• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Gellwe / Food Care Dodaj do ulubionych

• IP: 217.98.12.* 05.06.08, 14:34
    Prosze o info czy w Gellwe cos sie zmienilo, jak teraz wyglada tam
    praca???

Plis...
    Zaawansowany formularz
    • Gość: izofix IP: *.ilkus.net 23.06.08, 03:29
      zmieniło się: jest gorzej. Szukaj innej pracy
      • Gość: NIEPOŁOMICE IP: *.star.net.pl 17.10.09, 09:25

ZŁÓŻ papiery do foodcare w niepołomicach tam wejdziesz na ścieżkę
        kariery zaczynając od 1340 zł i na tym kończąć ,jest przyjazdna
        atmosfera wszyscy sie znają i kochają kierownictwo jest bardzo
        inteligątne i zorganizowane a nad wszystkim czuwają menagerowie z
        zabierzowa.
        • Gość: :] IP: *.ghnet.pl 25.11.09, 08:34
          Firma caly czas sie rozwija... caly czas przyjmuje nowch ludzi...
          hehehe:P Tylko kto tak chce pracowac???!!! Juz nie dlugo...
          • Gość: NIEPOLOMICE IP: *.ghnet.pl 06.02.10, 18:38
            WITAJCIE:]
            Swietna atmosfera!!! Zdecydowana czesc kady powina bys na innych
            stanowiskach lub innych firmach!!! a Ci ktorzy tam naprawde
            wypełniaja swoje obowiazki to maja piekny mlynek za "dobra" kase!!!
            Pozdrawiam p.OSMOZE & p.G.S.!!!
            • Gość: anonim IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.10, 17:21
              kolego po pierwsze przeczytaj jeszcze raz to co napisales i popraw
              bledy. po drugie skoro jest z ciebie taka alfa i omega dlaczego
              wogole tam pracujesz jest tyle innych firm ktore potrzebuja takich
              fachowcow (urodzonych bezrobotnych) jak ty . pozdro panie S.....
              • Gość: ojciec prowadzący IP: *.star.net.pl 01.03.10, 09:34
                I-IUjnia była jest i bedzie foodkierowskie to oredzie.
            • Gość: alewogólewiesz IP: *.147.224.218.nat.umts.dynamic.eranet.pl 01.03.10, 18:44
              no tak tak :( the true.
              • Gość: anonim IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.03.10, 20:33
                a najśmieszniejsze jest to, że co poniektórzy spuszczają sie nie
                wiadomo jak licząc na jakieś awanse:)) pozdro J...
    • Gość: Justyna IP: 149.156.67.* 22.07.08, 22:14
      Pracuje się przy taśmach, pakujemy w pudła torebki z kawą, kisielami,
      galaretkami i.t.p, praca 3 zmianowa po 8 godz., zatrudnieni na wakacje studenci
      z ITC Kraków, stawka 7 brutto /h, nie wiem ile zarabiają stali pracownicy. Praca
      lekka ale monotonna, cały czas się stoi i to najbardziej męczy. Dają czepki i
      fartuchy, ogólnie profesjonalny zakład ale mogliby płacić więcej.
    • 18.09.08, 21:50
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: toni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.01.09, 14:06
        ja tam pracowałem, nie dało się wytrzymać, nie szanują ludzi
        • Gość: murzyn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.09, 19:34
          produkcja zarobki 1300zł 2000zł brutto to fakt zero szacunku dla
          ludzi ... szukaj gdzie indziej gellwe to strata czasu tam chyba
          nigdy się nic nie zmieni
      • 11.04.09, 16:36
        • 11.04.09, 18:47
          • 11.04.09, 18:48
            • 11.04.09, 18:49
              • 11.04.09, 20:01
              • Gość: Maciek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.09, 08:34
                Proszę o konkrety, mój mail: fantom44@wp.pl
                Dzieki
              • 23.04.09, 11:29
                A może uważa się pan za jakiegoś fenomena, który uważa że jest
                idealny. I TRACH……… zwolnili pana. Niewiadomo dlaczego. Kadra
                kierownicza zmienia się tam w mgnieniu oka, ale osoba na tym
                stanowisku musi mieć jaja. Musi być pewna własnych decyzji. A nie
                bać się własnego cienia. Nie wszyscy mają wykształcenie wyższe, a ta
                firma zapewnia ludziom prace. W chwili obecnej, zarobki w tej firmie
                nie są tak małe jak się wydaje. Wręcz przeciwnie.

P.S. POŚREDNICTWO PRACY WORKER JUŻ TAM NIE ISTNIEJE MNIEJ WIECEJ 4
                LATA.
                • Gość: seba IP: 77.236.0.* 23.04.09, 21:21
                  Laski nie ściemniajcie , gościu ma rację a wiem , że sam odszedł do normalnej
                  Firmy bo z nim pracowałem , a jaja miał większe niż wszyscy razem wzięci- tak
                  więc życzę powodzenia ................
                  • Gość: Tomi IP: 80.50.54.* 24.04.09, 11:24
                    Odszedł czy go wywalili?????? Bo nie potrafił sobie poradzić na tym
                    stanowisku. A może sam też kręcił wały skoro wypisuje takie teksty
                    na kolegę?????
                    • Gość: kt IP: *.147.78.71.nat.umts.dynamic.eranet.pl 17.01.10, 20:40
                      no i co
        • Gość: Maciek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.09, 08:29
          Podaj Swoje namiary błagam np. tel. kom.
          Pozdrawiam
        • Gość: Jerry...... IP: *.trzebinia.mm.pl 24.04.09, 15:32
          • Gość: seba IP: 77.236.0.* 24.04.09, 21:59
          • 24.04.09, 22:27
            Bardzo Ci współczuję , że aż tak się namęczyłeś pisząc swój POST - i tak Ci to
            nie pomoże , może na chwilę - twoje dni tam są policzone skoro dałeś się namówić
            (bo tak to raczej wygląda) aby coś napisać.
            Wystarczy przeczytać aktualne POSTY , np. "murzyna" - bez komentarza , jak
            również wcześniejszy "toni".
            Mam nadzieję i tylko o to chodzi o nic więcej , aby prawdziwi fachowcy nie
            wdepnęli w to bagno - bo naprawdę szkoda każdego dnia w nienormalnej Firmie.
            Jeżeli ktoś przeczyta to wszystko to niech naprawdę przefiltruje i sam zdecyduje
            rozważnie. Nie ma potrzeby sugerowania , fakty mówią za siebie.
            Pozdrawiam , powodzenia
            • Gość: norbi IP: *.centertel.pl 27.04.09, 17:58
              1_henrix_2 nie strasz .To ,że tobie się nie powiodło nie ozacza ,że
              inni nie mają szans(może nie oceniaj każdego wd. siebie.)Piszesz o
              doświadczeniu zdobytym w zagranicznych firmach to dlaczego nie
              umiałeś tego wykorzystać na swoim stanowisku pracy?Tylko teraz za
              swoje niepowodzenie obwiniasz "kolegę".Piszesz że pracowałeś dwa
              lata,a ile z tego przechorowałeś,a potem zdziwony że zwolniony.Może
              przyjmj swoją porażkę na klatę jak prawdziwy facet i nie zachowuj
              się jak stary piernk.
        • Gość: norbi IP: *.centertel.pl 24.04.09, 18:37
          • Gość: altus0@op.pl IP: *.ip.netia.com.pl 24.04.09, 21:27
            Witam Worker był tam jeszcze 2.5 roku wstecz Sam tam pracowałem pod
            workerem jako mechanik Było ok tylko dobijała mnie praca na 3 zmiany
            bez dnia przerwy....
            • Gość: seba IP: 77.236.0.* 24.04.09, 22:06
              i pewnie nie zawsze zapłacone godziny ponadwymiarowe ???? , to akurat znam -
              sorry znałem już
              • Gość: Tomi IP: 80.50.54.* 24.04.09, 22:48
                Ta Firma wcale nie jest taka zła jak ją opisujecie. Nigdzie nie ma
                kokosów. Jak już tam się przyjmujecie to czytajcie dokładnie umowy,
                jakie wam dają. Bo do tej pory nie spotkałem się żeby tam kogoś
                wyj…. co do kasy. Zawsze płacą tak jak w umowie było napisane. Więc
                nie pie...ie, że nie płacą godzin nadliczbowych.
          • 24.04.09, 22:47
            • Gość: seba IP: 77.236.0.* 24.04.09, 22:54
              • Gość: seba IP: 77.236.0.* 24.04.09, 23:00
                www.niepolomice.eu/pl/news.php?readmore=1415
                - ludzie miejcie świadomość , gdzie chcecie pracować
                • Gość: *Gacek* IP: *.centertel.pl 27.04.09, 16:50

Ludzie słuchajcie FoodCare nie jest taki zły.Ja sam tam pracowałem i
                  wierzcie mi nie jest tam tak źle ja wy opsujecie!
                  • 28.04.09, 15:50
                    nie jest żle ,hehehe to firma dla ludzi z podstawówką!!!!
                    Tragedia ,ale jesli juz nikt inny nie chcę Cie zatrudnić to zrobi to
                    napewno Gellwe oni biorą kogo popadnie oby tylko murzyny
                    tyrały .....!!! To kąpletnie nieporozumienie pracowałam tam 6 lat i
                    sama odeszłam nie wiem jak to wytrzymałam i pewnie słuchałam idiotów
                    którzy mówili inne firmy sa gorsze .Wierzcie mi nie ma nic gorszego
                    niz Gellwe.Jeśli ktos naprawde tam pracuje to musi być kapletnie
                    zdesperowany jak ja kiedyś ...OCZY OTWARTE...LUDZIE TO NIE FIRMA TO
                    ZAKŁAD KARNY!!!
                    • 28.04.09, 17:49
                      .... zgadzam się z Tobą w każdym detalu , gratuluję również odwagi w powiedzeniu
                      prawdy co niestety rzadko się zdarza byłym pracownikom gellwe/food care , a
                      jeśli chodzi o pracujących jeszcze to wiadomo - trzeba "dziobać pozytywy" - no
                      może pomogą jakiś czas przetrwać , zamiast szukać normalnej i godziwej pracy.
                      *** zamiast dalej komentować i powtarzać się zamieszczam linki do innych portali
                      - zobaczcie i nie miejcie już więcej złudzeń !!!!!!!!!
                      www.gowork.pl/opinie_czytaj,8859,0,0
                      forum.ilkus.pl/read.php?2,2738,page=2
                      www.niepolomice.eu/pl/news.php?readmore=1415pozdr
                      powodzenia w wyborze
                    • Gość: seba IP: 77.236.0.* 28.04.09, 19:22
                      dobrze , że jest jest jeszcze ktoś kto ma odwagę powiedzieć prawdę jak również
                      przy okazji ostrzec potencjalnych pracowników ("białych murzynów")
                      • Gość: GREG IP: 80.50.54.* 28.04.09, 20:31
                        Skoro jesteś taki mądry to, dlaczego sądzisz, że tam jest aż tak
                        źle. Bo jak narazie to bronisz kolegę. Co załatwił ci lepszą kasę
                        niż inni na tym samym stanowisku i finito, jego wylali, więc ty też
                        musiałeś się zbierać stamtąd.
                        • Gość: seba IP: 77.236.0.* 28.04.09, 20:59
                          ........... , sądząc po tym co i jak piszesz to raczej nie byłeś pracownikiem
                          tej firemki , może jesteś i dlatego tak nieudolnie próbujesz "dziobać" u
                          pracodawcy zamiast krótko i konkretnie napisać prawdę !
                          No tak , fakt napiszesz prawdę wtedy jak Cię już nie będzie - bo to właśnie jest
                          prawdziwa kultura tej firmy.
                          Życzę wszystkim zainteresowanym kaskaderom powodzenia !!!!!!!!!!!!!!!!!
                          • 29.04.09, 15:35
                            heheh no tak ,jak oni bronia stanowska wszystko zrobia by pakowac
                            galaretki czy sypać kakao ...heheheh....to tych wszystkich nie
                            piszcie na forum kiedy juz wylecicie z Gellwe jaka to okrutna
                            firma ... napiszcie to teraz a zostanie w was jeszcze troche
                            szacunku dla samych siebie...pozdrawiam gellwo-idioci
                          • Gość: GREG IP: 80.50.54.* 29.04.09, 19:10
                            seba jak narazie to ty chcesz udowodnić jaka TA FIRMA jest okropna.
                            Więc Cię uświadomie że skoro już tam nie pracujesz to jesteś
                            totalnie do dupy, ale oczywiscie w Twoich oczach JAKI TY JESTEŚ
                            WSPANIAŁY. Pomyśl a dopiero pisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                            • Gość: OGIER IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.09, 10:05
                              • Gość: GREG IP: 80.50.54.* 30.04.09, 11:51
                                • Gość: OGIER IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.09, 14:03
                                  • Gość: GREG IP: 80.50.54.* 30.04.09, 14:23
                                    • Gość: niunia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.09, 14:45
                                      • Gość: stara pakowaczka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.09, 15:22
                                        • Gość: KTOŚ IP: 80.50.54.* 30.04.09, 15:53
                                          Wiek nigdy nie ma znaczenia żeby zmienic pracę, poprostu jest ci tam
                                          dobrze.I jesteś zadowolona z tej pracy. A pomyśl ile fajnych zdarzeń
                                          miało miejsce w tej firmie, o czym nieraz plotkujesz z
                                          koleżankami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                          • Gość: stara pakowaczka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.09, 17:01
                                            Nie nie jest mi tam dobrze i jeśli moge Cie prosić nie wypowiadaj
                                            się za mnie ,praca tam jest straszna. Bardzo prosze o nie pisanie w
                                            moim imieniu wyraznie wyjawiłam to co myśle o tym zakładzie jest
                                            beznadziejny a co do wieku nie widze potrzeby rozwijania tego na tym
                                            forum .Najzwyczjniej wyrażm swoje zdanie i nie pisze tego tylko na
                                            forum ,mówie o tym na codzien w pracy z ludzmi których lubie ,w domu
                                            i każdy zgadza się z moim zdaniem .Bardzo mi przykro jesli kogos
                                            uraziłam ,ale to sa fakty którym ja zapobiec nie moge ..pozdrawiam
                                            • Gość: seba IP: 77.236.0.* 30.04.09, 17:34
                                            • Gość: OGIER IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.09, 17:42
                                              Chciałem powiedzieć ,że swietnie ,że są jeszcze tacy ludzie jak Pani
                                              która mimo iz pracuje w tej firmie potrafiłóa otwarcie powiedziec co
                                              o niej myśli jestem naprawde godny podziwu!!
                                              Myśle nawet ,że jest wiele takich pracowników jak Pani ,oczywiście
                                              moze nawet większość tylko mało kto chce wypowiadać sie na
                                              forum.Powiem tez ,że jednak powinniśmy robić to wszyscy aby
                                              potencjali nowi pracownicy mieli mozliwosc poznania nowego miejsca
                                              pracy oraz dowiedzieć się paru spraw o ich kierownictwie.Oczywiscie
                                              tak naprawde aby to wiedziec najczęściej przekonują się na własnej
                                              skórze co oznacza jak przydatne są takie fora.
                        • Gość: seba IP: 77.236.0.* 30.04.09, 18:26
                          • Gość: niunia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.09, 19:05
                            • 30.04.09, 19:17
                              • Gość: nowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.09, 19:38
                                eh właśnie miałam sie tam zatrudnić ,ale po tym co przeczytałam to
                                daje passs no w każdym kicie jest cos z prawde na sobie wole nie
                                testować :( a czy ktos zna jakąś obecną firme a interesuje mnie
                                praca zmianowa o nie takiej opini?? kurde szukam pracy
                                rozpaczliwie ,ale nie aż tak żeby pchać się w to całe gellwe?? pliss
                                napiszcie coś??
                              • Gość: seba IP: 77.236.0.* 30.04.09, 19:48
                                • Gość: seba IP: 77.236.0.* 30.04.09, 20:23
                                  uwaga , powstaje nowy zakład w Niepołomicach (gellwe) Food Care !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                  hehehe , może tam teraz będzie Biały , bliżej Wisły.....................

• 30.04.09, 21:30
                            • Gość: seba IP: 77.236.0.* 30.04.09, 20:54
                              • Gość: niunia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.09, 22:04
                                • Gość: prawda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.09, 22:29
                                  • Gość: xyz IP: 77.236.0.* 01.05.09, 15:59
                                    • Gość: xyz IP: 77.236.0.* 01.05.09, 16:24
                                      mój e-mail jest też podany powyżej , jeszcze pracuję na kierowniczym stanowisku
                                      ale wiem , że moje dni są policzone z uwagi na reorganizację i nie wiadomo co -
                                      tak to się pięknie nazywa. Ale nie jest to dla mnie problemem , gdyż już mam
                                      inną normalną pracę a poza tym duży plus , że wracam w swoje rodzinne
                                      strony-klimaty. Pozdrawiam wszystkich zauroczonych tą firmą , no cóż niestety
                                      prawda jest taka jak piszą forumowicze ......................
                                      • Gość: seba IP: 77.236.0.* 01.05.09, 17:20
                                        • Gość: seba IP: 77.236.0.* 01.05.09, 19:37
                                          • Gość: MADZIA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.09, 12:50
                                            • Gość: zdegustowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.09, 22:29
                                              • Gość: seba IP: 77.236.0.* 02.05.09, 23:27
                                                • Gość: seba IP: 77.236.0.* 03.05.09, 23:51
                                                  ........... , odliczamy czas , jeszcze kilka godzin i wszystkie kompy firmowe
                                                  gellwe/food care pójdą w ruch na fora (pod dyktando) ......................... ,
                                                  oj będzie co czytać po weekendzie !!!
                                                • Gość: zdegustowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.09, 11:03
                                                  • Gość: seba IP: 77.236.0.* 04.05.09, 14:57

"zdegustowany" , szkoda że jesteś tak zdegustowany wszystkim tylko nie
                                                    gellwe/foodcare. Wniosek prosty , pewnie nie miałeś z tą firmą nic do czynienia
                                                    lub piszesz pod presją. A co Freuda , no cóż sam przyznałeś , że sądzisz według
                                                    siebie - gratulacje.
                                                    Zamiast klikać na forum - poćwicz pisownię i orto.
                                                    Jeżeli tam pracujesz to się nie dziwię , że mózg Ci się już zlasował od
                                                    codziennej degustacji produkowanych tam wyrobów z dodatkiem insektów , chemii itp.
                                                  • Gość: Tomi IP: 80.50.54.* 04.05.09, 17:23
                                                    seba co nikt nie pisze już tak byś ty tego chciał. O jak mi
                                                    przykro. Poprostu są normalni ludzie na tym forum. Bo ty do niech
                                                    nie należysz. Czyli jedna prosta odpowiedź, TA FIRMA NIE JEST TAKA
                                                    ZŁA JAK TY JĄ TU PRZEDSTAWIASZ.
                                                  • Gość: seba IP: 77.236.0.* 04.05.09, 17:53
                                                    Tomi, ........... , no cóż przyroda - przecież obowiązuje całkowity zakaz w
                                                    firmie wypowiedzi na forum.
                                                    Czyżby to do Ciebie nie dotarło , czy też nie pracujesz w firmie a nawet na pewno .
                                                    Tak bywa , mi akurat przekazano .................... , że cisza medialna i tyle.
                                                    Może chciałbyś się zatrudnić w tej firmie , chętnie pomogę.
                                                    Na jakim stanowisku ??????????/ ...........
                                                    Pozdrawiam
                                                  • Gość: seba IP: 77.236.0.* 04.05.09, 18:56
                                                  • Gość: OGIER IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.09, 15:52
                                                    PROSZE PROSZE WSZYSTKO POKASOWANE...HEHEHE...NO TO KAZDY CZYTAJĄCY
                                                    JUZ WIE CO TO ZNACZY..WŁAŚNIE GELLWE ZROBIŁO SOBIE
                                                    REKLAME....NIEZŁA!!!NIC DODAC
                                                  • Gość: seba IP: 77.236.0.* 05.05.09, 17:19
                                                    super reklama dla gellwe/food care !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
                                                    - nie zapomnijcie jeszcze usunąć komentarzy z pozostałych trzech forów
                                                    - hehehe
                                                    www.gowork.pl/opinie_czytaj,8859,0,0,1
                                                    forum.ilkus.pl/read.php?8,2738,page=6
                                                  • Gość: niunia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.09, 17:50
                                                    Tak napracowali sie ...no nazwijmy sprawy po imieniu...hehehhe...,ze
                                                    nie mogli wymyslić nic pozytywnego czy w jakikolwiek wiarygodny
                                                    sposób zaprzeczyc prawdzie ...łatwiej i szybciej jest wszystko
                                                    usunąć!!! No zgadzam się z wami reklama ..super!!! Myśle ,że dzieki
                                                    temu każdy wchodzacy na to forum będzie miał jasnosć .
                                                  • Gość: seba IP: 77.236.0.* 05.05.09, 18:59
                                                    niunia , ogier - mam większość kopii najciekawszych skasowanych wypowiedzi ,
                                                    może je wrzucić od nowa. Znowu się natrudzą z usunięciem , co sądzicie o tym ???
                                                  • 05.05.09, 20:06
                                                    nie wiem dlaczego zostały usunięte moje i innych posty , czyżby to działania
                                                    odpowiednich osób na polecenie ????????
                                                  • 05.05.09, 20:15
                                                    nie ma problemu , mam część kopii tych postów ;

Re: Gellwe Zabierzów
                                                    Autor: ~1_henrix_2
                                                    Data: 11 kwi 2009, godz. 17:07
                                                    Witam serdecznie , bardzo polecam tą Firmę zwłaszcza jak się komuś nudzi i chce
                                                    przejść szkołę życia.Też pracowałem tam 2 lata , ale to tylko dzięki swojemu
                                                    bezsensownemu samozaparciu , dwa lata wyjęte z życiorysu , podczas gdy inni
                                                    rezygnowali sami lub byli zwalniani z byle powodu po miesiącu.Typowa polska
                                                    FIRMA NOWOBOGACKA , łowca-duża naprawdę kasa (na wstępie) , ale......... tylko i
                                                    wyłącznie do czasu wyssania info do max z poprzednich firm.Jeżeli ktoś liczy na
                                                    standardy , jakość i kulturę pracy w tej Firmie to naprawdę się pomyli tak jak
                                                    ja , pracując wcześniej w zachodnich firmach to co się tam działo naprawdę nie
                                                    da się opisać tak skrótowo na forum.
                                                    Jakość wyrobów tam produkowanych była kupowana a nie zapewniana - mam na myśli
                                                    wszelkie certyfikaty europejskie , a nawet normy polskie.
                                                    Pracując tam na stanowisku kierowniczym liczcie się też z tym , że czas pracy
                                                    będzie nienormowany (sobota, niedziela i święta)i oczywiście niepłatny dodatkowo.
                                                    Następnym krokiem , który poczyni pracodawca będzie obniżenie wcześniej
                                                    uzgodnionej kasy , oczywiście zgodnie z Kodeksem Pracy.
                                                    Dziwię się , że tego zakładu do tej pory nikt nie zamknął - Sanepid , PIP i tym
                                                    podobne instytucje. Brud , smród i ubóstwo - i do tego wyzysk pracowników
                                                    zarówno kadry kierowniczej jak i zwykłych pracowników produkcyjnych. Też pewnie
                                                    chodzi o kasę , bo jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ..................
                                                    Stanowczo odradzam , zwłaszcza stanowisko kierownicze na produkcji jak również
                                                    nawet robotnicze.
                                                    Biały R. , ok został bo jest cieniasem jak ta cała Firma - liżąc tyłki Zarządu.
                                                    Kto tylko zaczyna coś kumać , jest już niewygodny , konkurencja ''białego''.
                                                    Facet ma wyjątkową , rzadko spotykaną cechę - nie dość że kameleon to do tego
                                                    zaje...... FAŁSZYWY , gbur nie okrzesany , nie wykształcony i toporny - super
                                                    pasujący do wizerunku tej Firmy .
                                                    Toteż dlatego jeszcze jest , bo kreuje ,,super wizerunek" (wiadomo czyj) ,
                                                    przeciwnie do innych mających rozeznanie naprawdę w rynku produktów spożywczych
                                                    , jak również w certyfikatach , normach oraz kulturze firmy , której się nie
                                                    kupuje tylko wypracowuje latami!!!
                                                    abc-111 napisała: tak jak napisałaś , to się dziewczyno chyba zakochałaś ,
                                                    przejrzysz na oczy jak w niedługim czasie Cię tam nie będzie , tam nie ma
                                                    sentymentów ani skrupułów - już niedługo się dowiesz.
                                                    Wracając do B. to jest tak samo fałszywy dla kolegów jak i Zarządu - bo naprawdę
                                                    jest to kameleon - pracując z nim dwa lata całkiem śmiało można to powiedzieć ,
                                                    z własnego nawet doświadczenia.
                                                    Wartościowi fachowcy wystrzegajcie się Firmy Gellwe / Food Care , chyba że
                                                    chcecie przejść twardą szkołę życia , obojętnie na jakim stanowisku.
                                                    Jeżeli ktoś potrzebuje konkretów , to proszę podać namiary - chętnie oddzwonię
                                                    lub odpiszę na maila gg.
                                                    Pozdrawiam.

• 05.05.09, 20:29
                                                    następne wykasowane ;tylko dlaczego ?

Data: 11 kwi 2009, godz. 18:55
                                                    B. , super gość - dać mu nagrodę Nobla - potrafi wyru... nie tylko pracownika
                                                    ale też pracodawcę - brawo. Dobrze , że W…..ski tego jeszcze nie dostrzegł
                                                    !!!!!!!!!!!!!!!!!!! , ale do czasu !!!!!!!!!!!!!

Data: 11 kwi 2009, godz. 18:58
                                                    Panie Prezesie , szkoda że Pan nie wie wszystkiego. Ma Pan bardzo dobrze
                                                    filtrowane informacje co się dzieje na produkcji. Mistrzem w tej dziedzinie jest
                                                    R. B. , jego wały i przekręty niestety ……….. Kto tylko się zbliży do prawdy , to
                                                    już po nim. Warto się temu bliżej przyjrzeć.
                                                    pozdrawiam.

Data: 11 kwi 2009, godz. 18:59
                                                    Ludzie , jeżeli traktujecie poważnie swoją pracę , a także wynagrodzenie za nią
                                                    - to z daleka omijajcie tą niepoważną firmę. Wiem to z własnego doświadczenia ,
                                                    uwierzcie mi. Nieważne stanowisko - ta Firma jest chora. Konkrety na podany
                                                    telefon lub e-maila , gg.

• Gość: Iza xx IP: 80.50.54.* 05.05.09, 18:33
      Wy nie wiecie, co to jest szanować pracę, a szanować ją to jest
      wielki sukces. Ci co piszą to mają wszystko podane na tacy, im jest
      wszystko obojętne, bo jeszcze nie znają, co to jest sukces! A
      opisywanie kierownika, czy brygadzisty, to jest świństwo. Przecież
      on za Was odpowiada, a nie Wy! Dlaczego nie powiedzieliście tego w
      oczy, tylko piszecie? Brak Wam cywilnej odwagi? Wszystko jest
      ładnie, pięknie w zakładzie, a niestety komputer przejmuje wszystko!
      Ci co piszą, to są tchórze! Jest jeszcze sąd pracy, dlaczego jeszcze
      tam nie idziecie? Otrząśnijcie się młodzi!, bo Wam najlepiej płacić
      dużo, za to, że nic nie robicie tylko gadacie po kątach
      • Gość: niunia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.09, 20:05
        no dawaj seba jeszcze raz ...heheh niech nie czuja sie bezrobotni!!!!
        • Gość: seba IP: 77.236.0.* 05.05.09, 20:33
          oooooooooo ! , część wykasowanych już się pojawiła , ja poszperam za resztą
          • Gość: seba IP: 77.236.0.* 05.05.09, 20:46
            wykasowane + z innych portali

Autor: ~więźniarka
            Data: 25 kwi 2009, godz. 20:15
            Gellwe to istny wyzysk .Zarobki małe a praca na okrągło !!szczególnie przed
            śwętami ! Cały tydzień harujesz po 8 godzin na przykład na nocki. W niedzielę
            nocka ,a w poniedziałek na po południe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 4 godziny spania
            ,jak ktoś dojeżdża z Jaworzna,to pewnie w ogóle się nie kładzie!
            Pracownicy traktowani jak woły robocze!!!!!!!! Nie można stanąć w miejscu na
            minutę( nie mówiąc o siadaniu) bo od razu jest przy tobie kierownik i już aluzje
            i uwagi,że nic się nie robi.
            Przerwa trwa 15 minut a samo dojście do stołówki zajmuje w 5 minut w obie
            strony.To parodja ,nikt tu nie liczy się z pracownikiem.
            Kierownicy stoją nad tobą jak kapo tam nie da się normalnie pracować .To obóz
            pracy i tyle!
            Opcje: Odpowiedz•Odpowiedz z cytatem

Autor: ~gogole
            Data: 29 kwi 2009, godz. 15:56
            Kinga !! wiesz po tym co przeczytałam powiem Ci tyle ,że wygląda na to ,że to
            właśnie Ty jestes przykładem takiego pucybuta....dlaczego?? odpowiem Ci
            Najpier napisze ,że pracowałam tam 6 lat i wcale a wcale nie oczerniam nikogo
            wszystko co napisze zostało powiedziane głosno i wyraznie i jesli pracujesz w
            tej firmie ta sprawa jest Ci znana .Dodam jeszcze ,że nikt mnie nie zwolnił
            odeszłam sama mozna powiedzieć przejżałam na oczy.Gdyby Cię to interesowało
            nigdy nie prubowałbym tam wrucić ponieważ to jajgorsza firma z jaka miałam
            kiedykolwiek do czynienia ,a jeśli zapytasz dlaczego tak długo tam pracowałam
            napisze Ci ,że byłam pewnie tak głupia jak Ty teraz.Jeszcze jedno co do
            wypowiedzi innych to forum droga Kingo jest po to by pisac swoje opinie i nie ma
            nic zwiazanego z cyt" tchórzostwo" mam nadzieje ,że teraz rozumiesz .Skonczyłam
            od siebie ,wiec teraz moja odp:bedzie to forma jaka mam nadzieje jak na
            pracownika gellwe zrozumiesz
            -wydzwanianie i ściaganie ludzi z urlopów do pracy choc najpierw zostajesz na
            niego wysłana przymusowo??
            -15 min przerwa i walka o wc
            -kierownik ,przyjaciel,intrygant,palant,fałszywy tak ,ze sam nie wie które słowa
            sa prawdą
            -soboty ,niedziele hehe bo nie zarobisz bo zbijasz bonki (to Twoje słowa )
            ustawowo to dni wolne od pracy a wyzysk polega na wymuszaniu przyjscia do pracy
            (podkreślam pracowałam tam 6 lat)
            -...ah i pewnie nie zdażyło Ci sie ostre spiecie z starsza Panią która z błota
            weszła na krzesło
            Wiesz szkoda sie porostu rozpisywać widac ,ze masz niepokoleji w głowie
            dziewczyno ...przez takich jak Ty ta firma dalej jeszcze działa...Pozdrawiam

Data: 30 kwi 2009, godz. 09:56
            hehehe Kinga nie spodziewałam sie ,że napiszesz cos madrzejszego ,ale jak na
            pracownika Gellwe to i tak sie sporo napracowałas ...
            -podobało sie napisałaś?? hmmmm...widac madra z Ciebie dziewczyna ,mysle że
            jeszcze pary takich mądrych jak Ty i ta firma bedzie błyszczec na każdej stronie
            ....
            Zastanawiam sie tylko czy rozumiesz to co napisałam ,wiec tym razem napisałam Ci
            to troszke jaśniej bo widze ,że Twój tok myślenia jest na poziomie zajmowanego
            przez Ciebie stanowiska ...pozdrawiam i zycze miłej pracy

Autor: ~OGIER
            Data: 30 kwi 2009, godz. 10:23
            DO GOGOLE!!! BRAWO PIEKNIE NAPISANE !!! JA PRACUJE TAM 2 MIECH I PO WYPŁACIE
            WYPIE....M GDZIE SIE DA.PROPONUJE BIAŁEGO NA TASME !!!A I DO KINGA HEHEHEHE
            KAMIENIA ŁUPANEGO TO NAPISAŁAŚ DZIEWCZYNO NO POKAZAŁAŚ CO TAM ROBISZ TYRAJ A JA
            BEDE WALIŁ BAKI W WEEKENDY HEEHEHEHEHEHEHE!!!!
            Idź do strony: «1| 2| 3| 4| 5| 6| »

Autor: ~stara pakowczka
            Data: 30 kwi 2009, godz. 15:19
            Kinga napisał tak:
            ~gogole Kobieto po Twojej wypowiedzi stwierdzam że ty dalej żyjesz w epoce
            kamienia łupanego. Szkoda tylko, że nikt nie mysli tak jak Ty i nadal tam
            pracuje. A dlaczego??? Prosta odpowiedź. Bo gdyby Ci się tam nie podobało i była
            byś nie zadowolona to byś popracowała tam miesięcy a nie lat. Wiec przestań
            pisać takie pierdoły.
            hmmm?? nie wiem kto to napisał ,ale przeczytałam całe forum na wszystkich
            mozliwych stronach i potwierdzam jako pracownich tej firmy wszystkie negatywne
            opinie na jej temat.Pracuje tam i pewnie bede pracowała jeszcze długo ..hmm moze
            owszem trzeba sie bardzo starac aby tam przetrwać ja nie mam niestety innego
            wyjścia pozostało mi tylko gellwe po pierwsze mój wiek drugie podstawowe
            wykształcenie a po trzecie jeśli z tymi idiotami wytrzymałam tak długo to
            jeszcze troche przeciągne.Zakład zgadzam się z całym przekonanie dla matołow .
            Szanowny R.B. człowiek o nie wiekszej wiedzy niz tacy jak ja.jednak lepiej niz
            ja wie gdzie i kogo wyruchac!! Szczerze odradzam tam prace nie niszcie swojego
            życia ,naprawde szukajcie gdzie indziej pozdrawiam wszystkich z forum
            Autor: ~seba.
            Data: 30 kwi 2009, godz. 17:40
            WIELKI SZACUN dla Ciebie "stara pakowaczka" , że masz odwagę powiedzieć prawdę
            jak również potwierdzić wcześniej pisane negatywy.
            Jedno jest pewne , masz "ikrę". Uważaj na Białego bo już na pewno prowadzi
            dochodzenie kto to pisał , pewnie też prowadzi agitację do pisania pozytywów
            hehehe.
            ....... ale cóż , przyroda - prawdę wygarnęłaś i o Białym i o Firmie.

Autor: ~niunia
            Data: 30 kwi 2009, godz. 19:22
            Kinga wiesz co no jesteś pewnie jedna z tych o których pisałaś a po toku twojego
            pisania nie trzeba sie szczegulnie domyslać...chcesz pisac pozytywy ...prosze
            napisz 10 argumętów super pracy w gellwe ..och napisałam 10 ...przepraszam
            napisz 1...kochana czy Biały jest z toba na ty..jak tak do przykro mi za tydzień
            pożegnaj się z praca ..pozdrawiam CWANIARA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            Autor: ~nowa
            Data: 30 kwi 2009, godz. 19:41
            eh właśnie miałam sie tam zatrudnić ,ale po tym co przeczytałam to
            daje passs no w każdym kicie jest cos z prawde na sobie wole nie
            testować a czy ktos zna jakąś obecną firme a interesuje mnie
            praca zmianowa o nie takiej opini?? kurde szukam pracy
            rozpaczliwie ,ale nie aż tak żeby pchać się w to całe gellwe?? pliss
            napiszcie coś??
            Data: 30 kwi 2009, godz. 19:45
            DAJ GG NAPISZE cI FAJNE 2 ADRESY ...SUPER.. ROBOTA NA MIEJSCU DOBRZE PŁATNA ...I
            OPINIA OK POCZYTASZ SAMA NA FORUM ,....A CO DO G... MASZ RACJE ODPUŚĆ ..NO I
            CIESZE SIE ŻE POSTY POMAGAJĄ ...POZDRO NOWA!!
            Autor: ~seba.
            Data: 30 kwi 2009, godz. 20:14
            ......... , myślę że wielki pan prezes po ładnych kilku latach przejrzy na oczy
            , że tak wiele zawdzięcza swojemu Białemu , który tak wydajnie pracuje na
            "wizerunek Firmy". Czas najwyższy na podwyżkę dla niego no i oczywiście "BONUS"
            gellwowski z "trepa" .
            Czy nie szkoda kalać nowej nazwy Firmy FOOD CARE i jej wizerunku ??? , pod egidą
            BIAŁEGO ?????????????????????????

cdn.
            • Gość: seba IP: 77.236.0.* 05.05.09, 20:56
              i tam też się dzieje
              - ciekawe kiedy zaczną kasować na wniosek , polecenie.............
              forum.ilkus.pl/read.php?8,2738,page=6
            • Gość: Katarzyna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.14, 09:29
              Sama byłam pracownikiem Gellwe i nie jestem zdziwiona, ze ludzie wystawiają negatywne opinie, skoro atmosfera w pracy jest niemiła:) A mianowicie stali pracownicy przy nowych używają słów "ku..." "h..." i jeszcze są niemili, kiedy zapytasz, gdzie coś leży, bo uważają, że powinieneś i być skoncentrowany na swojej pracy, to znaczy: patrzeć na taśmie i zbierać i w dodatku wiedzieć gdzie poszedł twój współpracownik, co robi i gdzie położył materiały potrzebne do pracy, pomimo, że Ci nie powiedział i nie ma ochoty powiedzieć:) A odpowiedź brzmi poszukaj w sklepie. W dodatku jesteś na stołówce i nie możesz spokojnie zjeść,gdyż starzy pracownicy obgadują nowych i po wyjściu nowego pracownika ze stołówki słyszysz hasło: Jak bym jej przyżnęła". Ponadto na szkoleniu głoszą o nietykaniu żywności palcami, a idziesz na taśmę i widzisz, jak starzy pracownicy podjadają musli z rozsypki gołymi rękami, a potem wrzucają to do maszyny. W dodatku ukrywają się przed kierownikiem i podjadają słodycze w czasie pracy. Robią sobie żarty z nowych pracowników, głosząc, że nie można siadać w czasie pracy ze względu na kierownika, a sami siadają. I kiedy nadchodzi kierownikiem za pierwszym razem nagle każą Ci wstawać, a za drugim razem, kiedy im mówisz, ze idzie kierownik, to nic można siedzieć.
              • Gość: Katarzyna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.14, 10:56
                Jeszcze chciałam coś dołożyć, co mi umknęło w pierwszej wypowiedzi. Nie rozumiem, po co te napisy, na stołówce "Widać po słowie, kto, co ma w głowie", czyli chodzi tutaj o używanie wulgaryzmów, skoro, starzy pracownicy, będąc pewni posadki, lekceważą toi i używają tych słów, strasząc nowych kierownikiem w pracy. Zupełnie jak w przedszkolu. Chyba ludzie za długo tam pracują, nudzi im się w życiu, wiec robią sobie żarty z innych:) A kiedy ich upomnisz, jak się do Ciebie odnoszą, to tłumaczeniem jest fakt, ze ich wkurzyłaś i wmawiają Ci rzeczy, miedzy innymi fakt, ze każdy jest ulepiony z innej gliny:)
      • Gość: niuniaxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.09, 20:09
        Wiesz co ...buhahahha ... powtarzasz sie!!! no sory Twój post już
        opisali...no wiesz mi nie jest Cię żal bo robisz to na swoje
        życzenie ...niech czytają pozytywy ...negatywy... i decydują
        sami...pozdr..Gellwiaro!!!
        • Gość: ciekawy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.09, 09:57
          ciekawe czy wszyscy zauwazyli ze cała atmosferę nienawiści w
          stosunku do firmy czy też pracującego tam osób podsyca pare
          osób ??????????????????
          • Gość: maczo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.09, 15:48
            heheh czy chodzi o to co teraz dzieje sie na produkcj??(pracuje tam)
            Dodam od siebie zeby nie było ,że niecierpie tej pracy!!!
            • Gość: seba IP: 77.236.0.* 07.05.09, 16:17
              "maczo" , a czy możesz rozwinąć ten temat bo jak sam widzisz "ciekawy" jest
              BARDZO CIEKAWY ????????????????/
            • Gość: Iza xxx IP: 80.50.54.* 08.05.09, 15:01
              Pytanie do maczo to dlaczego tam pracujesz kto ci każe ?to nie
              narzekaj
          • 07.05.09, 16:03
            jakie to banalnie proste , wcale nie trzeba tęgiej głowy na to. Z tego wynika ,
            że ani nie pracujesz ani nie pracowałeś tam bo byś to wiedział , że przeważająca
            większość ma po prostu "cykora" z różnych powodów i rozumiem to bo wiem o co
            chodzi................................ , a duża też część niestety nie ma
            dostępu do takiego info , a szkoda.
            Złóż tam swoje aplikacje.
            Życzę powodzenia
            • Gość: maczo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.09, 10:19
              R.B WRACA Z PRZYMUSOWEGO URLOPU I JAKA ZMIANA!!! JEDNAK MIMO TO
              RACZEJ DO WYLOTU CO ZACZYNA SIE DZIAC..??
              HMMM CHŁOPAKI CO KAKRETNIE OPISAC BO DZIEJE SIE DZIEJ!!!
            • Gość: maczo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.09, 10:23
              R.B WRACA Z PRZUMUSOWEO URLOPU I CO ZA ZMIANA JAKI MIŁY CZŁOWIEK!! A
              CO MÓWI SIE NA PRODUKCJI..CO JEST TEMATEM DNIA?/
              R.B JEDNAK DO WYLOTU .Co chcecie zebym napisał opisze wszystko co
              wiem mam gdzies piepszo.. gellwe!!
              • Gość: seba IP: 77.236.0.* 08.05.09, 16:49
                .... i to właśnie jest jego mistrzostwo "maczo" , czyż nie kameleon ten R.B ?
                -pewnie jak go nie będzie na pewno się trochę uspokoi i poprawi wizerunek firmy
                !!!!!!!!!!!
                • Gość: maczo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.09, 21:26
                  eh cała firma jest zjeban. więc nie wiem ,ale jego odejscie napewno
                  pomoże ,, atak apropo on ma juz tak ciepło ze zaraz jaja beda go
                  pazyc .Powiem ci ze teraz to jest na medal bo grunt sie pali...ale
                  byłoby to do czasu!!
                  • Gość: maczo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.09, 21:30
                    iza zdupca... odemnie gas białemu jaja!!
                  • Gość: seba IP: 77.236.0.* 08.05.09, 21:39
                    i teak niewiele trzeba by chociaż trochę poprawić wizerunek firmy i uspokoić
                    fora za cenę "białego" , no nie heheh.No cóż ostatnio przegiął lagę dokładnie
                    więc się nie dziwię !!!!!!!!
                    • Gość: facet IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.09, 11:45
                      PRZECZYTAŁEM WSZYSTKO I JESTEM PEŁEN PODZIWU DLA WSZYSTKICH KTÓRZY
                      NIE MIELI OBAW BY NAPISAĆ PRAWDE O TYM ZAKŁADZIE KARNYM.PRAWDZIWY
                      PODZIW MOI KOCHANI!!
                      • Gość: seba IP: 77.236.0.* 09.05.09, 19:44
                        "ogier" , "facet" - jesteście wielcy , może tam w końcu zrobią roszadę taką ,
                        którą powinni zrobić parę lat temu dla dobrego wizerunku firmy.
                        Na pewno "biały" i jego stanowisko nie jest dobrym wizerunkiem Firmy , zwłaszcza
                        że od dawna jest dokładnie umoczony , jak mu się udało tak długo w tej sytuacji
                        przetrwać - wiem , podstawa "kameleon" i wyje..ć pracownika i pracodawcę - no
                        nie hehehe !!!!!!!!!! , mistrzostwo świata , szkoda że GURU dalej bezgranicznie
                        mu wierzy.
                        Chyba , że jest po tych samych pieniądzach ?????????????????????
                      • Gość: 666h IP: *.dynamic.chello.pl 18.02.11, 10:01
                        teraz to nas w ci..a robią wekeendy za wybicia a wybicia ustala zakład he he
      • Gość: Robson IP: *.xdsl.centertel.pl 11.05.09, 21:35
        Ja tu nie widzę żadnego świństwa,ludzie piszą czystą prawdę i tyle.Ja straciłem
        tam 8 lat zanim podziękowałem za te 700 zł które wypłacali w okresie 4
        brygad.Ludzie pracują bo mają na utrzymaniu dzieci lub z innych powodów.Sąd,czy
        mówienie komuś w twarz że jest h.. nie wchodzi w takiej sytuacji w grę,bo wtedy
        na bruk a żyć z czegoś trzeba.Co do młodych to też się mylisz,ja mając 22 lata
        zacharowywałem się na śmierć a jedyne co z tego miałem to poklepywanie po
        plecach i komentarz 'dobrze zapie...' no i to że musiałem robić za 2 bo
        zabierali mi człowieka na instant,kakao albo zasyp.Co do kierowników to oni
        odpowiadają za wykonanie planu produkcyjnego,gdzie ty widzisz inną
        odpowiedzialność?Może w tym że z nocki szło się na 14 do pracy po 4 godzinach
        snu jak ktoś miał blisko? .Dobrze że ludzie mogą się dowiedzieć o czymś zanim
        sami wdepną.Pozdrawiam wszystkich byłych kolegów i koleżanki!
    • Gość: Pakowaczka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.09, 22:07
      Nie rozumiem Was tutaj wszystkich, narzekacie, nadajecie,
      obgadujecie kadrę kierowniczą a na siebie nie popatrzycie. Skoro
      jest wam tam tak źle to dlaczego się nie zwolnicie??? Przecież nikt
      Was tam nie trzyma na siłę, jak ktoś chce tam pracować to dlaczego
      nie? Przecież żadna praca nie hańbi a jak się taka praca komuś
      podoba i za takie wynagrodzenie to zostawcie go w spokoju. Ja
      przyjmując się tam też słyszałam komentarze - do kołchozu idziesz?
      Ale to już jest mój problem, wiedziałam czego się spodziewać i
      szczerze - jest lepiej niż myślałam. A osoby z którymi pracuję są
      super. A co do kierownictwa to... podoba mi się, a nie jest to moja
      pierwsza praca.
      • Gość: seba IP: 77.236.0.* 08.05.09, 22:15
        hehe , znalazła się jedna nawiedzona , nastawiona pakowaczka pod presją ,
        myśląca że to coś zmieni. Daruj sobie kobieto szkoda i Ciebie że wciągnęli Cię w
        to bagno.
        To , że piszesz pod dyktando tak widać aż się dymi za tobą i pod "białym"
        • Gość: OGIER IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.09, 10:01
          Pakowaczko!! Gdybyś tylko dokładnie czytała to forum to
          wiedziałabyś ,że nie wszyscy piszący pracują w tej firmie .Większosć
          to ludzie którzy pracowali i odeszli lub i tacy którzy znaja tą
          firme już ze słyszenia od osób pracujących.Druga sprawa,że raczej
          nie ma tu osób które zamierzają tam planować swoja przyszłość
          (oczywiście to niemożliwe)więc jak nastepnym razem bedziesz chciała
          napisać cos madrego to moze najpierw poczytaj co piszą inni zamiast
          pisać bzdury między wierszami!! pozdrawiam
          • Gość: lizus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.09, 19:48
            Do Ogier!, człowieczku co ty piszesz, ludzie pracujący w kołchozie żyją tym tematem i dodaje im skrzydeł choć nie jest łatwo, ale nikt nie podaje konkretów jak tam jest naprawdę tylko ble, ble, ble.
            • 09.05.09, 20:04
              "lizus" nie czepiaj się "ogiera" , czyżby bolało Cię zbyt wiele konkretów
              ?????????????????
              Chciałbyś wtopić tam następne ofiary niewiedzy ???????????????
              • Gość: seba IP: 77.236.0.* 11.05.09, 07:28
                • Gość: OGIER IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.09, 09:59
                  HEHEHE NO ROZBAWIŁEŚ MNIE !!!! NIE MYSLAŁEM ,ZE PRAWDA AZ TAK
                  BOLI !!
                • Gość: stara pakowaczka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.09, 19:49
                  Grubsze to napisali a jak jakies konkrety to napisze tylko wydaje mi
                  sie ,ze jest tz..eh selekcja w mojej sprawie całe Gellwe / Food Care
                  zastanawia sie co to za baba pisała jednak na to nieszczescie
                  domysły ida na kogoś innego i strasznie mi głupio ,ze nie mam odwagi
                  powiedzieć im "stara pakowaczka "to ja!!!!!co chcesz OGIER
                  wiedziec ???
                  Zatanawiam sie nawet nad napisaniem takiego posta który rozwieje
                  watpliwosci pseudo..KRYska ,KING!! tylko poczekam jeszcze kilka dni
                  aby czytanie sprawiło innym przyjemność a narazie to zbieram
                  iformacje.Myśle ,że bedzie ostra draka..i to jeszcze nie koniec
                  najważniejsze ,ze ludzie się wypowiedzieli i z tym się zgadzam sama
                  zręszta dostałam dzięki Gellwe / Food Care i dostaje nieżle po
                  tył..,ale jak widzicie zgadzam się na to bo taka ze mnie marna
                  baba!! Jednak juz niedługo wkoncu bede od nich wolna i bez
                  tchurzostwa baba po podstawówce bedzie mogła opisac słowo w słowo co
                  tam się dzieje.Teraz do wszystkich na forum: . Owszem moze sa tam
                  jakies wspomnienie miłe chwile ,ale pomyślcie to chwile z ludzmi z
                  którymi pracujemy...co nie ma nic wspólnego z Gellwe / Food Care to
                  sami my robimy tą dobrą atmosfere ,ale całe kierownictwo nie ma nic
                  z tym wspulnego.Oni tak naprawde zatyrali by nas na amęt nie ma tam
                  miejsca na sętymęty co np:R.B był miły czy robił to
                  bezinteresownie ??? nie!! w kiś z was (pracujacy) musiał mieć tz
                  plecy!a wasza i między innymi moja naiwność stawiała go na tym
                  pierewstale!Po co się zastanawiać czy cos tam się zmieniGellwe /
                  Food Care ludzie tam pracowali pracują i pracować beda,ale tylko my
                  Ci którym jeszcze nie zamkneli ust jesteśmy po to by starać się choć
                  byłoby to bez sęsu by coś z tym zrobić
                  nie ma potrzeby się kłucić ! wszyscy piszący wiecie jak naprawde tam
                  jest ,wcale nie twierdze ,że co niektórzy piszący robią to na
                  polecenie ,ale naprawde nie wierze ,że ktos lubi ta prace jeśli już
                  coś to robi tam bo musi 9przywiązanie się ,brak wiary w
                  siebie ,bezradnosc,ulubiona koleżanka,albo poprostu a jak nie znajde
                  innej pracy)Jestem jednym z tych typów i co??
                  Wstyd ,wstyd ,wstyd..pisze na forum a nie powiem oko w oko ,ale moze
                  do czasu 3majcie kciuki za mnie a juz niedługo "stara pakowaczka
                  przestanie być więzniem czy pomoge komuś czy nie napewno powiem
                  głośno i wyrażnie! A do Kryski I Kingi i ktosia i
                  łosia ...napisze ...dajcie szanse innym i pamiętajcie ,że nawet
                  wywieranie presji na was i tak im nie pomoze oni i tak beda działac
                  cały czas my mozemy tylko potęcjalnie przectawić innym jak ta praca
                  wyglada ,więc zamiast skakać sobie do oczu to poprostu udajmy ,ze
                  tematu nie było jeśli oczywiście nie mamy choćby jednego konkretnego
                  argumętu by tem zaprzeczyc.
                  OGIER sory poniosło Cie pewnie z ta pracą !!! ale słowo kłutnia
                  niczego nie załatwi a chocby nawet to co nam to da niech piszą a my
                  czytajmy i piszmy co uważamy oceniać bedą kolejni potencjalni
                  pracownicy(i tak ich nie braknie) ta firma jest bez wymagań.Szkoda
                  tylko ,ze ta marna grupa ludzi optymistycznych powtarza słowo w
                  słowo robić trzeba...tylko czemu nie napiszą ,że tak tylko nie
                  koniecznie w Gellwe / Food Care pozdrawiam i do usłyszenia!!
                • 12.05.09, 09:59
                  "lizus" i wszyscy wielcy obrońcy gellwe/food care,
                  Szanowne Forum ,
                  jest z pewnością na tym Forum dość materiału jak też na innych :
                  [www.gowork.pl]
                  [forum.gazeta.pl]
                  [www.niepolomice.eu]
                  - aby każdy mógł to osądzić , więc nie ma potrzeby kłótni zwłaszcza na Forum.
                  "każdy jest kowalem własnego szczęścia" i nikogo na siłę się nie uszczęśliwi.
                  Jeżeli ktoś nie wyciągnie z tych wypowiedzi właściwego motta to trudno , szkoda
                  że tak owocnie nie działało to i inne Fora parę lat temu.
                  Wielki "SZACUN" dla "STAREJ PAKOWACZKI" i innych odważnych , którzy się być może
                  jeszcze pojawią by opisać prawdę i ostrzec potencjalnych "niewolników".
                  Do "STAREJ PAKOWACZKI" , opisz czy od tej pory czyli dyskusji , wypowiedzi na
                  FORUM coś się zmieniło ogólnie ???
                • Gość: seba IP: 77.236.0.* 12.05.09, 10:01
                  Autor: ~henrix
                  Data: 12 maj 2009, godz. 09:29
                  Szanowne Forum ,
                  [www.gowork.pl]
                  [forum.gazeta.pl]
                  [www.niepolomice.eu]
                  Wielki "SZACUN" dla "STAREJ PAKOWACZKI" i innych odważnych , którzy się być może
                  • Gość: seba IP: 77.236.0.* 12.05.09, 10:21
                    most - 22 sekund temu odpowiedz | cytuj | do usuniecia
                    Data: 11 maj 2009, godz. 10:18
                    KRYŚKA!! Jeżeli juz tak piszesz to musi oznaczac ze nie pracujesz tam bo niby
                    znasz Kinge ..ta ,poznałaś ją po poziomym pisaniu litry k?? hehe no prosze co za
                    madra z Ciebie osobasmiling smiley Wiesz ja akurat powiem Ci ze skoro 99 %
                    wypowiadajacych się na forum ,pracujących czy byłych pracowników ma o niej
                    zdanie tragiczne i nagle znajduje sie Kinga która stoi na obronie profilu (JAK
                    UWAZA WSPANIAŁEGO ZAKŁADU PRACY)i co sie dzieje nikt z nią sie nie zgadza co
                    robi Kinga?? nie czutałaś?? pisze ,ze czasem nie ma ochoty tam iść i przyznaje
                    ze pracuje tam bo musi!! co to oznacza nie poradziła sie wiec szybko znajduje
                    sie Krysia która oczywiście (jak pisze)Kinge zna i nawet przypuszcza ,ze pracuje
                    na tasmie szybko staje w jej obronie oczerniajac innych za brak konkretów !!
                    Oznacza to ,ze masz problem z rozpoznaniem sprawy poniewaz konkretów tu masa
                    ,wyjaśnień a zresztą jak wchodzisz na to stronke głupia CIP. to pisze forum
                    Gellwe tak?? no wiec piszmy piszmy bo po to ta strona jest a Ty zacznij czytac
                    co pisza ludziie otwórz oczy i zejdz na ziemie kazdy kto w jakikolwiek sposób
                    miał z ta firma do czynienia teraz rozpaczliwie ubolewa nad soba wiec niech ma
                    możliwosc aby ostrzec innych aby nie stali sie takim kawałkiem gówna jak TY!!

Autor: ~Kryśka
                    Data: 11 maj 2009, godz. 11:17
                    Sory, ale wydaje mi się ze forum jest po to żeby się wypowiadać, co kto o tym
                    sądzi. A według was powinno się pisać wszystko, co jest nie tak. Więc to forum
                    dla idiotów. Szkoda mi was i wiem, że nie warto się tu wypowiadać.

P.S. JAK ZNAJDZIECIE JAKĄŚ, FIRME GDZIE NIE BĘDZIECIE TAK GŁUPIO O NIEJ PISAĆ TO
                    DAJCIE ZNAĆ. No i oczywiście żeby można tam było zarobić z 5 tys. Praca tak po 6
                    godzin.Najlepiej od 9-tej. Bo mi się nie chce wcześniej wstawać, a na dzień
                    dobry piwko podawali .hahahhahahahhahahah

Autor: ~Kryśka
                    Data: 11 maj 2009, godz. 11:20
                    ~gogole przeczytaj to forum od pierwszej strony jeszcze raz a jak ci to nie
                    pomoze to kolejny i kolejny........................... Nikt tu nie napisał
                    kąkretnie za co tak niecierpi tej firmy. Wszyscy sądzą że to obuż ale niekt nie
                    umie napisac dlaczego.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Data: 11 maj 2009, godz. 11:45
                    Kryska głupia jestes i tyle ..buhahaha i widze ,ze juz zaczełas skamlec o nową
                    prace..heheh no nie dla psa kiełbasa ty to tylko gellwe ...buhahah pozdrawiam!!
                    no i jeszcze słowko najpierw piszesz ze to forum dla idiotów a potem zostawiasz
                    następnego posta ulala jaka madra jak napisałam z ciebie babka!!

Autor: ~KRYŚKA
                    Data: 11 maj 2009, godz. 12:54
                    ~gogole jak mi ciebie żal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tongue sticking out smiley
                    Zaczynasz już lecieć głupimi tekstami, bo nie wiesz jak sęsownie odpowiedzieć na
                    moje bardzo proste pytanko.Już więcej ci nie odpisze, bo nie warto z Toba
                    dyskutować. Moje 8 letnie dziecko jest od Ciebie mądrzejsze. Bo jak nie ma racji
                    nic nie mówi.

Autor: ~Paulekxxx
                    Data: 11 maj 2009, godz. 13:17
                    ZACHOWUJECIE SIĘ JAK MAŁE DZIECI W ZERÓWCE ALBO W PRZEDSZKOLU A NIE JAK DOROŚLI

Data: 11 maj 2009, godz. 14:50
                    Krycha !!! jak tobie mnie zal to co mam powiedzieć o twoim dziecku biedne
                    dzieciątko ze ma takia matke a widac ze jesteś jeszcze w dodatku slepa jesli
                    twierdzisz ze nie odpowiadam na twoje pytanie .Czy ty czytasz to co piszesz hmmm??
                    Zatanawiam sie dlaczego jeszcze piszesz przeciesz sama jasno napisałaś to forum
                    dla idiotów...najpierw czytaj potem kometuj i miłej pracy żabko!!

Data: 11 maj 2009, godz. 15:28

Kryśka napisał tak:
                    Sory, ale wydaje mi się ze forum jest po to żeby się wypowiadać, co kto o tym
                    sądzi. A według was powinno się pisać wszystko, co jest nie tak. Więc to forum
                    dla idiotów. Szkoda mi was i wiem, że nie warto się tu wypowiadać.
                    P.S. JAK ZNAJDZIECIE JAKĄŚ, FIRME GDZIE NIE BĘDZIECIE TAK GŁUPIO O NIEJ PISAĆ TO
                    DAJCIE ZNAĆ. No i oczywiście żeby można tam było zarobić z 5 tys. Praca tak po 6
                    godzin.Najlepiej od 9-tej. Bo mi się nie chce wcześniej wstawać, a na dzień
                    dobry piwko podawali .hahahhahahahhahahah

mysle ,ze mam dla Ciebie fajne rozwiązanie www.ostredupyprac.pl
                    Pewnie jak sie postarasz to wyciągniesz ponad 5 tyś to już Twoja sprawa.Plus nie
                    musisz rano wstawać praca nocna no i w zależności od klijęta pewnie trafiąją sie
                    i tacy ,że i browar się dla Ciebie znajdzie!! no i wiesz to juz nie to forum!

A czy ktoś ma jakieś nowe wiadomosci bo słyszałem ,że w gellwe sie ostro
                    dzieje??? Wkoncu jakieś zmiany .Tylko czy to cos da ?? Fajnie ,że coraz więcej
                    osób się wypowiada i miło poczytać ,że nawet obecni pracownicy zaczynaja
                    otwierać usta!! Super ludzie wkoncu czemu macie w tym więzieniu mieć i zamkniete
                    usta!! Czytałem ostatnio i inne forum o tym zakładzie i tak jak piszecie
                    wszędzie to samo czyli jeden wielki syf ta firma.Zastanawia mnie dlaczego
                    usówają te posty niby co narusza regulamin ?? Pozdrawiam wszystkich i śledze
                    uważnie co piszecie!!

Autor: ~stara pakowaczka
                    Data: 11 maj 2009, godz. 19:48
                    Grubsze to napisali a jak jakies konkrety to napisze tylko wydaje mi sie ,ze
                    jest tz..eh selekcja w mojej sprawie całe Gellwe / Food Care zastanawia sie co
                    to za baba pisała jednak na to nieszczescie domysły ida na kogoś innego i
                    strasznie mi głupio ,ze nie mam odwagi powiedzieć im "stara pakowaczka "to
                    ja!!!!!co chcesz OGIER wiedziec ???
                    Zatanawiam sie nawet nad napisaniem takiego posta który rozwieje watpliwosci
                    pseudo..KRYska ,KING!! tylko poczekam jeszcze kilka dni aby czytanie sprawiło
                    innym przyjemność a narazie to zbieram iformacje.Myśle ,że bedzie ostra draka..i
                    to jeszcze nie koniec najważniejsze ,ze ludzie się wypowiedzieli i z tym się
                    zgadzam sama zręszta dostałam dzięki Gellwe / Food Care i dostaje nieżle po
                    tył..,ale jak widzicie zgadzam się na to bo taka ze mnie marna baba!! Jednak juz
                    niedługo wkoncu bede od nich wolna i bez tchurzostwa baba po podstawówce bedzie
                    mogła opisac słowo w słowo co tam się dzieje.Teraz do wszystkich na forum: .
                    Owszem moze sa tam jakies wspomnienie miłe chwile ,ale pomyślcie to chwile z
                    ludzmi z którymi pracujemy...co nie ma nic wspólnego z Gellwe / Food Care to
                    sami my robimy tą dobrą atmosfere ,ale całe kierownictwo nie ma nic z tym
                    wspulnego.Oni tak naprawde zatyrali by nas na amęt nie ma tam miejsca na
                    sętymęty co np:R.B był miły czy robił to bezinteresownie ??? nie!! w kiś z was
                    (pracujacy) musiał mieć tz plecy!a wasza i między innymi moja naiwność stawiała
                    go na tym pierewstale!Po co się zastanawiać czy cos tam się zmieniGellwe / Food
                    Care ludzie tam pracowali pracują i pracować beda,ale tylko my Ci którym jeszcze
                    nie zamkneli ust jesteśmy po to by starać się choć byłoby to bez sęsu by coś z
                    tym zrobić
                    nie ma potrzeby się kłucić ! wszyscy piszący wiecie jak naprawde tam jest ,wcale
                    nie twierdze ,że co niektórzy piszący robią to na polecenie ,ale naprawde nie
                    wierze ,że ktos lubi ta prace jeśli już coś to robi tam bo musi 9przywiązanie
                    się ,brak wiary w siebie ,bezradnosc,ulubiona koleżanka,albo poprostu a jak nie
                    znajde innej pracy)Jestem jednym z tych typów i co?? Wstyd ,wstyd ,wstyd..pisze
                    na forum a nie powiem oko w oko ,ale moze do czasu 3majcie kciuki za mnie a juz
                    niedługo "stara pakowaczka przestanie być więzniem czy pomoge komuś czy nie
                    napewno powiem głośno i wyrażnie! A do Kryski I Kingi i ktosia i łosia
                    ...napisze ...dajcie szanse innym i pamiętajcie ,że nawet wywieranie presji na
                    was i tak im nie pomoze oni i tak beda działac cały czas my mozemy tylko
                    potęcjalnie przectawić innym jak ta praca wyglada ,więc zamiast skakać sobie do
                    oczu to poprostu udajmy ,ze tematu nie było jeśli oczywiście nie mamy choćby
                    jednego konkretnego argumętu by tem zaprzeczyc.
                    OGIER
                    • Gość: seba IP: 77.236.0.* 13.05.09, 08:07
                      forum.ilkus.pl/read.php?8,2738,3887,page=9#msg-3887
                      z forum powyżej

Autor: ~Ktoś
                      Data: 12 maj 2009, godz. 20:16
                      Wy jesteście jak Paparci, jesteście lepsi od TVN - U, bo oni rozgrzebują problem
                      przez pół tygodnia, a Wy przez 3 tygodnie. Widać, że jest to dla Was wielka
                      zmiana i chryja. Dawno nie mieliście żadnego problemu i go wleczecie przez
                      pustynię. Dziękować tylko temu zakładowi, że przez tyle lat nie było żadnej
                      burdy, a Ci co piszą to ludzie bez obowiazków, bo komu się chce siedzieć przy
                      kompie tyle czasu, można to wykorzystać w inny sposób, a Wy szukacie sensacji.
                      Zastanówcie sie co robicie. Zamiast pisać pierdoły, zajmijcie się rodziną i
                      dziećmi, na świeżym powietrzu, bo dzieci nie lubią, gdy rodzice siedzą przed
                      komputerem. Mam wielki żal do Was, nie do zakładu ->Bo Wy nie umiecie tego
                      załatwić na realu tylko przez neta. Jest to przykre, ale prawdziwe. Szkoda mi
                      już czasu na Was ludzie. Pracujcie cięzko, ale umysłami. Widać jaka w Was
                      prostota. ŻEGNAM!!!!!!

Autor: ~most
                      Data: 13 maj 2009, godz. 07:54
                      "Ktoś" , bardzo to jest ciekawe dlaczego przeszkadzają Ci wypowiedzi ludzi ,
                      którzy pracują bądź pracowali w gellwe/food care. To nie jest jak Ci się wydaje
                      szukanie sensacji , czy jak piszesz ("że przez tyle lat nie było żadnej burdy")
                      bo tam się to działo i dzieje od lat , TYLKO WŁAŚNIE TY NIE MASZ ODWAGI BY TO
                      POTWIERDZIĆ , choć dobrze o tym wiesz !!!!!!!!!
                      To nie są też żadne pierdoły jak Tobie się wydaje bo właśnie od tego zależy los
                      nie jednej duszyczki skuszonej jak zwykle kasą , która później będzie tego
                      żałowała całe życie - a kasę i tak zabiorą po paru miesiącach zmieniając umowę o
                      pracę - zgodnie z KODEKSEM PRACY , hehe.
                      Ad. tego jak to powiedziałaś , "załatwiać w realu" to chyba się nie słyszysz i
                      bluźnisz - tam czegoś takiego nie ma , to jest równoznaczne ze zwolnieniem - CZY
                      TY TAM KIEDYŚ PRACOWAŁAŚ , raczej w to wątpię skoro piszesz takie bzdety ( no
                      sorry , chyba , że pod dyktando to ok.).
                      Reasumując i jak to stwierdziłaś , że "szkoda Ci czasu na Was ludzie " , raczej
                      popracuj trochę umysłem zanim pojawisz się następny raz na FORUM.
                      Pozdrawiam
                      • Gość: seba IP: 77.236.0.* 13.05.09, 09:29
                        z forum cd.
                        forum.ilkus.pl/read.php?8,2738,3890,page=9#msg-3890
                        Autor: ~.......
                        Data: 13 maj 2009, godz. 08:52
                        ~most mylisz sie wszystko da się załatwić w realu.Jeśli ci sie coś nie podoba to
                        zadzwoń sobie do PIP i powiedz im o tym. Nie musisz się przedstawiać a na 500
                        osób które tam pracują i tak nikt sie nie dowie że to ty.

~Ktoś GRATULACJE ZA TAK SZCZERĄ WYPOWIEDŹ, ALE DO TYCH LUDZI I TAK TO NIE
                        DOCIERA. ALE TAK NAPRAWDE TO NIE UMIEJĄ POWIEDZIEĆ DLACZEGO JEST IM TAK ŹLE NO I
                        TAK WŁAŚCIWIE PO CO TAM PRACUJĄ.

Autor: ~Monia G.x
                        Data: 13 maj 2009, godz. 09:08
                        a może ktoś chce bezpośrednio poprowadzić korespondencję ?
                        robert.bialek@foodcare.pl; krzysztof.knopp@foodcare.pl; produkcja@foodcare.pl;
                        robert.broniewicz@foodcare.pl; przygotowalnia@foodcare.pl

Autor: ~.seba.
                        Data: 13 maj 2009, godz. 09:20
                        ......... , no niestety z tą korespondencją bezpośrednią zawsze był problem a
                        teraz od kilkunastu dni szczególnie. Poczta e-mail zblokowana , wiadomo dlaczego
                        a do tego filtrowana jak zawsze tam było przez przełożonych do prezesa włącznie
                        - i czy to nie jest chore ?
                        Internet ma jeszcze niewiele już osób , za chwilę to też utną - ktoś powie może
                        zaraz z tych dupowłazów że to normalne !!!!!!!!!!!!!!
                • Gość: seba IP: 77.236.0.* 14.06.09, 11:13
                  Autor: ~bystra
                  Data: 13 cze 2009, godz. 15:29
                  GELLWE....hmmm????? dla tych co się zastanawiają .........napisze.....jeśli chcesz :
                  -być poniewieranym
                  -bez wartości
                  -mało zarabiać
                  -nie mieć żadnych warunków pracy
                  -prace na siłe
                  -molestowanie(to pisze od siebie)
                  -oszustwa
                  -donosicielstwo(bo na tym bazują)
                  -kolegów i koleznki którzy sprzedadzą Cię za paczke galaretek
                  -wymogi jak na prace za 5000
                  -PRACUJACE W WIĘKSZOSCI NIEDZIELE I SOBOTY
                  -brak warunków sanepidu(ogulnie na oko wygląda ok)
                  -sporą rywalizacje
                  -brak porozumienia typu kierownik -pracownik
                  -żadnych ustawowo przynależnych dodatków
                  -odbieranie premi za...np:brak czapki
                  -przymusowe imprezy na których zarabia firma a Ty jako pracownik ot tak za darmo
                  musisz brać w nich udział
                  -Robercika(kierownik) który dla swojego dobra podkłada Ci świnie aby wyjść z twarzą
                  .............i wiele wiele innych powodów .........więc jak wam pasuje ten układ
                  to zapraszam na produkcje do Gellwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  Autor: ~~bystra
                  Data: 13 cze 2009, godz. 15:33
                  Dla tych którzy nie zrozumieli mam pytanie dlaczego warto tam pracować???? Bo ja
                  nie wiem???Nie ma takiego argumętu który potrafi przekonać!!!!!!!!!
                  • Gość: doryn IP: 57.78.9.* 16.06.09, 01:01
                    Dobrze , że przestaliście pisać już na tym forum bo to nie ma sensu
                    powtarzać jedno i to samo.
                    Bardziej zrypaną firmę ciężko znaleźć w całym necie ..............
            • 12.05.09, 09:55
              "lizus" i inni wielcy obrońcy gellwe/food care ,
              Szanowne Forum ,
              [www.gowork.pl]
              [forum.gazeta.pl]
              [www.niepolomice.eu]
              • Gość: winx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.09, 11:00
                Gellwe to ko,pletna poraszka !!! przupuszczan ,że Ci którzy pisza te
                pozytywne opinie nie są pracownikami lub pisza to na
                polecenie .Pracuje jeszcze tam i wiem jak jest !!! Niestety niema
                tam osoby która pozytywnie wypowiada się o pracy a jeśli ktoś nie
                wierzy zapraszam na produkcje a zobaczycie sami!! Nigdy jeszcze nie
                słyszałam żeby ktos napisał ,że jest spoko!! Pewnie na forum piszą
                bo muszą ale to i tak marna bzdura przeciesz każdy pracownik GELLWE
                to wie!!!
                • Gość: siwy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.09, 13:06
                  pracowałem w gellwe i mimo iz nie kradłem nie piłem wyleciałem i
                  super bo otwrły mi sie oczy.Akurat ja uwazam że w gellwe pracują tez
                  fajni ludzi z którym mam mase fajnych wspomnień i mimo cieszkej
                  pracy za marne grosze wspomnień dobrych nie brakuje.Nie kazdemu chce
                  sie szukac nowej pracy a moze nie tak nie kazdy moze sobie na to
                  pozwolić potrzebny czas pieniadze na jezdzenie no i pytanie a jak
                  tam bedzie ?? jednak chyba warto to zrobic.Mam podziw i szcunek dla
                  niektórych ludzi którzy maja juz tam duzy starz pracy i nie uwazm ze
                  sa komletnym zere jednak dla tych którzy obecnie chcieliby sie tam
                  zatrudnic mówie STOP ,nie ma po co to Zakład karny!! Juz jakiś
                  forumowicz napisał JAK wam nie pasuje to się zwolnijcie!! tylko
                  dlaczego to wy macie się zwalniac przeciesz zapiepszacie na pełnych
                  obrotach tak jak oni chca ,robicie wszystko co chca jestescie
                  dobrymi pracownikami ...wiec nie nie zwalniajcie sie oniech oni
                  zwolnia niech zobaczą w was ludzi a nie tylko maszyne do
                  zapierdzielania którom wyłączymi jak sie spie..... Mysle tak nie
                  dajcie sie im !! Walczcie z tym jesli nic to nie da to i tak bez
                  znaczenia ważne zeby wiedzieli ze nie jestescie przedmiotami a w
                  waszych głowach wszystko jest na swoim miejscu ,tylko oni tez muszą
                  o tym wiedzieć ..SIEMANO
                  • Gość: seba IP: 77.236.0.* 17.05.09, 00:44
                    Autor: ~Ktoś
                    Data: 16 maj 2009, godz. 14:32
                    GELLWE CO WY ROBICIE, ZWOLNIJCIE TYCH LUDZI!!!! ZOBACZYMYSZ JAKI BĘDZIE PŁACZ!!!
                    PO CO CZYTAĆ TE BZDURY???? PROSTACY BOJĄ SIE SĄDU PRACY, NIECH IDĄ. CIEKAWY
                    JESTEM KOMU MINY OPADNĄ!?

to post z innego forum - odpowiedziałem na niego

"Ktoś"i jemu/jej podobni ,tak bardzo się starasz za wszelką cenę prawie jak
                    "BIAŁY" obrażać i poniewierać ludzi nawet na tym forum nie mówiąc o pracy. Tylko
                    darujcie sobie takie epitety pod adresem ludzi , którzy zapieprzają na produkcji
                    i robią na wszystkich. Wypadałoby choć trochę szacunku , no cóż chyba nerwy wam
                    puszczają że tak wielu wg was "PROSTAKÓW" odważyło się wypowiedzieć - czyż nie
                    tak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    Mało jeszcze wam argumentów - to jak widać już 11-ta strona postów i chyba nie
                    będzie końca , dotąd - dokąd się nie zmieni coś na lepsze , dla dobra wszystkich.
                    Bat i pejcz zostawcie sobie na siebie , może wreszcie Prezes dojrzy coś co
                    powinien widzieć już dawno dla dobra firmy i jej wizerunku , który szmacą
                    właśnie takie szumowiny ja wy.
                    Myślę , że radykalne kroki podjęte przez Zarząd już dawno by zakończyły te
                    wypowiedzi na nie tylko tym forum i poprawiły by się stosunki międzyludzkie jak
                    również pora i czas na odbudowę dobrego wizerunku firmy , choć z tym nie będzie
                    pewnie tak łatwo - ALE Z NOWĄ NORMALNĄ KADRĄ MOŻE SIĘ TO SZYBKO UDAĆ ( z
                    "białym" wątpię - jest już całkowicie wypalony - chyba że do produkcji lodów
                    tylko nie w proszku).
                    Ale dotąd kiedy to nastąpi zachęcam dalej do dyskusji zwłaszcza pracowników ,
                    którzy się do tej pory przez wiele , wiele lat bali odezwać. ''Wielki Szacun''
                    dla tych co się odważyli i napisali.
                    pozdrowionka
                    • Gość: seba IP: 77.236.0.* 17.05.09, 00:47
                      • Gość: xyzxyz IP: *.broker.com.pl 18.05.09, 01:15
                        WITAM! JA TAM PRACOWALAM TRZY LATA I NIE NARZEKAM :))) NA PZRERWE CHODZILAM
                        KIEDY CHCIALAM I NIKT MI CZASU NIE SPRAWDZAL :)) NIESTETY OBECNIE NIE PRACUJE ,
                        ALE MAM NADZIEJE ZE W PRZYSZLOSCI JAK SIE JESZCZE DOBRZE WYKSZTALCE MAM ZAMIAR
                        DZIELIC Z BIALYM JEDEN KANTOREK :)))
                        • Gość: OGIER IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.09, 10:10
                          Bardzo fajnie to seba napisałes ,mysle ,ze teraz kazdy po
                          przeczytaniu choćby kilku takich wypowiedzi zrozumie kto jest tym
                          poszkodowanym.Pełny podziw też dla Siwego ,fajnie ,ze napisał
                          takiego posta bo odpowiedział konkretnie na niektóre pytania. Super
                          ludzie wogule ,że piszecie co myślicie o tej firmie i mam
                          nadzieje ,że pomoze to innym w podjęci decyzji jeśli kiedyś nie daj
                          boze bedzie wybierał się do tej pracy!!!
                          • Gość: OGIER IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.09, 10:31
                            Autor: ~pracownica
                            Data: 16 maj 2009, godz. 12:14

hejka wszystkim! ja pracuje w Gellwe dopiero kilka miesiecy jednak
                            musze przyznac ze nie słyszałam by na produkcji nawet podczas
                            ploteczek mówiło sie cos o tej firmie pozytywnego kazdy raczej mówi
                            jak jest lub sie nie oddzywa bo wiadomości roznosza sie tam w
                            błyskawicznym tępie i nie zawsze sa powtarzane tak ja naprawde było
                            powiedziane ,najczescie w ogromnej przerubce trafiają do kierownika
                            co oznacza ze kofidencja jest tam na całego.Co do R.B no to to
                            kompletny gbur choc jak czegos chce moze udawac swietnego
                            przyjaciela co juz sama zauwazyłam.Dazy do celu za wszelka cene nie
                            liczac sie zpracownikami tak naprawde traktuje nas jak kompletne
                            smieci! Ogulnie praca tam to niedopisania meczarnia .Czytam sobie ze
                            ktos pisze ze wszedzie czeba robić i rozumie tak jest ale ludziska
                            nie za wszelka cene! Ciekawe co to za ludzie pisza ze lubia ta
                            prace?? czy sa naprawde az tak bezwartosciowymi śmieciami??Zreszta
                            ja sama rozgladam sie za inna praca i marzy mi sie już jak wyjde z
                            tamtad ten ostatni raz! klimat na produkcji nieco sie zmienił jak
                            zaczeły sie te posty na tym forum ,lecz nie do konca na lepsze moze
                            zalezy jak na to popatrzec sama jestem zadowolona ze jest to
                            forum ..heheh no dzieki niemu niektórzy pracownic zmienili troszke
                            nastawienie do tej brudnej roboty no i supernascie fajnie ludziska
                            ze nie dacie sie zatyrac na maxa .fajne to forum pozdrawiam
                            wszystkich ..buziaki
                            • Gość: seba IP: 77.236.0.* 18.05.09, 12:28
                              ........... jak to jeszcze mało to proszę na dokładkę coś "z realu" - i to też
                              ma być fikcja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              - link z innego forum

www.gowork.pl/opinie_czytaj,8859,0,0,2
                              pozdr

wojtek - 55 minut temu odpowiedz | cytuj | do usuniecia
                              Potrzebuje urlop..kilka dni cos pilnego mi wypadło???
                              Niestety mamy wielkie zamówienie nie ma takiej mozliwosci !!
                              -trudno
                              (kilka dni pużniej)
                              Panie Wojtku moze Pan spokojnie wykorzystac ten urlop!!
                              Ale ja juz teraz nie potrzebuje ,był potrzebny kilka dni temu...
                              Trudno chwilowy przestuj to moze tylko 3 dni
                              sad smiley ok
                              (czas urlopu przumusowego)
                              TELEFON!!!
                              Panie Wojtku niezwłocznie musi Pan jutro przyjśc do pracy!!
                              cos zaplanowałem sad smiley juzsad smiley jednak ide (propnuje wyłaczać na ten
                              czas komórke)
                              Niecierpie tego i nie tylko tego niecierpi R.B i jego fałszywego podejścia do
                              ludzi.Rozumie ,że jako kier musi trzymac wszystko w garści i być ostry aby
                              ludzie nie wychodzili mu na głow,ale nie oznacza to ,że bedzie decydował o całym
                              naszym życiu(co chetnie by robił)Podobaja mi sie wypowiedzi ludzi którzy piszą
                              otwarcie prawde o tej firmi i te pozytywne i te negatywne,a cała reszta która
                              czyta bedzie mogła sama ocenić syt.Ja nie lubie tej pracy mimo to pracuje tam
                              juz bardzo długo i nie jedno już tam widziałem .Wczoraj dowiedziałem sie o tym
                              forum ,zresztą dziwie sie ,że dopiero wczoraj bo cała produkcja az o tym
                              chuczy!! Dziwie sie tylko tym którzy pisza ,że tam jest fajnie bo w pracy tak
                              naprawde nikt tak nie mówi w każdym razie ja jeszcze nie słyszałem takiej opini
                              na żywo!! Czyzby się bali głośno powiedziec to w pracy dlaczego>??? Przeciesz za
                              pozytywne wypowiedzi nich ich karał nie bedzie! Chyba ,że boja sie reakcji
                              innych?? jeśli podczas przerwy zakładając 30 osób narzeka i mówi to co negatywne
                              mozemy przeczytac na forum to nie chca byc tą jedną zbłąkamą owieczka czy
                              poprostu ich tak naprawde tam niema?? nie wiem bardzo dziwne?? zobaczymy jak
                              bedzie dzisiaj,aż sam popytam z ciekawości .Chyba to na tyle do usłyszenia!!
                              • Gość: gogole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.09, 13:31
                                Wojtek naprawde napisane konkretnie ,moze teraz własnie chodzisz po
                                Gellwe i zastanawiasz się kto to pisze??heheh czy faktycznie
                                istnieją?? dałeś mi tym do myślenia i ładnie wzbogaciłeś forum!!
                                Pozdrawiam
                                • Gość: lizus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.09, 16:38
                                  No i o to chodziło mi kiedyś, o konkrety i to jest konkretny przykład co robi R. B. i jego ludzie.
                                  Podobny przypadek miał miejsce z początkiem nowego 2009r., kto się chętnie podzieli informacjami, jak pani z polecenia dyrektora dzwoniła po domach ........... czekam?
                                  • Gość: niunia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.09, 18:06
                                    no no no jaka zgodnośc zapanowała..jeden konkretnie napisany post i
                                    co nagle ludzie widzą coś inaczej ale ok Wojtek no tak od dobrej
                                    strony zaczołeś!!
                                    • 19.05.09, 09:07
                                      jeżeli dalej szukasz konkretów odwiedź też to forum

forum.ilkus.pl/read.php?8,2738,page=14
                                      • Gość: xyzxyz IP: *.broker.com.pl 19.05.09, 09:59
                                        Najbardziej smiesza mnie tu osoby ktore pracuja tam ale twardo narzekaja!!! i
                                        raczej chyba zabardzo nie wiedza gdzie dac upust swoich emocji i jada po calosci
                                        na necie :))) ciekawe czy jak by doszlo co to czego to na pewno nikt by nie
                                        potrafil powiedziec tego nikomu w twarz :)))
                                        • Gość: ralf IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.09, 10:38
                                          fajne forum inne też popieram praca do bani!!
                        • Gość: seba IP: 77.236.0.* 19.05.09, 14:15
                          wcale się nie dziwię Twoim wypowiedziom gdyż sama przyznajesz
                          -cytat Twojej wypowiedzi-
                          "ALE MAM NADZIEJE ZE W PRZYSZLOSCI JAK SIE JESZCZE DOBRZE WYKSZTALCE MAM ZAMIAR
                          DZIELIC Z BIALYM JEDEN KANTOREK :)))" ,
                          a może coś jeszcze i puhśtać
                          worek ? ..................... hehe
                          - dobrze to wykombinowałaś ! BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!!! , powodzenia jak jeszcze
                          będzie - szybko się kształć abyś zdążyła
                        • Gość: seba IP: 77.236.0.* 19.05.09, 14:17
                          xyzxyz ,
                          pospiesz się bo tu do tego kantorka to już kolejka stoi !!!!!!!!
                          • Gość: OGIER IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.09, 14:36
                            Czyli widzisz Seba chyba dla Gellwe to już przyszłości nie ma!!!
                            heheh wracając jednak do tematu to powiedziałbym ,że tam nie trzeba
                            sie kształcić ,po co marnować czas! Chocby przykład R.B
                            wykształcenie mu jakos nie potrzebne!!
                            • Gość: OGIER IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.09, 14:56
                              OGIER - 10 sekund temu odpowiedz | cytuj | do usuniecia

Wojtas ja juz mam to za sobą Ty zostań bo wiem jak jest .Fajnie ,ze
                              napisałes cos od siebie .Powiem Ci że te dupowłazy i tak nie czytaja
                              bo w ich wypowiedziach nie ma nic co oznaczałby ,ze czytają nasze
                              posty oni lub on bo to jakieś 2 osoby pisza tylko wkoło to samo a
                              zobacz jak łatwo wyprowadzic ich z równowagi!! czemu się tak
                              denerwuja skoro są tak pewni swego,chcą konkretów ludzie im podaja a
                              oni swoje w kółko praca jest fajna a czemu nie napisza dlaczego co
                              ich tak fascynuje ,co im się aż tak podoba ??wypłata ,robota na
                              pełnych obrotach,sranie w klopie czy czekanie na wolne
                              wc ,szpiegowanie ,idawanie przyjaciół by tylko komuś świnie
                              wrzucic,tolerowanie ,że przychodzi sie do pracy nawalonym(bo tak
                              bywa),no naprawde nie wiem bo nikt z nich nic na ten temat nie
                              napisał..hmmm??? zastanawiająco dziwne??
                            • Gość: seba IP: 77.236.0.* 19.05.09, 15:01
                              Słuszna uwaga Ogier , właśnie "biały" jest tego najlepszym przykładem , że
                              wystarczy być w tej firmie nie wykształconym gburem , chamem , pucybutem
                              posłusznym "górze" (po prostu h.jem !) , aby dowodzić produkcją.
                              To właśnie nakreśla cały obraz firmy i stosunków tam panujących i niestety
                              najbardziej przedkłada się na szarych pracowników produkcji , którzy na tym
                              najwięcej cierpią.
                              Co do przyszłości to czas pokaże , morze ktoś się na górze opamięta i zrobi
                              czystkę ucinając niektóre niepotrzebne dyskusje nad "padliną" ?
                              ....... , a wtedy ? ....... kto wie - ? , może się poprawi coś we wszystkim
                              ("ryba psuje się od głowy")
                              pozdr
                          • Gość: xyzxyz IP: *.broker.com.pl 19.05.09, 19:38
                            SEBA:)))) zajmij mi kolejke zaraz za Toba :)))
                            i skoncz ten swoj pusty wywod do mojej osoby bo nie mam zamiary sie tu z Toba
                            przegadywac :)))
                            jezeli nie rozumiesz aluzji ( moja poprzednia wypowiedz) to sie nie wypowiadaj :)))

• 20.05.09, 10:46
                              "XYZXYZ" wracaj szybko do kantorka "białego" , szkoda Ci marnować czas na
                              dokształcanie a do tego stałabyś się konkurencją dla niego (a wtedy po Tobie)-
                              wystarczy podstawówka.
                              Pospiesz się , żeby jak przyjdziesz kantorek nie był pusty (bo się mu grunt pali
                              pod nogami)- szkoda by było , no nie ?
                            • Gość: OGIER IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.09, 12:17
                              xyzxyz wiesz co stracisz czas a potem napiszesz mieliście racje
                              chłopaki ,wiec jak napisałeś po co sie przegadywać ruszaj do ataku
                              moze to właśnie Twoja szansa!!!
                              • Gość: niunia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.09, 14:53
                                > xyzxyz wyluzuj jak chcesz wochac inne brudy to moze innym pozwul
                                na własną decyzje,oczywiste jest że gellwe to straszna porazka praca
                                przypomina wiezienie i to w dosłownym słowa znaczeniu ,moze po za
                                faktem ze po 8 godz mamy przepustke jednak nie raz bardzo krótka!! w
                                niedziele nocka a w poniedziałek juz popołudniowa zmiana ...no tak
                                dla Ciebie to pewnie masa czasu na relax pozałatwianie swoich spraw
                                a jak masz jeszcze przy tym dziecko to zaprowadzisz go do szkoły i
                                pewnie jeszcze zdarzysz z nim odrobic lekcje ...no tak napewno zebys
                                czsem nie zwariował od nadmiaru luzu!!! co ty wogule człowieku
                                piszesz widac na gołe oko ze nie masz pojecia o tej firmie baj!!
                                • Gość: własnie z pracy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.09, 16:01
                                  nie szukajcie pracy w gellwe,własnie wróciłem do domu dzis to juz
                                  mnie tak wkurw;;;;;;;;dawajcie na forum ile wzezie puszczają
                                  niektórym nerwy,duzo sie o tym mówi w robocie i zdupcac od nich !!!!
                                  • Gość: rózowe okularki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.09, 17:53
                                    PROPOZYCJA DLA PARU OSÓB NA FORUM:
                                    -uprasza sie bioracych udział na forum o zdejomwanie czasem różowych
                                    okularów!!!
                                    Całe szczęście ,że ja nie pracuje na tej produkcji.Mało mnie
                                    obchodzi cały R.B i reszta ,ale z tego co tu przeczytałam (A
                                    ZUPEŁNIE PRZYPADKOWO ZNALAZŁAM SIE NA TYM FORUM)wynika
                                    jednoznaczkie ,ze do grupy dobrych zakładów pracy ta firma nie
                                    należy.Piszą tu ludzie,że sa gorsz i jak oni uważam ,że są!!Tylko tą
                                    dałabym jako osoba postronna gdzies na 2 miejscu .Samo to co
                                    piszecie o warunkach sanitarnych oraz o waszej kadrze kierowniczej
                                    (jak wnioskuje)oznacza iż powinniście pracować jak najbardziej i
                                    starać sie cos z tym zrobić ,moze forum to pomysł wstępny ,ale
                                    dobry.Nie wiem jak niektórym moga pasować takie warunki
                                    pracy.Przyznam słyszałam juz o gellwe nawet gorsze opinie i pewnie
                                    dlatego tak zainteresowało mnie to forum.Pewnie mogę sie tylko
                                    cieszyć ,że akurat nie trafiłam tam.Pozdrawiam
                                    • Gość: ptysia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.09, 19:18
                                      to oczywiste'''co za zakład masz racje mnie sie nie udało jak
                                      Tobie tyram tam!teraz przerwa chwilowa będe więc wiernym forum!!
                                      spoko spokom juz coraz wiecej ludzi wie o forum powiem ci ze mało
                                      chcą o tym gadac tak na przerwie bo wiesz robi sie temat tabu
                                      normalka ale mimo to coraz wiecej osob sie oddzywa wiec i ja
                                      napisałam kurde nie mam neta wiec tylko od kumpeli moge pisac heheh
                                      wiesz to ze nie jestes na produkcji to chyba do klasztoru na
                                      kolanach by isc heheh a tam zreszta wiadomo co jest grane jak sie
                                      poczyta ..a jakie te inne forum jeszcze jest bo sporo tego tutaj
                                      podajcie jakies stronki jesio raz jak mozna ?? gelwe do du.. chcesz
                                      miec prace najgorszych oczekiwan zapraszam
                                      • Gość: OGIER IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.09, 19:38
                                        ciekawie tu jest coraz lepiej dzięki ludzie ,ze macie odwage pisac
                                        oby tak dalej...pozdr
                                        • Gość: seba IP: 77.236.0.* 21.05.09, 00:29
                                          "Ogier" fanka forum "ptysia" prosiła o inne stronki............
                                          ok. ja podam.

forum.ilkus.pl/read.php?8,2738,4002,page=18#msg-4002
                                          www.gowork.pl/opinie_czytaj,8859,0,0,2
                                          • Gość: OGIER IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.09, 10:01
                                            dzięki wielkie Seba! ludzie i tak juz maja swoje zdanie zreszta jak
                                            go mozna nie miec po takich wypowiedziach,oczywiste jest zeby pracy
                                            szukac poza gellwe!!
                                            • Gość: panterka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.09, 10:40
                                              Paulina xxxxxx jakos w nocnej debacie nie brałas udziału nikt wtedy
                                              nie obgadywałby Cię za plecami!!Chyba ,ze nie było Cie w pracy???
                                              Może zaczniej na popołudniówce i bedziesz miała sprawe
                                              jasna ...hehehe ja Ci powiem ,ze sie w nocy nasłuchałam,tylko dziwne
                                              bo ani jedna osoba nie była tak ambitna jak na forum i nie chwaliła
                                              pracy ,naprawde dziwne bo było wrecz przeciwnie!!
                                              ~NORMALNA mam pytanko dlaczego nie brałas udziału w rozmowie na
                                              nocce?? nie słyszałam Cię ?? nie miałaś nic do powiedzenia, tyle
                                              osób gadało gdzie wtedy byłas ??
                                              Oczywiscie jak przypuszczalismy głosni sa tylko na forum a prawda
                                              jak widac milczec nie potrafi..pozdr dla wszystkich
                                              wtajemniczonych!!! hehehehe i do roboty!!
                                              • 22.05.09, 00:33
                                                Ludzie , nie kłóćcie się między sobą bo to Wam naprawdę nic nie da.
                                                Skupcie się tylko na najważniejszych celach , które chcielibyście osiągnąć
                                                dzięki istnieniu tego FORUM jak i innych w tym temacie nie mniej popularnych.
                                                Podajcie tylko i włącznie konkrety , argumenty , swoje przemyślane propozycje
                                                zmiany na lepsze jutro.
                                                Jeżeli to pójdzie w "eter"-świat to może się choć trochę Wam polepszą warunki
                                                pracy , stosunki międzyludzkie jak też możliwe że znajdzie się również nowa
                                                normalna kadra kierownicza - wymagająca ale uczciwa i sprawiedliwa !!!!!!!!!!!
                                                Tego Wam i przyszłym pracownikom tej firmy życzę.
    • Gość: www.shaman.us.to IP: *.chello.pl 22.05.09, 16:49
      FoodCare to jest ekstra firma, produkuje Tigera który jest milion razy lepszy od
      Red BUlla i na dodatek dwa razy tańszy, to jest jedna z niewielu polskich firm
      która odnosi sukces, idźcie pracować do zahochodnich koncernów to dopiero
      zobaczycie jak to jest być tanią siłą roboczą bo oni budują te fabryki w polsce
      tylko i wyłącznie z tego powodu żeby zaoszczędzić na pracownikach.

FoodCare powinno się szanować za to że w tym dziadoskim kraju potrafili się
      wybić i z kawiarenki powstała wielka fabryka, bijąc przy tym Red Bulla albo
      raczej Bullshita (który powoduje zawał serca).
      • Gość: rudi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.09, 19:34
        a wiesz na kim FoodCare testuje tego tańszego tigera??? na
        was..powodzenia ..i daj mi namiary na sklepy gdzie można kupić
        gellwowski tiger hehehe tępy wpis ...tępy
      • Gość: seba IP: 77.236.0.* 22.05.09, 23:15
        "www.shaman.us." , sądząc po wypowiedzi Twojej typuję , że jesteś
        przedstawicielem handlowym. Szkoda , że nie wiesz jaki jest skład surowcowy , w
        jakich warunkach jest produkowany bo z pewnością byś tak nie pisał reklamując to
        gó....
        Jeżeli porównujesz Tigera do Red Bulla to tak samo jakby porównać popularnego
        "jabcoka" do markowego wina , nawet i cena jest porównywalna.
        A co do zachodnich firm to wielka pomyłka , chyba w żadnej nie pracowałeś ani w
        Polsce ani za granicą skoro tak piszesz !!!!!!!!!
        Na dodatek zawsze sprawdzało się i dalej tak jest "NIKT POLAKA BARDZIEJ NIE
        WYJEBIE JAK ??? , POLAK !!!!!!!!!
        Jeżeli twierdzisz "chłopczyku" , że Polska to dziadowski kraj to spadaj lepiej
        na "saksy" zagraniczne , tylko nie zapomnij zabrać palety TIGERA - co by Ci się
        szybciej i do reszty mózg zlasował a przy tym nie trzeba było przepłacać
        !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        BAY !!!!!!!!!!!!
        • Gość: do szczekaczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.09, 12:36
          henriks czy jak ci tam sam to wszystko zaczales a teraz mowisz zeby
          sie nie klocic okazuje sie tez ze nie mozna miec wlasnego zdania na
          temat tylko trzeba powtarzec mantre za takimi gosciami jak Seba Ogier
          czy tez im podobnymi w mysl zasady "kto nie jest z nami jest
          przeciwko nam" .
          Cale to forum to wielka dziecinada internet daje wam teoretyczna
          mozliwosc anonimowosci mysle ze w realu jestescie banda nic nie
          reprezentujacych soba ludzi i tylko tu mozecie sie "wyszczekac"
          pewnie zaraz sie podniosa glosy ze jestem handlowcem lizusem czy
          jakims dupowlazem ale to bedzie potwierdzeniem tego ze nie macie nic
          do powiedzenia i chcecie tylko innych przekrzyczec
          • Gość: seba IP: 77.236.0.* 23.05.09, 23:16
            Gość portalu: do szczekaczy napisał(a): i tym razem odezwał się głos samego
            "BIAŁEGO".Jakbym go słyszał , chcąc uciąć i zakończyć dyskusje na swoim , jak
            zwykle nie licząc się z nikim!!!!!!!!!!!!!!
            Pełna kultura - szkoła nie idzie na marne jak widać !!!!!!!!!
            hehehe
            • Gość: 0GIER IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.09, 10:05
              A CO MIAŁ NAPISAĆ??? HEHEHE spoko chciał się wypowiedziec to już to
              zrobił co mamy mu podziekowac czy jak??? hehehe jeśli czytał uważnie
              to co piszemy to chyba nie ma takiej potrzeby!
              • Gość: para IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.09, 11:26
                Gellwe Zabierzów : PRACOWAŁAM NIE POLECAM !!!dobrze ze się uwolniłam
                i znalazłam nową prace ,przeszłam tam nie jedno nie powiem dobre dni
                też bywały ale podsumując moją prace tam uważam ze jest tam w skali
                od 1-10 jakies 3.Często wracałam upłakana do domu ,na mysl o
                kierowniku robiło mi się az niedobrze,moze na poczatku był miły ,ale
                nie zostałam jego donośicielem i więzy trusły .płaca nie najlepsza
                chyba ,że bedziesz tyrał na okrągły budzik aż urobisz sie po
                uszy.Warunki pracy tragiczne .Mała szatnia zbyt mało umywalek toalet
                wszyscy posciskani kobiety i faceci.Pracownicy mniejszość fajni
                ludzie z którym do teraz czasem wyskocze na piwko czy
                pogaduch,wiekszosc zjadła by Cię z kopytami czy sprzedała za marne
                grosze .Panujacy tam fałsz ,egoizm przerasta najgorsze
                oczekiwania.Kadra kierownicza(NIE CAŁA)bez szczegulnego
                wykształcenia,wrecz nie wiele mądrzejsza od pracowników
                fizycznych.Czasem nie do wytrzymania godziny pracy.Praca w ciagłym
                stresie na wysokich obrotach ,mimo to bez pochwał czy chocby słowa
                zadowolenia ,że dajesz z siebie wszystko.Tyle chyba!NIEPOLECAM!
                • Gość: OGIER IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.09, 18:51
                  Autor: ~anonimowy z przymusu
                  Data: 27 maj 2009, godz. 15:36

Drodzy czytelnicy tego forum!
                  Zakład FoodCare Produkcyjne-Środki Odżywcze-Gellwe, Zabierzów

Niższa kadra kierownicza :
                  -PRANIE ODZIEŻY ROBOCZEJ PRZEZ PRACOWNIKA
                  Regułą jest, że pranie odzieży roboczej należy do obowiązków
                  pracodawcy
                  Regulacja obowiązuje od 29 listopada 2002 r.
                  SŁUŻBA BHP I KOMISJA BHP
                  -Obecnie obowiązek utworzenia służby bezpieczeństwa i higieny pracy
                  ciąży na pracodawcy, który:
                  • zatrudnia więcej niż 100 pracowników (poprzednio 10 pracowników),
                  • zatrudnia mniej niż 100 pracowników, lecz utworzenie takiej służby
                  nakazał mu właściwy inspektor pracy. Inspektor pracy uprawniony jest
                  do wydania takiego nakazu, jeżeli jest to uzasadnione stwierdzonymi
                  zagrożeniami zawodowymi.
                  Gdy pracodawca nie jest obowiązany do utworzenia służby bhp, zadania
                  tej służby – jeśli będzie miał odpowiednie kwalifikacje – będzie
                  mógł wykonywać sam. Będzie też mógł powierzyć te obowiązki
                  specjalistom spoza zakładu pracy albo pracownikowi zatrudnionemu
                  przy innej pracy (art. 23711 § 1–4 k.p.).
                  -Zgodnie z ustawą o warunkach zdrowotnych żywności i żywienia (Dz.U.
                  z 2001 r.; Nr 63, poz. 643, z późn. zm.) tego typu działalność jest
                  uznawana za produkcję i obrót środkami spożywczymi i podlega
                  przepisom wymienionej ustawy oraz innym przepisom szczegółowym,
                  dotyczącym wymagań higienicznych i zdrowotnych żywności (ich wykaz
                  jest dostępny na stronie internetowej Głównego Inspektora
                  Sanitarnego: www.gis.mz.gov.pl .
                  -Zapis ustawy mówi, że środki spożywcze nie mogą być szkodliwe dla
                  zdrowia lub życia człowieka, zepsute ani sfałszowane. Ponadto
                  regulacji i kontroli podlegają:
                  - stan techniczny budynków czy pomieszczeń, w których odbywa się
                  produkcja lub obrót środkami spożywczymi oraz ich instalacji,
                  - jakość wody przeznaczona do celów spożywczych i gospodarczych,
                  - gromadzenie i przechowywanie odpadów z produkcji żywności,
                  - narzędzia, urządzenia i wyposażenie zakładu (- osoby wykonujące
                  pracę przy produkcji i w obrocie z żywnością.
                  Te reguły nie należą tam do przestrzeganych nie jestem pracownikiem
                  tej firmy i nie byłem ,ale znam sprawe lepiej niż komuś z was się
                  wydaje,niestety dla dobra wszystkich was musze pozostać
                  anonimowy.Bardzo dobrze zrobione forum jestem z was dumnny!
                  • 27.05.09, 19:22
                    Super wypowiedź , zawierająca konkrety przełożone na paragrafy bo z tą firmą i
                    co poniektórymi "GÓRU" pt. R.B. "biały" tak trzeba. Ktoś przecież jest za to
                    odpowiedzialny i bierze zajebistą kasę !
                    W prawdzie ta firma zawsze była na "BAKIER" z prawem lawirując jak się da i ile
                    się da - do "paki" włącznie. Ale i tak więcej im się upiekło w różnych instytucjach.
                    A może nastał wreszcie "CZAS APOKALIPSY" i pora zapłacić za błędy i wyrządzone
                    krzywdy ludziom , którzy tam pracowali bądź pracują jeszcze
                    ????????????????????????????
                    • Gość: zuza_118 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.07.09, 12:50
                      1_henrix_2 - hmmm jeżeli to TYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY H.no to
                      odezwij się w koncu do mnie, masz jeszcze e-mail. razem
                      przerabialismy tą firme :)
                    • 03.04.10, 23:44
                      Bardzo proszę admina o usunięcie wszystkich moich postów !!!
                      Osoby, które się poczuły obrażone serdecznie przepraszam !!!
                      • 04.04.10, 00:25
                        1_henrix_2 napisał:

> Bardzo proszę admina o usunięcie wszystkich moich postów !!!
                        > Osoby, które się poczuły obrażone serdecznie przepraszam !!!

Bardzo proszę również admina o usunięcie mojego konta z portalu, pozdrawiam.
                        • Gość: PRZEPROSINY IP: 77.236.0.* 21.05.10, 14:45
                          Ja, Henryk Hajto niniejszym przepraszam Pana Roberta Białka za użycie wobec
                          niego nieprawdziwych i bezpodstawnych twierdzeń i oskarżeń, które umieściłem na
                          forach internetowych: forum.gazeta.praca.pl, forum ilkus.pl i forum gowork.pl”
                          Nieprawdą jest, że Pan Robert Białek jest ,,cieniasem”, kameleonem do tego zaje…
                          FAŁSZYWY”, ,,gburem nieokrzesanym”, ,,niewykształcony i toporny”, ,,tak samo
                          fałszywy dla kolegów jak i zarządu”, ,,potrafi wyr… nie tylko pracownika oraz
                          pracodawcę” oraz że dokonuje ,,wałów i przekrętów” oraz ,,trzepie kasę na
                          kontraktach firmowych”.
                          Wyrażam swoje szczere ubolewanie z powodu przykrości wyrządzonej Panu Robertowi
                          Białkowi.
                          Henryk Hajto
      • Gość: gość IP: 94.254.160.* 01.06.09, 11:21
        Zgadam się z www.shaman.....
      • Gość: seba IP: 77.236.0.* 01.06.09, 18:11
        Autor: ~piłkarz
        Data: 1 cze 2009, godz. 00:02
        Ludzie przychodźcie na wiejskie boiska piłkarskie , darmowa reklama leci - całe
        palety wystawione "TIGER ENERGY WATER" , MOŻNA PIĆ DO WOLI - ile kto chce ,
        termin przydatności do spożycia marzec 2009 !!! - będzie więcej takich nawiedzonych
        • Gość: seba IP: 77.236.0.* 04.06.09, 09:41
          forum.ilkus.pl/read.php?8,2738,page=40
          Autor: ~kartoniara
          Data: 4 cze 2009, godz. 08:29
          ~piłkarz , to jeszcze nic w porównaniu ze zmianą trzecią (nocka). Rozrywanie
          kartoników z ciastami i ponowne pakowanie na kartoniarce - dlaczego ? , to
          proste zwroty przeterminowane trafiają do nas i coś z tym zawsze trzeba było
          zrobić - data przydatności jest na kartoniku , tak więc nowy kartonik - stare
          torebki z zawartością (na , których nie ma daty) no i dalej w świat to samo z
          nową datą z kartoniarki - normal !!! "Biały" każe , sługa musi. Prawie to samo z
          innymi zwrotami ; galaretki , kisiele , proszki , zabielacze , cappuccino i
          wiele -wiele innych produktów zamiast utylizacji trafiały i trafiają do
          ponownego obrotu - rozrywanie , wsypywanie do lejów zasypowych - mieszanie i
          ponowne pakowanie jako produkt pełnowartościowy.
          "Biały" nic nie zmarnuje , ja trzeba to i g..no zapakuje !
    • Gość: uprzejmy IP: *.star.net.pl 12.10.09, 10:12
      pracuje w niepołomicach ale, obiecywali cuda a robi sie obóz pracy
      jak w zabierzowie za 1345 zł na miesiąc
      do tego brygadziści są z kosmosu i nie maja pojęcia o niczym a
      zwłaszcza o kierowaniu ludzmi.
      • Gość: niepołomice IP: *.star.net.pl 12.10.09, 10:19
        obóz pracy to fakt sie tam robi brygadziści to jedno ale dyrekcja to
        drugie jedynie robert jest ok bo reszta to buraki.
        • Gość: seba IP: 77.236.0.* 13.10.09, 02:12
          z całym szacunkiem, chyba nie masz na myśli Roberta B., który pracował wcześniej
          w Zabierzowie ???????????????????????????????????/
      • Gość: seba IP: 77.236.0.* 13.10.09, 02:09
        szkoda "chłopie", że wcześniej nie poczytałeś i nie uwierzyłeś w to bagienko
        nowobogackiej polskiej firemki tym bardziej, że jest nawet na stronie forum
        Niepołomic wypowiedź zanim zaczął się nabór do nowego obozu pracy
        !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: seba IP: 77.236.0.* 13.10.09, 02:19
        otwórz sobie te linki, warto - to właśnie jeszcze inne fora na temat tej firemki :
        www.gowork.pl/opinie_czytaj,8859,0,0,0
        forum.ilkus.pl/read.php?8,2738,5180,page=110#msg-5180
        pozdrawiam, trzymaj się i nie daj się !!!!!!!!!!!!!
    • Gość: dolarek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.09, 11:46
      zarabiaj 15000zł w ciągu miesiąca!!! To nie żart!!
      Pieniądz robi pieniądz!! To nie żart!! Przeczytaj - nie pożałujesz!!

Szybka kasa przez internet !!!!
      Zarób 15 000 zł w miesiąc!!!

Zarób 15 000 zł w miesiąc!!!
      Ta strona zarobi dla Ciebie 15000 zł!!! Zamykając ją "wyrzucasz"
      15000
      zł. Przeczytaj tę stronę do końca, a gwarantuję, że nie
      pożałujesz!!!
      Nie zmarnuj swojej szansy!!!
      Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi!
      Warto przeczytać!!!
      To nie żaden żart!!!
      Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? A jednak. Po
      pierwsze
      nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę
      pracy,
      dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz
      jak
      każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! Ten
      sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na
      świecie,
      który w dodatku nie ma pracy... I tak się rozeszło aż trafiło do
      mnie
      i do Ciebie! Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz
      teraz
      5
      minut żeby spokojnie o tym przeczytać, zapisz tą stronę i wróć
      kiedy
      będziesz mieć czas :) Tak więc pomyśl czy warto się troszkę
      zaangażować zanim pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy (co miesiąc 15000

lub więcej).

To zależy od Ciebie.

Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyśmiali mnie... A jednak wziąłem w
      tym planie udział. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tą
      wiadomość
      i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że nakłonił mnie do tego,
      aby
      zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować
      pieniądze
      po to by włożone - pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniądze.
      Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES!!! Nie potrzebujesz
      niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi,
      rodziną lub z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś
      nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć
      bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma
      rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o
      kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje
      pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane
      poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości! To jest
      NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych
      pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK. to zaczynamy, bo
      się
      rozgadałem. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo
      w
      jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat.
      I na dodatek NIE będziesz potrzebować specjalnej wiedzy lub talentu.
      NIE będziesz przeglądał stron internetowych,
      NIE będziesz nigdzie dzwonić,klikać w bannery, lub SPAMować,
      NIE będziesz także płacić za reklamy itp.
      Wszystko co musisz zrobić, to podać swoje dane w miejsce nr. 5, np.:
      adres zamieszkania lub nr konta bankowego (to po to by ludzie
      wiedzieli
      gdzie mają przesyłać pieniądze) i poświęcić około 20-30 minut
      twojego czasu jednorazowo! Jeżeli masz chociaż 13 lat, to możesz
      założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz? Proponuję Ci
      mBank.
      Wejdź na www.mbank.com.pl i znajdź ofertę izzyKonto. Zobaczysz, że
      mając zaledwie 13 lat możesz mieć już własne prawdziwe konto w
      banku.
      Jednak nie potrzebujesz konta bankowego, masz wybór, ludzie mogą Ci
      wpłacać pieniądze na konto lub przesyłać do domu, to zależy od
      Ciebie
      ;)

KROK 1:
      Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, że żeby zarobić musisz dać
      coś od siebie! Więc pierwsze, co musisz zrobić, to zainwestować TYLKO
      5
      ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jeśli nic nie zainwestujesz - nic
      większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz, tym szybciej
      zaczniesz
      zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi! Tak więc, zapłać 5

osobie z PIERWSZEJ znajdujące się poniżej pozycji z notką mówiącą
      (tytułem): "Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej." CHCĘ, ŻEBYS
      WIEDZIAŁ (A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM! To
      naprawdę proste!!! Gdy zapłacisz 5zł osobie z pierwszej pozycji z
      poniższej listy, to możesz już się szeroooko uśmiechnąć :). Nie
      wiem
      czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet
      nie
      zdajesz sobie z tego sprawy. Oto obecna lista:

1. Nr konta: 44 1140 2004 0000 3402 4619 1389

2. Nr konta: 28 1090 1375 0000 0001 1076 5209

3. Nr konta: 41 1090 2532 0000 0001 0650 3617

4. Nr konta: 77 1090 1375 0000 0001 1122 1197

5. Nr konta: 25 1030 0019 0109 8518 0261 8966

PAMIĘTAJ!!! Wpłać 5 zł na pozycję nr 1 z notką mówiącą
      (tytułem): "Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej."

KROK 2:
      Gdy już zapłaciłeś 5 zł osobie znajdującej się na 1. miejscu listy
      (wraz z Tą dodatkową notką - TO BARDZO WAŻNE!!!), następną rzeczą,
      którą musisz zrobić, to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej
      zawartego), później pozycję nr 1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu)
      dopisz swoje dane, przesuwając pozycje nr 2, 3, 4, 5 do góry. NIE
      WPISUJ
      SWOICH DANYCH NA 1. POZYCJĘ, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ
      DALEJ).
      NIE BĄDZ ZACHŁANNY!!! Robisz to wszystko po to, by wysłać ten cały
      tekst ponownie (korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować
      na swojej stronie WWW - tak jak ja zrobiłem) do np. 40 osób
      (zapamiętaj,
      że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz
      zareklamować
      to w darmowy sposób w Internecie, przez co więcej ludzi to zobaczy i
      możesz więcej zarobić!!! POTRZEBUJESZ DOWODÓW? Tutaj są przykładowe
      2
      osoby, oczywiście NIE są to wszystkie, które brały udział w tym
      programie i które zainwestowały nic innego jak 5 zł i 30 minut
      swojego
      czasu.

"Jaki wspaniały plan! Zrobiłem wszystko co mi poradziliście z jakieś
      3
      tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać 15 000 o których
      mówiliście, ale te 9 135zl tez mnie powaliły, a jest jeszcze
      tydzień!!"
      Tomasz Watorek, Warszawa

"Cześć. Tu Justyna! No cóż, co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO
      BARDZOOO MOCNO wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie
      zapomniałam o calej tej sprawie bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a
      te
      5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje
      konto
      po kilku tygodniach to się załamałam!!!!! W tym dobrym znaczeniu!
      Było
      tam prawie 15 000 złotych!!! I jak ja to teraz wydam tak szybko?
      Przecież
      za kolejnych 30 dni będę mieć tego więcej!!! Dziękuje jeszcze
      raz!!!!"
      Justyna Tojan, Strzelce Opolskie

Kilka miesięcy temu każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo, co Ty
      teraz w tej chwili, czytał to i się zastanawiał. A tutaj troszkę
      matematyki : Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę
      w
      inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to
      by
      zarobić poważne pieniądze!
      Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z
      różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo będziesz
      wysyłać tą wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani
      programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25%
      ludzi.
      Ale bądźmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla
      utrudnienia. Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz
      spodziewać
      się, że 5 z nich zrobi dokładnie to, co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym
      razem twoja pozycja przesunie się na 4 pozycję. Wtenczas już będzie o
      tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40). Z tych 200 ludzi udzieli
      się
      25 (12.5% z 200=25), więc dalsze 1 000 maili (25 x 40), podniosą
      Twoją
      pozycję na 3 pozycje. Z tych 1 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze
      udzieli się 125 osób (12.5% z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125
      x
      40) podniesie Twoją pozycję na 2 pozycje w liście. A z tych 5 000
      ludzi,
      możesz spodziewać się 625 osób, które się udziela (12.5% z
      5000=625),
      więc kolejne 25 000 osób (625x40) podniesie TWOJĄ POZYCJĘ NA 1
      POZYCJĘ!!! I teraz, z 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z
      nich odpowie (12.5% z 25 000=3 125). A w tym czasie to Ty będziesz
      na 1
      miejscu!!! Więc dostaniesz: 15 625 złotych!!! (3125 x 5zł). Więc, gdy
      Twój numer znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to
      będzie
      Twój czas na to, by zbierać pie
    • Gość: pracownik IP: 80.51.9.* 16.01.10, 16:20
      kierownik Łukasz nie umie ludzi szanować niech się zastanowi nad swoim
      postępowanie czy tak go uczyli w szkole i domu kierownik Białek powinien
      wyciągnąć konsekwęcje od kierownika pracownik
      • Gość: x5xx76 IP: 80.50.54.* 26.02.10, 20:22
        ZASTANÓW SIĘ CO CHCESZ PISAĆ NIE OBRAŻAJ DRUGIEGO CZŁOWIEKA JAKO
        KIEROWNIK TO JEST ODPOWIEDZIALNY ZA PRODUKT I PORZĄDEK
        • Gość: kto? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.10, 15:55

Galazka jest beznadziejny.gó...arz udajcy wielkiego madrego kierownika a w rzeczywictosci przerost ambicji nad umiejetnosciami.powinien przejsc szkolenie jak rozmawiac z pracownikami by nie traktowac ich jak smieci ,umiec przyznawac sie do błedu oraz jak byc człowiekiem nie tylko kierownikiem bo jedno bez drugiego to nie zda egzaminu.tak jak jest teraz.proponuje podpatrzec starszych kolegów R.B I T.SZ bo oni JUZto potraią,podobno Gałazke chroni BABKA ZOBACZYMY JAK DŁUGO.MUZYK TEZ BYŁ NIE DO RUSZENIA A JUZ DAWNO GO NIE MA
    • Gość: aurora12-12 IP: 77.255.110.* 12.02.10, 22:46
      Praca tu jest git. Trzeba tylko wiedzieć co i jak:)
      I nie mówie tu broń boże o układach itp
    • Gość: M.K.T. IP: *.adsl.inetia.pl 02.04.10, 21:38
      Wezwał na biuro swe ukryte światła dniem,
      gdzieś w noc pod niebem
      W świetle umowy która zgasła w świąt dni,
      i pogrzebała najpiękniejsze z chwil
      Cały świat gdzie recepcji wspomnień oświetla
      zasmuconą dziś skroń
      I śpiew....

NIECH ŻYJE GRUPA FIRM FOOD-CARE!!!
      BECAUSE WE CARE - ODDAJE PRAWDĘ!!!
      TO PAULINIE W TWARZ WYZNAJĘ!!!
      RECEPCJI POKŁON ZAŚ ODDAJĘ!!!
      WSPANIALI LUDZIE NA CENTRALNYM!!!
      I WŁADEK PROWADZĄCY SCANIĘ!!!
      TY NAJPIĘKNIEJSZA WIESZ NAPRAWDĘ!!!
      TOBIE UCZUCIA TAK WYZNAJĘ!!!

Ochrona dobra w swojej misji mówi Wam pa pa,
      bo Pan Jasiński w swej fantazji tak właśnie chciał
      Dagmaro młoda, Kasiu dobra Wam oddaję cześć,
      i pieczątki Wam mentalnie zawszę będe już nieść.
      Agnieszko dzięki dziś za to ciepło Twych drobniutkich rąk,
      za to mleko którym delikatność swą podkreślasz dniem.
      Bogdanie nasz z urodą Włocha lubiliśmy Cię naprawdę,
      Twe nogi Katarzyno... anthrax tom tom...
      Marianie mój wspaniały, Tobie gest dziś w dłoń,
      i niech nikt nie podniesie ręki na pracę Twą.

Dziś!
      Ja pragnę wyznać to,
      co dniami najdroższych chwil poznałem z Waszych stron
      I niewiem, czy wrócę kiedyś tam, bo blokuje mnie coś,
      co zadał Nam głupi ten drań!
      Co? Zdziwiony treścią tą? Są ludzie dziś wielbiący ją!
      Chciałbym jednego zaś, na zawsze tego tak!
      Paulinko dobrze wiesz, o czym śpiewam ja!

NIECH ŻYJE GRUPA FIRM FOOD CARE!!!

Na Chorzowie kadra nowa gubi się,
      najważniejsze jest jednak że najtaniej jest!
      Piotrusiu przepraszam za bagażnik dnia,
      niewiedziałem że, to jest dwulicowy drań!
      Babciu ratuj firmę moralnie swą,
      gdy zwalniają najwierniejszych dziś w prawość Twą!
      Kiedy Łukasz czule z nami żegnał się na M-W-G,
      miałem w oku gorzką łzę, wspomnień Asi gest
      Nasze padłe sny, ujrzyj Baciu dziś,
      i twarzą swoją w twarz, odważ spojrzeć Nam!
      Prawo w Pauli jest, Jej zawierzam sen,
      prawa jedna tu, oczu Jej niebiański cud...

PIEŚŃ TĘ USŁYSZY WNET ŚWIAT CAŁY!!!
      GEST POTOMNOŚCI PRZYKŁAD W DARZE!!!
      KAWAŁEK TEN SPISALI RAZEM!!!
    • Gość: beata IP: 83.238.5.* 10.09.10, 18:42
      chyba żartujesz tam nigdy sie niezmieni a zwłaszcza jak jest kierownik gałonska. pojebus
      • Gość: Gigi IP: 83.238.5.* 10.09.10, 21:33
        CO moge powiedzieć kierownik łukasz traktuje pracowników jak śmieci .ja na miejscu kierownika Roberta zwolnić go . panoszy sie jak by był bogiem . lata po tym zakładzie jak by miał piuro w dupie. a nie zajmuje sie tym co należy, nie dziwie sie że niema pracy.ja wspuczuje jego żonie
      • Gość: Piotr IP: *.30.175.63.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 31.08.13, 12:30
        Dlaczego nikt nie pisze o przedstawicielach pracujących, czyżby były usuwane. Mamy 2013 rok i nikt nie pisze. jest to niemożliwe a może są zastraszani. Pytam się jak jest na Opolszczyżnie i kto teraz tam rządzi ?
        • Gość: Monia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.14, 11:09
          Dziwi mnie fakt, iż na stołówce wywieszona jest karteczka "Widać po słowie, kto co ma w głowie", czyli chodzi tutaj o używanie wulgaryzmów i jest raczej tylko na pokaz, bo starzy pracownicy przy nowych używają słów "ku..." "h...", a kiedy im to wypomnisz, to się tłumaczą faktem, że ich wkurzyłaś oraz słowami, każdy jest "ulepiony z innej gliny". Czyli zachowanie jak w przedszkolu, bo zasada na pokaz i tylko ma zrobić dobre wrażenie przed nowymi pracownikami lub obowiązywać nowych pracowników. W dodatku straszą kierownikiem, twierdząc, ze nie można usiąść, a sami siadają i zastanawiam się, czy mam płakać czy się śmiać, ale widocznie niektórym nudzi się na starość i pracują tam za długo i robienie sobie żartów z nowych pracowników to dla nich jedyna rozrywka.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.