Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Praca w Sprzedaży w Philip Morris

IP: *.toya.net.pl 16.07.03, 16:14
    Witam, czy ktoś z was brał udział w rekrutacji do Philip Morris? Będę
    wdzięczny za wszelkie komentarze.

Pozdrawiam,
    cool_mike
    Obserwuj wątek
      • kokarda Re: Praca w Sprzedaży w Philip Morris 16.07.03, 20:42
        bylam tam na interview jakies 5 lat temu, dyrektorem personalnym byl wowczas
        Holender. Na stowe beda pytac o twoje podejscie do pracy w firmie o tak
        specyficznym charakterze (badz co badz produkuja towar niszczacy ludzkie
        zdrowie) i twoja umiejetnosc utozsamienia sie z taka firma.
      • Gość: Wittman Re: Praca w Sprzedaży w Philip Morris IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.03, 23:01
        Phillip hmm... to rozmowy z wyższej półki, zresztą zalezy z kim rozmawiasz.
        Napewno bedą dwie kobiety tj.jakaś cipka z HR (która awansowała ze starszej
        kawogotowaczki;) i Twoja przyszła ewentualna kierowniczka/kierownik. W
        przypadku gdy nie masz zbyt duzo doświadczenia to jest jescze mozliwa pierwsza
        rozmowa przez tel. cos w rodzaju wywiadu.
        Zawsze notują. Zadaja pytania na wszelkie mozliwe tematy, rozmowy trwaja
        srednio 1 h ale ja miałem kiedyś u nich 1 25 min!! Spociłem się jak mysz.

Mozesz się pilnowac ale jak jeste nieopanowany to po godzinie sie zapominasz,
        zaczyna wychodzić prawdziwe "ja", mogą zobaczyć że się boisz. Majac opanowana
        mowe ciał po tak długim ostyrym wywiadzie mozna popełniac błędy.
        Pytania zadawane są według planu: tj. dotykają pewnych cech osobowościowych, w
        zalezności jak odpowiesz dostajesz taką a nie inną ocenę danej cechy, poza tym
        nawet jak usiłujesz kłamac to i tak wpadniesz, chyba , ze jest super bystry.
        Np. Czy chciałby pan pracowac w wielkiej korporacji? O tak...bardzo ... A
        czemu? Bo to lubię. A woli pan prace w małym czy duzym zespole? No w małym...
        I wpadłeś, bo jak mozesz jednoczesnie lubic duze korporacje i pracę w małych
        zespołach?
        Ja tam pracy nie dostałem, byli lepsi...pracuję gdzie indziej ale PM jest moim
        celem.

NU PAGADI PM:)))
        • Gość: ja Re: Praca w Sprzedaży w Philip Morris IP: *.pmintl.ch 25.07.03, 09:51
          a ja przeszedlem rekrutacja na staż i juz pare miesiecy jestem. Rozmow sie nie
          obawiaj, przejdziesz je z 2 fajnymi dziewczynami - 1 rozmowa, jesli wypadles
          ok to czeka Cie druga rozmowa z osobą, pod którą bedziesz ewentualnie
          pracowal, rozmowy są bardzo dokladne, czasami moga znużyc b. szczegolowe
          pytania, ale mają swoj cel. u mnie kazda rozmowa nie trwala dluzej niz pol
          godziny. podejdz na luzie, na pewno bedziesz b.dokladnie wypytany z cv i
          staraj sie opowiadac dokladnie,tresciwie, bez lania wody. oni tez mają
          ograniczony czas.
      • Gość: X Re: Praca w Sprzedaży w Philip Morris-UWAGA IP: *.bci.net.pl 31.07.03, 19:36
        kiedys pracowalam w zwiazakach zawodowych nalezacych do philip morris polska,
        jak chcieli sie kogos pozbyc to pisali pismo m. in. do zwiazku o podajac
        przyczyne:

"pracownik nie spelnia podstawowych warunkow do pracy"

a dany pracownik zostal zatrudniony 5 lat temu i jakos do tej pory bylo
        wszystko w porzadku z jego podstawowymi wymaganiami do pracy,

wybór należy do ciebie!!!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka