Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

praca w DAGO POLSKA

19.12.08, 16:41
    hej, chciałam wszystkich przestrzec przed pracą w tej firmie. niedługo mogą pojawić się ogłoszenia z DAGO POLSKA właśnie na gazeta.pracuj,
    najprawdopodobniej ogłoszenie będzie brzmiało "osoby do monitoringu" i zapewne
    jeszcze jedno "studenta z angielskim z kierunku zarządzania lub stosunków
    międzynarodowych". w firmie ludzi (a w szczególności młodych) traktuje się jak
    śmieci, nie szanuje się ich, ani nie docenia ich pracy i zaangażowania w
    dopełnianiu swoich obowiązków. za pracę płacą śmieszne pieniądze, ludzi
    zatrudnia się na najniższą krajową, w ogóle pracownicy powinni dziękować za to
    że mogą pracować u Marka W. i najlepiej żeby pracowali jeszcze za darmo.
    niedawno właśnie mnie potraktowano tam jak byle gó...no i bez podania powodu
    Marek W. kazał mi wyłączyć komputer, spakować się i wynosić. atmosfera tam
    jest nie do wytrzymania również przez główną księgową, która jest starą panną
    i najwidoczniej czegoś jej brakuje, lubi wszystkim wydawać dyspozycje. jeszcze
    raz wystrzegajcie się tej firmy i nawet nie marnujcie czasu żeby wysyłać tam
    cv czy iść na rozmowę.
    Obserwuj wątek
        • Gość: Kasia Re: praca w DAGO POLSKA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.10, 11:34
          Jeastem klijentką tego sklepu i rzeczywiście dostrzegłam dużą rotację osób tam pracujących co mnie bardzo zaintrygowało postanowiłam zatem zaciągnąć języka i proszę czego się dowiedziałam włos jeży się na skórze patrząc na warunki w jakich tam pracują dziewczyny kaszlą nażekają na bóle kręgosłupa i wiele innych schorzeń za wynagrodzenie które wystarcza im chyba na tydzień przeżycia to skandal ,związku z powyższym podjełam decyzję śledzenia tej firmy Pani która nazywa się kierowniczką swoich pracowników traktuję jak więzniów .
          Nie będe obojętna na tego typu traktowanie ludzi podjełam decyzję zrobienia z tym pożądku niebawem zrobi się głośno na temat tej firmy kolega który pracuje w tvn polska już dowiedział się co się tam dzieje .Pozdrawiam wszystkich poszkodowanych i nie bujcie się wywiadów o które pewnie was poproszą
          • Gość: pracownica dago Re: praca w DAGO POLSKA IP: *.centertel.pl 20.12.11, 22:55
            wreszcie morze ktos im pokaze jak powinno traktować sie pracowników ja w chwili obecnej pracuje w dago bo nie mam innego wyjśća i wiem co tam sie dzieje syf i nic więcej a pracownik dla dago to zwykły śmieć i sługus który zdaniem pani Ireny musi jeść i pić w biegu a już o chwili odpoczynku to nawet nie ma mowy
      • Gość: glupek Re: praca w DAGO POLSKA IP: *.gprs.plus.pl 05.03.09, 18:40
        Witam jak to mówi nasza Pani kierownik.Każdy wypowiada sie na temat
        pracy w ,,DAGO" JOKO PRACOWNIK SKLEPU .Nikt się jeszcze nie odwarzył
        wypowiedzieć jako pracownik hurtowni .Achyba tam zaczyna sie praca
        niewolnicza ,kamery wszędzie ,wszyscy złodzieje .Szkoda że niema
        kamery w biurze.Kobiety rozładowują TIRA 22 TONY BEZ 5minut przerwy,
        ale chcesz pracowac to musisz.Niemasz nic do gadania .OKEJ !Tylko
        Pani kierownik zamiast drzeć mordę na wszystkich ,żeby podlizać się
        szefostwu robi z siebie wariatkę .Kierownik jest bezposrednikiem
        między pracownikiem a pracodawcą a w tej firmie tak niema bo Pani
        kierownik niewie chyba naczym jej rola polega ...i może...jej byt
        się nie bawem zakończ..czy bedzie po jej karierze?????????
        Ciekawe .pytanie
      • Gość: MARTYNA Re: praca w DAGO POLSKA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.09, 21:30
        Pracowałam tam 2 miesiące, koszmar. Irena kierowniczka:)myśli tylko o tym jak
        zrobić ludzi w .. umowę podpisuje po wielkiej walce i upływie długiego czasu ja
        się nie doczekałam i to zlecenie, nie wiem z jakiej racji??(przy określonych
        godzinach pracy i miejscu nie ma takiego prawa) na kwotę 300zł gdzie zarobki w
        tych sklepach wahają się od 700-1200zł,ktoś powinien podać ich do inspekcji
        pracy ja nie zdążyłam,łamią kodeks na każdym kroku dla własnej korzyści za
        nadgodziny pracę w sobotę do rana nie płacą nic jedynie dzień do odbioru. Szef
        to zwykły BUC dorobił się na darach z Anglii, fakt zero szacunku do
        ludzi,wyzysk,wszędzie kamery jak w galerii śmieszne sam okrada państwo i
        pracowników a boi się że mu ktoś szmatę ukradnie. ZAL mi takich ludzi w życiu
        wszystko zawsze wraca przyjdzie moment że Marek i Irena zapłacą za wszystko
        pozdrawiam byłych pracowników:)
        • Gość: Gość 2009 Re: praca w DAGO POLSKA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.09, 15:39
          Przeczytałam wszystkie opinie na temat tej firmy i zauważyłam, że niektóre osoby mają żal, że nie zarabiały w tej firmie od razu 4.000 zł, ludzie opanujcie się, kto wam da taką pensję. Jeżeli komuś naprawdę zależy na pracy to nie będzie narzekał, że zarabia 1.200 zł, tylko będzie się cieszył, że na jakiś czas ma pieniądze na życie.
          Fakt, że za wymiany, które czasem są do rana nie ma dodatkowej premii, ale zawsze ten dzień wolny to coś. Ale jakby ktoś pomyślał i na wymianę wziął jakoś osobę z rodziny, znajomego lub itp to wymiana odbyłaby się bardzo szybko.
          Kamery dobra rzecz, przynajmniej jakby była jakaś grubsza afera, to macie dowody na swoją obronę. A co do tej osoby co gratuluje tym osobom co ukradły rzeczy ze sklepów kiedy były pracownikami, to naprawdę ja gratuluję głupoty. Chcesz by był szef w porządku do Ciebie do sami bądźcie ok do niego.
          Może dorobił się na ciuchach z Anglii, miał plan i dobrze mu się powodzi, więc to nie jest powód do obrzucania go błotem. Jeżeli naprawdę jesteście źle traktowani to zgłoście to do sanepidu lub gdzie indziej, a nie jak widzę na tym forum, że jesteście mocni w gębie i tylko tyle potraficie.

Pozdrawiam wszystkich, którzy pracują w tej firmie i dają radę w warunkach, które nie są tak idealne jak każdy by chciał.
      • Gość: mysz2 Re: praca w DAGO POLSKA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.01.10, 10:49
        zgadzam się z panem , ja również doświadczyłam takiego chamstwa , właściciel pan
        Marek W . jeszcze nie wie że któregoś dnia ktoś się zdenerwuje i pójdzie do sądu
        pracy i wszystko opowie co tam się dzieje, pozdrawiam wszystkich byłych i
        obecnych pracowników dago ( oprócz kierownictwa i szefa )
          • Gość: ... Re: praca w DAGO POLSKA IP: 83.143.142.* 08.06.10, 22:08
            Witam:) również byłam pracownikiem w tej "fantastycznej firmie",
            jednym słowem mówiąc porażka. Umowa po miesiącu na 300 zł, codzienne
            noszenie worów i dopychanie na maxa bo dla niektórch zatrudnionych
            na stanowisku "kierownika sklepu" było to całe życie. Cóż sie dziwić
            dla dziewczyny 19-sto letniej po gimnazjum takie stanowisko to
            szczyt możliwości. Piszecie że słynne cotygodniowe wymiany do 12 u
            nas było lepiej,jeśli nikt nie pomagał nam ze znajomych, to
            tkwiłyśmy tam do 5 jak i nie później. Po 4 miesięcznej orce, dopiero
            dolegliwości zaczęły się ujawniać. Codzienny ból w kręgosłupie, bóle
            stawów... Niestety niekiedy bywa tak że nie można znaleść innej
            pracy a pieniądze są jednak niezbędne i trzeba się tam męczyć.
            Również wspominam bardzo "miło" inteligentna panią Irenę, ciekawe
            jak ktoś z jej umiejętnościami dostał się na to stanowisko.
            Pozdrawiam byłych pracowników:)
      • Gość: Pracownik "DAGO" Re: praca w DAGO POLSKA IP: *.centertel.pl 28.07.10, 18:29
        Witam
        Po przeczytaniu opinii na temat firmy "DAGO", postanowiłam opisać swoją
        historię.Zostałam przyjęta w wieku 56 lat, nie muszę dodawać jak trudno jest
        znaleźć pracę kobiecie w moim wieku.Zostałam zarejestrowana na kwotę którą
        faktycznie zarabiam. Nigdy nie spotkałam się ze złym traktowaniem przez
        pracodawcę, wręcz przeciwnie bardzo pozytywnie i dużą empatią do innych.
        Znalazłam się w trudnej sytuacji losowej bezproblemowo uzyskałam pomoc
        finansową.Nie jestem osobą, która szuka chorej sensacji, rzetelnie pracuję i
        otrzymuję w zamian to czego oczekuję czyli ludzkie traktowanie i wynagrodzenie.
        • Gość: aniaczrna Re: praca w DAGO POLSKA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.10, 08:50
          cHYBA JESTES Z RODZINY.TO JEST OBOZ PRACY.DZIWIE SIE ,ZE JESZCZE KTOS NIE ZAINTERESOWAL SIE TA SPOLKA.PRACOWALAM W JEDNYM .ZE SKLEPOW .POTRAKTOWALI MNIE JAK ZLODZIEJA ,ZA PODUSZKI KTORE KUPILAM ZA 14,50ZL ,A NIE MIALAM PAROAGONU.KTO TRZYMA PARAGON Z TRZY MIESIACE.NA TEN ZARZUT NIE ODPOWIEDZIALAM ANI SLOWEM.MAM SWOJ HONOR.PO PROSTU CI LUDZIE ,KTORZY SA NIBY ODPOWIEDZIALNI ZA KIEROWANIE SPOLKA NIE POSIADAJA ELEMENTARNYCH ZASAD ZACHOWAN.W MOIM PRZYPADKU ZOSTALBY SAD.JEDNYM SLOWEM NIE ZAGLEBIALAM SIE NIGDY CZY CI LUDZIE POSIADAJA JAKIES WYKSZTALCENIE,OPROCZ ZAWODOWEK,ALE JEDNO WIEM ZERO KULTURY I OBYCIA.PANI IRENO!WYGLAD I KULTURA OSOBISTA I CIT WIEDZY.
          • Gość: Zoszka Re: praca w DAGO POLSKA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.10, 21:30
            No w sumie zgodzę się z wszystkimi się tu wypowiadającymi, chociaż np. dla mnie p.Irena była bardzo miła. Ja pracowałam w Dago tylko 2tygodnie (wakacyjnie), bo mi się w domu nudziło i może dlatego jest to dla mnie luźny temat, bo podeszłam do tego na luzie. Pani Irena jest wymagająca, ale też potrafi być miła. Zgodzę się że ma tam te swoje mankamenty(....), ale dla mnie była naprawdę miła (przy czym nie wchodziłam jej w d*pe bez tzw. masła)- zajmowałam się pracą, nie opierdzielałam się na sklepie i tyle. Ja jestem typem szarej myszki. Koleżanki z pracy już wcześniej mnie uprzedziły że P.Irena jest "panienką lekkich obyczajów" na "k", a ja, że nie lubię jak ktoś na mnie krzyczy, po prostu unikałam konfrontacji...i wyszło mi to na dobre :)
            Wielkim mankamentem firmy jest to, że ludzie naprawdę pracują tu CIĘżKO (sama tego doświadczyłam). Już po 3dniach "wysiadł" mi kręgosłup i musiałam błagać mojego ojca, żeby mnie smarował maścią rozgrzewającą na bazie kamfory w bolących miejscach (POLECAM- DZIAŁA!!!). Zdecydowanie firma wyzyskuje ludzi- świadczą o tym godziny pracy, ZAPŁATA za wykonaną pracę i SOBOTNIE WYMIANY.

No ale nie oszukujmy się......... ja tam pracowałam z braku laku.. Ale są tam dziewczyny, które pracują aby zarobić na chleb, na chore dziecko, albo żeby spłacić długi męża alkoholika.. Słuchajcie dziewczyny- NIE DAJCIE SIĘ!!!!! NIE DAJCIE SIĘ PONIŻAĆ I WALCZCIE O TO ŻEBY BYŁO LEPIEJ!!!!! Pamiętajcie, że NIE pieniądze ale wasza GODNOŚĆ jest najważniejsza. A jak nie ta praca, to inna :)

WIELKI SZACUN DLA UCZCIWYCH PRACOWNIKÓW DAGO!!!
            Pozdro 600, Zoszka
    Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka