• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

PRACA NA 1/2 ETATU, A EMERYTURA !!! Dodaj do ulubionych

• IP: 80.48.116.* 25.08.03, 18:57
    Czy praca na 1/2 etatu przez cały rok jest liczona jako 1/2 roku, czy cały
    rok? Ważne jak nie wiem co! Dzięki za odpowiedż. h2
    Zaawansowany formularz
    • 25.08.03, 19:41
      Jako cały rok, tylko jakieś współczynniki przy liczeniu podstawy emerytury
      będą inne...
      Moze ktos ci bardziej szczegółowo odpowie...

--
      To ja - nie moja Kaśka!:-))
      • Gość: hiacynta2 IP: 80.48.116.* 25.08.03, 20:00
        Dziękuję Beato. Pocieszylaś mnie.Pracodawcy prywatni dbają o naszą podwyższona
        adrenalinę. Najchętniej rzucilabym tę prace w cholerę, ale... wiesz zresztą
        najlepiej. Pozdr. - h2
        • Gość: tryton IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.08.03, 21:43
          jako na caly rok, potwierdzam - rzecz tez mnie kiedys dotyczyla, wiec
          sprawdzalem. pozdrawiam
          • Gość: hiacynta2 IP: 80.48.116.* 26.08.03, 07:54
            Trytonie drogi, a jeszcze jedno pytanie. Zakładając (oby to sie nie
            sprawdziło!!!), że pracodawca zwolni mnie, czy należy mi się zasiłek dla
            bezrobotnych? Dziękuję i pozdrawiam - h2
            • Gość: tryton IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.08.03, 08:58
              hiacynto, tego ci oczywiscie nie zycze, lepiej wypluj to slowo. nie mam
              szczegolnie scislej wiedzy prawniczej, ale kiedys czytalem, ze do otrzymaniu
              zasilku wymagane jest uzyskiwanie wynagrodzenia minimalnego - to konkretna
              kwota okreslana i aktualizowana przez rzad. Ponizej tej kwoty zasilek mialby
              nie pzyslugiwac. Prosze, upewnij sie jeszcze u pewniejszych zrodel. Pozdrawiam.
              • Gość: hiacynta2 IP: 80.48.116.* 26.08.03, 09:34
                Serdecznie dziękuje trytonie. Potwierdziłeś moje słuszne obawy. Będę walczyć
                jak lew o swoje. Ale, cholera, ile ja już nerwów zjadlam. "Obyś żył w ciekawych
                czasach..." czyj ten cytat? Wykrakał, wykrakał - niestety. Pozdrawiam - h2
                • 26.08.03, 17:11
                  Gość portalu: hiacynta2 napisał(a):

"Obyś żył w ciekawych
                  > czasach..." czyj ten cytat?

powiedzenie chińskie

3mam kciuki i uszy do góry!
              • 26.08.03, 09:40
                Gość portalu: tryton napisał(a):

> kiedys czytalem, ze do otrzymaniu
                > zasilku wymagane jest uzyskiwanie wynagrodzenia minimalnego - to konkretna
                > kwota okreslana i aktualizowana przez rzad. Ponizej tej kwoty zasilek mialby
                > nie pzyslugiwac. Prosze, upewnij sie jeszcze u pewniejszych zrodel.

Coś w tym jest. Jakiś czas temu, koleżanka po roku pełnoetatowej pracy w
                McDonald's zgłosiła się do Urzędu Pracy żeby zarejestrować się jako bezrobotna
                tylko po to żeby się dowiedzieć, że status bezrobotnej owszem, przysługuje jej,
                ale zasiłku nie będzie bo za mało zarabiała.
                • Gość: hiacynta2 IP: 80.48.116.* 26.08.03, 16:57
                  Dziekuję za pomoc. Jestem silna Waszą mądrością. Trzymajcie za mnie kciuki.
                  Pozdrowienia - h2
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.