Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 05.03.03, 21:22
    hej! Zastanawiam sie wlasnie gdzie by tu popracowac w wakacje i na mysl
    przyszedl mi macdonalds. Czy ktos z was pracowal tam? czy mozna tam
    pracowac w wakacje i czy ogolnie dostanie tam pracy jest realne. z gory
    dzieki za info!
    Obserwuj wątek
      • Gość: misia Re: mcdonalds IP: *.lanet.wroc.pl 06.03.03, 10:20
        Gość portalu: jn18 napisał(a):

> hej! Zastanawiam sie wlasnie gdzie by tu popracowac w wakacje i na mysl
        > przyszedl mi macdonalds. Czy ktos z was pracowal tam? czy mozna tam
        > pracowac w wakacje i czy ogolnie dostanie tam pracy jest realne. z gory
        > dzieki za info!

Oczywiście, że jest realne ale nie polecam - zanim się wszystkiego nauczysz to
        wakacje miną (no chyba, że już tam pracowałeś)....poza tym jeżeli opłaca Ci
        się zarobić przez te wakacje 350 złotych to proszę bardzo - pracuj :-))) I
        mówię przez CAŁE DWA MIESIĄCE się tyle zarobi (bo zatrudniają na 1/4 etatu
        NOWYCH a za miesiąc takiej pracy otrzymuje się 170 złotych) :-))) Atmosfera
        ogólnie jest fajna - facetów inaczej traktują niż kobiety (wiesz jak jest :-)
        No chyba, że trafisz na fajną restaurację i pozwolą Ci zrobić nadgodziny w co
        bardzo wątpię :-(((
        Alez Cię pocieszyłam prawda? :-)) Przepraszam ale pracuję tam i wiem jak jest
        niestety...
        Pozdrawiam Cię serdecznie!!
        • kasi Re: mcdonalds 06.03.03, 15:47
          ja pracowalam w mc i jesli chcesz tam pracowac to nie mow ze chcesz tylko przez
          wakacje bo Cie nie zatrudnia. a tak jak powiesz ze na stale to zawsze po
          okresie probnym mozesz sie zwolnic tak jak ja to zrobilam i zednych konsekwencj
          nie ponioslam. pracowalam na pol etatu ale i tak dawali mi tyle godzin jakbym
          pracowala na caly.w wakacje pracowalam 5 dni w tygodniu. acha a jak lubisz zeby
          Toba pomiatano to idz tam :)))na poczatku jest ok a potem kazdy patrzy zeby
          tylko Cie o cos ochrzanic a dobrego slowa to nigdy nie uslyszalam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka