inspekcja transportu drogowego

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
                                                  • IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gość: Iwanka 28.03.11, 21:32 Odpowiedz
                                                    Żaden z kandydatków nie spełniał wymagań na dane stanowisko lub nie zdał egzaminu po 6 miesięcznym kursie.
                                                  • IP: *.adsl.inetia.pl

Gość: DAMIAN 28.03.11, 22:05 Odpowiedz
                                                    POTRZEBUJE TESTY DO ITD
                                                    Damian1600@op.pl
                                                  • IP: *.lublin.mm.pl

Gość: MS 29.03.11, 14:44 Odpowiedz
                                                    bardzo proszę o przesłanie testu z wiedzy ogólnej na adres msmichal@op.pl z góry dzięki!

Gość: marian 29.03.11, 19:18 Odpowiedz
                                                    nie wieże że żaden nie spełniał z 34 osób
                                                  • IP: *.158.217.171.pat.umts.dynamic.eranet.pl

Gość: marlowe 29.03.11, 22:12 Odpowiedz
                                                    A może "PLECAK" zapomniał złożyć swoich kwitów......;) i powstał problem....;)
                                                    I teraz szyją jak mogą......
                                                    Bo jak inaczej to wyjaśnić????
                                                    Przecież to jakieś jaja......
                                                    niedawno nabór nagle im się odmieniło i kolejny....
                                                    o co tu chodzi może ktoś wie???
                                                  • IP: *.tktelekom.pl

Gość: gdtf 29.03.11, 23:08 Odpowiedz
                                                    w jeleniej górze też było podobnie w innym terminie pewnie chodziło o kasę

Gość: kizia 03.04.11, 03:05 Odpowiedz
                                                    czytam czytam
                                                    niech ktos poda konkretne zarobki
                                                    czyli
                                                    podstawa+premia i od czego i jak zalezy???
                                                  • IP: *.xdsl.centertel.pl

Gość: magda 05.04.11, 14:51 Odpowiedz
                                                    Czy do kogoś dzwonili już z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną? Rozmowy mają byc od 11 do 19 kwietnia bo mysle juz wybrani powinni wiedzieć!

Gość: Rafał 05.04.11, 19:34 Odpowiedz
                                                    Magda mogę wiedzieć skąd masz informację, że rozmowy mają być od 11 kwietnia.
                                                    Ja jak dobrze pamiętam to mi powiedziano, że dopiero 11 mają być wyniki.
                                                    Jak narazie do mnie nie dzownili

Gość: Magda 06.04.11, 11:55 Odpowiedz
                                                    Masz racje wyniki mają być do 11 a rozmowy mają odbywać sie od 12-19 (pewnie zależy od witd i ilości kandydatów jeden witd będzie potrzebował 1 dnia na rozmowy inny 5) ale info o rozmowach znalazłam na witd olsztyn. Myślę ze wyniki będą w internecie podane 11 ale kto zaproszony na rozmowę będzie wiedział wcześniej (żeby móc sie wcześniej przygotować albo wziąć wolne)-ale to tylko moje spekulacje!
                                                  • IP: *.180.239.249.nat.umts.dynamic.eranet.pl

Gość: Marlowe 05.04.11, 20:14 Odpowiedz
                                                    Wyniki będą 11 kwietnia, osoby wybrane zostaną powiadomione telefonicznie.
                                                    Do osób do których nie dodzwonią się wyślą listy.....
                                                    Natomiast rozmowa dla "wybranych" będzie 14-15 kwiecień.
                                                    Także niecierpliwi niech jeszcze kilka dni 'wytrzymają'....
                                                    Widzę że jest sporo 'niepoprawnych ' optymistów....takich jak ja....;)
                                                    Pozdrawiam
                                                  • IP: *.gorzow.mm.pl

Gość: Sucker 07.04.11, 21:23 Odpowiedz
                                                    Czy jest już jakiś szczęściarz, do którego zadzwonili?? Bo do 11 kwietnia został tylko jeden dzień roboczy, czyli piątek 8-go....
                                                  • IP: *.dynamic.gprs.plus.pl

Gość: alex 07.04.11, 23:38 Odpowiedz
                                                    Witam, no do mnie zadzwonili i w przyszłym tygodniu w środę test językowy+obsługa komputera+"praca pisemna"(tak nazwali) a w piątek część ustna.
                                                    Zobaczymy co to będzie.
                                                    Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Gość: Rafał 08.04.11, 08:52 Odpowiedz
                                                    alex a do jakiego oddziału startowałes??

Gość: Sucker 08.04.11, 15:29 Odpowiedz
                                                    na stronie witd w Olsztynie jest już lista osób,które zakwalifikowały się do drugiego etapu rekrutacji...
                                                  • 08.04.11, 15:37 Odpowiedz
                                                    Witam do mnie też już pani zadzwoniła z witd w radomiu i zostałem zaproszony na rozmowę na 12-go kwietnia jednak nie potrafiła powiedzieć czego będzie ona dotyczyła i jak sie bedzie odbywała.

Gość: Magad 08.04.11, 18:23 Odpowiedz
                                                    Witd Poznań także zapraszał dzisiaj na rozmowy-należę do szczęśliwców których zaprosili, będzie rozmowa, test z języka -pisemny i komp.

Gość: tomasz 08.04.11, 18:35 Odpowiedz
                                                    w tej edycji to pojechali równo. nawet punktacji nie podali :) zatajone strasznie , dlaczego??

Gość: Łukasz 08.04.11, 19:33 Odpowiedz
                                                    Witam
                                                    Dzownili do kogoś z Bydgoszczy??
                                                    Bo ja dziś mialem dwa połączenia nieodebrane z zastrzeżonego.
                                                    Teraz się zastanawiam czy to WITD dzwoniło.

Gość: tomasz 08.04.11, 19:58 Odpowiedz

Waszym zdaniem wypisanie paru nazwisk niby " z najwiekszą liczbą punktów" to troche nie zgodnie z zasadami obowiązujacymi podczas rekrutacji , a reszta to co ? Jak napisała? Skąd mam pewność że te osoby mają najwiekszą liczbę punktów? Cały czas myslałem ze te rekrutacje przebiegaja prawidłowo , powoli zmieniam zdanie ...:(
                                                  • IP: *.ssp.dialog.net.pl

Gość: Michał 08.04.11, 20:18 Odpowiedz
                                                    Witam
                                                    Koleżanki i Koledzy może ktoś poda jaki jest zakres testu ogólnego i czego można się na nim spodziewać. Wielu z Was już ma go za sobą i może jakieś wskazówki??
                                                    Z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam.
                                                    Michał
                                                  • IP: *.146.214.94.nat.umts.dynamic.eranet.pl

Gość: marlowe 08.04.11, 20:24 Odpowiedz
                                                    Witam.
                                                    Z tego co widać to dzwonili w olsztynie radomiu i poznaniu gdzieś jeszcze?????
                                                    to fakt pojechali równo....chyba że jeszcze opublikują " wyniki" egzaminów pisemnych......
                                                    bo jak nie to ....pozostaje tylko śmiech.....;(
                                                  • IP: 212.87.240.*

Gość: Michał 09.04.11, 10:20 Odpowiedz
                                                    W Katowicach dzwonili

Gość: Sucker 10.04.11, 19:23 Odpowiedz
                                                    A z Gorzawa już do kogoś dzwonili?
                                                  • IP: *.tktelekom.pl

Gość: szary 10.04.11, 21:15 Odpowiedz
                                                    Nie bądź naiwny w ostatnim naborze byłem na 2 etapie, nie dowiedziałem się ile punktów dostałem za pisemny egzamin. W rzeczywistości miejsca są już pewnie dawno obsadzone a w większości ta rekrutacja to regulaminowa szopka. szkoda tylko tego czasu bo 2 dni urlopu plus czas poświęcony na ustawy ; szkoda ale tak jest niestety w większości naborów, udowodnić nepotyzm bardzo trudno, ale z doświadczenia nie raz i nie dwa zdarzają się dobory bez ustawek więc może kilku osobom się uda, niestety ale rodzina i znajomi też muszą gdzieś pracować; szara rzeczywistość. Mam nadzieje że w 16 inspektoratach opublikują w sposób transparentny wyniki z każdego etapu tego naboru Pozdrawiam.
                                                  • IP: *.krosoft.pl

Gość: 321 11.04.11, 10:11 Odpowiedz
                                                    W Rzeszowie to znajomości mają chyba sami panowie :) bo tylko ich zaprosili ... liczba też dziwna, na testach mówili, że zaproszą po osiem osób na stanowisko a na liście dziesięciu kandytatów (stanowiska są dwa). Mogli od razu zaznaczyć, że przyjmują tylko mężczyzn Porażka
                                                  • IP: *.internetdsl.tpnet.pl

Gość: nitr 11.04.11, 10:31 Odpowiedz
                                                    W Rzeszowie było mówione wyraźnie, że wybiorą 5 osób na miejsce. Skoro są 2 etaty, więc jest dziesięciu kandydatów. A co do braku pań, to widocznie najlepsi okazali się mężczyźni. Na szczęście parytety tutaj nie obowiązują.
                                                  • IP: *.elk.mm.pl

Gość: mlody 11.04.11, 10:56 Odpowiedz
                                                    Czy ktoś pamięta jakieś pytania z języka

Gość: Irek 11.04.11, 11:01 Odpowiedz
                                                    Czego można się spodziewać w drugim etapie?? bo jutro jestem w Radomiu i nie wiem co mnie czeka, a pani która mnie informowała że przeszedłem dalej nie potrafiła powiedzieć jak ma przebiegać jutrzejszy etap.....
                                                    To taka tajemnica??

Gość: mlody 11.04.11, 11:20 Odpowiedz
                                                    ja mam 13 rozmowę kwalifikacyjną + test z języka+ test z worda

Gość: Łukasz 11.04.11, 12:18 Odpowiedz
                                                    Czy do kogoś dzownili z bydgoszczy??
                                                  • IP: *.play-internet.pl

Gość: zxc 11.04.11, 13:06 Odpowiedz
                                                    do MŁODEGO z ełku- a kto ci powiedział, że będzie test językowy? dla mnie powiedziano, że tylko rozmowa (też warm-maz jestem)

Gość: mlody 11.04.11, 14:11 Odpowiedz
                                                    tak powiedziala mi kadrowa

Gość: mlody 11.04.11, 14:12 Odpowiedz
                                                    a ty gdzie do elku zdajesz

Gość: zxc 11.04.11, 14:29 Odpowiedz
                                                    elblag

Gość: mlody 11.04.11, 14:41 Odpowiedz
                                                    a kiedy masz rozmowe

Gość: m 11.04.11, 19:58 Odpowiedz
                                                    Czy jest ktoś z Poznania i ma jutro rozmowę? I czy potwierdza info że oprócz rozmowy, będzie test z języka i ,,coś" na komie?

Gość: mlody 11.04.11, 20:12 Odpowiedz
                                                    Jak coś to dajcie znak co będzie jutro na tych rozmowach w rejonach całej Polski

Gość: tomasz 11.04.11, 21:02 Odpowiedz
                                                    Proszę was nie przezywajcie tych rozmów bo sie rozczarujecie:) Mozesz byc nauczycielem angielskiego , informatykiem a inna osoba bedzie znala dwa słowa "yes " , "no" i potrafila właczyc i wyłaczyc kompa !!! I nie chce was smucic ktora z tych osób przejdzie.... a tobie pozostanie dumać i jeszcze raz dumać jak to sie stało ze ona przeszła:) Na testach otwierali nam koperty zalakowane po h.... zeby pozniej punktacji nie podać? Śmiech . Na koniec podadza :) Jak juz obsadzone miejsca bedą. Ale nie poddawajcie sie , statyści:)

Gość: IIIIIIIIIIIIIIIIII 11.04.11, 22:13 Odpowiedz
                                                    W Bydgoszczy podali punktacjie kto ile uzyskal punktow pod czas testow.
                                                    Wiec nie mowic, że to jakaś ściema.
                                                    Byli lepisi i tyle a nie zaraz jakieś tam plecaki.
                                                    Rozwagi trochę .
                                                    Test z jezyka bedzie na romowie i obsługa komputera.
                                                    gratuluje wszytski mszczesliwcą.

Gość: Aleks 12.04.11, 09:35 Odpowiedz
                                                    Gdzie masz informacje o punktach w Bydgoszczy??
                                                    Na stronie jest tylko lista osób.
                                                    Zna już ktoś termin rozmów w Bydgoskim oddziale?
                                                  • 12.04.11, 12:57 Odpowiedz
                                                    ... prośba do osób, które pisały 14.03. test kompetencji. Napiszcie coś więcej o tym teście.
                                                    Czy to klasyczny test psychologiczny, taki jak do służb mundurowych, w którym to należy zaznaczyć jedną odpowiedź?
                                                  • 05.06.11, 12:37 Odpowiedz
                                                    witam! czy może wiesz gdzie można się dowiedzieć jakie trzeba spełniać kryteria do naboru do itd, i jakie są egzaminy i z czego? z góry dzięki pozdrawiam!
                                                  • IP: *.147.212.80.nat.umts.dynamic.eranet.pl

Gość: marlowe 12.04.11, 18:00 Odpowiedz
                                                    z Przykrością muszę przyznać rację.....;(
                                                    dziś dzwoniłem do swojego ITD i pani powiedziała że dostali listę 7 osób i tylko tyle...
                                                    na pytanie kiedy zostanie opublikowane wyniki egzaminu pisemnego nastała cisza....pewnie nie zamierzają w ogóle.... natomiast na powtórzenie pytania dostałem odpowiedz że może w Głównym mi odpowiedzą......a do głównego starałem się dziś dodzwonić cały dzień......i wciąż wszystkie linie zajęte ale nie odpuszczę jutro będę dzwonić aż do skutku bo to są KPINY ze wszystkich osób które przystąpiły do egzaminu pisemnego...!!!!! PYTAM SIĘ GDZIE JEST TA TRANSPARENTNOŚĆ w NABORZE?????? TAJEMNICA KTO ILE DOSTAŁ PUNKTÓW????? KPINY I TYLE!!!
                                                    Z każdą edycją coraz gorzej.....
                                                    POZDRAWIAM.

Gość: Aleks 12.04.11, 18:08 Odpowiedz
                                                    W Bydgoskim ITD podali zdobyte punkty. Nie wiem czemu w innych oddziałach są rożne procedury.
                                                  • IP: *.icpnet.pl

Gość: 900 12.04.11, 18:36 Odpowiedz
                                                    Dlaczego uważacie że do następnego etapu dostali się tylko ludzie z tzw. plecami?? ja takowych nie posiadam a dostałem się do drugiego etapu. Ludzie opamiętajcie się to że was nie wybrali nie oznacza że wszyscy którzy przeszli dalej są podstawieni przez rodzinę lub znajomych z ITD. A po co punktacja?? za ten pierwszy test gdzie były pytania typu ile trwa kadencja prezydenta?? pytania były tak proste że każdy z nas powinien mieś 100% poprawnych odpowiedzi bez urazy ale każdy kto ma zdaną maturę powinien bez problemu na te pytania odpowiedzieć. Z drugiej części punkty?? jak każdy z nas jest inny i większość z nas odpowiadała inaczej, bo każdy ma inne zdanie jak by się zachował w danej sytuacji. Pozdrawiam

Gość: mlody 12.04.11, 18:42 Odpowiedz
                                                    czy ktos z was dzis mial rozmowe

Gość: m 12.04.11, 20:48 Odpowiedz
                                                    Dziś miałam rozmowę,tzn. najpierw test na kompie tylko word, potem pisemny z języka- kilka zdań przetłumaczyć! Później rozmowa, czemu itd, co bym zrobiła gdyby......o doświadczenie zawodowe, wykształcenie. Błagam tylko nie opowiadajcie jak bardzo interesujecie sie motoryzacja (bo czytałam posty w podobnym tonie) i jaka to wasza pasja-mają być konkretne powody co wy dla itd i co itd wam może dać. Później będziecie pisać, że macie taka znajomość tematu a was nie przyjęli tylko jakiś laików. Zobaczycie taka babę 1.50 w kapeluszu ledwie 25 lat skończyła i powiecie plecak jak nic-a ona może bajkek w podobnym stylu nie opowiadała!

Gość: mlody 12.04.11, 20:56 Odpowiedz
                                                    a jakiego typu zdania były do przetłumaczenia a zwroty jakies byly

Gość: m 13.04.11, 12:18 Odpowiedz
                                                    Pytania z języka ,,branżowe" ale nie tylko................uczyć się:)

Gość: .. 13.04.11, 14:59 Odpowiedz
                                                    A jak tobie "m" jak poszło w 2 etapie? Zadowolona jesteś? Kiedy podadzą wyniki?

Gość: w 13.04.11, 15:49 Odpowiedz
                                                    Okaże się:)

Gość: zxc 14.04.11, 07:29 Odpowiedz
                                                    młody, i jak tam tobie poszło?

Gość: mlody 14.04.11, 07:37 Odpowiedz
                                                    jakoś dziwnie a jak poszło to się okaże a miales rozmowę z języka czy test

Gość: qwerty 14.04.11, 08:29 Odpowiedz
                                                    W Radomiu ledwo co zakończyły się rozmowy kwalifikacyjne a już jest kolejne ogłoszenie na stanowisko mł.kontrolera.... czyżby jakiś plecak odpadł w przedbiegach??hmm.........

Gość: marian koniuszko 14.04.11, 09:18 Odpowiedz
                                                    Będę wdzięczny jakby ktoś napisał czego się spodziewać na rozmowach kwalifikacyjnych i jak wygląda rozmowa/test z języka. Z góry dziękuje :)

Gość: inspektor 17.04.11, 08:01 Odpowiedz
                                                    Dodatkowy nabór na 1 miejsce w Radomiu jest prawdopodobnie wynikiem tego, że jednemu z pracujących tam inspektorów nie przedłużono umowy po pierwszym 3-letnim okresie pracy.

pozdrawiam
                                                    krokodyl272

Gość: zxc 14.04.11, 09:34 Odpowiedz
                                                    prawdopodobnie miałem to samo co ty, a byłes rano czy bardziej po południu?

Gość: mlody 14.04.11, 12:34 Odpowiedz
                                                    ja byłem o 12, a jak ci poszło i co ci powiedziei kiedy bedą wyniki
                                                  • IP: *.231.48.195.koba.pl

Gość: gerchard 14.04.11, 15:55 Odpowiedz
                                                    mogałybś powiedzieć dokladniej, ile bylo pytań z języka ang. jakiś przykład podać? A w word co trzeba bylo zrobić (jaka była wersja worda?) podobno też jakąś notatke trzeba będzie sporządzić. byłbym wdzięczny za odpowiedz

Gość: zxc 14.04.11, 16:29 Odpowiedz
                                                    młody, podaj nr gg to pogadamy jeśli chcesz
                                                  • IP: *.centertel.pl

Gość: Kuba 14.04.11, 18:21 Odpowiedz
                                                    Ta praca nie jest dla normalnych ludzi. Wypiorą wam mózg i wypuszą w teren. Wyniki i statystyki sa najważniejsze. Sprzedając sie za 1800zl bedziecie codziennie nadstawiać karku. Kto wie co taki Wania czy Sasza wozi za siedzeniem. Do tego ciągle zmieniające sie przepisy. Tak to w skrócie wygląda. Ale czego nie robi sie dla ojczyzny? Pogratulować wyboru.

Gość: zxc 14.04.11, 19:15 Odpowiedz
                                                    To, że tobie nie pasuje taka praca to nie znaczy, że innym też ma niepasować. Jak mi nie pasuje, że sprzedawca w Biedronce dostaje najniższą krajową to nie chodzę do Biedronki i nie gratuluję im wyboru.

Gość: kroko 14.04.11, 20:24 Odpowiedz
                                                    Kubuś pewnie jesteś byłym albo na wylocie albo gó... wiesz.
                                                    Piszesz że to praca nie dla normalnych ludzi- ale ja jestem najnormalniejszy w świecie.
                                                    Piszesz że wypiorą im mózgi- nie wiem co ty musiałeś zażyć co to za tabsy ale wiesz to nielegalne. Mi jakoś nikt mózgu nie wyprał. Czytając to co napisałeś to wydaje mi się, iż jest to opowiadanie z filmu grozy.
                                                    Bzdury kolego piszesz!!

Pozdrawiam przyszłych aplikantów

Gość: Kuba 14.04.11, 21:26 Odpowiedz
                                                    Mój drogi. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Może brak Ci perspektywy. A to czy ktos jest normalny czy nie najlepiej widać z dalszej odleglości. Więc nie wyciągaj w stosunku do siebie zbyt pochopnie tak daleko idących wniosków i nie obrażaj mnie tylko dlatego, że napisałem prawde. Każdy, siedząc w swojm bagienku nie widzi dalej końca swego nochala. Bez urazy.

Gość: inspektor 14.04.11, 22:12 Odpowiedz
                                                    do Kuby

Siedzę w tym (jak to nazwałeś) "bagienku" już ósmy rok. Nikt mi nie prał mózgu przed wypuszczeniem w teren, to po pierwsze. Po drugie, przepisy (te najistotniejsze w naszej branży) nie zmieniają się wcale tak często. Po trzecie, powiem ci co taki Wania i Sasza wozi za siedzeniem. Otóż przeważnie chleb, jajka, kiełbasę, słoninkę, cebulkę i ziemniaki oraz butlę z gazem i kuchenkę, żeby z tego wszystkiego zrobić na "betonce" śniadanie lub obiad... Jeśli chciałbyś wiedzieć coś jeszcze na temat pracy w ITD, to chętnie odpowiem na konkretne pytania. A statystyka i wyniki... Cóż... Porozmawiaj z ludźmi z innych formacji kontrolnych. Zapewniam, że nigdzie nie jest inaczej.

pozdrawiam
                                                    krokodyl272

Gość: kroko 14.04.11, 22:44 Odpowiedz
                                                    kolega Kuba używa jak politycy pewnych partii skrótu myślowego.

Gość: Kuba 14.04.11, 22:59 Odpowiedz
                                                    Te jaja i kiełbasę to niech on lepiej włoży do lodówki bo mu się zaśmierdnie zanim znajdzie wolne miejsce na betonce ;-)

Gość: ben 15.04.11, 08:29 Odpowiedz
                                                    nie wiem czy Kuba jeszcze pracuje w itd czy już nie ale dziwnie kolego piszesz. Zastanawia mnie fakt taki otóż zmartwiony jesteś, że ktoś każe Ci robić statystyki, słupki itp. Czy to takie dziwne? W końcu coś trzeba robić no chyba, że jesteś z pokolenia " czy się stoi, czy się leży.." A z tym Wanią to bym nie przesadzał. Jak to kolega określił wożą tam ale kiełbasę, jajka itp. a ja bym dodał, że jeszcze zapasowy silnik żeby móc zrobić generalny remont w trasie.... :)

Gość: inspektor 15.04.11, 16:05 Odpowiedz
                                                    A wiesz jaki procent samochodów ciężarowych posiada na wyposażeniu lodówkę...? Zapewniam, że niewielki.

pozdrawiam
                                                    krokodyl272

Gość: Kuba 16.04.11, 11:07 Odpowiedz
                                                    Nigdy nie prowadziłem takich statystyk, ale zawsze zastanawiałem sie dlaczo w niektórych kabinach cuchnie jak na wysypisku śmieci. Początkowo podejrzewałem, że kierowcy się nie myją, że może worek z używaną bielizną lub butelka z sikami im się rozszczelniły ale dzięki Tobie wpadłem na nowy trop... To może być zgnita cebula.

Gość: kroko 16.04.11, 11:57 Odpowiedz
                                                    Kubuś ale o problemach pogadaj z psychoterapeutą a nie tu na forum z takimi tekstami. Nikogo nie interesuje co wyczułeś swoim zmysłem powonienia w kabinie u kierowcy a może sam popuściłeś a teraz próbujesz temat zamienić kota ogonem. Kuba naucz się by nie obrażać kierowców!!!!zawsze miej dla nich szacunek jak dla ich pracy i środowiska w jakim muszą ciężko pracować!!
                                                  • IP: 31.60.212.*

Gość: Kuba 16.04.11, 13:39 Odpowiedz
                                                    Moim celem jest uświadomienie wszystkich zainteresowanych tematem, jak naprawde wygląda ta praca, żeby nie było poźniej zaskoczenia, że w upalne dni zamiast siedzić w klimatyzowanym biurze są zmuszani do leżenia pod samochodami na zaszczanych parkingach. To wszystko.

Gość: ben 16.04.11, 14:17 Odpowiedz
                                                    Kuba chyba powinieneś zmienić pracę, bo jak widać nie wytrzymujesz ciśnienia a to w konsekwencji może być niebezpieczne. Tak na marginesie to w podstawowych zadaniach inspektora jest wyszczególnione co jest w zadaniach, więc nie trzeba uświadamiać wszystkich, że praca w terenie przy kontroli np. ciężarówek do higienicznych nie należy. Skoro tyle osób stara się o taką pracę to świadomość już chyba mają, że nie będą leżeć pod klimatyzatorem w upalne dni... Zniechęcanie wszystkich wokoło jest co najmniej nie na miejscu. Poza tym skoro tak Ci tam źle to wiesz.... Nikt przecież nie obiecywał, że będzie lekko... :)
                                                  • IP: *.wapgw.era.pl

Gość: Ww 16.04.11, 15:13 Odpowiedz
                                                    Ja nie był bym taki pewien, czy aby każdy kandytat na inspektora wie na co się porywa. Wystarczy popatrzec na ludzi ktorzy przychodza na egzaminy. Uwazam ze kazda informacja na temat tej pracy ma swoja wartosc. Tutaj nie mozna sobie od tak zrezygnowac po kilku tygodniach bez zadnych konsekwencji.
                                                  • IP: *.wapgw.era.pl

Gość: Ww 16.04.11, 15:35 Odpowiedz
                                                    Kuba pewnie troche przesadza, ale ma tez sporo racji. Praca jest niebezpieczna, slabo platna i mało wdzieczna. Nie kazdy sie sprawdzi. Pozdrawiam przyszych kontrolerow.
    • 14.04.11, 21:01 Odpowiedz
      Wszystkim, którzy chcą zmienić pracę na lepszą, polecam ciekawą stronkę WWW.CORSON.PL to firma która pisze profesjonalne i skuteczne dokumenty: CV i LM. Wierzcie mi to się sprawdza, pracodawcy na prawdę dzwonią! Polecam!

Gość: jaro 15.04.11, 18:36 Odpowiedz
      czego sie spodziewac na II etapie. zdradzcie jakies szczegóły.

Gość: tomasz 15.04.11, 21:48 Odpowiedz
        Nikt nic nie powie bo boja sie, juz im mozgi przemaglowali na 2 etapie. Ciezko napisac co było a moze wam kazali nie mowić?? Dziwaki ci przszli inspektorzy:)

Gość: zxc 15.04.11, 22:02 Odpowiedz
          jak staracie się do tej a nie innej pracy to powinniście wiedzieć co was czeka, PYTANIA Z NIĄ ZWIĄZANE, i co tu więcej mówić?
          • IP: 212.87.240.*

Gość: edek z krainy kred 16.04.11, 17:32 Odpowiedz
            Na ten egzamin sie nie nauczysz. Wiekszosc pytan jest na myslenie i sprawdzenie twojej mentalnosci. I na wiekszac pytan niema ani dobrych ani zlych odpowiedzi poprostu nadajesz sie albo nie. A na reszte pytan jak chodziles do szkoly i ogladasz telewizje to odpowiesz. Na kompie masz formatowanie tekstu w wordzie i troche excela a jezyk to pytania w stylu dokumenty prosze, ubezpieczenie i takie tam. Jak cie policja zatrzyma to nagraj a potem przetlumacz i zdajesz....

Gość: ben 18.04.11, 08:39 Odpowiedz
              ciekawe o co kaman? na Elbląg znowu poszukują młodszego kontrolera. Czyżby nikogo nie wybrali podczas rozmów?

Gość: mlody 18.04.11, 09:07 Odpowiedz
                może dostali nowy etat

Gość: ben 18.04.11, 09:32 Odpowiedz
                  a Ty młody gdzie zdawałeś?

Gość: 888 18.04.11, 13:09 Odpowiedz
                    ktos jedzie 21 kwietnia do bydgoszczy na egzamin
                    • IP: *.183.168.86.dsl.dynamic.eranet.pl

Gość: Hmm.. 26.04.11, 22:07 Odpowiedz
                      ..i nikt sie nie chwali ze jest tym szczęsciarzem.. :) ??
                      • IP: 80.54.98.*

Gość: :) 27.04.11, 19:36 Odpowiedz
                        ja jestem na liście rezerwowej, więc raczej nic z tego nie będzie
                        • IP: 31.63.179.*

Gość: lol 27.04.11, 20:54 Odpowiedz
                          W ogłoszeniach niektórych WITD o wynikach naboru jest uwzględnione co było punktowane, m.in. test wiedzy ogólnej i umiejętności sporządzenia notatki służbowej lub próbka pisma. Nie przypomina sobie żebym coś takiego pisała a byłam na drugim etapie, nawet nie które WITD podali punkty za ta ,, notatkę". Wszak w całej Polsce był nabór na tych samych zasadach wiec ,,pseudo notatka" musiał być wszędzie wiec O CO KAMAN....ALE JAK NIE WIADOMO O CO CHODZI TO CHODZI O ...BŁAGAM DOPISZCIE............

Gość: :) 28.04.11, 19:09 Odpowiedz
                            była próbka pisma i zrobienie części notatki służbowej na kompie:)
                            • 29.04.11, 12:46 Odpowiedz
                              ... uczestnicy etapu "ustnego": na które ustawy kładziono szczególny nacisk na rozmowach? Wiem, że będzie część na komputerze, cześć językowa, praca na zadany temat, a czy może ktoś mi przybliżyć samą "pogadankę" z komisją? Z góry dzięki:)

Gość: :) 29.04.11, 19:55 Odpowiedz
                                KPA: decyzja i wszystko co z nią idzie w parze, odwołania (radzę się orientować bo dużo z tego pytań było), transport drogowy. Rozmowa dlaczego inspekcja, co robione było do teraz, jak radzisz sobie z problemowymi sytuacjami, czy były sytuacje konfliktowe w poprzednich pracach i jak sobie z tym radzono, kilka sytuacji jak zareagujesz lub jak wybrniesz z niej. Prawie godzina obstrzału. Powadzenia:)
                                nie było pracy na zadany temat tylko próbka charakteru pisma

Gość: STEFA 01.05.11, 08:26 Odpowiedz
                                  Zakwalifikowałam się na egzamin pisemny do Radomia - podchodzę pierwszy raz, dlatego proszę o jakieś wskazówki dotyczące pierwszego etapu - z czego egzaminują, czego można się spodziewać? Trochę przeraża mnie objętość tych wszystkich ustaw - lepiej uczyć się ich szczegółowo (np. w par. pkt ten i ten znajduje się to i to), czy raczej pobieżne - tj. wiedzieć, o czym tam mowa?
                                  Proszę o pomoc.

Gość: :) 01.05.11, 14:08 Odpowiedz
                                    w pierwszym etapie na teście z wiedzy ogólnej nie było pytań typowych z ustaw dotyczących inspekcji, ogólna wiedza o świecie, przeczytaj konstytucję bo z tego sporo pytań, trochę z instytucji europejskich, kpa odwołanie od decyzji jak dobrze pamiętam, np: pierwszy prezydent RP, z jakiej dziedziny nie przyznaje się nagrody Nobla, z którego roku konstytucja RP, najwyższe odznaczenie w Polsce i tak dalej.

Gość: porucznik 02.05.11, 16:05 Odpowiedz
                                      A gdzie wyniki z Katowic?? Wybrali kogos?

Gość: łac 02.05.11, 16:37 Odpowiedz
                                        Witam
                                        Zdawał ktoś może w bydgoszczy??
                                        Bo dziś dali wyniki. Tam wybrali tylko jedną osobę. Dwa stanowiska nie zostały obsadzone bo nikt nie spełniał wymogów.
                                        Czy rozmowy ustne były takie trudne, że żadena z osób nie spełniala wymogów.
                                        Bo aż m isię nie chcę wierzyć, że na 200 osób nikt nie przeszedł.
                                        • 02.05.11, 17:45 Odpowiedz
                                          Witam! Ja brałem udział w rekrutacji na młodszego do Torunia (egzamin w Bydgoszczy). Sprawdzałem wyniki i załamka. Po pierwsze wyszło na to, że te 200 osób w pierwszym etapie to debile, bo nikomu nie udało się uzyskać nawet połowy punktów. Niby w związku z tym był zorganizowany drugi etap, w którym również nie udało się jakiejkolwiek osobie uzyskać niezbędnej ilości punktów, co jest potwierdzeniem niejako wniosków komisji z pierwszego etapu w odniesieniu do tej zakwalifikowanej ósemki, do której swoją drogą należałem. Nikt mi nie wspomniał przed egzaminem pisemnym w drugim etapie, że nie ważne co napiszę, tylko jak (nie gryzmoliłem tylko starałem się dokładnie wyrazić swoją opinię na zadany temat). Kolejna kwestia, to obsługa programu biurowego- "word'a" mam w małym paluszku, a tam dali 5 min. na sformatowanie tekstu, gdzie potrzebowałbym najpierw z 15 minut na odkręcenie tego całego bałaganu jaki narobili w samym programie. No i ostatnia część drugiego etapu- rozmowa. Starałem się jak mogłem- nie podlizywać tylko na prawdę pokazać swój charakter, swoje zaangażowanie w pracę, pracowitość, odpowiedzialność. Cóż... albo wg. komisji to było za mało, albo nie potrafili tego dostrzec w tak krótkim czasie. Jak w każdej nowej pracy pewnych rzeczy dopiero trzeba się nauczyć, wyrobić w sobie pewne zachowania. Nie chce mi się jednak wierzyć, że z naszej ósemki nie udałoby im się kogoś wybrać, kto po przeszkoleniu nadawałby się do pracy w inspekcji. Nie może być tak, że o tym jaką jestem osobą, czy się nadaję decyduje jakiś test. Test to nie życie! Nie mam ani pretensji do siebie (bo wiem, że zrobiłem wszystko co w mojej mocy) ani nie uważam, że rekrutacja była nieuczciwa ale myślę, że punkty, to nie wszystko- potrzebne jest jeszcze zaufanie i wiara w drugiego człowieka. Jeśli o mnie osobiście chodzi, to myślę, że tak miało chyba jednak być- po prostu jest mi coś innego pisane. Pozdrawiam serdecznie- zwłaszcza tych, którzy brali udział w tej rekrutacji!

Gość: ona 02.05.11, 22:53 Odpowiedz
                                            niektórych rzeczy nie da się nauczyć. podczas rozmowy byłeś sprawdzany głównie z radzeniem sobie w nowych, stresujących sytuacjach, jeżeli z tym sobie nie poradziłeś, to wręcz na pewno nie poradziłbyś sobie podczas kontroli. to nie stowarzyszenie osób duchownych, tu wiara nic nie pomoże. w tej robocie zasilasz budżet państwa i musisz być dla nich bardzo konkretną osobą.
                                            • 03.05.11, 00:53 Odpowiedz
                                              Jeśli chodzi o radzenie sobie ze stresem, to mam to na porządku dziennym w obecnej pracy. Kontrolowania to zakwalifikowana osoba dopiero ma się uczyć na półrocznym szkoleniu, więc nie pisz, że nie poradziłbym sobie na kontroli. Natomiast jeżeli chodzi w tej pracy tylko o zasilanie budżetu Państwa to nie ma potrzeby uczenia się radzenia ze stresem czy też kontrolowania- po prostu zatrzymujesz pierwszego lepszego delikwenta i od razu dosalasz mu najwyższą karę. Praca inspektora jest (przynajmniej powinna) być w pracą, w której używa się rozumu, a nie tylko bezmyślnie patrzy w taryfikator kar ("jak zrobić, żeby mu dołożyć?"). I jeszcze o duchowości, o której wspomniałeś... Gdzie jak gdzie ale w każdych służbach mundurowych- jeśli nie masz zaufania do drugiego człowieka, to nie możesz iść razem z nim na akcję. Popytaj kogokolwiek z tej branży. Zatem duchowość to nie tylko domena ludzi religijnych ale każdego, kto chce lub musi pracować z drugim człowiekiem zwłaszcza w ekstremalnych sytuacjach i musi na drugim polegać.

Gość: ona 03.05.11, 10:24 Odpowiedz
                                                to w takim razie startuj do służb mundurowych a nie umundurowanych i działaj w imię państwa i innych ważnych dla ciebie kwestii bo tu nie znajdziesz jakiejś ideologii. czytając to co piszesz, np. że inspektor nie powinien się kierować taryfikatorem tylko rozumem, czyli swoim własną logiką GŁĘBOKO SIĘ MYLISZ i jesteś w ciemnym lesie w kwestiach itd

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.