Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

IKEA - jakie warunki pracy

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.06, 08:48
    Czy ktoś z grupowiczów może podzielić się wiedzą na temat warunków pracy i
    zarobków w zakładach produkcyjnych firmy meblarskiej IKEA ( w zasadzie
    jest to szwedzki koncern drzewno-meblarski Swedwood AB, należący do grupy
    IKEA) ? Wiem że w Polsce działa kilka zakładów tej firmy. Sam
    zainteresowany jestem podjeciem pracy w aktualnie budowanym zakaładzie w
    Wielbarku. Interesuje mnie szczególnie stosunek przełozonych do pracownika,
    atmosfera pracy takze zarobki. Czy w zakładach IKEA obowiazuje jakiś
    akordowy system pracy i tzw. "normy" ? Obecnie pracuje w FS Favorit i
    niestety mam jak najgorsze doswiadczenia pod kazdym wzgledem i ODRADZAM
    kazdemu prace w tej firmie (w razie zainteresowania moge napisac wiecej o FS
    Favorit).

Z góry dziękuję i pozdrawiam
    Edytor zaawansowany
    • Gość: niezdecydowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.06, 17:19
      Czy naprawde nikt nic nie wie o warunkach pracy w IKEI?
    • Gość: Papierowa Torba IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.10.06, 18:21
      Witam - ja wiem, pracowałem. Znam Swedwood Lubawa, Konstantynów, Zbąszynek. Znam
      atmosferę i zarobki.

Atmosfera - zależy oczywiście dużo od dyrektora ale jest luz- szwedzki spokoj,
      nie ma biegania (mówię o administracji) - jeśli wyszło się z patologicznych
      układów to w Swedwood człowiek czuje sie jak w domu - jest po prostu fajnie, na
      lunch zupa-w każdym zakładzie, co masz zrobić musisz zrobić ale nikt na nikogo
      się nie drze, nie ma pressingu. Sprzęt - dostajesz Della na biurko i koniec, o
      komorce slużbowej na sredniej klasy stanowsiku w admin. zapomnij, o laptopie
      tez. Zarobki bardzo średnie - ok.1400PLZ netto na stanowiskach w admin.. Jak
      wyszrapiesz więcej - co możliwe - to świetnie. Na wakacje dodatek - z tego co
      pamiętam z 300PLZ netto. Dramat Swedwood polega na tym, że lokalizują zakłady na
      zadupiu - i płacą jak na zadupiu - co wychodzi im bokiem - wszyscy dobrzy ludzie
      z czasem odchodzą. Zaleta Swedood - pracują tam w 95 % młodzi ludzie - doskonala
      atmosfera. No i sporo Szwedow i innych nacji sie kreci - mozna sporo kontaktow
      nawiązać. Chociaż..kiepsko sie przy nich na dluzsza metę czujesz...oni hah
      przyjeżdząją Volvo, Audi, Mercedesami..ubrani, wyluzowani... a polscy pracownicy
      w zdezelowanch astrach, zmęczeni.
      Chcesz się dużo nauczyć w nowoczesnej atmosferze - wchodź w Swedwood - zarobić
      tam ine zarobisz.
    • tomeczek_44 30.08.18, 10:42
      sylwiawmh napisała:

> chyba najlepiej jak sprawdzisz sam

Pytał 12 lat temu, więc pewnie już sprawdził...

--
      To ja, "tomeczek". Się zarejestrowałem. A co...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.