmi co miesiąc robią korektę mój mąż pracował od 14 sierpnia do 31 sierpnia włącznie ze sobotą i niedzielą i dotał 500zł zrobił afere to mu powiedzieli jak mi udowodnisz ze pracowałeś w soboty i niedziele zdenerwował sie i odszedł nie ma jak udowodnic bo jak wchodza na obiekt to jest firma ochroniarska i tam podpisuja o której wchodzą i wychodzą a oni nie chcą mu tej karty wydać bo nie jest dyrektorem amluxa i co pieniądze poszły się walić, pracował we wrZesniu dwa tyg ciekawe ile dostanie jestem ciekawa i co on ma zrobic warszawa kaze z brygadzistą załatwiać a ten ze do warszawy ma dzwonić i tak non stop to SĄ OSZUŚCI POWINNI ZAMKNĄĆ TEN BURDEL
                      • Gość: M IP: 148.81.172.* 13.02.14, 13:39
                        Zgadzam się- do inspekcji pracy powinno się zgłosić ten BURDEL!
                    • Gość: Dorota IP: *.centertel.pl 28.08.13, 09:47
                      Zapraszam do interwencji w tej sprawie ja napisałam już do interwencji i umówiłam sie do rzecznka praw obywatelskim nie pozwólmy siebie tak traktować
                      moł adres mail rak 40@vp.pl
                    • Gość: xxxxxxxxx IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.09.13, 00:00
                      chyba jesteś kierownikiem w tej posranej firmie :\ bo ja zarabiam ledwo 1400 zł bez żadnych premii bez niczego, bo tutaj kradną pracownikowi w Łodzi a nie dają mu zarobić. Kabaret przez duże K
                      • Gość: mar****** IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.13, 12:50

Pracuje w tej firmie (amlux 2 lata świetnie się pracuje nigdy mnie nikt nie oszukał z wypłata jest fajnie pozdrawiam :)
                        • Gość: Dodi IP: *.1000lecie.pl 23.06.14, 12:11
                          To chyba jesteś koordynatorką, bo ja pracuję już prawie 2 miesiące i nie widzę pieniędzy. Koordynatorka francowate chamidło ,menele pod budką z piwem lepszym językiem się posługują. Rejon ma chyba z hektar , kręgosłup i nogi wysiadają.Odradzam. Lepiej w innej firmie wziąć dwa rejony, będzie trochę pieniędzy, a robota ta sama.Pozdrawiam nowych przybyszów i życzę szczęścia!!!!!!!!!!!!!!!
                  • Gość: Irena IP: 178.73.49.* 12.11.11, 21:43
                    Firma bazuje na ciężkiej sytuacji na rynku pracy. Wciąż straszą obniżkami poborów,a obowiązków dokłada się bez zapłaty. Jeśli się nie zgadzasz słyszysz,że na twoje miejsce za drzwiami czeka dziesięciu chętnych. Nie respektuje się w tej firmie żadnych praw pracownika (podstawą do tego są tak zwane przepisy wewnętrzne firmy). Pracodawca nieuczciwy i nie szanujący tych,bez których firma przestała by mieć rację bytu.Zwykły wyzyskiwacz.
                    • Gość: Natalia IP: 95.108.66.* 22.11.11, 23:11
                      ale o jakie stanowiska pracy chodzi? wszystkich traktują równo? Jaki jest w sumie zakres obowiązków? z gory dzieki za odpowiedz bo zastanawialam sie nad praca w tej firmie....
                    • Gość: anonim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.12, 17:36
                      potwierdzam nie placa w terminie
                  • Gość: Anna IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 28.11.11, 12:48
                    ja pracowałam w tej firmie i byłam bardzo zadowolona nigdy nie było problemu z wypłaceniem należności za wykonana pracę jeżeli chodzi o koordynatora to powiem krótko :super ,nie podam imienia i nazwiska ale napisze z jakiego miasta a mianowicie:Bydgoszcz, jeżeli pracownik jest ok to pracodawca tym bardziej!!!
                    • 06.12.11, 17:52
                      Gość portalu: Anna napisał(a):

> ja pracowałam w tej firmie i byłam bardzo zadowolona nigdy nie było problemu z
                      > wypłaceniem należności za wykonana pracę jeżeli chodzi o koordynatora to powie
                      > m krótko :super ,nie podam imienia i nazwiska ale napisze z jakiego miasta a mi
                      > anowicie:Bydgoszcz, jeżeli pracownik jest ok to pracodawca tym bardziej!!!

Hahahahaha...a tym razem wypowie się przed Państwem potencjalny klient. Otóż pracuję w jednym z biur, które jest obsługiwane przez ową firmę...W łazienkach: brak zapachów, brak sprayów zapachowych, papier toaletowy szary i twardy oraz ręczniki papierowe - cienkie i szorskie, rwią się na potęgę i kruszą i walają wszędzie. Przyglądam sie co i jakie noszą panie sprżatające w rękach do sprzątania...śmiechu warte rozwodnione, śmierdzące płyny. Często prosimy by nie myć nimi, bo koło WC nie da sie korytarzem przejść tak śmierdzą. Panie sprzątające w naszym biurowcu są przemiłe. To byłe pracownice naszej firmy. Obecnie na emeryturach, że niby miały sobie dorobić...w spokojnym dla siebie miejscu, bo my ich znamy, one nas..ale spokojnie pracować nie mogą, bo otóż z firmy AMLUX dano na obiekt pyskatą siusiarę lat około 20-stu, która zachowuje sie jakby wszystkie rozumy zjadła. Klnie, pokrzykuje...poczuwa się jak ekonom pogania swoich najemników. ZERO SZACUNKU!!! I pokrzykuje, że skończyły sie czasy (tu nazwa naszej firmy)!!! Teraz tu rządzi AMLUX! Śmiechu warte! Dziś AMLUX jutro IMPEL...wiadomo??? Gówniara po podstawówce - oto przedstawiciel firmy na naszych włościach... Także - jak ja - osoba postronna mogę powiedzieć dobrze o tej firmie????
                      • Gość: klynet IP: *.pl.netia.com.pl 01.03.12, 10:36
                        przeczytałem wypowiedź i:
                        ad. koorydnator - sytuacja nie akceptowalna,
                        ad. środki higieny - w jakis sposób się Państwo z nimi roliczają? czy środki te są w cenie usługi? Czy są refakturowane? Jeśli są refakturowane to możecie Państwo sobie zażyczyć lepszej jakości środki...
                        ad. środki czystości - sytuacja nie akceptowalna - w biurze, w którym pracuje, też obsługuje amlux, środki higieny kupujemy we własnym zakresie, co do środków czystości faktycznie zdażyło się, że ktoś narzekał z naszej firmy, że ścierką śmierdzącą są biurka przecierane....poza tym bez większych obiekcji co do usługi ( poczucie czystości to kwestia względna, ale w pracy nie skupiam się na tym czy terakota błyszczy w WC, wystarczy po prostu jak nie jest mega usyfiona, czyli względne poczucie czystości zachowane;) )

podsumowując, zastanawiam się ile Państwo płacą za sprzątanie tego biura, bo często jest tak, że klient chce żeby mu tanio bardzo dobrze posprzątać, a w większości przypadków tak się po prostu nie da;)
                        pozdrawiam
                        • Gość: anim IP: *.204.14.225.dsl.dynamic.t-mobile.pl 05.02.14, 23:25
                          zdecydowanie odradzam!!! pracować z brygadzistką na Millenium to istna masakra niby pracująca!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                      • Gość: Gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.04.12, 14:19
                        Witam.
                        Poproszę o nazwę obiektu oraz dokładny Adres. Z miłą chęcią złoże na ten obiekt Ofertę na usługi w wysokim standardzie i odpowiednim traktowaniem ludzi (nasi kierownicy są ludźmi, znają prawdę oczywistą iż podstawą każdego biznesu jest człowiek) Podaję kontakt Agnieszka Gawlak 505 170 005
                      • Gość: byly pracownik IP: *.dynamic.chello.pl 23.02.13, 20:50
                        witam zainteresowanych ta firma,ja rowniez odradzam wspolprace z ta firma,oszukuja i okradaja swoich pracownikow z pensji,placa tak jak im sie to podoba jesli sami maja za malo to opcinaja wyplate pracownikom i biora kase do swoich kieszeni,oklamuja ludzi
                        • Gość: Heń0 IP: *.ip.mgk.pl 06.06.13, 21:51
                          Obcinają wypłatę bo zima ich kosztowała !
                          Złodzieje jedne !
                          • 29.12.14, 19:17
                            Mam pytanie jak płacą za soboty gdy mam umowe o pracę Wronki. Tam ta firma wchodzi od luty Wronki Amica.Proszę o odp
                        • Gość: nieznany IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.06.13, 22:57
                          swięta prawda-oni tylko cbcinają pieniadze zarobione kiedy tylko chcą i ile chcą,najlepiej sprzatac za darmo...firmy dają im kasę dla pracownika,a oni biorą do wlasnej kieszeni,pora zrobic z nimi porzadek,takie firmy jak Amlux powinny byc zakazane...
                      • Gość: jaaaa IP: *.play-internet.pl 22.11.13, 16:03
                        najgorsza firma w której pracowalam nie dostalam tylu pieniedzy ile mialam dostac umowa skonstruowana jest w sposób karygodny zamiast kwoty zarobionej netto lub brutto sa cztery kropki na dodatek sa nie wyplacalni obiecuja ze dostaniesz zwrot pieniedzy o niekaralnosci nastepnie nie otrzymujesz pelnego wynagrodzenia za przepracowany miesiac nie wspominajac o zwrocie pieniedzy za zaświadczenie o niekaralności ktre jest dla firmy(które niestety nie otrzymasz spowrotem)
                      • Gość: L4 IP: *.toya.net.pl 10.06.14, 22:05
                        Dorzucę do tego swoją opinię. Dokładnie wszystko się zgadza. Właśnie zakończyłam współpracę z firmą (!) Amlux. Wszystko załatwiane z pracownikami z pozycji wyższości. Czyli inaczej mówiąc mobbing. Dyskutować nie wolno bo wylatuje się za dyskutowanie z brygadzistą z pracy. Pracowników mają za szmaty, które nie mają nic do powiedzenia tylko mają słuchać wydawanych poleceń. Ludzie!!!!!!! nie dajcie się wykorzystywać bo takie zachowanie przełożonych nigdy się nie zmieni!!!!!! Nie możemy dać sobą pomiatać!!!! Sprzątanie to jest najgorsza robota i najbardziej niewdzięczna. Może w końcu społeczeństwo zrozumie, że czasy "sprzątaczek" już minęły. Pani sprzątająca też może mieć wyższe wykształcenie, a iloraz inteligencji ponad przeciętną. A przede wszystkim Pani Sprzątająca jest CZŁOWIEKIEM!!!!!!!!!
                      • Gość: hdhvfjjcxd IP: *.205.154.214.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.08.14, 15:02
                        Tak amlux! Firma zatrudnila mnie bez grupy, a kierowniczka nie miala nic przeciwko. Teraz przychodza inni z grupa i prawdopodobnie zwolni ktoraś z nas ... moja znajoma juz tydzien nie przychodzi bo rzekomo o niej zapomniala a ze mna roZmawiala to chciala jej podziekowac! Podpisalam umowe, a praca jest nie pewna, teraz tylko się zastanawiam z kolezanka czy wyplate dostaniemy odpowiednia...
                      • Gość: Barbara Zabdyr IP: *.static.ip.netia.com.pl 09.09.14, 15:40
                        Nie jestem klientem, ale osobą, która przepracowała 20 godzin na zmianie nocnej zatrudniona przez P. Ewa Swic (ul. Tyniecka 18) z bezpośrednim przełożonym P.Ludwik Humel w markecie Bonarka -Kraków. Nie otrzymałam wynagrodzenia za owe 20 godzin na zmianie nocnej (10 zł za 1 godz. pracy). Więcej! Moje e-mail kierowane do biura firmy pozostały bez odpowiedzi. Nie zależy mi na paru groszach, z których firma mnie okradła, ale na zasadzie: tępić złodziei w tym kraju należy! Moim następnym posunięciem jest odwołanie się do Państwowej Inspekcji Pracy oraz w razie konieczności do Sądu Pracy w Krakowie.
                        Barbara Zabdyr
                        • 21.09.14, 14:19
                          To jest całe 200 zł! W niektórych miejscach Amlux płaci tyle za cały miesiąc spszątania, a i tak czasem z 50 zł nie wypłaca, bo kierownicy tłumaczą, że bank jest nieopłacalny i dobrze że zapłacą cokolwiek. Dopiero po pszepracowanym miesiącu mi powiedzieli, że dostanę mniej nisz mi powiedziano na początku. Odeszłam.
                      • 18.04.15, 10:02
                        Pracowałem 3 lata w Amluxie w Manufakturze Łodź .Najgorszy burdel w jakim pracowałem.Zastępca kierownika Dariusz S nawet dzien dobry nie umiał powiedziec taki burak i cham kawał ku.. Ciagel mu xle gruba świ...a
                        • 18.04.15, 10:03
                          Pracowałem 3 lata w Amluxie w Manufakturze Łodź .Najgorszy burdel w jakim pracowałem.Zastępca kierownika Dariusz S nawet dzien dobry nie umiał powiedziec taki burak i cham kawał ku.. Ciagel mu źle gruba świ...a. Łobuzy, zero biura itd
                          • 15.10.15, 11:26
                            Ja pracuje w Amluxie 2 lata i jakoś nie narzekam. Wypłata zawsze na czas,kontakt z koordynatorem zawsze ok.Aha i nie jestem żadnym wyższym stopniem pracownikiem! !!Dodam tylko że pracuje w Poznaniu.
                    • Gość: Mirek IP: *.204.109.111.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 12.06.14, 10:26
                      Napisałaś "pracowałam" ? To dlaczego już nie pracujesz skoro "byłaś zadowolona" ? Wywalili cię bo co ? Aaaaa rozumiem - nie byłaś OK. A imienia i nazwiska dlaczego nie podasz ? Chyba, że .... łatwo byłoby cię zidentyfikować jako menagera firmy alby żona menagera. Wtedy sprawa byłaby jasna. Nie podasz nazwiska fikcyjnego bo zaraz odezwą się pracownicy i stwierdzą, że nikt taki tam nie pracował. Jeśli zaś podpiszesz się nazwiskiem osoby która pracowała to jest ryzyko, że przypadkiem przeczyta to ta osoba i też będzie chryja. SPRAWA SIĘ RYPŁA i .... WSZYSTKO JASNE.
                  • Gość: monika IP: *.play-internet.pl 18.03.12, 09:22
                    witam nie zgadzam sie z twoja wypowiedzią od roku pracuje w amluxie i nie zdażyło się takie zajście z kaską zawsze na czas ogólnie fajnie się pracuje kierownictwo super pozdrawiam
                    • Gość: ona...... IP: *.wroclaw.vectranet.pl 31.03.12, 20:02
                      witam,
                      nie zgadzam się z takimi opiniami. Pracuję w tej firmie od roku, dbam o pracowników a także o dobre kontakty z Klientami. Pracownicy szanują mnie a ja ich , to samo jest w kontaktach z klientami.Pracownicy z chęcią pracują bo mają pieniądze na czas, a Klienci są zadowoleni z naszej pracy. Zależy od podejścia i organizacji pracy koordynatora.Szanuję zarówno pracowników jak i Klientów. Zdarzyło mi się także zwolnić pracownika, ale to na jego własne życzenie, albo nie chciało mu się pracować, albo alkohol był tego powodem. Większość takich pracowników wypisuje te niestworzone rzeczy o firmie. Pracownicy dostają niejednokrotnie pensję przed terminem płatności. Proszę nie pisać głupot :-(.Jest to ciężka praca i ja szanuję ludzi pracujących na moich obiektach.
                      • Gość: jplka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.12, 12:30
                        Ty szanujesz pracowników, a oni Ciebie...hehehe...dobre sobie. To są Twoje słowa..., Szanujesz ich przez terror, pogróżki, szantaż...nie bedzie premii, zaległy urlop weźmiesz za rok, jak nie zdążyłeś posprzątać to zostaniesz po godzinach, jak kolega jest na urlopie lub zwolnieniu musisz dymać za siebie i za niego... Płaca zasadnicza 1500 tj. najniższa krajowa . Premia niby uznaniowa ale nikt jej nigdy nie widział. Oprócz KOORDYNATORA.
                      • Gość: gosc IP: *.icpnet.pl 18.05.12, 07:46
                        ja pracowałam tam jeden dzien i miałam juz dosc wykorzystuja ludzi kturzy ciezka pracuja prace miałam skonczyn o 22 a skonczyłam o godz 1 w nocy pani koordynator sympatyczna a zarazem by oczy ci wydubała praca bez odziezy ochronnej bez rekawiczek brak na płyny ale wysprzatane musiało byc na błysk bo chodziła w białych rekawiczkach i sprawdzała czy jest posprzatane na....bałam sie jak osioł i miałam dosc po tym dniu wykorzystywanie ludzi roboty niech se pokupuja do roboty byłam 6 ekipa ktura weszła na obiekt i wyszła przez 15 dni firme odradzam bo ja ja przeklinam
                      • Gość: mariusz IP: *.pila.vectranet.pl 07.02.13, 09:23
                        witam

w stu procetach sie z Pania zgadzam jak ktos nie chce pracowac to najprosciej wypisywac glupstwa na temat swoich przelozonych.

pozdrawiam
                        i tak trzymac
                      • Gość: gość IP: *.opera-mini.net 19.06.14, 21:58
                        Firma to jedno a koordynator to drugie. Do chrzanu kierownicy psują skutecznie wizerunek firmy oszukujac na środkach czystości na umowach obcinając etaty i są też odpowiedzialni za pensje. Jeden dobry kierownik nie zmieni opini na temat firmy jeśli cała reszta to banda żałosnych imitacji ludzi
                    • Gość: byly pracownik IP: *.dynamic.chello.pl 24.02.13, 10:36
                      owszem wyplata jest na czas to tylko jest ten jeden plus a reszta to szczera prawda wiem co mowie nie raz moja cala ekipa byla okradziona z pensji,dopuki sie wchodzi im w tylek to jest ok udaja milych a sprubuj sie postawic to sama sie przekonasz jak jest
                      • Gość: vox populi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.14, 20:41
                        Firma zarzadzana niekiedy przez złe koordynatorki.Zero szacunku dla pracownika.Tylko dla wybranych cwaniaczek donosicielek.Zwalnianie uczciwie pracujących pań. Zastraszanie.Mówienie ..Ja z Was takich malutkich zrobię...Mobbing.I robi to gó...ara koordynatorka, która chyba ma biuro w Częstochowie
                  • Gość: eryk IP: *.centertel.pl 16.04.12, 19:13
                    Amlux to zdecydowanie firm" krzak"Odradzam pracy w Arkadi inspektorzyto a szczegulnie Ania i kierownik to kawał sku...synów
                  • Gość: Aga IP: *.play-internet.pl 17.04.12, 20:31
                    Dobrze wiedzieć.A chciałam tam się zatrudnić.
                    • Gość: Byly pracownik IP: *.icpnet.pl 01.11.13, 16:10
                      Ta firma oszukuje pracownikow. Ja nie dostalam wogle umowy. TRZEBA Z TA FIRMA ZROBIC PORZADEK. Byłam na ich zalowanie. i tak mi sie placili. Ludzie odradzam wam isc do tej firmy. pozdrawiam
                  • Gość: diddd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.12, 13:44
                    Przeczytałem wszystkie wasze wypowiedzi i chciałem też odnieść się do nich.

Pracuje od nie dawna w firmie Amlux, to znaczy sprzątam pod szyldem tej firmy. Jeżeli chodzi o pieniążki niestety jeszcze nie moge się odnieść do tego czy są wypłacane w terminie. Natomiast jeżeli chodzi o środki, tutaj można dużo mówić. Przedewszystkim są byle jakie. Nie ma tych podstawowych, które dają ładny zapach i są porządne. Zamiast tego używamy po prostu dziadostwa. Oczywiście to nie jest wina pracowników, że muszą używać takich środków. Osoba sprzątająca nie ma tu w zasadzie nic do gadania. Amlux chce po prostu jak najmniej wydać na te środki i jak najwięcej zarobić. Prosta strategia. Pieniądze też nie są zadawalające. Nawet jeżeli wykona się coś ponad obowiązki, lub zbiera się dobre opinie nie ma jakiejś premi, podwyższenia wynagrodzenia. Pracodawca zatrudniający osoby sprzątające wogóle nie dba o swoich pracowników, nie interesuje się nimi, traktuje ich przedmiotowo. Byle jaka skarga ze strony firmy w której się sprząta skutkuje odrazu wrogim stanowiskiem i groźbą zmiany personelu ze strony szefowej. Pani, która zatrudnia personel powinna ręczyć głową iż jej ekipa wysprzątała dany teren i nie dopuściła się żadnych uchybień. Tak niestety nie jest. Wynika to ze słabych kontaków z Panią kierownik, która wpada raz na chwile zebrać zamówienie. Jeżeli chodzi o dostawy.. tu też nie raz jest trudno. Ponieważ firma chce zarobić nie tylko na tańszych środkach czystości, ale i na sprzęcie. Sprzęt jest fatalny. Na przykład: Miotły byle jakie, małe, powyginane, używane, sprzęt często zworzony z innych obiektów podlegających pracodawcy. Ekipa sprzątająca zawsze sama musi się bronić, gdyż nikt nie staje po jej stronie. Jeżeli chodzi o ścierki używane do wszystkiego. Tu się nie zgodze, przynajmniej w miejscu w którym ja sprzątam, osobne ścierki (kolor) mamy do WC, biurek i szyb. Więc zarzut ze strony osób pracujących w firmie, w której się sprząta, że ścierki śmierdzą jest nie prawdziwy. Bo sami (mówie tu o personelu srzątającym) jesteśmy czyściochami. I brudną, śmierdzącą ścierką nigdy byśmy nie ścierali, bo byśmy się sami brzydzili. Fakt faktem, że trzeba też zauważyć ludzi, którym się sprząta, a którzy nie są kulturalni i wychowani. Codziennie w łazienkach jest tak samo, papier tażający się po podłodze, ktoś się załatwi, napcha jeszcze papieru do kibla i jaśnie Pani sobie pójdzie. A potem wystarczy spuścić wode i klop zatkany. Nie mówie już o ludziah którzy zrywają tylko papier by go zabrudzić swoimi odchodami i wrzucają za WC, a w zasadzie wciskają. Sytuacja się powtarza codziennie. Kilka dni temu do pojemnika z mydłem ktoś "nacharkał" swoimi zielonymi glutami, zalałem to mydłem i tak sobie myli. Także zauważmy też jak ludzie są niewychowani, nie umieją się wgl zachować w miejscu publicznym, pozostawić po sobie czystość. Więc jak ma tam być czysto, gdy 10 minutach po posprzątaniu, zebraniu śmieci, umyciu podłogi, umywalek, kiblów, przez zwykłe lenistwo nie podejścia naprzykład do kosza z zurzytym papierem robi się to samo?! Wracając do firmy Amlux i jej traktowania pracowników. Firm zatrudnia w większości, a przynajmniej chce osoby z "GRUPAMI". Dlaczego? Bo im się to opłaca. Firma trzerpie korzyści z osób niepełnosprawnych. Wiadomo chodzi o kase, więc osoby, które nie posiadają "Grupy" mają dupianą umowe o prace lub dzieło i mogą być w każdej chwili kopnięte w d..., czyli po prostu zwolnione w każdej chwili. One pierwsze idą do odstrzału, nawet jeżeli pracują najdłużej wśród zatrudnionego personelu i nie zbierają żadnych uwag. Kierownik i tak się z nimi nie liczy wgl. Bo Panie Pracodawczyni muszą rozliczyć się z ilości osób z "grupami", które zatrudniły ostatnio. Im więcej takich osób, tym więcej kasy dla firmy. Oczywiście te osoby, wtedy są lepiej traktowane.. mają normalną umowe, czy tam etat, mogą sobie iść na urlop czy na chorobowe. Są chronione przed zwolnieniem. Ogólnie cudowne życie. Czy to jest fer? Trudno mi samemu sobie odpowiedzieć na to. Bo mówie tu o osobach rzeczywiście "niepełnosprawnych", a nie o tych, którzy robią sobie "Grupe" tylko dlatego by ich nie zwolniono i by miały te "luksusy". To tyle o Amlux. Być może coś się zmieni, na lepsze dla ludzi, ale wątpie. Pozdrawiam :)
                    • Gość: GOŚĆ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.12, 15:37
                      ZGADZAM SIĘ Z TYM CO NAPISAŁAŚ . JA TEZ PRACUJĘ JAKO SPRZĄTACZKA W TEJ FIRMIE. PO PIERWSZYM DNIU MIAŁAM DOSYĆ , ZAPIEPRZAŁAM AZ MI SIĘ PO PLECACH LAŁO . W DRUGIM DNIU DOSTAŁAM OSTRZEŻENIE ŻE BO PONOĆ U PANI KIEROWNIK BYŁY PAPIERKI W KOSZU I POSZŁA NA MNIE SKARGA. ROTACJA LUDZI JEST TU OGROMNA. NAJDŁUŻEJ PRACUJE TU KOBIETA Z GRUPĄ BO AZ 2 MIESIĄCE. JA JESTEM NA UMOWĘ ZLECENIE I MYŚLĘ ŻE DŁUGO TU NIE POPRACUJĘ WIDZĄC STOSUNEK KIEROWNIKA DO LUDZI. BO PRZECIEŻ PO JEDNYM DNIU PRACY MOGŁA BYĆ JAKAŚ WPADKA . KIEROWNIK POWINIEN JAKOŚ OBRONIĆ PRACOWNIKA KTÓRY PRACUJE JEDEN DZIEŃ . A CO DO LUDZI KTÓRYM SIĘ SPRZĄTA TO RACJA , SA RÓŻNI.
                      • Gość: tomek IP: *.centertel.pl 10.05.14, 12:56
                        Widzisz widocznie słabo pracujesz. W pracy trzeba myśleć a wielu z Was po prostu nie myśli tylko patrzy jak tu przetrwać do końca dnia i tyle taka jest smutna prawda !!!
                    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.12, 20:02
                      ZGADZAM SIĘ Z PANI WYPOWIEDZIĄ. U NAS JEST TAK SAMO . KIEROWNICZKĘ WIDZIAŁAM DWA RAZY NA OCZY. RAZ JAK SIĘ PRZYJMOWAŁAM , DRUGI RAZ JAK POSZŁA SKARGA NA EKIPĘ SPRZĄTAJĄCĄ. TO PRZYSZŁA I POWIEDZIAŁA ZE JESZCZE JEDNA SKARGA I NAS ZWOLNI. JESTEŚMY TRAKTOWANE JAK ŚMIECI , KTÓRE ZAMIATAM, ODEZWIJ SIĘ TO CIĘ WYRZUCĄ . PRACUJĘ ZA MARNE PIENIĄDZE NA UMOWĘ ZLECENIE. ALE NA RAZIE NIE MAM INNEGO WYJŚCIA A ŻYĆ TRZEBA
                    • Gość: byly pracownik IP: *.tel.tkb.net.pl 02.07.13, 12:04
                      Odnoszac sie do komentarzy.Pracowalem w Amlux na obiekcie Atrium Biała w Białymstoku.Zostalem bezpodstawnie zwolniony z pracy. Bezpodstawne kary pieniezne , szantaze , grozby , brak poszanowania pracownika , mobbing to chleb powszedni u kierownika Kazimierza Kozłowskiego. Oboz pracy i tyle. Jedyna osoba kompetentna jest Kierowniczka Pani Jasia.
                      • Gość: anonim=samo zło :D IP: *.adsl.szeptel.net.pl 09.07.13, 01:09
                        Mówiąc krótko mam ochotę się zemścić na tej firmie(może ktos to przeczyta, moze mi sie uda) pracowałam w Pabianicach w Piotrze i Pawle - dwa dni za darmo i bez podpisania umowy prawdopodobnierz-(zlecenie) i powiedziano mi że się do mnie zadzwoni i jeszcze miałam rzekomo dostać umowę po miesiącu ponad dwa tygodnie minęły i nikt do mnie nie zadzwonił, to zadzwoniłam sama to mi odpowiedział per. Pan z tej firmy, że będzie mnie miał na uwadze-akurat żałuję, że podjęłam w tej firmie pracę, wyzysk jak h.o.l.e.r.......................KATEGORYCZNIE ODRADZAM!!!!!!! A GDZIE MOJA WYPŁATA PEWNIE W KIBLU, który im pięknie umyłam!!!!!!!!!! ŻAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    • 29.10.13, 08:39
                      Witam pracuję obecnie pod firmą Amlux i są bardzo nie rzetelną firmą.Bardzo źle traktują osoby w ciąży.Po tym jak poinformowałam szefa o tym fakcie,od razu szukał na mnie haka do definitywnego zwolnienia.Moim zdaniem jest to niezgodne z prawem.Ponieważ bez względu na umowe do porodu musi mi przedłużyć umowę.Poza tym firma płaci tylko przez pierwszy miesiąc,a potem ZUS dlatego uważam to za totalną kompromitację kobiet ciężarnych.
                  • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.12, 22:54
                    Firma, która zatrudnia osoby na dwie umowy np zlecenia. Jedna umowa na 40 zł i od tej kwoty placony jest ZUS i druga umowa na duzo wyzsza kwotę od której płacona jest tylko skladka zdrowotna. Ciekaw jestem kiedu zajmą sie tym odpowiednie słuzby
                  • Gość: koordynator IP: 150.254.96.* 05.10.12, 14:28
                    STANOWCZO odradzam

też odradzam!! pracowałem jako koordynator. płaca ZAWSZE spóźniona, problemy z wypłaceniem kilometrówki, pracy zdecydowanie więcej niż była o tym mowa podczas rozmowy wstępnej. brak części wypłaty! i od maj do teraz ( czyli do października) nie mogę się doprosić zapłaty za kilometrówkę.
                    • Gość: Piotr IP: *.146.35.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.10.12, 15:48
                      Witam serdecznie.
                      Odradzam firmę Amlux i jakieś współpracy z nią.
                      Bylem handlowcem tej firmy i nie mogę odebrać prowizji za podpisane umowy w czasie trwania mojej pracy w tej firmie!!!! Dzis odwiedzając i zgłaszając się po prowizje usłyszałem ze jest to próba wyłudzenia pieniędzy od firmy ,ze zadzwonią po ochronę i policje ( a chce odebrać tylko to co mi się należy czyli prowizje za podpisane umowy w okresie od marca do sierpnia kiedy pracowałem. ) usłyszałem dodatkowo ,że powinienem się cieszyć ze zostałem zwolniony bez dyscyplinarki i ze zapłacono mi za miesiące które przepracowałem . ODRADZAM KAŻDEMU !!!!!
                      • Gość: xyz IP: *.warszawa.vectranet.pl 03.11.12, 00:34
                        Przypadkiem odkryłem, że coś tutaj bardzo brzydko pachnie (mimo że podobno solidnie się sprząta). Jest firma Amlux Sp. z o.o. gdzie członkiem zarządu jest niejaki Z.M.:

www.krs-online.com.pl/amlux-spolka-z-ograniczona-archiwum-194058-118891.html
                        a ten sam Z.M. od 2012-08-07 prowadzi również firmę o nazwie "Amlux" Sprzątanie i czyszczenie obiektów co można łatwo sprawdzić na stronie:

prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/Search.aspx
                        Ciekawe jakie przekręty dzięki temu się dzieją i jeszcze będą działy :)
                  • Gość: (gość portalu) IP: *.ip.mgk.pl 01.12.12, 15:59
                    nie dają napoi w lecie i zupy w zimie
                  • 05.01.13, 13:57
                    Jestem bylym pracownikiem tej poj... firmy kazali przyjsc do pracy przepracowlem nocke na koniec zmiany kazali przyjsc za dwa dni na nocke gdy wrocilem do domu dostalem telefon ze mam czekac na tel.od kierownika bo ustala grafik juz czekam ponad miesiac i dupa a jak dzwonilem sie zapytac kiedy mam przyjsc do pracy to udawal ze nie wie z kim rozmawia.
                  • Gość: były pracownik IP: *.play-internet.pl 24.01.13, 10:33
                    zakład tzw.pracy chronionej.....dwie umowy.z czego amlux decyduje która jest pierwsza...bo od tego ależy ubezpieczenie... 1zeta dziennie ewentualnego zwolnienia..."biuro" nie pilnuje papierów po złożeniu w nim dokumentów warto postawić ochroniarza z solidu bo zgubią...opryskliwym paniusiom nie chce się ruszyć dupy zeby sprawdzić czy nie leżą na innym biurku....tylko prościej ciągnąc człowieka po kopie...7 czy 8zeta za ciężką pracę ...lubią alkoholików bo mają czym trzymać w ryzach.państwo pozwala takim molochom wyzyskiwać ludzi i nic z tym nie robi.żenada
                  • Gość: władeczek IP: *.ip.mgk.pl 05.06.13, 20:46
                    pierwszy raz w historii była zima i za te anomalia obarczyli pracowników zabierając imczęść wynagrodzenia .
                  • Gość: jajco IP: *.ip.mgk.pl 29.07.13, 19:27
                    Nie kupują wody dla pracowników na upalne dni !
                    Tylko robota się liczy .
                    Obuzy !
                  • Gość: xxxxxxxxx IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.09.13, 23:51
                    jestem obecnym pracownikiem tej firmy w lodzi i popieram brak szacunku dla pracownika nie terminowe i nie należyta wysokość wynagrodzenia a wymogi jak w obozie koncentracyjnym !!! szkoda gadać to są po prostu złodzieje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  • Gość: RYŚ IP: *.slupsk.hypnet.pl 19.10.13, 19:39
                    Firma kant.Pracuję od sierpnia 2013 do dnia dzisiejszego nie dostałem umowy o pracę,za miesiąc pażdziernik dostałem 30zł pl dokładnie tyle.
                    • Gość: . IP: *.warszawa.vectranet.pl 30.10.13, 23:04
                      za październik nie było jeszcze wypłat :)
                      • Gość: gość IP: *.trzebinia.mm.pl 11.11.13, 08:05
                        Kieruj sprawę do PIP i do PFRON , bo firma z PFRON ma dofinansowanie na ciebie.
                  • Gość: Gosc IP: *.dynamic.chello.pl 19.11.13, 20:04
                    Firma do d.... a szczaegolnie w galaxsy kierowniczna nie dosc ze okropna to jeszcze potafi uciac po 4 godziny przcy co dziewczyny robia 8 godzin szkoda slow oszusci a wyplata nie na czas
                  • Gość: ja IP: 193.59.74.* 30.11.13, 19:54
                    Jeśli mało rzetelni i poważni pracownicy to niestety nie da się ich traktować jak :D
                    Nie każdy przychodzący do sprzątania osobnik ma pojęcie o tym na czym sprzątanie polega choć niby to takie proste zajęcie dla ludzi bez wykształcenia.Chcecie być traktowane/traktowani jak ktoś najlepszy w tym zawodzie a tak naprawdę nie potraficie odróżnić płynu do szyb od płynu do kibla.Kurz?jak przyleciał to odleci więc po co go wycierać?
                    Wypłata zawsze jest na czas trzeba się tylko nauczyć czytać w umowie do którego jest płatność.
                  • Gość: H.....a IP: *.CNet.Gawex.PL 07.01.14, 20:19
                    A ja jestem zadowolona. Pracuję w Amluxie 3 miesiące. Pierwsza umowa była to umowa zlecenie,po miesiącu dostałam normalną umowę o pracę ;) Na razie na rok ..ale jednak :) Wypłata jak do tej pory jest na czas a nawet wcześniej ;)
                  • Gość: Zocha IP: *.play-internet.pl 23.01.14, 21:14
                    Odradzam, ludzie nie idzie tam naprawdę nie warto.. Szkoda nerwów, zdrowia itd. Oczywiście wszystko zależy od koordynatora ale Dorota z. Drze mordy na wszystkich wyglada jak zulica i wszyscy się zwalniają, a jak nie to i tak Cię zwolnia, to taka zależność. Wcześniej pracowałam w impelu i amlux a impel..bez PORÓWNANIA. TUTAJ nigdy nie wiadomo kiedy będzie kasa, ile będzie tej kasy bo może Ci coś obcięcieli, najważniejsze na umowie ma się 40zl brutto.. A resztę dostałam w biurze, żarty jakieś.
                    • Gość: doda IP: *.dynamic.chello.pl 31.01.14, 21:23
                      witam!pracuje w amluxie od 2009 i nie mam zamiaru odejsc.wyplate zawsze mam na czas,koordynatorzy spoko.jak sie umie pracowac i chce sie to zarobki sa naprawde godziwe
                      • Gość: Justyna IP: *.30.182.4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 03.03.14, 16:03
                        Tą opinie napisała dla firmy chyba jedna z kretynek które siedzą w biurze. FIRMA DNO, OBÓZ PRACY, OSZUŚCI
                  • Gość: frigo IP: 5.172.248.* 20.03.14, 00:17
                    szczególnie pani dąbrowska w lublinie która będzie kierowniczką serwisu sprzątającego w nowo otwartym domu handlowym felicity przez nią nie dostałem wypłaty za luty w tej miernej firmie ludzie uważajcie na nią
                  • Gość: jaga IP: *.cable.tvk.wielun.pl 24.03.14, 08:52
                    Dlaczego firma Amlux zabiera tzw zleceniowki tłumacząc ,że miesiąc jest krótki i nie wyrabia się godzin?Ludzie dyżury sobotnio niedzielne robią za friko A przeciez to zakład pracy tzw chronionej Odpowiedzcie czy to zgodne z prawem pracy!
                  • Gość: DD IP: *.play-internet.pl 16.04.14, 18:28
                    ODRADZAM !! NIE WYPŁACAJĄ KASY JAK TRZEBA !! KRADNĄ ILE SIĘ DA !! TYLKO DESPERACI TAM PRACUJĄ !! LUDZIE SZANUJCIE SIĘ I TAM NIE IDZCIE !! KRZYCZĄ KRZYCZĄ KRZYCZĄ !!
        • Gość: 0aggnnaaa IP: 213.156.123.* 10.05.09, 21:43
          Firma, która robi przewały podatkowe.Oszukuje pracowników,w umowie
          wpisuje mniejsze kwoty niz sie umawialismy,własciciele to Chinczycy
          i wprowadzja tu w Polsce azjatyckie sposoby traktowania
          ludzi.Rotacja pracownikow masakryczna.Na pewno zwina firme jak
          doleci do nich urzad skarbowy i zobaczy ich przewały.Nie polecam

Agna
          • Gość: djur IP: *.icpnet.pl 22.11.09, 14:59
            zwinąć nie zwiną ja tam pracowałem już parę lat temu a firma działa dalej. Wtedy
            jak tam pracowałem oficjalna stawka była 1200 brutto. prawdziwe pensje były w
            kopertach. pracownik z pół rocznym stażem był starym pracownikiem. Chinole mają
            pie...a jeśli chodzi o raporty i mittingi z 8 oficjalnej pracy 5 h spędzało
            się wypisujac tabelki. a jak ktoś chciał wyjść po 9 godzinach z robty to był
            foch że firma jest dla niego nie ważna. Chinole w ciągu dnia robią sobie dwie
            godzinne przerwy na obiadek w jakiejś chińskiej knajpie i sjestę. a Polacy
            zapie...ją nawet bułki nie mogą zjeść.
          • 18.12.09, 19:28
            Witaj!

też tam pracowałam i to wszystko prawda.Bardzo się dziwie,że jeszcze nie zrobił im nalotu urząd skarbowy.Firma masakra!!!!
          • Gość: gosc IP: *.echostar.pl 18.08.11, 18:42
            To prawda, warunki pracy masakryczne, chinski rezim pracy w Polsce, powierzchnia biurowa 5m na 5m w tym 20 ludzi, nawet nie odpowiadajcie na ich oferty - szkoda czasu.
            • Gość: kamil IP: *.173.26.231.tesatnet.pl 08.11.11, 08:42
              dzieci za te rady. znów dali ogłoszenie, ale po tym co tu wyczytałam nie skorzystam...
          • Gość: m IP: *.devs.futuro.pl 28.11.11, 21:04
            no i mają kilka kontroli tak że kolejka stoi inspektoró jedni wychodzą drudzy wchodzą a oni mają alecenia pokontrolne w głębokim poważaniu
          • Gość: jaga IP: *.cable.tvk.wielun.pl 14.04.14, 11:45
            Tu przede wszystkim chodzi o traktowanie pracownika.Pani koordynatorka słucha bzdur od idiotek i donosicielek,które same są bylejakimi pracownicami, ale mają władzę,bo ktos wysłucha ich bezpodstawnych zarzutów...Mobbing.Tak zniszczyli moją koleżankę. Świetnąi rzetelną pracownicę.Nie wytrzymała psychicznie...A zołzy mają się dobrze, bo są z koordynatorką na Ty.CZy ta pani nie powinna wszystkich traktować równo?
        • Gość: Sylaba IP: *.chello.pl 24.06.09, 21:16
          Irerneusz Wiśniewski z world-flowers, wyciąga kase na prace chałupnicza i nie przesyła nic, to jest oszust i zgłaszając to na policje oni nadal nic nie robią
        • Gość: J.K. Pulawy IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.08.09, 09:54
          praca na czarno przez kilka dni, tygodni nie ma reguly/ bez
          podpisanej umowy o prace, rozpoczynasz prace zwyczajowo bez wstepnego
          podstawowego szkolenia BHP, a przeciez to praca na budowach gdzie
          zagrozenie wypadkami ogromne, sprzet w firmie to "zlom-uzytkowy", bez
          certyfikatow bezpieczenstwa!" ze shrott`u - Gdy nowi pracownicy
          przychodza do pracy w tej firmie - Prezes przeciaga podpisywanie
          umowy na pismie, ma maksyme;
          "zatrudnic choc na jeden dzien, na czarno jaakiegos pijaczka - to w
          tym dniu wykopie chociaz jeden row, wykop".
          "URYWA" godziny z nadgodzin pracy/ system wynagradzania oparty na
          "widzimisie prezesa".
          O warunkach pracy tam zaswiadczyc moze ogromna ROTACJA pracownikow,
          nawet nie ma na stale ksiegowej, czy stalych z duzym stazem w tej
          firmie obsady biurowej, pracownicy fizyczni pracujacy na budowach
          zmieniaja sie jak dni na kartkch kalendarza.
          Ot to taka fajna firma dla pracownikow. Omijaj duzym kolem to miejsce
          zatrudnienia, kiepskie wyagrodzenia, w delegacji zdazaly sie wypadki
          ze pracownicy musieli wegetowacna budowach w kabinach ciezarowek, -
          tragedia, nawet wymyc to musieli sie pod "szlauchem". Nie polecam.Ta
          firme powinien odwiedzic i PiP i U.S.
        • Gość: meee7 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.08.10, 23:06
          Witam,
          Jak ktoś kiedyś zechce odpowiedzieć na ogłoszenie przedstawiciela
          handlowego w telekomunikacji, radzę dokładnie sprawdzić firmę matkę!
          Jeśli to jest D.S Group to proszę unikać, a jak mimo to zdecydujecie
          się odpowiedzieć to zapytajcie się gdzie podziewa się Halina
          Skorupska z BigPower ul. łebska 6 Gdynia, (kiedyś ) bo oczywiście
          tam już biura nie ma.
          Zasada :
          Przedstawiciel w systemie d2d
          Warunek 25 umów w 6 dni i już jesteś trenerem...
          Trener "szkoli" 4 nowych już jest menadżerem...
          Menadżer dostaje własne biuro gdzieś w polsce i otwiera własną
          działalność bez wkładu własnego, bo to.... piramidka...
          Jeśli ktoś jest w podbramkowej sytuacji i sądzi, że może tam dorobić
          tydzień, dwa zanim się dostanie do normalnej pracy, bo wiadomo , że
          te procesy rekrutacyjne trwają.... to jest takim samym idiotą jak
          ja, jesli sądzi , że odzyska potem pieniądze za podpisane umowy...

Boże chroń mnie od oszusztów i własnej naiwności, że mogę być
          sprytnieszy niż oni... Takich kłamców w życiu nie widziałem jak
          ludzie którzy tam pracują, brak słów, pocieszające jest to, że ja
          przez chwile miałem z wami do czynienia ,a wy patrzycie codzienne w
          swoje kłamliwe gęby.... sukcesów zawodowych życzę... choć dla mnie
          taki sukces to by był największy życiowy upadek.
        • 13.05.11, 11:08
          REMBUD to firma prowadzona przez ludzi którzy nie mają pojęcia o tym co robią i jak. Jest to typowa firma "krzak" Są nierzetelni jako wykonawcy i nieuczciwi jako pracodawcy, na zaległe pieniądze można czekać miesiącami. Odpowiedzią na pytania o pieniądze są kretyńskie wykręty i kłamstwa, miałem nieprzyjemność pracować u nich wiec wiem co pisze. Skończyłem pracę u nich w lutym, teraz jest połowa maja a jeszcze nie oddali mi całej kasy. Pozdrawiam wszystkich!!
      • Gość: Lonka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.10.05, 15:36
        EUROBANK
        EUROBANK
        EUROBANK
        • Gość: KOT IP: *.elwico.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.05, 21:31
          a dlaczego?? Jakieś konkretne zarzuty??
          • Gość: Zdziwiony IP: *.internetia.net.pl 27.10.12, 17:23
            Tak. Jeden zasadniczy zarzut.
            Pierwsze zetknięcie z Eurobankiem tj. proces rekrutacji. Etap I - rozmowa z pracownikiem HR, konkretnie i na temat, telefon zwrotny, zaproszenie do kolejnego etapu. Etap II - rozmowa z bufonem przypominającym Shreka, bujanie w obłokach, roztaczanie kosmicznych wizji, zapewnienie o telefonie zwrotnym po zakończeniu procesu rekrutacyjnego. Następuje cisza. Długa cisza. Po miesiącu dzwonię do HR Eurobanku i słyszę: "...a to nikt do pana nie zadzwonił?".
            Powyższy przykład nie jest odosobniony. Równolegle w procesie rekrutacji udział bierze kilka znajomych mi osób (ta sama branża). I co ich spotyka? Dokładnie to samo.
            Czy tak należy traktować potencjalnych przyszłych pracowników? Przecież jesteśmy ludźmi, nie osłami jak kumpel Shreka.
            • Gość: BoB IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.13, 11:56
              Dobre, dobre :)
              Dobrze napisane z tym, że nie oddzwanianie do kandydatów po rekrutacji to standard. Rekrutującym nie chce się informować danego kandydata o negatywnym wyniku rekrutacji w stosunku do jego osoby. To taki zły standard pracy większości działów HR.
              Jak w tym skeczu o rozmowie kwalifikacyjnej:
              (...)
              - Oddzwonimy do Pana.
              - Ale wy nie macie do mnie nr telefonu!
              - Tak, Tak napewno oddzwonimy do pana.

;-) takie życie... a od człowieka wymaga się ciągłej aktywności w poszukiwaniu, kreatywności, zaparcia w dązeniu do celu jakim jest znalezienie pracy itd. Jasne. Kto tego próbował przez kilka miesięcy to wie najlepiej...
      • Gość: mm IP: *.chello.pl 08.08.06, 00:35
        jw
        • 11.08.07, 12:37
          jesli to miejsce do bani, to podaj przyczyny! bez tego to wyglada na to, ze
          wyrzucili cie za np. kradziez, a ty im sie teraz odwzajemniasz gorszym za
          normalne...
      • Gość: były pracownik IP: *.sic.katowice.pl 22.11.06, 12:27
        kontroluja nawet twoje wyjścia do toalety, a jak jesz śniadanie dłużej niz 15
        min - tak musza byc wlaczone wygaszacze to masz odrazu u siebie przelozonego
        ktory udziela Ci nagany , to samo jezeli spoznisz sie kilka - podkresle KILKA
        minut do pracy masz pisemna nagane a zaznacze ze tam sa dyskietki wiec tak
        przed 8 czytniki tam wariuja bo kazdy chce zdazyc:) masakra na sama mysl ...no
        ale mozna pisac odwolania i odwolac sie do nagrania na kamerze ktore sa przy
        czytnikach zreszta teraz co wiem nad kazdym boksem ..oh... no nie wspomne ze za
        kazda minute spoznienia odliczana jest pewna kwota od premii ...a no i co kilka
        dni sa naloty komisji ktora idzie i jak jej sie spodoba mowi ze masz odejscod
        biurka i kontroluja ci kompa ....a potem jeszcze jak niewyrobisz sie z robota
        to tez Cie zmobinguja- a po nadgodzinach zostawac nie wolno ...no chyba ze masz
        specjalna zgode...poza tym zatrudniaja osoby zaraz po studiach albo z malym
        doswiadczeniem i za 3 miesiace zwalniaj ...i znow swieza krewi jak oni to mowia
        NOWE SPOJZENIE NA PROBLEM(bynajmniej tak bylo jeszcze 2 lata temu)...
        • Gość: KS-PRAC IP: *.c199.msk.pl 09.11.07, 22:48
          Tak było rok temu <lol> Ja pracuję od maja i jest zupełnie inaczej. Ruchomy czas
          pracy. Przychodzisz między 7 a 9 a wychodzisz odpowiednio po 8h. A jak się
          spóźnisz o 5 min to nic się nie dzieje! No chyba, że się spóźnisz więcej to
          musisz zostać odpowiednio dłużej w pracy ale tak jest też w innych firmach i nie
          ma się o co pluć. Nie ma kontroli jak wychodzisz do toalety ani jak idziesz na
          przerwę! Nie wiem skąd u Ciebie te schizy. Nie ma żadnych kamer nad boksami!
          Jest tylko kamera na całe pomieszczenie ale nie widać z nich boksów tylko jest
          po to aby ocenić stan pomieszczeń, czy ktoś w nim pracuje(świeci się światło)dla
          ochroniarzy. Nie ma żadnych kontroli kompów! No chyba, że jest kontrola z
          zewnątrz(międzynarodowe standardy ISO) ale odkąd pracuję nie było żadnych
          kontroli kompów i żadnych dywaników z tego powodu. Po godzinach możesz zostać i
          potem sobie odbić te godziny i wyjść wcześniej z pracy jak będzie potrzeba. A
          nadgodziny płatne to fakt trzeba mieć zgodę. Ja tam wole zamiast tego
          wykorzystać to jak muszę wyjść wcześniej na uczelnię. A co do studentów. Ja
          studiuje, jestem po okresie próbnym i mam umowę o pracę na 3 lata ;) Po prostu
          nie każdy student jest na tyle dobry by zostać w tej firmie. Faktem jest, że mam
          już doświadczenie w pracy w innych firmach ;) I wcale nie traktuje się tu
          studenta jako siły roboczej, którą się wymienia co 3 miechy. Studenci mają to do
          siebie, że wyobrażają sobie lekką i przyjemną pracę. A tak naprawdę życie jest
          inne i sami się przekonają w innych firmach. Mnie się dobrze pracuję i
          bynajmniej nie dlatego, że jestem twarda.
          • Gość: WIki IP: *.junisoftex.pl 04.09.09, 13:35
            Pracowałam tam ponad rok jako studentka za taką kasę jaką ludzie mają w
            hipermarkecie. A jak poprosiłam o podwyżkę to mi powiedziano, że jak napisze
            testy to zobaczą może 200/300zł. Od razu zaczęłam szukać pracy. W nowej pracy
            zarabiam 4800 brutto! Jedyne co warte to zapis w CV. Bo kto wytrzymał w KS tyle
            czasu jest już wprawiony i twardy psychicznie. Na dobra kasę nie masz co liczyć,
            chyba, że jako student zadowolisz się groszami. W tej firmie potrafią Cię nieźle
            wyciulać. Jesteś tam podrzędny robolem i jedyną drogą by mieć lepszą wypłatę to
            zmienić pracę. Nie masz szans na awans, bo stanowiska zajmują "pociotki".
            Szkolenia mają Ci z najwyższego szczebla. Nikt nigdy nie słyszał o szkoleniach
            dla podrzędnych pracowników. Nie licz na certyfikaty! Ludzie, którzy tam są to
            już całe życie na jednym stanowisku. Rotacja jest tam bardzo duża, szczególnie
            młodych ludzi, którym na początku proponują najniższą średnia krajową. Pomimo iż
            jest tam NIBY system awansu to NIE JEST on stosowany! A premii nie dostaje każdy
            dział. Szkoda mi tam tych ludzi :( Zarabiali by więcej gdzie indziej, tyle
            tylko, że jak masz dziecko czy żonę na utrzymaniu trzymasz się roboty jaką masz
            ;/ Smutne ;/
          • Gość: Hehe IP: *.junisoftex.pl 04.09.09, 13:36
            Też byłam taką optymistką na początku. Jak będziesz chciała zarabiać więcej i
            powiedzą Ci że dostaniesz 300zł to wtedy mina Ci zrzednie. Zresztą znudzisz się
            monotonią pracy.
            • Gość: RUDA IP: *.play-internet.pl 01.11.13, 10:34
              pochodzenie szefa-wies,szefowa miejsce urodzenia-wies zabita dechami,jak się dorabiali?handel uliczny sprzedaż na lozku polowym swiatkow,,fujarek-kim sa teraz? wiec? robta to samo-nie podoba się,,,zaśpiewajcie song wisniewskiego-zwalam stad,
        • Gość: Pracownik IP: *.telpol.net.pl 22.03.08, 18:43
          Na miłość boską po co człowieku wypisujesz takie bzdury...
          Pracuję w Kamsoft od kilku lat i praktycznie wszystko co napisałeś jest nieprawdą.
        • Gość: Aga IP: *.telpol.net.pl 25.09.08, 15:32
          Ja również tutaj pracuję i nic takiego nie ma miejsca. Pracuje się
          bardzo przyjemnie.
          • Gość: były pracownik IP: *.fr.airliquide.com 05.01.09, 15:01
            powiem tak, w KS bywało róznie, były takie sytuacje, o których pisał
            jeden z internautów, ale wiele się zmieniło
            szefostwo po wielu buntach pracowników i rosnącej złej opinii o KS
            poszło po rozum do glowy i odpuściło pracownikom, szkoda, że nie za
            mojej kadencji :(

• Gość: piotr IP: 217.153.82.* 11.02.09, 12:09
              Jak ja pracowałem - w 2001 - było bardzo podobnie jak pisał pierwszy były
              pracownik. System sprawdzania spóźnień, przyznawania upomnień i nagan (i oprócz
              tego dodany dla przykrywki system nagród). Firma była bardzo zamknięta - nie
              można było nawet wyjść do sklepu po śniadanie, z odchodzeniem od komputera też
              był problem (do 13.00 nie wolno było odchodzić nawet, żeby się porozumieć z
              kolegą z innego działu). Rotacja wdrożeniowców była bardzo duża, a ich szefowie
              bardzo wymagający.

Plusem były zupełnie niezłe (byłem programistą) zarobki.

Jeśli teraz warunki pracy zmieniły się na lepsze - tylko się cieszyć, przedtem
              była to firma nie dla ludzi.
          • Gość: Zizuu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.13, 15:37
            Stary temat, ale... dalej odbijacie tam karty? Lol! Kto Wam kazał napisać takie bzdety? Firma-obóz. Za moich czasów karali za spóźnienia. Po 8h odbijałeś kartę i... wracałeś na miejsce pracy :). Taka "super firma". IT-Kołchoz.
            • Gość: cotam IP: *.play-internet.pl 28.12.13, 21:53
              hehe..dokładnie, to był jeden z moich większych błędów życiowych, że się tam zatrudniłem...zarobki groszowe, restrykcje jak w obozie pracy, kontrole lotne co chwila, kary finansowe za wszystko, dosłownie:) kamsoft teraz buduje w gliwicach nowy biurowiec - więc lojalnie ostrzegam wszystkich szukających pracy - omijać z daleka - obok , w tym inkubatorze przedsiębiorczości jest wiele fajnych firm it, które płacą normalnie i traktują pracownika normalnie a nie jak bydło..
              • Gość: gdansk IP: *.dynamic.mm.pl 23.01.14, 20:29
                Ta firma jest najgorsza jaka moze byc prosisz sie o wszystko maszyna sie zepsula i czekaj miesiac
          • Gość: maxx IP: 173.233.199.* 29.07.13, 23:54
            Czy "Aga" i "Pracownik" to dwa wcielenia tej samej osoby?
      • Gość: Ela IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.07, 12:24
        pracuje sie tam dlugo bez umowy niektórzy pol roku i wiecej,potem jesli jest sie
        natrętnym to na fikcyjne pól etatu, na reke dostaje sie 900zl praca w weekendy
        i niezliczone ilosci nieplatnych godzin nadliczbowych niemozliwych do
        odebrania,credo wlasciciela po trupach do celu....poligon dla PIP,Sanepidu
        • Gość: Kamillla IP: *.telnet.krakow.pl 15.09.08, 20:12
          Zgadzam się z Elą. Też tam pracowałam, nigdy nie dostałam umowy,
          trzeba prosić się o wypłatę, praca często po 12 godzin,
          zrezygnowałam. I z tego co widzę co chwilę kogośszukają do pracy -
          pewnie niewiele osób tam wytrzymuje na dłużej...
        • Gość: x IP: 195.205.146.* 01.07.09, 13:20
          A właścicielka niejaka Pani Hauser to pożal się boze - słoma z butów
          wystaje. Takiego prostactwa i przejawu chamstwa to ze świecą szukać.
          Typowy burak!!
          A swoją drogą to aż dziw, że się Sanepid nimi dotąd nie
          zainteresował. O PIPie nie wspomnę.
          • Gość: korupcja! IP: *.appliedops.net 27.05.11, 04:24
            dawanie w ŁAPĘ sanepidowi ZAWSZE POMAGA. taka POLSKA.
        • Gość: ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.09, 08:07
          może nie natemat, bo nie wiem jakim pracodawcą jest Nefretete, ale jakośc usług też woła o pomstę do nieba. No i ten brud, feee...
      • Gość: Neruzo IP: *.pzl.swidnik.pl 06.06.07, 07:17
        tj. wyzej drukarnia "Multidruk" S.A. z Lublina ul. Unicka 4
        • Gość: Łukasz IP: 83.238.59.* 31.07.07, 20:29
          potwierdzam - firma Multidruk - Lublin
          • Gość: edyta IP: *.marsoft.net 01.08.08, 12:58
            A dlaczego Łukaszu? Możesz uzasadnić? Właśnie myślałam nad
            rozpoczęciem pracy w tej firmie.
          • Gość: cgddgdfgdgfg IP: *.nplay.net.pl 29.11.11, 15:15
            dlaczego ?
          • Gość: Janusz IP: *.play-internet.pl 03.04.12, 20:19
            Nie polecam tej firmy, kantują na ilościach druków, sama jakość pomimo wykonania proofów okropnie niska.
      • Gość: liana IP: *.icpnet.pl 03.04.08, 22:47
        Pisze żeby ostrzec ludzi szukajacych pracy w Poznaniu... Należy
        omijac szerokim łukiem ulice Wolska 7. miałam isc do pracy biurowej,
        wystawianie faktur itd... a po 2 dniach zabrano mnie naszkolenie
        ktore dotyczylo pozyskiwania i informowania kluczowych klijentow do
        chodzieży 1,5 h godz od poznania i kazali mi chodzic z tele 2....
        Porażka, pranie mozgu i jedno wielkie oszustwo....
        • Gość: gość IP: 195.82.164.* 14.12.09, 21:08
          Omijać szerokim łukiem !!! Nie warto podejmować tu pracy, po 3 miesiącach okresu
          próbnego zaczyna się horror !!! Stanowczo odradzam jako miejsce pracy
          • Gość: Gość IP: *.dynamic.chello.pl 16.08.11, 12:21
            Pracowałam w tej firmie. Bezwzględnie odradzam. Trunkowy szef, który uczy Panie, jak ścierać kurz z kwiatów. Nie przychodzi na umówione spotkania z klientami, bo trzeźwieje w domu obok biura. Co jakiś czas (kilkumiesięczne cykle) wybiera sobie kozła ofiarnego wśród pracowników i zamienia jego życie zawodowe w koszmar. Ta firma to lukrowana fasada a w środku bagno.
          • Gość: gość_1 IP: *.devs.futuro.pl 13.04.12, 15:32
            Potwierdzam, stara historia, ale widzę, że nic się nie zmieniło. W czasie czteromiesięcznej pracy
            przeżyłem zwolnienie dyscyplinarne, ponowne przyjęcie, przedłużenie umowy o miesiąc i na tym koniec.
            Rozstaliśmy się chyba przy obopólnym zadowoleniu.
            Dłuższa praca skończyłaby się albo zawałem, albo wariatkowem.
            • Gość: gość_99 IP: *.devs.futuro.pl 25.07.13, 09:43
              Witam
              Widzę, ze nic się nie zmieniło.
              Ja przeżyłęm dokłądnie to samo, ale z 10 lat temu.
              • Gość: była pracownica IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.13, 19:47
                Firma bazująca na nieformalnych powiązaniach z klientami. Radzę uważać, a tak ogólnie totalny gnój jeśli chodzi o szefostwo. Wszystkie uwagi na tym forum są rzeczywistym odzwierciedleniem stosunków panujących w firmie.
        • Gość: WOLSKA 7 POZNAŃ IP: *.centertel.pl 26.10.11, 11:39
          TAK TAK! POZNAŃ WOLSKA 7 OMIJAĆ!!! OSZUCI! TEŻ STRCIAŁAM U NICH CZAS!
        • 01.08.13, 20:38
          Gość portalu: liana napisał(a):

> Pisze żeby ostrzec ludzi szukajacych pracy w Poznaniu... Należy
          > omijac szerokim łukiem ulice Wolska 7. miałam isc do pracy biurowej,
          > wystawianie faktur itd... a po 2 dniach zabrano mnie naszkolenie
          > ktore dotyczylo pozyskiwania i informowania kluczowych klijentow do
          > chodzieży 1,5 h godz od poznania i kazali mi chodzic z tele 2....
          > Porażka, pranie mozgu i jedno wielkie oszustwo....

Masz rację, od "klijentów" to Ty się lepiej trzymaj z daleka. Wszystko, tylko nie praca biurowa.
      • Gość: NOWY IP: *.icpnet.pl 02.10.08, 12:48
        Wygrałeś rozmowę kwalfikacyjną? Chcą z Tobą podpisac umowę? TO BUJDA!!!
        2 dni się uczyłam nazw mebli i pomagałam, a gdy mieli sie odezwac w za tydzień,
        to wiadomo kończysz ze starą, bo dostałaś lepsza, a tu oni dzwonia, ze nie
        takiej osoby szukają, bo na weekendy tez itd. Idziesz do kierowniczki wyjaśnic,
        a ona z tekstem "Prezes sie rozmyślił i nie będziemy nikogo przyjmowac" I bez
        pracy zostajesz!! TAK ROBI POWAżNA FIRMA!?! UWAZAJCIE CHCA OTWORZYC 4 SKLEP,
        MAJA JUZ JE W POZNANIU, SZCZECINIE I ŁODZI!!! NIE DAJCIE SIE OSZUKAC!!!!!!!!!!
        • Gość: Gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.08, 15:49
          Mialem dokladnie to samo. Tylko ze spedzilem tam 2 weekendy...Okazalo sie ze ich
          pracownik wrocil z wakacji i nagle stwierdzili ze nie potrzebuja jednak
          pracownikow. Do tego dochodzi problemowe wyplacanie pieniedzy ktore przedluzaja
          tak dlugo jak tylko moga.
        • Gość: gość IP: *.olsztyn.mm.pl 04.02.09, 11:45
          Święta prawda.Co najgorsze tak nie postępują tylko w dyskontch
          meblowych.Trzeba mieć oczy szeroko otwarte żeby nie paść ofiarą
          oszustów.
      • Gość: bezstronna IP: 66.18.234.* 22.11.08, 04:40
        a,czy pracownicy,to uczciwi,lojalni i odpowiednio deklarujacy sie
        fachowcy?najpierw postawny sobie to pytanie,czy jako pracownik
        jestem tym fachowcem,za ktorego podaje sie?pozniej
        wymagajmy "fair"od pracodawcy.czesto,jaka"fachowosc"i praca,
        taka placa.
        • 08.05.09, 10:39
          Nieuczciwość pracownika nie usprawiedliwia i nie uprawnia pracodawcy do
          nieuczciwego postępowania ( i na odwrót). Od tego masz okres próbny żeby się
          wzajemnie "wymacać" - pasuje: to jedziemy, nie pasuje: do widzenia. "Nie mówiłem
          bo nie pytałeś" więc się pytajcie i dogadujcie.

Gość portalu: bezstronna napisał(a):

> a,czy pracownicy,to uczciwi,lojalni i odpowiednio deklarujacy sie
          > fachowcy?najpierw postawny sobie to pytanie,czy jako pracownik
          > jestem tym fachowcem,za ktorego podaje sie?pozniej
          > wymagajmy "fair"od pracodawcy.czesto,jaka"fachowosc"i praca,
          > taka placa.
        • 08.05.09, 10:40
          Nieuczciwość pracownika nie usprawiedliwia i nie uprawnia pracodawcy do
          nieuczciwego postępowania ( i na odwrót). Od tego masz okres próbny żeby się
          wzajemnie "wymacać" - pasuje: to jedziemy, nie pasuje: do widzenia. "Nie mówiłem
          bo nie pytałeś" więc się pytajcie i dogadujcie.
          • Gość: ADI IP: *.sta.asta-net.com.pl 12.11.12, 19:30
            AMLUX to firma krzak. Nie płacą
      • 15.08.09, 12:53
        Najwięksi złodzieje u jakich pracowałem ,to firma Jarosz Converters! Firma ta
        pochodzi z Andrychowa,ale ma też swój oddział we Wrocławiu!
        Zajmują się tzw.GABIONAMI ,Oraz produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych siatek
        szańcowych! Uwaga uwaga uwaga! Nie wypłacają całego wynagrodzenia pracownikom!!!
      • Gość: calineczka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.09, 16:30
      • Gość: !!! IP: *.customers.ownit.se 27.05.11, 04:02
        GOOGLE, najwiekszy kołchoz, nazwyaja go GUUGLAGIEM.
      • Gość: edek 2050 IP: 5.172.248.* 20.03.14, 14:00
        pani dąbrowska z lublina która jest teraz kierowniczką na felicity w lublinie potrafi całą wypłatę że tak powiem skubnąć pracownicy boją się cokolwiek w tej sprawie zrobić bo boją się że stracą pracę i taki ktoś jest praktycznie bezkarny
    • Gość: pracownik IP: *.crowley.pl 09.12.04, 14:23
      ale firmy się zmieniają
      MESSENGER SERVICE STOLICA
      • 11.12.04, 17:45
        Treść postu jest niedostępna.
        • Gość: focus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.04, 19:02
          KPUP " EKOCIECH" w Ciechocinku. Pracodawca stosuje mobing i chamstwo przez
          wielkie " CH". Pomimo że pracownicy ciężko pracują mają od 10 lat te same
          minimalne pensje a jeśli komuś brakuje do najniższej wyrównuje braki premią
          zwaną "uznaniową".
          Wsześniejszy dyrekror wymagał ale płacił, ten sam nic nie robi jest 1 h w pracy
          ale stwożył taki system,żeby pracownicy na siebie wzajemnie kablowali bo jak nie
          to będą zwolnionaka. A w Ciechocinku naprawdę o pracę b.ciężko .
          W chwili obecnej firma prawie leży a pracownicy którzy są udziałowcami, sa tak
          zastraszeni że boją się o tym mówić. Cieszę się że już tam nie pracuję bo
          wykończył bym sie nerwowo.
          Gdyby kiedyś ktoś zechciał odwiedzić to odradzam może jedynie PIP zechciał by
          tam pojechał bo nie tylko mobing ale warunki sanitarne stworzone chyba dla
          prosiaków.
        • Gość: Strapiony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.05, 09:37
          Iglobud - Bieruń Nowy- ciągłe problemy z wypłatami .
          • Gość: GOŚĆ IP: 62.233.231.* 11.10.05, 14:37
            APOLLO SP. Z O.O. - pracodawca nie wypłaca pensji w czasie, umowy podpisuje
            tylko na zlecenie, a jak na stałe to za najniższą stawkę
            • Gość: Flyer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.05, 00:58
              Niech cię widzą i drżą !
              • Gość: Admin CLP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.05, 21:08
                Czarna lista juz działa i zaprasza do nadsyłania nieuczciwych pracodawców!

Zapraszam też na forum "CZARNEJ LISTY"
                • Gość: K IP: *.cs.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 16.03.06, 11:03
                  Ta strona jest zablokowana - no cóż to jest na interia.pl więc nie ma się co
                  dziwić. Proponuję serwis mojaopinia.zagrosze.net . Serwis ukierunkowany, jest
                  także forum o pracy. I najważniejsze, że nie jest to żadna interia lub tym
                  podobne, gdzie w każdej chwili można się spodziewać zablokowania.
                • 09.08.06, 15:47
                  Ta lista została już zablokjowana ale nic to..

ŚMIERĆ NIEUCZCIWYM PRACODAWCOM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
                • 06.07.07, 01:46
                  Firma teleinformatyczna z Pszczyny - Pless Intermedia. Wieczne wodzenie za nos,
                  obietnice bez pokrycia, a na dodatek poniewieranie przez właściciela. Brak
                  opłaconych świadczeń emerytalnych, zusów, etc. Tak przez trzy lata!
                  • 06.07.07, 02:05
                    Drugi to TP S.A. w Katowicach i agencje pracy czasowej WorkService i Adecco.
                    Kompletna prowizorka jeśli chodzi o szkolenie pracowników. Na infolinii
                    technicznej neostrady pracują nastolatki, które nie miały często żadnego
                    przygotowania (przyspieszony, tygodniowy kurs). Druga rzecz to kompletny brak
                    reakcji w gardłowej sprawie, która opisywałem. A swoja drogą sprawy kadrowe w TP
                    S.A. to też ciekawy temat. Może nawet na artykuł. Przenoszenie zbędnych,
                    wieloletnich pracowników do odległych miast, zastępowanie ich świeżymi,
                    szkolonymi na szybko, ale tańszymi i bardziej efektywnymi "workami". To tylko
                    niektóre "perełki" ich polityki kadrowej.
                    • Gość: lukasz2983 IP: *.multimo.gtsenergis.pl 12.02.08, 10:56
                      Pracowalem w Adecco dla TP SA. w Rzeszowie i dziwi mnie twoja opinia. Na infolinii nie pracuja nastolatki ale studenci lub osoby po studiach. Szkolenie trwa 2 tygodnie (teraz chyba 3). Fakt, jest duzo materialu ale mozna przyswoic. Dosyc elastyczny czas pracy. Jesli pracujesz na 0.5 etatu to mozesz sobie wybierac dni i godziny pracy (przewaznie daja ci takie jakie chcesz, o ile nie wymagasz aby pracowac np. tylko nocami). Drobne spoznienia (do 5 minut) traktowane sa bezkarnie, jesli spoznisz sie dluzej to rozpoczynasz prace od nastepnej godziny. Kierownicy/liderzy to mlodzi ludzi. Mozna sie z nimi bezproblemu porozumiec. Wyplata zawsze na czas a nawet kilka dni wczesniej. Nikt nikim nie pomiata. Minusem jest slaba pensja (okolo 1000-1200 zl netto - przy calym etacie), brak mozliwosci awansu, no i oczywiscie "klienci". Praca dobra dla studentow. Byc moze w Katowicach jest inaczej.
                    • 29.09.08, 08:40
                      Pracowałam w Tepsie. Większość pracowników to studenci na miesięcznych umowach o
                      pracę za 800 złotych. Tygodniowe szkolenia? Kpina, mnie i większość mojego
                      działu posadzili pierwszego dnia przy telefonie. Co do warunków pracy jest
                      różnie. Ja trafiłam do dobrego oddziału, była dobra atmosfera, nikt mnie z
                      przerw nie rozliczał, można było nadgodzinami wyciągnąć wolne i kierowniczka
                      naprawdę mądra, kompetentna osoba. Trafiłam natomiast na dwa tygodnie na
                      przeniesienie do Wrocławia na Powstańców Śląskich i tam był koszmar. Narzucili
                      bardzo wyśrubowane normy (za niewykonanie tną po pensji) więc wszystko było
                      robione na odwal się, byle się wyrobić za co niestety płacili klienci. Kierownik
                      tam to był wariat po prostu, traktował pracowników jak gó....
                • Gość: home24h.pl IP: 213.156.119.* 23.12.08, 16:14
                  www.home24h.pl/

ul. Romana Maya 1
                  61-371 Poznań

tel.: (061) 6530782
                  fax: (061) 6530781

Firma zajmuje sie tworzeniem stron www.
                  Nie sa wyplacalni, wykorzystuja mlodych ludzi, nie daja im umowy, nie wyplacaja naleznego wynagrodzenia i przeciagaja wszystko w czasie. Uwazajcie i nie idzcie tam pracowac bo wam nie zaplaca!!!
                  • Gość: oszukany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.09, 12:52
                    popieram w 100% przedmówce,

> www.home24h.pl

to banda oszustów, wyzyskiwaczy, nie wypłacają pieniędzy, znikają pod ziemię,
                    poziom świadczonych usług jest fatalny, nawet nie chcę się dalej rozpisywać bo
                    już się mi ciśnienie podnosi

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM
                    • Gość: silvermario IP: *.chello.pl 15.03.10, 17:20
                      Jeśli według ich oferty robią stronę z CMSem za 700zl a sklep komputerowy za
                      900zl to skad maja wziac pieniadze dla pracownikow :-)
                      • Gość: zenon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.10, 00:52
                        taa a za layout, który wygląda jak gówno płacą 100zł i milion poprawek...
                        ich szef jest tak nawiasem burakiem ;)
                    • Gość: Marta Natalia IP: *.promax.media.pl 11.09.12, 13:02
                      Zigfrida Pizzeria & Spaghetteria na warszawskiej Pradze - odradzam jakiekolwiek kontakty z jej właścicielem! (planuje rozszerzyć działalność i stworzyć sieć włoskich restauracji). Jest to człowiek zakłamany, niesłowny i niestety niewypłacalny.
                  • Gość: anoinim IP: *.home.aster.pl 23.07.12, 17:16
                    Plagiat.pl nie polecam tej firmy z calego serca! Atmosfera w firmie panuje jak w obozie pracy. Nie ma podwyzek, ani zadnych dodtkowych szkolen. Pracodawca zwraca uwage na osobisty rozwoj, jednak konczy sie tylko na slowach. Praca ogranicza sie do oferowania szkolom z calej polski sytemu antyplaiagatowego. Praca w tej firmie to zwyczajnie pieknie opakowany telemarketing. Nie ma zatrudnien na umowe o prace, tylko laczone umowa o prace na czas okreslony plus umowa o dzielo. Zarobki bardzo niskie - ponizej 2000 tys brutto. Nie dajcie sie nabrac na sympatyczna rozmowe z Panem Prezesem, ktory potrafi sie ladnie zaprezentowac, a tak naprawde jest chamem i prostakiem.
                • Gość: Domin IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.12.08, 20:57
                  Przestrzegam przed AREVA Świebodzice. Wpierw zatrudniają ludzi na 2 lata a puxniej zwalniają przed świętami zeby słupki wyników rocznych dobrze wychodziły.
                  • Gość: dolek IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 12.01.09, 15:01
                    Areva firma z dobrą przeszloscia:)heh szkoda pisac traktują ludzi
                    jak śmieci umowa na stałę a zwalniaja cie ,grożą ze masz sie sam
                    zwolnic bo znajdą cos na ciebie!!! wieczne zycie w niepewnosci dzis
                    pracujesz jutro wylatujesz! nie patrza na ludzi tylko na wlasne
                    kieszenie!!!!wstyd! ciekawe ile pani s. dostala za zwolnienie tylu
                    osob???
                    • Gość: Znudzony IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 20.01.09, 01:16
                      Przed firmą AREVA T&D w Świebodzicach trzymajcie się jak najdalej. Jak wspomniał mój przedmówca ludzi traktują jak śmieci.
                      Na poczatku roku 2008 zatrudnili dużo nowych ludzi ze względu na to że firma zaczeła działać na dwie zmiany, i miała dużo zamówień. Ludzie którzy są odpowiedzialni za to chyba się troche przeliczyli bo już pod koniec 2008 roku zwolniono kilkanaście osób, może nie do konca zwolniono bo umowy zostały podpisane przez Randstadt.
                      Ogólnie od kilkunastu jak nie kilkudziesięciu lat przewijają się te same nazwiska, pracowali rodzice teraz pracują ich dzieci i tak to się kręci ...
                      Odpowiedź na pytanie dolek:
                      Pani S. pewnie zgarnie niezłą podwyżke
                      X
                • Gość: ULTRA SYSTEM ŁÓDŻ IP: *.toya.net.pl 05.04.09, 10:08
                • 08.05.09, 10:28
                  "strona została zablokowana ze względów regulaminowych" - pisałem już, że nic z
                  tego. Wymyślcie coś innego...
                • Gość: MAREK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.09, 14:09
                  MAEXPA nieuczciwa forma developerska, która nie wypłaca podwykonawcom. Ostrzegam wszystkich przed współpracą z nimi!!!
              • Gość: IGOR IP: *.static.3s.pl 06.11.12, 08:55
                Nigdy w życiu nie spotkałem sie z takim mobbingiem, traktowaniem człowieka jak śmiecia, za marne grosze. Pracowałem w firmie dwa lata, zwolniony zostałem z dnia na dzień, "redukcja stanowiska". Po otrzymaniu wypowiedzenia bez kierowniczki już nawet do toalety wyjść nie mogłem, stała nade mną jak się pakowałem, połowę swoich rzeczy zostawiłem... Nienaturalnie sztuczna atmosfera, praca za darmo po godzinach, chamstwo kierowników i traktowanie ludzi jak śmieci...
                • Gość: Włodek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.13, 10:39
                  I to wszystko ?
            • 17.10.05, 04:41
              Jak ładnie zabrzmiało (Apollo ...), a dostali niewiadomo za co Gazele Biznesu w
              2003 roku, chyba za te przenosne komputerki z "nocnego sklepu" czyli również
              przemycane z Niemeic i Austrii, kilku pociotków, a reszta to studenci tylko na
              Umowę-zlecenie.
            • Gość: babajędza IP: *.lodz.mm.pl 17.04.07, 17:11
              czy to jest Apollo od świetlówek i drobnej komputrówki?
      • 27.02.05, 21:43
        firma z Gdyni, ale powinno być czarna lista prezesów!!!!
        Firma ogólnie ok, bardzo fajna kadra, głównie techniczna i kompetentna.Do współpracy z firmami, nie mogę złego słowa powiedzieć... Ale PREZES do dupy, wogóle nie potrafi zarządzać ludźmi.....Firma conel
    • Gość: kica IP: *.ima.pl / *.ima.pl 12.12.04, 15:45
      1. Centrum Koordynacji Biznesu, Gdańsk - po przejściu rekrutacji i stawieniu
      się pierwszego dnia w pracy, okazuje się, że zakwalifikowaliście się jedynie do
      2-tygodniowego szkolenia, po którym MOŻE z Wami podpisza umowę o pracę z
      wynagrodzeniem 1000 zł brutto. Na szkoleniu totalne pranie mózgu.
      2. Grafis, Gdańsk - na umowie 1000 brutto, reszta do łapy (o czym dowiadujesz
      się już pracując - z kredytów nici:-)). Popracować możesz długo a możesz
      krótko - mi np. po 2,5 tygodniu podziękowali, mówiąc, że mam "za mało poweru"
      (cokolwiek ten power miał oznaczać).
      • Gość: dori IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.04, 19:29
        Ostrzegam przed firmą Group5 z Poznania!!! Firma ta ma rzekomo prawo do
        używania nazwy Europartners (największej firmy konsultingowej w Europie, firmy
        z tradycją, opartej na etyce chrześcijańskiej!!). Ofertę pracy przedstawiono mi
        jako interesującą i dobrą (warunki). Szef (Duńczyk) w ogóle nie był na rozmowie
        zainteresowany moimi kwalfikacjami, gdy podałam 1800 netto jako oczekiwane
        zarobki (w końcu praca bardzo odpowiedzialna) narzekał, że to strasznie dużo a
        ja nie mam doświadczenia (cv napisałam po angielsku, ponoć mówi w tym języku,
        więc nie wiem, dlaczego nie dostrzegł, że doświadczenie mam). Miał się odezwać
        do końca tygodnia i oczywiście się nie odezwał. Zadzwonił za to w połowie
        następnego tygodnia. Dzien później byłam na 2 rozmowie w biurze. Wygląd
        siedziby - ręce można załamać...szef narzekał, że musiał zwolnić przyjętą
        dopiero co osobę, bo nic nie pokazała (a co miała pokazać w ciągu 2 dni?).
        Następnie zaczął się czepiac mojego wykształcenia - "jak to .. to tu 4 lata
        nauki(liceum), tu 3 lata (studia licencjackie), tu 2 lata (drugi kierunek -
        magisterka)?!" Co w tym dziwnego doprawdy nie wiem. Później przyczepił się do
        takich krótkich okresów pracy w cv (skoro byłam na studiach, to wiadomo, że nie
        mogłam pracować na etacie, tylko w wakacje lub w krótkim czasie na umowę -
        zlecenie)!!! Wyraźnie zaznaczyłam, co to była za praca. Ale nie docierało -
        skoro tak krótko pracowałam, to znaczy, że musiałam być cienka. Nie był
        zainteresowany moimi referencjami, gdy je chciałam pokazać. Powiedział, że
        popracuję u niego przez 10 dni a później zobaczymy (bo kto będzie wiedział, że
        tu pracuję - czytaj: praca na czarno). Zapytałam się co z umową, bo nie
        rozpocznę pracy, dopóki nie podpiszę umowy. Zdawał się tego nie słyszeć.
        Powtórzyłam to jeszcze raz.
        Odpowiedział, że innej możliwości nie ma, więc wyszłam z biura.
        Uważajcie na tą firmę, nie dajcie się nabrać na renomowaną nazwę, znakomite
        perspektywy ani na tłumaczenia, że taki jest teraz rynek pracy. A temu Panu
        życzę sukcesów w poszukiwaniu dobrych pracowników i rozkręcaniu interesów na
        takich podstawach.
        • Gość: tomeczek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.05, 14:28
          Przecież celem istnienia firmy jest zysk, a wiadomo, że "prędzej wielbłąd przez
          ucho igielne..." itd.
          Się zdecyduj: albo firma albo etyka (chrześcijańska) :))
      • Gość: Wesoły Diabeł IP: *.icpnet.pl 16.12.04, 07:05
        Centrum Koordynacji Biznesu - z punku wiedzenia klienta, na szczęście
        niedoszłego, to też jakiś dziwny interes.
        • Gość: Gość portalu IP: *.artnet.com.pl 09.02.05, 12:58
          Szanowny Panie Wesoły Diabeł, jest nam przykro, że ma Pan taką opinię o
          Centrum. Staramy się, by klienci i potencjalni klienci mieli wyłącznie powody
          do zadowolenia. Traktujemy poważnie Pańską opinię, choć skądinąd daje się Pan
          poznać jako osoba z dużym poczuciem humoru. Potencjalnych kandydatów do pracy
          zapewniamy, że nasi pracownicy cenią sobie Centrum jako stabilego i rzetelnego
          pracodawcę. Wiemy, że o sukcesie każdej firmy decydują pracownicy, inwestujemy
          we współpracowników, stwarzamy dobre warunki pracy. Zapraszamy zainteresowanych
          do śledzenia ogłoszeń prasowych i informacji o możliwości pracy w serwisie
          www.centrum-biznesu.pl

Piotr Szymański
          • Gość: Anna IP: *.chello.pl 26.02.05, 21:22
            Kilkakrotnie aplikowałam do Centrum na pracownika biurowego, pracownika
            sekretariatu, asystentkę, żadnego echa, a pracownice Centrum w centrum
            potraktowały mnie jak intruza.
            Jeśli pojawią się jakieś aktualne oferty będę zastanawiać się, czy złożyć
            aplikację.
            Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów, idących w parze z zadowoleniem Klientów i
            Pracowników.
          • Gość: Stanisław Zieli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.05, 02:37
            Czy jest Pan tym miłym lekko siwiejącym młodym człowiekiem w okularach, którego
            miałem okazję kiedyś poznać w Pricewaters House Coopers, czy to tylko
            przypadkowa zbieżność nazwisk (dzwoniłem tam ale powiedzieli, że już Pan (?)
            tam nie pracuje) ?
          • Gość: elena IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.05.06, 10:19
            bylam na tzw szkoleniu, jest to pranie mózgu i generalnie chodzi o to by za
            8000 zl sprzedac klientowni ... NIC! zajmują sie barterem ale generalnie nie
            wiadomop jak i o co im chodzi, żadnej bazy danych, nic tylko dzwonić i
            namawiać, szkolenia uczą jak odbyć rozmowę krok po kroku, bzdury totalne
            • Gość: ojojoj;) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.04.09, 08:47
              za 8000 to i ja sprzedałabym samemu diabłu ogarek;)
      • Gość: Gość portalu IP: *.artnet.com.pl 09.02.05, 12:36
        W imieniu Centrum Koordynacji Biznesu wyjaśniamy,że informujemy kandydatów o
        warunkach rozpoczęcia pracy i obowiązujących (bezpłatnych dla jasności)
        szkoleniach poprzedzających zatrudnienie. Nie obiecujemy nieczego, czego nie
        moglibyśmy dotrzymać. Programy szkoleń są podstawą zapewniającą nowym i stałym
        pracownikom wiedzę o ofercie i umiejętności z zakresu przyszłych zadań. Chcemy,
        by nasi pracownicy osiagali satysfakcję z dobrze wykonywanej pracy i z
        zadowolenia klientów. Rozczarowaną kandydatkę przepraszamy.

Piotr Szymański
        • Gość: kica IP: *.ima.pl / *.ima.pl 16.02.05, 19:45
          Za przeprosiny dziękuję. Zaznaczam, że ja nie zostałam poinformowana o zasadach
          szkolenia - czyli o nieodpłatności za ten czas.
        • Gość: MaciekWawa IP: 195.94.207.* 18.02.05, 11:28
          a jak trzymamy fason hmmmm
          Panie prezesie brawo
          ale to tylko dowodzi moim doświadczeniom ze nic tam nie robicie i całymi dniami
          zajmujecie sie pierdołami stukając na Forum
          Pieknie !!!!!!
        • Gość: ex robol IP: *.alan.krakow.pl 29.06.05, 19:22
          Również uważajcie na Prekursor Krakow, od 2001 też zatrudniał na czarno i mimo
          Wyroku Sądowego -JAWNEGO z dnia 13 czerwca 2003 nadal to robi pod
          www.wolontariat.pl lub dalej pod prekursor.com.pl W Nowej hucie ,dwa kroki
          gdzie mieszka, chyba że ktoś lubi obudzić się z ręką w nocniku, informacje do
          sprawdzenia , Wydz. II Karny Sądu w Krakowie.
          • Gość: Magda IP: *.zaczek.ds.uj.edu.pl 25.06.08, 12:03
            Organizowali m.in. City of Sound Festival... Jaka firma, taka
            impreza :D
            Zero profesjonalizmu, zła organizacja, nie wypłacają pieniędzy
            (UWAGA!). Nie polecam nikomu tej podrzędnej i upadającej firemki
            (firmą tego nie nazwę). Pracownicy- jakieś niekompetentne gnojki-
            porażka!
            • Gość: skiboard IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.09, 14:03
              naciągnęli moją firmę na kilka tysięcy, wypożyczyli sprzęt i nie
              zapłacili, z tego co wiem szuka ichcwiele osóbi instytucji.....
              gnojki liczą że każdy im podaruje
        • Gość: Adam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.05, 21:41
          MaciekWawa dobrze powiedział - Centrum Koordynacji Oszustw, nic więcej.
          Jedyny plus, że wszystkie siedziby łatwo znaleźć, bo w centrum - to jedno słowo
          zdaje się tu być na miejscu...
          Paniusia, która mnie bajerowała, tak się "rozpędziła" w opowiadaniu o firmie,
          że "stosunkowo mała, ale bardzo prężna" aż doszła do tego, że "koordynują ponad
          2.000 firm". A oczywiście każda firma ma przydzielonego
          indywidualnego "koordynatora".
          Więc co - firma zatrudnia ponad 2.000 pracowników?
          Luuudzie, toż to gigant!!!!
          A wy tutaj na nią wybrzydzacie ;)
          • 15.08.09, 12:55
            Najwięksi złodzieje jakich widziałem na oczy ,to firma ''Jarosz Converters"
            Firma ta specjalizuje się w tzw. ''GABIONACH''(mury oporowe,płoty,ogrodzenia), a
            także produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych i siatek szańcowych Wszystko
            wykonane jest z kamienia i z siatki!
            Firma ta pochodzi z 34-120 Andrychów, ale ma również swój oddział we 34-120
            Wrocław, Kościuszki 34
            FIRMA TA NIE WYPŁACA WYNAGRODZENIA KOŃCOWEGO PRACOWNIKOM ! ! ! CO JAKIŚ CZAS
            WYPŁACAJĄ TYLKO MARNE ZALICZKI (200 zł)Pracowałem u nich na kontrakcie i do dni
            dzisiejszego nie dostałem żadnych konkretnych pieniędzy!!! Robotę też
            partaczą!!! Uwaga UWAGA,UWAGA
      • Gość: M. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.05, 00:33
        Akademia Szybkiego czytania "Sokrates".
        Już na rozmowie okazało sie, że chyba handlują danymi osobowymi. W teście ujete
        były różne pytania, włącznie z danymi osobowymi przyjaciół, aż po najbardziej
        osobiste: czy jest pani w ciąży? W którym miesiącu?,ilość dzieci na utrzymaniu,
        różne. A potem, cóż...Firma po dwudniowym szkoleniu wysyła "nauczycieli"
        szybkiego czyteania w teren (powiat, więc może byc daleko) za 25 zł brutto z
        jedną godzinę. szystkim stanowczo odradzam, a juz na pewno tym, którzy sie
        nabiorą i zapłacą za ich kursy, po dwóch dniach szkolenia...he,he, fajni
        nauczyciele...
    • Gość: aro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.04, 19:10
      skoro wam tak źle u obcych to otwórzcie własne firmy i zobaczymy jak bedziecie
      traktować ludzi jakie pensje im zaproponujecie itd.
      • Gość: kica IP: *.ima.pl / *.ima.pl 12.12.04, 19:40
        skoro Tobie jest tak źle bo zapewne masz własną firmę i niestety musisz
        zatrudniac ludzi, to załóż oddzielny wątek.
      • Gość: ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.04, 19:48
        Drogi aro!

W całym cywilizowanym świecie, do którego aspirujemy i za którego obywatela Ty
        się już uważasz, obowiązują następujące zasady:
        - warunki umowy, rodzaj umowy, zakres obowiązków, pensja, sposób rozliczania
        są jawne i podane jak "kawa na ławę".I to nie podlega dyskusji;
        - jeżeli nie stać mnie na kogoś, to po prostu go nie zatrudniam a nie obiecuję
        złote góry i znakomite perspektywy;
        - dobrze prosperujące firmy (nawet te małe)maja solidne podstawy, dobre
        publicity, co się tyczy również relacji z pracownikami - oni tez tworzą jakość
        i markę, także ci potencjalni pracownicy robią reklamę;
        • Gość: aro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.04, 20:21
          Niestety POLSCE brakuje dużo do normalnego cywilizowanego świata co widać i
          słychać. Aby pracodawcę było stać na pracownika to pracownik musi wypracować
          pieniądze dla siebie i dla pracodawcy jeżeli tego nie robi to znaczy że nie
          nadaje się na tego typu stanowisko obojętne jakie ono będzie. Żeby zarabiać to
          nie wystarczy tylko pomysł musi jeszcze być ktoś kto zechce kupić naszą pracę i
          jeszcze najważniejsza sprawa musi on mieć pieniądze. Zapomijcie o tym że ktoś
          da wam coś za darmo. A jak ktoś wam powie że tak zrobi to uciekajcie od niego
          jak najdalej bo was okradnie.Robiłem w życiu dużo rzeczy i jedno wiem napewno
          nikt nie pracuje lepiej od pracodawcy. On musi umieć wszystko począwszy od
          doboru pracowników do zamiatania bo nasi kochani pracownicy mają za dużo
          kłopotów w domu i nie zawsze skupiają się na pracy. Nie jest to ich wina ale to
          nie ma znaczenia.
          • Gość: smart IP: *.retsat1.com.pl 12.12.04, 20:47
            Aro, zapewne nie zauważyłeś, ale przeczysz sam sobie.
            To w końcu kto zarabia te pieniadze dla firmy - pracownik czy pracodawca????
            Niby pracodawca, bo robi nawet jako sprzątaczka (nie uwłaczając tej profesji),
            ale piszesz również, że to pracownik ma zarobić i na siebie i na pracodawcę(!!!)
            W pierwszym przypadku - pracodawca jest kiepskim managerem skoro pracowników
            nie potrafi zmotywować do pracy.
            W drugim natomiast - skoro to pracownik ma odwalać całą robotę (nawet za
            szefa), to czemu ty narzekasz chłopie?????

• Gość: Dibert IP: *.chello.pl 19.02.05, 17:22
            SUPER POST !!!!
            POPIERAM 100 % .
            Ale moi pracownicy akurat są super. ;-)
      • Gość: Ali IP: *.82-139.bia.tkb.net.pl 14.12.04, 11:35
        Pytał cię ktos o zdanie? Jak nie masz do powiedzenia nic na temat to się nie
        udzielaj. Bo niektórzy chcieliby wiedzieć które firmy są nieuczciwe.
        • Gość: ??? IP: *.retsat1.com.pl 14.12.04, 19:47
          Ali - jeśli to było do mnie - nie kumam....
          Niby ty coś swoim postem wnosisz do dyskusji?
          Rozumiem że tylko chciałeś namieszać, więc komentować nie będę.
          • Gość: Ali IP: *.82-139.bia.tkb.net.pl 14.12.04, 21:35
            To było do Aro. Wyraźnie widać.
      • 26.07.10, 18:35
        napewno najwyższe na jakie byłoby mnie stać, wam pracodawcom wydaje
        się, że my pracownicy chcielibyśmy Bóg jeden wie ile, i traktujecie
        nas jak złodziei, którzy chcą wam zabrać wasz cieżko zarobiony
        mająteczek, i przy swoich nieraz niemałych dochodach załujecie nam
        100 zł podwyżki. A my przy wzroscie cen chcemy również wzrostu
        pensji, tylko po to,żeby móc godnie żyć i nie martwic się czy mi
        wystarczy. Pracodawcy nie rozumieją że zadowolony z dochodów
        pracownik to dobry pracownik, jeśli zarobię godziwe pieniądze,
        będzie mnie stać na więcej produktów i usług, koło się wówczas być
        może zamknie bo będe mogła zostawić swoje pieniądze znów w kieszeni
        pracodawcy itd itd Elementarne zagadnienia ekonomii się kłaniają
        panowie i panie przedsiębiorcy.
    • Gość: piotrek IP: *.intersc.com.pl / *.intersc.com.pl 12.12.04, 21:04
      CCC S.A. WSZYSTKIE SKLEPY W CALEJ POLSCE. JEDYNE ZDANIE , KTORE ADEKWATNIE PASUJE BY NAZWAC TO SKAZONE SRODOWISKO BRZMI; PRACA CZYNI WOLNYM...
      • Gość: evihb IP: *.chello.pl 12.12.04, 21:11
        • Gość: wspólnik CCC IP: *.chello.pl 19.02.05, 17:25
          • 07.09.05, 09:05
            pracowałam w ccc - KOSZMAR...!
            • Gość: agunia30 IP: *.tvkdiana.net.pl 08.09.05, 09:30
              podczas castingu do ccc udało mi sie dostać na tzw.okres próbny.i tu zaczęły sie
              schody.a to mam za wysokie wykształcenie w stosunku do zarobków,a to mam małe
              dziecko,to znowu mąż wojskowy im nie pasował,bo zatrudniał w warszawie żone
              policjanta i ten maz zrobił mu awanture że mu żona na czas zupy nie
              ugotowała.takie śmieszne teksty non stop szły w moją strone.ja powiedziałam
              jedno-po co daje ogłoszenie że chcą osoby z doświadczeniem jezeli takie na dzień
              dobry kasują.wolą takie zielone gąski co dadzą sobie w kasze nadmuchać.jeden
              wielki kit.nie polecam
              • 13.11.05, 14:04
                Kupiłam tam ostatnio buty dla mojej mamy i tego samego dnia chcialam je oddac
                badz zamienic na inne- mamie sie nie spodobaly;(.....juz wtedy zaczely sie
                schody ....oczywiscie butow nie chcieli przyjac. Tak wiec domyslam sie ze od
                samej podszewki firma nie jest fair play...az boje sie myslec jak traktuja
                pracownikow.
                --
                W byciu szalonym jest taka uciecha,
                której nie zazna nikt oprócz szaleńca
                • Gość: aaaa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.10.08, 13:16
                  masz perawo oddac buty do 5 dni nie chodzone z paragonem i pudelkiem!! nie
                  rozumie czemu ich nie przyjeli pewnie cos bylo z nimi nie tak!
        • Gość: sally115 IP: *.silesiamultimedia.com.pl 12.08.08, 11:30
          a ja sobie akurat chwalę pracę w CCC. umowa o pracę, a nie jak w diversie umowa o dzieło (!!!!!!!), płatne dni próbne...
          • Gość: agacior89 IP: *.chello.pl 14.01.09, 09:47
            Od dzisiaj nie wiąże mnie żadna umowa z CCC, idę do nowej pracy i mogę spać z
            ulgą. Nigdy więcej bezsensownego tyrania, syzyfowych prac, wsiurskich klientów,
            dźwigania pudeł, czekania na wypłaty, zostawania po godzinach, niewypłacania
            premii, ścigania złodziei...
            jeśli do kogoś nie przemawia, zapraszam
            www.money.pl/forum/temat,27,341657,0,15,0,strona.html
        • 20.11.09, 09:57
          ampere Polska. Firma wprawdzie dobrze placi, ale mnostwo nieplatnych
          nadgodzin, stres i wyzysk, zero poszanowania do czlowieka, niemal
          trzeba pytac czy mozna wyjsc do toalety. Same zakazy, nakazy i
          podkreslanie na kazdym kroku,ze jestes nic nie warty i glupszy od
          innych.
    • 13.12.04, 12:07
      Nie polecam pracy we wszystkich molochach zwanych Centrum Handlowe, mało się
      zarabia, wymuszają nadgodziny, traktują przedmiotowo, z góry, liczy się tylko
      sprzedaż, w Euro RTV AGD, zatrudniają tylko na miesiąc próbny potem nic nie
      tłumacząc mówią pan już tu nie pracuje, mówią to w dniu pierwszym po skończeniu
      umowy, kiedy przychodzisz do pracy.
    • 13.12.04, 14:20
      "Przegląd Świętokrzyski" agencja reklamowa z Kielc na ul. Starodomaszowskiej
      NIE PŁACI PENSJI PRACOWNIKOM, NIEKTÓRYM ZALEGA JUŻ OD SIERPNIA, POZA TYM MA
      DŁUGI, ŚCIGAJĄ JĄ WIERZYCIELE, M.IN. FIRMY LEASINGOWE - WŁAŚCICIELKA UDAJE
      IDIOTKĘ I KAŻDEGO DNIA OBIECUJE WYPŁATĘ ZALEGŁYCH PENSJI

ZALECAM OMIJAĆ Z DALEKA I POWTÓRZYĆ TO ZNAJOMYM ŻEBY SIĘ NIE NACIELI !
      • 16.12.04, 19:13
        Skoro jesteśmy w Kielcach - przedstawicielstwo pewnych zakładów optycznych na
        Batalionów. Szef zmienia pracowników co 3 miesiące, ludzie robią za darmo lub
        prawie za darmo (i do tego niezbyt legalnie) w warunkach jaskiniowych. Miejsce
        dla desperatów chwytających się byle jakiej pracy za śmieszne pieniądze lub dla
        tych co nieświadomi są istnienia czegoś takiego jak prawo pracy, kodeks cywilny
        czy świadczenia. Panie szefie, oby Twój standardowy tekst "zostają tylko
        najlepsi" (do potencjalnych pracowników), odniosł się do tej śmiesznej firmy.
        I.
        --
        everything is falling into pieces
    • 14.12.04, 03:06
      • Gość: M. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.05, 00:42
        Ty się nie żal, a te kobitki, co graja w tych filmach, bidaczki, za darmo?
        • Gość: ... IP: *.pinkpress.pl 29.08.08, 10:25
          Jakie za darmo...dostaja kase i przyjemność ja bym takiej kur.... nic nie dałą
      • Gość: Woda IP: *.acn.waw.pl 03.09.05, 13:19
        Pracowałam w tej firmie, praca po 8 godzin, składki zus miałam zapłacone,
        pensja płatna nie później niż 4 dni. Wielu pracodawców nie dostarcza napojów
        dla pracowników w tym i tam się z tym nie spotkałam.Wszystko jest zależne jakie
        stanowisko zajmowało się w tej firmie, oczywiscie pisze o stanowisko biurowym a
        nie panienek do pornosów.
        • Gość: Magazynier IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.08, 10:24
          Ja pracowałem kiedyś w firmie Pink Press na stanowisku magazyniera....
          To co tam się dzieje to porażka...
          Jak sie przyjmujesz to dają złote góry ale gdy przychodzi co do czego to potrafią sie wyprzeć wszystkiego co obiecywali. Miały być płatne nadgodziny a jak przyszło do płacenia to po kilka miesięcy nie można było się doprosić o hajs...
          Podwyżki obiecane nie były w takiej wysokości jak sie dogadywaliśmy przed rozpoczęciem współpracy.

• Gość: morriss IP: *.aster.pl 22.04.08, 14:39
            tam sie dopiero dzieje...ludzie.....jak najdalej od nich. nie placa,
            slowa dla nich to nic warte, obiecuja duzo ale nie mozna dostac to
            co ci sie nalezy.....na kase trzeba czekac, i jak maja ochote to cos
            tam dostaniesz......co za bajzel......szkoda zdrowia, nie polecam
            nikomu. Prezes chyba nie spotkal jescze nikogo tak z twardym
            ciosem...
          • Gość: :) IP: *.pinkpress.pl 29.08.08, 10:27
            A co chciałeś byc magazynierem...siedzieć i pić kawkę??Jak cenisz siebie na
            magazyniera to licz sie z tym ze trzeba pracowac a nie sie opier...
            • Gość: morriss IP: *.aster.pl 19.11.08, 10:59

• Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.09, 09:12
                Class - kancelaria Nieruchomości Bydgoszcz
            • Gość: morriss IP: *.aster.pl 19.11.08, 11:01
              Nie polecam ta firme, uwaga......NIE PLACA, OBIECUJA DUZO I CH::::J
              ZARABIAJA KASY NA LUDZIE KTORY CZESZKO PRACUJA:
              • Gość: Rei IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.08, 11:03
                Morriss a jako kto pracowałeś w tym wydawnictwie. Pytam się bo idę tam na
                rozmowę kwalifikacyjną i bynajmniej nie jako "modelka" ;) możesz powiedzieć coś
                więcej?
                • 12.02.09, 17:44
                  prosze uwazajcie przed ogloszeniami z tej gazety!bylo oglosz.do
                  pracy w Wielkiej Brytanii pakowanie art.wedkarskich i drugie
                  pak.ryżu!bardzo podobne numery telefonu.pojechalismy ze znajomymi
                  okradli nas na 1200f.!!pomogli nam Pakistancy.straszne przezycie!
                  wiem ze ogloszenie wychodzi ze Szczecina przez osobe
                  prywatna.zapewne nie jestesmy jedyni!ogloszenie zmienia sie zapewne
                  co jakis czas jesli chodzi o nr.telefonu i rodzaj pracy.
            • 31.03.10, 17:49
              widze ze musisz tam pracowac i lizac dupe prezesowi ge.... bo kazdy kto tam
              robil to wi ze to najwiekszy pierdolnik
          • Gość: zlecający IP: *.pinkpress.pl 12.02.09, 15:55
            Pamiętam jak Pan który napisał tą opinię pracował u nas, to była porażka.
            Magazyn jaki prowadził był w stanie opłakanym i każdemu kto zleci prowadzenie
            samodzielne magazynu życzę dużo cierpliwości. Towar był poukładany na paletach
            tylko tytuły się jakoś nie zgadzały, a co tyczy się kilku miesięcznego
            oczekiwania na kaskę za nadgodziny to w przypadku tego Pana trzeba było
            przepracować chociaż pół roku żeby mógł się wypowiadać.
            Pozdrawiam i pytam czy wszyscy wykonywaliście swoją pracę zgodnie z kontraktem
            jaki podpisaliście.
            • 31.03.10, 17:56
              ludzie moge powi. wszystkim prosto w oczy jak tam jest w prac w biurze na
              produkci a najbardziej na magazynie a remnent pokazuje tylkoo braki:)
          • Gość: gostek IP: 178.235.6.* 05.08.10, 14:52
            wszystko się zgadza. dalej nie płaci na czas...a jak płaci to z miesięcznym
            opóźnieniem..na 5 rat. z zusem jest tak samo....syf kiła i mogiła..prąd mu już
            odłanczali..bo też nie płacił. uciekłem po 3 miesiącach.
            • Gość: ronino IP: *.acn.waw.pl 15.05.12, 15:29
              Witam
              Jaka firma Pink Press jest wypowiadal sie nie bede, bo to juz pewnie wszyscy wiedza. Ja poszukuje osob, ktore pracowaly dla firmy PP od 2010-2012 rok, tworzac Plyty DVD zalaczane do magazynow, a ktore nie otrzymaly wynagrodzenie z tytulu wykonanej pracy, ja pozwalem ich do sadu, jedna sprawa juz sie odbyla, za pare miesiecy nastepna, chcialbym przed sadem pokazac ich model wspolpracy z wykonawcami zewnetrznymi, bo zakladam, ze jest bardzo wielu, ktorzy nie otrzymali zaplaty. Pozdrawiam i prosze o kontakt na cyberon @ poczta . fm (prosze usunac spacje w adresie)
          • Gość: ekspracownik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.10, 18:34
    • Gość: xsrt IP: 217.75.60.* 14.12.04, 11:28
      • Gość: monia IP: *.orsay.de 14.12.04, 12:20
        MOOSE-szkoła jezyków obcych.Kompletna porażka. Właścicielowi wydaje sie że jest
        tylko on a cały świat moze podac do sądu.
        • 21.07.05, 19:38
          Call Center Poland- totalne wykorzystywanie ludzi i chamscy kierownicy....
          • Gość: aaa IP: *.chello.pl 20.01.09, 20:26
            Adecco- biorą prowizję za pracownika,wysyłają za granicę - a
            reszta:Twoja sprawa.
            Miałam nóż na gardle (finanse) i zgodziłam się pojechać do Norwegii
            przez Adecco jako ostatnia deska ratunku. Złamali wszystkie reguły
            gry- inaczej mówili, inaczej podpisali umowę (stawka)-choć najniższa
            zagwarontowana. Wszystko w porządku jeśli pracujesz te 150
            godz. /miesiąc. Ale jeśli nie przypilnujesz sobie gwarantowanych
            godzin w kontrakcie-często się zdarza,że pracy dla ciebie nie ma i
            nasz w miesiącu przepracowane np. 20-30 godz.-a za mieszkanie liczą
            jak za woły- 4500 NOK /m-c bez względu czy wysłali cię do pracy,czy
            też nie. Najgorsze-że masz wiedzą,że pracy nie ma, a na
            twoje "stanowisko" widzisz codziennie nowoprzybyłe dziewczyny
            ściągane z całej Europy. Byłam bardzo dobrym pracownikiem,więc
            wymagałam sama na pracodawcy,aby zawsze dzwonił po mnie. Umieścili
            mnie w mieszkaniu ok.30 m.kw. z mężczyzną, w mieszkaniu bez kluczy
            do pokoi,łazienki itd. Zaprotestowałam- i podpadłam,gdyż dopóki
            nie "podskoczysz"to jeszcze okazują ci czasem łaskę. Podnieśli
            czynsz za mieszkanie - bo ponoć nie policzyli sobie prądu,przestali
            mnie wysyłać do jakiejkolwiek pracy,nawet jak pracodawca prosił. W
            wyniku pracy uległam naderwaniu mięśni w okolicy mostka i prawie
            udałam się na chorobowe. Nie wypłacili ani grosza,ostatnią wypłatę
            zaliczyli na poczet mieszkania-mimo,że wypowiedziałam umowę
            mieszkania dużo wcześniej. Chora jestem do dziś,ale Adecco
            skłamało,że nie zgłosiłam im żadnego wypadku i nic mi się nie
            należy. Sprawa się otarła o inspekcję pracy-która,za moją zgodą
            wysłała moje informacje do Oslo. I co? I wielkie g....... Cisza-i po
            mimo,że mam całą dokumentację,skserowane grafiki pracy,wszystkie
            zapewnienia brałam od Adecco na piśmie, inspekcja zakończyła swoje
            działanie na poinformowaniu Oslo o sytuacji. Chcę do Sądu. Ale jak
            to załatwić? nie znam norweskiego. Myślę ,aby może wnieść na Adecco
            w Polsce-gdyż to oni mnie ściągnęli do Bergen,kłamiąc i opowiadając
            bzdury wyssane z palca (tu nie na piśmie,ale wzięłam sobie
            świadka,jakby-co),aby móc za mnie wziąć prowizje i na
            zasadzie :"resztę się bujaj". A może ktoś zakładał zagranicznemu
            pracodawcy sprawę w sądzie i wie jak i co zrobić? No przecież-do
            dziś jestem chora i nie mogę żadnej pracy fizycznej wykonywać,nawet
            w domu. Na lekarzy wydałam majątek:(:(:(
    • Gość: Topaz IP: *.espol.com.pl 14.12.04, 21:21
      Zapraszam na www.czarna.lista.abc.pl
    • 16.12.04, 14:23
      Oasis Tours - za spóźnienie i zwolnienie lekarskie wylatuje sie z pracy. pensja
      zależy od humoru pracodawcy nota bene kurduplastego araba
    • Gość: Aga IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 16.12.04, 18:13
      Aby stworzyc taka liste musielibysmy umiescic tam prawie wszystkich
      przedsiebiorcow dzialajacych w Polsce, ktorzy wykorzystuja beznadziejne prawo,
      umozliwiajace wykorzystywanie Polaków do granic możliwosci i absurdu
    • Gość: nia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.04, 13:40
      Przestrzegam tłumaczy przed współpracą z biurem tłumaczy EURO z Krakowa, ul.
      Cybulskiego. Znam tłumaczy, którym nie zapłacili za pracę wykonywaną na
      początku tego roku, oraz takich, którym robili duże trudności z wypłatą
      pieniędzy!!!
      • Gość: OLO TXT IP: *.magma-net.pl 08.07.05, 21:05
        PRZESTRZEGAM PRZED HIPEREM GEANT WROCŁAW - TO CO WYPRAWIA TAM DYR. TO KOSZMAR -
        MAM TO NA CO DZIEŃ - WSZYSCY SIĘ BOJĄ.
        • Gość: Kaja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.07, 21:16
          Czyżby nastepca pana C. był jeszcze bardziej szaleńczy?
        • Gość: oliwia IP: *.chello.pl 07.01.08, 23:52
          firmy ochroniarskie i to wszystkie jak leci ,wyzysk -bez umowe o
          prace za marne grosze ============================ i jak tu ktos
          napisał stworzyc liste czarnych prezesów dyrektorów tych firm.To
          nie nosi miana dyrektora ani prezesa chamy do kwadratu
        • 24.06.14, 14:58
          stanowczo odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: buzka IP: *.glos.gda.pl 17.12.04, 14:47
      ZUS nie płacony notorycznie, pensje jeżeli są to tylko w ratach, przed świętami
      nie są w stanie wypłacić nawet części pensji listopadowej, wierszówka zaległa z
      października.
      • Gość: dziennikarz IP: *.glos.gda.pl 21.12.04, 09:49
        Wczoraj w "Glosie Wybrzeza" jest zdjecie rozradowanego prezesa Konwickiego
        wreczajacego statuetke Kobietm Sukcesu. Zeby zrobic ta impreze sciagnal
        wszystkie pieniadze wplywajace w czwartek i piatek zupelnie nie przejmujac sie
        tym ze ciagle nie wyplacil pracownikom pensji i wierszowek. Na miejscu tych
        kobiet wstydzilbym sie tych figurek przyjmowac od niego. Zreszta nie przyjela
        wiceprezes Hestii.
        • 18.02.05, 12:53
          Mi jak sie okazalo nie "doplacili" ZUS-u kiedy poszlam na zwolnienie, a ze
          mialam w tym czasie równiez swoja dzialalnosc to niedawno ZUS zajal mi 1900 zB
          na poczet tamtej niedoplaty. Poza tym "kreatywna" ewidencja czasu pracy jest
          tam tez normalna praktyka.
          • Gość: sohc IP: *.pl / *.pronets.pl 14.04.06, 19:42
            Wniostek jest prosty: Polskie firmy są dobre aby "żółtodziób" dorobił sobie
            doswiadczenie i póżniej zatrudnił się w porządnej firmie zagranicą!! PZDR!!!
    • Gość: Gryczman IP: *.chello.pl 19.12.04, 01:34
      WY BANDO LENII !!
      ZAŁÓŻCIE SWOJĄ FIRMĘ I SPRÓBUJCIE W TYM DYRNYM ŚMIERDZĄCYM KRAJU ZAROBIĆ JAKIŚ
      ZYSK BĘDĄC UCZCIWYM!!!!
      WTEDY POGADAMY
      • Gość: doradca IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.12.04, 10:10
        Widze, że Bozia opuściła. Nie przejmuj się lekarze i redaktorki z GW pomogą
        Tobie.
      • Gość: r IP: *.wroclaw.mm.pl 20.12.04, 10:47
        TY HIPOKRYTO!
        pewnie jestes taki sam jak moj szef. ja tyram po 12h dziennie odwalajac swoja
        prace i to co nalezy do obowiazkow mojego szefa ( za smieszne pieniadze +
        umowa na 1/2 etatu). praktycznie to ja prowadze ta firme podczas gdy on sie
        obija .
        • Gość: aaa IP: *.e / 213.25.195.* 21.12.04, 20:12
          To rzuć tę robotę w cholerę, załóż swoją firmę i nie narzekaj.
        • Gość: gucio IP: *.smstv.pl 21.09.07, 19:34
          wez zaluz wlasna
        • Gość: bzz IP: *.tktelekom.pl 05.12.12, 20:15
          SCARLETT, SCARLETT-ECO, GRUPA SCARLETT, SCARLETT KARCHER ITD, ITP
          Teren działalności:
          Bielsko-Biała
          Tychy
          Żywiec
          Płock
          Gliwice
          Cieszyn
          Katowice
          inne
      • Gość: mmm IP: *.osk.pl / *.osk.pl 05.01.05, 23:38
        Jak nie potrafisz, a widać, że nie to po kiego się silisz? Po co się oszukujesz
        geniuszu biznesu.
      • Gość: OBURZONA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.05, 16:41
        jESTEŚ JEDNYM Z TYCH HIPOKRYTÓW PRACODAWCÓW-KTÓRZY CHCIELIBY SIĘ NACHŁEPTAĆ JAK
        NAJWIĘCEJ KASY W JAK NAJKRÓTSZYM CZASIE WYKORZYSTUJĄC DO TEGO LUDZI KTÓRYCH
        TRAKTUJESZ JAK NIEWOLNIKÓW!!!BYLE BY TYLKO JEŻDZIĆ JAKIMŚ WYPASIONYM AUTKIEM I
        WMAWIAĆ LUDZIOM ŻE SĄ TRUDNE CZASY I NIE MA PIENIĘDZY.NOWOBOGACKI BUC!
        • Gość: Hiena IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.06, 13:18
          Wszystko cacy, ale z tego co widzę na codzień, wielu prezesów, tych krwiopijców
          i nierobów, ma dzień roboczy ok. 12h, a pracownicy 8h (- przerwy na kawę,
          papierosa i.t.p.) A czy tym kraju da się uczciwie wypełniać wszystkie
          przepisy? Wątpię.
      • 18.02.05, 10:20
        Gość portalu: Gryczman napisał(a):

> WY BANDO LENII !!
        > ZAŁÓŻCIE SWOJĄ FIRMĘ I SPRÓBUJCIE W TYM DYRNYM ŚMIERDZĄCYM KRAJU ZAROBIĆ
        JAKIŚ
        > ZYSK BĘDĄC UCZCIWYM!!!!
        > WTEDY POGADAMY

Hmm
        Ja pracuje w uczciwej firmie, wyplata na czas oplacany zus mila atmosfera :) -
        to jest mozliwe :)
        • Gość: M. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.05, 00:47
          dawaj adres, zaraz wysyłam CV!
      • 17.11.05, 12:03
        nie masz racji.
        pracowałam na początku u drania i kombinatora, który tak się właśnie tłumaczył,
        że nie ma pieniędzy. ale jak się jest gołym to się nie ma co brać za
        zatrudnianie pracowników!!!!!!!
        teraz pracuję w uczciwej firmie, pensja niewysoka, ale punktualnie na koncie
        jest co do godziny. nie było problemów z umową, urlopami, ZUSami itp... swoją
        drogą to mnie zniechęca do szukania lepszej roboty, bo zdaję sobie sprawę, że
        gdzie indziej może juz nie być tak różowo :(
        --
        ...if the truth hurts prepare for pain...
      • Gość: buahahahahha IP: 62.233.231.* 10.10.06, 19:57
        uczciwą kasę??????????/no prosze Cie!!!!!!!!!!!To Wy uciemiezacie ludzi za
        marne grosze by na Was harowali!!!!!!!!!
        • Gość: gązik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.08, 14:56
          Wyzyskiwacze, oszuści
      • Gość: IGrzybowska IP: *.acn.waw.pl 28.01.08, 10:24
        ja mam firmę i robię (może nie największy), ale robię - biznes, zatrudniając 30 osób w sposob uczciwy (dowodem na to, ciągłe polecanie mi przez moich Pacowników kolejnych ich znajomych, bliskich etc)

można, wystarczy być człowiekiem.
      • Gość: Grażka IP: 31.41.177.* 29.04.12, 15:46
        To jest właśnie poziom polskich biznesmenów tych co płaca 5 zł na godzinę
    • Gość: lolo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.04, 11:17
      znam wiele firm z warszawy ktore oszukuja np:PROMEN-GAND-B buduja biurowce
      itp.Do dzis nie zaplacili mi za prace ktora skonczylem w marcu.prezes Kowalski
      unika kontaktu sukin kot z niego mam nadzieje ze zycie da mu takiego kopa jak
      byk. Jak bedzie zbieral puszki po fajansach to sie nauczy szanowac ludzi i
      prace. Zycze mu tego z calego serca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: abi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.12.04, 23:11
        byłeś ich pracownikiem czy podwykonawcą?
        interesuje mnie to bo mam z nimi kilka spraw do załatwienia
    • Gość: kurczak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.05, 23:05
      UBOJNIA DROBIU RADLIN GŁOŻYNY. Chamstwo i cynizm wobec pracowników. Praca po 12
      godzin i potrącenia za byle co.
      • Gość: anna IP: *.juranet.czest.pl 15.02.05, 19:16
        Po przeczytaniu tych wszystkich postów chyba zostanę w starej pracy .
        Współczuję wszystkim nieudacznikom takimjak ja . Te gnoje na waszej liście spać
        spokojnie nie będą . Tak nie wolno postepować z ludźmi .
        A jeśli chodzi o Centrum Biznesu to mylicie się - to naprawde dobra firma . Ta
        rozmowa kwalifikacyjna to pewnie był test na reakcję . Takie testy są przez
        niektóre firmy prowadzone , ucza tego na studiach ( Podstawy Zarządzania ).
        Jeśli go się zdasz pozytywnie to masz dobrą pracę . Nie pracuję w tej firmie
        ale wiem coś na temat podobnych rekrutacji .
        • Gość: kica IP: *.ima.pl / *.ima.pl 16.02.05, 19:56
          Hmm, piszesz o Centrum Biznesu i rozmowie kwalifikacyjnej w formie testu na
          reakcję - niczeho takiego nie pisałam, nie zauważyłam tez niczego specyficznego
          podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Po raz kolejny zaznaczę, że nie zostałam
          poinformowana (po przejściu rekrutacji) o BEZPŁATNYM SZKOLENIU.
    • Gość: GOOGLE55 IP: 80.51.242.* 16.02.05, 11:20
      GRAWITON Sp. z o.o.
    • Gość: Dospel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.05, 15:39
      Dospel
    • Gość: ast IP: *.idea.pl 16.02.05, 19:15
      Biuro Usług Komputerowych Jan Hałemejko - Warszawa, w biurowcu d. KC PZPR.
      Szef z pozoru miły, ale nie dotrzymuje zobowiązań finansowych, naciskany mota i kręci.
      Oszukał parę osób, nie spłaca długów, płaci tylko tym, których akurat potrzebuje.
      Przyjmuje młodych i mało doświadczonych, bo chce im mało zapłacić a także dlatego, że lubi dominować nad ludźmi.
    • Gość: misia IP: *.mofnet.gov.pl 18.02.05, 12:18
      DEXPOL Wroc`law .... uważajcie!!
      • Gość: BZ WBK SA IP: *.artnet.com.pl 18.02.05, 17:10
        MOOBING NA SZEROKĄ SKALĘ...KADRA KIEROWNICZA CENIĄC JEDYNIE UKŁADY I
        UKŁADZIKI..NIE POSIADAJACA UMIEJETNOŚCI W ZADNEJ DZIEDZINIE. KLIENT
        ANGLOJĘZYCZNY--UCIECZKA KIEROWNIKA NA ZAPLECZE..AZ MIŁO BYŁO PATRZEC ! HEHEHE
        • Gość: igor IP: *.adsl.inetia.pl 30.10.05, 08:40
          niestety moobing w BZ WBK Śląsk ale to chyba się nie zmieni
    • Gość: SOLIDNY IP: 217.153.24.* 19.02.05, 10:37
      POPIERAM POMYSL JEST SWIETNY :)

MOJA PROPOZYCJIA CZARNEJ OWCY -

AGENCJIA OCHRONY - SOLID SECURITY SP.Z.O.O
      PRAWNIE ISTNIEJA JESZCZE DWA JEJ CZLONY 1. GRUPA SOLID 2. AGENCJIA SOLID
      FAKT ZE DAJE PRACE WIELU LUDZIOM ALE....
      KAZDY MAM PODPISANA UMOWE Z 3 FIRMAMI
      1 ETAT NAJNIZSZE WYNAGRODZENIE OK 640 ZL I OD TEGO ZUS -UMOWA Z SS SP.Z.O.O
      2 NADGODZINY PLACONE TAK SAMO NAJCZESCIEJ OK 4 ZL.H W FORMIE UMOWY ZLECENIA
      PODPISANEJ JUZ Z G. SOLID
      3 NADGODZINY PODPISANE Z KOLEJNA FIRMA AGENCJIA SOLID TEZ 4 ZL

W PRAKTYCE LUDZIE WYRABIAJA CZESTO PO 400 H PLATNYCH PO 4 ZL
      REKORD TO CALY MIESIAC PRACY OK 700 GODZIN PLACONYCH PO 4 ZL
      BRAK DODATKU ZA NOCE ZA NADGODZINY WADLIWE UMUDUROWANIE
      BRAK SOCJIALU TYPU CZAJNIK HERBATA I T P
      ZMUSZANIE DO PRACY W NADGODZINACH PRZY OCHRONIE INNYCH OBIEKTÓW ZA TE SAME
      STAWKI 4 ZL W DNI WOLNE - OCZYWISCIE JEST TO PROPOSYCJIA NIE DO ODRZUCENIA
      JAK SIE ODRZUCI MOZNA BYC ODRZUCONYM Z PRACY
      TYLE NA POCZATEK - CZYTA TO KTOS Z SOLIDU ????;)
      • Gość: DANONEK IP: 217.153.24.* 19.02.05, 10:37
        ZGADZAM SIE :)
        • 19.02.05, 10:56
          Firmy "ochroniarskie" wogóle słyną z wszelkiego rodzaju przekrętów na
          pracownikach, ale chyba przynajmniej płacą.

najgorzej kiedy coś robisz i nie możesz doprosic sie własnych pieniędzy albo z
          wyliczeń (wspólnych) wynika jedno a na koncie - inne bo coś tam szefuncio
          musiał "potrącić". poniewaz (np.) zapomnial uwzględnic w fakturze dla odbiorcy
          kilka pomalowanych metrów... jeszcze wiele innych historii moznaby opowiedzieć
          o firmie "CREO MULTISTUDIO" Pana Pawła Górskiego z Piaseczna - STRZEŻCIE sie
          jak OGNIA bo na pewno Was wystawi.

Kolejna "artystyczna" firma to "DACH POLSKA" z Nadarzyna. Jej Prezes Pan
          Witkowski sądzę, że jest człowiekiem chorym.....np. - ma konta firmowe we
          wszystkich możliwych bankach (!) - wszystkie oczywiście puste. Handluje
          pokryciami dachowymi i stolarka budowlaną, posiadajac na placyku trzy może
          cztery rodzaje towaru. Całymi miesiącami nie płaci pracownikom, ale umowę o
          pracę podpisuje od razu na czas nieokreślony (!?)
          Od swoich wierzycieli odbirea telefony (o dziwo) i tłumaczy, że zaległości to
          wina sekretarki bo ona ma gotówkę w kasie a nie chce płacić, ale on zaraz cos
          zrobi, a wogóle to firma własnie finalizuje genialny projekt, jest u szcztu
          powodzenia itp.
          Może szkolił sie u Amwaya albo Herbalife ale polecam omijać z daleka.
          --
          NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO ZACZĄĆ TAK JAK CHCE SIĘ ŻYĆ
          IzaO
    • 19.02.05, 21:31
      Mobbing i kreatywna ewidencja czasu pracy, awanse wyłącznie dla kolesiów, kto ma tatę w firmie, ten może się rozwijać, reszta to bydło i tak jest traktowane.
      • Gość: P. IP: *.aster.pl 11.03.07, 21:13
        Wiem coś o tym, ale więcej napisać nie mogę. Tak czy inaczej święta p rawda
        niestety...
    • Gość: ex-praktykant IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.05, 10:03
      Księgowa tam sprząta (musi myc podłogi), oczywisćie same lewizny tam lecą, szef
      to prostak do kwadratu dorobil sie troche ale słoma z butow... a ja na praktyke
      niby szedłem, i sie dużo dowiedzialem o odśnieżaniu podwórka.
      A cały ten niby hurt to bzdura, ceny detal i biora wszystko od innyech
      hurtownikow hahaha.
      • Gość: Rosenthal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.05, 10:11
        czyli Ceramica sj. w Poznaniu ( sklepy w całej Polsce), mobbing totalny,
        kreatywna ewidencja czasu pracy, urlopy skrócone.
        • Gość: Cymerman IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.05, 13:05
          Ja dolaczam firme Norton z Krakowa (ktora to juz szkola jezykowa?) Jakis czas
          temu pracowalem dla nich: ponosi sie koszty wlasne, chaos totalny... moze uda
          wam sie wyjsc na zero. Najgorsze jest te ich sciemnianie. Myslalem, ze jestem
          twardy ale poddalem sie. Najgorsze, ze kosztowalo mnie to wszystko zalamaniem.
        • Gość: sens IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.06, 02:36
          A ja głupia chciałam tam aplikować. Teraz już wiem NIGDY W ZYCIU!!!!!!!!!!!
        • Gość: exBP IP: *.chello.pl 11.03.07, 22:02
          stacje paliw BP. pracuje się po 12 godz. a umowa na 1/2 etatu. W rzeczywistosci
          pracujesz cały etat albo i więcej.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.