Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Maciej Popowicz - internetowy człowiek roku. Na pewno?

• Gość: Gość IP: *.chello.pl 10.01.08, 11:05
      Wielu osobom pomogło szczęście. Ludwik Pasteur, Alfred Nobel, Maria Curie Skłodowska... Przykłady można mnożyć.
      I nasuwa się pytanie do "Realnie patrząc" - czy te osoby też nie zasługują na miano (...), gdyż pomógł im przypadek?
      Każdy z nas w swoim życiu ma wiele "przypadków", ale czy je wykorzystujemy?
      Sądzę, że jesteś zawistny i ... trochę zazdrościsz.
    • Gość: Gość IP: 83.15.80.* 10.01.08, 11:05
      Jak by nie kombinował, to oni są w Polsce pierwsi z tym portalem i czas już był najwyższy. Co nam ztego portalu w Niemczech, czy Ameryce. Ale w naszej polskiej naturze jest ponarzekać, a można jeszcze zgnoić i obrzucić błotem jak to często internauci mają w zwyczaju.
    • Gość: Gość IP: *.de.ibm.com 10.01.08, 11:05
      czytam i jak widzę portal jednak podzielił a nie połączył.. To znaczy tych, kórzy z niego korzystają POMIMO pewnych niedogodności na pewno połączył. Tych, którym jednak przeszkadza wolne tempo zaliczam do grona młodzeży, która nie pamięta czasów sprzed Internetu, kiedy to królowały pierwsze PCty działjące wolniej niż zegarki naszych dzieci.
      Serwis jest OK - daje taką funkjonalność jaka w zupełności wystarcza do odnalezienia starych znajomych ze szkół, z klas. Ja dowiedziałem się od kolegi "z biurka obok" i sam zaraziłem tym kilku znajomych. A o portalu zacząłem czytać dopiero jak osiągnął tak wielką popularność. Wygląda na to, że media zaspały i teraz starają się to nadrobić :) Dobrze im tak bo nasza-klasa to dowód na to, że bez mediów, przez słowo szeptane reklama działa lepiej i trafia do właściwej grupy adresatów.
    • Gość: Gość IP: *.adsl.inetia.pl 10.01.08, 11:05
      Czy tylko kasa tu się liczy??? Dzięki "naszej klasie" "wyleczyłem" się ze sklerozy i na nowo poznałem moich pierwszych przyjaciół z przed 37 laty!!! "Zapchany" serwer, świadczy o tym, że nie tylko ja tak myślę. Dzięki.
    • Gość: Gość IP: *.adsl.inetia.pl 10.01.08, 11:05
      Czy tylko kasa tu się liczy??? Dzięki "naszej klasie" "wyleczyłem" się ze sklerozy i na nowo poznałem moich pierwszych przyjaciół z przed 37 laty!!! "Zapchany" serwer, świadczy o tym, że nie tylko ja tak myślę. Dzięki.
    • Gość: Gość IP: *.and-net.pl 10.01.08, 11:05
      serwis nie dział :P nie należy się nagroda za nic, pomysł skopiowany, a za kopiowanie innych to sie nie daje nagród chyba :)
    • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.08, 11:05
      Jestem za, wszystkimi palcami. Super sprawa nasza-klasa.pl. To nic, ze w USA juz coś takiego było wczesniej, ale jakoś do tej pory nikt tego nei zrobił na polskim rynku.
    • Gość: Gość IP: *.ghnet.pl 10.01.08, 11:05
      Hmm, przeczytałam większość komentarzy...
      Po pierwsze do Adeli - zaloguj się, popatrz, potem krytykuj ;-). A druga rada... po co zamieszczać tyle razy tego samego posta? Aż tak bardzo chcesz, żeby Cię ktoś zauważył a najlepiej zaatakował?
      Zalety naszej-klasy? Wspomniany brak anonimowości! Równouprawnienie - nie trzeba mieć zaproszenia, jak na grono.net, żeby się zalogować. Co to znaczy? Wystarczy spojrzeć na liczbę userów grona... o połowę mniejsza. A jak się okazuje, równy dostęp nie oznacza wcale obniżania poziomu dyskusji ;-).
      Że ludzie pokazują zdjęcia ślubne. Hmm, na zdjęcia klasowe jest miejsce w galerii klasowej, a w naszych prywatnych umieszczamy takie, by było widać co się z nami porobiło od czasu ukończenia szkoły :-P. Proste! I urocze :-)
      Pozdrawiam wszystkich. Adelę też :-D
    • Gość: Gość IP: 62.49.232.* 10.01.08, 11:05
      Pomijajac kwestie orginalnosci, uwazam ze nagradzanie kogos za cos co nie dziala to jakas pomylka.
    • Gość: Gość IP: 62.49.232.* 10.01.08, 11:05
      Pomijajac kwestie orginalnosci, uwazam ze nagradzanie kogos za cos co nie dziala to jakas pomylka.
    • Gość: Gość IP: 217.17.34.* 10.01.08, 11:05
      Za 2 lata o serwisie nikt nie będzie pamiętał, będzie podobnych 20 a ja mam serdecznie dość kumpli z klasy z przed 20 lat. Zwinie się szybciej niż się rozwinął ale kolesiowi chwała za szybką kase. Venture się na niej pośliźnie na 105% !!! Na czym zarobi te banki $ ?
    • Gość: Gość IP: *.money.pl 10.01.08, 11:05
      Serwis jes warty 15 mln a on sprzedal 20% = 3 mln
    • Gość: Gość IP: *.sileman.net.pl 10.01.08, 11:05
      Serwis Nasza-klasa.pl powstał później aniżeli inny polski podobny serwis Szkolnelata.pl Ma to duże znaczenie, bo w 2002 roku użytkowników internetu było znacznie mniej aniżeli jest to teraz. Nasza-klasa.pl istnieje krócej, ale za od momentu, gdy liczba użytkowników internetu nagle się zwiększyła. Mówiąc inaczej, gdyby Szkolnelata.pl powstały odrobinę później, to może byłaby inna sytuacja.
    • Gość: Gość IP: *.dip.t-dialin.net 10.01.08, 11:05
      Serwery tego serwisu sa okropne . Co chwilke sa przeciazone ..
    • Gość: Gość IP: 212.76.37.* 10.01.08, 11:05
      oczywiscie zasłuzenie.serwis darmowy(w odróznieniu od innych tego typu )tylko wolny serwer,nie zdąrza .ogólnie przy wejściu przed południem jest ok,później zaczynają się problemy.co do sprzedaży udziałów jednak twórca łamie prawo: powinien miec zgodę uczestników bo, jakby nie patrzeć,na tym serwisie są dane osobowe ponad 3mln już ludzi,ze zdjęciami włącznie-a to moze zostac niewłaściwie wykorzystane przy np.inwigilacji.dane osobowe(imie,nazwisko,rok urodzenia itd)nie powinny być bez zgody zainteresowanych sprzedawane !!!
    • Gość: Gość IP: *.chello.pl 10.01.08, 11:05
      no wlasnie, wyborczej serwisy nic nie dostaly i gul im skacze :)
      zrobili jakis serwis bryla i plotek ale to niestety marne stronki
    • Gość: Gość IP: 89.243.218.* 10.01.08, 11:05
      Polacy sie rozjezdzaja po swiecie, nasza-klasa to sposob na znalezienie starych znajomych. Mozna ich szybko zobaczyc na zdjeciu, wyslac jedno albo dwa zdania pozdrowienia, ucieszyc sie przez 5 sekund. I za chwile powtorzyc cala operacje, z nastepnym znajomym z listy okolo 100 (ktora ciagle rosnie). Wiekszosci tych ludzi nie zna sie wcale nie z ogolniaka czy podstawowki; wielu zna sie tylko z widzenia. O to chodzi w tej stronie, wszystko jedno czy celowo czy nie. Po prostu koniunktura jest dobra. Strona nasza-klasa.pl, jesli sprawdzic uzywajac komendy nslookup, ma 22 adresy IP, a i tak ciagle serwery sa przeciazone. Zastanawia jedak, czy za 75 milionow zlotych nie mozna by dokupic troche wiecej serwerow?
    • Gość: Gość IP: *.ssp.dialog.net.pl 10.01.08, 11:05
      Nasza - klasa jest genialnym pomysłem - i za taki pomysł na pewno należy sie taka nagroda. Wszyscy znani mi informatycy- od czasu ukazania sie naszej klasy liczyli dni kiedy serwis zostanie przedany za grube pieniadze. Serwis zgromadzil juz 3mil osob - odpowiada na potrzeby kazdego z nas - chec uslyszenia co u starych znajomych slychac. A przeciazenie - fachowcy wiedza - jakim problem dla serwerow jest taki ruch. Wazne, ze chlopcy cos z tym robia. Nie spotkalam sie jeszcze z tym-aby ktos wystawil tak szczegolowny harmongram prac na stronie - to znak, ze bardzo szanuja swoich klientow. Jestem pewna, ze gdy poczekamy do stycznia - serwis ruszy z kopyta.
      Ps: A Panowie z gezety ktory umiescili zaslepke jako obrazek przy artykule, powinni najpierw przyjrzec sie swojemu serwisowi...
    • Gość: Gość IP: 89.243.218.* 10.01.08, 11:05
      Przed sekunda rozochocony artykulem probowalem polaczyc sie ze strona nasza-klasa.pl; zamiast strony logowania zobaczylem ser w kartonie... Popowicz pewnie ustawl sobie w laptopie tapete z wizerunkiem swojej klasy, inaczej na powyzszym zdjeciu zamiast klasy Popowicza widnialby szwajcarski ser wypadajacy z pudla po telewizorze...
    • Gość: Gość IP: *.icpnet.pl 10.01.08, 11:05
      Co prawda korzystam z tego serwisu, ale to totalne dno! Nie ma 15 min. w którym serwis nie przestał by działać! heh, jak można dać nagrode stronie która nie działa? A tak wogle, to w jakiej kategorii wygrała ta strona? Czyżby Wpadka roku> Pzdr
    • Gość: Gość IP: *.satx.res.rr.com 10.01.08, 11:05
      Serwis jest powiem szczerze nienajgorszy, ale...
      1) troszku amatorski design... wyglada jak szablonowka php'owa, nie customized website (widac to po "zangielszczeniu")
      2) BEZNADZIEJNA
      2)
    • Gość: Gość IP: 213.172.177.* 10.01.08, 11:05
      umiejętność programowania nie oznacza umiejętnosci pisania dobrych programów czy stron

nasza-klasa to straszne g... totalnie niedopracowane i chaotyczne

pisane przez kilku szczeniaków na kolanie, bez projektu, bez przemyslenia

i tyle... a ze ktos za to im dobrze zaplacił, gratulacje

ten serwis nalezałoby napisać od nowa, zachowując wprowadzone dane.. wtedy to by sie do czegos nadawało... na razie nie nadaje sie do niczego:)
    • Gość: Gość IP: *.satx.res.rr.com 10.01.08, 11:05
      Serwis jest powiem szczerze nienajgorszy, ale...
      1) troszku amatorski design... wyglada jak szablonowka php'owa, nie customized website (widac to po "zangielszczeniu")
      2) BEZNADZIEJNA OBSLUGA SERWEROWA!!!! TRAGEDIA, tak si e nie buduje tego typu stron... panowie!!!
      3) straszny balagan ze szkolami!!! przeciez nie ma ich miliony??? trzeba zrobic z tym porzadek!!! (jedna szkola widnieje 3-4 razy, bo tak ktos ja dodal, bajzel!!!
      I tyle na razie!
      Jak troszku dodacie kasy i update'nijcie stronke to moze zaczniecie cos jak myspace..alebo lepiej facebook???

Pozdrowki!
    • Gość: Gość IP: 212.183.136.* 10.01.08, 11:05
      Dobrzy ludzie!?! Wszyscy macie po trosze rację, ale odczepcie się od chłopaka, który coś stworzył (i nikogo k..wa nie zmusza do korzystania ze strony!!!!!!!!) przecież sam sobie tej nagrody nie przyznał, prawda? Pojedźcie z łaski swojej po szanownej komisji konkursu i dajcie chłopakowi żyć i poprawiać serwery, proszę. Myślę, że gdyby ktoś na świecie zechciał wręczać nagrody za głupotę, bezmyślność, zawiść i egoizm, to co roku Polacy byliby na podium. Zastanówcie się trochę,co???????? Pozdrawiam
    • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.08, 11:05
      Windows, wszędzie Windows. Ech.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka