Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

praca w policji podanie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.06, 19:17
    pomóżcie mi przedstawic argumenty dlaczego chce pracowac w policjii, potrzebuje to do napisania podania pilnee!!!!!!!!!
    Edytor zaawansowany
    • Gość: tomek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.06, 19:21
      pilne prosze o pomoc!!!!!!!!!!
    • Gość: A IP: 217.197.78.* 31.05.06, 19:48
      DLA KASY
    • ruda.farbowana 31.05.06, 19:53
      Człowieku, skoro sam nie wiesz dlaczego chcesz tam pracować, to daj sobie
      spokój i nie zaśmiecaj forum takimi beznadziejnymi wątkami. Podobno policjant
      powinien odznaczać się między innymi umiejętnością logicznego myślenia. Nie
      obraź się, ale chyba z tym krucho u Ciebie. Boże, broń nas od takich stróżów
      prawa, już za dużo ich w naszym kraju.
      --
      Życie to ciekawość. Jeśli nie jesteś ciekawy oznacza to, że leżysz w
      trumnie :)))
    • Gość: tomek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.06, 21:19
      wielkie dzieki ale mi pomogliscie, te głupie komentarze mozecie zostawic sobie, 5 lat temu pisałem ostatnio podanie o prace i czy to takie dziwne ze czasem cos ciezko ubrac w zdanie??? nie oczekiwałem ze mi ktos napisze podanie ale cos podpowie ale jak widze ludzie tu są zyczliwi ................jeszcze raz dziekuje a tak wogóle to jest po to forum aby je zasmiecac wszystkimi sprawami a jak ci sie nie podoba to załóż swoje prywatne i nie bedziesz miała zadnego problemu.................
    • Gość: Anka IP: *.crowley.pl 31.05.06, 21:31
      Po pierwsze - chcesz pracować w Policji czy służyć??
      Po drugie - nie musisz pisać dlaczego - wystarczy jedno zdanie. "zwracam się z
      prosbą o przyjęcie na służbę w Policji" czy coś w ten deseń. Ale musisz to
      wiedzieć, bo jak dotrzesz do rozmów to Cię zapytają.
      I tak poza konkursem - życiorys napisz odręcznie - po staremu czyli opisowo -
      "Ja niżej podpisany urodziłem się...."

Dobry uczynek odfajkowany ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka