Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

PH - jak sadzicie mam szansę?? :-)

IP: *.chello.pl 19.04.07, 14:45
    Witajcie,
    mam 25 i jestem świeżo upieczoną magister pedagogiki.Ostatnio pomyslałam że
    może warto by zmienic ścieżki kariery i spróbowac czegoś nowego?? No i
    wymyślilam że idealnym dla mnie zajęciem była by praca przedstawiciela
    handlowego w branży kosmetycznej,ewentualnie art. biurowych (myslałam o eris,
    soraya,eveline,ziaja,ewentualnie lyreco).
    I teraz pytanie do Was ... jak sadzicie czy nie mając papierów z ekonomii,
    zarządzania oraz doświadczenia w charakterze REP'a mam jakieś realne szanse??
    Ale sa tez atuty :-) 2 lata pracowalam w firmie szkoleniowej jako asystentka,
    łyknęlam szkolenie z negocjacji,technik sprzedaży,jestem wulkanem
    energii,marzę o dynamicznej pracy,nie za biurkiem,koniecznie w kontakcie z
    ludxmi.
    Jak sądzicie?? Mam szansę??
    Obserwuj wątek
      • 0tdr0 Re: PH - jak sadzicie mam szansę?? :-) 19.04.07, 18:15
        Szanse sa. I to spore. Szczegolnie ostatnio firmy doszly do wniosku, ze osoba z
        wyksztalceniem humanistycznym moze latwiej omamic klienta. Zreszta nie
        narezkaja, bo osob do takiej pracy brakuje, a rotacja jest duza. Ponadto system
        prowizyjny i niska podstawa wynagrodzenia sprawiaja, ze pracownik taki jest
        niedrogi w "testowaniu".
      • Gość: robak Tylko nie w Lyreco !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 25.04.07, 18:40
        Szanse masz i to chyba spore, ale uważaj gdzie się zatrudniasz. Odpuść sobie
        LYRECO. To pralnia ludzi. Jak czytałem kiedyś książkę jak było w obozach pracy
        w Auschwitz, Treblince itp - to na szkoleniu z Michałem Ziemskim i Agnieszką
        uświadomiłem sobie, że trafiłem właśnie do takiego obozu.
        O D R A D Z A
        M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        !!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: ph Re: PH - jak sadzicie mam szansę?? :-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.07, 22:03
        daruj sobie, pracę może dostaniesz, ale w kosmetykach zarabia się coraz mniej.
        Na pewno jest to mniej niż średnia krajowa. A poza tym technika idzie naprzód,
        więc GPS masz na 100 %, jak nie w aucie, to w telefonie. Totalna kontrola. W
        takiej pracy nic się nie rozwijasz. A za 5 lat dojdziesz do wniosku, że rzygasz
        tą robotą i nie przyjmą cię do innej, bo nie masz stosownego doświadczenia. Ja w
        kosmetykach zarabiałam 30% mniej niż koleżanka na etacie sekretarki w
        podstawówce. Trochę lepiej jest w farmacji, ale pod warunkiem, że masz dobry
        produkt, bo aptekary są cwane i niczym ich nie zbajerujesz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka