Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Maciej Popowicz - internetowy człowiek roku. Na pewno?

• Gość: Gość IP: *.chello.pl 10.01.08, 11:05
      Jeśli jest to taki dochodowy biznes to dlaczego pieniądze nie są inwestowane w poprawę funkcjonalności
    • Gość: Gość IP: *.adsl.inetia.pl 10.01.08, 11:05
      fenomen nasza-klasa.pl nie jest zaskoczeniem wykorzystano świadomie lub nie grę psychologiczną banalną ale działającą - w serwisie próżno szukać osób które w jakiś sposób zostały "skarcone" przez życie którym się nie udało - tutaj działa zasada pokazania się i ciekawości kto ma lepiej od kolegi z klasy kto się zmienił jak teraz wygląda podobnie działa mojageneracja.pl tylko że tutaj brakowało tego czegoś czyli mechanizmu promocji która sama się napędza. Nasza-klasa.pl posiada ten mechanizm to ciekawość, zazdrość, narcyzm itd. Jednak pomimo pomysłu zaczerpniętego zza oceanu (po lekkich modyfikacjach) projekt raczej bardzo długiej przyszłości istnienia niema dlaczego? co będzie gdy wszyscy się odnajdą co będzie gdy poprostu się to znudzi bo wszyscy poznają się z dawnych lat? a z nowych to po co... pozatym widzę jednak ograniczenia techniczne może po zmianach które nastąpią po nowym roku będzie to działało lepiej... a na koniec jeszcze jeden przykład może społeczność digart.pl po przejęciu przez onet.pl tak jakby z serwisu uleciało życie... może to tylko moje odczucie ale... podobnie nasza-klasa.pl gdy przejdzie w pełną komerche straci ducha. Już teraz nasrane reklamami gdzie tylko się da wydaje mi się że to nie tędy droga. Jedno jest pewne pieniądze psują pomysł a bez pieniędzy pomysł nie może się rozwinąć i koło się zamyka.
    • Gość: Gość IP: *.zsti.gliwice.pl 10.01.08, 11:05
      a ja dziekuje za ta stronke!!! i gratuluje TWorcy!!!
    • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.08, 11:05
      Słusznie, że wygrała n-k. Pan Agnieszczak może i jest sprawniejszy, ale skutecznie odstrasza ludzi od fotki.pl coraz większym premiowaniem ludzi płacących za to. Ja powiedziałem nie nadkomercjalizacji i usunąłem tam konto. Bogaty=ładniejszy (11-stopniowa skala dla pro, 10-stopniowa dla normalnych userów)? NIE!!! Nasza-klasa rulez! Gdyby manageria chciały być rzetelne to przedstawiłyby także harmonogram przenoszenia naszej-klasy na nowe serwery, a nie tylko informacje, że portal jest przeciążony. Dziękuję.
      fenomen nasza-klasa.pl nie jest zaskoczeniem wykorzystano świadomie lub nie grę psychologiczną banalną ale działającą - w serwisie próżno szukać osób które w jakiś sposób zostały "skarcone" przez życie którym się nie udało - tutaj działa zasada pokazania się i ciekawości kto ma lepiej od kolegi z klasy kto się zmienił jak teraz wygląda podobnie działa mojageneracja.pl tylko że tutaj brakowało tego czegoś czyli mechanizmu promocji która sama się napędza. Nasza-klasa.pl posiada ten mechanizm to ciekawość, zazdrość, narcyzm itd. Jednak pomimo pomysłu zaczerpniętego zza oceanu (po lekkich modyfikacjach) projekt raczej bardzo długiej przyszłości istnienia niema dlaczego? co będzie gdy wszyscy się odnajdą co będzie gdy poprostu się to znudzi bo wszyscy poznają się z dawnych lat? a z nowych to po co... pozatym widzę jednak ograniczenia techniczne może po zmianach które nastąpią po nowym roku będzie to działało lepiej... a na koniec jeszcze jeden przykład może społeczność digart.pl po przejęciu przez onet.pl tak jakby z serwisu uleciało życie... może to tylko moje odczucie ale... podobnie nasza-klasa.pl gdy przejdzie w pełną komerche straci ducha. Już teraz nasrane reklamami gdzie tylko się da wydaje mi się że to nie tędy droga. Jedno jest pewne pieniądze psują pomysł a bez pieniędzy pomysł nie może się rozwinąć i koło się zamyka.
    • Gość: Gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.08, 11:05
      Tylko nie Agnieszczak... temu Panu już podziękujemy...
      Ja tam Człowiekowi Roku bardzo dziękuję za umożliwienie odnowienia kontaktów ze "starymi" znajomymi. No i za nowego znajomego - Pana Gąbkę.
      stronka może trochę powolny i się zawiesza ale pomysł dobry bo można znajomych odszukać. Moja klasa już organizuje spotkanie po latach.
    • Gość: Gość IP: 193.164.157.* 10.01.08, 11:05
      G napisał: "Coś jest chyba na rzeczy jeśli serwis nasza-klasa.pl wyceniają w milionach i to kilkanaście razy wyżej niż fotka.pl ." Chyba coś Ci się koleżko pomyliło. N-K wyceniana jest na 15 mln, max dajmy jej 20-25. A Fotka ma 2,5 mln zysku netto i jest warta co najmniej 150-200! Na dodatek Agnieszczak ma realne pomysły biznesowe, a N-K zbierze wszystkich z klas i... co dalej? Koniec, skończy się. Chłopaki zarobili parę baniek, ale wiele więcej już im nie wpadnie.
    • Gość: Gość IP: 193.26.131.* 10.01.08, 11:05
      Nie wydaje mi sie zeby czlowiek, ktory skopiowal rozwiazanie z zach Europy powinen dostac taki tytul.
      www.friendsreunited.co.uk/ - tu przyklad angielskiego serwisu, ktory dziala analogicznie od 2000 roku.
      Ten serwis powinnien kupic nowa domene zal.pl
      bo to jak to dziala to jakis zart. Mieć 15 mln od inwestora i serwis na przeciazonym serwerze. Jakby fotka.pl tak miala to by juz dawno poszli z torbami.
    • Gość: Gość IP: *.acx.pl 10.01.08, 11:05
      A ja gratuluje, bo czy skopiowane czy nie, gdyby ktos nie wziął się za to, to nie znalazłabym wielu znajomych. A net ma slużyć czlowiekowi i w tej roli się sprawdził. Jeszcze raz gratulacje.
      Realnie patrząc to jeśli sie cos tworzy - to nie ma sie pewności jakie będzie zainteresowanie. W tym przypadku stworzył cos czym zainteresowały sie media. i chyba dzięki temu wygrał.Gdyby serwis ten nie spotkał się z zainteresowaniem to media nie zaczęły by o tym mówić. i automatycznie nie miał by darmowej reklamy.to wszystko sie samo napędza
    • Gość: Gość IP: *.acx.pl 10.01.08, 11:05
      A ja gratuluje, bo czy skopiowane czy nie, gdyby ktos nie wziął się za to, to nie znalazłabym wielu znajomych. A net ma slużyć czlowiekowi i w tej roli się sprawdził. Jeszcze raz gratulacje.
      ej, pan gąbka jest akurat fajny
    • Gość: Gość IP: *.in-addr.btopenworld.com 10.01.08, 11:05
      a ja myslalam, ze Pan Gabka to kawalek sera...
      chce byc popularny na naszej-klasie i miec 300 znajomych

jak ich znalesc?
      Przyganiał kocioł garnkowi.
      Z dwojga złego, wolę zobaczyć "pana gąbkę" po minucie, niż po tejże minucie na portalu GW zobaczyć stronę "Serwer error".
    • Gość: Gość IP: *.lublin.pl 10.01.08, 11:05
      ciekawe, najpierw gazeta promowała ten serwis więdząc że jest zwykłym plagiatem i klonem stron już istniejących. Dopiero gdy wyszło że również pod względem technicznym serwis nie zasługuje na laury to patrzy trzezwym okiem.
    • Gość: Gość IP: 89.171.198.* 10.01.08, 11:05
      Po pierwsze:
      Nagroda Webstar jest dla Człowieka ROKU Polskiego Internetu. A w tym roku takim czlowiek byl wlasnie Popowicz. Pozostalym naleza sie slowa uznania itd..., ale przycmil ich 1 mlody gosc, ktory odniosl medialny i finansowy sukces. I za to dostal nagrode (mniejsza z tym czy chodzi strona, jak chodzi, w jakiej technologii jest wykonanan, bo nie jest to przedmiotem nagrody). Dodam tylko, ze tak naprawde zrobil dla POLSKIEGO INTERNETU (i jego rozwoju) czyniac N-K serwisem, o ktorym mowiac wszystkie media i zachecajac do wykorzystywania internetu ludzi, ktorym do tej pory nie bylo to specjalnie potrzebne.
      Nalezala sie ta nagroda za ten rok wlasnie jemu.
      Kaznowski - powinien dostac nagrode "za caloksztalt".
    • Gość: Gość IP: *.isp.broadviewnet.net 10.01.08, 11:05
      Pomysl mozna powiedzeic dobry ale to tylko klon, ale pod wzgledem technicznym klapa. Po polsku: nachapac sie kasy i tyle, reszta niewazna, brak inwestycji
    • Gość: Gość IP: 89.171.198.* 10.01.08, 11:05
      Po pierwsze:
      Nagroda Webstar jest dla Człowieka ROKU Polskiego Internetu. A w tym roku takim czlowiek byl wlasnie Popowicz. Pozostalym naleza sie slowa uznania itd..., ale przycmil ich 1 mlody gosc, ktory odniosl medialny i finansowy sukces. I za to dostal nagrode (mniejsza z tym czy chodzi strona, jak chodzi, w jakiej technologii jest wykonanan, bo nie jest to przedmiotem nagrody). Dodam tylko, ze tak naprawde zrobil dla POLSKIEGO INTERNETU (i jego rozwoju) czyniac N-K serwisem, o ktorym mowiac wszystkie media i zachecajac do wykorzystywania internetu ludzi, ktorym do tej pory nie bylo to specjalnie potrzebne.
      Nalezala sie ta nagroda za ten rok wlasnie jemu.
      Kaznowski - powinien dostac nagrode "za caloksztalt".
      to moge tylko powiedziec ze zrezygnowalem z zapisania sie tam ze wzgledu na zakrecony interfejs uzytkownika (malo czytelny i niewygodny)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka