Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Co potrafią kolonijni opiekunowie

21.08.06, 09:54
    A podobno nauczyciele mało zarabiają i mają długie wakacje.
    Doskonała okazja do dorobienia.
    Podobnie, doskonała okazja do praktyk dla studentów pedagogiki,
    resocjalizacji, socjologii, psychologii itp. Także dla kierunków medycznych.

Wykwalifikowanych ludzi nie brak.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: arti IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.08.06, 10:19
      Szkoda , że w artykule nie napisano ile taki wychowawca na kolonii zarabia.
      Powiem , że to jest kieszonkowe dla nastolatka , a nie wypłata. Nic dziwnego, że
      w ten sposób chcą pracować tylko studenci. To dla nich poprostu darmowe wakacje.
    • Gość: BABCIA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.06, 15:40
      KTO nie był nauczycielem (ja byłam 34 lata) nie wie, że do pracy na kolonii
      może skłonić tylko darmowy urlop całej rodziny (rodzice wychowawcy a pociechy
      koloniści),nieprzejmowanie się kolonijnymi obowiązkami lub finansowy nóż na
      gardle.Nie mówię o młodych pasjonatach bo tacy też są.Wakacje może rzeczywiście
      za długie i dla nauczycieli i dla dzieci, bo ci z małych środowisk nigdzie nie
      wyjeżdżają.Może o 2 tygodnie krótsze za to przerwa jesienna?
    • Gość: kethryveris IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 21.08.06, 21:13
      Ja w tym roku byłam pierwszy raz jako opiekunka. Zachowanie wychowawców jest
      naparwde różne. Było nas 8 osóc i tak naprawde pracowało 5. na sczescie
      statystycznie to wygląda dobrze no bo w końcu wiekszość była w porządku ale i
      tak czułam sie nie fair w stosunku do tych dzieciaków którzy mieli "nierobów"
      za wychowawców. A z drugiej strony nie byliśmy w stanie wziąć jescze tamtych
      pod swoje skrzydła bo bysmy sie zacharowali. Nie dziwię sie jednak że biuro
      podróży ich jednak zatrudniło bo jest straszny deficyt na wychowawców. To jest
      robota 24h na dobę a dostaje się za nią marne grosze. niestety. ja jednak sie
      nie zraziłam, z tego co wiem "nasze" dzieciaki były zadowolone i jeśli tylko
      będę miała okazje pojadę jeszcze raz. Pozdrawiam
    • Gość: też belfer IP: *.eu.org 21.08.06, 21:31
      harować
    • Gość: Icek IP: *.chello.pl 22.08.06, 14:03
      Chętnie podejmę jakąś pracę z młodzieżą (nawet sezonowo), ponieważ z zamiłowania
      jestem alkoholokiem i pedofilem. Cłopcy mnie nie interesują, dziewczynki od
      ósmego roku życia to już tylko brzydną, natomiast trzeciej płci jak nie było,
      tak nadal nie ma. Sami rozumiecie, jak ciężki jest mój los - Żyda i przyjaciela
      dzieci oraz jak bardzo antysemickim krajem jest Polska. Nikt nie chce zrozumieć
      mojej miłości do młodzieży, a ja przecież wcale nie jestem rasistą. Jak trzeba,
      toleruję nawet gojów. Przy okazji - chciałbym zareklamować najbardziej
      antypolską gazetę w tym kraju (tzn. NASZĄ) - Gazetę Wyborczą.
    • Gość: tomeczek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.06, 15:14
      Czekam na artykuł pod tytułem i na temat jak wyżej :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka