Ile zarabia przedstawiciel handlowy? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
        • Gość: kaka IP: *.cust.tele2.pl 24.01.09, 00:31
          A jak sprawa ma się ze sprzedażą cyfry+, czy może ktoś mi
          odpowiedzieć ile można zarobić i czego można oczekiwać w woj.
          mazowieckim. Będe bardzo wdzięczny za odpowiedz i z góry dziękuje.
          • Gość: Damian198571 IP: 213.17.144.* 26.01.09, 21:20
            Byłem dzisiaj na rozmowie..
            Okazało się, że niby można wyciągnąć maks. 2 500zł.
            W dodatku mam jeździć swoim autem.
            Minimum to 1 100zł.
            Czas pokaże.
        • Gość: Piotrek IP: *.toya.net.pl 24.01.09, 16:06
          "wyciągniesz ze 2.5 koła. W duzej firmie sprzedając zaawansowane
          projekty i rozwiązania 2-3 razy więcej. W korporacjach wyciągniesz
          pewnie z 5-6k samej podstawy, a drugie tyle samo premii. Tak sądzę.
          Jak się mylę, proszę mnie poprawić"

Potwierdzam. Pracuję w czołowej firmie branży ceramicznej w Polsce. Podstawy mam
          5500 brutto; premia drugie tyle przy zrobieniu planu sprzedaży. Nawet jak plan
          robię co 2-3 miesiące w ciągu roku średnio na miesiąc mam zawsze pow. 10.000 zł.
          Nie mówcie już że przedstawiciel to "handel obwoźny" i "akwizycja", itd. Mówią
          tak tylko Ci którzy zazdroszczą nam zarobków. Pracę mam bardzo ciekawą, sporo
          wyjazdów zagranicznych, mało siedzenia za biurkiem. Zwiedziłem więcej niż
          niejeden przewodnik turystyczny. Do tego poznałem fantastycznych ludzi głównie w
          Rosji :-)
          • Gość: Lektor IP: *.4web.pl 24.01.09, 19:01
            To zależy jeśli chodzi o to "obwoźnictwo" czy akwizycje. Ja dziele sobie pracę
            PH i akwizytorów. Jestem PH od 5 lat w przemyśle i to ile kto zarobi to czasem
            loteria. Możesz być dobry, mieć dobry towar, stabilnych klientów i jest spox.
            Wyciągasz w takim sezonie 6000-7 z palcem w nosie, a poza nim 4. I to jest
            możliwe, ale tak jak mówie loteria. Teraz na rynku jest "padlina", ceny szaleją,
            wariaci pozbywaja się magazynów po śmiesznych cenach, a Ty cierpisz. Zarobki
            zależą od Firmy, która ustala progi, plany i premie jak zwał tak zwał. Ja mam i
            progi premiowane i dodatkowe premie za wybrany towar plus podstawa. Duże pole do
            popisu, ale wiele zależy od czynników niezależynych od Ciebie. Wystarczy, że
            Twoja firma 2 dni za późno złoży zamówienie na towar od Chinoli i trafi na
            badziewny kurs dolca.obracasz towarem za pare-set koła więc 2 dni robią różnice.
            Ty przez chwile masz za wysokie ceny, a konkurent zaciera rączki i wali do
            Twoich klientów. Przez miesiąc nie śpisz bo ogólna sytuacja na rynku powoduje
            problemy z płatnościami u twoich odbiorców ( a zazwyczaj jak przelewy to premie
            dopiero jak fakturki w terminie). Walisz w prace po 12godzin w aucie z słuchawą
            na uchu, wracasz do domu otwierasz lapka i grzejesz 20 maili, w tym samym czasie
            szukając nowego targetu w sieci. Jak ktoś pisze, że jest PH i za taką prace ma
            1800 i finisz to ja miałbym w .... taką robotę. Firmy wynagradzają dobrze jak
            wiesz co i jak robić. Znasz swoją wartość? Jesteś dobry? No to 1800 minimum to
            podstawka do rączki. Kręcisz dla Swojej firmy obrotem rzędu 500000zł, to nie
            możesz zarabiać zbyt marnie.Szefowie znają wartość przedstawiciela i wiedzą, że
            1 przedstawiciel więcej w terenie zrobi niż tygodniowy spot na polsacie.
            Piszecie, że 30koła miesięcznie to niemożliwe? Popatrzcie na gości co śmigają
            okna na zachód jako handlowcy? Są zajebiści w tym co robią i dostają adekwatną
            do tego kase. Popracuj u kogoś 3-4 miechy, zobacz co robisz, ile zysku
            przynosisz firmie ( teoretycznie, bo fakty poznasz może za lat albo wcale) i
            oceń swoją wartość. Jak za mało w portwelu to idziesz rozmawiasz.
            P.S: Jak czytam, że ktoś jak mu się nie chce to siedzi w domciu i czyta bo nie
            ma czasu pracy to powiem jedno:"Facet idźi zostań taksówkarzem ( nie obrażając
            chłopaków na taryfach), a nie PH. To nie na tym polega". Tego dnia twój
            konkurent wsiądzie w autko i cieszy się,że jakiś pajac zamiast łapać okazję
            czyta kolejny podręcznik dla akwizytorów. W takim przypadku wspominany tak
            często wątek 1800 to nawet za dużo bo oprócz wypłaty liczy się też satysfakcja z
            tego co na koniec miesiąca osiągnąłeś zawodowo. Sorki,że się tak rozpisałem.
    • Witam szukam pracy jako PH czy ktos mógłby mi pomóc bo szukam i
      szukam i bez skutku
      • Gość: loop IP: 77.236.0.* 26.01.09, 19:26
        witam dostałem propozycje pracy jako PH prowizja 25% bez podstawy,
        umowa o prace itd.branża artykuły biurowe. co o tym sądzicie?
        • Gość: w. IP: *.chello.pl 26.01.09, 20:10
          Uważałbym na ten brak podstawy. Nigdy nie wiadomo jak będzie rynek
          fluktuował, a sądzę, że nawet takie artykuły biurowe nie sprzedają
          się na zasadzie stałej prostej. No i konkurencja też nie śpi, a co z
          kolei wpłynie na Twoje potencjalne obroty ze sprzedaży.
          Nie wiem, czy podjąłbym taką pracę. Na pewno podstawa to dokładne
          sprzecyzowanie wszystkich warunków w umowe, typu od jakiej kwoty ten
          %, czy istnieje jakieś minimum no i potencjalne opłaty za narzędzia
          do pracy. Dość kuriozalne podejście do pracownika jak na mój gust.
          Może wynika to z moich doświadczeń handlowca, gdzie zawsze
          pracowałem na bazie podstawa gwarantowana + określona prowizja od
          zalożonego planu sprzedaży. Z umową bez podstawy nie dostaniesz
          podejrzewam żadnego np. kredytu itp.
      • Gość: bbb IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.09, 21:21
        a po co szukać tak beznadziejnej roboty nie masz już naprawde
        żadnych kwalifikacji?
    • Gość: Grinch! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.09, 15:58
      Ja słyszałem, że praca niektórych pań przedstawicielek handlowych nie ma nic
      wspólnego z pracą przedstawiciela handlowego. Ponoć jakaś pani musiała zrobić z
      pewnym panem usługę sexualną na zapleczu sklepu, zanim zechciał zapoznać się z
      jej ofertą.
      • Witam
        Moja sytuacja jest taka
        Pracuję w firmie produkującej specjalistyczny sprzęt dla wielu różnych branż.
        Wcześniej siedziałem za biurkiem i za okres 1-12 2008 udało mi się pozyskać
        klientów którzy wygenerowali obrót na poziomie 1200 tyś zł (premii nie dostaje
        :() Obrót i liczba zamówień która spływa do firmy jest niejako niezależna
        wyłącznie ode mnie bo liczy się tez szybkość reakcji na potrzebę klienta, cena i
        cała masa detali którymi w mojej firmie zajmują się inne komórki ( ode mnie
        wymagają pozyskiwania klientów i ściągania zamówień ).
        Od kilku miesięcy robię to samo , tylko że w terenie.
        Specyfika branży w której pracuje jest taka, że do marca - kwietnia mamy małe
        zamówienia , bo nikt nie rusza z poważnymi inwestycjami od początku roku ( wpływ
        kryzysu pomijam - wiecie jak jest ).
        Ogólnie podsumowując jestem tygodniowo po 4 dni w tracie ( mój teren to cala
        polska )i tu mam pytanie w chwili obecnej zarabiam 1200 netto staram się jak
        mogę ale jak już pisałem sukcesy zależą nie tylko ode mnie mam zamiar iść i
        rozmawiać o podwyżce
        proszę podpowiedzcie mi z jaką kwotą mogę wyskoczyć , żeby moja prośba nie
        wydała się zbyt wygórowaną
        dodam tylko ze u mnie pracownicy produkcyjni zarabiają minimum 1600 netto , a
        np zaopatrzenie 2 razy tyle co ja i miedzy innymi to jest powodem ze czuje że
        moja wypłata nie jest adekwatna do czasu jaki poświęcam bo jak mój znajomy
        powiedział " skoro zaopatrzeniowiec może mieć 3500 brutto to dlaczego ja nie
        mam tyle zarabiać " - choć wydaje mi się ze za same wyjazdy powinienem dostawać
        więcej
        • Gość: w IP: *.chello.pl 01.02.09, 19:32
          Stary, jak to byłaby jakaś malutka firemka a jakiejś gminy na
          podkarpaciu, gdzie rozklekotanym seicento jeździsz po powiecie i
          obskakujesz postkomunistyczne sklepy wielobranżowe, to jeszcze
          rozumiem. Ale z tego co napisałeś, to jest całkiem poważna firma. Za
          tyle jeżdżenia powinieneś zarabiać zdecydowanie więcej, co najmniej
          2k netto podstawy. Sorry, że mącę, ale uważam, że firma robi was w
          konia. Ci wszyscy wyrobnicy na innych stanowiskach, co zarabiają
          wiecej od Ciebie są przecież uzelażnieni od wyników handlowców, bo
          to oni przynoszą kontrakty do firmy. A jak nie wynagradzać i
          zachecać handlowców jak nie pieniędzmi?
          Wg mnie bardzo słabo. Podejrzewam, że sprzedaż tych produktów wynika
          pewnych podstaw wiedzy technicznej i doświadeczenia oraz zbudowanego
          porftolio produktów. A to kosztuje, nieważne co myślą o tym Twoi
          chorzy przełożeni.

pzdr
    • Gość: pandan IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.09, 11:44
      Słyszałem że Poltino szuka Regionalnych i PH-ów. Widocznie szykują
      się tam jakieś zmiany. Kolega (PH z Bakomy) powiedział że jest tam
      nowy Dyrektor Handlowy (młody z wielkim doświadczeniem i nowoczesnym
      podejściem handlowym i marketingowym) Czy ma któś jakieś info w tym
      temacie.
      • Gość: mamooth IP: 78.131.154.* 01.02.09, 19:52
        Widziałem mnóstwo produktów poltino w Kauflandzie i Tesco. Jaka jest
        ich strona internetowa - czy szukają PH na Górny Śląsk. Ja w
        Maspexie biorę 1.600 netto czy myślicie, że dadzą w Poltino więcej.
    • Gość: Pyra IP: 212.160.251.* 01.02.09, 20:02
      Witam wszystkich jesli ktos mysli ze nie mozna zarabiac przez
      internet to sie myli ja przez miesiac zarobilem na fajne butki za
      350zl i jeszcze zostalo:) zapraszam a nie pozalujecie:)
      www.neobux.com/?r=Pyrka
    • Gość: grzesio IP: *.net.azartsat.pl 03.02.09, 11:23
      Ma ktoś doświadczenie w branży rolniczej,Śroki ochrony
      roślin,nawozy,maszyny itp.? jakie są zarobki,podstawa, ile można
      wyciągnąć? Pozdrawiam
    • Gość: GRZESIO IP: *.net.azartsat.pl 03.02.09, 11:33
      KTOŚ DZIAŁA W BRANŻY ROLNICZEJ? ŚRODKI OCHRONY
      ROŚLIN,NAWOZY ,MASZYNY itp. JAKA JEST PODSTAWA,ILE MOŻNA WYCIĄGNĄĆ?
    • Gość: Rafał IP: *.sdl.vectranet.pl 04.02.09, 13:54
      Hej. Mam pytanko jaka jest szansa zostać przedstawicielem handlowym bez znajomości i bez doświadczenia?? Bardzo się interesuję technikami sprzedaży i sprzedażą. CV i list motywacyjny napisali mi architekci kariery jestem studentem budownictwa pierwszego roku zaocznie. Gdzie najlepiej składać cv bo jak narazie składam wszędzie bez efektu.:) z góry dziękuję:)
    • Gość: przedstawiciel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.09, 16:02
      Zależy gdzie, słyszałem , że firmy webmasterskie dobrze płacą za pozyskiwanie
      klientów. Np ja sprzedaje strony www za 240zł i mam 100zł od tego. Jeśli kogoś
      to interesuje to poszukajcie na forach bo czesto się agencje ogłaszają np ta
      advertcenter.pl
    • Gość: menthor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.09, 21:19
      chciałbym uzyskać jakieś informacje na temat pracy PH w jednej ze spółdzielni
      mleczarskich np. OSM Łódź czy podobne , moze ktoś z was pracuje w takiej firmie
      , pytam bo mam zacząć taką pracę od kwietnia i przydałby się jakiś zarys
      (obowiązki ,zarobki )wcześnie nie pracowałem jako PH więc nie mam porównania ,
      dzięki za wszelkie odpowiedzi
    • Gość: sztukas IP: *.sm-rozstaje.pl 09.03.09, 22:46
      a ile sie zarabia jako ph w hurtowni opakowan? wie ktos moze?
      • Gość: eee IP: 83.1.92.* 10.03.09, 22:12
        A co powiecie na na zarobki jako PH 1500 brutto podstawy (umowa zlecenie) +
        prowizja 0,25% od obrotu (obrót średni miesięczny jaki był wypracowany przez
        poprzedników to ok 60000) - nic tylko pracować:(
        Pracowałem tam 3 miesiące
        • Gość: eee IP: 83.1.92.* 10.03.09, 22:17
          Dodam jeszcze:
          samochód służbowy - seicento (zakaz jakiegokolwiek używania samochodu w celach
          prywatnych)
          tel komórkowy - ogólny limit miesięczny to 60 zł (trzeba oszczędnie dzwonić do
          klientów bo może braknąć nie wspominając o prywatnych rozmowach bo ich się nie
          da już)
          • Gość: orange IP: 88.220.124.* 12.03.09, 14:19
            CO jesteście w stanie powiedziec o pracy w orange?? jako PH prosze o odpowiedz i
            pozdrawiam cieplutko :)
          • Gość: fronszti IP: *.chello.pl 16.03.09, 15:26
            Witajcie
            Jak oceniacie firme AGRECOL proponuja 2000brutto +500zl premi
            miesiecznej (podobno) +2%od wzrostu sprzedazy auto renaul kangu
            tylko slzbowy +laptop z internetem +komorka
            • Gość: danuta IP: *.centertel.pl 11.08.09, 14:05
              Odpowiem nie na temat . Całe lato spędzam w moim letnim domku .
              Takich domków jest tutaj 400 - ta . Każdy użytkownik ma jakieś
              roślinki ozdobne od iglaków po kwiaty . Tak nam brak jakiegoś
              stoiska z nawozami , środkami ochrony roślin itp nie mówiąc o tym że
              w maju wszyscy taszczą z miasta jakieś kwiaty , i inne roślinki .
              Bardzo chcielibyśmy aby od czasu do czasu pojawiali się tu handlowcy
              obwozni abyśmy mogli przez całe lato zaopatrywać się w w/w zakupy tu
              na miejscu . Może nawet jakaiś stały straganik czy szczęka.
              Jest to miejscowość wypoczynkowa Przyjezierze w woj bydgoskim
              (obecnie kujawsko - pomorskie) 36 km od Inowrocławia .
          • Gość: aaa IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 09.05.12, 18:19
            WITAM KOLEGE/KOLEZANKE Z GRAALA:)
    • Gość: Mikio IP: 83.2.232.* 09.04.09, 10:29
      3,500
      • Gość: raffioo IP: *.via.zamek.net.pl 17.04.09, 18:39
        Witam,
        jest może ktoś zainteresowany dodatkowym zajęciem ???

Teren: woj. śląskie.
        Wymagania: chęci + ambicja
        Możliwości: proporcjonalne do zaangażowania

• Gość: Piter IP: *.multimo.gtsenergis.pl 28.04.09, 15:52
          Witajcie ja zaczynam niedługo pracę w firmie Synergis jako kurier/Ph obdzwania sie ludzi zbiera sie klientów dla Tp,100zł od umowy powykonaniu planu 30 umów miesiecznie 4000zł, to podobna duża firma ma ktoś jakieś doświadczenia??(dodam że auto swoje trzeba miec ale spróbuje) A po drugie staram sie o prace PH w branży mięsnej może ktos cos o tym powiedzieć?Pytają o oczekiwania finansowe myśle że podstawa koło 2400 a premia jakiś 1200 tak mi polecił znajomy który jest PH, co na to wy bardziej doświadczeni?
          • Gość: zubrik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.09, 01:13
            Praca PH to bardzo dobry temat dla ludzi którzy nie potrafią odnaleźć się w
            "zamkniętych pomieszczeniach" i pracy "od do". Jako PH pracujesz 24 h(jeżeli
            możesz sobie na to pozwolić, lubisz to i chcesz. Musisz wliczyć tysiące
            kilometrów miesięcznie i ryzyko z tym związane) Nie ważne w jakiej branży i w
            jakiej firmie. Ogromną zaleta jest fakt, że każdy dzień to nowe doświadczenie, a
            doświadczenie to milowy krok aby znaleźć się w odpowiednim miejscu i
            odpowiedniej firmie.Jedno jest pewne. Nie zarobisz kokosów od razu, ale po
            kilku, kilkunastu latach możesz góry przenosić. Będziesz przebierał w ofertach i
            dyktował warunki. Twoje doświadczenie w rozmowach z klientami będzie
            najważniejsze a nie znajomość tematu. Możesz więc sprzedawać samochody, szpilki,
            zegarki, domy i odrzutowce. Technika sprzedaży jest zawsze taka sama.
            Moje doświadczenie po 11-stu latach jako PH.Zarabiam 5000-6000 netto(zaczynałem
            od 800 zł) + samochód + komórka+ koszty(hotele itd.)Pracuję 24 h "na telefonie"
            i w samochodzie. Bezpośredni kontakt z klientem ok. 3 godz, dziennie. Rejon-
            cała Polska.
            Próbowałem pracować w biurze 8 godzin dziennie- wytrzymałem 7 miesięcy:)
            Powodzenia
            • Gość: bielskoania IP: *.adsl.inetia.pl 29.04.09, 12:22
              ja szukam pracy jako ph...ale nie wiem w jakiej firmie warto się zaczepić,
              dlaczego jako ph? bo nie interesują mnie zarobki 1000 zł miesięcznie na
              rękę...bo lubię jeździć samochodem..., bo jak to stwierdził mój poprzedni
              pracodawca świetnie rozmawiam z klientami! :P
              • Gość: bielskoania IP: *.adsl.inetia.pl 29.04.09, 12:31
                dziś jeśli ktoś zarabia 1000 zł na rękę to raczej sobie "dorabia"!
                za taką kwotę nie da się żyć! opłaty, wyżywienie itd...
                ile bym chciała zarabiać? min 2000 zł, zapytacie - a co mogę zaoferować?
                swoje zaangażowanie w sprawy zawodowe!
                • Gość: Łódziak IP: *.adsl.inetia.pl 05.05.09, 13:55
                  Może ktoś wie coś o jakiejś normalnej pracy.... 6 lat tyrałem dla Frito Laya...
                  To dopiero był obóz.. Praca ponad siły średnio po 13,14 godzin. Praca z towarem,
                  odpowiedzialność za kasę, towar ... podaje numer do siebie 792942635 Dam sobie
                  radę w każdej branży
                  • Gość: CHIPA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.09, 19:41
                    Witam!

Jestem całkowicie bez doświadczenia, po maturze (teraz kończę). Gość proponuje
                    mi podstawę-płacę minimalną + 7% od obrotu. Minimalny obrót 15tyś miesięcznie,
                    można powiedzieć że cały kraj mój bo będę zatrudniony jako pierwszy w tej firmie
                    jako ph. Firma b. prężna, ale dotąd produkowała tylko na eksport. Produkują
                    kagańce, obroże dla agresywnych psów (towar z najwyższej półki). Nowy samochód
                    (berlingo), do tego kom, gps i inne "duperele". Jak myślicie-wyrobię te
                    15000miesięcznie? najdroższa obroża to jakieś 150zł w detalu, w hurcie
                    90-musiałbym sprzedać ok 300produktów z całego asortymentu miesięcznie, ale i
                    towar z niszowych sfer. Co o tym myślicie? Brać się za to?
                    • Gość: Ł IP: *.adsl.inetia.pl 07.05.09, 11:41

spoko wydaje mi się ze jest to osiągalne...Jeśli masz troszkę oleju w głowie i
                      nie boisz się wchodzić do sklepów to na pewno sobie poradzisz ... biorąc pod
                      uwagę region jaki będziesz miał jesteś w stanie to przeskoczyć
                    • Gość: DJKredka IP: *.telpol.net.pl 17.05.09, 19:52
                      jasne...warto się zaczepić i zobaczyć przynajmniej o co chodzi - sam piszesz że
                      nie masz doświadczenia, po pół roku bedziesz już dużo wiedział. Ewentualna
                      zmiana pracy napewno pojdzie Ci lepiej, bo przynajmniej będziesz miał
                      doświadczenie, a może się okazać że nie będziesz musiał szukać dalej. Pozdrawiam.
                      • Troche działałem w sprzedaży bezpośredniej. Nie wiem jak sobie radzicie z
                        klientem, który patrzy z góry i z radością mówi, ze nie jest zainteresowany.Nie
                        męczy was, że opowiadacie o zaletach produktu a sami możecie wymienić 15 wad.
                        Pierdzielę to. Wolę nosić worki niż błazna z siebie robić.
                        • Gość: Jarek IP: 212.160.111.* 06.06.09, 20:49
                          pytanie z innej beczki jakie wykształcenie jest wskazane na PH?
                          • mysle, ze wyksztalcenie nie jest istotne. grunt to orientacja na
                            rynku, w ekonomii, gospodarce i swojej branzy. Wiec moze
                            ekonomiczne? Wazna jest komunikacja, charakter itd.

ja bylam ph przez kilka lat,branza odziezowa. najpierw zarabialam 2
                            netto, potem troche wiecej. premia, samochod, komorka, laptop,
                            aparat foto i inne bonusy. nie narzekalam.

Prace zdobylam nie majac doswiadczenia w byciu ph.
                            --
                            Absence makes the heart grow fonder...
            • Gość: agnes IP: *.85-237-165.tkchopin.pl 27.03.10, 23:52
              Szukam pracy jako PH mam świetne referencje ,wczesniej pracowałam
              w "Finlandi"ale przeniosłam się na pomorze .Nie mam pojecia jak
              szukac tu pracy,wymagania są wręcz śmieszne a rekrutacje ponizej
              normalności.Jestem swietna w handlu,uwielbiam prace PH.Jak mam
              przekonac pracodawce o swoich zdolnościach itd skoro on nawet nie
              rozmawia ze mna tylko np jest rekrutacja do spozywki i robią testy z
              bankowości...to jakaś bzdura.Czy referencje sie juz nie licza?
              Pomocy.......
    • Gość: Zbyś IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.09, 19:36
      Logiczne, że jak sprzedajesz tanie rzeczy to zarobki będą niskie (kosmetyki
      itp.). Duża konkurencja itp. Jeśli sprzedajesz zaś drogie specjalistyczne
      rzeczy, np. maszyny i narzędzia dla przemysłu, elementy elektroniczne dla
      przemysłu, to kaska może sięgać 10000 złotych. Ja pracuję jako przedstawiciel
      handlowy dystrybutora elementów elektronicznych. Zaopatrujemy duże i małe firmy
      produkujące urządzenia elektroniczne.
    • Gość: PH2009 IP: *.centertel.pl 14.07.09, 18:51
      Właśnie rozważam opcję przejścia do jednego ze składów PSB oferują
      mi 1500netto podstawa 10% od zysku standard samochód telefon. Jak
      teraz jest z budowlanką proszę o komentarze.
      • Gość: buny IP: *.szczecin.mm.pl 18.10.09, 20:45
        Witam, czy może ktoś wie ile wynoszą premie w firmie royal canin? w jednym
        mieście są co miesiąc w innym co 3 miesiące.
    • Gość: CzarnyIwan IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.09, 14:11
      Ja jako PH pracuje od ponad roku. Jedyny plus to normowany czas pracy, bo od 8
      do 16. Zarabiam srednio 1300 na reke... Samochod sluzbowy musze zostawiac w
      firmie. Komorka tylko do celow sluzbowych. Pozyskalem juz wielu duzych klientow,
      mialem miec placona tez prowizje... Niestety na umowie tego nie ma wiec moge im
      skoczyc. Ostatnio wpadla mi w rece lista plac w naszej firmie, i co - zarabiam
      tyle co sprzataczka! Koledzy z biura siedza sobie po 8 h, na glowe im nie pada,
      nie uzeraja sie z klientami i maja po 2 na reke... Zenada. NIedlugo sie stad zmywam.

Dla porownania - moj brat pracuje w FMCG od ponad roku w ogolnopolskiej firmie,
      ma auto sluzbowe i paliwa leje ile chce i kiedy chce. Pracuje tyle ile trzeba,
      przewaznie zaczyna o 8 rano i o 14 jest w domu. Autentycznie. Jak wroci czasem o
      16 to mowi ze pozno... Zarabia po 3500zl na reke z premiami. Co chwile jakies
      wyjazdy integracyjne - Egipt, Zakopane, Chrowacja, Łeba itd.
    • witam ..chciałbym być PH.jestem od 10 lat kelnerem...myślę ze sprawdziłbym się w
      tym zawodzie...jakie firmy są godne zaufania???

• Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

• Kategorie tematyczne
  • Najnowsze wątki
  • Więcej forów
  • Więcej wątków na ten temat
  • Tagi
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.