Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Proventus Personal Service!!!!!!!!!!

IP: *.e-wro.net.pl 11.11.08, 21:18

a do tej agencji we wroclawiu nie ma co isc, nie wyplacaja ludziom pieniedzy, pomagaja jedynie wpasc w dlugi!!!!!!!!!!!
    Edytor zaawansowany
    • Gość: kolo33 IP: *.adsl.inetia.pl 13.11.08, 13:49
      Ja tam pracuje i jest ok!!! Dla tych, którzy chcą pracować firma jest na prawdę
      dobra, szybko znajduje pracę. Widocznie się obijałeś, więc dlatego zostałeś
      potraktowany tak, jak na to zasługiwałeś!
    • kancelaria_maximus 18.11.14, 16:07
      i co ...nadal pracujesz? :-)
    • Gość: gall anonim IP: *.e-wro.net.pl 13.11.08, 19:33
      Chyba Provents Personal Service. Ta agencja z Oporowa we Wrocku.

Tak też to wiem OSZUKALI nie jedną osobę. Budowlańcy tyrają pod wydzierającym się kierownikiem, kasa obiecana na 15 następnego miesiąca zawsze jest opóźniona, a ci co zeszli z budowy to się chyba po sądach będą musieli włóczyć i to cywilnych bo te umowy nie podlegają pod sąd pracy.
      Zatrudniają ludzi na umowę o dzieło dając jakieś najniższe prywatne ubezpieczenie. Nawet nie widziałem polisy a chyba powinna być? Nikt z kim rozmawiałem nie widział.
      Niby dają tyle samo co pracownikom Hexsagonu albo i więcej ale czy złotówka albo dwie są warte poświęcenia umowy o pracę (ZUS-u, składki emerytalnej, czy zdrowotnej).
      Jak dzwonisz zapytać co z twoją kasą to odsyłają do takiego rudego z czymś ala AFRO na głowie (jemu też pewnie nie płacą bo nie ma nawet na fryzjera), który niby jest jakimś dyrektorem. A ten typ jeśli już łaskawie odbierze (bo notorycznie tego nie robi) to zawsze ma jakiś KIT dlaczego nie ma wypłaty.
      Jedyni, którym polecam tą pracę wolontariusze (praca bez wynagrodzenia), albo pielgrzymi (bo się trzeba nachodzić na ul. Balzaka 59, żeby wychodzić swoją kasę).

UWAŻAJCIE NA NICH TO OSZUŚCI !!!

A jeśli ktoś nie wierzy to niech spróbuje.
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.08, 18:44
      Ta firma to dno !!!! A to jak ktoś słusznie określił ten rudy afro dyrektorek to
      kawał buca z niego. Sam szukałem pracy jako pomocnik budowlany to widziałem, że
      mądry to on nie jest - idiota.
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.08, 18:55
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: ja 33 IP: *.e-wro.net.pl 18.11.08, 17:38
      ha :)
      no to bedziem sie sadzic :) :) to nawet lepiej ze sa ludzie ktorych oszukali ..... szukam paczki.....która sie nie boi wyskoczyć rudemu :)
    • Gość: dragon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.08, 23:28
      Kontrole na nich i tyle najlepiej górniczą to będą mieć pozamiatane. Tak się
      chwalą na każdym kroku, że mają tyle prawników itd. A jak z rudym fałszywym
      rozmawiałem to widać, że pojęcia Nie ma o niczym :P
    • Gość: buldog IP: *.e-wro.net.pl 19.11.08, 09:06
      Witam
      Budowlańcy, budowlańcy...
      1. Wcale mi was nie żal. Kantujecie ludzi na materiałach i
      robociźnie, dobrze, że wreszcie wykantował ktoś was.
      2. Aby komuś założyć sprawę z powództwa cywilnego potrzebny jest
      prawnik i najlepiej dobry (oznacza, że drogi). Założenie sprawy
      odpłatne. Nie wiadomo też czy udawa wam się wygrać.
      3. Jeśli ktoś jest podpisuje umowę zlecenie lub umowę o dzieło to
      chyba powinien wiedzieć, że nie jest to umowa o pracę.
      4. Każdy zdrowo myślący człowiek wie że pośrednictwo pracy nigdy nie
      jest instytucją non profit. Korzystając z jej pomocy wystawiacie
      sobie świadectwo nieudaczników i leni patentowanych. Zacznijcie choć
      trochę używać swoich mózgów i patrzcie się przede wszystkim
      jaki "papierek" podpisujecie
    • Gość: ja 33 IP: *.e-wro.net.pl 19.11.08, 14:03
      rudy straszy mnie prokuratura za te posty :) ale ja sie go nie boje :0 nie tylko budowlancy zostali oszukani mam kumpele ktora zostala przez nich zatrudniona w innej firmie i tez nie dostala kasy a firma musi za to beknac :0 tylko straszyc potrafia i nic wiecej. a ten caly szef to mi moze naskoczyc bo sie na prawie nie zna :)
    • Gość: ja 33 IP: *.e-wro.net.pl 19.11.08, 14:06
      DO BULDOGA

sprawe mozna latwo wygrac jesli zrobiles cos za co ci nie zaplacili a masz to udokumentowane. ta firma to naciagacze i tyle. i nie lam sie z innych branz tez juz ludzi sciagam bedzie wielkie BUM jak sie 20 osob wybierze z pozwem zbiorowym :) :) :)
    • Gość: dragon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.08, 14:42
      Rudy się chwali, że ma prawników po ręką, że mu pomogą, tylko ciekawe w czym ? W
      tym, że nie dał ludziom kasy na czas, a sam ją ma ? Straszyć to oni lubią o tak
      ! Z nimi trzeba, krótko ! Rudego nikt nie traktuje poważnie ! Hehe i tak już
      cały Wrocław o nich mówi, że są niewypłacalni. Mi się rudy tłumaczył, że konto
      ma zablokowane i nie ma kasy. A jak się ma konto zablokowane to się ma długi.
      Proste nie :) Stałem z kumplem gadaliśmy z tym dyrektorkiem to się trząsł i bał
      się nas. My mu krzywdy nie zrobimy, tylko chcemy to co się nam należy! Kasę! Sam
      mam dzieci i rodzinę...
    • Gość: dragon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.08, 15:18
      Do BULGODA

piszesz

4. Każdy zdrowo myślący człowiek wie że pośrednictwo pracy nigdy nie
      jest instytucją non profit. Korzystając z jej pomocy wystawiacie
      sobie świadectwo nieudaczników i leni patentowanych. Zacznijcie choć
      trochę używać swoich mózgów i patrzcie się przede wszystkim
      jaki "papierek" podpisujecie

a może dyrektor tej firmy podszywa się pod Buldoga ?

To po co jest ta agencja pracy jeśli sami mają sobie ludzie szukać pracy ??
      Jakby was nie było, to by szukali na własną rękę. Prawda?
      Więc nie ośmieszaj się.
    • Gość: matt105 IP: *.217.146.194.generacja.pl 19.11.08, 17:53
      Ja też się piszę na ten pozew zbiorowy.
    • Gość: buldog44 IP: *.e-wro.net.pl 19.11.08, 21:03

Głupich nie sieją, sami się rodzą. A co niektórzy na tym forum
      ewidentnie cierpią na manię prześladowczą.
      Trzeba mieć wyciętą przysadkę mózgową, że by korzystać z usług
      agencji pracy (pośrednicy są zawsze od tego, aby doić frajerów).
      Zdaje sobie sprawę z faktu, że nie każdy jest w stanie pracować "na
      swoim", więc zmuszony jest pracować u pracodawcy. Są 3 znane mi
      sposoby poszukiwania pracy:
      1. Przez znajomych (z polecenia)
      2. Ogłoszenia w pośredniaku
      3. Ogłoszenia w prasie, internecie itp
      Dam wam dobrą radę za free. Udajcie się do prawnika i obgadajcie
      sprawę, a nie płaczcie na necie jak to zostaliście wykiwani. Z
      waszego zrzędzenia nic sensownego nie wynika Od 1989r w Polsce jest
      kapitalizm a ta forma ustroju polega na wyzysku klasy robotniczej.
      Nieznajomość prawa nie zwalnia od odpowiedzialności. Umowę zlecenie
      lub umowa o dzieła są to umowy cywilno prawne, a nie umowy o pracę.
      Tzreba myśleć, myśleć, myśleć ... zanim cokolwiek się człowiek
      podpisze Chyba, że ktoś jest jak sierotka Marysia i chce być wykiwany

• Gość: dragon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.08, 21:21
      Oni na każdym kroku chwalą się, że chcą zdominować rynek budowlany i żeby tylko
      do nich. Pozew już mam przeciwko temu szefowi, który jest tylko po technikum, a
      mądrego udaje! Ale się na tym przejedzie. Ciekawe kto tutaj jest z proventusa.
      Tak zachwala tą firmę? Domyślam się, że ci ludzie co tam pracują mają wyższe
      wykształcenie. To widać ich ambicje (po ogłoszeniach), że szukają pracy
      sprzątaczce, murarzom itd. Powinni pracować w lepszych firmach. Z mojej strony
      to koniec tematu!
    • Gość: ja 33 IP: *.e-wro.net.pl 20.11.08, 15:38
      a ja wnioskuje ze BULDOG to szef proventusa bo on nie szanuje ludzi ma ludzi za smieci brak mu oglady i stosownego jezyka :) !!!!!!!!!!!!
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 14:06
      Lepiej się spotkać i omówić szczegóły niż tutaj w Internecie, gdzie ci z
      proventusa to pewnie czytają i będą chcieli wyjść na swoje z tym swoimi
      prawnikami, marnymi ale zawsze coś tam zrobią.
    • Gość: goof IP: *.e-wro.net.pl 28.11.08, 12:58
      Czy ktoś jeszcze pracuje w tej agencji?
      Tak jak wszystkie poprzednie komentarze ja też stanowczo odradzam.

Znalazłem o nich info że niby jakiś projekt z dofinansowaniem prowadzą!!! Ciekawe ilu na tym przekręcą?

A że to jest żałosne to nawet świadczy ich najnowsza oferta pracy na infopraca.
      Zobaczcie czym się różni "menager zespołu" i "pośrednik finansowo ubezpieczeniowy". BUA BUA HAHAHAHAHAHAHAHA kto to umieszczał?????

BUAHAHA pośrednik różni się od menagera dwoma literkami.

Nawet im się nie chce zakombinować żeby się jakoś uwiarygodnić.

To się nazywa PRZEKRĘT NA AKORD !
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.08, 13:16
      Tak o nich huczy we Wrocławiu, że z gumtree znikneli hahahhahahahahaha
    • Gość: dyrektor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.08, 12:48
    • Gość: informatorka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.08, 19:25
    • Gość: gall anonim IP: *.e-wro.net.pl 20.11.08, 17:48
      z moich zrodel i po rozmowach z ludzmi wiem ze oni zatrudniaja do HEXAGONU I PRB wiec jesli ktos szuka pracy to nie przez Proventusa ale bez posrednio do tych firm... jak ktos wie o innych firmach niech pisze :)
    • Gość: gall anonim IP: *.e-wro.net.pl 20.11.08, 19:33
      OLEK OLEK WYGRAJ....... NA PREZYDENTA TYLKO TY!!!!!!!!!!!!:P :P :P
    • Gość: jack IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.11.08, 00:16
      Ja wlasnie zaczynam prace w IMAS agencja badania opini publicznej.Nie mialem
      pojecia ze bede pracowal przez jakas agencje.Ale zaczelo mnie to meczyc kiedy
      sluchalem ze bedziemy inaczej traktowani niz reszta pracownikow.Postanowilem to
      sprawdzic ...i co czytam ...SZOk ..jutro powiem reszcie o tym co sie dzieje
      .Jeszcze mam umowe ktora musze wypowiedziec dwa tyg. wczesniej.ZAraz to zrobie!
    • Gość: marek IP: *.e-wro.net.pl 27.11.08, 09:55
      Do jack: Powniedz powiedz wszystkim. Nie wszystkie agencje są złe. Wiadomo non profit to one nie są ale to cecha każdego pracodawcy, ale te uczciwe ciągną z pracodawcy a nie z pracownika. Jednakże ta agencja ostatnio nr.: 1 wśród najmniej uczciwych we Wrocławiu. A jeśli wiesz że macie być traktowani inaczej to proponuje powiedzieć o tym głośno i odsyłam do ustawy o pracownikach tymczasowych. Mówi ona jasno o konieczności traktowania pracowników tymczasowych na równi z zatrudnionymi bezpośrednio przez firmę. A takie traktowanie podlego karze na mocy prawa !!!
    • Gość: ja IP: *.adsl.inetia.pl 28.11.08, 10:59
      eeej jack...też tam pracowałam w wakacje, może nie była to żadna rewelacja i
      małe opóźnienie (2dni bodajże),ale z tymi nierównymi warunkami hmm...myśmy
      przecież zarabiali więcej niż ci z imasu (z czego wynikały małe nieporozumienia
      jak sie dowiedzieli xP)
    • Gość: dyrektor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.08, 18:16
    • Gość: informatorka :) IP: *.e-wro.net.pl 29.11.08, 18:45
    • Gość: informatorka :) IP: *.e-wro.net.pl 29.11.08, 19:37
    • Gość: Wrocław 2008 IP: *.e-wro.net.pl 30.11.08, 13:57
      I NA KONIEC………
      Kilka lat temu poznałam pewną Panią, która jest właścicielką firmy w której Pan pracuje. Była to kobieta elegancką, uśmiechnięta, szanującą ludzi. Podobało mi się, że mimo tego iż pełniła wysokie stanowisko nie odwracała się od ludzi. Miałam okazję z nią przez chwilę popracować i…….. zrobiła na mnie ogromnie pozytywne wrażenie. Przyznam, że ostatnio bardzo się zdziwiłam patrząc na nią i mam nadzieję, że za jakiś czas gdy ją spotkam będzie jeszcze „większa” w moich oczach. A ta Pani ma jeszcze dwoje dzieci( które również miałam okazje poznać i uważam, że są bardzo inteligentne) więc mam nadzieję wyciągną wobec Pana odpowiednie konsekwencje za to co Pan robi.
      A no i jeszcze jedno Panie dyrektorze. Sama byłam świadkiem jak Pan traktuje ludzi. Odwraca się Pan od swoich byłych pracowników udając że Pan ich nie widzi. A co do wypłat……. Hmmmmmmmm. Znam kilka osób, które już na wypłatę czekają kilka miesięcy, więc proszę nie mydlić ludziom oczu. A jeśli te osoby w końcu dostaną to co im się prawnie należy to nie będzie to Pana zasługa ale 2 osób, które w porę pojawiły się w firmie.
      A jeśli chodzi o firmę PROVENTUS PERSONAL SERVICE to mam nadzieję, że uda się wszystko co było planowane, ale już bez Pana udziału. I że firma pod nowymi rządami będzie prężnie działała we Wrocławiu.
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.08, 15:03
      Tutaj się zgadzam! Wymieniłbym jeszcze wszystkich z ul. Balzaka 59 za brak
      kompetencji i totalny brak kultury! Mówić do ludzi, że pracy nie dostanie
      człowiek za wygląd, za ubiór. Jak ktoś nie ma pracy to jak ma się ubrać? A ubiór
      nie świadczy o człowieku. Pracuje tam jeden Pan, które ego bije na łeb. A co
      robi? Siedzi na naszej klasie cały czas, skąd wiem? Raz ukradkiem zerknąłem jak
      ten jegomość podpisywał ze mną umowę. Panie dyrektorze! Specjalistę od sieci i
      niech pozabezpiecza Waszą sieć! Proxy nic nie daje. Da się block na pakiety i
      koniec z naszą klasą. A co do strony w Internecie to kod słaby. Mam na myśli
      bezpieczeństwo, więc radzę Panu o zlecenie tego Porządnej firmie. Stronę taką
      jak ta zrobi nawet amator posiłkując się googlami. Mam nadzieję, że dyrektor
      zmieni się tam bardzo szybko!
    • Gość: gość IP: *.e-wro.net.pl 30.11.08, 15:23
      a ludzie ktorzy pracowali przez ta agencje i dla tej agencji a nie dostali pieniedzy powinni tam pojsc z zaleglymi rachunkami. niech je dyrektorek oplaca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: LOL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.08, 16:27
      Dla mnie ta firemka jest nic nie warta. Jedna wielka ściema. Żal mi ich :D
    • Gość: gość IP: *.e-wro.net.pl 30.11.08, 16:45
      kilka radykalnych zmian i morze uda im się wybic ale teraz na to potrzeba czasu i odpowiednich ludzi
    • Gość: g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.08, 18:02
      Tak i tak zła opinia będzie się za nimi ciągnąć i nic tego nie zmieni. Złe
      wieści rozchodzą się szybko :P
    • Gość: . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.08, 02:57
      Dziecko tej Pani chyba tam pracuje?! A dyrektor niech lepiej powie jak dostał tą
      posadkę... bo na pewno nie przyszedł z ulicy i dostał "na ładne oczy" ja tu
      widzę same znajomości. A Pani prezes jest elegancka, bo samo stanowisko
      zobowiązuje. Moje pierwsze wrażenie (liczy się pierwsze 11 sekund jak kogoś
      widzimy, czy go polubimy czy też nie) jak zobaczyłem dyrektora, to "fałszywy,
      zakłamany rudy ściemniacz, lubiący jak mu inni naskakują".
    • Gość: gość IP: *.e-wro.net.pl 02.12.08, 20:18
      I STAŁO SIĘ..............!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.08, 22:13
      I dobrze się stało ! Na chamstwo nie można pozostawać biernym !!!!!
    • Gość: gosc IP: *.e-wro.net.pl 04.12.08, 17:34
      oooooj oj oj ........ prezesa nie ma :) :) :) idziem pic!!!!!!!
    • Gość: . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.08, 18:00
      Ten nieudolny biedaczek co on teraz pocznie? Ma jakieś znajomości czy się
      wszyscy na niego wylali :PPPPP Wilczy bilet mu :DDDD
    • Gość: gosc IP: *.e-wro.net.pl 06.12.08, 22:02
      co do postow o dzieciach........... jedna wielka pomylka!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.08, 12:37
      A co dzieci takie jak te na nasza-klasa ? Zakompleksione nie mające swojego
      zdania ? Bo to po nich widzę :D ZERO asertywności
    • Gość: piorun IP: *.xdsl.centertel.pl 12.12.08, 10:37
      Co sie stalo z Rudym pewnie siedzi gdziesz pod lozkiem i sie
      trzesie ze strachu, a taki byl wygadany cwaniak szpagatowy.
      Czytajac jego wypociny na forum widze , ze nie wyciagnol zadnych
      wnioskow dla siebie dalej jest bucem i bucem zostanie.
      Mialem osobiscie okazje byc swiadkiem jakie z niego jest
      intelektualne zero, widzialem jak poniza ludzi. Taki prostak nie
      nadaje sie na dyrektora zreszta nie wiem czy on do czegokolwiek sie
      nadaje. Dziwi mnie tylko fakt , ze takie zero zostalo dyrektorem ,
      ale przeciez Nikodem Dyzma tez byl intelektualnym polglowkiem a
      zaszedl tak daleko, sami widzicie co znaczy miec dobre plecy.
      Szkoda gadac.!!!!
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.08, 14:03
      Takie Zero pisał na forum, że ma dyplomy ukończenia studiów itd. Ale to swoją
      drogą, a wiedza swoją. Jak ze mną rozmawiał to się wtrącał w połowie zdania -
      Zero kultury. Dziwne, że tak długo był Dyrektorem. Powiedział też że ta praca to
      dla niego cyt."handel ludźmi i ludzie są do wymiany". Rudy we Wrocławiu, Legnicy
      i Bolesławcu jest już skończony. Prawnicy już go olali... biedny olo :D Można
      powiedzieć "ma znajomości, poradzi sobie bo był dyrektorem" wątpię w to! Poziom
      wiedzy Czegokolwiek jest w granicach Zera! Myśli, że pozjadał wszystkie rozumy.
      Po tym jak mówi człowiek idzie poznać jaki jest. Po nim wyszło... Chamstwo,
      Buractwo i jak ktoś tu pisał, że jest nieudolny życiowo (wypadki samochodowe,
      słaba psychika, łatwość do równania innych z ziemią). Taki ktoś Nie nadaje się
      na Dyrektora, bo dyrektor musi być Silny i być wzorem dla swoich pracowników!!!
      KONIEC Z NIM hahahhahaa !!!!!!!!
    • Gość: gość IP: *.e-wro.net.pl 14.12.08, 14:05
      najprawdopodobniej juz ma nową pracę u tej samej rodziny.
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.08, 14:30
      Koleś liże dupę tej rodzinie ? A ty to co informacje z 1 ręki ? Ten lizodup i
      tak jest skończony.......
    • Gość: autor IP: *.magma-net.pl 14.12.08, 15:37
      A wiecie co ja Wam powiem?
      Na tym forum głównie piszą dwie osoby, jedna musi być powiązana w jakiś sposób ze wspólnikami (bo dziwne, że info o zmianach w firmie pojawiły się szybciej na forum niż w oficjalnej informacji do samych pracowników, a o zmianach wiedzieli tylko wspólnicy). Internauci czytający te opinie mogą teraz zauważyć, że przynajmniej część tych postów, to były jakieś wewnętrzne gierki na górze. Druga osoba może była tego nieświadoma, a może wręcz przeciwnie nie wnikam. Ale proszę o zwrócenie uwagi na numery IP.
      W każdym razie ja nie chciałem o tym, ale o tym co mówicie. Nazywacie kogoś burakiem, chamem, czy czym tam jeszcze, ale sami pisząc opinie tutaj, powiedzcie, jakie laurki wystawiacie sami sobie? Przezywając kogoś, obrażając? Poziom niektórych wypowiedzi poniżej krytyki, bo nawet jeśli ktoś kogoś skrzywdził, albo poczuł się urażony, to nie usprawiedliwia to chamstwa. Można kulturalnie wypowiedzieć swoją dezaprobatę, zrobić to bystrze i z wdziękiem, a tak, czytając to już z zewnątrz, sami lepsi nie jesteście i sami siebie dyskredytujecie.
      Poza tym wątek ten przeistoczył się w jakieś osobiste rozrachunki, macie ze sobą problemy? To usiądźcie w trójkę, powydzierajcie się gdzieś z boku, powygarniajcie co o sobie wzajemnie myślicie, ale nie pierzcie brudów tu na forum! Ludziom nie chce się tego czytać.
      Mnie by bardziej interesowało co w firmie, a w firmie jest naprawdę dobry zespół, kompetentnych i wykształconych osób, których nie powinny obchodzić wojenki na górze, a niestety, na których ta sytuacja odbija się najbardziej. Proszę więc swoje osobiste sprawy przenieście gdzieś indziej, bo nie dotyczą już firmy,a w tym momencie osób prywatnych z nią już niezwiązanych.
      A w firmie skoro zaszły zmiany trzeba dać jej szansę.
    • Gość: gość IP: *.e-wro.net.pl 14.12.08, 17:39
      uuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      pojechana ;P info... nie z 1 reki ale domysly:D
      a firma......... coz..................zobaczymy..............
      forum jest....... i bedzie do puki go ktos nie usunie...... jest po to zeby sie wypowiadac...... a jak komus nie odpowiada niech nie czyta :D
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.08, 19:02
      Dokładnie :D Widać, że ktoś o adres IP ma wiedzę pobieżną :D Może to któryś z
      tych elokwentnych pracowników :D Po studiach są a szukają sprzątaczek, praca
      rozwojowa, że hohohohoho. A domysły zawsze pozostaną domysłami :D Jakby dyrektor
      był miły i płacili na czas to by tego nie było proste nie ;) A za kogo ma się
      były dyrektorek ? Za Boga? Bo on dyrektorem hahahahaha - trochę Pokory !!!! Bądź
      uczciwy to Cię docenią :P a co też napiszę jakieś mądre motto, żeby nie było.
    • Gość: nabity w butelke.. IP: *.xdsl.centertel.pl 17.12.08, 00:15
      Widze, ze niektorzy nie wiedza do czego sluzy forum. Forum jest
      wlasnie po to aby pisac co kogo boli i pietnowac takich wlasnie
      pseudo prezesikow za dwa grosze. Jak ktos nie moze tego zrozumiec
      niech nie czyta, a najlepiej niech nie nie wchodzi na forum.
      Jesli chodzi o wyksztalcenie pracownikow to nie jest ono adekwatne
      do kompetencji. Znam osoby po zawodowkach, ktorzy maja wiecej oleju
      w glowie taktu i kultury. Widzialem wielokrotnie , ze pracownicy
      zamiast pracowac siedza na komunikatorach i obijaja gruchy. Mogliby
      przynajmniej wylaczyc jak rozmawiaja z petentem.
      Natomiast jesli chodzi o pieniadze do firma winna mi jest spora
      sumke i chyba ja zobacze jak swinia niebo, ciagle mi mydla
      oczy i przesuwaja termin zaplaty . Ktos napisal zeby dac szanse
      nowemu zarzadowi ok.... ale najpierw oddajcie ludziom pieniadze,
      ktore jestescie winni...
    • Gość: prawdziwy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.08, 00:30
      Byly dyrektor jest juz skonczony. Wydaje mu sie ze jest ok, ale pozory myla. Jak
      zawsze wszystko zle sie konczy i jemu tez tak sie stanie. Juz jest skonczony w
      oczach ludzi. Lojalnosc poplaca. Jemu polecam wizyte u specjalisty, moze
      psychiatra pomoze, bo psycholog to za malo. Tak tak majac "efekt mniejszości"
      tak sie czlowiek zachowuje jak on. Widac jak na dloni, ze potrzebuje aprobaty
      kosztem innych. wszystko do czasu...
    • Gość: gosc IP: *.xdsl.centertel.pl 18.12.08, 10:59
      Gdzie jest Rudy? szuka znajomosci zeby znow jakas firme rozwalic ?
      cos nie pisze ostatnio na forum, moze nie ma dostepu do neta.
      Jesli chcecie doprowadzic swoja firme do bankructwa zatrudnijcie
      Rudego jest w tej dziedzinie ekspertem ....
    • Gość: prawdziwy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.08, 13:49
      Pewnie Rudy się schował. Ludzie wypłaty nie mają, a idą święta.
    • Gość: gosc IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 18.12.08, 19:53
      W mojim wypadku świetnie krecą z rachunkiem .Cały czas coś nie tak wypełnione.
      Szlak mnie juz trafia.
      Czytajac ludzi posty, typu widocznie obijałeś się w pracy i dla tego nie chca
      zapłacic.To juz przegięcie. Świetnie widać kto pisze takie posty ...bo jak sie
      pracuje i trzeba chodzić ze swojimi pieniędzmi to świadczy tylko o tym ze
      agencja to oszusci i licza na to ze ten kto się nie upomnie nie dostanie
      wypłaty. Mam nadzieje że sprawa w koncu trafi do sondu .
    • Gość: GOSTEK IP: *.xdsl.centertel.pl 19.12.08, 00:14
      Wiesz kto tylko mogl napisac , ze obijales sie w pracy jak myslisz ?
      Rudy -to cynik bez skrupulow. Nie tylko z Toba tak kreca,
      Proventus zyje z takich jeleni , wyzyluja czlowieka ale kasy nie
      zaplaca. Zelowki predzej zedrzesz nim odzyskasz swoje pieniadze.
      Trzeba bedzie zalozyc im sprawe w sadzie i zrobic z nimi porzadek
      OSZUSCI !!!!
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.08, 00:00
      Wyciućkali ludzi, ale do czasu......
    • Gość: gosciowa IP: *.nat.tvk.wroc.pl 20.12.08, 12:14
      to najgorsze co moze sie przytrafic, nie miec pieniedzy nawet podczas swiat..
    • Gość: gosc portalu IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.12.08, 14:11
      a jak mozna kogoś nawywać kto nie wypłaca ludzią pieniędzy i ma wszystkich za
      towar na sprzedaż . Ciekawe jak byś się poczuł jak byś nie miał za co kupić
      karpia na wigilie . Dziwi mnie ze jest takie bezprawie w polsce.
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.08, 16:41
      Ci prawnicy, którzy współpracują dla tej firemki to lewaki, które nic nie
      umieją. A rudy się schował, bo boi się że dostanie, za swoje zachowanie! Ta
      firma to wyzyskiwacze, dla których ludzie są na wymianę. JUDE!!!!
    • Gość: gosc IP: *.xdsl.centertel.pl 30.12.08, 22:41
      rudemu to ktos powinien morde oklepac moze nabralby rozumui pokory i
      szacunku w stosunku do innych
    • Gość: Cianosław IP: *.lanet.net.pl 31.12.08, 00:08
      A kasy nadal nie ma. Święta do niczego, nawet na prezenty nie było. Dobrze, że
      na jedzenie z innej pracy wyrabiam. To nie może być tak pozostawione. Ktoś musi
      się tym zająć !!!
    • Gość: informatorka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.09, 22:34
      Dla wszystkich Państwa zainteresowanych;
      W dniu 2 grudnia został zmieniony Zarząd w Spółce Proventus. W dniu 3 grudnia Pan Dyrektor złożył wypowiedzenie i przeszedł na urlop. W związku z tym, od początku grudnia, ani była Pani Prezes, ani Pan Dyrektor nie mają, ani nie mieli wpływu na wydarzenia i na to, że nie otrzymaliście Państwo wynagrodzeń. Za pewne, gdyby mieli coś do powiedzenia, wynagrodzenia zostały by wypłacone. Wszelkie sprawy z płatnościami przejął nowy Prezes firmy. Z nim można się kontaktować, ale on ustawi Was w kolejce.
    • Gość: Paulina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.09, 04:17
      Właśnie
    • Gość: gosc IP: *.e-wro.net.pl 03.01.09, 18:04
      BU HA HA HA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: gosciowa IP: *.xdsl.centertel.pl 03.01.09, 20:21
      w kolejce to niech sobie zebrakow poustawia. Pieniadze sie naleza
      jak psu kosc !!!! TO JAKIES KIPNY ZEBY TYLE CZASU CZEKAC NA KASE...
    • Gość: gosc IP: *.e-wro.net.pl 03.01.09, 20:57
      gdyby dyrektor zostal.... ludzie by nawet w kolejce nie czekali. zlozyl wypowiedzenie czy zostal do tego zmuszony???? a pieniadze sie naleza i cala odpowiedzialnosc ponosi byly dyrektor i wlascicielka firmy. a to ze za te pieniadze posplacala swoje dlugi to nie powod zeby ludziom kasy nie wyplacac!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: gośc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.09, 21:33
      Hahaha z odstekami beda placic !!!!!
    • Gość: news IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.09, 14:03
      Mam informację, pracowałam tam...
      Proventus zmienił swoją siedzibę i przenieśli się na Balzaka 89. Musze wam
      powiedzieć, że byłemu dyrektorowi wiszą duże pieniądze. Była prezes dorzucała
      swoją prywatną kasę do tej Firmy. Ale Firma ma jeszcze trzech inny wspólników.
      Może ich warto zapytać o pieniądze. Dyrektor robił to co musiał. Prowadził Firmę
      bez pieniędzy. Zapytajcie o pieniądze wspólników. Mi też jeszcze nie wypłacili.
    • Gość: guest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.09, 17:04
      Do Byłego Dyrektora: Schowałeś się przed ludźmi ze wstydu chyba. Jesteś
      skończony! Wysokie wzloty niskie i bolesne upadki. Szanuj ludzi, a będzie Ci
      dobrze. Rozumu więcej życzę w Nowym Roku !
    • Gość: gosc IP: *.e-wro.net.pl 05.01.09, 19:19
      NEWS to jest najbardziej zalosny post na tym forum :) olkowi wisza kase?????? za co?????? a PS czy Ty przypadkiem nie jestes coreczka p Prezes????????? bo takie bzdury moze tylko ona wypisywac !!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: gosc2 IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 06.01.09, 23:53
      Brak mi słów ale gratuluje profesjonalizmu firmie PROVENTUS ,żeby powiadamiać
      ludzi na forum o zmianie zarządu . W kolejce to za komuny ludzie stali. Czemu
      jako pracownicy nie zostaliśmy powiadomieni o tym ,że na ul. Balzaka nie ma
      biura. Współczuje ludziom którzy mają na utrzymaniu rodziny, ale każdy musi
      płacić za czynsz. Pan koordynator projektu jest tak mało kreatywny że nawet nie
      wymyśla powodu braku pieniędzy...czyżby też nie dostał wynagrodzenia?
    • Gość: guest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.09, 00:48
      A olo wyłączył komórkę i nie da rady się do niego dodzwonić. Pewnie miał same
      głuche po nocach :P
    • Gość: Pożal się boże IP: *.static.tvk.wroc.pl 07.01.09, 09:53
      no to w końcu dalej są na balzaka 89 czy nie na balzaka????
    • Gość: lol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.09, 15:13
      Pod mostem urzędują te brudasy !
    • Gość: gosć IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.01.09, 16:45
      jak mam złożyć wypowiedzenie kiedy nikt nie odbiera i nie wiadomo gdzie są
    • Gość: lol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.09, 17:11
      Idż na ul. Balzaka 89 i zapytaj! Jak Cię oleją użyj siły :P
    • Gość: gość IP: *.e-wro.net.pl 07.01.09, 18:41
      matko ta firma powinna przestac istniec takie jaja ludziom robia. no ale co sie dziwic jak maja taka wlascicielke a pod tym 2 nr jest ponoc allianz.
    • Gość: gosc IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.01.09, 10:55
      to jak wiem gdzie sie ukrywają? żadne nr nie odpowiadają ..a kasy jak nie bylo
      tak nie ma
    • Gość: o IP: *.lubin.dialog.net.pl 30.08.09, 12:23
      Witam!
      Ja również zostałam oszukana przez tego.... osobnika i znam wiele ludzi którzy
      podobnie jak a zostali oszukani i okradzeni.
      Zapraszam wszystkie osoby pokrzywdzone nie tyle przez firmę proventus co przez
      pana lachowskiego do dzielenia się tymi wydarzeniami.
      Piszcie: oszukana333@wp.pl
      Ps. Mam wiele dowodów i świadków na jego przestępczą działalność nie tylko w tej
      firmie ale także w innych z których był wyrzucany za kradzieże, oszustwa i
      malwersacje.
      Może w końcu dosięgnie go sprawiedliwość.
    • Gość: OSZUKANA IP: *.lubin.dialog.net.pl 30.08.09, 12:25
      Witam!
      Ps. Mam wiele dowodów i świadków na jego przestępczą działalność nie tylko w tej
      malwersacje.
    • Gość: gość IP: 79.191.86.* 15.01.09, 15:46
      Piszcie dalej tutaj... a oni sobie zrobia wakacje za granica. Wiecie za czyja
      kase :D ?
    • Gość: OSZUKANA IP: *.xdsl.centertel.pl 18.01.09, 19:59
      czy ktos wie kiedy beda oddawac ludzia wyplaty ?
    • Gość: oszukany IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 20.01.09, 23:16
      chętnie bym się dowiedział. Trzeba będzie posłać tam adwokata.
    • Gość: szok IP: *.e-wro.net.pl 18.12.09, 20:45
      no to jestem w ciezkim szoku... Maja wam pomoże!!!!!!!! a Maja nie jest może córką właścicielki???
    • Gość: szok IP: *.e-wro.net.pl 18.12.09, 21:25
      no to jestem w cieżkim szoku...!!!!!!!! a Maja nie jest może córką właścicielki???
    • Gość: gosc IP: *.xdsl.centertel.pl 29.12.08, 20:31
      A CO MNIE OBCHODZI GDZIE SIEDZI TEN ZLODZIEJ RUDY BYLAM BEZ
      PIENIEDZY NA SWIETA !!!!! wyrolowal wszystkich
    • Gość: gość IP: *.e-wro.net.pl 08.01.09, 16:53
      Paweł Ku....?????? czy Paweł Ka...??????
    • Gość: Informatorka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.09, 18:06
      Paweł Ka...
    • Gość: oszukana IP: *.xdsl.centertel.pl 09.01.09, 19:31
      Podobno widziano bylego Dyrektora (ps. rudy )jak pod oslona nocy
      przemykal na Balzaka 89, podobno ogolili mu szope za dlugi i ponoc
      wyglada jak po Tyfusie
    • Gość: oszukana IP: *.xdsl.centertel.pl 09.01.09, 19:34
      Tak apropo kiedy nam wyplaca pieniadze czy juz ktos wie cos na ten
      temat ???????
    • strasznie_oszukana 10.01.09, 15:47
      z tego co mi wiadomo, to rudy i prezeska nie odeszli sami z dobrej woli, tylko zostali wyrzuceni przez pozostałych wspólników. dobrze im tak, może się czegoś więcej nauczą, chociaż wątpię bo są siebie warci i robią przekręty na każdym kroku.
      to straszne ile osób zostało przez nich oszukanych!!! ale z tego co wiem to rudy oszukał jeszcze więcej osób nie tylko za sprawą proventusa... szkoda tylko, że nikt mu jeszcze za to mordy nie obtłukł, ale pewnie już niedługo za to zapłaci...!
    • Gość: gość IP: *.magma-net.pl 05.02.09, 21:25
      Czy ktoś już złożył pozew do sądu o wypłatę należnych pieniędzy??
    • Gość: gosc IP: *.chello.pl 13.02.09, 14:34
      przenieśli się na wróblewskiego...
    • Gość: gosc IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.01.09, 01:11
      Średnio interesują mnie powiązania w firmie Proventus .Natomiast bardzo
      interesuje mnie czemu nie mam pieniędzy na koncie?!
      Czemu nikt się do mnie nie odezwał i nie powiedział , o zmianie koordynatora ,
      zamknięciu biura?! Czemu nikt nie odbiera tel.?!
      Pełen profesjonalizm ! Dziwie się ,że tyle ludzi zostało oszukanych a nikt nie
      może im się dobrać do ...?? O co chodzi ??
    • Gość: informatorka IP: *.xdsl.centertel.pl 10.01.09, 19:13
      ja mysle ze prezeska byla w zmowie z rudym nakradli oboje i teraz
      sie smieja
    • Gość: Informatorka IP: 79.191.84.* 12.01.09, 00:39
      rudego kłaki to dopiero początek......
    • Gość: zrobiona w konia IP: *.xdsl.centertel.pl 12.01.09, 17:24
      czy ktos wie kiedy ci zlodzieje beda oddawac pieniadze ?????
    • Gość: gosc IP: *.e-wro.net.pl 12.01.09, 17:27
      z tego co mi wiadomo to wiekszosc ludzi nigdy nie zobaczy pieniedzy :( :( :( a mi ku....... tez wisza niezla sumke :/
    • Gość: Mazi IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.06.09, 13:09
      Ten Rudy Jest Naprawdę Dzieckiem Szcześcia Ze Jeszcze Się NIe Obudził Zlany
      Zimnym Moczem Z Ręką W Nocniku:)
    • Gość: bgyvbu IP: *.magma-net.pl 14.01.09, 00:30
      mój prawnik już działa i w sądzie pewnie wszystko się skończy...
    • Gość: gość IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.01.09, 18:23
      A może ty chcesz?!
    • Gość: rudy IP: *.xdsl.centertel.pl 23.01.09, 20:34
      a ty co go tak bronisz moze ty jestes olo
    • Gość: gość IP: 79.191.96.* 23.01.09, 21:37
      Chętnie :) dawno nie dostałem jak tutaj łatwo o prowokację. Całe szczęście, że
      nie jestem rudy :)
    • Gość: gość IP: *.magma-net.pl 23.01.09, 23:25
      Cała ta firma to jedna wielka ściema, zarobionych pieniędzy nie
      wypłacają nikomu, nawet pracownikom firmy. Łatwo jest nazatrudniać
      ludzi i obiecać im wielkie zarobki, ale tylko na papierze. Moje
      zatrudnienie trwało tam zaledwie kilkanaście dni, gdy zobaczyłem w
      jakie bagno się wpakowałem i co to za banda oszustów. Musiałem
      patrzeć jak ludzie przychodzą po swoje ciężko zarobione pieniądze,
      bo nie ukrywajmy, że prace do jakich wysyłali
      koordynatorzy "projektów" nie należały do najłatwiejszych (budowa,
      sprzątanie chodników).Byli odprawiani z kwitkiem, a rudy siedział na
      górze zamknięty w pokoju a reszta pracowników kłamała, że go nie ma.
      Nie oskarżam ich bo sami byli zmuszeni do tego by kłamać. Wstyd było
      im się przyznać, że za ostatnie 3 miesiące nie dostali wynagrodzeń.
      Ja pewnie swoich pieniędzy też nie zobaczę, ale będę starał się
      jeszcze o nie walczyć chodź brak mi już sił. Dostałem niezłą
      nauczkę, że jeśli firma na dzień dobry kombinuje z umowami, aby nie
      płacić ZUS-ów i podatków to trzeba ich omijać szerokim łukiem, bo
      ani z tego korzyści społecznych w dalekiej przyszłości ani
      finansowych, a wręcz przecinie debet na koncie i dodatkowe odsteki.
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.09, 15:33
      Gdy mi ta firma wisiała kasę, a potrzebowałbym jej na opłaty, leki, jedzenie +
      rodzina, to cwaniak olo nie byłby taki cwany jak mu się wydaje! Znalazłbym
      ciotkę wszędzie, a wtedy kasa by była dla wszystkich. Jak ktoś umie walczyć to
      kasę odzyska, a jak zwleka, bo może będzie kasa to gratuluję cierpliwości! olo
      to taki zdebik !!!!!
    • Gość: miszcz IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.01.09, 15:54
      olo juz tam nie pracuje to po co o nim tak caly czas piszecie
    • Gość: gość IP: 79.191.87.* 24.01.09, 16:04
      A może olo to Ty ? Piszemy, piszemy, bo ludzie nie wybaczą nie zapomną !
    • Gość: GOŚĆ IP: *.e-wro.net.pl 24.01.09, 21:41
      Piszemy o nim bo to taki temat rzeka. A że nie pracuje w Proventusie to może i fakt ale pracuje piętro wyżej w Allianz choć tam też nie powinien bo zrobił numer i ofocjalnie nie może tam pracować.
      A co do tego że ciocia to może nie świadomie ale masz racje tylko prawdopodobnie w tym roku, co można poznać po fryzurze to on jest w związku facetem.
    • Gość: GOSTEK1 IP: *.xdsl.centertel.pl 26.01.09, 08:23
      kto jest ta ciotka rudego ?
    • Gość: lizard IP: 79.191.97.* 26.01.09, 09:38
      do GOSTEK1
      "ciotka rudego" tzn. "rudy to ciota" :)
    • Gość: lizard IP: 79.191.97.* 26.01.09, 09:52
      "ciocia" tzn. "ciota" wśród homosiów....
      Nie jestem zaskoczony, nie dziwi mnie to, tylko mdli mną....
    • Gość: g IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.01.09, 11:12
      nie to nie on i sam sie zamknij jaszczurze pieprzony!!!
    • Gość: lizard IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.09, 13:50
      Wal się łajzo...
      Dalej z chamem nie będę rozmawiać, czyli z Tobą !
    • Gość: g IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.01.09, 16:26
      Ja chamem to ty pisales zebym sie zamkanął wiec prosze cie nie ucz
      mnie kultury
    • Gość: gosć IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.01.09, 00:47
      widzę że już nosi Was.Proponuje swoją złość wyładować w bardziej sensowny
      sposób ..jak np.: pójście do tych marnych oszustów na Balzaka 89 , ukrywają się
      pod logiem Aliansu!
    • Gość: gosc IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.01.09, 19:01
      ciekawe kto jeszcze nie dostał wypłaty ze sie tak ukrywaja??
    • Gość: goscowka IP: *.xdsl.centertel.pl 30.01.09, 22:50
      jak to kto nie dostal wyplaty ..... prowentus wielu ludzia wisi
      kase.. dlatego tak sie zamelinowali na Balzaka 89 przy Aliansie
    • Gość: Aleksander IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.09, 10:39
    • Gość: ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.09, 14:52
      jestes poZEREM !!!!!!!
    • Gość: gość IP: *.magma-net.pl 05.02.09, 21:30
      Czy ktoś już złożył pozew do sądu o wypłatę należnych pieniędzy?
    • Gość: gosc IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 06.02.09, 22:50
      Olek chyba apelacje wysnuł do gazety forum bo jak wpisze do wyszukiwarki to już
      nie pozycjonuje gogle na pierwszej stronie. Cieszę się bardzo, że chociaż
      zostało te forum, że ludzie prawdę piszą.
      Ale martwi mnie proceder, który nadal trwa! Wystarczy zobaczyć na
      www.infopraca.pl/pracodawca/PROVENTUS-Personal-Service-Sp-z-o-o-/44783/45093/Strona1
      Kolejne 48 osób wysłało aplikacje do Imasu, na teleankietera. Powinni
      zaznaczyć, że to wolontariat! W Imasie wiedzą o tym,że ludzi nie dostają
      pieniędzy. Mimo to proceder trwa dalej. Czemu tego nie zakończą . Chcą żeby ich
      wizerunek jako firmy wyglądał tak samo? Proventus znów zmienił lokalizacje
      .Teraz na Wróblewskiego.
    • Gość: wydudkany IP: *.xdsl.centertel.pl 12.02.09, 17:34
      proventus dalej naciaga naiwnych ludzi
      nie informujac ich , na czym ma polegac ich przyszla praca
      a to WOLONTARIAT NIKT ZA PRACE NIE OTRZYMA WYNAGRODZENIA i pisze
      to zeby ostrzec innych
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.09, 11:52
      Zareklamuj ich na różnych stronach z ogłoszeniami. Nie dają Legitymacji
      Ubezpieczeniowej i odcinka z wypłatą. Ale od nich wymagać więcej nie można, bo
      to Oszuści!
    • Gość: oNa IP: 78.8.139.* 20.06.09, 13:34
      to zajeb... ja naiwna się zatrudniłam w tym Proventusie głupim i tu dupa widzę
      że wypłatę będę miała syta ;/// trzeba spadać z tamtąd jak najprędzej ;/
      człowiek wynajmuje pokój i za co tu płacic? ;/ zgrozo
      P.S. WIELKIE DZIĘKI ŻE MOGŁAM PRZECZYTAĆ TO CO PISZECIE, DZIĘKI TEMU NIE STRACĘ
      JESZCZE WIĘCEJ CZASU SIŁ I KASY
      pozdrawiam
    • Gość: autor IP: *.e-wro.net.pl 07.07.09, 18:49
      nie ma za co .... bylo fajnie :) poruszyc ten problem :)
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.09, 10:42
      Dobrze zrobiłaś szkoda nerwów na oszustów i pajaców. U nich wstyd pracować.
    • Gość: autor IP: *.e-wro.net.pl 13.07.09, 16:30
      chyba zrobiłeś :)
    • Gość: wykołowany IP: *.versanet.de 22.07.09, 19:56
      czy ktoś się orientuje gdzie teraz aktualnie można spotkać, odwiedzić Rudego? pilne
    • Gość: eeee IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.09, 23:02
      pl. Wróblewskiego 3a lok. 1 ale pewnie Wiejska jak wieśniak
    • Gość: Marek IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.07.09, 11:53
      Słuchajcie !

Byłem tam - Oferta pracy jako Doradca Klienta Biznesowego ORANGE.
      Szkolenie 3 dni , płacą 1000 zł brutto + trzeba wyrobić norme 20
      zawartych umów w miesiący , to podobno będzie się miało 3500 zł !
      Czujecie Bluesa co za ściema ? nic pewnie nie wypłacą , patrząc na
      komentarze za które dziekuję !

Umowa o dzieło , a jak spytałem co dalej to laska mówi ... no będzie
      później coś innego - co za kretynka !

Nie dajcie się nabrać , a budynek straszy z daleka , syf kiła i
      mogiła !

• Gość: fdsfgsd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.09, 00:56
      Ta firma to syf. Ci co tam pracują to bezmózgi !!!!!
    • Gość: tez szukam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.09, 10:44
      Witam
      tez mi nie zaplacili
      czy ktos moze zna numer ich nowego rachunku bankowego
      chetnie podalbym go komornikowi
      z gory dzieki
    • Gość: 123 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.09, 21:22
      tylko pisać umiesz?
    • Gość: oszukana IP: *.lubin.dialog.net.pl 30.08.09, 12:22
      Witam!
      malwersacje.
    • Gość: 666 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.09, 19:51
    • Gość: Oszukana IP: *.lubin.dialog.net.pl 04.09.09, 00:27
      Dziękuję wszystkim za tak duży odzew i meile z iformacjami:)
      Masz racje 666 - pójdzie siedzieć. A jeśli Wam się jakimś cudem wywinie to nam
      na pewno nie.
      A jeśli uda Wam się go wsadzić to proszę o info, chętnie odwiedzę go w więzieniu
      i spojrzę mu w oczy.
      Pozdrawiam:)
    • Gość: 666 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.09, 02:44
      Kolejny przekręt www.kerigma.com.pl/kupmlyn.pl
    • Gość: agnieszka IP: *.e-wro.net.pl 04.09.09, 08:24
      prosze dzwoncie na moj nr i przesylajcie mi info ..... potrzebne mi sa do wniosku do prokuratury 697737614
    • Gość: agnieszka IP: *.e-wro.net.pl 04.09.09, 08:41
      i OLKU JA PODPISUJĘ SIĘ WŁASNYM IMIENIM :) I CO NAJWAŻNIEJSZE NIE BOJĘ SIĘ CIEBIE :) WIEC SIĘ SZYKUJ NA PROCES:) CHYBA ŻE ZNOWU ZNIKNIESZ :) :) :) NO I PS. ZA DŁUGI W PL NIE IDZIE SIĘ SIEDZIEĆ ALE ZA MALWERSACJE OSZUSTWA FRAUDY FAŁSZERSTWA TAK.... :) :)
    • Gość: agnieszka IP: *.e-wro.net.pl 04.09.09, 13:31
      a niech będzie pionkiem .........
      pionek nie pionek musi zapłacić za to co zrobił!!!!!!!!!
    • Gość: KAMILA IP: 62.87.128.* 29.10.09, 11:10
      TO PRAWDA OSZUŚCI, ZALEGAJĄ LUDZIOM WYPŁATY. JUŻ OD SIERPNIA 2009R. NIE POLECAM
      TEJ AGENCJI POŚREDNICTWA, NIE WYPŁACILI MI ZALEGŁEJ WYPŁATY JUŻ OD WRZEŚNIA!!!
    • Gość: Majka IP: *.austin.res.rr.com 30.10.09, 00:02
      666@ave.com pisz pomoge tobie
    • Gość: hehehheheheheeh IP: *.bph.pl 10.12.09, 10:26
      Ludzie uwazajcie na niego! To jeden wielki oszust i manipulant. Kto
      kiedykolwiek mial z nim cos wspolnego teraz tego zaluje.
      Strzezcie sie go jak ognia, nie wierzcie mu i nie zadawajcie sie z
      nim bo wyjdzie to wam na zle.
      Pozdrawiam:)
    • Gość: wwwwwww IP: *.xdsl.centertel.pl 29.11.09, 20:48
      zgadza sie to tylko pionek calym tym burdelem kieruje ta ropucha
    • anny72 27.02.17, 13:01
      LUDZIE!!!!UWAZAJCIE! na oferty pracy z maila persona.service@op.pl , w ofercie jest odeslanie do strony www.persona.de strona istnieje ale tylko kontakt mailowy.TO ZORGANIZOWANA SZAJKA OSZUSTÓW.Nie wysyłajcie zadnych pieniędzy na poczet zakwaterowania !!!!!nigdy!!!Korespondecja wyglada wstępnie na rzetelną NIE UFAJCIE!!!!
      Podszywają się pod prawdziwą agencje z Bonn, zupełnie inna strona z danymi rejestracyjnymi firmy i kontaktem.Sprawdzajcie wszystko dzwońcie do FIRMY lub ktos w Waszym imieniu jeśli nie znacie języka.OSZUKANA

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka