• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

wpisywać w CV licencjat a później magisterskie? Dodaj do ulubionych

• IP: *.chello.pl 22.07.06, 21:20
    witam,
    czy w CV powinnam napisać w punkcie wykształcenie:

rok: ... uniwersytet .....; kierunek .....; ukończony z tytułem magisterskim
    rok: ... uniwersytet .....; kierunek .....; ukończony z tytułem licencjackim
    rok: ... LO nr.... etc?

Czy powinnam po prostu napisać:
    rok: ... uniwersytet .....; kierunek .....; ukończony z tytułem magisterskim
    rok: ... LO nr....

bardzo prosze o pomoc
    Edytor zaawansowany
    • 22.07.06, 22:39
      rok ... uniwersytet ..... kierunek ..... specjalizacja ....., tytuł zawodowy (mgr, licencjat)

Gdy licencjat jest z innego kierunku i został obroniony na innej uczelni niż ta, która dała Ci tytuł mgr, należy wspomnieć o studiach licencjackich.
      Jeżeli wykształcenie wykracza poza szkołę średnią ogólnokształcącą, nie trzeba jej wymieniać – po jej ukończeniu nie uzyskuje się zawodu. Co innego, jeżeli wykształcenie wykracza poza szkołę średnią zawodową lub zawodową. Wtedy dobrze jest ją uwzględnić – może to być dodatkowy atut.
      • 22.07.06, 22:46
        Matury nie podawaj (bo to oczywiste, chyba ze nie masz zadnego dosiwadczenia,
        aukonczylas jakies renomowane LO)). Mozesz zaznaczyc, ze studia
        2-stopniowe...Aha, licencjat i magister to stopnie zawodowe!!! Tytul to profesor
        (tytul naukowy oczywiscie;)))).
        --
        Krystyna_z_gazowni
        Forum analizy wszelakiej;)
    • 22.07.06, 22:46
      oto podobny watek:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23&w=44947965&a=44951124
      --
      nie oglądam telewizji rządowej
      zasada pierwsza:czytaj ze zrozumieniem
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.