Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Prywatna Kasa Chorych

10.05.07, 11:28
    Jutro mam rozmowę na stanowisko konsultanta Prywatnej Kasy Chorych w Zielonej
    Górze (Medimax),trochę boję się że charakter tej pracy to akwizycja, być może
    jestem już pzrewrażliwiona, ale w ogłoszeniu nie podano żadnych wymagań.Może
    ktoś ma jakieś doświadczenia z Prywatną Kasą Chorych?
    Edytor zaawansowany
    • Gość: pola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.07, 15:51
      ja byłam wczoraj na takiej rozmowie w krakowie...szczeze mówiac nie wiem niby
      kontakt z klijentem, podpisywanie umowy itp...choc nie powiem troche dla mnie
      to dziwnie i mam wrazenie ze w rzeczywistosci bedzie to inaczej wygladac..dzis
      zadzwonili 2 etap rekrutacji a ja dalej nie wiem...jakie wrazenia po rozmowie??
    • snajper55 18.05.07, 16:36
      Gość portalu: pola napisał(a):

> ja byłam wczoraj na takiej rozmowie w krakowie...szczeze mówiac nie wiem niby
      > kontakt z klijentem, podpisywanie umowy itp...

Obawiam się, że może być to akwizycja. Czyli szukanie klientów, którzy się
      ubezpieczą. Praca taka sama jak agenta ubezpieczeniowego.

S.
      --
      Najpierw przyszli po komunistów, ale nie protestowałem bo nie byłem komunistą.
      Potem przyszli po Żydów, ale nie protestowałem bo nie byłem Żydem. Potem
      przyszli po związkowców, ale nie protestowałem bo nie byłem związkowcem. Potem
      przyszli po katolików, ale nie protestowałem bo byłem luteraninem. Potem
      przyszli po mnie i nie było już komu protestować. Pastor Martin Niemoeller.
    • Gość: balbina33 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.05.07, 19:41
      Byłam na rozmowie W medimaxie, niestety kolejna akwizycja, szukanie naiwnych
      ludzi, którym można wciskać karty prywatnej kasy chorych(dzięki którym będą
      mieli żniżki w prywatnych gabinetach lekarskich). Stosika Medimaxu znajdują się
      na pasażu hipermarketów. Pensją uboga, noralnie praca marzenie:)
      Pozdrawiam
      Ps. Na 2 etap już nie zgodziłam się.
    • Gość: ittek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.07, 14:06
      teraz zamiast konsultanta w ogłoszeniach pojawia się Specjalista ds handlowych
      i szkoleń:):) To też akwizycja.
    • Gość: olo IP: 83.2.102.* 30.05.07, 20:55
      taki nowy rodzaj akwizycji 1400 zł brutto :( od miesiaca do 3 szkolenia w
      szczecinie i praca w młodym dynamicznym zespole(chciałbym popracować kiedys w
      sarym zespole z jednolitą wypłatą bez systemu prowizyjnego) po jakis czasie
      awans na starszego handlowca z 2000 brutto plus premia. w miesiacu powinno się
      załatwic 30 jeleni i tak co miesiac do 40-45 roku życia, potom na wysypisko :)
    • Gość: irek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.07, 14:33
      a pracował kotoś z was tam albo pracuje?
    • Gość: pracownik IP: 81.190.125.* 17.06.07, 22:32
      Ja pracowałem i pracuję, i dam wam dobra rade:
      Jeżeli szukacie pracy lekkiej łatwej i przyjemnej, z pensja 5.000 netto +
      oczywiście laptop, samochód, osobista asystentka i trzy miesiące płatnego urlopu
      na Kajmanach to dajcie sobie spokój z Medimax'em i najlepiej wyjedźcie do
      Londynu pracować na zmywaku. do. Ale jeżeli zależy wam na pracy w której można
      zarobić i jeszcze wiele się nauczyć to idźcie na spotkania. I trochę pokory,
      oraz więcej krytycznego podejścia do swojej realnej wartości na rynku pracy...
      pozdrawiam
    • krzysztofsf 18.06.07, 08:18
      Jak ktos jest zdrowy to takie ubezpieczenia nie sa mu potrzebne - taniej wyjda jedna czy dwie w roku wizyty pelnoplatne u lekarza + ze 3 razy dentysta prywatny.

Jak ktos choruje - to nawet ze znizkami i tak nic mu to nie da i o ile nie zarabia kokosow, predzej czy pozniej przeprosi sie ze zwykla sluzba zdrowia.

takie ubezpieczenia, ni w 5 ni w 10 bazuja obecnie na fali dezinformacji w mediach i panice ludzi, ze nic nie bedzie im przyslugiwac w normalnej zluzbie zdrowia.
      --
      Eurokonstytucja dla dociekliwych
      Polecam Linuxeducd - uruchamiasz z plyty bez szkody dla ukochanego Windowsa
    • Gość: pracownik IP: 81.190.125.* 18.06.07, 11:33
      Nie masz racji, bo ani nie jest to ubezpieczenie, ani abonament. Za 39 zł/mc
      masz nieograniczony i nielimitowany dostąp do lekarzy specjalistów, oczywiście
      bez kolejek. Możesz odbyć nawet i 100 wizyt u specjalisty w miesiącu i nic
      więcej za to nie płacisz.
      A zniżki są na dodatkowe procedury, badania, itp.
      Natomiast dla ludzi zdrowych jest program za 15 zł/mc. - każdemu według potrzeb
      Może więc najpierw zapoznanie z tematem a potem krytyka?
    • snajper55 18.06.07, 14:28
      Gość portalu: pracownik napisał(a):

> Nie masz racji, bo ani nie jest to ubezpieczenie, ani abonament.

Jest to ubezpieczenie dodatkowe. Normalne ubezpieczenie w ZUS jest nadal konieczne.

> Za 39 zł/mc masz nieograniczony i nielimitowany dostąp do lekarzy specjalistów

Nie do końca. Te ubezpieczenia obejmują tylko choroby, które powstały PO
      zawarciu ubezpieczenia.

> oczywiście bez kolejek.

Oczywiście na normalnych zasadach. Do tych lekarzy, do których są kolejki,
      trzeba stać w kolejce.

S.
      --
    • Gość: pracownik IP: 81.190.124.* 22.06.07, 00:12
      Brak mi słów. To NIE JEST ubezpieczenie, tylko system opieki zdrowotnej. Poza
      tym nie jest to forum do przekonywania o produkcie, ale dla ułatwienia
      podpowiem, że można zapoznać się z warunkami oferty na stronie Medimax'u. - czy
      ktoś z szanownych kandydatów to uczynił??
      A poza tym jest to praca jak każda inna, może nawet łatwiejsza niż robota selsa
      w jakiejś pepsi czy innym amway'u - bo tu nie zdobywa sie samemu klientów tylko
      chodzi na umówione spotkania.
      powodzenia szukającym pracy życzę
    • snajper55 22.06.07, 00:25

> Brak mi słów. To NIE JEST ubezpieczenie, tylko system opieki zdrowotnej.

Jest to typowe ubezpieczenie a nie żaden system choćby z tego powodu, że
      odpowiadają jedynie za choroby powstałe PO dniu podpisania umowy, czyli powstałe
      po ubezpieczeniu się klienta. Tak jak TU odpowiada jedynie za wypadki powstałe
      po dniu ubezpieczenia samochodu.

S.
      --
      przyszli po katolików, ale nie protestowałem bo byłem protestantem. Potem
    • Gość: pracownik IP: 81.190.124.* 24.06.07, 23:45
      "Jest to typowe ubezpieczenie a nie żaden system choćby z tego powodu, że
      odpowiadają jedynie za choroby powstałe PO dniu podpisania umowy"

BRAK SŁÓW po raz kolejny.
      Metoda kaczogrodu - dyskutować o czymś, o czym nie ma się zielonego pojęcia.
      Medimax po prostu zajmuje sie leczeniem. Może da Ci do myślenia fakt że nie robi
      sie żadnych badań przy podpisaniu umowy... Albo zadzwoń na infolinie, powiedz że
      jesteś obłożnie chory i zapytaj czy możesz przystąpić do Medimaxu.
      A jak to Ci nie rozjaśni w głowie, to podaj mi kolego maila. Prześle umowę abyś
      sobie poczytał i przestał wygadywać głupstwa.
    • snajper55 25.06.07, 14:16

> Metoda kaczogrodu - dyskutować o czymś, o czym nie ma się zielonego pojęcia.
      > Medimax po prostu zajmuje sie leczeniem.

Z czego mnie uleczy wpłacanie do kasy Medimaxu co miesiąc pewnej kwoty pieniędzy ?

S.
      --
    • skory1 27.06.07, 09:27
      snajper55 napisał:

> Z czego mnie uleczy wpłacanie do kasy Medimaxu co miesiąc pewnej
      > kwoty pieniędzy ?

Z trwonienia twoich pieniędzy przez urzędasów z NFZ. Wiesz za co płacisz i wiesz
      komu. A czy wiesz za co i komu płacisz, gdy zdzierają z ciebie comiesięczną
      składkę "zdrowotną"? ;)
    • snajper55 27.06.07, 17:19
      skory1 napisał:

> snajper55 napisał:
      >
      > > Z czego mnie uleczy wpłacanie do kasy Medimaxu co miesiąc pewnej
      > > kwoty pieniędzy ?
      >
      > Z trwonienia twoich pieniędzy przez urzędasów z NFZ.

Niestety, ale nie. Do NFZ dalej muszę (i chcę) wpłacać. Chcę, bo Medimax nie
      zapewnia mi leczenia szpitalnego, nie zapewnia mi zniżkowych leków, nie zapewnia
      mi bezpłatnej opieki zdrowotnej.

> Wiesz za co płacisz i wiesz komu.

Za co ? Wszak za każdą ewentualną wizytę płacę osobno.

> A czy wiesz za co i komu płacisz, gdy zdzierają z ciebie comiesięczną
      > składkę "zdrowotną"? ;)

Tak, wiem. Płacę NFZetowi. Płacę za bezpłatny dostęp do opieki zdrowotnej, za
      zniżkowe lekarstwa.

S.
      --
    • krzysztofsf 18.06.07, 14:54

> Nie masz racji, bo ani nie jest to ubezpieczenie, ani abonament. Za 39 zł/mc
      > masz nieograniczony i nielimitowany dostąp do lekarzy specjalistów, oczywiście
      > bez kolejek. Możesz odbyć nawet i 100 wizyt u specjalisty w miesiącu i nic
      > więcej za to nie płacisz.
      > A zniżki są na dodatkowe procedury, badania, itp.
      > Natomiast dla ludzi zdrowych jest program za 15 zł/mc. - każdemu według potrzeb
      > Może więc najpierw zapoznanie z tematem a potem krytyka?

Mowiac krotko. Utrzymuja was zdrowi nie korzystajacy z uslug.
      Jakby 90% korzystajacych stanowily rozchorowane babcie emerytki.....

Odnosnie tego "nic wiecej nie zaplacisz" - rocznie 468 zl na lekarzy. Wiekszosc zdrowych ludzi nie wydaje tyle.

180 zl przy programie minimalnym - niby lepiej - ale ja poza dentysta nie bylem od 3 czy 4 lat u zadnego specjalisty poza internista z zus

--
      Eurokonstytucja dla dociekliwych
      Polecam Linuxeducd - uruchamiasz z plyty bez szkody dla ukochanego Windowsa
    • snajper55 22.06.07, 00:23
      krzysztofsf napisał:

> Mowiac krotko. Utrzymuja was zdrowi nie korzystajacy z uslug.
      > Jakby 90% korzystajacych stanowily rozchorowane babcie emerytki.....

Schorowane babcie to dla nich też dobry klient, bo odpowiadają tylko za choroby
      powstałe PO dniu ubezpieczenia. A na co taka schorowana babcia może JESZCZE
      zachorować ? ;)

S.
      --
    • snajper55 18.06.07, 14:29

> Ale jeżeli zależy wam na pracy w której można zarobić i jeszcze wiele się
      > nauczyć to idźcie na spotkania.

Albo do PZU pracować jako agent. Ta sama praca.

S.
      --
    • Gość: antyidol IP: *.retsat1.com.pl 25.06.07, 08:38
      A dlaczego pokory, smiechu warte...Koncza sie czasy gdy pracownikow mozna bylo
      miec na peczki, teraz trzeba ich trroche szanowac (mam taka nadzieje przynajmniej).
      tez bylam na rozmowie w sprawie pracy u nich, wynajeli w moim miescie podrzędny
      hotel, nawet nie sale konferencyjna tylko zwykly pokoj, wiec podczas rozmwoy w
      tle stalo wielkie loze i sprawialo to wrazenie praca przez lozko...oczywiscie
      tez szlyszlam te baje o szkpleniu w szczecinie i coraz wiekszej kasie z miesiaca
      na miesiac. Nie poszlam na drugi etap rekrutacji. Swoja droga rozwala mnie
      to-zwykla akwizycja czy inna badziewna praca a etapow rekrutacji conajmniej kilka...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka