Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Świadectwo pracy - odbiór

IP: *.chello.pl 06.01.07, 10:59
    Proszę o odpowiedź - czy po odbiór świadectwa pracy muszę się zgłosić do
    pracodawcy? Czytałam na necie że ma obowiązek mi je dostarczyć na wskazany
    adres, czyli poczta. Minął miesiąc a ja wciąż nie otrzymałam świadecta.
    Kiedyś na prywatnego maila otrzymałam informację, że mam przyjść po nie. A ja
    nie mam ochoty odwiedzac mojej byłej firmy. Czy rzeczywiście powinnam po nie
    sama iść?
    Edytor zaawansowany
    • krzysztofsf 06.01.07, 11:04
      Gość portalu: anna napisał(a):

> Proszę o odpowiedź - czy po odbiór świadectwa pracy muszę się zgłosić do
      > pracodawcy? Czytałam na necie że ma obowiązek mi je dostarczyć na wskazany
      > adres, czyli poczta. Minął miesiąc a ja wciąż nie otrzymałam świadecta.
      > Kiedyś na prywatnego maila otrzymałam informację, że mam przyjść po nie. A ja
      > nie mam ochoty odwiedzac mojej byłej firmy. Czy rzeczywiście powinnam po nie
      > sama iść?
      Najproscie poslac kogos z upowaznieniem do odbioru.

Wzglednie mozesz wyslac do nich plecony z potwierdzeniem odbioru, ze zadasz przeslania na podany adres w ten sam sposob swiadectwa pracy.. Podpinaja poswiadczenie odbioru pod swoja kopie i maja z glowy twoj podpis.

--
      Tani Windows XP Starter dla Polski - petycja
      Eurokonstytucja dla dociekliwych
    • shady27 06.01.07, 12:38
      napisz maila, ze nie ma Cie w tej chwili w miescie i prosisz o wyslanie poczta, maja obowiazek Ci wyslac. Ja w ten sam sposob odebralam swoje
      --
      lista osob ktore moga mnie pocalowac w dupe rosnie kazdego dnia - stan na dzis 11 osob

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.