• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Praca Najgorsza

• 20.08.07, 16:23
    Jaka jest najgorsza praca w Polsce? Takie miejsce, w którym nikt nie
    chce pracować? Zakład Utylizacji Nieczystości Płynnych, bo śmierdzi?
    Supermarket, bo słabo płacą? Dział sprzedaży korporacji, bo człowiek
    nie ma życia prywatnego?
    Jak myślicie?
    I ciekawe gdzie jest takie najgorsze miejsce pracy w całej Polsce. W
    Warszawie, na ziemiach popegeerowskich czy jeszcze gdzieś indziej?
    Edytor zaawansowany
    • 20.08.07, 16:26
      Ja myślę ze chyba jednak nic nie pobije kasy w hipermarkecie :)
      Wolałabym pracować w zakładzie pogrzebowym niż na kasie.
      • Gość: Mari868 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.07, 17:07
        Moim zdaniem jest to praca w Eniro Polska, telefoniczna sprzedaż powierzchni
        reklamowych...Masakra, wiem z autopsji
        • 21.08.07, 23:26
          I wciskaja przez telefon takie kity, ze az zal ich sluchac, a co dopiero
          pracowac tam...zajmuja sie tez naciaganiem ludzi na ogloszenia w Panoramie Firm...
        • Gość: wrocek IP: 82.12.237.* 18.10.07, 23:21
          Potwierdzam, Eniro była najgorszą firmą w której mi przyszło kiedykolwiek
          pracować. Nigdzie tak nie wyzyskują i upodlają człowieka.
          Pozdr :)
          • Gość: ekta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.09, 13:59
            bo nie pracowaliście w Pierogarniach polskich
      • 20.08.07, 17:37
        na kasie jest lepiej;-)
        • Gość: bibi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.07, 17:44
          Jest ich kilka:
          - kasa w supermarkecie
          - rąbanina mięsa w mięsnm, w zakrwawionym fartuchu
          - praca w firmie rodzinnej
          - call center
          - zaklad pogrzebowy (ale dolina)
          - akwizycja
          - szalet miejski
          - sprzatanie
          - wywozka szamba i smieci
          - policja ze szczegolnym wskazaniem na sekcje prewencji (prostowanie
          krawężnikow i interwencje domowe plus szarpanie sie z orzyganymi i
          smierdzacymi bezdomnymi)
          • 20.08.07, 17:53
            Znam jedną fajną laskę która pracuje w zakładzie pogrzebowym i nie narzeka
            bynajmniej...dobre pieniążki ,przyjemna atmosfera...Mówiąc "dolina"
            rozpowszechniasz bezsensowne mity..
            • 20.08.07, 18:32
              p[racowałem kiedys w zakładzie pogrz. fajna robota.
              jak sobie pani winszuje żeby szanowany małżonek wyglądał-taki ładny
              pełny?? to waty mu do buzi. oko się nie zamyka???- na butapren.
              paru chłopaków ładne nowe garniturki se wymyśliło.
              • 20.08.07, 18:58
                No ale chociaż coś się ciągle dzieje w zakładzie pohrzebowym,jest to
                praca powiedziałabym...z nutką emocji i dreszczykiem adrenaliny ;))
                A na kasie to można se w łeb palnąć,zwłaszcza gdy mocz wypełnia
                pęcherz,a kolejka nie ma końca.
              • Gość: rasta IP: *.adsl.inetia.pl 20.08.07, 19:05
                Wg mnie najgorsza praca to na magazynie w katowickim i chyba obojętnie którym w PL, Farmacolu. Kantowanie jak ta lala... Zaniżanie wypłta o jakieś 400 zł, dopisywanie fikcyjnych błędów(za 1 masz 13 zł mniej), za 2 min spóźnienia wielkie halo(nie wszyscy wożą się samochodami...), Ciągła kontorola, pić nie można w czasie pracy, tylko na 15 min przerwie, na którą można pójść, ale dopiero po godzinie 14 (praca 3 zmianowa), nie wcześniej, 2 kible (damski i męski) na jakieś 300(?)osób na jednej zmianoie... Kibel często obsrany ( za przeproszeniem), że wejśc sie nie da. Praca dosyć brudząca- czy to pry komputerze, czy dokładnie na taśmie, a tu czasem przez kilka dni nie ma mydła;/, o papierze toaletowym nie wspomne- kto pierwszy ten lepszy. Kierownik (tymczasowo nie pracuje), narąbany, a potem po pijaku wraca do domu prowadząc samochód... Istne wariatkowo.
                • Gość: west IP: *.aster.pl 20.08.07, 21:51
                  Farmacol - i jak to jest, że pracuje tam ciągle te 300 osób na
                  każdej zmianie. ci najbardziej zdesperowani? nie powiesz mi chyba,
                  że mają tam pełną obsadę stanowisk i jeszcze 10 bezrobotnych czeka
                  za bramą na każde miejsce
                  • Gość: cv IP: *.adsl.inetia.pl 21.08.07, 13:09
                    Jak jesteś klakierem to idź do szefostwa po premię lub uścisk dłoni.
                    Ja słyszałem o magazynie tej firmy w centralnej Polsce. Identyczne
                    opinie.
                    Jak nie wiesz dlaczego mają tam ciągle pracowników, to pozwól, że
                    cię oświecę. Od kilku lat praktycznie co tydzień to samo ogłoszenie
                    o pracę w G.W. Biorąc poprawkę, że jeszcze niedwano bezrobocie było
                    plagą, to chyba już wiesz dlaczego mogli sobie pozwolić na takie
                    jazdy z ludźmi. Bezrobocie dalej istnieje w pewnych grupach
                    wiekowych, zawodowych, więc jeszcze sobie pewnie pojeżdżą.
                    • Gość: tadrasel IP: *.adsl.inetia.pl 24.08.07, 15:15
                      spędziłem tam ładnych parę lat . Wszystko co przeczytałem tu o Farmacolu to
                      prawda . Bajzel i chamstwo (kierownictwo). zakazy i nakazy
                      i coraz mniejsze pieniądze ,ciągłe knucie jak udupić pracownika. Pozdrowienia
                      dla ludzi z magazynu F-col Katowice
                      • Gość: tajniak IP: *.107.jawnet.pl 24.08.07, 23:19
                        Farmacolem powinna zainteresować się prokuratura i skarbówka. Podam przykład (Farmacol S.A Filia Katowice) Wypłata nadgodzin za przepracowanie niedziel i sobót była uiszczna z góry w wysokości 50 zł, i to wtedy jak pracpwnicy już bardzo nalegali. Godzin przez kadry nie wypłaca sie w tej firmie. NAMAWIANO OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE do składania wnisków o zapomogi. Firma ułatwiała i znacznie przyspieszała cały proceder. Pieniążki z PAFRONU szły na WYPŁATE NAGODZIN. Pracownicy Ci przynosili pieniadze które przelewane były na ich konta w postaci zapomóg i rozdawane pracownikom. Prze firme przechodzi kilkadziesiąd osób co kwartał. Nie przestrzega sie wogóle jakich kolwiek przepisów. PROKURATURA POWINNA ZAINTERESOWAĆ SIE TĄ FIRMĄ. Gdzie są kontrole BHP, gdzie jest PIP. Straszna ilość uchybień prawnych a tych instytucji niema. Leki przechowywane są niewłaściwie. Na magazynie panuje bałagan. Pare lat temu pracownicy na polecenie odgórne przygotowywali paczki z kosmetyków VICHY dla inspektorów z PIP'u. TO PRZECHODZI WSZELKIE POJECIE.
                        • Gość: kat.5 IP: *.adsl.inetia.pl 02.10.07, 16:16

Farmacolem powinna zainteresować się prokuratura i skarbówka. Podam przykład
                          (Farmacol S.A Filia Katowice) Wypłata nadgodzin za przepracowanie niedziel i
                          sobót była uiszczna z góry w wysokości 50 zł, i to wtedy jak pracpwnicy już
                          bardzo nalegali. Godzin przez kadry nie wypłaca sie w tej firmie. NAMAWIANO
                          OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE do składania wnisków o zapomogi. Firma ułatwiała i
                          znacznie przyspieszała cały proceder. Pieniążki z PAFRONU szły na WYPŁATE
                          NAGODZIN. Pracownicy Ci przynosili pieniadze które przelewane były na ich konta
                          w postaci zapomóg i rozdawane pracownikom. Prze firme przechodzi kilkadziesiąd
                          osób co kwartał. Nie przestrzega sie wogóle jakich kolwiek przepisów.
                          PROKURATURA POWINNA ZAINTERESOWAĆ SIE TĄ FIRMĄ. Gdzie są kontrole BHP, gdzie
                          jest PIP. Straszna ilość uchybień prawnych a tych instytucji niema. Leki
                          przechowywane są niewłaściwie. Na magazynie panuje bałagan. Pare lat temu
                          pracownicy na polecenie odgórne przygotowywali paczki z kosmetyków VICHY dla
                          inspektorów z PIP'u. TO PRZECHODZI WSZELKIE POJECIE.Pozdro dla bOGDANA............
                          • Gość: a IP: *.62.jawnet.pl 20.01.08, 13:02
                            W odpowiedzi do piszącej/piszącego "kat.5". Jeśli chodzi o kontrole
                            w tym zakładzie to niestety to na nic. Wiem coś o tym bo złożona
                            została skarga w PIP-ie i w Sądzie Pracy i niestety się nie udało!
                            • Gość: siostra elżbieta IP: *.eranet.pl 26.01.08, 19:40
                              co wy za głupoty piszecie przeciez jest pieknie podwyzki dla starych
                              pracowników po 100!!! "yes yes yes" podstawa 1300 zawsze o tym
                              marzyłam to nic ze nowi maja 1400, bo czym dłuzej pracujesz tym
                              mniej dostaniesz bo stary pracownik jest zadrogi w utrzymaniu
                              • Gość: gość IP: *.gprs.plus.pl 25.02.08, 21:21
                                TAK BĘDZIE ZAWSZE W TEJ FIRMIE KIEDY BĘDĄ RZADZILI NIĄ TACY LUDZIE
                                JAK W-CE BK, ZNA SIE NA WSZYSKIM I DO CZEGO SIĘ WMIESZA TO ZEPSUJE.
                                WYDALI SETKI TYS. NA SPRZET, KTÓRY NIKT NI EPOTRAFI URUCHOMIĆ I NIE
                                WIEDZĄ CO Z NIM ZROBIC.
                                OBY TAK DALEJ JESZCZE WIELE JEST DO ROZWALENIA NIECH DZIALA.
                                A MOZE KIEROWNICZEK, KTÓRY NA NICZYM SIE NIE ZNA JEJ POMORZE SIEDZI
                                TYLKO W BIURZE I NIC NIE ROBI NIE MA POJĘCIA O TEJ PRACY TAK
                                TRZYMAĆ :)
                      • Gość: prezes IP: *.visp.energis.pl 09.09.07, 23:45
                        tak jak każda szanujaca się firma oparta na "wilczym kapitaliźmie"
                        tak , Farmacol sa o/Mory wykorzystuje sytuację w kraju opartą na
                        bezrobociu i bezkarności w przekręcaniu młodych ludzi zaczynających
                        tam pracę.
                        Szczególnie chciałbym zwrócić uwagę na kierownika S.Kuziel -
                        "Niektórzy wysoko lecą , ale nie dzięki skrzydłom ale plecom" -
                        jest to marionetka sterowana przez centralę w Katowicach , której
                        zadaniem jest skłócanie załogi i czerpanie z owego galimatiasu
                        korzyści , które przypisuje wyłącznie sobie.
                        Następną razą opowiem Wam jak ów kierowniczek zachował się wobec
                        człowieka , który uległ wypadkowi.
                        • Gość: koleś IP: *.devs.futuro.pl 04.10.07, 19:34
                          ja w obronie stefana,zanim przeszedł do mor był filarem w katowicach. To dzięki
                          niemu na magazynie panował porządek,a nowi pracownicy wiedzieli co to jest okres
                          ochronny, mieli czas na szkolenie. Leki nie poniewierały się po ziemi i w
                          momencie kiedy faktycznie magazyn tonął w pracy, umiał załatwić normalne
                          pieniądze dla ludzi. Nie zawsze krzyczał,a niektórym to wyszło na dobre. Panie
                          Stefanie prosimy o powrót do Katowic. Prosimy o zrzucenie OJCA DYREKTORA bo
                          odkąd on,niby rządzi,magazyn chyli się ku upadkowi!!!
                        • Gość: xp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.08, 09:03
                          w tym zakładze jak sie ulegnie wypadkowi to sprawa jest tuszowana a taki
                          pracownik zostaje kierownikiem wiem cos otym
                      • Gość: kat.5 IP: *.adsl.inetia.pl 24.09.07, 11:36
                        a ja sie zwolnilem i mam ich w d....(kierownikow prostakow ktorzy nie potrafia
                        sie nawet wyslowic) ,ludzie nie dajcie sie okradac uciekajcie z tamtad,pozdrawiam
                        • Gość: pola IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.10.07, 14:25
                          uciec? dokąd? kto zatrudni starszego człowieka?nieraz nie ma wyboru
                          i trzeba w tym trwać-aby mieć na chleb,byle przeżyć jakoś kolejny
                          dzień- to smutne ale prawdziwe.Walczcie młodzi z tymi kierownikami
                          z bożej łaski,może dzięki Wam my starsi coś zyskamy. Wy jesteście
                          przyszłością,lepszym jutrem ,jesteście nadzieją takich jak ja.
                      • Gość: mimi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.10.07, 13:26
                      • Gość: mimi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.10.07, 13:35
                        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                  • Gość: kat.5 IP: *.adsl.inetia.pl 21.09.07, 18:55
                    to nie tak starzy pracownicy sie zwolnili bo mieli dosc okradania (zostala
                    garstka)obecnie jest bardzo duza rotacja, pracownicy zatrudnieni przez firme
                    zewnetrzna po miesiacu sie zwalniaja dopisuje sie im fikcyjne bledy w efekcie za
                    170 godz dostaja psie pieniadze niekiedy nawet 400zl!!!!tak samo postepuje sie
                    gdy chca sie pozbyc ludzi po sezonie gdy jest mniej pracy.standardowa procedura.....
                  • Gość: uwolniona:) IP: 83.16.16.* 07.10.07, 11:24
                    Jak to jest że łamie się tyle przepisów a nikt tym się ni
                    zainteresuje?
                    • Gość: koleś IP: *.devs.futuro.pl 07.10.07, 20:45
                      no nie wiem czy nikt się nami nie przejmuje,jak już kierownictwo ucieka przed
                      zarządem i szuka następnych ofiar na swoje miejsce,to może znaczyć że mamy
                      szanse na "okna na magazynie" :) hehe.LUDZIE WIęCEJ OPTYMIZMU BO MAMY SZANSę
                      DOPROWADZIć TEN SYF DO RUINY-COś ZA COś. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie!!
                  • Gość: Bugi IP: *.saite.com.pl 22.01.09, 10:48
                    Może to miłośnicy sportów ekstremalnych?
                  • Gość: riko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.09, 20:44
                    kasują to co ludzie piszą szkoda pisania
                  • Gość: olo IP: 80.51.212.* 16.05.10, 15:19
                    Tam tylko mówią że jest dobrze a to nie prawda Praca 3 zmianowa Hahaha ogólnie
                    nie polecam tej pracy
                    • Gość: olo IP: 80.51.212.* 16.05.10, 15:24
                      a jeszcze jedno na godzinę nasz 12 zeta a za każde źle złożone zamówienie to ci
                      odciągają 16 zł poraszka
                • 13.09.07, 09:17
                  JAKI SYF!!!!!!!! SHOK!!!!!!!!
                  • Gość: Piratka IP: 217.153.84.* 09.10.07, 12:14
                    To człowiek cały misiąc zap... po żeby potem dostac te smieszne
                    pieniądze!!!Jakim prawem ja się pytam!!!Co to jest???Nie ma co sie
                    oszukiwac,ludzie zap... na to,zeby kierownik P i reszta mieli sie
                    czym wozić,za co bawic itd. Złodzieje!!!
                    • Gość: łosiu IP: *.devs.futuro.pl 10.10.07, 23:39
                      To wygląda na komentarz odnośnie wypłaty..czyżby ci na waciki nie starczyło??
                      Przecież podwyżki były!! Jeszcze ci mało?! PARANOJA Nawet przy podstawie 2000
                      tys.będziemy zarabiać 800 zł.Tylko ten system potrafi aż tak się mylić!!Szkoda
                      gadać!!
                      • Gość: musia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.07, 08:39
                        Wita was ja tam kiedys pracowałam ale naszczęście nie długo.To co kazdy tu
                        wypisuje to jest prawda,tam wogole nie umieja sie do ludzi odnosci normalnie
                        tylko wiecznie im cos nie pasuje,a moze sami by pokazali co potrafa niz tylko
                        krzyczec po tych biednych ludziach co potrzebuja roboty.Zarobki tam sa okropne
                        patrza tylko na to zeby na kazdym kroku ludzia ukrasc jakis grosz naprawde az
                        szkoda słow co tam sie dzieje.Niech kazdy sie zastanowi zanim tam podejmie prace
                        bo gorszego syfu to nawet chyba nie ma w marketach.Pozdrawiam uwolnionych z tamtad:)
                  • Gość: asik IP: 87.204.84.* 09.08.08, 00:06
                    szok to mało!!! to paranoja!!!mój mąż tam się zażyna a nic hajsu
                    jeszcze nie dostal
                    • Gość: greg IP: *.cable.smsnet.pl 07.11.08, 11:18
                      może przepił i nic nie powiedział?
                • Gość: kat.5 IP: *.adsl.inetia.pl 21.09.07, 18:25
                  i jeszcze dostajesz bon za 50zl sodexho za 8 godzin(sobota albo niedziela)fajne
                  walki tam robia!!!!!!kierownictwo powinno w polu robic przy wykopkach!!!albo
                  dostajesz premie zamiast 500 to 50zl.bo system sie pomylil(ich
                  tlumaczenie)....mozliwosci uzyskania nadplaty niestety nikt sie jerszcze nie
                  doczekal robia takie walki co miesiac nie wyplacaja godzin nocnych albo jak
                  wyplaca to o ta kwote premie zmniejszaja,tak samo za urlop
                  • Gość: ELek IP: *.c201.msk.pl 17.04.08, 06:42
                    zlodzieje nabijaja ludzi w butelke wpisuja bledy ktorych nie
                    zrobiles o kasie to smiech na sali lepiej nie wspominac to jest oboz
                    prac i tyle ;/
                • Gość: kat.5 IP: *.adsl.inetia.pl 21.09.07, 19:07
                  a podwyzki to fikcja starzy pracownicy dostaja co jakis czas aneksy do umowy z
                  podwyzszeniem podstawy ale juz w kolejnym miesiacu premia zostaje obcieta o ta
                  kwote plus cos ekstra:) w efekcie zarobki zamiast wzrastac maleja badz sa takie
                  same a wymagania rosna.....tak wyglada system motywacyjny w farmacolu!!!!!!!
                • Gość: kat.5 IP: *.adsl.inetia.pl 24.09.07, 11:26
                  wielkie sprzatanie na tydzien przed "niespodziewanymi" kontrolami a pozniej SYF
                  SYF SYF.....
                  • Gość: xxx IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.09.07, 19:39
                    fcl.mojeforum.net

zapraszamy obecnych jak i bylych pracownikow tej !@#$%%& firmy...
                • Gość: kat.5 IP: *.adsl.inetia.pl 27.09.07, 11:07
                  ostaatni wymysl burakow:pracujecie po 10 godz.... niech sami podwina rekawy i na
                  TASME
                  • Gość: Uwolniona IP: 83.16.16.* 27.09.07, 20:30
                    To jakiś zasrany obóz ....Ciagłe nadgodziny za friko a jak nie chce
                    się zostać to kierownik stoi przy drzwiach i nie
                    wypuszcza ....parodia to chore co się tam dzieje pracownicy
                    traktowani są jak zwykli robole LUDZIE NIE PAKUJCIE SIĘ W BAGNO
                    • Gość: Uwolniona IP: 83.16.16.* 27.09.07, 20:53
                      Mało jeszcze tego ludzi traktuja przedmiotowo , gdyby ludzie zaczęli
                      sie buntować a nie milczeć i mówiłoby się o tym to by się ich
                      udupczyło ciesze się że stamtąd poszłam jeden wielki syf i tyle
                      • Gość: kama3 IP: *.adsl.inetia.pl 28.09.07, 11:16
                        Pfff dzwoniłam jakis czas temu do pipu to powiedzieli że oni nic nie moga zrobić:P
                        • Gość: kat.5 IP: *.adsl.inetia.pl 28.09.07, 11:56
                          nie moga nic zrobic w PIPIe bo maja kieszenie wypchane lewa kasa!!! przeczytaj
                          wyzej jakie "prezenty" podostawali........ta instytucja tez powinien sie zajac
                          prokurator.Jawne lamanie praw pracownika(nadgodziny,mobbing),przepisow BHP i
                          ogolny syf!!! Jesli PIP dzialal by zgodnie z procedurami to farmacol juz by nie
                          istnial a kierownictwo w pierdlu za lapowki grzalo prycze.Pozdrowienia dla
                          pracownikow nie dajcie sie piszcie i walczcie z tymi zlodziejami!!!!!!!!!!
                          • 28.09.07, 16:56
                            a może ktoś jeszcze coś powie na temat nowej zmiany - w sobotę popołudnie i
                            nocki...PŁATNE PRZEZ KADRY!! śmiech na sali... wychodzi jakieś 30 zł na rękę, bo
                            przecież sobota płatna jak normalny dzień. a zarządzenie kierownika P.? o
                            odwołaniu wszystkich urlopów na święta, i możliwość wybrania tylko 1 tygodnia
                            urlopu, bo jest za dużo roboty i nie ma ludzi...
                            • 28.09.07, 17:27
                            • 28.09.07, 20:53
                              • Gość: kierownik IP: *.broker.com.pl 29.09.07, 23:35
                                syf jest nie tylko w magazynie, jak znacie kogoś z innych działów to
                                wam powie, że jest tak samo. jako, ze pracuję już kilka lat, to
                                twierdzę, że osoby które pasowałoby zjechać to raczej nie
                                kierownictwo magazynu, ale ci ponad nimi, bo to oni faktycznie
                                trzymają kasę i nią dzielą, a co nowy prezes przyjdzie to wszystkim
                                po premii hehehe, bo trzeba przed Starym wyniki finansowe i
                                oszczędności pokazywać.
                                z drugiej strony, to jest moja któraś robota w życiu i myślę,że
                                wszędzie dobrze gdzie nas niema....
                                • Gość: gosc IP: *.ssnet.pl 01.10.07, 11:42
                                  popieram kierownika w innych działach jest tak samo,nie licza sie ludzie tylko wyniki
                                  • Gość: terefere IP: *.adsl.inetia.pl 01.10.07, 15:08
                                • Gość: miki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.07, 15:44
                                  potwierdzam, pracuję w Farmacolu w biurze, wyzysk, złodziejstwo i
                                  kombinatorstwo na każdym kroku, ale pracownicy się nie odezwą bo są
                                  zastraszeni. Pieprzony obóz pracy
                                  • Gość: monika IP: *.adsl.inetia.pl 23.04.08, 15:41
                                    Właśnie wysłałam swoją ofertę na stanowisko pracownika działu
                                    zaopatrzenia w poznaniu, ale jak przeczytałam na forum opinie o tym
                                    pracodawcy to sie trochę zraziłam.A ile płaca na stanowiskach
                                    biurowych
                                    • 23.10.15, 20:38
                                      Ten hotel zalega poniżej ZA właściciela
                                      Poza tym w basenie .... g...o Ale pewnie zdrowe pływa, na zapytanie o możliwość badania składu wody zero odpowiedzi
                                      Pan prezes ma coś do ukrycia poza brakiem kompetencji swojego "prawiczka" Pozdrawiam Pana pismaka ...
                                      Silesian Pharma sp.z o.o - Dlugi.info - odzyskaj swoje pieniądze
                                      www.dlugi.info/wierzytelnosc/283822/Silesian-Pharma-sp.z-o.o
                                      Własność Cefarm Białystok www.cefarm24.pl/

Firma wyłudziła kwotę ponad 30 tyś złotych od producenta , mam dowody ,potwierdzenia , kopię zamówień , firma jest oszustem ,wysyła pogróżki od pseudo prawnika, proszę o kontakt wszystkich oszukanych , wiemy że jest ich wielu , złożymy pozew zbiorowy oraz doniesienie o zorganizowanej grupie przestępczej.

Członkowie grupy to :
                                      Długaj Artur Karol Członek Rady Nadzorczej
                                      Mroczek Krzysztof Członek Rady Nadzorczej
                                      Nowak Bartosz Rafał Członek Rady Nadzorczej
                                      Szyroki Joachim Norbert Członek Rady Nadzorczej
                                      Piekarz Ryszard Marek Członek Zarządu
                                      Kirker Kamil Klaudiusz Członek Zarządu
                                      Długajczyk Marek Adam Prokurent
                                      Szwenk Adrian Prokurent
                                      Kaszowicz Barbara Maria Wiceprezes
                                • Gość: kat.5 IP: *.adsl.inetia.pl 01.10.07, 16:27
                                  ty mi tu nie sciemniaj to wasza metoda zwalac na innych(ja jestem ok.) mobbing i
                                  zlodziejstwo macie we krwi!!! Jak to jest ze pracownicy po pieciu i wiecej
                                  latach w tym syfie maja nizsza podstawe niz ci nowi, a premie zalezna od
                                  wchodzenia w d...,po co te wydruki,pozycje robicie debili z ludzi????jak chcecie
                                  dobra wydajnosc to nie robcie ludzi w ch....
                                • Gość: ex IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.07, 17:45
                                  ludzie, dobra rada trzymajcie się z daleka od tej firmy. Czy magazyn
                                  czy biuro wszędzie takie samo g.... do niedawna pracowałem w jednym
                                  z działów tej pożal się Boże firmy. Traktowanie ludzi jak śmieci,
                                  obcinanie premii bez powodu lub niepłacenie jej wcale to u nich na
                                  porządku dziennym. Pozdrawiam zarząd i prezesa od siedmiu boleści.
                                  Tak trzymać. Okradajcie ludzi dalej.
                                • Gość: ala IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.10.07, 14:32
                                  czyżby jaśnie pan waniek zabrał głos? ha ha ha-mało lepszy-a jaki
                                  nadgorliwy i obłudny:o innych wadach nie wsponmę!!
                            • Gość: kat.5 IP: *.adsl.inetia.pl 01.10.07, 18:28
                              najlepszy jest kier. R!!!!dac mu widly hehe i w pole jazda na wykopki!!! do
                              swiadomosci:wszyscy z ciebie leja prostaku i z twoich pieskow tez hehe,ciebie
                              tez pozdrawiam kie kie kie rowniku P., ale na ciebie szkoda mojej klawiatury.PSY
                              ZLODZIEJE
                              • Gość: Uwolniona IP: 83.16.16.* 02.10.07, 06:47
                              • Gość: Uwolniona IP: 83.16.16.* 02.10.07, 14:44
                                Pracując w farmacolu nie możesz chorować jeśli chorujesz to do
                                pracy , swoje życie poświęć pracy bo wszystkie święta , jakiekolwiek
                                wolne praca a teraz jeszcze wymyślili prace w sobote i w niedziele
                                wolne? jakie wolne o wolnym to można pomarzyć a jak masz urlop to
                                możesz go wyprac ale oprócz grudnia bo w grudniu wita cie praca
                                sylwester w pracy nowy rok w pracy ech
                                • 02.10.07, 15:57
                                • Gość: uwolniona IP: *.adsl.inetia.pl 02.10.07, 17:28
                                  system pracy na kontroli:kierownik pierwszej zminy nakazuje sprawdzanie
                                  zgodnosci zamowienia i towaru w pojemniku,przychodzi nastepny burak i nakazuje
                                  puszczanie bez sprawdzania(byle wyjechalo na czs) nawet tych pojemnikow ktore
                                  zapelniali ludzie pracujacy "2,3 dni". W efekcie po kilku dniach przychodza
                                  reklamacje z aptek(nadwyzki,braki).Oczywiscie koszty tych wszystkich reklamacji
                                  przenosi sie na pracownikow to jawne zlodziejstwo!!!! za wszystkie chore decyzje
                                  tych polglowkow i braki kadrowe placa pracownicy.Pozdro dla kie kie kie rownika
                                  od siedmiu bolesci,nie szata zdobi czlowieka.............
                                  • 02.10.07, 17:53
                                    albo leki z lodówek które stoja na hurtowej pare godzin w cieple. hehe. kto wie który zadziała, a który nie :PP
                                • Gość: kat.5 IP: *.adsl.inetia.pl 03.10.07, 18:06
                                  dopiero jak sie zwalniasz to cie "doceniaja" koledze proponowali 700 zl.
                                  podwyzki jak zanosil wypowiedzenie wiec jednak kasa jest! Ale po co dawac
                                  pracownikowi jesli mozna wypchac wlasne kieszenie!!!!!!!!!! wkrotce sami
                                  bedziecie zapier... na tasmie bo wszyscy was maja w d.... buraki niemyslace.....
                                  po pieciu latach pracy 1000 zl. smiechu warte....pajace,calujcie sie w d...
                                • Gość: uwolniona IP: *.adsl.inetia.pl 04.10.07, 16:23
                                  dzisiaj cos ruszylo prezes na magazynie ale pewnie jakala i ksiadz sie znowu
                                  wywina i beda sie mscili na ludziach(ps.zagadka kiedy P. sie jaka??? odp. kiedy
                                  klamie he he ), czas wywalic smieci dbajmy o srodowisko!!!!!!!!!!!!!!!
                                  • Gość: niezniszczalny IP: *.adsl.inetia.pl 04.10.07, 17:51
                                    Byli dzisiaj prezesi na magazynie,moze cos sie wreszcie
                                    zmieni,widzieli do czego prowadza rzady ksiedza-syf i burdel,nowi
                                    pracownicy wrzucaja do pojemnikow co popadnie,a starych pracownikow
                                    za malo zeby czegokolwiek dopilnowac.wszyscy wykonczeni zajechani
                                    fizycznie i psychicznie.Oboz pracy.
                                    • Gość: gosc IP: *.ssnet.pl 04.10.07, 18:09
                                      Powinni sie przejsc po wiekszosci działow moze zobacza co sie dzieje z ta firma w jaki zmieza kierunku
                                    • Gość: kat.5 IP: *.adsl.inetia.pl 04.10.07, 18:13
                                      • Gość: byly IP: *.adsl.inetia.pl 04.10.07, 18:26
                                        • Gość: koniec IP: *.adsl.inetia.pl 04.10.07, 18:42
                                          te wszystkie wypowiedzi to szczera prawda o tym zakladze ludzi ktorzy boja sie
                                          odezwac bo nie wiedza ze czasy sie zmienily i mozna znalesc bez problemu lepsza
                                          prace ludzi ktozy utkneli w tym syfie bez wiary w swoje mozliwosci a wszystko
                                          przez super kierownictwo oderwane od widel pastuszkow ktozy poczuli wladze a
                                          jeszcze niedawno byli nikim!!!! tak woda sodowa wali na glowe jesli awanse sa
                                          zupelnie przypadkowe dam przyklad :jąją kala nr1) ralf i jego dwa pieski
                                          nr2)smiechu warte HAHAHA to jest nieporozumienie, paranoja
                                          • Gość: koleś IP: *.devs.futuro.pl 04.10.07, 20:23
                                            no i widać reakcję zarządu na FORUM, zaraz wszystkich było pełno na magazynie.
                                            Może wreszcie sam Ojciec Dyrektor zacznie odpowiadać za to co zrobił z tym,co
                                            jeszcze jakoś normalnie funkcjonowało. To że teraz przez niego polecą głowy,tych
                                            którzy coś potrafili zrobić,to nie ważne!! Nie zwalajcie całej winy na R.P i R.B
                                            to też są ofiary Ojca Dyrektora. Musiał sobie znaleźć ofiary, na których może
                                            jeździć i które może zastraszać. Stefan miał jazdy ale ten to dopiero!! I
                                            pomyśleć że był osoba duchowną. Odechciewa się chodzić do Kościoła, jak się
                                            pomyśli,że na Ołtarzu może stać tak bezwzględny,zły i kłamliwy człowiek!! Niech
                                            Zarząd się tym zainteresuje,mimo że to on znalazł sposób na oszczędności na
                                            mag.Czy jest to warte tego,że zakład traci dobrą renomę? Dopóki on będzie miał
                                            wpływ na to co się dzieje na mag. to na pewno nie będzie dobrze!!
                                            • Gość: uwolniona IP: *.adsl.inetia.pl 04.10.07, 21:12
                                              do KOLESIA. Co ty tu piszesz jedyne co potrafia R.P i R.B to dazyc do celu po
                                              trupach.Uczciwi ludzie pracuja na magazynie a szmaty sa kierownikami ludzie bez
                                              zasad moralnych i bez zahamowan ktorym sloma z butow wystaje,pewnie jestes
                                              jednym z psow pisz sobie gdzie indziej albo idz do kosciola sie pomodlic za
                                              lepsze jutro.... ps.udowodniono ze srodowisko ksiezy i zolnierzy posiada
                                              najwiekszy odsetek pedofili i gejow....reszte dopowiedz sobie sam KOLES
                                              • Gość: AS IP: *.adsl.elcuk.pl 05.10.07, 10:26
                                                Hmmm,co to się porobiło.
                                                • Gość: koleś IP: *.devs.futuro.pl 05.10.07, 11:04
                                                  To jest tragedia, żal mi siebie i innych ludzi,którzy tam pracują.Jest wiele
                                                  osób w tym zakładzie,którym zależy na pracy i dobrze ja wykonują, a jak się
                                                  przyjmuje bandę małolatów,co raz są w pracy a raz ich nie ma, i oczekuje pokory
                                                  od starych roboli,którzy za to płacą,to potem robi się kocioł.Dobrze że odkryto
                                                  to forum,bo może coś się zacznie zmieniać na dobre.Zarządzie drogi,szanujcie
                                                  waszą starą załogę,bo tylko na niej możecie polegać! Nie szantażami i
                                                  niespełnionymi obietnicami o złotych górach.Podejrzewam że jak zwykły pracownik
                                                  za normalną pracę dostałby te ok 1500 zł netto to by wystarczyło.
                                                  I od takiej kwoty zacząć drabinę zarobków. Na pewno było by dużo lepiej,nie od
                                                  700 na otarcie łez!!
                                                  • Gość: AS IP: *.adsl.elcuk.pl 05.10.07, 11:24
                                                    Przepracowałem w firmie kupę lat i nie żałuję, ale tak
                                                    zawistnych,wrednych,itp,itd.(nie będę uskuteczniał inwektyw)nie spotkałem
                                                    nigdzie indziej.Tylko tu widziałem nakręcenie takie spirali patologii wobec
                                                    pracowników.Najgorsze jest to że management prawdopodobnie wie o procencie tych
                                                    patologii,chyba że się mylę ale wiem że kiedyś było inaczej czyt.lepiej więc to
                                                    taka zależność nowy prezes-nowy kierownik gdzie na pracownika nie ma już miejsca
                                                    a raczej jego miejsce jest między przysłowiowym młotem a kowadłem.Czasem trzeba
                                                    spojrzeć z dystansu, z boku tak by móc ocenić kogoś i móc być ocenianym.Pozdrawiam.
                                                  • Gość: KW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.07, 18:57
                                                    JA pracuje tam od początku października, niestety jest ciezko i
                                                    copdziennie jak mam iść do pracy tam to mi się odechciewa. Ale
                                                    chciałbym tutaj zwrócić uwagę, iż niektórym z tych "małolatów" także
                                                    zależy na pracy i na jakimś wynagrodzeniu, i nie należe do tych,
                                                    którzy "co raz są w pracy a raz ich nie ma, i oczekuje pokory
                                                    od starych roboli,którzy za to płacą". I oprócz mnie na pewnoi jest
                                                    jeszcze nie jedna taka osoba w tej ""pięknej"" firmie, która pracuje
                                                    tam kilka dni czy tygodni i stara sie wykonywać swoją pracę
                                                    najlepiej jak potrafi nie popełniając błędów i każdą nazwe leku
                                                    dokłądnie czytać, żeby się nie pomylić
                                                  • Gość: nikt IP: *.aster.pl 01.09.08, 11:47
                                                    czy podwarszawski farmacol macie na myśli?Bo właśnie dostałam tam
                                                    propozycję pracy a że cenię bardzo swoje życie osobiste i jestem
                                                    młodą osobą nie wiem czy wplatywac się w taakie bagno.
                                                  • Gość: xp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.08, 18:56
                                                    dziewczyno szukaj innej pracy nie pchaj sie w to bagna bo bedzesz zalowala
                                                  • 23.10.15, 19:39
                                                    Wszystko na temat firmy i właściciela Hotel Spa Belweder w Ustroniu | Śląskie Beskidy
                                                    www.hotelbelweder.pl/ ten hotel zalega poniżej

farmacol@farmacol.com.pl / tel. 32 20 80 600
                                                  • 19.03.08, 13:38
                                                    Jestem kierowcą w farmacolu i wiem co się dzieje w magazynach.Często
                                                    odbierając towar nic nie zgadza się z listem przewozowym.Nie mam
                                                    pretensji do ludzi pracujących na magazynie bo sam na ich miejscu
                                                    nasra... bym im do skrzynki.Nam też opcinają ciągle kase za towar
                                                    którego nie dostaliśmy lub za skrzynki które zaje... np.pani
                                                    magister.Teraz za kwotę 3000-4000 tys.mamy opłacić sobie
                                                    ZUS,paliwo,ubespieczenie samochodu ,o naprawach nie wspomnę ,itp.Na
                                                    uropie byłem 5 lat temu jak jeszcz nie pracowałem w tej prężnej
                                                    firmie.Rozchorować mi się nie wolno bo kto pojedzie z towarem.A tak
                                                    naprawdę to co to są wolne soboty? Pozdrawiam wszystkich biedaków co
                                                    pracują w tym burd...i chu... z Zarządu.
                                                  • Gość: 124 IP: *.gprs.plus.pl 02.04.08, 20:08
                                                    Masz racje burdel jak sk..., a co zrobisz jak na magazynie rzadza
                                                    donosicele. Nie musza nic robic tylko donsić na wszystkich aby
                                                    chronić swoja d.... Najwiekszy donosiciel i szuja to R.B. - niec nie
                                                    potrafi robić tylko kląć i donosić - ale w tej firmie to wystarczy.
                                                    Panie B.K. takich uwielbia, ma przynajmiej wszsytkie wiadomosci na
                                                    bierząco.
                                                    Uważajcie co i do kogo mówicie.
                                                • Gość: no_name13 IP: *.adsl.inetia.pl 05.10.07, 11:13
                                                  a może to piękny Rafałek pisał?? Nie wierze w to, że on taki biedaczek...hehe
                                                  • Gość: koleś IP: *.devs.futuro.pl 05.10.07, 11:47
                                                    Rafałek to się teraz musi czaić przed zarządem,żeby się za B.G nie musiał
                                                    tłumaczyć!! To jakaś paranoja,a gdzie kultura?! Jak się nie dziwić zakładowi
                                                    który wypełniony jest tak wulgarnymi ludźmi!Gdzie wasze ostre języki na
                                                    magazynie? Zamiast się łączyć tak jak teraz i zrobić porządek od samej góry to
                                                    zabieracie się za marionetki!!
                                              • Gość: koleś IP: *.devs.futuro.pl 05.10.07, 11:28
                                                do uwolnionej.Wiesz jak to jest kiedy zwykły pracownik,jak ty czy ja,ma słabą
                                                psychikę,ma ambicje,rodzinę i dostaje propozycję awansu.Na początku trzeba się
                                                wykazać,udowodnić że się nadaje i przekonać ludzi do siebie.Ale potem na plecy
                                                dostajesz ojca dyrektora i bańka pęka!Twoje ambicje legną w gruzach.Ten facet
                                                jest inteligentny,zna nasze słabe strony i umie to wykorzystać,oni byli tacy jak
                                                my!!Zepsuł ich system.Na nockach R.B świetnie sobie dawał
                                                rady,gonił,załatwiał..a R.P też był inny,potrafił z ludźmi gadać.Teraz mamy
                                                okazję oglądać jak wielki ojciec dyrektor upaja się swoimi podbojami!On podbił
                                                serca zarządu ale nie ludzi którym spi.. życie i naraził na szwank zdrowie!
                                                • Gość: KiciA IP: *.adsl.inetia.pl 05.10.07, 13:01
                                                  • Gość: KiciA IP: *.adsl.inetia.pl 05.10.07, 13:10
                                                  • Gość: AS IP: *.adsl.elcuk.pl 05.10.07, 13:32
                                                    KiCia przecież już nie pracujesz w tej firmie a zachowujesz się jak te "stado
                                                    wściekłych bab" Miej trochę dystansu.
                                                  • Gość: . IP: *.adsl.inetia.pl 05.10.07, 13:42
                                                  • Gość: AS IP: *.adsl.elcuk.pl 05.10.07, 13:48
                                                    Na mnie też donosił.Taki typ.Kiedyś mu chciałem obić ryj,teraz mi przeszło.To
                                                    samo było z mazurem.Obaj goście mnie histerycznie nienawidzili ale teraz mam ich
                                                    w dupie.Mazur z tego co wiem zwolnił się i chyba dobrze.Może trafi na gorszego
                                                    kierownika od siebie:-)
                                                  • Gość: . IP: *.adsl.inetia.pl 05.10.07, 13:53
                                                    życzę mu tego z całego serca:p
                                                  • Gość: koleś IP: *.devs.futuro.pl 05.10.07, 15:47
                                                    nie jestem niczyim sługusem i pieskiem,pracuję sobie,robię swoje,poirytuję się
                                                    dla zdrowia,po 8 godzin lub z dobrej woli 9 i do domku,obiadek,piwko,znajomi..
                                                    Po co się tak irytować(: Pracowała tu jedna terrorystka,z była powodu zwalniała
                                                    ludzi,obrzucała błotem niewinnych i co się z nią stało?..zmarła i nawet po
                                                    śmierci nikt jej nie żałuje!! Przyjdzie kryska na Matyska!! Ja wierzę w sąd
                                                    ostateczny...wszyscy nasi oprawcy też umrą, jak nie w ciężkiej chorobie to na
                                                    wrzody ze stresu!! więcej luzu kochani (:
                                              • Gość: echh IP: 83.16.16.* 05.10.07, 16:08
                                                Nie rozumiem tego systemu pracy ciągle zwalniają ludzi a biadolą że
                                                nie mają ludzi jak ktoś sam odchodzi to go zatrzymują ludzie
                                                rozumiecie coś z tego

ps M...chciałabym nawiązać kontakt i wiedziec jak dalej się układa
                                                nie zdążyłam zabrać numeru bo za szybko uciekłeś z auta hehe pewnie
                                                wiesz jak chcesz napisz bl0ndi@op.pl
                                                • Gość: KAT.5 IP: *.adsl.inetia.pl 05.10.07, 16:40
                                                  • Gość: uwolniona:) IP: 83.16.16.* 05.10.07, 17:23
                                                    widzisz tutaj nie chodzi że zwalniają starych pracowników otóz
                                                    zwalniaja pracowników którym zalezy na pracy a tym którym nie
                                                    zostawiają to niesprawiedliwe
                                                • Gość: uwolniona IP: *.adsl.inetia.pl 06.10.07, 00:57
                                                  brak slow paranoja co sie tam dzieje...................... FUCKMACOL
                                                  • Gość: uwolniona:) IP: 83.16.16.* 06.10.07, 01:15
                                                    Nie mozna siedzieć cicho trzeba tą sprawę rozgłośnic żby z tym cos
                                                    wkońcu zrobili trzeba się postarać aby w Polsce w naszym kraju dało
                                                    uczciwie pracować !!!!!!
                                            • Gość: franek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.09, 19:34
                                              szkoda że katowice nie wiedza co sie dzieje w morach moze ktos
                                              zdejmie okulary i zobaczy jak jacek wali w trabe
                                              • Gość: robson IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.09, 19:36
                                                chyba czas powiesc cieslaka na taczkach
                                                szkoda ze firma nie poznaje sie na ludziach
                                    • Gość: bea IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.07, 17:37
                                      nie można pomiatać człowiekiem-a w Farmacolu właśnie to się robi--
                                      wychodząc z założenia,że na miejsce jednego,króry odejdzie
                                      przyjdzie 10-ciu innych.Czy to jest mądre...wszystkie uwagi
                                      zamieszczone na forum świadczą,że jest to błędne. Szacunek do
                                      pracownika powinien wyrażać się poprzez przyzwoity zarobek-bez
                                      kantowania.Należ również szanować wieloletnich pracowników,bo oni
                                      znają dobrze swoją pracę i wypadałoby dać im więcej niz ten 1000zł
                                      w umowie.Wszak Farmacol to bogata firma,godnie prezentuje się od
                                      frontu-tylko wewnątrz...biedni, zmęczeni ludzie...i kilku
                                      kierowników,którzy jak ekonomowie-przechadzaja się;bo na tym polega
                                      ich praca.Oczywiście to co zarobi szary pracownik ma się nijak do
                                      tego co"wychodzi"sobie ,bądź wysiedzi na fotelu kierownik.
                                      • Gość: Pracownik miesięcz IP: *.tktelekom.pl 09.01.10, 11:06
                                        Pozdrowienia dla jełopa Stefana i spasionej lochy Marzenki !!! farmacol Mory.

dali prezent na swieta puszki z biovitalu jeszcze stoi ponad paleta na magazynie
                                        dziwie sie ludziom ze ogarneli juz 3palety z tym. na co to komu ?? na swieta
                                        puszka na dzien wiosny ha ha ha
                                        • 05.01.16, 21:35
                                    • Gość: ALA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.07, 17:56
                                      Prezesi?? przeciez nie po to chodzą aby przyznać rację pracownikom
                                      ale po to żeby wysokie kierownictwo wybielić.W efekcie wyjdzie na
                                      to że szara masa się czepia ,et cetera,et cetera...Moim skromnym
                                      zdaniem-nie ma nadziei.( Obym się myliła)
                      • Gość: Mazia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.08, 00:14
                        To co tu piszecie to po troszku jest prawda ale nie wyolbrzymiajcię
                        za dużo praca jak praca tak jak w życiu człowiek ma raz dobre dni a
                        raz złe i tak jest i tam.Zartówno z ludzmi jak i z
                        kierownictwem.Pozdrawiam :)
                      • Gość: gienek IP: 87.204.84.* 07.08.08, 18:57
                        w jakiej filii ty pracujesz?ja w północnej.i nie jest az tak jak wy
                        tutaj wypisujecie...
                    • Gość: ewa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.07, 17:00
                • Gość: Uwolniona:) IP: 83.16.16.* 05.10.07, 16:32
                  Dziś ostatecznie pożegnałam się z farmacolem aż odetchnęłam z ulgi
                  nie będę za nim tęsknić!!!Choć krótko pracowałam zdążyłam poznać
                  zasady tam panujące i jedynie z tego całego okresu zapamiętam ludzi
                  pracującym razem ze mną ...będzie mi ich brakowało są naprawde
                  bardzo serdeczni pozdrawiam Was 8-12 i trzymam kciuki by było dla
                  Was lepiej bo zasłużyliście
                  • Gość: NIEZNISZCZALNY IP: *.adsl.inetia.pl 05.10.07, 21:38
                    PRACUJE W TEJ FIRMIE JUZ BARDZO DLUGO. WIELE WIDZIALEM,WIELU
                    KIEROWNIKOW MAGAZYNU SIE PRZWINELO ,STEFAN BYL OK BO CHOC BARDZO
                    NERWOWY TO DOBRZE PLACIL.TERAZ PANOWIE Z ANTRESOLI TO ZERO
                    INTELIGENCJI [ O KULTURZE TO JUZ NIE WSPOMNE ],100%
                    CHAMSTWA ,MARIONETKI PANA B.G .TO OFIARY JEGO CHOREGO
                    SYSTEMU,POLEGAJACEGO NA OSZUKIWANIU I OKRADANIU UCZCIWYCH
                    PRACOWNIKOW Z CIEZKO ZAROBIONYCH PIENIEDZY.TO SA TZW. OSZCZEDNOSCI.
                    A LUDZIOM MOWI SIE,ZE "SYSTEM SIE POMYLIL",LUB "KOMPUTER ZERO
                    OBCIAŁ","PROGU" NIE PRZEKROCZYLES,BŁEDY,KTÓRYCH NIKT NIE POTRAFI CI
                    UDOWODNIC,ITD.....WIEC PREMII NIE DOSTAJESZ.
                • Gość: pracująca IP: *.spokonet.com 06.10.07, 14:35
                  jesli chce ktos przejsc do działu aptecznego to proszę .praca jest
                  fajna jezeli potrafisz się opanowac aby nie wybuchnać wymaganiania
                  kierowniczek które to terroryzują pracowników to : urlopu nie
                  dostaniesz w tym terminie co chcesz tylko taki jaki im pasuje ,
                  nadgodziny w nagrode za psie pieniądze , podwyżka ...lepiej
                  zapomnij , umowa najlepiej na zlecenie i pełny etat lub tylko
                  zlecenie a jak cos ci nie pasuje to na twoje miejsce jest dziesieciu
                  za bramą , wprowadzenie w arkana tego zawodu jak i zasad panujących
                  w dziale sprzedazy aptecznej - lepiej licz na siebie i ucz sie sama
                  bo nikt Ci nie pomoże a b.starzy pracownicy jeszcze Ci świnie
                  podłozą !!! FARMACOL POWINIEN DOSTAĆ NAGRODE ZA UTRZYMANIE
                  NIEWOLNICTWA W TYCH CZASACH ŁĄCZNIE Z PAŃSTWOWĄ INSTYTUCJĄ PRACY
                  KTÓRA TO JEST ŚLEPA !!!!
                  • Gość: gosc IP: *.adsl.inetia.pl 06.10.07, 15:04
                    Do pracujacej. Olej ta robote chodz na magazyn tam jest fajnie, szkoda ze
                    kierownika kontrioli juz nie ma bo zawsze sie wodeczka lala.Jest zawsze
                    wesolo!!!! to premii nie dadza albo urlop odwolaja hehe chodz ,przygotujesz
                    prezenty dla PIP zeby nam sie nie szwedali po magazynie,bo znowu trzeba bedzie
                    przyjsc w sobote do sprzatania za darmo.Po co nam to....wez ze soba papier
                    toaletowy bo chyba ktos kradnie bo nigdy nie ma,i patrz pod nogi zebys lekow nie
                    podeptala....
                    • Gość: gosc IP: *.adsl.inetia.pl 06.10.07, 15:15
                      do pracujacej:acha a jak czegos nie bedziesz wiedziala to bron boze sie nikogo
                      nie pytaj bo czeka cie op...od kie kie rownika ze znowu gadasz lepiel zrob tam
                      po swojemu jak bedzie zle to nie szkodzi i tak premie ci uwala,ogolnie klimat
                      fajny kierownicy wrzeszcza wiec nie przysniesz w pracy, acha i caly czs sie
                      ruszaj nawet bo jak przystaniesz na chwile to znowu op...fajnie jest!!!
                      • Gość: lola IP: *.chello.pl 27.08.08, 19:44
                        moi drodzy to wy tam macie nie wesolo ,a jeśli ktos sie śmieje z
                        tego co tam się wyprawia to nie ma równo pod sufitem, pracuję w tej
                        branży co wy ale mamy troszkę wiecej kultury-narazie,ale wypłaty to
                        są BOSKIE,ha ha oczywiście się śmieję współczucie dla was, choc
                        dziwi mnie że nic z tym nie robicie jakis strajk ?zobaczycie pomoże
                        • Gość: lola IP: *.chello.pl 27.08.08, 19:50
                          trzeba walczyc z takimi bo myślą ze są góra ,górą do czasu potem
                          spadają jak kasztany jesienia, ale widzę po wypowiedziach że
                          wiekszośc z was sie boi stracic prace wiec woli dalej narzekac niż
                          zrobic coś dla dobra siebie ,zbierzcie się ipowiedzcie nie!!!!
                    • Gość: pracująca IP: *.spokonet.com 06.10.07, 15:20
                      u was przynajmniej jest wesoło a u nas grobowo :(( zapraszam więc do
                      o nas to sam sie przekonasz :))
                      • Gość: gosc IP: *.adsl.inetia.pl 06.10.07, 15:30
                        tu wcale nie jest wesolo jak masz tam isc to cie brzuch boli z nerwow to
                        tragedia syf jakich malo a tamto to ironia,pozdrawiam
                        • Gość: bele IP: *.diament.sewera.pl 17.09.08, 18:49
                          ha ha pan B i pan R pracują teraz w HURTAP TYCHY I JEST " SUPER "
                    • Gość: gosc IP: *.adsl.inetia.pl 06.10.07, 15:28
                      ogloszenie o prace: jesli masz duzo wolnego czasu, nie lubisz spedzac swiat i
                      weekendow z rodzina,nie potrzebujesz pieniedzy,lubisz byc ponizany i gnebiony
                      psychicznie, to mamy cos dla ciebie www.fuckmacol.pl PRZYJMUJEMY WSZYSTKICH
                      jesli jestes alkoholikiem,bylym wiezniem,narkomanem,pedofilem,desperatem to JEST
                      PRACA DLA CIEBIE -zapraszamy B.G i R.P
                      • Gość: AS IP: *.mmj.pl 06.10.07, 16:11
                        To może wrócę i zrobimy że będzie dobrze:-)
                        • Gość: Pawlo IP: *.mtvk.pl 08.05.08, 16:32
                          Witam wszystkich!!Chiałem coś dodać o firmie transportowej z
                          Katowic,ktora potrzebuje cały czas kierowcow wiec pierwsza umowa
                          jest na zlecenie a potem na 2lata umowa o prace z ktorej nie mozna
                          zrezygnować poniewaz są bardzo wysokie kary pieniezne odradzam i
                          uwazajcie na ta firme
                      • Gość: .. IP: *.adsl.inetia.pl 06.10.07, 16:24
                        Hehe. a z ty,i alkoholikami i więźniami to na serio :D. Pełna powaga.
                        • Gość: AS IP: *.mmj.pl 06.10.07, 21:34
                          Jak będzie trzeba to wrócę.Starzy mnie znają.Musi być jak kiedyś.
                          • Gość: kat.5 IP: *.adsl.inetia.pl 07.10.07, 09:26
                            a ja nie wracam,zwolnilem sie i jestem happy!!! teraz piszac prawde o tym syfie
                            mam przynajmniej satysfakcje, okradali mnie tyle lat moze ubiegac sie o
                            nadplate???? ciekawe :lysy teraz pewnie rwie wlosy z glowy hehe ,"dla dla dla
                            czego oni mnie nienawidza"!!!!!!Tak jestes fajny... ,pamietam jak pytalem gdzie
                            moja premia a ty zaczales sie jakac i taka z toba gadka,dlatego ludzie juz
                            przestali chodzic walczyc bo po co skoro nic nie mogli zadzialac!!B.G zwalal
                            wine na R.P i odwrotnie i z ludzi debili zrobic, to ich metoda. mam was w d...
                            • Gość: rks IP: *.kwd.net.pl 26.11.07, 23:40
                              można coś zrobic z tym oszukiwaniem ludzi, trzeba tylko się
                              zorganizowac!
                              • Gość: gość IP: *.devs.futuro.pl 30.11.07, 22:30
                                jak jesteś taki mądry to dawaj filmik i do TVN.Cebula zrobił by z tego pożytek
                                jak na magazyn przyjęli by kogoś z ukrytą kamerą!!To by były jaja!Widzieć minę
                                Ojca Dyrektora-BEZCENNE.Pozdro dla obecnych pracowników :)
                                • 14.12.07, 12:30
                                  Jesli chodzi o prace w farmacolu w katowicach to mi brak
                                  słów!!!!!!!!!!!Nie zapłacono mi duzo pieniędzy po dzień dzisiejszy!!!
                                  Pracowalam na nocki Obiecywali premie-nic nie dostalam, za
                                  nadgodziny nic nie dostalam a oprocz tego nie zapłacono mi jescze za
                                  jakies pełne 3 dni pracy!!!!!!!!naprawde powinni z nimi jakis
                                  porządek zrobic bo to jest bezprawie!!!!!!!!!!
                                  • Gość: rks IP: *.kwd.net.pl 17.12.07, 12:48
                                    wszystkich, czujacych sie oszukanych przez firmę farmacol prosze o
                                    kontakt:skobel1@vp.pl
                                    • Gość: zzzzzz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.01.08, 17:45
                                      farmacol to banda złodzieji i nic więcej ,oszukuja ludzi na
                                      wszystkim nawet na na niedzielach pracowników chcą okradac ...nic
                                      tylko nadaje sie do PIP-u to zgłościc mało maja problemów to trzeba
                                      bedzie im załatwic.Jedni wylecieli B.G i R.P to następna ekipa
                                      zaczyna chyba ,ze jeszcze jeden został R.B i on tak kręci jak nas
                                      wszystkich wy..... pozdro dla cwaniaków
                                      • Gość: rosa29 IP: *.lodz.dialog.net.pl 04.03.08, 23:25
                                        Wiecie może dlaczego B.G. już nie pracuje w Farmacolu? Wywalili go, naprawdę,
                                        czy sam sie zwolnił i gdzie sie teraz bidulek podziewa?
                                        • Gość: olo IP: *.trans.net.pl 06.03.08, 10:32
                                          pracuje w Hurtapie i już robi "porządki"- niestety- ale z tego co
                                          czytam to już współczuje pracownikom.
                                          • Gość: lola IP: *.chello.pl 27.08.08, 20:04
                                            no pracuje napiszcie coś o nim więcej
                                            • Gość: rafael IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.08, 13:13
                                              Mam to "szczęście" być pracownikem Hurtap Tychy.
                                              Właśnie tu wylądował B.G. , mamy też na stanie R.P.
                                              Duet nie od parady, jeden wymyśla niestworzone pomysły a drugi je
                                              realizuje bez szemrania.
                                              Cieżkie czasy nastały dla nas .....
                                              • Gość: Piekna Helena IP: *.tsi.tychy.pl 16.09.08, 00:55
                                                Ja tez on jest taki fajny wiecie o kogo mi chodzi B.G i ten jego Logistyk łysy 2 za przeproszeniem durnie..........Teraz wymyslili sobie pisma jesli ktos zrobi bubla,podpisuje taki papierek a na nim pisze ze pracownik naraził firme na koszta i zycie pacjenta i przyjmuje to na siebie i w kazdej chwili moze byc zwolniony,a te jego wymyslone buble to jakas masakra....Mowi ze jest za duzo pracownikow a przyjmuja kolejnych wiadomo bo starszy pracownik zarabia za duzo i mozna go wymienic jakims nowym ktory nic nie wie ale dostanie 800zł i siedzi cicho....Dobra koncze bo mnie juz nerwy zjadaja jak mam w myslach tych 2 skinow...
                                                • Gość: mazuro1 IP: *.crowley.pl 17.09.08, 18:44
                                                  Czytając te posty aż nie chce mi się wierzyć że takie rzeczy zdarzają się tak jawnie.Wszyscy o tym wiedzą i nie mogą nic zrobic.Nie dajcie sobą pomiatać.Z tego co się orientuję to pracują w większości kobiety wiec ten duet sadzi że nic nie możecie zrobic.Jeden z drugim jakby miał pracować z facetami to albo by zmienili swoje podejscie do pracownika albo po tygodniu spier....gdzie pieprz rosnie.Dam Wam rade:Sporo jest "fachowców",którzy za pare złotych,na początek przejadą gwozdziem po ich furach,od tylnej klapy az po same reflektory.Takie ostrzezenie.Jak to by nie przyniosło efektu to przydybać takiego jąkałe gdzies na klatce schodowej i pozbawic go jego defektu delikatnym nastawieniem żuchwy.Trzeba tępić takie pluskwy.Nie dajcie sie.
                                        • Gość: Lama IP: *.chello.pl 02.08.08, 20:23
                                          B.G. pracuje w Hurtapie i teraz tam gnebi ludzi
                                          • Gość: lola IP: *.chello.pl 27.08.08, 20:05
                                            to straszne co piszecie ,zaczynam sie bac
                                  • Gość: ktos tam IP: 78.157.190.* 15.01.08, 23:10
                                    he he he tak to jest smieszne to co sie dzieje firmie FARMACOL po
                                    czesci tez jestem zatrudnieni w tej firmie ale pracuje w hotelu
                                    belweder nalezacy do tej firmy dzieje sie to samo oszukuja nas z
                                    nadgodzinami za nocki placa smieszne piniadze zmieniaja nam non
                                    stop umowy co kazda to za mniejsze piniadze jednym slowem
                                    sku........
                                    pozdrwiam
                                  • 15.11.15, 16:43
                              • Gość: xxx IP: *.chello.pl 30.11.07, 22:54
                                najgorsza praca w agencji ochrony,zero socjalu ,zero szacunku ze
                                strony własnej firmy jak i brak szacunku od firmy ,którą sie
                                chroni .umowa zlecenie za 3 z hakiem na h bez dodatku za nocki jak
                                leci .300 godzin haruwy i jest 1000 zloty ufffff.ZYCIE niestety
                            • Gość: lola IP: *.chello.pl 27.08.08, 19:53
                              trzeba walczyc moi drodzy, nie bac sie ,niech nie myśla że ludzie to
                              śmieci,
                      • Gość: 1187 IP: *.chello.pl 11.10.07, 17:43
                        • Gość: 298 IP: *.chello.pl 11.10.07, 18:05
                          • Gość: xxx IP: *.adsl.inetia.pl 11.10.07, 19:03
                            moze przyjedziecie na wymiane do o.Katowice, tu lepiej hahahaha placa ok 1000 po
                            kilku latach pracy(a jakie wymagania ojoj...)!!!! znowu wywiesili jakies bledy
                            ale juz wszystkim to zwisa (sa wyjatki) bo wiedza ze dopisali .....i po co te
                            pozycje,bledy premie dostana i tak dupowlazy brak slow.No i znowu nasza kase
                            wezmie PAcAN na logopede.......
                            • Gość: kicia IP: *.adsl.inetia.pl 12.10.07, 13:08
                              • Gość: 298 IP: *.chello.pl 12.10.07, 17:27
                                do kicia...absolutnie nie chciałam w ten sposób nikogo urazić, bo bardzo szanuję
                                pracę górników a tym bardziej tych biednych ludzi z biedaszybów, swoimi słowami
                                nie chciałam broń boże urazić nikogo ze Śląska!!!Szacuneczek dla was wszystkich.
                                • Gość: gosc IP: *.adsl.inetia.pl 12.10.07, 17:47
                                  • Gość: gosc IP: *.adsl.inetia.pl 12.10.07, 17:50
                                • Gość: kicia IP: *.adsl.inetia.pl 12.10.07, 18:33
                                  ok, wybaczam:P niestety, ale tak to brzmiało... Wszyscy, szeregowi pracownicy tego syfu powinni się raczekj trzymac razem. Niestety, jak tam pracowałam, to większego skur... nie widziałam nigdzie. Każdy każdemu dupe obrabia. I przez to właśnie m.in. jest jak jest. Gdyby się wszyscy trzymali razem, to moznaby coś zdziałać. A tak to ... szkoda gadać...
                                  • Gość: KiciA IP: *.adsl.inetia.pl 15.10.07, 13:18
                                    Czyżby któregos ze wspaniałych zwolnili?? na gratce.pl szukają z-cy magazyniera i magazyniera:D hehe. o co kaman ?
                                    • Gość: XXX IP: *.chello.pl 15.10.07, 16:46
                              • Gość: sangria '07 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.07, 23:35
                                a do mnie z max kibla przychodziły robaki i hodowałem je pod taśmą.
                                Łysy stwirdził, że to polne, ale myśle że wychodowane z brudów
                                farmacolowego syfu.
                            • 04.12.07, 19:36

ZLODZIEJE !!!!!!!!! LUDZIE PRACUJA PO NADGODZINACH NIE WYPLACACIE IM
                              ZA PRZEROBIONE NIEDZIELE TERAZ CHCECIE ZAMIAST TEGO DAC DO WYBRANIA
                              NO TAK PODZIELICIE SIE PREMIA JAKA CUDOWNY NOWY KIEROWNICZEK DAL BO
                              UWAZA ZE LUDZIE NIC NIE ROBIA KLAMSTWA!!!!!!JAKBY LUDZIE NIE
                              PRACOWALI NIC BY WAM NIE SZLO OKRADACIE JAK SIE TYLKO DA WAM JEST
                              POTRZEBNY SAD PRACY I WTEDY MOZE BEDZIE MOZNA SIE Z WAS SMIAC JAK
                              WAM SIE ZACZNIE WALIC PRZEZ WASZE MALE WYPLATY KIEROWNIK KTORY CENI
                              SWOJA PRACE ODCHODZI A DLACZEGO BO MALO PLACICIE A CZLOWIEK ZAJMOWAL
                              CZYM TYLKO SIE DALO PORTAFI SIE ZAJAC NIE DOSC ZE PRACA TO I POMAGA
                              LUDZIA BEZ NIEGO BEDZIE LIPA (KIEROWNIKU W.... JESTES DLA MNIE
                              WIELKI )jeszcze jedna rzecz chcecie ludzia uwalic z premi a kobiety
                              ciezkie krtony dzwigaja i za to niska premie dostawaja i gdzie tu
                              sprawiedliwosc gdzie ludzie co bronia praw czlowieka sa ale za
                              lapowki w du.... nas maja poprostu cwaniaki z was i caly wasz zaklad
                              ludzie nie dajcie sie oszukac tym bardziej teraz gdy jest duzo pracy
                              bo przy wyplacie bedziecie plakac to na tyle ale jeszcze napisze nie
                              tu to jeszcze gdzies i moze do innych instytucji niech sie dowiedza
                              co tu si dzieje pozdrawiam paletowych nie dajcie sie chlopacy a
                              kobiety dzwigajace kartowny niech kierownictwo wolaja a nie za grosz
                              zaper......pozdrawiam kenedi
                              • Gość: xxxxxx IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.12.07, 09:03
                                Masz racje jedna banda i złodziejstwo.Tak samo zrobili nas na szaro
                                zinwentaryzacja obiecali 140 zł i reszat godzin mieli wpiasac jako nadgodziny
                                ludziom a tu ci .."prysk" i nie ma kasa moze zostanie ,,,zaznaczam ,ze moze bo w
                                Farmacolu to różnie bywa....A nowy kierownik
                                to następna beznadzieja obcina ludziom premie jak tylko sie da ,,mysli ze nam
                                wystarczy zarobek ten co mamy ....... a kierownictwo u góry sie cieszy ze maja
                                takiego pajaca co bedzie dla nich kase zbierał.Kierownictwo łaskawe dajcie sobie
                                na wstrzymanie.....bo naprawde żle sie to dla was skonczy....A Pan kierowniku
                                J...nawet nie wie Pan naczym polega praca we Farmacolu..Jest mi Pana żal za
                                głupote
                                POZDRAWIAM CAŁY FARMACOL oprócz całego kierownictwa
                                • Gość: stara IP: 217.153.81.* 14.12.07, 00:14
                                  PROBLEMY NA MAGAZYNIE DOPIERO SIE ZACZNĄ .ŻADEN KIEROWNIK Z ZEWNĄTRZ
                                  NIE ZASTĄPI R.P BO ON MIAŁ POJĘCIE O PRACY NA MAGAZYNIE JAKI BYŁ TO
                                  BYŁ ALE OBCINKI PREMI TO USTALAŁ B.G "ŚWIĘTY" ON NIE MIAŁ NIC DO
                                  GADANIA. R.P PRZEJOŁ MAGAZYN BEZ INWENTARYZACJI NIE WIEDZIAŁ JAKIE
                                  SĄ STRATY PONIESIONE PRZEZ BOGDANA G. BYŁEGO KIEROWNIKA MAGAZYNU !!!
                                  WINA ZWALONA NA R.P NORMALKA W WYKONANIU "ŚWIĘTEGO" LUDZIE
                                  PRZEŁAMCIE SIE I ZRÓBCIE ZWYKŁY STRAJK UTWURZCIE SILNA GRUPE I
                                  POSTAWCIE NA SWOJE !!! NA MAGZYNIE PRACUJE TYLE LUDZI ZE JAK BY NIKT
                                  NIE PRACOWAŁ TO OBALICIE TYRANA TYCH WSZYSTKICH ZAJŚĆ I NAPEWNO
                                  ZAROBKI MOMENTALNIE BY SIE ZWIĘKSZYŁY I ZNALAZŁY BY SIE PIENIĄDZE NA
                                  WYPŁATY DLA LUDZI KTÓRZY TAM TAK CIĘZKO PRACUJĄ CZYLI " NAS " NIE
                                  DAJMY SIE OKRADAĆ !!!! SZACUNEK DLA PRACOWNIKÓW MAGAZYNU !
                                  • Gość: sekurity IP: *.chello.pl 16.12.07, 16:25
                                    najgorsza praca to w ochronie ,tyrasz na umowe zlecenie bez socjalu
                                    i urlopu za 3.30 po 300 godzin zeby zarobic 1000 zloty nawet chory
                                    idziesz bo ci za chorobowe nie zaplacą WYZYSKIWACZE
                                    • Gość: ochrona IP: *.chello.pl 16.12.07, 16:34
                                      NAJGORSZA PRACA ----------WPISUJCIE FIRMY OCHRONIARSKIE OCZYWISCIE
                                      TE NAJGORSZE CO LUDZI MAJA ZA NIC
                                • Gość: m IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.12.07, 15:51
                                  Przykład pana kierownika D jest wspaniały ludzie zapier... do póxna
                                  w nocy a on spakował manatki i cichaczem myknął
                          • Gość: xxx IP: *.chello.pl 15.10.07, 16:48
                  • 25.09.08, 20:43
                    Takie wymagania i traktowanie CZŁOWIEKA są w zakładach na porządku
                    dziennym. Raczej powinniśmy sie zastanowic jak to zmienić. Najlepiej
                    od siebie zacząć zmiany i stanowić przykład. To temat
                    morze....wiadomo że firmy są po to żeby zarabiać kasę
                    ale....przesadą jest traktowanie ludzi jak maszyny. Najgorsze jest
                    to, że każdy , kto "dochrapie się" byle jakiegoś, szczebel wyższego
                    stanowiska , zaraz jakos zapomina o człowieczeństwie...podwaja swoje
                    wymagania wobec podwładnych , dotychczas kolegów na równorzędnych
                    stanowiskach i....śledzi każdy ich krok gotowy nawet donieść "wyżej"
                    (niby w przypadkowej rozmowie nawet)o minutowym spóźnieniu , o
                    odejściu do ubikacji,bo za często..Powiadam...zacznijmy od
                    siebie...Bąźmy LUDŹMI.....
                • Gość: zoe IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.10.07, 14:08
                  Tak długo jak osoby typu: żaba,józek daruś czy warecka,będą miały
                  władzę nad grupą ludzi tak długo będzie donosicielstwo i
                  chamstwo.Są to osoby wulgarne,kochające tylko siebie,zrobią
                  wszystko aby nie stracić "zasłużonego" tytułu magazyniera-a co za
                  tym idzie-także pieniędzy.Wszak zarobki obięte są tajemnicą-
                  szczególnie gdy szary pracownik dostanie 700zł na rękę.Nie wolno o
                  tym mówić-chyba dlatego,że pracodawcy wstyd iż tak tego"DUŻO".
                  • Gość: lolek IP: *.adsl.inetia.pl 17.10.07, 21:51
                    żaba to już w ogole super wulgarne, obleśne i śmierdzące "coś",co
                    pełni obowiązki tzw starszego magazyniera.Jej stosunek do
                    pracownikow,zarówno starych jak i nowo przyjętych woła o pomste do
                    nieba.Wszyscy sa zastraszani i wyzywani.To wstyd żeby w tak poważnej
                    firmie na stanowiskach były chamy pozbawione kultury.Nawet ksiądz
                    nic na to nie zaradził...
                    • Gość: koleś IP: *.devs.futuro.pl 18.10.07, 07:28
                      halo,jaki ksiądz?Kawał chama i tyle.No tak,teraz pozostało nam tylko czekać aż
                      on zacznie odpowiadać za ten cały syf na magazynie. Jak przyjdzie następny
                      dyrektor to od razu będzie wiedział że w farmacolu jak w biedronce-ludzie
                      zaczynają mówić!! DUżE BRAWO DLA ZARZąDU BO OD RAZU WIDAć EFEKTY ROZMóW- MAMY
                      TYLKO NADZIEJę żE Z Tą KASą ZA TE DYżURY TO NIE OSZUSTWO BO NASTęPNYM RAZEM..NIE
                      BęDZIE NASTęPNEGO RAZU!!
                      • 18.10.07, 18:12
                        niestety obawiam się że "ojciec dyrektor" za ten bajzer nie zapłaci
                        bo ani widu ani słychu żeby miał ponieśc jakiekolwiek konsekwencje
                        swych "logistycznych" działań pewnie zabłysnął jednym ze swych
                        słynnych wykresów tradycyjnie zwalił wszystko co złe na swoich
                        kozłów ofiarnych w postaci kierowników magazynu i wywinie się z
                        odpowiedzialnosci tylko żeby było jasne panowie R.P. i R.B. też mi
                        napsuli dużo krwi a pracuję w tej firmie kupę lat ale to co robi
                        Bogdan to już woła o pomstę do nieba jedynym plusem całego tego
                        ostatniego zamieszania jest to że w końcu zarząd zszedł na magazyn
                        wtedy kiedy potrzeba a nie jak jest miło i sympatycznie i coś się
                        dzieje a pani prezes tak łatwo nie odpusci
                        • Gość: xxx IP: *.adsl.inetia.pl 19.10.07, 10:36
                          Tak Bodzio pewnie zostanie bo jest bardzo cwany a za jego chore decyzje nadal
                          bedziemy placic my.... DO R.P i R.B :nikt za wami plakac nie bedzie
                          zgnoiliscie tylu ludzi ,zwolnilo sie przez was mnostwo osob!!! Zlodzieje i chamy
                          pluje na was hehehe wszyscy sie z was teraz smieja -pajace, tak to jest jak
                          wladza wali do glowy.....skurw...
                          • Gość: rasta IP: *.adsl.inetia.pl 19.10.07, 18:47
                            Ahhhh:)))))) Jak bardzo cieszę się, że został przeze mnie napisany pierwszy post na temat farmasyfu na tym forum. Szkoda tylko, że nie było mi dane zobaczyc min R i R kiedy się dowiedzieli o swym odejściu... ahhh:))) Mam nadzieję, że troche ich to wyleczy ze swego sku.......twa:))))) A wystarczyło Rafałku dobrze wypłate wyliczyć. Napsociłeś to masz nicponiu :PP
                            • Gość: xxx IP: *.adsl.inetia.pl 21.10.07, 05:39
                              • Gość: zbysio2 IP: *.adsl.inetia.pl 21.10.07, 18:05
                                wszystko w porządku że oczerniamy piesków osoby jeszcze pod nimi (zgadzam się z
                                tym w 100%) ale zastanówmy się kto jest temu wszystkiemu winien.Jestem wierzący
                                ale nie chodze do kościoła bo to przez rydzyka stał się mafią wyłudzającą
                                pieniądze od emerytów i rencistek bez opodadkowania a kto jest nad kierownikiem
                                P... i jego pieskiem!? Mała podpowiedz też był na seminarium i zna się na
                                okradaniu ludzi.Ojciec dyrektor Bogdan G..Zło trzeba tępić w zarodku a on jest
                                tym jajem które trzeba by było zgnieść.
                                • Gość: xxx IP: *.adsl.inetia.pl 21.10.07, 18:56
                                  Nawiązując do tematu ojca Bogdana G. , gdyby nie on to na pewno było by lepiej
                                  gdyz jego pieski go słuchają i wykonają kazde polecenie osoby przełozonej(jak
                                  pusty i tępy człowiek moze mieć swoje zdanie?Albo jest h... albo boi się stracić
                                  stanowisko które i tak jest G.... warte).Jakiś czas temu miały być podwyzki ale
                                  szanowny ojciec Bogdan G. stwierdził -ze ludzie na magazynie dodrze
                                  zarabiają!!! Niech mi ich pokaze !!!,bo wszyscy wiedzą ze ww Bogdan,P.... i
                                  piesio mają kase którą wezmą za pomyłki a jest to 15zl za jeden błąd a kazdy z
                                  pracowników magazynu ma ich w miesiącu kilkanaście. I jest na ich rate samochodu
                                  lub na budowe domu.Jest inaczej?Słucham wypowiedzi tych o których pisze.Gdzie są
                                  te pieniądze?Na co są wydawane?Na wasze imprezki wBURBON!?Słucham!!!Wiem ze to
                                  czytacie.Nic nie powiecie bo kradniecie i wszystko co piszemy to
                                  PRAWDA!!!SZCZERA PRAWDA!!!!!!!!!!!!!!!!
                            • 21.10.07, 19:35
                              mam nadzieje ze w tym zakładzie polepszy sie, prezesom powinno
                              zalezec na reputacji,stanowiska kierownicze powinni zajmowac osoby
                              madre,uczciwei kompetentne bo inaczej nie polepszy sie tym biednym
                              pracownikom , ktorzy uczciwie pracuja na chleb!
                              • Gość: EDI IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.10.07, 17:37
                          • 05.01.16, 21:36
                        • Gość: romek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.07, 14:37
                          popieram-główny winowajca to Bogdan G. R.P.to porządy człowiek
                          tylko za bardzo wierny temu pierwszemu.
                          • 24.10.07, 16:41
                            • Gość: gość IP: *.devs.futuro.pl 25.10.07, 22:19
                              no a co powiecie o zbliżającej się inwentaryzacji? Man nadzieje, że wszyscy-
                              zwłaszcza starzy pracownicy podwiną rękawy i będą sprzątać ten burdel po ojcu
                              dyrektorze. Może w nagrodę dostaną swoje..80 zł!! Może tym razem nas wypuszczą
                              po 14 godzinach a nie poszczują nas biednym, skrępowanym ochroniarzem,który bez
                              zgody B.G nie może nikogo wypuścić nikogo z magazynu! Już sobie rezerwuję czas
                              żeby się wstawić w pracy...
                              • Gość: xxx IP: *.adsl.inetia.pl 26.10.07, 17:19
                                taaa ktos bedzie musial policzyc ten syf ONI nie bo nawet wyplaty nie potrafia
                                wyliczyc, ja pier... ich 100 zl za 12 czy wiecej godzin w tym burdelu,to jakas
                                kpina!!!!!! jak to jest ze trzeba sie prosic zeby ochrona cie wypuscila po
                                dwunastu godzinach pracy i znowu pytanie gdzie jest PIP(haha wszyscy wiedza!).
                                przychodzisz do domu brudny zmeczony i wkur.... Najlepsze jest to ze ta
                                inwentaryzacja to jedna wielka sciema bo i tak wszystko sie bedzie
                                "zgadzac"....kto zaplaci za braki?? no coz jedyne wyjscie to olac ich, a
                                frajerzy niech siedza po16h>>>
                                • Gość: tomi IP: *.adsl.inetia.pl 26.10.07, 22:14
                                  masz rację inwentaryzacja w tej firmie jest załosna ,jeden
                                  syf ,magazyn w ogole nie przygotowany,tylko
                                  nerwówka ,poganianie,byle było szybciej.Jak już policzysz swoje
                                  regały , dostajesz nastepne od kogoś kto sobie nie radzi,bo jest
                                  pierwszy raz a nikt mu nie wyjaśnił co ma robić.Potem wyjaśniasz
                                  braki,następnie przechodzisz na inne stacje, bo tam tez ktoś się
                                  niewyrabia.To nic,dajesz z siebie wszystko,odwalasz robotę za
                                  conajmniej 3 osoby.Po 14 godzinach prosisz sie o wypuszczenie ,przy
                                  drzwiach portier spisuje twoje nazwisko .Jest super, dostajesz 80
                                  zł,żyć nie umierać , zapraszam.....
                                  • Gość: eksik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.07, 17:45
                                    ciesze sie ze ktos w koncu zaczal ten lancuszek jak widac sie
                                    rozwija pracowalem tam za dlugo i wiekszosc z tego co pisza ludzie
                                    to prawda. Prawda o niedoszly/bylym ksiedzu ktory dopisuje ludziom
                                    bledy obcinajac pensje, obciaza kierowcow za pojemniki ktore potem
                                    sie "znajduja" na magazynie (jeden co znalazl taki pojemnik na drugi
                                    dzien nie pracowal), prawda o calym bajzlu na magazynie, tylko ze GB
                                    idzie do prezesa KS i mowi jak wszystko jest pieknie i ile mu sie
                                    udalo zaoszczedzic a potem razem ida na zarzad i "maluja trawe na
                                    zielono", a ci z zarzadu nie chca zejsc na dol zeby sprawdzic jaka
                                    jest prawda (i awansik gotowy). Prawda o chamstwie kierownikow
                                    (czyzby ex-kierowniko?), prawda o wyciaganiu kasy na rozne sposoby z
                                    roznych funduszy byle nie ze swojej kieszeni, prawda o prezesach
                                    ktorzy aby sie wykazac obcinaja wydatki o polowe a potem jeszcze raz
                                    o polowe (ten chyba sie wciaz trzyma - drugi po KS rekordzista).
                                    Prawda ze sam najwyzszy ufa tylko 3 osobom a wszyscy inni "go
                                    okradaja", prawda ze ludzi sie przekonuje (ALE TO JUZ NIE JEST
                                    PRAWDA) ze na ich miejsce jest 10 innych, niewazne jak dlugo pracuje
                                    i jak dobrze (lepsza metoda niepewnosci niz podwyzki), zawsze
                                    probuje sie ich poroznic, najmilej widziane donosicielstwo, druga i
                                    ostatnie po oszczednosciach mozliwosc awansu. Prawda ze jak zawalila
                                    sie hala w katowicach w ramach oszczednosci wyslano ludzi z magazynu
                                    (czesto niepelnosprawnych) do odsniezania dachu a jak przyjechal,
                                    wezwany przez pracownika, PIP to swoja tzw. inspekcje zakonczyl na
                                    sekretariacie pytajac "czy to prawda" i juz byli w drodze powrotnej
                                    po przeczacej odpowiedzi. Prawda ze ludzie maja premie, ale tylko
                                    jak nie choruja a jak sie im wyplaci z funduszu socjalnego
                                    tzw "wczasy pod grusza" to potem co najmniej tyle samo odbiera sie
                                    im z premii (tylko zostaje juz we wlasnej kieszeni a nie na koncie
                                    socjalnego). Moglbym tak dalej, i o ile zachowanie firmy opiera sie
                                    tylko na drapieznym kapitalizmie (LUDZIE, czasy sie zmieniaja,
                                    mnostwo firm zaczyna walczyc o ludzi a nie odworotnie, to i wam sie
                                    odmieni, ale mysle ze trzeba zmienic lokal) to o tyle zachowanie PIP
                                    i innych podobnych istutucji w tym jakiegos nadzoru PFRON'u nadaje
                                    sie TYLKO DO PROKURATURY (PFRON daje kase na kazdego pracownika
                                    niepelnosprawnego zeby mu zorganizowac dogodne warunki pracy - chyba
                                    na dachu :):):):)). pozdrawiam i gratuluje wszystkim eks a tym wciaz
                                    w kieracie: mimo ze wam wmawiaja ze wszedzie dobrze gdzie was nie
                                    ma - TO NIESTETY JEST PRAWDA.
                                    • Gość: pracownik farmacol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.07, 14:44
                                      Farmacol.. dziennie się zastanawiam czemu ja tu jeszcze pracuje...
                                      Znowu dzień wypłat, wszyscy zdenerwowani..łagodnie rzecz ujmując.
                                      Kierownik Logistyki po raz kolejny spisał się na medal, zaoszczędził
                                      tyle ile się dało. I co z tego, że płacą nam za nadgodziny I CO? się
                                      pytam skoro premia jest tak zminimalizowana, obcięta, że ledwo co ją
                                      widać!?!?!? Po co były te przedstawienia na magazynie, puste hasła,
                                      frazesy "ludzie mają zarabiać" hahaha! NIC NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO W
                                      końcu przyjdziecie rano a na taśmie będzie Opole. Wie pan co panie
                                      dyrektorze NIE NIE DAŁO SIĘ SZYBCIEJ. Czy mamy fruwać? To jest nie
                                      do przerobienie z tą kadrą, tak świeżą, z byle kim czasem bo
                                      przyjmujecie wszystkich, nierozrużniają zioła szłwii od opaski
                                      bandażu!!zreesztą kto tu długo wytrzymie? Brak szacunku i poważania
                                      do ludzi, teraz za to płacicie. Bo nie ma kto pracować. A pan sam
                                      przyjdzie sobie powiedzmy na nocną zmiane, tam pana, panów i całego
                                      zarządu nie było! Tłumaczcie i pokażcie ludziom jak się pracuje. Nie
                                      da się szybciej. Niehc pan panie B się wyrobi..Głowę daje, że będzie
                                      gorzej niż jest dziennie.Wieczne braki na magazynie ok już są trochę
                                      mniejsze, ale magazyn jest tak przepełniony, że do pewnych towarów
                                      nie ma dostępu!!Ludzie stają na głowie, choć każdy ma dość gdzy na
                                      wejściu słyszy "godzina dłużej" Teraz już nikt nie zostanie,
                                      niektórzy w zeszłym mieisącu poszli bez premii, "tak nadłacimy w
                                      przszłym" i co i dostaje się mniej niż w zeszłym miesiącu. Mamy już
                                      tego wszystkiego dość panie B, i zarządzie drogi. Czemu raz pan
                                      sobie preemii nie obetnie, przecież to przez pana jest jak jest. Z
                                      roku na rok gorzej. Dlaczego to my musimy słyszeć, że okres
                                      rozliczeniowy zamknięty. Dam panu ten 1000zł (przy dobrych wiatrach)
                                      i żyj pan przez cały miesiąc. Zarząd wierzy tylko jemu, a on to
                                      wykorzystuje. Co do stanu łazienek jak ktoś pisał nic się nie
                                      zmieniło, moze częściej papier toaletowy donoszą. Ale na wejściu
                                      uderza smród i wizualna postać przeraża. Z taką polityką firmy
                                      ludzie na prawdę trudno się spotkać... to EWENEMENT. Ludzie pracują
                                      po kilka lat to nawet podwyżki nie dostali. Nowi pracownicy bez
                                      wiedzy, nieobyci i leniwi!! mają większą podstawę od starych.
                                      Różnicy w jakości ich pracy jest kolosalna!Hah i te nagrody ostatnio
                                      okulary (w latach 90-80-tych może bym się ucieszyła), fartuszek,
                                      leżak (barwy wręcz wojenne) szkoda gadać...Co do ludzi..
                                      kierownictwo zmianowe spoko, magazynierzy główni stacji
                                      są "wyjątkowi" i dalej nie komentuje. RB i RP nie są tacy źli, są w
                                      końcu tylko pionkami, ale swoje wiedzą, wykonują swoją prace i już
                                      im współczuje. Bywają trudni w obejściu. Jednak podkreślam dla mnei
                                      to słabe zarządzanie logistyczne, słabe dla ludzi i atrakcyjne dla
                                      zarządu bo to on korzysta finansowo. Farmacol- temat rzeka.. rzeka
                                      zanieczyszczona:]
                                    • Gość: Kubi IP: *.chello.pl 17.11.07, 16:23
                                      Ja tam też Pracowałem i Chcę Powiedzieć że jedyne czego szkoda to
                                      Tej Całej Zajebistej Ekipy Ludzi (Bez Kierowników I Dupolizów :P)I
                                      właśniej dla Tych Ludzi Wielkie Pozdro :) A w Szczególności dla
                                      Dwóch Pań Magazynier z Automatu Są SUPER!!! :* Jeszcze raz
                                      pozdrawiam Wszystkich Nara :D
                • Gość: nowa IP: *.klc.vectranet.pl 02.08.08, 17:31
                  Witam Cię gorąco ja piszę z Kielc poruszyło mnie to co napisałaś bo
                  to szczera i prawdziwa prawda u nas to nawet na stanowisko prezesa
                  nikt nie chce przyjść bo jak się zoriętuje to szybko ucieka boi się
                  konsekwencji wszystkich tych przekrętów u nas jest chyba jeszcze
                  gorzejzwykłch pracowników przeważnie starszych się wyrzuca bez
                  powodu zastraszy się ich i się zwalniają a np pan kierowca kradnie
                  pokażną sumę pieniędzy to się tuszuje bo wiedział o wszystkich
                  przekrętaqch i ich postraszył odeszedł jak gościu iTnawet nie spłaca
                  reklamacje są tak samo dopisywane chodzimy wokół rolek jak więzniwie
                  tylko oni spacerują a my latamy są też ludzie którzy podkładają
                  swinie drugim wyznaczonym wiadomo przez kogo żeby można było ich
                  zwolnić dużo można pisać żadna kontrola nie pomoże może chyba tylko
                  nasz opiekun z gggóry braknie mu cierpliwości i ukara ich
                  sprawiedliwie Dobrze było by się połączyć razem większa siła
                  pozdrawiam ,a może ktoś się odważy i powiadomi tvn/
                • 09.08.08, 09:56
                  w tej firmie tak samo, moze ciut lepiej. ale tez po nocach wracalem rowerem do
                  domu, srednio o 4 mimo ze mialem konczyc o polnocy. ludzie sa tam do zajechania
                  za grosze
                • Gość: miki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.01.09, 13:21
                  przepraszam , ale czy kibel obsrywa kierownictwo ?
            • 10.09.07, 14:58
              trupy przynajmniej jej nie zgwałcą
            • 23.10.15, 19:40
              Wszystko na temat firmy i właściciela Hotel Spa Belweder w Ustroniu | Śląskie Beskidy
              www.hotelbelweder.pl/ ten hotel zalega poniżej
          • Gość: bercikh IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.07, 12:47
            co do wywózki śmieci sie nie zgodze. Znam kolesia co pracuje w MPO i
            oprócz standardowej pensji całkiem niezłej druga ma z lewizny a
            trzcią z uzbieranych puszek i innych surowców wtórnych.
            • Gość: alicja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.07, 12:57
              telemarketing!!!!!!!!nie znosze, mam sie zamiar zwolnic, tyle,ze
              (opisalam w poscie ponieej)sprzatanie z autopsji wiem,ze wcale nie
              ejst takei zle,zalezy od miejsca, ja mialam do czynieneia z
              biblioteka i byloby ok, gdyby nie to,ze caly teren naokolo tez do
              mnei nalezal i nie wyrabialam z praca fizyczna na zewnatrz
          • 21.08.07, 16:03
            Np. w miejscach gdzie nie trzeba nic odkopywać z brudu. Odkurzyc,
            żetrzec, przejechac odkurzaczem i spokój. Jakby nie było to takie
            marne płacowo to sama chetnie bym sie podjęła. Przychodzę, sprzątam,
            ide do domu. Nie słyszałam, żeby mebel komuś pyskował.
          • Gość: xxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.07, 19:02
            > - kasa w supermarkecie
            > - rąbanina mięsa w mięsnm, w zakrwawionym fartuchu
            > - praca w firmie rodzinnej
            > - call center

Zgadzam się. Finanse i prestiż żaden, a z rodziną to jak wiadomo,
            najlepiej się wychodzi na zdjęciach... i nie mam tu bynajmniej na
            mysli rodzinnego zakładu fotograficznego ;)

> - zaklad pogrzebowy (ale dolina)

A tu juz mozna ładnie zarobić! I w dodatku nie trzeba się obawiać
            dekoniunktury na rynku :D

> - akwizycja

A to zalezy dla kogo. Ja np. się do tego nie nadaję, ale mam
            znajomych, którzy uwielbiaja ta pracę, robią to z pasja i bardzo
            dobrze na tym zarabiają.

> - szalet miejski

Jesli jestes ajentem takiego kibelka np. w jednej z centralnych
            stacji warszawskiego metra, to jest to żyła złota przy minimalnym
            wysiłku (swego czasu ludzie dawali spore łapówki, żeby dostać taki
            przybytek w ajencję)

> - sprzatanie

Doceniane głównie za granicą- można sporo zarobić (jeszcze), ale
            niestety prestiż żaden (i to na całym świecie).

> - wywozka szamba i smieci

Tu jest podobnie jak z szaletem. Jeśli masz własną śmieciarkę i
            obsługujesz kilkset gospodarstw na wyłączność to możesz się
            dosłownie obwieszać złotem (mam takiego znajomego). Problemem jest
            prestiż, ale z drugiej strony żadna praca nie hańbi, a jesli ktoś
            cię ocenia przez pryzmat wykonywanego zawodu, to jest ten ktoś
            płytki i mało wartościowy, więc możesz go swobodnie olać :)

> - policja

Owszem, ale są różne profity "socjalne" wynikające z tej pracy
            (wcześniejsza, wysoka emerytura, pewność zatrudnienia, różne
            dodatki). Dla nieuczciwych dodatkowa możliwość (przynajmniej
            teoretyczna) brania łapówek i jazdy po pijanemu ;)
            • Gość: bosa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.07, 21:53
              > > - policja
              >
              > Owszem, ale są różne profity "socjalne" wynikające z tej pracy
              > (wcześniejsza, wysoka emerytura,

może wcześniejsza, ale na pewno nie wysoka
              pewność zatrudnienia, różne
              > dodatki).

mundurówka. Raz w roku. Dodatek służbowy. Dodatek za stopień (50-200 zł). Brak
              premii, brak płacy za nadgodziny. Od czasu do czasu (raz, dwa razy w roku
              średnio) tzw. nagroda (od 20 do 300 złotych). Kierownicze stanowiska,
              oczywiście, więcej.

Dla nieuczciwych dodatkowa możliwość (przynajmniej
              > teoretyczna) brania łapówek i jazdy po pijanemu ;)

dla nieuczciwych, to nie tylko w policji są dodatkowe możliwości. Bądź sprawiedliwy
              • 24.08.07, 07:58
                Gość portalu: bosa napisał(a): > > > - policja> Dla nieuczciwych
                dodatkowa możliwość (przynajmniej
                > > teoretyczna) brania łapówek i jazdy po pijanemu ;)
                >
                >
                > dla nieuczciwych, to nie tylko w policji są dodatkowe możliwości.
                Bądź sprawied
                > liwy

no pewnie kasjerka lub sprzątaczka bieże łapówki???
                --
                Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę
                • Gość: kowianeczka IP: *.lodz.msk.pl 24.04.08, 02:12
                  emelem1 napisał:
                  > no pewnie kasjerka lub sprzątaczka bieże łapówki???

Nie bierze łapówek, ale za to ma doskonałe warunki do kradzieży. Tak więc każda praca oferuje dodatkowe formy nieuczciwego zarobku. Co nie znaczy oczywiście, że należy z nich korzystać.
          • Gość: pielęgniarka IP: *.stg.pl 21.08.07, 22:15
            Hospicjum. Nigdy tam już nie chcę powrócić.
          • Gość: kk IP: *.ds15.agh.edu.pl 22.08.07, 11:46
            pracuję w takim miejscu i prosze nie porównuj z kasą, na kasie
            równierz pracowałam i teraz jest o niebo lepiej-są całkiem inni
            przełożeni oraz atmosfera, a pieniądze najlepsz może nie ale i nie
            najgorsze
          • Gość: poważny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.07, 11:19
            Praca pielęgniarki w Polsce jest najgorsza. To zawód , który
            pasożytuje na kobietach wykanujących tą profesję. Wszystko bierze
            nic nie daje .
        • Gość: m. IP: *.chello.pl 21.08.07, 21:09
          call center (infolinia)
          hipermarket (kasa, wykładanie towaru, dział mięsny)
          mcdonald's, kfc,
          oriflame,avon,zepter (konsultant, prezenter oferty)
          • Gość: umbrela-ela IP: *.aster.pl 23.08.07, 17:06
            Avon stosuje sekciarskie metody szkoleń, pensja jest najniższa z mozliwych,
            atmosfera pracy jest grobowa, a w działach obsługi klienta jest obóz pracy z
            prawdziwymi kapo!
            • 24.08.07, 08:00
              wyjdź dziecko z pod parasola
              --
              Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę
      • Gość: arleta-44 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.07, 22:27
        zgadzam sie praca w marketach jest okropna. , ciezka i oczywiscie
        malo platna . zaden mezczyzna by sie nie podjal takiej pracy za te
        pieniadze, a jeszcze w domu trzeba tyle zrobic, chociaz czasem nie
        ma sily na to.
      • Gość: pimkiiii IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.07, 13:37
        fakt praca na kasie nie jest zbyt rewelacyjna, ale dla mnie
        najgorszą pracą była praca telemarketera - masakra siedzisz po 12h
        godzin na słuchawkach, za wszystko obcinają pensję, ciągle słyszysz
        że jesteś mało efektywny...
    • Gość: ewa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.08.07, 13:07
      • Gość: PAWEL IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.08.07, 13:19
        przepraszam ale dla kogo to jest dzien swiety?? czy jest jakis nakaz
        wyznaniowy w naszym kraju?
    • Gość: MEN IP: *.aster.pl 21.08.07, 16:16
      Nauczyciel lub inna praca z kałamarzami.
      • Gość: Listek IP: *.dip0.t-ipconnect.de 21.08.07, 17:05
        kanar /kiedys zdecydowanie Nr. 1/
        klawisz
        policjant /stojkowy/
        tzw. szambonurek- kanalarz
        laborant w Zakladzie Medycyny Sadowej
        pracownik firmy wynajmujacej /czasowej/ i na samozatrudnieniu
        • Gość: Jacco IP: *.ols.vectranet.pl 21.08.07, 18:20
          Gość portalu: Listek napisał(a):

...tzw.szambonurek-kanalarz

Dla uściślenia kanalarz to kanalarz a szambonurek (jest chyba
          kilkunastu w całej europie) zarabia w dziesiątkach tysięcy euro m-
          cznie.Kiedyś jak w przliczeniu na dolara mój ojciec jako kierownik
          zarabiał 10$ to jego kolega (właśnie szambonurek) mniej więcej 2000
          $:) Obecnie to są dziesiątki tys.

Klawisz hmm 15 lat emeryturka niemała i dalej pracuje na spokojnej
          posadce(kolega z firmy)

Samozatrudnienie to wogóle nie wiem o co chodzi.Co mi za różnica czy
          ja za siebie zapłacę ZUS,podatek etc,czy pracodawca pod warunkiem że
          jest to ujęte w wypłacie.Pracowałem tak swojego czasu i miałem
          podstawę 2400 netto+22% vat m-cznie+ % od obrotu.Zdecydowanie
          wolałem takie zatrudnienie niż tą samą pracę za ok 1500zł netto na
          umowę:)
          • Gość: zwykły nurek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.07, 19:09
            Zaintrygowało mnie, co rozumiesz pod pojęciem "szambonurek" i
            dlaczego jest ich tak niewielu. Czym dokładnie oni się zajmują?
            • Gość: Piter IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.07, 11:39
              nurkuja w szambach, maja powiedzmy hmm.. gó..ane pole widzenia,
              dlatego musza być szkoleni. a czym sie zajmują? np. czyszczeniem
              filtrów.
    • Gość: rebel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.07, 17:09
      najgorszą pracą w Polsce jest szukanie pracy...:)
    • 21.08.07, 17:52
      Sprzedaż gazet na skrzyżowaniach...
      --
      beniamin.blox.pl/html
    • Gość: bywalec... IP: *.3s.pl 21.08.07, 17:58
      Każda, za którą nie otrzymujesz godziwego wynagrodzenia...
      • 21.08.07, 18:39
        Każda, za którą nie otrzymujesz godziwego wynagrodzenia...

i gdzie robią z ciebie idiotę, bo mają władzę. Każda gdzie nie
        szanuja pracownika.
        • Gość: xxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.07, 19:11
          > Każda, za którą nie otrzymujesz godziwego wynagrodzenia...
          >
          > i gdzie robią z ciebie idiotę, bo mają władzę. Każda gdzie nie
          > szanuja pracownika.

Czyli po prostu każda. Kropka.
          • Gość: szmatan IP: 131.207.206.* 22.08.07, 14:12
            mylisz się, nie każda - ja jestem informatykiem w Tietoenator i jestem ze swojej
            pracy zadowolony
      • Gość: alfa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.07, 08:38
        Każda taka, w której się narobisz, a nie zarobisz.
        • Gość: profesor IP: *.telpol.net.pl 20.01.09, 22:00
          najgorsza praca w jakiej pracowałem to ochrona Adler w sosnowcu
          maczkach.Ku...two złodziejstwo i więcej nic,szef ochrony były zomowiec,76lat
          płaci 3,50 za godz.99% załogi pijacy nałogowi,emeryci renciści,którzy na chleb
          nie mają ale na wódkę im nie szkoda.Jednym słowem paranoja...
      • Gość: polu8 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.07, 10:22
        bez sensu
    • 21.08.07, 18:04
      kazda. najlepsza z najgorszych to "nicnierobienie":-).
    • Gość: warszawski cwaniak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.07, 18:47
      A co to jest "słaba płaca" i "ciężka harówa" to już każdy musi
      indywidualnie sobie rozeznać :)
      • Gość: j IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.07, 19:00
        zazwyczaj na niczym sie nie znaja
        • Gość: urzędniczka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.08.07, 21:43
          "zazwyczaj" - jakże piękne słówko...
        • 22.08.07, 08:17
          Gość portalu: j napisał(a):

> zazwyczaj na niczym sie nie znaja
          z urzędnikami to różnie bywa. "zazwyczaj", którego użyłeś/aś, na swojej robocie znają się urzędnicy nisko postawieni, tacy, którzy pracują w danym miejscu dłuższy czas, którzy są "odporni" na zawirowania polityczne, zmiany dyrektorów, prezesów itp., odporni, bo nie zajmują zbyt wysokich stanowisk.
          gorzej bywa z kadrą kierowniczą, dyrektorską itp., urzędnicy tacy często przychodzą "z przydziału" po wyborach, zmianie prezesa, burmistrza itp., więc często zanim się wdrożą, to mogą rzeczywiście się nie znać na swojej robocie.
          politycy to całkiem inna bajka :))
          --
          katalogi tarcza Antyrakietowa - jak w temacie,
          oraz Medyczny katalog stron - zastosowanie w nazwie
        • Gość: bzzz IP: 217.153.68.* 24.08.07, 12:12
          polityk - fakt, zna się tylko na wyciąganiu kasy od państwa/ od nas za nic

co do urzędników, to kasa kiepska i użeranie się z petentami, ale muszę
          przyznać, że kilka ostatnich kontaktów w urzędach miejskich w Wwie wspominam ok
          - bardzo profesjonalni ludzie tam pracują, znają się na swojej robocie
          której nota bene w życiu bym nie zaryzykował podjęcia - ci ludzie którzy
          przychodzą tam to masakra
    • Gość: brainwasher IP: *.chello.pl 21.08.07, 20:51
      • 21.08.07, 21:15
        no dobrze. ale jakie jest najgorsze miejsce pracy w całej polsce? na
        razie kandydatura jest jedna - magazyn Farmacolu S.A.
      • Gość: kookie IP: *.chello.pl 21.08.07, 23:23
        czy ja wiem? jak dla mnie call center może być, może nie na długo, ale jako praca w wakacje całkiem ok, nie przemęczam się, choć bywa nudno.
    • Gość: lili IP: *.atol.com.pl 21.08.07, 21:28
      agent ubezpieczeniowy- tragedia, lepiej śmieci wywozić, bo bardziej
      prestiżowa praca
    • Gość: lopez IP: 81.219.10.* 21.08.07, 21:32
    • Gość: rolnik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.08.07, 21:43
      kierowca odbierajacy mleko od hodowców bydła. Praca w swiatek, piątek, w pogodę
      i niepogodę.Bardzo rano trzeba wstać, dojechać po polskich wiejskich drogach i
      niekiedy nie lepszych podwórkach do hodowców, naczekać w kolejce z pełną
      cysterną na wyładunek mleka, jeszcze tylko godzinkę lub dwie gdzie trzeba
      rozliczyc się z towaru (sery, srodki dezynfekcyjne itp. pobrane rzeczy z
      magazynu dla rolników), troche pokobinować jeżeli nie zgadzają się litry mleka
      (znowu coś nie szczelne) i po 12- 14 godzinach pracy można jechać do domu,
      położyć się do łóżka o 20 , żeby rano, o czwartej...
      Jak się ma bylejaką trasę, to czasami trzeba zajechać do 40 kilku gospodarstw ,
      żeby zapełnić cysternę.Niby w pomieszczeniach gdzie jest przechowywane mleko
      jest czyściutko, ale to akurat rolnik podał ręke ufajtaną w kiszonce, to pies
      gospodarza spragniony czułości oprze upaprane gnojówką łapy o twoje czyściutkie
      spodnie, to wdepniesz w coś, co nie powinno sie tam znajdować. Chcesz wolne bo
      masz imprezę rodzinną? jeżeli to nie twoje wesele, to nigdy nie wiadomo czy
      dostaniesz, bo ...nic nie wiadomo.
      • Gość: bibi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.07, 22:37
      • Gość: agnrob1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.07, 09:34
        A może rolnik, który wstaje o 4 rano, żeby się wyrobić przed mlekowozem? Nie ma urlopu, bo krowy; pada i tak musi iść, bo krowy; święta z krowami itd. I mieściuchy mówią, że szałowo zyje. Ale to kwestia gustu. Świeże powietrze, którym nie ma czasu pooddychać; las blisko, ale nie ma czasu pójść; jeziorko blisko i co z tego?
        Są gorze prace te, w których nie szanuje się człowieka. Każdą pracę trzeba zrobić dobrze. Nie każdy może być radzie nadzorczej Żywca i zarabiac miesięcznie 40tys.
    • Gość: rebel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.07, 22:45
      !

;|
    • Gość: czarek75 IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.08.07, 22:56
      mialem kiedys robote papierkowa trzepalem worki po cemencie
      • Gość: ajaj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.07, 00:10
        Dla polaka każda w której musi ruszyć mózgiem jest NIE DO PRZYJĘcIA !
    • Gość: pracownik IP: 195.160.252.* 22.08.07, 07:52
      a ja uważam ze najgorsza praca to praca w przepiaeknej strefie
      ekonomicznej LG w Biskupicach Podgórnych. mala kasa duzo pracy i
      koreanska wiedza o wszystim zalatwia sprawe. no i turysci z
      indonezji, chin i korei którzy przybywaja zwiedzac zabytki wrocławia
      znajdujace sie na strefie. hehe przeciez to paranoja .
    • Gość: Pompa IP: *.chello.pl 22.08.07, 08:38
    • Gość: weche IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.07, 08:53
      Urzędnik samorządowy
    • Gość: gość3 IP: *.tvk.torun.pl 22.08.07, 09:28
      nauczyciel
    • Gość: molle IP: *.chello.pl 22.08.07, 09:47
      call centre - ciężka, ale nic nie pobije zbierania truskawek, ogórków
    • Gość: Tramwajorz IP: *.dynip.asn.pl 22.08.07, 09:52
      Według mnie najgorsza praca jest w Tramwajach Śląskich S.a. w Katowicach -
      zarobki od 6 lat bez podwyżek, coraz więcej wymagają od pracowników, a do tego
      ten okupant Tramwaji Śląskich - KZK GOP który żeruje na naszym
      przedsiebiorstwie, nakłada kary finansowe za byle co, ale nie wezną pod uwagę że
      tabor i szyny się rozlatują - czy my jestesmy cudotwórcami zarabiając po marne
      1000 zł a wymaga sie od nas cudów nie z tego świata. Czy ktoś to w końcu zmieni
      ? Tak dalej być nie może my w poprostu wegetujemy za ciężką pracę !!! A ci tam w
      KZK GOPie liczą tylko na zyski. Do tej firmy musiałby zawitać Państwowy
      Inspektor Pracy bo warunki jakie mamy są zatrwarzające, na nic nie ma pieniędzy.
      A najlepiej gdyby się tą firmą zajął NIK czyli Najwyższa Izba Kontroli, może to
      w czymś pomoże, bo my pracownicy mamy już dość takiego traktowania nas przez
      Zarząd tej firmy. Tramwajarze dołączcie się do tego postu i piszczie co Was
      najbardziej denerwuje w tej firmie. A tak moim zdaniem to gdyby zlikwidowali
      tego pasożyta KZK GOP to Tramwaje Śląskie były by porządną firmą .
    • Gość: seue IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.07, 10:00
      Najgorsza zdecydowanie akwizycja i na kasie w markecie. Żadnego
      marketu nie pobije Piotr i Paweł. Takiego szajsu nikomu nie życzę
    • Gość: gościu IP: *.icm.edu.pl 22.08.07, 10:22
      nie macie racji. Ciekawe cobyście zrobili jakby na kasie nie miałby was kto
      obsłużyć, przydomowe szambo byłoby pełne, nie moglibyście znaleźć w panoramie
      firm tego czego szukacie, nie byłoby też kontaktu przez callcenter, towar
      utknąłby w magazynie, a o mleku z płatkami tylko pomarzyć, pijane żule rzucałby
      się na ulicach, a siku tylko pod drzewkiem itd.
      pozdrawiam
      marcin jan
    • Gość: tulipanna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.07, 10:40
      Onkologia dziecięca
    • Gość: arturas IP: *.era.pl 22.08.07, 10:51
      kasjero-dysponent w BGŻ. doradca i kierownik placowki w BGŻ.
      dlaczego?
      kasjero-dysponent :
      srednia wieku klientow banku to 60 lat. stare pryki, ktore same nie
      wiedza czego chcą. obslugi konta przez Internet nie weżmie bo sie
      boi, a sa na terenie placowek kompy bez wyjscia "na swiat". zamin
      wyartykuuje o co mu chodzi mija z 10 min. Bardzo malo w srod
      klientow jest osob kontetnych. zazwyczaj flaki z olejem. obsluga
      tekiego klienta srednio zajmuje 40 min. a kolejka jak PKOBP za
      komuny. tzn do drzwi.
      doradca.
      sprzedaje niekonkurencyjne na rynku kredyty. za zle wykiki sprzedazy
      tego badziewia on odpowiada. jak nie ma co robic- ma dzwonic (spam
      telefoniczny) i naciagac ludzi na kredyty i wysluchiwac zazwyczaj
      niemilych opini o banku od nagabywanych osob.
      kierownik:
      tragedia.
      brak ludzi do pracy na kid-zie, zazwyczaj brak doradcy powoduje ze
      haruje sie za wszystkich po 12 godzin za 2200 brutto.
      odziennie zjebka za niewyrodzione limity sprzedazy kart i kredytow.
      codziena zjebka za kolejki w banku i zbyt mala ilosc lokat.
      przykladow mozna mnozyc w nieskonczonosc.
      omijajcie tego pracodawce z daleka. w przeciwnym razie welcome to
      hell.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.