Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Krajowy Rejestr Długów

IP: *.gdynia.mm.pl 21.08.03, 19:18
    Czy ktoś pracuje? Jaka praca? Jakie zarobki? Proszę o info.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: ORION IP: *.polcard.com.pl 21.08.03, 19:22
      Gość portalu: marek napisał(a):

> Czy ktoś pracuje? Jaka praca? Jakie zarobki? Proszę o info.

Sorki ale kiedy sie w końcu nauczycie pisać konkrety , o jakie stanowisko
      chodzi , przecież to jaka paraca jakie zarobki jest tak różne że który jest na
      najniższym szczeblu powie Ci że praca jest kiepska i zarabia się 800 zł , a
      kierownik powie Ci że jest całkiem nieżle i zarabia sie 5 tys . Więc napisz o
      jakie stanowisko Ci chodzi ?
    • Gość: marek IP: *.gdynia.mm.pl 21.08.03, 21:23
      obawiam się że o najniższe, przedstawiciel handlowy
    • Gość: marek IP: *.gdynia.mm.pl 24.08.03, 19:04
      up
    • Gość: marek IP: *.gdynia.mm.pl 26.08.03, 12:51
      Czy nikt nic nie wie? A od sierpnia miało tam pracować 4000 osób w całej Polsce.
    • Gość: bromba IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.03, 13:14
      bo naprawde potrzeba mnóstwo ludzi, zeby wyciągnąć kasę od niwinnych ludków
      którzy ją juz i tak wtopili. A zarobki - płacą najniższą krajowa + prowizja.
      Żeby zarobić koło 1400 zł i się utrzymać ( to jest absolutne min. ) trzeba
      podpisać ok 6 umów miesięcznie (chyba po 250 zł ) rocznie potencjany klient
      musi utopić 3000 zł za wątpliwy dostęp do informacji.
      bea
    • Gość: doradca IP: *.acn.pl / 10.65.0.* 26.08.03, 15:48
      Gość portalu: bromba napisał(a):

> bo naprawde potrzeba mnóstwo ludzi, zeby wyciągnąć kasę od niwinnych ludków
      > którzy ją juz i tak wtopili. A zarobki - płacą najniższą krajowa + prowizja.
      > Żeby zarobić koło 1400 zł i się utrzymać ( to jest absolutne min. ) trzeba
      > podpisać ok 6 umów miesięcznie (chyba po 250 zł ) rocznie potencjany klient
      > musi utopić 3000 zł za wątpliwy dostęp do informacji.
      > bea
      Bardzo ladnie i przyzwoicie to wyjasnilas. Dodam tylko, ze caly proceder polega
      na tym, ze KRD podpisuje umowe z ktorej niewiele wynika. Na poczatku jest tzw.
      oplata manipulacyjna i od tego momentu mozna sie czuc oszukanym bo caly biznes
      polega na tym aby sciagnac z naiwnej osoby "oplate manipulacyjna". Jezeli
      nawini beda wplacac to firma bedzie prosperowac a jezeli Polacy okaza sie
      przeiwujacy to zignoruja takich wybawcow i firma zbankrutuje. W nagrode bedzie
      mogla siebie sama wpisac do KRD....i zmienic szyld na KRLD ( nie myslic z
      pewnym panstwem na ktorym wiele osob w Polsce wzoruje sie)
      Pozdrawiam

• Gość: marek IP: 81.190.1.* 27.08.03, 11:16
      Byłem na rozmowie. Warunki takie sobie. Dwa miesiące tylko prowizja, potem
      jeśli sprzeda się określoną liczbę umów, stała pensja minimalna krajowa plus
      prowizja. Nie dają zwrotu kosztów, benzyna, telefony na koszt własny.
      Zastanawiam się czy warto ? A może już ktos pracuje? Czy jest zainteresowanie
      na rynku usługami KRD?
    • kon_walia 07.09.03, 20:21
      Nabierają do akwizycji wielką liczbę ludzi, aby zdążyć nałapać klientów przed
      konkurencją po nowym roku. Odradzam.
    • Gość: Vanessa IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 09.09.03, 12:23
      No właśnie- JESTEM PRACOWNIKIEM KRAJOWEGO REJESTRU DŁUGÓW!!!!!!!!!!! I nie
      polecam tego nikomu. Ja bardzo żałuję, że podpisałam umowę bo mogłam się
      zarejestrować jako bezrobotna i miałabym przez 6 miesięcy zasiłek a tak nie mam
      nic a nawet jestem stratna. Telefon i benzyna kosztują kupę kasy i nikt mi tego
      nie zwróci. Na początku się przypaliłam bo przecież 6 umów to tak niewiele.
      Myliłam się: nikt mądry takiej umowy nie podpisze. Mała baza danych i strach (
      u nas wszyscy są wszystkim dłużni więc jak statystyczny Pan Nowak podpisze
      umowę z KRD i zacznie wpisywać dłużników to może już nie dostać zleceń albo
      również On zostanie wpisany do Rejestru bo skoro jemu nie płacą to przecież on
      nie ma pieniędzy, zeby zapłacić swoje zobowiązania. I tak koło się zamyka.)
      Zresztą kierownictwo KRD też jest nastawione na robnienie kasy ale TYLKO DLA
      SIEBIE. Raz potrzebowałam upewnienia się i informacji bo klient chciał podpisać
      umowę i nie mogłam jej uzyskać od nikogo z moich podwładnych.!!!!!!!!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.