Nocsa.net w Woli Gołkowskiej Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam!
    Mam do Was pytanie - slyszeliscie cos o tej firmie? Bede wdzieczna za
    informacje, poniewaz mam u nich spotkanie, a nie moge znalezc w google
    praktycznie zadnych konkretnych informacji dot. ich działalności w Polsce.
    Ktos byl moze na spotkaniu albo cokolwiek slyszal o tej firmie?
    Będę Wam wdzięczna za informacje.
    Pozdrawiam!
  • Gość: Marcin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.07, 21:12
    Czesc, mysle ze juz bylas na tym spotkaniu, a czy Ty moglabys mi powiedziec o
    co chodzi ? poniewaz ja takze mam u nich spotkanie odnosnie pracy
  • Gość: xxx IP: *.sensisoft.com 17.12.13, 16:35
    i nie znajdziesz nic hehehe
  • Gość: ja IP: *.jmdi.pl 09.01.14, 13:27
    Uciekajcie od tej firemki jak najdalej!Banda oszustów i krętaczy!P.S. Jak chcecie pracować na jakąkolwiek umowę to nie w tym miejscu!
    Pozdrawiam- były pracownik
  • Gość: hose IP: *.dynamic.mm.pl 06.06.14, 12:34
    dlaczego? koleś wypowiada się, że banda krętaczy ale nie uzasadnia. ktoś ma doświadczenia z tą firmą?
  • Gość: Byłypracownik11 IP: 81.219.54.* 03.09.14, 14:08
    Tak, ja mam doświadczenie i wcale tak nie uważam.Jest to miejsce, gdzie można wiele się nauczyć. Umiejętności i wiedza, które tam zdobyłam bardzo przydały mi się w dalszej karierze zawodowej :-)
  • Gość: Gekon IP: 81.219.54.* 03.09.14, 14:14
    Widocznie Twoja wiedza i umiejętności nie były warte jakiejkolwiek umowy.

Pozdrawiam
  • Twoje nie były warte. Ja normalnie umowę miałem.
  • Jestem bylym pracownikem tej "Firmy" poprzedzajaca osoba miala racje, Uciekajcie jak najdalej. Banda oszustów. Nie wypłacaja wynagrodze, a jesli juz to sa nie pełne, zarobki smieszne wymagania kosmiczne. Brakuje konkretów? prosze bardzo.
    Jesli zatrudniaja podwykonawcow to prawie nigdy nie wypłacają naleznego wynagrodzenia, odnosząc sie do tego ze niby zostalo cos zrobione zle, a najczesciej jest tak ze nie po mysli wlasciciela. ktory ma fanaberie i za przproszenie z gowna chce zrobic cos. Ciagle probelmy z wyplatami, oszustwa ludzi pracujacych tam.
    Jesli chcecie ryzykowac prosze bardzo, ale jesli nie otzrymacie wynagrodzenia za ciezko przepracowane dni to sie prosze nie dziwić. SZCZEGÓLNIE ODRACAM JAKIE KOLWIEK PRACE REMONTOWO-BUDOWLANE na terenie tej firmy. Prawie nikt z pow. Piasczyńskiego nie chce wykonywac tam prac, a to juz o czymś świadczy.... Ale jesli ktos lubie pracowac jako wolontariusz to jego własna decyzja
  • Odradzasz prace remontowo - budowlane ? skoro jesteś taki odważny to może przyznasz się na forum tu wszystkich, dlaczego Cię wyrzucili? bo piłeś regularnie w pracy? o tym to już nie wspomniałeś.

wybacz ale w żadnej szanującej się firmie nie będą tolerować pijaństwa ani tym bardziej kradzieży.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.