• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

EuroBank-odezwali się... Dodaj do ulubionych

• IP: 62.233.176.* 07.08.03, 14:23
    byłam wczoraj na wyczerpującej 5cio godzinnej rekrutacji-testy,rozmowy
    itp... Ponoć jestem jedną z 500 osób wybranych z 37tysięcy zgłoszeń-miło :)
    3 tygodnie mam czekać na werdykt-czy zaczynam pracę od września...
    Czy ktoś z Was był już przez Eurobank wezwany na takową rozmowę? jak
    wrażenia?
    u*
    Edytor zaawansowany
    • 07.08.03, 14:26
      A z ciekawości... Odpowiadałaś na ogłoszenie prasowe, czy wypełniałaś formularz
      aplikacyjny na stronie rekrutacyjnej Eurobanku? Jak zobaczyłem formularz to
      wymiękłem, takiej ilości (i takich) danych nie odważyłbym się puścić w świat ot
      tak. Właściwie wszystko potrzebne do sporządzenia dokumentów na czyjeś nazwisko
      gdyby ktoś się postarał ;)

Ka-8
      • Gość: unga IP: 62.233.176.* 07.08.03, 14:31
        w Internecie znalazłam ich ogłoszenie o naborze...-rzeczywiście-mnóstwo
        informacji o sobie trzeba było podać.
        a na rozmowie robili "pranie mózgu"...
    • Gość: doradca IP: *.acn.waw.pl 07.08.03, 16:58
      Gość portalu: unga napisał(a):

> byłam wczoraj na wyczerpującej 5cio godzinnej rekrutacji-testy,rozmowy
      > itp... Ponoć jestem jedną z 500 osób wybranych z 37tysięcy zgłoszeń-miło :)
      > 3 tygodnie mam czekać na werdykt-czy zaczynam pracę od września...
      > Czy ktoś z Was był już przez Eurobank wezwany na takową rozmowę? jak
      > wrażenia?
      > u*
      Szanowna przyszla/niedoszla pracowniczko firmy EUROBANK zajmujacej sie
      oszustwami i naciagniem opinii publicznej. Zostala Pani na wstepie oszukana
      poniewaz gdyby podana liczba chetnych wynoszaca 37 tysięcy była prawdziwa yo
      wspomniana firma w ciągu 2,56 tygodnia udzielilaby wszystkim odpowiedzi.
      Niestety minelo zdecydowanie wiecej czasu i nikt z tej bandy oszustow i
      idiotow nie raczyl do wielu osob odpisac, oddzwonic i czy wyslac podziekowan
      za zainteresowanie oferta. Jezeli na wstepie ucza Pani jak klamac i oszukiwac
      yo gratuluje wyboru. Jednoczesnie informuje Pania, ze jezeli ktokolwiek z tej
      firmy pozwoli sobie na jakiekolwiek wykorzystywanie moich danych osobowych (
      na szczescie ich nie posiadaja) to nie bede nawet 5 minut zstanawial sie nad
      oddaniem sprawy do wlasciwych organow scigania.
      Prosze przekazac swoim potencjalnym pracodawcow, ze wykorzystywanie danych
      osobowych w innym celu niz rekrutacja jest KARALNE!!!!!
      I to by bylo na tyle. Bez wyrazow szacunku.
      • Gość: unga IP: 62.233.176.* 07.08.03, 19:10
        >Bez wyrazow szacunku.

czy ta końcówka twych wywodów była skierowana do mnie?
        ni cholery nie rozumiem agresji wobec mej osoby...
        Szukam pracy tak jak wielu i po prostu cieszę się,że w końcu mam szansę na
        zatrudnienie.
        przyznaję-grzecznie było by, gdyby pisemnie powiadomiła firma
        zainteresowanych,że "dziękujemy,ale nie..."...
        nie podobało mi się także to,że o spotkaniu rekrutacyjnym powiadamiano
        telefonicznie dzień(!) przed owym spotkaniem-przez co niespodziewanie musiałam
        przerwać wakacje...
        przykre,ale czasami trzeba przymykac oczy na pewne "niedociągnięcia"
        jeśli "rozpaczliwie" poszukuje się pracy
        u*

• Gość: Krzysiek IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.08.03, 19:42
          .
          • Gość: ciekawy IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 07.08.03, 19:58
            Ja w innej firmie tez przeszedlem do finalu (3 osoby z setki), potem
            glucho i cicho i juz sie nie odezwali.
            • Gość: unga IP: 62.233.176.* 07.08.03, 20:05
              nam obiecali powiadomienie -bez względu na wynik-"w białej kopercie".
              w ciagu 3 tygodni mam się spodziewać odpowiedzi.

poczekamy...zobaczymy
          • Gość: unga IP: 62.233.176.* 07.08.03, 20:00
            a o jakie stanowisko sie starałeś? i w jakim mieście?-może dopiero zadzwonią....
            powodzenia,
            u*
            • Gość: Krzysiek IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.08.03, 20:30
              .
            • Gość: ciekawy IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 08.08.03, 00:01
              Nie,juz wiem ze sie nie odezwa. Zadzwonilem,i pani byla bardzo
              zaciekawiona ze nie dostalem listu. Juz od tygodnia stanowisko
              zajewte,a ja jeszcze sie ludzilem, qwa!!!
        • Gość: doradca IP: *.acn.waw.pl 09.08.03, 00:02

> >Bez wyrazow szacunku.
          >
          > czy ta końcówka twych wywodów była skierowana do mnie?
          > ni cholery nie rozumiem agresji wobec mej osoby...
          > Szukam pracy tak jak wielu i po prostu cieszę się,że w końcu mam szansę na
          > zatrudnienie.
          > przyznaję-grzecznie było by, gdyby pisemnie powiadomiła firma
          > zainteresowanych,że "dziękujemy,ale nie..."...
          > nie podobało mi się także to,że o spotkaniu rekrutacyjnym powiadamiano
          > telefonicznie dzień(!) przed owym spotkaniem-przez co niespodziewanie
          musiałam
          > przerwać wakacje...
          > przykre,ale czasami trzeba przymykac oczy na pewne "niedociągnięcia"
          > jeśli "rozpaczliwie" poszukuje się pracy
          > u*
          >
          Najmocniej Ciebie przepraszam. To moja wina, ze potraktowalem Ciebie jako
          potencjalnego pracownika tej oszukanczej i zlodziejskiej firmy. Kiedy jeszcze
          raz przeczyatalem Twoje watpliwosci dzoszedlem do wniosku, ze zakonczenie bylo
          w odniesieniu do Ciebie niepotrzebne. Najmocniej przepraszam za to okreslenie.
          Co do poszukiwan pracy. Jezeli moge Tobie cokolwiek doradzic to uwazam, ze
          powinnas najpierw codziennie wypijac wiadro z napisem cierpliwosc. Najgorsze
          jest przeswiadczenie kiedy widzisz na wlasne oczy glupote i niekompetnecje
          inncyh a nie mozesz tego zmienic. Badz konsekwentna. Badz cierpliwa i jesli
          mozesz to unikaj wszelkiego rodzaju oszusto i naciagaczy. Jezeli potencjalny
          pracodawca nie odpowiada na Twoja aplikacje to oznacza, ze nie traktuje
          rekrutacji powaznie a jedynie w kwestiach marketingowych lub w celu utworzenia
          bazy danych. Po kilku miesiacach mozesz spodziewac sie telefonu z firmy ze
          slowami, ze ...w naszej bazie znalazly sie Pani dane. Czy jest pani
          zainteresowana nabyciem jednostek uczestnictwa funduszu inwestycyjnego lub
          wykupieniem polisy ubezpieczeniowej....Wtedy dopiero zaczynasz kojarzyc faktyi
          zdarzenia z przeszlosci. Dopiero jak na swoja skrzynke otrzymasz 56 list
          wyslany przez adwokata z Lagos (Nigeria), ze ktos z Twoich bliskich zginal w
          ataku terorystycznym i jesli wplacisz 150 usd to bedzie mozliwe podjecie
          spadku. Wtedy zaczniesz kojarzyc skad takie zainteresowanie naciagaczami i
          oszusyami. Ten kto oglasza sie i nie udziela odpowiedzi jest po prostu
          oszustem i naciagaczem. Ponadto nie posiada czegos takiego jak wyobraznia. Po
          co zamieszcza ogloszenie w prasie ogolnopolskiej jezeli nie zamierza sie z
          zainteresowanymi skontaktowac?? Oczywiscie dlatego, ze napisze w ofercie, ze
          skontaktuje sie tylko z wybranymi kandydatami. To po to wlasnie zamieszcza
          ogloszenie aby skontakowac sie z wybranymi kandydatami??? Ja takie firmy
          traktuje w kategoriach pierdolonych oszustow. Jak ktos czuje sie urazony to
          jego problem.
          I cos jeszcze. Nie przymykaj oczu na niedociagniecia bo mozesz za pozno
          zorientowac sie , ze niedociagniecia sa po porstu brakiem profesjonalizmu.
          Wyobraz sobie, ze pewnego dnia kolezanka namowila mnie abym wyslal tak dla
          zartu, zgloszenie na stanowisko Straznika w Rezerwacie. Miejsce pracy w jednym
          ze stanow USA. Odpowiedz byla mniej wiecej nastepujacej tresci. Szanowny Panie
          na wspomniane stanowisko zglosilo sie 125 osob. Nie jestesmy zainteresowani
          pana kandydatura poniewaz nie spelnia pan wymogu...tutaj
          cytuje..Ethnicity...Dziekujemy za zainteresowanie i polecamy sie na
          przyszlosc. Wyobraz sobie, ze po prostu bylo mi glupio, ze komus zadalem trud
          czytania mojej aplikacji chociaz wiedzialem, ze wzgledu na wspomniane
          Ethnicity nie moge otrzymac tego stanowiska. Natychmiast wyslalem list z
          przeprosinami. Do dzisiaj otrzymuje kartke na Boze Narodzenie. Jezeli kogos
          potraktujesz powaznie w normalnym swiecie to Ty rowniez bedziesz traktowana
          powaznie. I odwrotnie.
          Na koniec zycze Tobie powodzenia. Natomiast gdybys chciala miec dostep do
          ofert pracy w USA chetnie sluze pomoca. Pozdrawiam
      • 08.08.03, 09:44
        Ej, agresywny frustracie, dziewczyna się cieszy, że przeszła do drugiego etapu
        a ty tu z takim wywodem wyjeżdżasz. Mnóstwo firm nie odpowiada na nadesłane
        apikacje, jesli jeszcze tego nie wiesz to prędko się przekonasz. A tak na
        marginesie to jesteś żałosny.
        • Gość: Eurobank IP: 80.51.236.* 08.08.03, 21:10
          Temat Eurobanku nył już wałkowany, tak w II połowie lipca, nie będę sie więc
          powtarzać.
          Doradcą nie należy się przejmować - widziałam już kilka jego wypowiedzi i
          wszystkie są napastliwe.
          Myślę, że jeżeli ktoś ma dostać pracę to nikt z taką informacją nie będzie
          czekał. Wyznaję zasadę, że tydzień milczenia telefonu=odpowiedź odmowna.
          Mi Eurobank za poświęcony mu czas podziękował 2 razy - taka nadgorliwość też
          nie jest przyjemna - bo na początku drugiego razu myślisz sobie - a jednak
          przyjęli!!
          Radzę trochę ochłonąć- np. w Katowicach dziennie "przepytują" 2 grupy po 60
          osób, od jakichś 2 miesięcy i wszyscy słyszą, że są wybrani z tysięcy.
          Życzę pracy.
          • Gość: doradca IP: *.acn.waw.pl 09.08.03, 00:05
            Gość portalu: Eurobank napisał(a):

> Temat Eurobanku nył już wałkowany, tak w II połowie lipca, nie będę sie więc
            > powtarzać.
            > Doradcą nie należy się przejmować - widziałam już kilka jego wypowiedzi i
            > wszystkie są napastliwe.
            > Myślę, że jeżeli ktoś ma dostać pracę to nikt z taką informacją nie będzie
            > czekał. Wyznaję zasadę, że tydzień milczenia telefonu=odpowiedź odmowna.
            > Mi Eurobank za poświęcony mu czas podziękował 2 razy - taka nadgorliwość też
            > nie jest przyjemna - bo na początku drugiego razu myślisz sobie - a jednak
            > przyjęli!!
            > Radzę trochę ochłonąć- np. w Katowicach dziennie "przepytują" 2 grupy po 60
            > osób, od jakichś 2 miesięcy i wszyscy słyszą, że są wybrani z tysięcy.
            > Życzę pracy.
            Bardzo sie ciesze, ze nie nalezy mna przejmowac sie. Ja rowniez pierdolonymi
            oszustami nie przejmuje sie. Boli prawda w oczki?? Malo pierdolonym oszuscie
            widziales na oczy ale wszystko przed Toba.
        • Gość: doradca IP: *.acn.waw.pl 09.08.03, 00:03
          underthebridges napisała:

> Ej, agresywny frustracie, dziewczyna się cieszy, że przeszła do drugiego
          etapu
          > a ty tu z takim wywodem wyjeżdżasz. Mnóstwo firm nie odpowiada na nadesłane
          > apikacje, jesli jeszcze tego nie wiesz to prędko się przekonasz. A tak na
          > marginesie to jesteś żałosny.
          Jako osoba zalosna mam yaka przewage, ze nie przejmuje sie pierdolnietymi
          polaczkami.
          • Gość: Gargamel IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.08.03, 01:53
            Ciekawych rzeczy można się dowiedzieć. Mianowicie do firm zwraca się po kilka
            tysięcy chętnych, pomnóżmy te kilka tysiecy przez ileś set firm. I tu się kurwa
            pytam dlaczego mamy aż 3 miliony bezrobotnych.
            • Gość: doradca IP: *.acn.waw.pl 09.08.03, 19:39
              Gość portalu: Gargamel napisał(a):

> Ciekawych rzeczy można się dowiedzieć. Mianowicie do firm zwraca się po
              kilka
              > tysięcy chętnych, pomnóżmy te kilka tysiecy przez ileś set firm. I tu się
              kurwa
              >
              > pytam dlaczego mamy aż 3 miliony bezrobotnych.
              A ja pojde dalej i powiem, ze ktos wlasnie na tej liczbie niezle zarabia. TP
              SA , wlasciciele portali internetowych, Poczta Polska czy niektore media.
              Jednak gdyby bylo tak do konca to niektore firmy nie mialyby najmniejszych
              nawet klopotow finansowych.
          • Gość: annika IP: *.dial.pl 12.08.03, 10:30
            Gość portalu: doradca napisał(a):

> underthebridges napisała:
            >
            > > Ej, agresywny frustracie, dziewczyna się cieszy, że przeszła do drugiego
            > etapu
            > > a ty tu z takim wywodem wyjeżdżasz. Mnóstwo firm nie odpowiada na nadesła
            > ne
            > > apikacje, jesli jeszcze tego nie wiesz to prędko się przekonasz. A tak na
            > > marginesie to jesteś żałosny.
            > Jako osoba zalosna mam yaka przewage, ze nie przejmuje sie pierdolnietymi
            > polaczkami.
            A kim ty jesteś, że obrażasz Polaczków? Facet, trochę kultury.
          • Gość: Pendragon IP: 81.210.25.* 23.11.03, 21:55
            "...pierdolnietymi polaczkami"

A ty za kogo się uważasz dupku ?

Powiedz głosno i wyraznie jakiej jesteś narodowości !

P.S. Nie patrząc na temat Waszej dyskusji, powiem krótko: wkurwia mnie jednym
            słowem jesli ktoś mówi o swoich rodakach "pierdolnięte polaczki"
      • Gość: kermadec IP: zpk:* / 192.168.0.* 02.09.03, 11:24
        O co wam wszystkim wlasciwie chodzi? Mam na mysli tych, ktorzy czuja sie
        urazeni brakiem odpowiedzi firmy do ktorej raczyli laskawie wyslac formularz...
        Przeciez zdecydowana wiekszosc firm w tym kraju nie odpowiada na wyslane
        zgloszenia w zaden sposob. A zachowujecie sie tak jakby ktos wam rodzicow
        zabil... O co tyle krzyku? Przy okazji - nie staralem sie i nie mam zamiaru
        starac sie o prace w Eurobanku, wysylalem ogloszenia do roznych firm, ale
        odpowiedz (jezeli nie zamierzali ze mna przprowadzac rozmow) dostalem tylko od
        jednej. Troche luzu, nie badzcie tacy drazliwi, jak poswieciliscie pol godziny
        na wypelnienie formularza to nie robcie z tego osiagniecia na miare Nobla...
      • Gość: A IP: *.acn.waw.pl 07.09.03, 23:44

> Gość portalu: unga napisał(a):
        >
        > > byłam wczoraj na wyczerpującej 5cio godzinnej rekrutacji-testy,rozmowy
        > > itp... Ponoć jestem jedną z 500 osób wybranych z 37tysięcy zgłoszeń-miło
        > :)
        > > 3 tygodnie mam czekać na werdykt-czy zaczynam pracę od września...
        > > Czy ktoś z Was był już przez Eurobank wezwany na takową rozmowę? jak
        > > wrażenia?
        > > u*
        > Szanowna przyszla/niedoszla pracowniczko firmy EUROBANK zajmujacej sie
        > oszustwami i naciagniem opinii publicznej. Zostala Pani na wstepie oszukana
        > poniewaz gdyby podana liczba chetnych wynoszaca 37 tysięcy była prawdziwa yo
        > wspomniana firma w ciągu 2,56 tygodnia udzielilaby wszystkim odpowiedzi.
        > Niestety minelo zdecydowanie wiecej czasu i nikt z tej bandy oszustow i
        > idiotow nie raczyl do wielu osob odpisac, oddzwonic i czy wyslac podziekowan
        > za zainteresowanie oferta. Jezeli na wstepie ucza Pani jak klamac i oszukiwac
        > yo gratuluje wyboru. Jednoczesnie informuje Pania, ze jezeli ktokolwiek z tej
        > firmy pozwoli sobie na jakiekolwiek wykorzystywanie moich danych osobowych (
        > na szczescie ich nie posiadaja) to nie bede nawet 5 minut zstanawial sie nad
        > oddaniem sprawy do wlasciwych organow scigania.
        > Prosze przekazac swoim potencjalnym pracodawcow, ze wykorzystywanie danych
        > osobowych w innym celu niz rekrutacja jest KARALNE!!!!!
        > I to by bylo na tyle. Bez wyrazow szacunku.

Radze szczegółowo zapoznac się z ogłoszeniami w prasie i internecie dot pracy w
        EUROBANKU.
        Poniżej jedno z ogłoszeń :
        www.pracuj.pl/pr_op_wyniki.cm?grafika
        "Jesteśmy firmą, która wnikliwie obserwuje rynek i wykorzystuje wszystkie
        pojawiające się na nim możliwości. Jesteśmy ludźmi pełnymi energii,
        elastycznymi, lubiącymi wyzwania. Szukamy ludzi, którzy są do nas podobni.
        Jeżeli jesteś kreatywny w tym co robisz, lubisz pracować z ludźmi i dla ludzi
        ta oferta jest dla Ciebie. Wystarczy, że podejmiesz rzucone Ci wyzwanie.
        W związku z tworzeniem sieci oddziałów bankowych poszukujemy kandydatów na
        stanowisko:
        manager oddziału bankowego

Główne zadanie: zarządzanie zespołem doradców klienta oraz aktywna sprzedaż
        produktów bankowych w oddziale i terenie.

Zakres obowiązków:

wyznaczanie podległym pracownikom indywidualnych zadań i monitorowanie ich
        wykonania,
        dbanie o rozwój personelu, motywowanie pracowników,
        przestrzeganie standardów wizualizacji banku i standardów obsługi klienta,
        organizowanie akcji promocyjnych,
        utrzymanie odpowiedniego poziomu ryzyka kredytowego w kierowanej placówce,
        poszukiwanie i docieranie z ofertą banku do klientów docelowych.
        Oferujemy:

niepowtarzalną szansą na udział w tworzeniu całkowicie nowej organizacji na
        polskim rynku, możliwość zdobycia doświadczeń zawodowych w bankowości,
        wiedzę i narzędzia, które pozwolą zrealizować stawiane przez firmę cele -
        profesjonalne szkolenia związane ze sprzedażą i produktami bankowymi,
        możliwość poszerzenia zakresu kompetencji.
        Oferta dotyczy miejscowości: Białystok - Bielsko-Biała - Bydgoszcz - Bytom -
        Chorzów - Czeladź - Częstochowa - Dąbrowa Górnicza - Elbląg - Gdańsk - Gdynia -
        Gliwice - Gorzów Wlkp. - Grudziądz - Inowrocław - Kalisz - Katowice - Kielce -
        Koszalin - Kraków - Legnica - Lublin - Łódź - Olsztyn - Opole - Płock - Poznań -
        Radom - Ruda Śląska - Rybnik - Rzeszów - Sosnowiec - Tarnów - Toruń - Tychy -
        Wałbrzych - Warszawa - Włocławek - Wrocław - Zabrze - Zielona Góra

Wypełnij formularz na stronie www.eurobank.pl

Poza formularzem na stronie www.eurobank.pl znajdziesz informacje dotyczące
        stanowisk. Rozpatrujemy wyłącznie formularze wypełnione na stronie www. Twoja
        oferta tylko do naszej wiadomości.

UWAGA! Zapraszamy do współpracy osoby, które wcześniej nie przesyłały do nas
        zgłoszenia. Tym, którzy przysłali już aplikację - dziękujemy. Będziemy się
        kontaktować tylko z wybranymi kandydatami.

• Gość: lilimarlene1 IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.09.03, 15:46
        A co ty masz do niej?Zamiast jej pogratulować zżera Cię zawiść?
      • Gość: Farfotzel IP: 195.205.44.* 11.09.03, 08:48
        masz jakies schorzenia? powinienes uczyc sie ogłady troche... domyslam sie ze
        odpadels(-as) w pierwszym etapie i dlatego ci zal du.e sciska, bo okazalo sie
        ze wszyscy znowu sa lepsi od ciebie... darz bór!
        • Gość: doradca IP: *.acn.pl / *.acn.pl 11.09.03, 14:33
          Nie odpadlem na zadnym etapie bo po prostu nie skorzystalem z tej cudownej
          oferty dla AKWIZYTATOROW. Nic mi posladkow nie sciska a jezeli ktos jest
          lepszy ode mnie w tym co robie to probuje jak najwiecej nauczyc sie od Niego.
          W tym przypadku sadze, ze jest odwrotnie.
    • Gość: muza IP: *.acn.waw.pl 09.08.03, 12:07
      w eurobanku jestem zatrudniona od 01.08. Do mnie odezwali się w obiecanym
      terminie - otrzymałam list. Uprzedam że czeka Cię potem jeszcze jedna rozmowa.
      Ja jestem zadowolona z pracy (narazie jest okres szkoleń) - myślę że warto
      uczestniczyć w budowaniu czegoś nowego. W razie jakiś pytań muza9@o2.pl
      • Gość: doradca IP: *.acn.waw.pl 09.08.03, 19:40
        Gość portalu: muza napisał(a):

> w eurobanku jestem zatrudniona od 01.08. Do mnie odezwali się w obiecanym
        > terminie - otrzymałam list. Uprzedam że czeka Cię potem jeszcze jedna
        rozmowa.
        > Ja jestem zadowolona z pracy (narazie jest okres szkoleń) - myślę że warto
        > uczestniczyć w budowaniu czegoś nowego. W razie jakiś pytań muza9@o2.pl
        Wspolczuje.
        • Gość: muza IP: *.acn.waw.pl 10.08.03, 23:23
          dlaczego mi współczujesz? Ja się cieszę przedewszystkim z faktu że mam pracę.
          Narazie nie mam żadnych podstaw żeby w złym świetle przedstawiać mojego
          pracodawcę. A uwierz mi, że gdybym miałą takie podstawy to bym się nie wahała
          tego zrobić. Pozdrawiam...
    • Gość: muza IP: *.acn.waw.pl 09.08.03, 12:09
      aha - nie liczyłabym że zaczniesz pracę od września - nie chodzi tu o dobrą czy
      złą wolę pracodawcy, ale uruchamianie kolejnych placówek trwa i od tego jest
      uzależnione to kiedy ewentualnie zostaniesz zatrudniona
      • Gość: unga IP: 62.233.176.* 10.08.03, 22:35
        odpowiedź otrzymałam po 3 dniach:
        -dziękujemy,...mamy cie w bazie danych...fajna jestes ,ale spadaj mała tam sa
        drzwi....
        no i to tyle mojej przygody z EuroBankiem....
        szkoda jedynie dlatego,że nadal jestem bez cholernej perspektywy pracy....
        fok!
        u*
        • Gość: doradca IP: *.acn.waw.pl 10.08.03, 22:54

> odpowiedź otrzymałam po 3 dniach:
          > -dziękujemy,...mamy cie w bazie danych...fajna jestes ,ale spadaj mała tam
          sa
          > drzwi....
          > no i to tyle mojej przygody z EuroBankiem....
          > szkoda jedynie dlatego,że nadal jestem bez cholernej perspektywy pracy....
          > fok!
          > u*
          Nie zrazaj sie tylko szukaj dalej. Powodzenia zycze.
        • Gość: drama IP: *.chello.pl 15.08.03, 17:38

> odpowiedź otrzymałam po 3 dniach:
          > -dziękujemy,...mamy cie w bazie danych...fajna jestes ,

ja też dostałam taką odpowiedź w czerwcu ale teraz odezwali się i idę na
          ostatnie spotkanie!!! i bardzo się cieszę - mimo, że tyle się naczytałam złych
          opinii
          • Gość: Ciekawy IP: 80.48.65.* 23.08.03, 19:08
            Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że Eurobank wypuści w miasto
            akwizytorów, którzy będą namawiać do założenia konta lub zaciągnięcia kredytu.
            Będą się spotykali z klientami w miejscach dla nich dogodnych.
            - Nie popełnimy błędu innych polskich banków, które niewiele wiedzą o
            potrzebach klientów - mówi Łukasiewicz,
            eProfit 8/2003
    • Gość: Gusia IP: 80.51.242.* 23.08.03, 20:36
      Ja tez w ostatni czwartek była na tej 5-cio godzinnej orce. Następnego dnia
      dostalam tel ze we wtorek zpraszaja mnie na rozmowe... Tak sie boje... Ciekawa
      jestem co jeszcze chca wiedziec na moj temat...
      • Gość: GGG IP: 195.205.75.* 24.08.03, 13:31
        NIE PRZEJMUJ SIE TA OSTATNIA ROZMOWA JEST BARDZO PRZYJEMNIE TRWA OKOLO POL
        GODZINY DOWIESZ SIE KILKA NOWYCH RZECZY O EUROBANKU JEZELI NIE SZCZELISZ GAFY
        TO JESTES PRZYJETA NAJGORSZE JUZ ZA TOBA, A NAJLEPSZE PRZED POWODZENIA JAK
        MOZESZ TO NAPISZ W JAKIM MIESCIE BEDZIESZ PRACOWAC?

DORADCA KLIENTA W EUROBANKU
        • Gość: Kamila IP: 212.160.167.* 24.08.03, 15:38
          "JEZELI NIE SZCZELISZ GAFY"

szczelić? sory ale to dopiero jest gafa w kontekście "skrupulatnej" selekcji
          jaką ten Eurobank przeprowadza.
        • Gość: Gusia IP: 80.48.150.* 24.08.03, 15:49
          Jeśli mnie przyjmą to będę pracować w Szczecinie. Dzięki za odpowiedż:-)))
    • Gość: marek IP: *.gdynia.mm.pl 24.08.03, 19:12
      Mnie nie wezwali na rozmowę. Ale podałem w ankiecie że interesuje mnie
      wynagrodzenie powyżej 2000 zł. netto. W świetle oferowanych 1200 brutto to
      chyba już jasne dlaczego?
    • Gość: realista IP: *.nask.waw.pl 25.08.03, 14:44

> byłam wczoraj na wyczerpującej 5cio godzinnej rekrutacji-testy,rozmowy
      > itp... Ponoć jestem jedną z 500 osób wybranych z 37tysięcy zgłoszeń-miło :)

nabrali Cię. proces rekrutacji ciągle trwa...

> 3 tygodnie mam czekać na werdykt-czy zaczynam pracę od września...
      > Czy ktoś z Was był już przez Eurobank wezwany na takową rozmowę? jak
      > wrażenia?
      > u*

Nie wiem czy gratulować czy współczuć... w sumie nie wiadaomo
      czym firma Pana Ł. ma się różnić od np firmy Provident.
      Z artykułu w ostatnim PROFIT można wywnioskować że niczym szczególnym....
      90% zatrudnionego tam społeczeństwa będzie zwykłymi akwizytorami (tylko
      ładniej nazwani "menager oddziału" czy też 'doradca klienta' ;-))

mimo to zyczę powodzenia w walce o nowego klienta.

&
      • Gość: GGG IP: 195.205.75.* 25.08.03, 22:32
        no cóż w celu wyjaśnienia to nikt poza juz zatrudnionymi nie wie co to za
        projekt i jak ten bank bedzie wyglądał a artykuł w proficie to w większości
        naciągane domysły nikt nie sprzeda prasie konkretnych informacji na temat tego
        banku ale niedługo wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane bo w krótkim czasie
        ruszą reklamy i wtedy wszyscy sie dowiedzą czym jest ten magiczny eurobank.
        chce tylko poinformowac wszystkich że nazwa doradca klienta to nie tylko nazwa
        a providentowi daleko do tego banku.... ale przekonacie sie sami.....
        pozdrawiam
        • Gość: unga IP: 62.233.176.* 26.08.03, 20:38
          ja odpadłam chyba dlatego,że powiedziałam "nie" ich pomysłowi stania w
          czerwonych budkach w supermarketach... idiotyczny pomysł! to ma być dogodne dla
          klienta?!!! ja bym nie chciała dowiadywac się o waznych finansowych sprawach w
          szumie sklepowym....
          • Gość: Agafia IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 27.08.03, 16:28
            Ale jak zabraknie ci kasy na ciuch ktory sobie upatrzyłaś zawsze mozesz podejść
            do EUROBANKU.
            Poza tym to właśnie dlatego taka duża selekcja aplikacji żeby znaleźć
            pracowników którzy z przyjemnością będą stali w czerwonych budkach w
            supermarkecie i nie będą bali się nowych pomysłów.
            Ja pracuję w EUROBANKU od sierpnia i nawiązujac do wcześniejszych wypowiedzi
            jest to jedna z niewielu firm która kilkukrotnie sie ze mną kontaktowała.
            • Gość: Pendragon IP: 81.210.25.* 23.11.03, 22:38
              Ja osobiscie nie powierzyłbym swoich pieniedzy bankowi, który jako oddział ma
              czerwoną budkę w supermarkecie.
      • Gość: Farfotzel IP: 195.205.44.* 11.09.03, 08:58
        Osobiscie jestem "doradca klienta" w Eurobanku" i musze przyznac ze moja praca
        w zaden sposob nie przypomina tych strasznych akwizytorów.. skad w ogole ten
        pesymistyczny ton??? ludzie.. czemu wszyscy macie jakies teorie spiskowe we
        łbach i myslicie ze wszyscy chca was tylko orżnąć i nic wiecej... darz bór!
    • Gość: muza IP: *.acn.waw.pl 02.09.03, 11:30
      Bronię i jeszcze raz bronię Eurobanku. Jestem jego pracownikiem od 01.08. I
      jestem pełna podziwu. Śmieję się po cichu żę Pan Łukasiewicz jest tam
      traktowany jak bożek. Ale zasługuje na to. Facet ma wyobraźnię wie co robić z
      kasą. Co do pracy przyszłych doradców i konsultantów - absolutnie daleko nam do
      agentów Providentu. Nasza praca niewiele będzie się różniła od pracy doradców w
      każdym innym banku. Różnica polega na tym, że duży nacisk kładziony jest na
      szybkość i przyjazność obsługi. Nie mamy być Paniami i Panami z okienka ale
      właśnie doradcami - mamy służyć informacją i pomocą. Co do standów w centrach
      handlowych - na zachodzie to standard. W Polsce nowość - zobaczymy jak się to
      przyjmie, ale dodam że konkurencja już dąży do skopiowaania tego pomysłu.
      Pozdrawiam........
      • Gość: dama IP: *.chello.pl 02.09.03, 17:16
        ja też bronię Eurobanku. Czy CI co nazywają pracowników tego banku akwizytorami
        nie są odrzuconymi przez selekcję zawiedzionymi bezrobotnymi??? Przykro mi że
        nie macie pracy ale ci którym się udało bardzo się z tego cieszą.
        • Gość: doradca IP: *.acn.waw.pl 02.09.03, 17:26
          Gość portalu: dama napisał(a):

> ja też bronię Eurobanku. Czy CI co nazywają pracowników tego banku
          akwizytorami
          >
          > nie są odrzuconymi przez selekcję zawiedzionymi bezrobotnymi??? Przykro mi
          że
          > nie macie pracy ale ci którym się udało bardzo się z tego cieszą.
          Nie startowalem w rekrutacji do tego banku. Nie jestem zawiedzionym
          bezrobotnym. Mam prace dajaca mi satysfakcje i niemale srodki finansowe.
          Zawsze kieruje sie jedna zasada: dobry oszusy i naciagacz to martwy oszust i
          naciagacz. Zycze wielu sukcesow w oszukiwaniu i naciaganiu klientow.
          ps. I cos jeszcze. W ostatnim dodatku Praca /Gazeta Wyborcza na pierwsze
          stronie przekazano informacje, ze lektura CV trwa 10-15 sekund. Z tego co wiem
          ( informacja pochodzi z tego portalu) to do tej bandy oszustow i naciagaczy
          jakim jest Eurobank naplynelo 37 tysiecy zgloszen. Policzcie sobie ile czasu
          trzeba poswiecic na odpowiedz kazdemu kto wyslal zgloszenia. I kto z kogo robi
          idiote??? Bez wyrazow szacunku.
          • 31.03.04, 05:34

> Gość portalu: dama napisał(a):
            >
            > > ja też bronię Eurobanku. Czy CI co nazywają pracowników tego banku
            > akwizytorami
            Czlowieczku, jak nie wiesz na czym polego ich praca to nie zabieraj
            glosu!!!!!!!!

> > nie są odrzuconymi przez selekcję zawiedzionymi bezrobotnymi??? Przykro mi
            >
            > że
            > > nie macie pracy ale ci którym się udało bardzo się z tego cieszą.
            > Nie startowalem w rekrutacji do tego banku. Nie jestem zawiedzionym
            > bezrobotnym. Mam prace dajaca mi satysfakcje i niemale srodki finansowe.
            > Zawsze kieruje sie jedna zasada: dobry oszusy i naciagacz to martwy oszust i
            > naciagacz. Zycze wielu sukcesow w oszukiwaniu i naciaganiu klientow.
            > ps. I cos jeszcze. W ostatnim dodatku Praca /Gazeta Wyborcza na pierwsze
            > stronie przekazano informacje, ze lektura CV trwa 10-15 sekund. Z tego co
            wiem
            > ( informacja pochodzi z tego portalu) to do tej bandy oszustow i naciagaczy
            > jakim jest Eurobank naplynelo 37 tysiecy zgloszen. Policzcie sobie ile czasu
            > trzeba poswiecic na odpowiedz kazdemu kto wyslal zgloszenia. I kto z kogo
            robi
            > idiote??? Bez wyrazow szacunku

nie che mi sie odpowiadac takiemu idocie,
            ile razy zdarzylo ci sie wyslac CV?? 1?? i tatusiek zalatwil posadke??
            nikt teraz nie odpowida na CV jesli nie jest zainteresowany, wiec, czego
            oczekujesz?? reprezentujac taki poziom jak na tym forum.....

DEBILI NIE BRAKUJE!!!!!!!

--
            zycie jest piekne....!!!!!
      • Gość: doradca IP: *.acn.waw.pl 02.09.03, 17:21
        Gość portalu: muza napisał(a):

> Bronię i jeszcze raz bronię Eurobanku. Jestem jego pracownikiem od 01.08. I
        > jestem pełna podziwu. Śmieję się po cichu żę Pan Łukasiewicz jest tam
        > traktowany jak bożek. Ale zasługuje na to. Facet ma wyobraźnię wie co robić
        z
        > kasą. Co do pracy przyszłych doradców i konsultantów - absolutnie daleko nam
        do
        >
        > agentów Providentu. Nasza praca niewiele będzie się różniła od pracy
        doradców w
        >
        > każdym innym banku. Różnica polega na tym, że duży nacisk kładziony jest na
        > szybkość i przyjazność obsługi. Nie mamy być Paniami i Panami z okienka ale
        > właśnie doradcami - mamy służyć informacją i pomocą. Co do standów w
        centrach
        > handlowych - na zachodzie to standard. W Polsce nowość - zobaczymy jak się
        to
        > przyjmie, ale dodam że konkurencja już dąży do skopiowaania tego pomysłu.
        > Pozdrawiam........
        Oj jak pieknie. Oszusci z Eurobanku dostali nowe zadania. Teraz to sie nazywa
        obrona i pelnia podziwu. Jak mozesz nazywac sie doradca , skoro Twoj
        pracodawca nie zna podstawowej zasady, ze na kazdy list jaki sie otrzymuje
        nalezy odpowiedziec. Jezeli tego warunku nie spelniacie to jestescie
        (powtarzam po raz kolejny bo widocznie panienka-profesjonalistka nie
        zapamietala) PIERDOLONYMI OSZUSTAMI. A co do pana Lukasiewicza to oczywiscie
        bedziecie go traktowac jako bozka do momentu az nie okradnie Was i nie
        ucieknie z Waszymi pieniedzmi do RPA albo Izraela.
        • Gość: kati IP: *.Astral.Lodz.PL 02.09.03, 18:58
          Dlaczego Twoim zdaniem pracodawca powiniem odpisywać każdemu kto prześle swoją
          ofertę pracy? Przecież dla firmy byłoby to to wyrzucenie pieniędzy? A i tak w
          większości ogłoszeń można znaleźć informację typu: skontaktujemy się tylko z
          wybranymi osobami...
          • Gość: doradca IP: *.acn.waw.pl 02.09.03, 19:37
            Gość portalu: kati napisał(a):

> Dlaczego Twoim zdaniem pracodawca powiniem odpisywać każdemu kto prześle
            swoją
            > ofertę pracy? Przecież dla firmy byłoby to to wyrzucenie pieniędzy? A i tak
            w
            > większości ogłoszeń można znaleźć informację typu: skontaktujemy się tylko z
            > wybranymi osobami...
            Moim zdaniem kultura i dobre wychowanie wymaga tego aby na kazde zgloszenie
            uzyskiwac odpowiedz. Nalezy to do dobrego tonu. Wyobraz sobie, ze
            tak "nieprofesjonalne" firmy, ktore znajduja sie w Europie Zachodnej czy w USA
            dbaja o swoj wizerunek w taki sposob aby kazdy kto sie do nich zwroci z
            zapytaniem itrzymal odpowiedz. Jesli zwracasz sie do kogos z pytaniem czy z
            oferta to chcialabys aby Twoja prosba pozostala bez odpowiedzi?? Oczywiscie,
            ze chcialabys. Przeciez po to wydajesz pieniadze na list czy na przesylke
            faksowa aby nie uzyskac odpowiedzi. Przeciez jestes dobra samarytanka, ktora
            uwaza, ze jest w odpowiedni sposob traktowana.
            Formula, ktora zacytowalas swiadczy o tym, ze mamy "przyjemnosc" obcowania z
            profesjonalistami. Zastanow sie po co pracodawca zadaje sobie trud
            zamieszczenia ogloszenia, jesli to ogloszenie skierowane jest do wybranych
            osob?? Co to znaczy, ze skontaktujemy sie z wybranymi osobami?? Czy to
            oznacza, ze produkty ktore oferujemy Panstwu sa tylko i wylacznie dla
            wybranych osob?? Jezeli tak to zycze wesolych swiat.
            Wyobraz sobie, ze prezesi najwiekszych polskich firm sa bardzo ( a najczesciej
            udaja czyli oszukuja )zdziwieni kiedy dowiaduja sie w dziwnych
            okolicznosciach, ze sa oszustami i naciagaczami. Chcesz przyklad prosze
            bardzo. Otoz pewnego razu mialem okazje wracac do Polski z Nowego Jorku via
            Londyn. Na lotnisku w Londynie doszlo do smiesznej sytuacji. Otoz przesiadki z
            samolotu do samolotu pewien prezes (powiedzmy, ze Commercial Union) stwierdzil
            brak dokumnentow. Obsluga lotniska nie chciala sluchac wyjasnien. Ten pan
            blagalnym wzrokiem prosil mnie abym wstawil sie za nim i poswiadczyl jego dane
            personalne. Niestety odmowilem i powiedzialem mu, ze dopoki nie dostane
            odpowiedzi na listy ktore wyslalem do jego firmy dla mnie bedzie PIERDOLONYM
            OSZUSTEM. Pan prezes az zagrzytal zebami. Zaproponowalem mu, ze jesli napisze
            mi na kartce papieru, ze po powrocie do Polski otrzymam odpowiedź ze strony
            jego firmy to moge mu posluzyc pomoca. Pan prezes podpisal kartke z
            odpowiednim tekstem. Ja pozwolilem jemu skorzystac z telefonu komorkowego.
            Kiedy wrocilem do Polski. Czekala na mnie wiadomosc w postaci listu z
            przeprosinami. Czasami trzeba niewiele aby w koncu ktos kto uwaza sie za
            profesjonaliste odzyskal cos takiego jak wyobraznia.
            Zapewniam Ciebie, ze firmy swiatowe wola odpowiadac nawet na najbardziej
            zabawne zapytania niz ignorowac to co sie do nich wysyla. Oni juz tam nauczyli
            sie, ze szanowac nalezy kazdego klienta poniewaz klient placi i wymaga. Dzieki
            temu, ze placi i wymaga to pracownik firmy ma "eci-peci" na jedzonko i inne
            zachcianki. W Polsce profesjonalisci uzywaja bardzo ciekawych wymowek aby
            wybrnac pozniej z dwuznacznej sytuacji. Otoz tlumacza, ze poprzez to, ze
            przyszlo bardzo wiele zgloszen to nie sa w stanie na wszystkie odpowiedziec.
            Co za idiotyzm??? A gdzie u takich profesjonalistow wyobraznia??? Brak.
            Przeciez wystarczxy,z e zaplacimy "lapowke" jakiejs swiatowej slawy
            specjalistce z "GW" z dodatku Praca i szef odczepi sie bo pomysli " o rany ale
            ona ma znajomosci!!!". Gotowy jestem postawic bardzo ciezkie pieniadze na
            zaklad o to, ze ci ktorzy wypisuja ( w Polsce najczesciej przepisuja) takie
            glupoty jak " skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami", ze byliby
            zachwycenia i w pelni usatysfakcjonowani gdyby potrzebowali zdobyc informacje
            o lekarstwie dla ich chorego dziecka a ten kto taka informacje posiada
            odpowiedzialby...Ze wzgledu na zbyt duza ilosc zapytan o wspomniany lek nie
            jestesmy w stanie odpowiedziec. Odpowiemy tylko wybranym klientom....
            Czy uwazasz takie postepowanie za normalne??? Ja nie i dlatego takich polskich
            profesjonalistow nazywam dwoma slowami czyli PIERDOLENI OSZUSCI.
            Pozdrawiam
            • Gość: dama IP: *.chello.pl 02.09.03, 23:08

jak na razie nie zostałam okradziona jak to twierdzi "doradca"
              poza tym mieszkam w Polsce, jestem Polką i nie obchodzi mnie jak jest na
              świecie, w kraju jest bezrobocie ludzie nie mają pracy a tych którzy mają
              szansę coś osiągnąć w życiu nazywasz współpracownikami "p....nych oszustów"
              wypraszam sobie, ale nie wyobrażam sobie tego co ta firma zrobiła (przecież
              nawet jeszcze nie wiesz jak wygląda) i jak banalnym, nudnym i zawziętym
              człowiekiem trzeba być aby wypisywać takie bzdury. Przysiadłam się do tego
              tematu i poświęcę mu trochę czasu bo uważam że "doradca" nie ma prawa pisać
              takich rzeczy. Tzn. prawo ma, ale z tego wynika że kultury to nie posiada. To,
              że zmusiłeś kogoś do napisania przeprosin (jakiś pan prezes) potwierdz fakt, iż
              jest zawistnym i muszącym się dowartościować człowiekiem.
              jeśli jest firma która daje ludziom pracę, płaci im pieniądze za nią i chce coś
              stworzyć na rynku (na którym według "mądrych " panów analityków podobnych do
              pana doradcy) nie ma już miejsca - powiem wam co o tym sądzę:
              nie obchodzi mnie to. jest bezrobocie a oni zatrudniają na przyzwoitych
              warunkach kupę ludzi - ja mam pracę i nie zamierzam wysłuchiwać od panów
              najmądrzejszych że firma która mnie zatrudnia jest oszustem!!!

pozdrawiam ( bo pan doradca jest na tyle niekulturalny że myśli że brak wyrazów
              szacunku kogoś urazi) ale jak napatrzyłam się na takich ludzi w Polsce to nic
              mnie nie zaskoczy i nie zdziwi

acha i nie dostanę za to premii od pracodawcy :-P
              • Gość: doradca IP: *.acn.waw.pl 03.09.03, 00:09

>
                >
                >
                > jak na razie nie zostałam okradziona jak to twierdzi "doradca"
                > poza tym mieszkam w Polsce, jestem Polką i nie obchodzi mnie jak jest na
                > świecie, w kraju jest bezrobocie ludzie nie mają pracy a tych którzy mają
                > szansę coś osiągnąć w życiu nazywasz współpracownikami "p....nych oszustów"
                > wypraszam sobie, ale nie wyobrażam sobie tego co ta firma zrobiła (przecież
                > nawet jeszcze nie wiesz jak wygląda) i jak banalnym, nudnym i zawziętym
                > człowiekiem trzeba być aby wypisywać takie bzdury. Przysiadłam się do tego
                > tematu i poświęcę mu trochę czasu bo uważam że "doradca" nie ma prawa pisać
                > takich rzeczy. Tzn. prawo ma, ale z tego wynika że kultury to nie posiada.
                To,
                > że zmusiłeś kogoś do napisania przeprosin (jakiś pan prezes) potwierdz fakt,

>
                > jest zawistnym i muszącym się dowartościować człowiekiem.
                > jeśli jest firma która daje ludziom pracę, płaci im pieniądze za nią i chce
                coś
                >
                > stworzyć na rynku (na którym według "mądrych " panów analityków podobnych do
                > pana doradcy) nie ma już miejsca - powiem wam co o tym sądzę:
                > nie obchodzi mnie to. jest bezrobocie a oni zatrudniają na przyzwoitych
                > warunkach kupę ludzi - ja mam pracę i nie zamierzam wysłuchiwać od panów
                > najmądrzejszych że firma która mnie zatrudnia jest oszustem!!!
                >
                > pozdrawiam ( bo pan doradca jest na tyle niekulturalny że myśli że brak
                wyrazów
                >
                > szacunku kogoś urazi) ale jak napatrzyłam się na takich ludzi w Polsce to
                nic
                > mnie nie zaskoczy i nie zdziwi
                >
                > acha i nie dostanę za to premii od pracodawcy :-P
                Przeczytalem i zamiast Tobie odpisywac udaje sie ogladac tenis w wykonaniu
                panow Denta i Aggasiego. Co do Twoich wynaturzeń to Twoje frustracje zostawiam
                Twoim lekarzom. Oczywiscie, zyczyc to Ty sobie mozesz, ale ja mam prawo tak
                uwazac jak uwazam. Na dodatek kiedy dysponuje dowodami. Tylko to jest zbyt
                madre dla Ciebie wiec jak juz nabierzesz wsrod tych PIERDOLONYCH OSZUSTOW
                madrosci i inteligencji to mozesz sie do mnie wtedy zglosic. Zastosuje wobec
                Ciebie taryfe ulgowa.
                ps. Gdyby tak sie stalo, ze "przypadkiem" i "przez pomyłkę" otrzymam
                jakąkolwiek korespondencję ze strony Twoich pracodawców to nie omieszkam
                Ciebie w odpowiedni sposób pozbawić wynagrodzenia. Zrobie to z największą
                przyjemnością.
                Zegnam i zycze dalszego oszukiwania i naciągania klientów.
            • Gość: marko IP: *.elartnet.pl 03.09.03, 00:12
              Nie puszczaj aż tak bardzo wodzy fantazji, bo Twoja historyjka z prezesem
              spotkanym na lotnisku jest totalnie bzdurna. Można by w nią uwierzyć, jesli byś
              był np. Kwaśniewskim, a byłeś pewnie jakimś studentem wracającym z Work&Travel,
              albo jakimś zapryszczonym trzynastolatkiem, któremu marzy się wielki świat.
              Masz oczywiście rację, że na listy należy odpowiadać, też mnie to trochę
              drażniło, że moje aplikacje pozostawały bez odzewu, ale tu można mówić o braku
              kultury, a nie o pierdolonym oszustwie, trochę pojęcia Ci się pomyliły, ale
              wybaczymy Ci
              Pozdrawiam
              • Gość: doradca IP: *.acn.waw.pl 03.09.03, 00:14
                Gość portalu: marko napisał(a):

> Nie puszczaj aż tak bardzo wodzy fantazji, bo Twoja historyjka z prezesem
                > spotkanym na lotnisku jest totalnie bzdurna. Można by w nią uwierzyć, jesli
                byś
                >
                > był np. Kwaśniewskim, a byłeś pewnie jakimś studentem wracającym z
                Work&Travel,
                >
                > albo jakimś zapryszczonym trzynastolatkiem, któremu marzy się wielki świat.
                > Masz oczywiście rację, że na listy należy odpowiadać, też mnie to trochę
                > drażniło, że moje aplikacje pozostawały bez odzewu, ale tu można mówić o
                braku
                > kultury, a nie o pierdolonym oszustwie, trochę pojęcia Ci się pomyliły, ale
                > wybaczymy Ci
                > Pozdrawiam
                Typowe dla polskiego profesjonalizmu. Wyciaganie wnioskow bez odpowiedniej
                wiedzy. Jak juz wczesniej napisalem udaje sie na mecz Dent Aggasi bo nie mam
                ochoty zajmowac sie tlumaczeniem prostych spraw imbecylom.
        • Gość: marko IP: *.elartnet.pl 02.09.03, 19:57
          Stary, zadam Ci proste pytanie: Jak bardzo bawi Cię mówienie na forum
          publicznym "pierdoleni oszuści"? Bo myslę, że bardzo, szczególnie jeśli ta
          opinia nie jest niczym uzasadniona. Nie masz zielonego pojecia czym jest
          eurobank, jak on będzie wyglądał i funkcjonował, więc się nie madrzyj. Ja tam
          pracuję od sierpnia i żadnego oszustwa nie widzę i wkurzają mnie opinie takich
          ludzi jak Ty - nic niewiedzących a się popisujących swoją erudycją, wątpliwej
          zresztą jakości.
          Bez wyrazów szacunku
          • Gość: doradca IP: *.acn.waw.pl 03.09.03, 00:12

> Stary, zadam Ci proste pytanie: Jak bardzo bawi Cię mówienie na forum
            > publicznym "pierdoleni oszuści"? Bo myslę, że bardzo, szczególnie jeśli ta
            > opinia nie jest niczym uzasadniona. Nie masz zielonego pojecia czym jest
            > eurobank, jak on będzie wyglądał i funkcjonował, więc się nie madrzyj. Ja
            tam
            > pracuję od sierpnia i żadnego oszustwa nie widzę i wkurzają mnie opinie
            takich
            > ludzi jak Ty - nic niewiedzących a się popisujących swoją erudycją,
            wątpliwej
            > zresztą jakości.
            > Bez wyrazów szacunku
            Szanowny PIERDOLONY OSZUSCIE.
            Mnie wystarczy, ze ten Twoj BANK nie udzielil odpowiedzi. Ja nie oceniam
            Twoich kompetencji w zakresie oszukiwania i naciągania ludzi. Moje kompetencje
            mozesz oceniac bo sam sobie wystawiasz swiadectwo swojej niewiedzy. Nie
            zamierzam Ciebie do niczego przekonywać a wiedze mam odpowiednia. Na dodatek
            PIERDOLONY OSZUSCIE nie uprawiaj plagiatu. I to by bylo na tyle.
            • Gość: marko IP: *.elartnet.pl 03.09.03, 00:25
              O Ty głupia kurwo!
              Nazwanie mnie pierdolonym oszustwem było zupełnie nie na miejscu, a tak przy
              okazji to może pochwalisz się w jakiej znakomitej firmie Ty pracujesz. Twoje
              kolejne wypowiedzi tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że nie masz zielonego
              pojęcia o eurobanku, więc Twoje kompetencje są żadne.
              • Gość: dama IP: *.chello.pl 03.09.03, 08:21
                wiecie co? nie będę wdawac się w dyskusję z panem doradcą bo nie wykazuje za
                grosz kultury, akurat wiedzy fachowej i innych rzeczy nauczyłam się na
                najlepszych uczelniach w Polsce i nie będę jak to on twierdzi człowiekiem
                wykształconym przez eurobank. Nie wiem skąd jesteś ale wyglądasz mi na zwykłego
                wieśniaka, który na podstawie głupich artykułów w prasie wysnuwa bzdurne
                wnioski, ciekawe jakie masz dowody? Myślałam że można tu porozmawiać z ludźmi
                na poziomie, ale niestety nasze społeczeństwo nadal mysli stereotypami i uważa
                że wszyscy to oszuści (nie napiszę jacy bo nie zniżę się do jego poziomu)
                pozdrawiam i współczuję doradcy i jego otoczeniu
                • 03.09.03, 09:19
                  ciekawe że "doradca" piszący ponoć z USA ma Polskie ID .....

chyba jasne kto oszukuje.
                  Poza tym niczym nieuzasadniona agresja doradczy każe przypuszczać, że problem
                  z frustracja ma on sam, a nie reszta interlokutorów.
                  To i ta nie nawiśc do "polaczków"... a on kim jest ? hindusem? WASP-em? czy
                  kim jeszcze?

Moim zdaniem to frustrat - z wielka wyobraźnia i ambicjami... w sumie
                  wspólczuję chłopinie.
                  --
                  heute die welt, morgen das sonnensystem!
                  • Gość: doradca IP: *.acn.waw.pl 04.09.03, 01:43
                    znak_yrden napisała:

> ciekawe że "doradca" piszący ponoć z USA ma Polskie ID .....
                    >
                    > chyba jasne kto oszukuje.
                    > Poza tym niczym nieuzasadniona agresja doradczy każe przypuszczać, że
                    problem
                    > z frustracja ma on sam, a nie reszta interlokutorów.
                    > To i ta nie nawiśc do "polaczków"... a on kim jest ? hindusem? WASP-em? czy
                    > kim jeszcze?
                    >
                    > Moim zdaniem to frustrat - z wielka wyobraźnia i ambicjami... w sumie
                    > wspólczuję chłopinie.
                    A juz myslalem, ze dostanie mi sie, za bledne napisanie nazwiska Agassiego (
                    poprawnie pisze sie Agassi a nie Aggasi). Jednak jak widze kolega jest typowym
                    pierdolnietym polaczkiem, ktory wyciaga wnisoki na podstawie swojej chorej
                    wyobrazni. Znajdz mi chociaz jedna linijke gdzie napisalem , ze pisze z USA...
                    Widzisz pierdolniety polaczku wystarczy, ze mozna Ciebie na czyms takim
                    przylapac. Popraw sie dziecko oj popraw sie bo ktoregos dnia Twoja pomylka
                    moze bardzo drogo Ciebie kosztowac. A na mecz mozna isc i ogladac w telewizji,
                    a dokladnie transmisje w stacji telewizyjnej, ktora transmituje mecz. Niestety
                    Ty masz jedynie dostep do eseldowskiej propagandowy, ktora nakazuje Tobie
                    delektowac sie takimi swiatowymi dzielami jak Złopolscy, Plebania czy M jak
                    Miller. Na mecze w US Open Tobie nawet nie wolno popatrzec bo to
                    kapitalistyczna zabawka dla bogatych. Zegnam bolszewicki parchu. Nie zapomnij
                    zlozyc gratulacji Kim Jong Il`owi z okazji wybrania go na Głownodowodzacego
                    Armii Północkoreańskiej. W nagrode dostaniesz plyte z przemowieniami swojego
                    idola. I zamiast onanizowac sie w zimowe wieczory bedziesz mogl posluchac
                    troche bredni.
                • Gość: doradca IP: *.acn.waw.pl 04.09.03, 01:35

> wiecie co? nie będę wdawac się w dyskusję z panem doradcą bo nie wykazuje za
                  > grosz kultury, akurat wiedzy fachowej i innych rzeczy nauczyłam się na
                  > najlepszych uczelniach w Polsce i nie będę jak to on twierdzi człowiekiem
                  > wykształconym przez eurobank. Nie wiem skąd jesteś ale wyglądasz mi na
                  zwykłego
                  >
                  > wieśniaka, który na podstawie głupich artykułów w prasie wysnuwa bzdurne
                  > wnioski, ciekawe jakie masz dowody? Myślałam że można tu porozmawiać z
                  ludźmi
                  > na poziomie, ale niestety nasze społeczeństwo nadal mysli stereotypami i
                  uważa
                  > że wszyscy to oszuści (nie napiszę jacy bo nie zniżę się do jego poziomu)
                  > pozdrawiam i współczuję doradcy i jego otoczeniu
                  Prosze , prosze jak to sie chamstwo rozplenilo. Zapomnialas pierdolnieta
                  poleczko, ze uzywane tampony sie wymienia a nie wciska jeden za drugim.
                  Szkoda, ze na tych rzekomo renomowanych uczelniach nie powiedzieli tego Tobie
                  bo pozniej zdziwienie wylazi z Twoich oczu na widok Twojego zdjecia
                  rentgenowskiego na ktorym widnieja dwa kregoslupy. Bardzo celnie
                  scharakteryzowals swojego pryncypala, ktorego mozna poznac po niektorych
                  wypowiedziach (cytowanych przez pewnego przedmówcę). Specjalnie dla Ciebie i
                  za darmo teraz ten wiesniak ( popelniasz blad pierdolona poleczko ale to juz
                  Twoj problem) cytuje w calosci glupi artykul w prasie na podstawie, ktorego
                  mozna wysnuć bzdurne wnioski. Oto ten artykul...

Do tej pory intuicja nie zawodziła Mariusza Łukasiewicza. Założył, a potem
                  sprzedał bank i dobrze na tym zarobił. Czy to samo uda mu się z Eurobankiem?
                  Tysiąc mobilnych pracowników, sto placówek, głównie w centrach handlowych i
                  hipermarketach - to nowy pomysł Mariusza Łukasiewicza na bank. Po
                  spektakularnej sprzedaży poprzedniego dzieła, Lukas Banku, wrocławski
                  biznesmen chce powtórzyć sukces. Przejęte dwie słabiutkie instytucje finansowe
                  (Bank Społem oraz Bank Wschodni) przekształca w Eurobank, którym chce podbić
                  rynek depozytów i kredytów. Ryzykuje dużo więcej. Konkurencja na rynku: PKO
                  BP, Pekao SA i inne banki detaliczne, jak np. MultiBank, za którym stoi
                  zasobna centrala BRE i jeszcze zasobniejszy Commerzbank, jest znacznie
                  silniejsza niż kilka lat temu. Kiedy się ma mało kapitału, jak Łukasiewicz,
                  wszystko zależy od pomysłu.
                  Na kupno kontrolnego pakietu Banku Społem Łukasiewicz wyłożył w grudniu 2002
                  r. 66,3 mln złotych. Bank Wschodni na mocy uchwały Komisji Nadzoru Bankowego
                  dostał za darmo, ale zobowiązania banku przekraczały wartość jego majątku, a
                  fundusze własne przeznaczono na pokrycie strat bilansowych.
                  Jeszcze latem Łukasiewicz chce przeprowadzić emisję akcji nowo powstałej
                  spółki Eurobank, która istotnie zwiększy jej kapitał akcyjny z obecnych 70 mln
                  zł, by zapewnić pieniądze na rozwój. Większość akcji ma objąć LOOK
                  Finansowanie Inwestycji, spółka kontrolowana przez Łukasiewicza. Sam przewodzi
                  Radzie Nadzorczej Eurobanku. Jego prezesem mianował brata, Sławomira
                  Łukasiewicza.
                  Eurobank ma być rodzinnym interesem tylko na początku. Później Łukasiewicz
                  zamierza wprowadzić go na giełdę, a w przyszłości, być może, sprzeda udziały w
                  banku inwestorowi strategicznemu. Nie wyklucza, że będzie to jeden z funduszy
                  Credit Agricole, francuskiego banku, który wcześniej kupił Lukasa.
                  Nie będzie czekał na klienta - sam do niego przyjdzie
                  Na razie, choć z pewnymi opóźnieniami, trwają gorączkowe przygotowania do
                  startu. Już jesienią otwartych zostanie przynajmniej 50 placówek. Kadra
                  menedżerska została przejęta z Lukasa, obecnie trwa nabór pracowników. W
                  pierwszym miesiącu zgłosiło się aż 20 tys. kandydatów. Eurobank nie wymaga od
                  nich doświadczenia w bankowości. Ważniejsza jest umiejętność negocjacji.
                  Trzeba będzie przekonywać klientów do regularnej spłaty zadłużenia. Sprawna
                  windykacja należności od drobnych klientów ma być siłą Eurobanku.
                  Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że Eurobank wypuści w miasto
                  akwizytorów, którzy będą namawiać do założenia konta lub zaciągnięcia kredytu.
                  Będą się spotykali z klientami w miejscach dla nich dogodnych.
                  - Nie popełnimy błędu innych polskich banków, które niewiele wiedzą o
                  potrzebach klientów - mówi Łukasiewicz, zastrzegając, że nie należy
                  przyrównywać jego nowego banku do firm pożyczkowych, takich np. jak Provident.
                  Na rynku bankowym jest jeszcze miejsce
                  Na początku Eurobank ma się koncentrować na klientach indywidualnych. W
                  przyszłym roku oferta zostanie uzupełniona o pakiet produktów dla małych i
                  średnich przedsiębiorstw. W opinii Łukasiewicza jest to nisza stosunkowo słabo
                  opanowana przez duże banki detaliczne. Marcin Materna, analityk Millennium DM,
                  potwierdza, że jest jeszcze dużo miejsca w tym sektorze. Plany Eurobanku nie
                  wywołują większego wrażenia na konkurencji. Sławomir Lachowski, wiceprezes BRE
                  Banku odpowiedzialny za działalność detaliczną mBanku i MultiBanku, przyznaje
                  wprost, że nawet nie myśli jeszcze o nowym rywalu.
                  W ofercie nowej placówki znajdą się też propozycje dla zarabiających
                  wielokrotności średniej krajowej. Łukasiewicz nie ma zamiaru dać się
                  sprowadzić do roli bankowca ubogich. Pytany o szczegóły oferty nowego banku
                  nie jest zbyt wylewny. Deklaruje, że w depozytach Eurobank chce przebić
                  konkurencję wyższym oprocentowaniem. Zamierza osiągnąć co najmniej 0,5-1,0-
                  procentowy udział na wartym 274 mld zł rynku. Taki poziom depozytów, jego
                  zdaniem, wystarczy do prowadzenia działalności kredytowej.
                  - Do tego trzeba jednak wyjątkowej inteligencji biznesowej - twierdzi
                  Łukasiewicz. Dodajmy - inteligencji, którą trzeba będzie nadrobić braki w
                  kasie.
                  Koniec artykulu.
                  Źródło Artykuł ukazał się w czasopiśmie Profit 08/03 na stronie 8
                  profit.redakcja.pl/archiwum/artykul.asp?Artykul=1646&Strona=2
                  Wiecej dowodow pierdolnieta poleczko nie zamierzam Tobie przedstawiac bo jako
                  wiesniak wyciagam bzdurne wnioski. Bo jezeli Twoj pryncypal udziela "głupich
                  artykułów w prasie" to gratuluje pracownikow. Zapewne nie rozkradna mu
                  interesu i nie beda opowiadac glupot na jego temat.
                  • Gość: dama IP: *.chello.pl 04.09.03, 13:01

>Specjalnie dla Ciebie i
                    > za darmo teraz ten wiesniak ( popelniasz blad pierdolona poleczko ale to juz
                    > Twoj problem) cytuje w calosci glupi artykul w prasie na podstawie, ktorego
                    > mozna wysnuć bzdurne wnioski. Oto ten artykul...
                    >

jak można kogoś nazwać: pierdolona poleczko ???!!!
                    • Gość: doradca IP: *.acn.pl / 10.65.0.* 04.09.03, 16:22

>
                      > >Specjalnie dla Ciebie i
                      > > za darmo teraz ten wiesniak ( popelniasz blad pierdolona poleczko ale to j
                      > uz
                      > > Twoj problem) cytuje w calosci glupi artykul w prasie na podstawie, ktoreg
                      > o
                      > > mozna wysnuć bzdurne wnioski. Oto ten artykul...
                      > >
                      >
                      > jak można kogoś nazwać: pierdolona poleczko ???!!!
                      Jezeli sa ku temu podstawy to mozna. Jezeli nie ma to nalezy przeprosic i
                      obiecac, ze w przyszlosci czegos podobnego nie bedzie mozna zrobic. Wszystko
                      zalezy z kim mamy przyjemnosc a z kim mamy nieprzyjemnosc. Jezeli widze, ze
                      nawet kontrowersyjna opinia nie jest pozbawiona szacunku to nie pozwalam sobie
                      na pewne okreslenie. Jezeli widze cokolwiek przeciwnego to wtedy najpierw
                      uruchamiam urzadzenie okreslajace delikwenta a nastepnie wlaczam ignorek -
                      olewatorek.

• Gość: doradca IP: *.acn.waw.pl 04.09.03, 01:21

> O Ty głupia kurwo!
                > Nazwanie mnie pierdolonym oszustwem było zupełnie nie na miejscu, a tak przy
                > okazji to może pochwalisz się w jakiej znakomitej firmie Ty pracujesz. Twoje
                > kolejne wypowiedzi tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że nie masz
                zielonego
                > pojęcia o eurobanku, więc Twoje kompetencje są żadne.
                na Twoje nieszczescie pojebany polaczku umiem czytac. Na Twoje nieszczescie
                pojordolony pomiocie bolszewickiego parcha nie mylą mi się płci, które
                potrafie w przeciwieństwie do Ciebie rozróżniać. Jednak skoro zadales pytanie
                gdzie pracuje to odpowiem Tobie za darmo czyli nie bede wyludzal od Ciebie
                zadnych kwot za informacje ( jak maja to w zwyczaju czynic niektorzy polscy
                profesjonalisci). Pracuje dla firmy , ktora rok temu kupila min. akcje WWCA po
                2,5 usd za sztuke a dzisiaj te akcje kosztują 19,03 usd. Jezeli po roku
                Eurobank bedzie mial stope zwrotu z kapitalu wlasnego chociazby w polowie taką
                jak zaprezentowana to bedziesz mial prawo oceniac moje kompetencje. Bardzo
                ciesze sie, że dla Ciebie sa one zadne jak to ladnie okresliles. Cale
                szczescie, ze moge sobie pracowac dzieki zadnym kompetencjom za pieniadze o
                jakich Ty i Twoi przyjaciele z Eurobanku beda mogli jedynie pomarzyc. A kiedy
                juz nauczysz sie rozrozniac plec to wtedy Twoj ukochany prezesuncio
                zaprzestanie udzielac nikomu niepotrzebnych wywiadow, ktore sa zupelnie
                nieistotne dla twgo co robi i zamierza robic Eurobank. Baw sie dobrze swoim
                malym instrumentem i przestan wmawiac innym, ze 9 cm w zwodzie to duzo.
                Wsrod cywilizowanych ludzi istenieje cos takiego jak chec uczenia sie od
                innych. Niestety dla Twojego dobra Twoje miejsce bylo na glebokiej prowincji,
                jest i bedzie. Pozostan sobie w swoim swiecie bo jeszcze ktos moglby Tobie
                zrobic krzywde psychiczna gdyby pozwolil Tobie przebywac wsrod cywilizowanych
                ludzi.
                • Gość: dama IP: *.chello.pl 04.09.03, 12:58
                  wiesz co? czytam to i rzeczywiście oczy mi z orbit wychodzą. Ludzie! Co za
                  durny człowiek! Poprostu ręce mi opadają jak to czytam! Człowieku czy umiesz
                  rzucać tylko sloganami, które zapewne wbijają ci w łeb w twojej firmie albo w
                  szkołach do których chodziłeś! Tragedia, jak podejrzewam nie posiadasz
                  partnerki swego życia skoro wypisujesz takie bzdury o 1 w nocy, albo taką która
                  już nie może na ciebie patrzeć a co dopiero sypiać. I dlatego musisz sobie
                  pomagać na inne sposoby wyrzywając się na innych ludziach że ci dziewczyna nie
                  dała!
                  Nie będę już czytać tego tematu bo nienawidzę ludzi którzy zachowują się w ten
                  sposób. Dno.

pzdr
                  dama
                  • Gość: doradca IP: *.acn.pl / 10.65.0.* 04.09.03, 16:29

> wiesz co? czytam to i rzeczywiście oczy mi z orbit wychodzą. Ludzie! Co za
                    > durny człowiek! Poprostu ręce mi opadają jak to czytam! Człowieku czy umiesz
                    > rzucać tylko sloganami, które zapewne wbijają ci w łeb w twojej firmie albo w
                    > szkołach do których chodziłeś! Tragedia, jak podejrzewam nie posiadasz
                    > partnerki swego życia skoro wypisujesz takie bzdury o 1 w nocy, albo taką
                    która
                    >
                    > już nie może na ciebie patrzeć a co dopiero sypiać. I dlatego musisz sobie
                    > pomagać na inne sposoby wyrzywając się na innych ludziach że ci dziewczyna
                    nie
                    > dała!
                    > Nie będę już czytać tego tematu bo nienawidzę ludzi którzy zachowują się w
                    ten
                    > sposób. Dno.
                    >
                    > pzdr
                    > dama
                    I jak zwykle wyciagasz wnioski nie popierajac ich prawdziwymi argumentami.
                    Niech bedzie. Jak widze, ze mam nieprzyjemnosc z idiotka ktora probuje za
                    wszelka cene przekonac kogos do swoich racji to wlaczam ignorek-olewatorek.
                    Chociaz uwazam Ciebie za pierdolnieta poleczke to wyjasnie Tobie za darmo.
                    Kobiete kocha sie a dawac to mozna a) dupy c) w lape b) inne. Po drugie
                    specjalistko od uzywanych tamponow dziewczyna nie daje ( cokolwiek to ma
                    znaczyc). Jezeliw tych Twoich szkolach , ktore ukonczylas nie nauczyli Ciebie,
                    ze dziewczyna jest "przed" a kobieta "po" to naprawde Tobie wspolczuje.
                    Wymagasz wspolczucia bo zapewne jak jakis specjalista od pocierania skory o
                    skore ( po czym dostajke zaniku linii papilarnych) probowal sie do Ciebie
                    zblizyc to w nagrode podstawilas mu gumowa lalke. Gosc przez nieuwage ugryzl ja
                    w sutka a tak wydajac dziwne wyrazy dzwiekonasladowcze wyleciala przez otwarte
                    okno. Nie bede za Ciebie dokonywal wyobru bo nie jestem pierdolnietym polaczkiem
                    Mozesz sobie dalej ludzi oszukiwac i naciagac bo merytoryczna dyskusja z Toba
                    zupelnie mija sie z celem.
                    • Gość: dama IP: *.chello.pl 04.09.03, 16:56
                      bo nie jestem pierdolnietym polaczkie
                      > m

ciekawe... a najlepiej to oceniać się samemu, nie?

• Gość: marko IP: *.elartnet.pl 04.09.03, 16:59
                      Fajnie się czyta te twoje głupoty, a tak przy okazji to przy poprzednim wpisie
                      wcale płci nie pomyliłem, chociaż z drugiej strony to może jednak tak, bo
                      myślałem, że jesteś kobietą lub mężczyzną, ale teraz dochodzę do wniosku, że
                      jesteś obojnakiem. Nie wiesz jakiej płci jesteś, więc z tej wściekłości chcesz
                      poobrażać przedstawicieli obu płci durnymi tekstami o tamponach i długości
                      członka - bardzo tanie chwyty. Przestań już udawać, że pracujesz w super firmie
                      i zarabiasz kupę kasy, bo w to i tak Ci nikt nie wierzy, więc się nie wysilaj.
                      Mam nadzieję, że przy najbliższej okazji spotka Cię zasłużona śmierć, bo takich
                      śmieci jak Ty w Polsce naprawdę niepotrzeba.
                      • Gość: doradca IP: *.acn.waw.pl 05.09.03, 19:32

> Fajnie się czyta te twoje głupoty, a tak przy okazji to przy poprzednim
                        wpisie
                        > wcale płci nie pomyliłem, chociaż z drugiej strony to może jednak tak, bo
                        > myślałem, że jesteś kobietą lub mężczyzną, ale teraz dochodzę do wniosku, że
                        > jesteś obojnakiem. Nie wiesz jakiej płci jesteś, więc z tej wściekłości
                        chcesz
                        > poobrażać przedstawicieli obu płci durnymi tekstami o tamponach i długości
                        > członka - bardzo tanie chwyty. Przestań już udawać, że pracujesz w super
                        firmie
                        >
                        > i zarabiasz kupę kasy, bo w to i tak Ci nikt nie wierzy, więc się nie
                        wysilaj.
                        > Mam nadzieję, że przy najbliższej okazji spotka Cię zasłużona śmierć, bo
                        takich
                        >
                        > śmieci jak Ty w Polsce naprawdę niepotrzeba.
                        Nie musisz mi wierzyc bo mam odpowiednie papiery. Gdybys bnyl normalny i mial
                        odrobine wyobrazni to zapewne wiedzialbys jak to sprawdzic. Ciz jestes
                        Pierdolnietym polaczkiem , zapewne z pierdolonego Torunia. Baw sie dobrze
                        idioto.
                        • Gość: A IP: *.acn.waw.pl 05.09.03, 19:56
                          LUDZIE ten koleś -"Doradca" jest nienormalny, sfrustrowany, nie ma dziewczyny,
                          pracy i dlatego wyżywa się na bogu ducha winnych ludziach którzy chcą
                          porozmawiać kulturalnie o EUROBANKU.
                          Ten koleś nie chce o tym rozmawiać , chce ludzi poniżać obrzucać wyzwiskami,
                          popisując się swoją erudycją.
                          Koleś może napisz do "Bravo" może oni ci pomogą. Jeżeli nie masz nic do
                          powiedzenia na temat EUROBANKU oprócz wyzwisk to idź do lekarza, bo ja nie mam
                          ochoty czytać twoich idiotycznych obelg.
                          Gdybyś wypełnił aplikację do EUROBANKU to na pewno nie byłbyś zaproszony nawet
                          na rozmowe kwalifikacyjną bo jesteś osobą mało inteligentną, chamską i bez
                          kultury. A jak mówiły już osoby wcześniej nie wierzę ze jakaś firma cię w ogóle
                          zatrudnia.
                          Moim zdaniem jesteś bezrobotnym, sfrustrowanym palantem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Gość: doradca IP: *.acn.waw.pl 05.09.03, 20:17
                            Gość portalu: A napisał(a):

> LUDZIE ten koleś -"Doradca" jest nienormalny, sfrustrowany, nie ma
                            dziewczyny,
                            > pracy i dlatego wyżywa się na bogu ducha winnych ludziach którzy chcą
                            > porozmawiać kulturalnie o EUROBANKU.
                            > Ten koleś nie chce o tym rozmawiać , chce ludzi poniżać obrzucać wyzwiskami,
                            > popisując się swoją erudycją.
                            > Koleś może napisz do "Bravo" może oni ci pomogą. Jeżeli nie masz nic do
                            > powiedzenia na temat EUROBANKU oprócz wyzwisk to idź do lekarza, bo ja nie
                            mam
                            > ochoty czytać twoich idiotycznych obelg.
                            > Gdybyś wypełnił aplikację do EUROBANKU to na pewno nie byłbyś zaproszony
                            nawet
                            > na rozmowe kwalifikacyjną bo jesteś osobą mało inteligentną, chamską i bez
                            > kultury. A jak mówiły już osoby wcześniej nie wierzę ze jakaś firma cię w
                            ogóle
                            >
                            > zatrudnia.
                            > Moim zdaniem jesteś bezrobotnym, sfrustrowanym palantem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                            >
                            Niestety pierdolniety polaczku nie trafiles. Probuj dalej to moze chlopcy z
                            Eurobanku zrobia Ciebie przedstawicielem w Warszawie. Chociaz wedlug mnie dla
                            Ciebie najlepszym miejscem jest obecnie Torun. Moglbys pomoc w znecaniu sie
                            nad innymi. Powtarzam Tobie idioto, mozesz nie wierzyc. Tylko jak podam Tobie
                            adres i namiary to wtedy a) zmienisz nick b) bedziesz udawal, ze nie wiesz o
                            co chodzi c) powiesz , ze ktos sie pod Ciebie podszywal.
                            Dlatego wlasnie jestes pierdolnietym polaczkiem i zapamietaj to sobie bo dwa
                            razy nie bede Tobie kretynie powtarzal.
                            • Gość: A IP: *.acn.waw.pl 05.09.03, 20:50
                              Może nie wiesz , ale wiele osób czyta to forum.
                              Śledze twoje wywody od jakiegoś czasu i moim zdaniem jesteś popapranym
                              palantem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy jestem z Torunia czy z Warszawy nie ma najmniejszego znaczenia jestem
                              POLAKIEM lub POLKĄ i jestem z tego dumny (lub dumna) !!!!!!!!!!!
                              A ty zawsze pozostaniesz palantem bez narodowości, który chcę znaleźć pracę w
                              POLSCE ale nie umie, nie ma kwalifikacji, bo każdy pracodawca widzi że nie
                              chce takiego chama, którego jedynym argumentem jest to że ma internet i
                              niewypażony język.
                              Jest sfrustrowany,
                              Prawdziwy, normalny polaczek o godz 00:00 uprawia seks ze swoją ukochaną albo
                              dostaje dupy od dziewczyny a nasz DORADCA jest niestety samotny, i nie ma jak
                              wyzbyć się swoich frustracji!!!!
                              Biedak!!!!!
                              Bez pracy!!
                              Dziewczyny!!
                              Narodowości!!
                              Współczuję!!!
                              Nię życze wielu sukcesów!!
                              • Gość: doradca IP: *.acn.waw.pl 05.09.03, 21:21

> Może nie wiesz , ale wiele osób czyta to forum.BARDZO DOBRZE, ZE WIELE OSOB
                                CZYTA TO FORUM I NIE TYLKO TO FORUM.
                                > Śledze twoje wywody od jakiegoś czasu i moim zdaniem jesteś popapranym
                                > palantem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BARDZO MI MILO PIERDOLNIETY POLACZKU.
                                DLA CIEBIE MOGE BYC KIM SOBIE TWOJA CHORA WYOPBRAZNIA WYMYSLI.
                                >
                                > Czy jestem z Torunia czy z Warszawy nie ma najmniejszego znaczenia jestem
                                > POLAKIEM lub POLKĄ i jestem z tego dumny (lub dumna) !!!!!!!!!!!MA TO
                                OGROMNE ZNACZENIE PONIEWAZ WTEDY BARDZO LATWO SIE ZORIENTOWAC Z KIM MAMY
                                PRZYJEMNOSC LUB NIEPRZYJEMNOSC. A JEZELI NADAL NIE DOCIERA DO CIEBIE O CZYM
                                PISZE TO PROSZE BARDZO. MASZ NAJLEPSZY PRZYKLAD Z JAKIMI ZJAWISKAMI MOZNA
                                SPOTKAC SIE NP. WE WROCLAWIU. PROPONUJE ODWIEDZIC PONIZSZY ADRES.
                                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=31&w=7822346
                                JA NIE TWIERDZE, ZE W WARSZAWIE MIESZKAJA SAMI NIESKAZITELNI LUDZIE. JA NIE
                                TWIERDZE, ZE W INNYCH MIASTACH POZA WARSZAWA JEST SAME DNO I CHOLOTA. JA
                                TWIERDZE, ZE W WARSZAWIE ROWNIEZ NIE BRAKUJE IDIOTOW I PIERDOLNIETYCH
                                POLACZKOW. BO NIE MIEJSCE MA ZNACZENIE KIM JESTES ALE TO KIM JESTES MA
                                ZNACZENIE.
                                > A ty zawsze pozostaniesz palantem bez narodowości, który chcę znaleźć pracę
                                w
                                > POLSCE ale nie umie, nie ma kwalifikacji, bo każdy pracodawca widzi że nie
                                > chce takiego chama, którego jedynym argumentem jest to że ma internet i
                                > niewypażony język. NARODOWOSC MAM POLSKA I JESTEM Z NIEJ DUMNY.
                                > Jest sfrustrowany, UZYWAJ SLOW , KTORYCH ZNACZENIE ROZUMIESZ.
                                > Prawdziwy, normalny polaczek o godz 00:00 uprawia seks ze swoją ukochaną
                                albo
                                > dostaje dupy od dziewczyny a nasz DORADCA jest niestety samotny, i nie ma
                                jak
                                > wyzbyć się swoich frustracji!!!!CZLOWIEKU CZY TY NAPRAWDE JESTES AZ TAK
                                PIERDOLNIETY CZY TYLKO TAKIEGO UDAJESZ??? WIDZE, ZE ZADNE NORMALNE PRZYKLADY
                                DO CIEBIE NIE PRZEMAWIAJA WIEC NIE BEDE TOBIE WYJASNIAL, ZE SPERMA NIE TYLKO
                                WYCIEKA CI Z PRZODU ALE ROWNIEZ Z MOZGU. UPRAWIAJ SOBIE TEN TWOJ SEKS.
                                NAJLEPIEJ Z KOZA I NIEKONIECZNIE O POLNOCY. GDYBY TAK BYLO JAK SUGERUJESZ TO
                                NP. LEKARZE ZAMIAST PROWADZIC OPERACJE, KIEROWCY KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ,
                                DYZURNI POLICJANCI O OO:00 UPARWIALIBY SEKS. WEDLUG TWOJEGO PIERDOLNIETEGO
                                WYWODU NIE SA NORMALNYMI POLACZKAMI. JESLI TAK UWAZASZ, ZE TO ZYCZE TOBIE ABYS
                                POTRZEBOWAL POMOCY O 00:00 A DUZYRNY LEKARZ CZY STRAZAK ODMOWIL JEJ TOBIE
                                PONIEWAZ W TYM CZASIE WEDLUG TWOJEJ MENTALNOSCI POWINIEN UPRAWIAC SEKS A NIE
                                NIESC TOBIE POMOC. SAM SOBIE WYSTAWIASZ ODPOWIEDNIE SWIADECTWO.
                                > Biedak!!!!!WIDZE, ZE JESTES PIERDOLNIETYM POLACZKIEM DO TEGO STOPNIA, ZE
                                MASZ DOSTEP DO MOICH DANYCH OSOBOWYCH PRZEZNACZONYCH DLA URZEDU SKARBOWEGO.
                                PIERDOLISZ GLUPOTY PIERDOLNIETY POLACZKU
                                > Bez pracy!! WIDZE, ZE JESTES PIERDOLNIETYM POLACZKIEM DO TEGO STOPNIA, ZE
                                MASZ DOSTEP DO MOICH DANYCH OSOBOWYCH PRZEZNACZONYCH DLA URZEDU PRACY.
                                PIERDOLISZ GLUPOTY PIERDOLNIETY POLACZKU BO WYMYSLASZ JAKIES HEREZJE NA
                                POPARCIE KTORYCH NIE MASZ ZADNYCH DOWODOW.

> Dziewczyny!!WIDZE, ZE JESTES PIERDOLNIETYM POLACZKIEM DO TEGO STOPNIA, ZE
                                MASZ DOSTEP DO MOJEGO PRYWTANEGO ZYCIA. PIERDOLISZ GLUPOTY PIERDOLNIETY
                                POLACZKU PONIEWAZ ZAPEWNIAM CIEBIE, ZE TAK NIE JEST. DZIEWCZYNY NIE MAM BO Z
                                NIELETNIMI I DZIEWICAMI NIE ZADAJE SIE. NAJPIERW PIERDOLNIETY POLACZKU ZROZUM
                                ZNACZENIE NIEKTORYCH OKRESLEN A POZNIEJ ICH UZYWAJ.

> Narodowości!!WIDZE, ZE JESTES PIERDOLNIETYM POLACZKIEM DO TEGO STOPNIA, ZE
                                NIE DOCIERA DO CIEBIE, ZE JESTEM POLAKIEM.
                                > Współczuję!!!WIDZE, ZE JESTES PIERDOLNIETYM POLACZKIEM DO TEGO STOPNIA, ZE
                                NIE MUSISZ MI WSPOLCZUC BO NA WSPOLCZUCIA NIE POTRZEBUJE.
                                > Nię życze wielu sukcesów!!SWIETNIE. NIE MUSISZ MI PIERDOLNIETY POLACZKU
                                ZYCZYC SUKCESOW BO MI NA TWOCIH ZYCZENIACH NIE ZALZY.
                                A JESLI JUZ PRZECZYTALES TRESC LINKU KTORY TOBIE ZAPROPONOWALEM TO MOGLBYM
                                ZAUWAZYC , ZE EUROBANK MA SIEDZIBE WE WROCLAWIU. JEZELI JEGO PRACOWNICY
                                PODZIELAJA POGLADY ZAPRZENTOWANE POD TYM LINKIEM TO GRATULUJE. JA W
                                PRZECIWIENSTWIE DO PIERTDOLNIETYCH POLACZKOW SZANUJE INNE NARODOWOSCI I
                                MNIEJSZOSCI NARODOWE. NIESTETY ROZCZARUJE CIEBIE PIERDOLNIETY POLACZKU I MAM
                                NADZIEJE, ZE POPISY TEGO MIESZKANCA WROCLAWIA NIE SA CHARAKTERYSTYCZNE DLA
                                POZOSTALYCH MIESZKANCOW WROCLAWIA. TAKA JEST MOJA OPINIA PIERDOLNIETY POLACZKU
                                A TO CO SOBIE NAPISZESZ TO JUZ TWOJ PROBLEM KRETYNIE.
                                ZYCZE POSTEPOW W DALSZYM LECZENIU.
                                • Gość: A IP: *.acn.waw.pl 05.09.03, 21:38
                                  Widze że się trochę zdenerwowałes moze weź OXAZEPAM, albo RELANIUM, bo
                                  rozwalisz komputer.
                                  Nie przejmuj się może za kilka lat cię wyleczą!!!!!!
                                  Widzę że nie lubisz jak mówi się o tobie prawdę.
                                  Lekarze mają duzo do zrobienia!!!
                                  Ale, że dają tak bradzo chorym dostęp do internetu ???
                                  • Gość: doradca IP: *.acn.waw.pl 05.09.03, 21:47

> Widze że się trochę zdenerwowałes moze weź OXAZEPAM, albo RELANIUM, bo
                                    > rozwalisz komputer.
                                    > Nie przejmuj się może za kilka lat cię wyleczą!!!!!!
                                    > Widzę że nie lubisz jak mówi się o tobie prawdę.
                                    > Lekarze mają duzo do zrobienia!!!
                                    > Ale, że dają tak bradzo chorym dostęp do internetu ???
                                    Niestety pierdolniety polaczku nie jestes w stanie mnie zdenerwowac a na Twoja
                                    glupote ludzkosc nie zna lekarstwa. I pamietaj aby nie onanizowac psa sasiada
                                    bo pozniej bedziesz mial klopoty z Towarzystwem Opieki Nad Zwierzetami. I
                                    tylko nie pisz mi czy to z autopsji. Zapewniam Ciebie, ze nie.
                                    Zegnam bez wyrazow szacunku pierdolniety polaczku.
                                    • Gość: A IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 05.09.03, 22:12
                                      Eurobank to wspaniała firma dająca pracę kilkuset tysiącom ludzi. Mam nadzieję
                                      ze nie bierzecie poważnie wypowiedzi niektórych ludzi którzy nie mają pojęcia o
                                      tej firmie...
                                      Widzę że brakuje im już argumentów...
                                      To ze nie wszystkim Eurobank nie odpowiedział na aplikacje , to przykre, ale
                                      niestety taka jest w Polsce rzeczywistość. Jeżeli chcesz dostać odpowiedź to
                                      nie wypełniaj formularza na stronie:www.eurobank.pl bo jeżeli im się nie
                                      spodobasz to do ciebie nie zadzwonią.
                                      Jesteś zdesperowany i nie możesz znaleźć pracy i obojętne jest ci czy
                                      odpowiedzą ze : bardzo nam przykro ale..." czy nie, to dalej wypełniaj
                                      formularz i to szybko bo rekrutacja już się kończy ...
                                      Eurobank odpowiada ludziom których chce przyjąć.
                                      A osoby które nie miały z tym bankiem nic do czynienia niech siedzą cicho.
                                      (mówię tu o niejakim DORADCY)
                                      • Gość: doradca IP: *.acn.waw.pl 05.09.03, 22:20

> Eurobank to wspaniała firma dająca pracę kilkuset tysiącom ludzi. Mam
                                        nadzieję
                                        > ze nie bierzecie poważnie wypowiedzi niektórych ludzi którzy nie mają
                                        pojęcia o
                                        >
                                        > tej firmie...
                                        > Widzę że brakuje im już argumentów...
                                        > To ze nie wszystkim Eurobank nie odpowiedział na aplikacje , to przykre, ale
                                        > niestety taka jest w Polsce rzeczywistość. Jeżeli chcesz dostać odpowiedź to
                                        > nie wypełniaj formularza na stronie:www.eurobank.pl bo jeżeli im się nie
                                        > spodobasz to do ciebie nie zadzwonią.
                                        > Jesteś zdesperowany i nie możesz znaleźć pracy i obojętne jest ci czy
                                        > odpowiedzą ze : bardzo nam przykro ale..." czy nie, to dalej wypełniaj
                                        > formularz i to szybko bo rekrutacja już się kończy ...
                                        > Eurobank odpowiada ludziom których chce przyjąć.
                                        > A osoby które nie miały z tym bankiem nic do czynienia niech siedzą cicho.
                                        > (mówię tu o niejakim DORADCY)
                                        Pierdolniety polaczku z Torunia. Zastanow sie o czym Ty piszesz???Prezcyztaj
                                        sobie troche wywiadow Twojego idola. Kim TY pierdolniety polaczku z torunskiej
                                        budowlanki jestes, ze bedziesz mowil mi czy mam siedziec cicho.??? Apelowac to
                                        sobie mozesz pierdolniety polaczku do swoich przyjaciol z sld. I na przyszlosc
                                        jak przepisujesz manifesty komunistyczne to podawaj zrodlo bo inaczej
                                        pierdolniety polaczku popelniasz plagiat. Do Torunia wracaj bolszewicki
                                        parchu. Pomagaj uczniom i rodzicom tych co molestuja nauczyciela. To najlepsze
                                        zajecie dla Ciebie. I na koncu nie zajmuj sie pedofilia bo to jest karalne.
                                        Nie tylko w Polsce.
                                        • Gość: A IP: *.acn.waw.pl 05.09.03, 22:39
                                          Chyba już pora zażyć RELANIUM!!

Niedługo 00:00, potem poczujesz się lepiej i znowu możesz wszystkie wyzwiska
                                          wyrzucać na forum .
                                          Ale może nam nie " jerdolnięty polaczek" coś napisze o EUROBANKU.??!!!
                                          Nie ma nic do powiedzenia a się mądrzy ...
                                          Może przerzucisz się na inne forum np. piłka nożna!!!!
                                          To do ciebie pasuje DORADCO!!!! piłka nożna i mordobicie...

• Gość: doradca IP: *.acn.waw.pl 05.09.03, 22:50
                                            Pierdolniety polaczku gdybys czytal uwaznie moje wypowiedzi to znalazlbys cos
                                            takiego jak odeslanie do tego artykulu
                                            Źródło Artykuł ukazał się w czasopiśmie Profit 08/03 na stronie 8
                                            profit.redakcja.pl/archiwum/artykul.asp?Artykul=1646&Strona=2
                                            Pierdolnij sie idioto w ten pusty leb bo o pilce noznej, siatkowce, tenisie to
                                            Ty pierdolnieta istoto nie masz najmniejszego pojecia. A co do polnocy to masz
                                            jakas obsesje. Co znowu Twoja koza miala udawany orgazm??? Moze wlozyles nie w
                                            ten co trzeba otwor i poplynela piekna brazowa kupa??? Nie martw sie, Twoj
                                            lekarz rodzinny nazywany weterynarzem znajdzie na takie zachowanie lekarstwo.
                                            Baw sie dobrze pierdolniety polaczku z torunskiej budowlanki.
                                            • Gość: A IP: *.acn.waw.pl 05.09.03, 22:55
                                              No znowu nie zażyłęś RELANIUM!!!
                                              Nie martw sie, Twoj
                                              lekarz rodzinny nazywany weterynarzem znajdzie na takie zachowanie lekarstwo.
                                              Al jeżeli nie czytam twych wymiocin szczegółowo to mi wybacz, ale to straszne
                                              bzdury, bez sensu....
                                              Może zażyjesz RELANIUM!!
                                              Może twoje wypowiedzi będą bardziej zrozumiałe!!

• Gość: doradca IP: *.acn.waw.pl 05.09.03, 23:21

> No znowu nie zażyłęś RELANIUM!!!
                                                > Nie martw sie, Twoj
                                                > lekarz rodzinny nazywany weterynarzem znajdzie na takie zachowanie lekarstwo.
                                                > Al jeżeli nie czytam twych wymiocin szczegółowo to mi wybacz, ale to
                                                straszne
                                                > bzdury, bez sensu....
                                                > Może zażyjesz RELANIUM!!
                                                > Może twoje wypowiedzi będą bardziej zrozumiałe!!
                                                >
                                                Pierdolniety polaczku powtarzasz sie z tym relanium. Ja nie musze takiego
                                                specyfiku zaztwac. Nastepna kwesytia. Najpierw mi cos zarzucasz a pozniej nie
                                                potrafisz przyznac sie do bledu zaslaniajac sie, ze czegos nie przeczytales.
                                                No i to powtarzanie po kims. Po porstu typowe dla pierdolnietego polaczka z
                                                torunskiej budowlanki. A ponadto pierdolniety polaczku powinienes wiedziec co
                                                do powiedzenia ma Twoj pryncypal. Przepraszam, ze uzylem nie zrozumialego dla
                                                Ciebie slowa. Coz czasami mam nadzieje, ze takie egzemplarze jak Ty jeszcze
                                                mozna wyleczyc ale nadzieja matka ....sam sobie dopisz PIERDOLNIETY POLACZKU.
                                                • Gość: A IP: *.acn.waw.pl 05.09.03, 23:59
                                                  Jeżeli chociaż raz spróbujesz przeczytać to co napisałeś i zrozumiesz to że
                                                  jesteś już na tyle mądry aby przerzucić się na OXAZEPAM...
                                                  A Ta Budowlanka i Toruń to dobre...
                                                  Pewnie masz jakieś traumatyczne przeżycia związane z Toruniem albo z budowlanką.
                                                  Spróbuj tym razem zasnąć po RELANIUM. Nie myśl już o TORUNIU to przeszłość ...
                                                  Budowlankę też masz już za sobą ... teraz jesteś wśród przyjaciół w białych
                                                  kitlach,.. zaraz przyniosą ci zastrzyk , i zaśniesz , marząc o EUROBANKU
                                                  i "jerdolniętych polaczkach".
                                                  Tak, Tak
                                                  Nienormalny popaprańcu!!!!

• Gość: doradca IP: *.acn.waw.pl 06.09.03, 00:09

> Jeżeli chociaż raz spróbujesz przeczytać to co napisałeś i zrozumiesz to że
                                                    > jesteś już na tyle mądry aby przerzucić się na OXAZEPAM...
                                                    > A Ta Budowlanka i Toruń to dobre...
                                                    > Pewnie masz jakieś traumatyczne przeżycia związane z Toruniem albo z
                                                    budowlanką
                                                    > .
                                                    > Spróbuj tym razem zasnąć po RELANIUM. Nie myśl już o TORUNIU to
                                                    przeszłość ...
                                                    > Budowlankę też masz już za sobą ... teraz jesteś wśród przyjaciół w białych
                                                    > kitlach,.. zaraz przyniosą ci zastrzyk , i zaśniesz , marząc o EUROBANKU
                                                    > i "jerdolniętych polaczkach".
                                                    > Tak, Tak
                                                    > Nienormalny popaprańcu!!!!
                                                    >
                                                    Pierdolnij sie w ten pusty leb idioto, pierdolniety polaczku.
                                                  • Gość: A IP: *.acn.pl / *.acn.pl 11.09.03, 00:21
                                                    "Pierdolnij sie w ten pusty leb idioto, pierdolniety" doradco!!!
                                                    Przerzuć sie na MILLENIUM tez oszukuje ludzi wiem coś o tym.
                                                    Może napiszesz coś o rzeczywistym oszustwie a nie tylko twory twojej chorej
                                                    wyobraźni?!?!?
                                  • Gość: kati IP: *.Astral.Lodz.PL 06.09.03, 12:06
                                    Słuchajcie zignorujcie tego doradcę, nie komentujcie jego postów, bo tylko
                                    zniżacie się do jego poziomu. To jest forum "Praca" i na tym się skoncentrujmy.
                                    Są tu osoby, które chcą zasięgnąć pewnych informacji, a czytając takie bzdety,
                                    nikomu do niczego nie potrzebne, nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Więc
                                    dajcie sobie spokój z tym doradcą, OK?
                                    • Gość: doradca IP: *.acn.waw.pl 06.09.03, 23:13
                                      Gość portalu: kati napisał(a):

> Słuchajcie zignorujcie tego doradcę, nie komentujcie jego postów, bo tylko
                                      > zniżacie się do jego poziomu. To jest forum "Praca" i na tym się
                                      skoncentrujmy.
                                      >
                                      > Są tu osoby, które chcą zasięgnąć pewnych informacji, a czytając takie
                                      bzdety,
                                      > nikomu do niczego nie potrzebne, nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Więc
                                      > dajcie sobie spokój z tym doradcą, OK?
                                      A moze tak jeszcze transaprent wywiesisz zeby mnie ignorowac. Oczywiscie masz
                                      do tego prawo, ale kiedy widze jakas glupote ( np. Eurobank zamierza zatrudnic
                                      kilkaset tysiecy osob , wiec pospieszcie sie wypelniac aplikacje) to wysmiewam
                                      to w sposob godny tej osoby ktora cos takiego napisala. Oczywiscie mozesz i
                                      powinnas mnie ignorowac poniewaz jezeli jestes specjalistka od oszukiwania i
                                      naciagania to powinnas mnie ignorowac. Zycze powodzenia.
                                      Mam nadzieje, ze nie bede musial Tobie odpowiadac bo podobno zamierzasz mnie
                                      ignorowac.
                                      • Gość: doradca_doradcy IP: *.zglobice.sdi.tpnet.pl 15.09.03, 15:04
                                        Na szczęście nie mam do czynienia na codzień z takimi ludźmi jak Ty, szanowny i
                                        uczony DORADCO :) Obawiam się, iż wtedy sam musiałbym rozważyć wizytę u
                                        psychiatry. Moim zdaniem swoim wątpliwym "obyciem" w świecie, słabo
                                        udawaną "mądrością" i wcale nie udawanym, dopracowanym wręcz do perfekcji
                                        trzepakowym chamstwem próbujesz zatuszować swoją nieskalaną nawet odrobiną
                                        kultury ignorancję. Owszem, pojawia się w Twoich listach górnolotne słownictwo
                                        i błyskotliwe docinki, jednak jedyną rzeczą, jaka nasuwa się po ich zgłębieniu
                                        jest pytanie: "Na jakiej stronie Ty to znalazłeś?!". Dziś, w dobie telefonów
                                        komórkowych i internetu każdy prostak, który tak jak Ty osiągnął "apogeum"
                                        umiejętności informatycznych, pozwalających na przeglądanie stron i bluzganie
                                        na forum, może mimo swej głupoty kreować się na kosmopolitę i wielkiego
                                        myśliciela. Szkoda tylko, że na codzień bazgrając kredą po ścianie lub chodniku
                                        pisze "chuj" przez samo "h".
                                        W tej sytuacji, drogi Doradco, radziłbym nie przejmować się opiniami innych
                                        użytkowników forum, którzy na pewno nie dojrzali jeszcze do tak wysokiego
                                        poziomu zrozumienia wszechświata, jaki prezentuje Twój wielce oświecony umysł i
                                        kontynuować swoje wywody o Polaczkach i oszustach :)
                                        Na pewno każdy chciałby dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat ;)

Pozdrawiam i życzę miłej zabawy!
                                        • Gość: doradca IP: *.acn.pl / *.acn.pl 15.09.03, 16:18
                                          Nie wiem kim jestes i skad jestes ale dla mnie jestes pierdolonym polaczkiem,
                                          ktory jedyne co potrafi to podszywac sie pod kogos kim nie jest. Nie pij tyle
                                          synku, Lwem Rywinem nie bedziesz a jak masz klopoty z pamiecia to moga Ciebie
                                          przebrac za Ole Jakubowska i nie bedziesz musial wypisywac sie z SLD.
                                          Baw sie dobrze. Najlepiej sam ze soba, zeby innym krzywdy nie czynic.
                          • Gość: GEPARD!! IP: *.dywizjon.net / 192.168.1.* 06.09.03, 23:31

> LUDZIE ten koleś -"Doradca" jest nienormalny, sfrustrowany, nie ma
                            dziewczyny,
                            > pracy i dlatego wyżywa się na bogu ducha winnych ludziach którzy chcą
                            > porozmawiać kulturalnie o EUROBANKU.
                            > Ten koleś nie chce o tym rozmawiać , chce ludzi poniżać obrzucać wyzwiskami,
                            > popisując się swoją erudycją.
                            > Koleś może napisz do "Bravo" może oni ci pomogą. Jeżeli nie masz nic do
                            > powiedzenia na temat EUROBANKU oprócz wyzwisk to idź do lekarza, bo ja nie
                            mam
                            > ochoty czytać twoich idiotycznych obelg.
                            > Gdybyś wypełnił aplikację do EUROBANKU to na pewno nie byłbyś zaproszony
                            nawet
                            > na rozmowe kwalifikacyjną bo jesteś osobą mało inteligentną, chamską i bez
                            > kultury. A jak mówiły już osoby wcześniej nie wierzę ze jakaś firma cię w
                            ogóle
                            >
                            > zatrudnia.
                            > Moim zdaniem jesteś bezrobotnym, sfrustrowanym palantem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                            >
                            ty kretynko nie obrażaj DORADCY BO TO ON JEST GOŚĆ KTÓRY MA TAKI WIELKI MÓŻG O
                            JAKIM TY ŚMIECIARO MOŻESZ POMARZYĆ..ON PISZE PRAWDE I JA TEŻ!!!!!1
                            • Gość: PSEUDO KRETYNKA IP: 195.205.44.* 20.09.03, 14:42
                              DORADCO, MUSISZ BYC SKOŃCZONYM FRAJEREM ZEBY OBRAŻAĆ LUDZI PRACUJĄCYCH DLA
                              EUROBANKU. jA PRACUJE I JESTEM ZADOWOLONA ,
                              kretyn z ciebie!!!!!!!!!!!
                              • Gość: mmmm IP: *.tkdami.net 21.09.03, 22:56
                                Wpełni popieram powyższe. Zostałam zaproszona do Eurobanku na kolejną rozmowę
                                i jeżeli tak zachowują się oszuści to oby wszyscy pracodawcy byli
                                takimi "oszustami".Żadna firmia do której jechałam na rozmowę w sprawie
                                przyjęcia do pracy(było ich jakieś 20) nie zwróciła mi kosztów podróży a
                                Eurobank tak! to po pierwsze po drugie mimo, iż było naprawdę ciężko dało się
                                odczuć poszanowanie dla starającego, a wiadomo że bywa różnie u innych.
                                Rekrutyjący naprawdę starali się poznać dokładnie kandydatów (3 wywiady 3
                                zadania). Sam prezes rozmawiał z nami a nie zamykał się na niedostępnym
                                piętrze jak w innych firmach. Na pewno nie będę miała do nich żalu nawet jeśli
                                mi się nie uda. To pierwsza firma która potraktowała mnie poważnie - stawiając
                                określone wymagania i oferując wreszcie!!!!!! normalne zasady zatrudnienia.
                                Pozdrawiam wszystkich tym którym się udało i tym którym się uda bo rekrutacja
                                cały czas trwa - nie martwcie się ja czekałam jakieś 2 miesiące na zaproszenie
                                na pierwszą rozmowę. A ty cały doradco jak jesteś taki mądry to MOŻE DASZ
                                NAMIARY NA UCZCIWĄ PRACĘ W MIEŚCIE NIE STOŁECZNYM NADMIENIAM IŻ MOŻE NIE
                                JESTEM TAK DOBRZE WYKSZTAŁCONA JAK TY ALE KULTURY MAM NA PEWNO WIĘCEJ
                                • Gość: Lord Bobick IP: *.acn.pl / *.acn.pl 22.09.03, 09:52
                                  I po jaką cholerę ta jałowa dyskusja? Eurobank robisz szum, a ich pracownicy
                                  zaśmiecają forum swoimi pozytywnymi postami. Niestety dobrą marke firmy tworzą
                                  jej klienci a nie pracownicy. To klient ustala czy to dobre czy nie. Pracownik
                                  może tylko podnosic poziom obsługi, itp. Ale to nie on ocenia czy jest to super
                                  czy odwrotnie. Zaczekajcie do otwarcia i wtedy sie podniecajcie. Zwrot kosztów
                                  podróży przez firmy jest normalny - chyba, że firmy te są jakies malutkie i
                                  odpowiadasz na jakieś ogłoszenia drobne o pracy. Ja kiedyś też miałem miec
                                  rozmowe i zwrot kosztów zapewniony i choc mieszkam w stolicy to miałem jechac
                                  do Poznania. Pewnie bym pojechał ale juz wtedy miałem konkretniejsza
                                  propozycje, wiec grzecznie odmówiłem.
                                  Poza tym czemu sie tak przyczepiliście do doradcy? Czemu doradca ma wam szukac
                                  pracy w całej Polsce? Doradca komentuje to co uważa za słuszne skomentowania i
                                  tyle. I fakt, ma duża wiedze hehe... I nie piszcie juz o Eurobanku póki nie
                                  wystartuje - teraz to zwykła propaganda!!!
                                  • Gość: Pracownik IP: *.acn.pl / *.acn.pl 22.09.03, 16:37
                                    Drogi Lordze
                                    Forum jest po to aby każdy mógł wyrazić swoją opinię.Jeżeli nie chcesz w niej
                                    uczestniczyć to się do niej nie przyłanczaj.
                                    Forum Praca jest po to aby o niej pisać, a Firmę w tym przypadku Europank
                                    stanowią nie tylko klienci ale i pracownicy, którzy mają ochotę wyrazić swoją
                                    opinię. Nie piszemy przecież o ofercie tego banku tylko o pracy lub rekrutacji.
                                    Ja będę pisała to, na co będę miała ochotę, bo żyje w wolnym kraju!!!!!!!!!
                                    • Gość: Loed Bobick IP: *.acn.pl / *.acn.pl 22.09.03, 19:26
                                      ty robisz reklame czegoś czego nie mozna skoonfrontowac... Watpila reklame, bo
                                      języka polskiego dobrze nie znasz, a na jakieś "urzedniczo-biurowe" stanowisko
                                      aplikowałaś... Owszem forum jest od dyskusji ale rzeczowej, a nie na poziomie
                                      żałosnym - tylko wy macie racje, bo tam pracujecie, reszta musi sie z tym
                                      faktem zgodzić! Tylko co to za dyskusja? Wiem, ze nie zaniechasz tutaj pisac,
                                      bo musisz robić reklame - w końcu bank Ci płaci, a Ty klientów nie
                                      obsługujesz...
                                      • Gość: Pracownik IP: *.acn.pl / *.acn.pl 22.09.03, 20:07
                                        Raczej ty jesteś żałosny!!!!!
                                        Reklamę to ty robisz bo po co tu piszesz jeżeli dyskusja jest żałosna, no po
                                        co!!!!!!!!!?????????
                                        To ty prowokujesz swoimi wymysłami do pisania. Mówię tu o reklamie za którą mi
                                        podobno płacą, a o której ja nic nie wiem. Jeżeli ktoś pisze takie bzdury to
                                        nie można pozostawić ich bez odzewu.
                                        A jak mi nie podoba się dyskusja to w niej nie uczestniczę. Żyjemy w wolnym
                                        kraju i mamy prawo do pisanie tego co nam się podoba i gdzie nam się podoba.
                                        Jeżeli mnie nie interesuje Eurobank to nawet nie zaglądam do tego forum.
                                        A co do racji to z mojego punktu widzenia to ty (wybacz że z małej litery ale
                                        ty też tak wy napisałeś) uważasz ze masz rację. Insynuujesz że jesteśmy
                                        totalnie nie wykształceni, nie znamy języka polskiego i w ogóle nie warto z
                                        nami rozmawiać. Jeżeli ktoś mnie atakuje to się bronię i tyle. A takie
                                        argumenty są żadne.
                                        Jeżeli będziesz kierował ataki w stronę firmy to może nie wezmę tego do siebie
                                        ale jeżeli wyzwiska i chore insynuacje są skierowane bezpośrednio w moją stronę
                                        to zawsze będę odpowiadać.
                                        Agresywność waszych wypowiedzi (twoje, doradcy) powoduje że zaczynam się
                                        zastanawiać co wam ta firma przeszkadza, kolejny bank, kolejna firma dająca
                                        zatrudnienie wielu ludziom . Czy to zazdrość, czy konkurencja dla waszych
                                        wielkich wspaniałych firm?

P.S.
                                        A błędów nie robi tylko ten co nić nie robi!!!!!

• Gość: Lord Bobick IP: *.acn.pl / *.acn.pl 22.09.03, 20:29
                                          Patrz i odpowiedz tylkow tej kwestii - reszta mnienie interesuje:

"Reklamę to ty robisz bo po co tu piszesz jeżeli dyskusja jest żałosna, no po
                                          co!!!!!!!!!?????????"
                                          - piszę, bo jak sama słusznie zauwazyłaś jest wolność słowa. Jednak słodzić
                                          samemu sobie nie jest jakims miłym etycznie akcentem. Mozna co najwyżej
                                          wymiotowac od takich tekstów jak pierwsze w tej jałowej dyskusji...

"uważasz ze masz rację. Insynuujesz że jesteśmy totalnie nie wykształceni, nie
                                          znamy języka polskiego i w ogóle nie warto z nami rozmawiać"
                                          - nie twierdze, ze we wszystkim mam rację. tutaj nawet nie uważam sie za
                                          mentora. Poprostu stwierdzam fakt, iz żałosne jest zachwalanie samego siebie i
                                          słodzenie sobie. Wybacz ale twierdzenie, że jesteście najlepsi to możecie sobie
                                          wsadzić głeboko do szuflady, bo rynek zweryfikuje tę kwestię. Jesteście
                                          niewykształceni i języka polskiego nie znacie. Rażące błedy ortograficzne aż
                                          kłują w oczy i nie przystoi robić aż takich byków pracownikowi biurowemu. Nie
                                          warto z Wami gadać, bo jesteście ograniczeni.

"Jeżeli będziesz kierował ataki w stronę firmy to może nie wezmę tego do siebie
                                          (...) Agresywność waszych wypowiedzi (twoje, doradcy) powoduje że zaczynam się
                                          zastanawiać co wam ta firma przeszkadza, kolejny bank, kolejna firma dająca
                                          zatrudnienie wielu ludziom . Czy to zazdrość, czy konkurencja dla waszych
                                          wielkich wspaniałych firm?"
                                          Kieruję ataki? Ja tylko wyrażam pogląd, że to żałosne! Przeciez sama napisałaś,
                                          że firma to WY! Więc jednak nie utożsamiasz sie z EB? Poza tym czytasz co
                                          dziesiąty wers? Pisałem już, ze nie mam żadnych pretensji czy niesnasek wobec
                                          Eurobanku. Nie mam powodów, by zwalczac ten bank. Jednak denerwuje mnie to, co
                                          dzieje sie na forum. Jesteście albo uposledzeni umysłowo, albo zrobili wam wode
                                          z mózgu (a może wogóle go nie mieliście). Czytanie jacy to jesteście zajebiści
                                          i jacy bardziej zajebiści będziecie to nie jest ciekawa lektura na tym forum.
                                          Nie macie nawet żadnych dowodów, by to potwierdzić. Ot gadacie by gadac...
                                          • Gość: Pracownik IP: *.acn.pl / *.acn.pl 22.09.03, 21:47
                                            Mamy do tego prawo!!!!!!!
                                            I nikt nie będzie mi zabraniał pisać to co mi sie podoba.
                                            A jak tobie sie nie podoba to nie czytaj.
                                            To chyba tyle co miałam do powiedzenia do Lorda.
                                            Sprawdz swoje wypowiedzi i ich poprawność z j. polskim!!!!
                                            Mądralo!!!
                                            • Gość: Unlord IP: *.zurich.pl 21.11.03, 17:59
                                              Nie jestem znajomym Lorda .. Chciałem nadmienić tylko jedna sprawe ... wolnosc
                                              to ty masz kobieto ale troszeczke wyimaginowana ... Ot to wszystko orass wiecej
                                              Hauznera a nas zeszre cholera ( wyraz seszre napisany jest w ten spsob
                                              celowo ) .
                                  • Gość: doradca IP: 62.233.201.* 21.11.03, 16:29
                                    Szanowny Lordzie.
                                    Tak jak zakładałem nie musiałem długo czekać na efekty. Sztandarowa pozycja
                                    Eurobanku jak LTL okazała się prawdziwym niewypałem. Cytuje. Sąd Rejonowy w
                                    Lublinie ogłosił w piątek upadłość Lubelskiego Towarzystwa Leasingowego, o
                                    upadłość wnioskował zarząd spółki - poinformowała spółka w komunikacie.
                                    Przypominam, że w jednym z postów sygnalizowałem taki scenariusz. Ja w
                                    przeciwieństwie do jordolnietych pracowników z Eurobanku nauczony jestem pokory
                                    wobec swiata finansow i ekonomii. Ciekawey jestem teraz ile nasi dzielni
                                    pracownicy z tej budy pt. Eurobank będą musieli wypracować sprzedaży aby pokryć
                                    straty jakie ten tzw. bank poniósł na inwestycji. Podniosą kredytobiorcom stopę
                                    procentową??? Tak też można. I coś na koniec. To nie JA powinienem udać się do
                                    psychiatry ale ......a niech im będzie, ze zostaną pominięci. Nie zasługują na
                                    nic wiecej.
    • Gość: iizaaa IP: *.media4.pl / *.media4.pl 22.11.03, 22:26
      ile sie zarabia w eurobanku?;)analityk biznesowy, specjalista ds rozwoju
      produktów bankowych????
      • 31.03.04, 15:06
        I gdzie jest obserwator?:)))))) obsmialam sie jak norka:)))) czyzby zasluzony
        szlag go trafil??
        --
        pozdrawiam:)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.