Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Spółka Cywilna i adresy właścicieli

IP: 80.51.90.* 06.06.05, 18:04
    Witam :)
    Mam pytanie dotyczące Społki Cywilnej, w jaki sposob mozna ustalic , adresy
    zamieszkania właścicieli ? albo kto moze tego dokonac. Potrzebne jest to mi do
    sprawy sadowej toczacej sie przeciwko pracodawcy, który występuje w kilku
    osobach. Bez takich namiarów nie ma możliwości złożyć pozwu do sadu. Prosze o
    pomoc, ponieważ instytucje państwowe nic nie sa w stanie pomóc, albo nie chca.

Pozdr. :)
    Lateralus
    Edytor zaawansowany
    • lejdik 06.06.05, 21:38
      no, a ja nie rozumiem- dlaczego to Ty masz ustalic adresy ZAMIESZKANIA
      wlascicieli spolki??Oddajac sprawe np. do Sadu Pracy wystepujesz przeciwko
      spolce cywilnej o nazwie takiej i takiej a siedziba taka a taka...i chyba tylko
      takie dane wystarcza zeby zlozyc pozew???A z uwagi na ochrone danych osobowych,
      chyba trudno bedzie Tobie ( osobie fizycznej jak sadze) wystapic do np biura
      meldunkowego o ustalenie adresu jakiegos Kowalskiego....:((
    • Gość: Dilbert IP: *.chello.pl 07.06.05, 07:21
      czy na pewno too jest sppólka cywilna ?
      bo prawie wszystkie zamieniły się dawno w jawne.
    • raj_jar 07.06.05, 08:30
      1. musisz udać się do wydziału ewidencji działalności gospodarczej właściwego wg miejsca
      zamieszkania (miasto bądź gmina) Twoich pracodawców sprawdzić wypisy z ewidencji
      (otrzymanie jednego odpisu to koszt 16 zł) dział. gospod. - każdy ze wspólników SC ma
      zarejestrowaną swoją działalność. Na wypisach powinnien być adres zameldowania (nie mylić
      z adresem zamieszkania).
      A jak nie to:

2. jak znasz pesele swoich dłużników, możesz wystąpić z prośbą do centralnej ewidencji osób
      w Warszawie - z prośbą o usyzkanie adresu zameldowania - koszt 30 zł - możesz pouszukać
      sobie coś na ten temat nawet w internecie.
    • Gość: Lateralus IP: 80.51.90.* 07.06.05, 09:15
      Dziekuje bardzo, tak dla informacji, to sad odzucil mi pozew, poniewaz nie
      podalem adresow zamieszkania, i nazucili mi taki obowiazek,ale postaram sie
      zrobic tak jak podajecie, Dziekuje :) i Pozdrawiam :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka