• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Polska grupa pocztowa

• IP: *.lodz.mm.pl 14.08.08, 21:34
    czy ktoś z państwa pracował na stanowisku Kurier jakie zarobki czy
    jest umowa o prace atmosfera? prosze o kontakt
    Edytor zaawansowany
    • Gość: mariusz z Gdańska IP: *.159.31.78.cable.morena.jarsat.pl 16.08.08, 14:26
      Własnie dla nich aktualnie pracuje. Pracowałem również dla INpost-u oraz PAF-u.
      Atmosfera oczywiście jest rózna w zależności od miasta.
      kontakt: mariusz.kos@Op.pl
      • Gość: mariola IP: *.146.88.218.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.08.14, 16:40
        witam mam pytanko ile godzin sie pracuje bo chcialabym sprobowac tej pracy
    • Gość: kurier PGP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.08, 16:10
      UWAGA FIRMA OSZUKUJE I WYKOZYSTUJE SWOICH KURIERÓW .OSZUKUJA NA
      LISTACH JAK I NA PENSJI.
      JA SIĘ ZWALNIAM I NIE PROPONUJE CHETNYM PODJĘCIA WSPÓŁPRACY Z TĄ
      FIRMA.
      POZDRAWIAM Kurier PGP
      • Gość: kurier IP: *.crowley.pl 10.09.08, 10:33
        Opisz te oszustwa, a może to firma kończy z Tobą współpracę. Dla
        ludzi którzy przychodzą pracować a nie udawać pracę, firma płaci
        dobrze.
        • Gość: voyager IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.08, 08:40
          Oczywiście może troszeczke przesadziłem .Nikt ze mną nie konczy
          współpracy,chociarz by dlatego , że wszystko już jest OK .
          Po drógie jestem Listonoszem i jednak najlepiej wiem jak wygłąda
          praca "Doręczyciela "listów Jednak jestem jednym z leprzych kurierów.
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.08, 15:08
      Zarobki na początku małe, po miesiącu podpisujesz korzystniejszą umowę (podobno
      jeszcze mają podwyższyć pensję). Jeśli będziesz solidnym pracownikiem to
      podpiszą z Tobą umowę o pracę. W filii na mokotowie na pewno jest miła
      atmosfera. Niestety firma nie ma większości kodów do domofonów i trzeba dzwonić
      do lokatorów żeby wpuścili do skrzynek.
      • Gość: szukam pracy IP: *.telnet.krakow.pl 06.10.08, 15:35
        a można zarobić w PGP koło 1300-1500 zł pracując na terenie Krakowa?
        • Gość: koko IP: *.compower.pl 08.10.08, 15:43
          nie mozna
          • Gość: rad IP: *.zax.pl 10.10.08, 16:05
            to ile można?
            • Gość: ibi IP: *.chello.pl 05.02.09, 01:35
              nie pisz ze nie mozna bo ja za styczen 2009 dostalem na reke 2330 zl ... (-300zl
              to moje koszty samochodu)
              • Gość: sm IP: *.acn.waw.pl 12.03.09, 00:55
                nie wspomniales tylko ze kase za styczen dostales pod koniec
                lutego... za luty dostaniesz na poczatku kwietnia a za marzec w
                maju... porazka... w tym syfie juz lepiej nie bedzie ... ja ruszylem
                dalej i wam tez radze... pozdrowionka
          • Gość: dominika IP: *.autocom.pl 26.10.09, 19:06
            Oczywiście że można zarobić w Krakowie taką sumę a nawet i więcej, trzeba tylko
            chcieć pracować :-) a nie obijać się
        • Gość: Czarnulka IP: 94.254.138.* 06.08.09, 02:54
          Ciekawe gdzie zarabiałeś 1500 zł ??
          Ja pracowałam w Pgp w Krakowie i tak rewelacyjnie nie było, za to atmosfera była fajna pamiętam że był tam taki pan Mateusz, super gość, on mnie zatrudniał tam jak i kilka osób które było na spotkaniu .Po pierwszym dniu miałam dość z kilkuset kopertami chodziłam cały dzień . On wtedy zadzwonił do mnie jak już skończyłam pytając się jak mi poszło, i choć wiem że to był tylko taki trik kadrowy.Tylko dzięki tej rozmowie nie zrezygnowałam i pracowałam jeszcze dość długo.Praca nie była lekka , zarobki nie duże , ale naprawdę polecam dla samej atmosfery! Pozdrowienia dla pana Mateusza.Buziaki.
      • Gość: kurierr na wietrze IP: *.gprs.plus.pl 19.10.08, 13:23
        pozdrowienia dla szanownej pani kierownik obszaru doręczeń Marty Kwaśniak !!
        Ciekawe czy pani też zarabia 500 zł :) i czy z tego da się życ. to nie zart, to
        super okres próbny w pgp który trwa... no różnie.
        zalezy jaki pani Marta ma humor :)

• Gość: izza1 IP: 213.134.152.* 03.11.09, 08:56
        jak wygląda praca na Ochocie lub na Ursusie w pgp może ktoś wie
        • 26.11.09, 21:21
          Ja wiem tylko tyle że na Wałbrzych jest za dużo pracowników a za mało
          przesyłek !!!
    • Gość: abc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.08, 13:35
      ASYSTENTKI????? Jakie zarobki i atmosfera?
    • Gość: ex kurier IP: *.elartnet.pl 06.11.08, 21:59
      w pgp ściemniają - oddział przy chrzanowskiego w warszawie ; porażka
      • Gość: kurier IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.09, 23:07
        najpier się ujawnij i przedstaw dowody na ściemnianie PGP
        • Gość: gość IP: *.chello.pl 18.03.09, 10:09
          wystarczy pogadać z gł księgową. Wyjątkowo nie kompetentna osoba i
          kawał buraka. Pomyliły jej się czasy w jakich pracuje. To nie komuna
          aby pracowników oszukiwać i być arogancką.
    • 18.03.09, 14:53
      Ja składałam CV na stanowisko dzielacza, mają ogłoszenia na swojej
      stronie, jak do tej pory bez odzewu. Moze ktos wie czy rekrutują na
      to stanowisko.

Pozdrawiam
    • Gość: elka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.05.09, 17:02
      hehe,bankrutujemy powolutku? wawer juz odpadł..
      • Gość: CAMPARI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.09, 16:51
        W firmie nie dzieje sie dobrze cągle coś sie zmienia tylko nie kasa dobrze ze wypłacają w terminie
        • Gość: spinacz IP: *.89.71.66.static.crowley.pl 07.07.09, 10:40
          PGP to wielkie oszustwo. Okłamują ludzi obiecują premie a ich nie
          nie dają. Premie są dla wybranych, kto ma plecy to ma premie, taka
          jest prawda. Masz układ masz kasę!!!
          • Gość: wagarowicz IP: *.89.71.66.static.crowley.pl 07.07.09, 10:53
            to prawda co piszesz. kto ma plecy i układ to ma pieniążki.
            pracowałem tam krótki czas i wszystko przechodziło jawnie te
            wszystkie machlojki. kto był z układu to zarabiał, reszta była
            mamiona złą sytuacją w firmie. jak zawsze jest zła sytuacja
            przecież. chcesz zarabiac musisz zwrócic sie do odpowiedniej osoby w
            firmie. nie liczy się doswiadczenie i kwalifikacje, możesz być
            śmieciarzem a dostajesz kierownika.
            odradzam pracy w tej pochrzanionej firmie, jesli można nazwać firmą.
            • Gość: bodzio IP: *.89.71.66.static.crowley.pl 07.07.09, 12:30
              zgadzam się z tym co piszecie. ta firma to oszuści!!! wykorzystują
              naiwność prostych ludzi, którzy czasami nie mają za co żyć.
            • Gość: dominika IP: *.autocom.pl 26.10.09, 19:13
              Sam piszesz że pracowałeś krótko, więc jeżeli jesteś mądry to w żadnej firmie
              nie dają Ci od razu premiii, ja dostałam premie po 2 latach pracy, mam umowę o
              pracę, premie i jest ok, trzeba sobie na wszystko zasłuzyć rzetelną pracą
          • Gość: PRAWDA IP: *.play-internet.pl 21.08.13, 18:13
            PRAWDA. Pani Iwona Dz. awansowała ze stanowiska szarego pracownika rozpatrującego reklamacje, skargi z infolinii na stanowisko Dyrektora - dzięki koleżance Annie A.-P., która dała też swemu mężowi posadę - Kierownika Logistyki, awansował z taryfiarza :) i pracuje z Panią Dyr w pokoiku. Pan P. obsesyjnie podgląda ludzi na kamerach, i mało na czym się zna. Pani Iwona Dz. ludziom po studiach daje 9zł/h brutto, ludziom bez matury 10/h. Obiecuje premie, stałe umowy a ostatecznie nie wypłaca za nadgodziny po kilkaset zł. Pani Iwonko chodzi pani po oddziale na ul.Żupniczej 17 i cieszy się pani gdy jak najmniej wypłaci pani pracownikom? :) W porozumieniu z panem P. ? Listy obecności przedstawiają co innego niż przelewy. Przepływ wszystkich maili jest bezpośrednio na skrzynkę pani Dz. i pana P. Wszystko wiedzą :) Fikcyjne kontrole, chowanie listów przeterminowanych, wszystkie brudy pod dywan.. A Prezes? Pionek, pojechał na urlop, błogi stan nieświadomości.. Jest jeden właściciel PGP, Inpostu, Integera, Iforsysu - i najwyrazniej ma gdzies to co sie naprawdę dzieje. Ważne że kasa z paczkomatów wpływa! :) Niech PiP sprawdzi ogrzewanie w zimie i wentylację w lecie na ul. Żupniczej 17. Życzę powodzenia i wysokiej kary. Aha, i czy dobrze dla ludzi, że państwowe (!!!) pieniadze z OPS'ów wyplaca prywatne PGP ?!?!?!? I zarabia na tym kasę prywatna firma???? Łamiąca prawa pracowników? Po 2 osoby na zmianie, tj. 4 osoby w kasie, a i tak dezorganizacja, bo sobie nie radzą :)
            • Gość: X IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.13, 19:02
              brawo czyli Rodzina w komplecie 100 % racji :)
    • Gość: kurier IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.09, 21:03
      w firmie mozna naliczyc na palcach jednej reki ludzi którzy sa ok. To banda
      złodziei idiotów i buców kasa prawie zadna i jeszcze wszystko jest źle. Nie
      polecam najgorszemu wrogowi
    • Gość: KURIER IP: *.pai.net.pl 15.07.09, 20:04
      PYTASZ,NIKT CI NIE POWIE PRAWDY,NAJLEPIEJ SAM SIĘ PRZEKONAJ,JA NA RAZIE NIE
      NARZEKAM-ODDZIAŁ ŁÓDŹ.
    • Gość: anonim IP: *.chello.pl 29.08.09, 15:46
      ja pracowałem na stanowisku kuriera w katowicach i zarabiałem ok 1600zł (-200zł
      na paliwo)
      • Gość: jeszcze_pracownik IP: *.chello.pl 03.10.09, 19:01
        Pracuje już ponad rok w firmie. Pierwsze pół roku zarobki maksymalnie 800zł i
        była to umowa zlecenie, dostałem później umowę zlecenie z wyznaczoną pensjom,
        zarabiałem około 1100-1500 na rękę, od września zlikwidowali ten rodzaj umowy i
        wprowadzono umowę o pracę, na tą chwilę zarabiam ledwo 1000 zł pracując
        dokładnie tak samo jak wcześniej. Uważam że atmosfera jest fajna, niestety
        kierownictwo stara się wykorzystywać pracowników poprzez podpisywanie
        niekorzystnych umów(patrz moja historia). Nie polecam na dłuższą metę, nie
        szanują pracowników.
        • Gość: dominika IP: *.autocom.pl 26.10.09, 19:16
          Jakby płacili z 2000 tys na rękę to aż chciało by się biegac z listami ;-) mam
          nadzieję że już niedługo tak bedzie
    • Gość: HDR IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.10.09, 23:39
      Ja pracuje i jestem zadowolny. Zarobki wahają się od 700 od 2000 zł, chyba, że
      jesteś w stanie dziennie 1000 sztuk rozwieść na wszystkie tereny. W każdym razie
      nie namęczysz się, fajne kierownictwo, polecam
    • Gość: listonosz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.09, 20:33
      chciałbym się podzielić swoim doświadczeniem z PGP. Jestem listonoszem Poczty
      Polskiej w Łodzi i w piątek miałem do doręczenia wiele listów z Netii oraz z
      Intrium Justitia nadanych w PGP 06 oraz 07 10 09 ale oklejonych znaczkami Poczty
      Polskiej w miejscu gdzie jest ich frankownica lub znaczek nadanych w Poczcie 21
      oraz 22 10 09. NO COMENT.
      • Gość: Wojtek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.11.13, 20:50
        PGP chwali się, że wygrała z PP na listy z sądu i prokuratury. Ciekawi mnie czy też tak beznadziejnie będą roznosić te listy jak listy choćby z Tauron Polska Energia. Masakra :)
    • Gość: ZUBy IP: *.tvteletronik.pl 08.01.14, 17:41
      Nie radzę zaczynać pracy w tej firmie , pracowałem tam miesiąc i mam dosyć,żadnej umowy prace tylko zlecenie , żenujące zarobki totalna porażką szkoda zdrowia
    • Gość: red IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 29.04.14, 19:20
      państwem swoimi uwagami na temat korespondencji które dzięki podpisanej umowy ja wydaję w punkcie Ruch .Najgorszym problemem są panowie doręczyciele proszę sobie wyobrazić taką sytuację przez trzy miesiące doręczyciel IN POST dostarcza mi na punkt korespondencję wszystko idzie dobrze ludzie są zadowoleni zaczynają się przyzwyczajać do nowej sytuacji i raptem pan znika na kilka tygodni ludzie idą jak w dym do swojego punktu nawet bez awiza i okazuje się że Pan doręczyciel miał jakieś sprawy do załatwienia i zostawił listy w innym punkcie oddalonym o cztery kilometry istny szok i komu się dostaje nam kioskarzom pewnego razu przyszedł Pan który twierdził że co list to odbiera go gdzie indziej brak rejonizacji Panowie Prezesi zróbcie coś z tym .A teraz o fachowcach z RUCH którzy mieli udoskonalić program związany z przyjmowaniem i odbieraniem korespondencji w komputerach za co się nie wezmą wszystko sperd..wykasowali wszystkie listy teraz w tym programie już nic nie działa listy wchodzą i po odebraniu przez klienta dalej są w kompie wszystko się miesza istna kpina
    • Gość: tuhamoas IP: *.dynamic.chello.pl 04.06.14, 22:04
      Cześć, tutaj jest dobry artykuł z opisem pracy w PGP:

www.careego.pl/3751/polska-grupa-pocztowa-zarobki-opinie/
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.