• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

DGM telemarketing Lublin, ktos zna ta firme?

• IP: *.gprs.plus.pl 24.03.09, 20:18
    Dostalam zaproszenie na rozmowe do DGM, ale wlasciwie nie wiem czego sie
    spodziewac, ktos cos slyszal moze o tej firmie?

pozdr
    Edytor zaawansowany
    • Gość: anonim IP: 84.201.210.* 26.03.09, 20:49
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: piotr IP: *.lublin.mm.pl 30.03.09, 17:37
        powaznie?
        ja mam na dniach rozmowe to wszystkiego sie dowiem.
        umowa o dzielo? napiszcie cos wiecej.
        • Gość: lidia IP: *.chello.pl 05.05.10, 13:23
          kurcze, szkoda ze wczesniej nie przeczytalam tego forum.. bez sensu
          pojechalam na rozmowe o prace - Kraków zielonki... jak tylko
          zobaczyłam budynek juz wiedziałam, że i tak nie będę w nim
          pracować... oczywiście telemarketing.. poklejone tasmą drzwi,
          nieestetyczne otoczenie.. kilka osob na kupie kazdy gada do sluchawek
          ( w ogloszeniu byla mowa o pracach biurowych.. nic zwiazanego z
          wciskaniem ludziom przez telefon jakiegoś kitu). Znudzona ok 25-
          letnia dziewczyna przeprowadza rozmowe dając Ci do zrozumienia, że ma
          cie głęboko w dupie. przynajmniej spedziłam tam tylko 5 min bo od
          razu wyjaśniłam, że spodziewałam się czegoś zupełnie innego.
        • Gość: TRAGEDIA IP: *.dynamic.chello.pl 18.01.12, 20:35
          NAWET TAM NIE IDŹ - TRAGEDIA I NIC KASY NIE PŁACĄ!!!!! A TA KIEROWNICZKA TO TYLKO SIE WYDZIERA!
          • Gość: KB IP: *.dynamic.chello.pl 27.01.12, 20:57
            3 miesiace pracy w DGM pomogly mi odpowiedziec na niektore wasze posty czytane przezemnie przed podjeciem tej pracy. Kasa na czas(20 dni po okresie rozliczeniowym- myslicie ku... ze ktos wam zaplaci za miesiac z gory? wszedzie placa za miesiac przepracowany a nie za miesiac ktory bedziesz pracował/a), co do wielkosci wyplaty- nie ma tragedni wiadomo ze trzeba sie starac bo nikt za nic nie placi a ze pracuja tam sami studenci to wiadomo ze jednemu sie bardziej chce a drugi zbiera caly tydzien na jedna impreze w sobote..., chociaz uwazam ze nowy system wynagrodzeniowy jest bardzo korzystny nawet dla tych ktorym za specjalnie nie idzie, atmosfera miła, bardzo miła az za bardzo niekiedy... :) co chodzi o wasze zarzuty w strone liderow- oni maja tez placone od naszego wyniku dlatego nie chodza tylko i sie usmiechaja ale i czasem musza opie...c a z wynikow jakie mamy w porownaniu z krakowem widac ze opie...nie idzie na marne a jak szukacie pocieszenia to zostancie przy mamusi! ZEBY WSZYSTKO BYLO JASNE- NIE JEST TO MOJA PRACA MARZEN ANI SZCZYT AMBICJI, WIELKICH PERSPETKTY TEZ NIE MA (PRZYNAJMNIEJ NA STANOWISKU TELEMARKETERA BO NA TYM STANOWISKU JA PRACUJE). WIADOMO ZE JEDNEMU SIE BARDZIEJ SPODOBA A DRUGI SIE W TYM POPROSTU NIE CZUJE DOBRZE, WYPOWIADAM SIE NA TYM FORUM TYLKO DLA TEGO ZE DENERWUJA MNIE WASZE GLUPIE PROBLEMY (KASA PO MIESIACU, LIDER KRZYCZY, PRZERWA KROTKA, KASA NIEWIELKA) PROPONUJE SIE ROZEJRZEC PO RYNKU PRACY W LBN I SIE ZASTANOWIC CZY TAK ZLE W DGM-IE JEST (CO CHODZI O PRACE DLA STUDENTOW). POZDRO

PS. SZKOLENIOWIEC RULEZ :)
            • Gość: gosc gosc IP: *.dynamic.chello.pl 24.11.12, 21:40
              sluchaj jakie ty bzdury piszesz?kamil?? patrycja??olga?? napewno pisze to pracownik firmy ktory jest tam dla rozrywki.to nie jest normalna praca znam to bo tam pracowalam...i tam nawet nie ma atmosfery...a ci liderzy sa nikim to ze pare umow podpisali i awansowali??nie wszystko teraz robia znajomosci i z tego co wiem to sie opierdaaa..ja... i nie wciskaj tutaj glupot innym ktorzy maja isc na rozmowe i szukaja opini ...przeczytaj reszte opini ..ciekawe czy tez beda takie dobre jak twoja.zalosne to jest ...moja kolezanka pracowala dluzej niz ja bo 3 miesiace i modlila sie zeby juz pojsc z tamtad tylko bala sie ze znowu dostanie 300zl wyplaty i nic nie mowila...ale szybko uciekla ikazdy z tamtad ucieka...sprawcie sobie na komputerach...czy wiecej jest umow czy odejscia z pracy pracownikow.zal mi tej firmy
            • Gość: pijany_gumis IP: *.dynamic.chello.pl 22.04.13, 12:29
              JEST ŹLE!! Ja pracowałem tam 2 miesiące i średnia zarobków wychodzi mi 2,07 zł za godzinę. Idąc tam do pracy około pięciu moich znajomych mówiło mi, żebym nawet o tym nie myślał, bo oszukują przy wypłacie. Wiedzieli, bo tam pracowali. Najgorsze było jednak to, że choć spędzałem tam 8 godzin to liczyli je jako 6 - ABSURD!!! I uwierz mi, że nawet w tym mieście da się znaleźć dobrą pracę, a do DGM przyjmowali każdego. Było tam nawet kilka osób, którzy dopiero co wyszli z więzienia, chociaż byli całkiem spoko.
              Możliwe, że ty nie znalazłeś innej pracy, bo się poprostu tylko do takiej K*urewskiej nadajesz.
              Ewentualnie jesteś, bądź byłeś liderem i dlatego tak zachwalasz tą firmę, co byście mieli większą rotację pracowników których można zatrudnić na 2 tygodnie, zwolnić, a później nie zapłacić.
              • Gość: ania IP: *.ip.netia.com.pl 25.04.13, 16:34
                do pijany_gumis wez pod uwagę ze nie pracowales zapewne codziennie, jeśli jesteś 140h masz 1200 zł wiec za godzine 7,50!! a nie 2 zl.. żal! jeśli mniej to jest policzone do ilosci godzin ;]
                • Gość: pijany_gumis IP: *.dynamic.chello.pl 05.09.13, 09:25
                  liczę jako stosunek wypłaty do ilości przepracowanych godzin
        • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 24.11.12, 21:33
          pracowalem tam.nigdy w zyciu nie widzialem takiego oszustwa...niby cie szkola a tak naprawde sami nie wiedza co mowia...pozatym tam prace kazdy dostanie,przeszedlem szkolenie i ucieklem z tamtad po szkoleniu zostalem 2 dni i mi nawet umowy nie dali jak obiecywali ze odrazu po szkoleniu dadza...dyplom ukonczenia bez pieczatki klocilem sie o pieczatke kto mi przeciez uwierzy ze tam sie szkolilem bez pieczatki ....teraz pracuje jako telemarketer i szefowa powiedziala mi ze firma dgm to oszusci i jak ja moglem tam wytrzymac malo tego...mieli nam placic 5 zl za godzine szkolenia podpisalismy umowe i powiedzieli nam ze nie bedzie placone...calkiem co innego na rozmowie bylo ..tam musisz ludzi namawiac klamac a starsze osoby zmuszac do przejscia do neti.nie polecam tej pracy pozdrawiam. a tym bardziej byc w zespole kamila albo olgi.
      • Gość: niźły IP: 188.33.166.* 17.07.10, 15:27
        Lipa pier.... wyzyskiwacze. Ogólnie mobing, stres, za brak umów itp.
        • Gość: JA IP: *.chello.pl 20.09.10, 15:39
          • Gość: as IP: *.ip.netia.com.pl 22.09.10, 17:10
            jakby pip i us scigali firme, to raczej nie otwierali by nowego oddzialu pod ta sama nazwa? pracowalem 3mce, i gdyby podpasowalby mi plan zajec to dalej bym tam pracowal, stawka 7zl plus premi (mi wychodzilo okolo 100-200zl/miesiac).
      • Gość: Wachu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.10, 23:12
        ale pier*olisz!!! hahaha to jest niemozliwe robie tam od roku i jak masz ambicje
        i jestes dobry to stac cie na wsio i masz wyplate :) pozdro
    • Gość: Gość IP: *.lublin.mm.pl 06.04.09, 12:29
    • Gość: Terek IP: *.cable.smsnet.pl 13.04.09, 16:11
      jaka żałość ujmuje moje serce i sprawia, ze zastanawiam sie w jakim ja kraju
      zyje i wsrod jakich ludzi mieszkam,

wszyscy niedoinformowani, oszukani przez zlych pracodawcow, pozbawieni
      podstawowych prac pracowniczych ...a prawda jest taka, ze sa to smierdzace
      lenie, ktorym sie ruszyc palcem nie chce w egzekwowaniu swoich praw,

po pierwsze CZYTAJ WYRAZNIE UMOWE ktora podpisujesz, szczegolnie te punkty,
      ktore dotycza TWOICH WARUNKOW PRACY, bo jak sam o to nie zadbasz, to jakim
      prawem oczekujesz, ze zrobi to pracodawca!?!?!?!?

macie delegature PIP w miejscie wojewodzkim, macie kancelarie adwokackie w swoim
      rejonie, oddzial Urzedu Skarbowego???

to na co czekacie, bo nie rozumiem...

wiem, to wymaga wysiłku, napisaniu kilku podan, stawiennictwu na rozprawie przed
      S.Rejonowym, dajecie sie robic w bambuko i wolicie uzalac nad soba na forach? -
      Wasza sprawa :)
    • Gość: roz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.09, 16:35
    • Gość: p IP: *.lublin.mm.pl 11.06.09, 18:19
      • Gość: spostrzegawczy IP: *.ip.netia.com.pl 22.02.12, 11:07
        dwa komentarze pod jednym IP haha ;)
        p.s. pracowałeś i nie masz kontaktu telefonicznego?? przecież to firma call-center ;)
    • Gość: Balbina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.09, 13:08
      Dziwne, bo chyba pracowaliśmy w tym samym czasie jakoś jak się
      pracuje to sie zarabia.ja byłam bardzo zadowolona z pracy i zarobkow
      gdyby nie wyjazd to pewnie bym pracowala dalej.Narzekali tylko Ci
      co myśleli że dostaną pieniądze jak to powiedziałeś za siedzenie,ale
      wiocha co nie? Ja prznajmiej nie występuję inkognito , a ty czemu
      nie masz odwagi , może poszkalujemy twoje nierobstwo.........to nara
      • Gość: Piotr IP: *.vlan396.dengo.lubman.net.pl 27.09.09, 21:34
      • Gość: dsa IP: *.dynamic.chello.pl 05.09.13, 10:06
        jak nie inkognito? Podaj swoje imię i nazwisko.
        • Gość: Michał IP: *.ip.netia.com.pl 13.09.13, 15:20
          radzę ludziska cofnąć się do podstawówki i powtórzyć matematykę oraz jak czytać umowę jak nie umiecie liczyć ;/ każdy podpisuje umowę i decyduje sie na warunki. Akurat DSA - atmosfera była spoko, oczywiście jak ktoś jest nieśmiałkiem, cichy , woli pracę w zaciszu to odpuście sobie :)
          • Gość: Artur IP: *.marsoft.net 17.09.13, 18:07
            Michał zgadzam sie z tobą, ja wracam z powrotem do firmy na czas studiów ;) pozdrawiam
    • Gość: piotr IP: 89.174.69.* 11.11.09, 18:57
      Dziwne ja pracuje w oddziale w Krakowie i tutaj wszyscy dobrze zarabiaja....
      widocznie nie chce sie wam pracowac...
      • Gość: Paweł IP: 188.33.42.* 01.12.09, 23:17
        Pracuje w odziale również w krakowie i powiem ze jest calkiem spoko.Kasa owszem
        jest po wprowadzeniu umowy do aktywacji czyli to 2 miesiecy od daty jej
        podpisania ale jestescie o tym poinformowani w umowie bęcwały... a kasa jest
        dobra nie narzekam.a za siedzenie na dupie to i cieć haju nie dostanie...
        • Gość: nevermind_i IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.02.10, 16:32
          uwaga na takich samych zasadach działa też firma INTERTEL z lublina...
          13 zł od spotkania, bez umowy, a biuro na zadupiu.... dokładnie na mełgiewskiej
          9 F - a przed wejsciem nawet nie ma szyldu firmy
          • Gość: aaa IP: *.171.217.6.static.crowley.pl 13.04.10, 14:21
            nie polecam rowniez telekomunikacje NETIA z siedziba na ul. Nowy świat. jedno
            wielkie oszustwo!! potrafia wypłacic 100 badz 200zł za miesiac pracy !!!a i
            rowniez atmosfera jest fatalna....braz słów....wiele osob zostało juz oszukanych
            przez ta firme
            • Gość: Ania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.10, 00:38
              Cześć
              Ja od połowy Marca jestem w DGM w Lublinie. Jest spoko, fajna atmosfera, wypłata
              jest co prawda przesunięta ale dostałam tyle ile dostać miałam. Umowę do
              podpisania dostałam po 5 dniach z datą wsteczną czyli wszytko na papierze jest.
              Wiadomo to jest sprzedaż, ale wcześniej byłam w PCM i tutaj(w DGM) to LIGHT w
              porównaniu z tzw. "Obozem Rusałka"(PCM). Na początku mi nie szło, ale stali na
              de mną i pomagali więc teraz już w miarę ok... pozdrawiam
              • 07.05.10, 03:32
                W Krakowie też spoko już nie pracuje ale fajnie było
              • Gość: xyz IP: *.chello.pl 07.09.10, 17:49
                Podajcie nr telefonu do nich.Pilne!!!!!!!!!1
      • Gość: pracownik Lublin IP: 212.182.59.* 13.11.10, 14:28
        Zielonki ssą - Lublin (przynajmniej na pierwszej zmianie) pisze o wiele więcej od was a jest nas mniej...
    • Gość: Krakowiankaaaaa IP: 77.236.0.* 27.06.10, 19:43
      witam, podtrzymuje ten temat, Mam umowione szkolenie za niedlugo w firmie dgm w
      krakowie, a raczej w zielonkach. Czy moze sie ktos wypowiedziec na temat tej
      firmy z krakowa. Slyszalam ze sa niewyplacalni, ale przeciez jak sie podpisze
      umowe to na niej jest kwota za godzine, wiec musza wyplacac, jak tam jest z tym
      w rzeczywistosci? i jaka ta norma jest? ile umow na miesiac trzeba zrealizowac
      aby spelnic cel? pozdrawiam
      • Gość: Michał S. IP: *.chello.pl 08.07.10, 21:13
        Ogólnie to jest tak, że niby dostaje się 10zł na godzine, a przez pierwsze dwa
        tygodnie 5zł na godzine. okres rozliczeniowy jest od 20 do 20 a pensje są z 40
        dniowym opóznieniem. czyli jak bedziesz pracowac 20 czerwca do 20 lipca pierwsza
        pensje dostaniesz 31 sierpnia. ewentualnie z kilkoma dniami opoznienia.

druga rzecza ktora cieszy jest okres wypowiedzenia - jesli chcesz sie zwolnic
        ostatnie 120 godzin (czyli caly miesiac lub wiecej) wyplacane jest prowizyjnie
        (około 8,4zł od umowy).

Sprzedaje sie głownie jeden abonament, zeby wyrobic wyzszy prog trzeba podpisac
        84 umowy( kazda jest warta 0,25 punkta, czyli trzeba miec 21 punktow w ciagu
        miesiaca). To wychodzi okolo 4 dziennie, z tego trzeba odliczyc zwroty, oraz
        umowy ktore wchodza od przyszlych miesiecy. ogolnie ciezko jest wyrobic ten
        wyzszy prog musisz byc naprawe dobry.

Ogolnie fajna atmosfera ale przez 3 miesiace pracy tam (od 5 marca do konca
        maja) zarobiłem łącznie 1150zł. a robiłem im nie raz po 6 umow dziennie. Ogólnie
        to tylko dlatego się zwolniłem. Więcej wydałem na dojazd tam niż zarobiłem.

Aha jeszcze bym zapomnial, obcinaja z kazdej dniowki po około pol godzinki ;-)

A Janek to spoko gość :] cisniemy!
        • Gość: Miichał S. IP: *.chello.pl 08.07.10, 21:15
          Ogólnie to ja pracowałem w Zielonkach, nie wiem czy o ten wydzial wam
          chodzi(zaraz kolo Krakowa(.
        • Gość: pytacz IP: 178.56.79.* 09.09.10, 09:22
          a czy 50 zł od pakietu i 20 zł za godzinę to uczciwa stawka?
          • Gość: miau IP: *.gdynia.asseco.pl 23.11.12, 13:29
            Ostrzegam przed DGM
            Nie warto sobie glowy zawracać ta firmą,
            banda OSZUSTÓW
            Obiecują podstawe na umowie i dodatkowo premie od sprzedazy, a po przepracowanych 2 miesiacach (gdyz wyplacają np za miesiac maj, dopiero po 20tym czerwca) okazuje sie ze na konto wpslywa 200-300zl :((
            A pracownik jest w szoku, bo taka kase to wydal na dojazd/bilety do pracy przez ten okres.

dodatkowo po wypowiedzeniu dają do podpisania papier ze niby nie mozna przez 6 m-cy udzielac infomracji na ich temat.
            Nie podpisujeci tego !! w sumie to bez roznicy
            • Gość: rysik IP: *.ghnet.pl 25.11.12, 23:29
              Wszystkie osoby które zostały zrobione w wielkiego ch... przez "firmę" dgm, kontaktujcie się pod adresem fejsbukwp@wp.pl
              Wspólnymi siłami wymyślimy podziękowania oraz prezent dla ww. firmy.
              Celem akcji jest ostrzeżenie jak największej ilości osób które mają wpaść w sidła wyzyskiwaczy.
              Do tego dorzucimy jakiś prezencik od siebie :)
              • Gość: Gość portalu IP: *.play-internet.pl 11.04.13, 09:40
                To skoro tak wszystkich oszukują, dlaczego nikt nie pójdzie tego nigdzie zgłosić? Poza tym umowa chyba różni się od tego, co mówili na rozmowie? Wtedy po prostu nie podpisuje się takiej umowy... Musicie też pamiętać, że wypłacanie pieniędzy np. za maj po 20-tym czerwca jest niezgodne z prawem... Proponuję zebrać kilka osób i zgłosić się do PIPu.

P.S. Dziękuję Wam za opinie wystawione na tym forum - dzięki nim nie tracę czasu na chodzenie na zbędne rozmowy kwalifikacyjne
                • Gość: ania IP: *.ip.netia.com.pl 19.04.13, 12:32
                  jak niezgodne z prawem? w innych firmach pieniądze są przelewane np: 1 dnia miesiąca , bądź 10.. czy nawet 30 każdego miesiąca, to czemu nie można 20? zacznijcie lepiej rozumować. dostaje na czas pieniądze i jest ok
                • Gość: Albert IP: *.devs.futuro.pl 06.06.14, 10:14
                  widzisz bo wygląda na to że każdy kto tak marudzi i jedzie po dgmie tak naprawdę wszystkie informacje wyssał z palca, lub był w tym po prostu kiepski i daje ujście swojej frustracji ;)
    • Gość: pg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.10, 11:08
      Ja znam tą firmę.Pracuje tam juz kilka miesięcy. W sumie to nie wiem skąd te negatywne opinie bo praca jest ok. Miła atmosfera i w sumie zarobki tez ok jak na 6 godzin pracy. Jak ktoś chce dorobić to naprawde polecam.
      • Gość: Qlimix IP: *.adsl.inetia.pl 28.09.10, 10:48
        Wlasnie, te wasze negatywne opinie biorą sie z waszego niedionformowania, tego ze nie wiecie nawet w jaki was sposób was rozliczaja. jak ktos jest lama i sprzedawac nie umie to niech sie nie dziwi ze slaba kasa. Ja pamietam wyplaty nawet po 4 tysiaki. powie mi ktos ze to malo??
        • Gość: Doświadczony IP: 178.56.41.* 01.10.10, 12:39
        • Gość: Doświadczony IP: 178.56.41.* 01.10.10, 12:44
          Wszyscy pracownicy DGM, proponuje albo popytać byłych kolegów w jakiej teraz firmie sprzedają i jak jest im płacone za taką samą pracę jak w DGM, albo przejść się z CV po kilku centrach sprzedaży Netii, które są w Krakowie i samemu się przekonać :), odrazu Maciejowi podziękujecie jak sobie porównacie
          • Gość: gość IP: 94.72.115.* 19.11.10, 21:41
            hm..z tego co słyszałem dobre są zarobki jak na Lublin i przy 6 godzinach, ludziska za siedzenie bezczynne nigdzie nie płacą, weźcie się do roboty...!! a nie tylko marudzicie..
            • 30.11.10, 18:50
              może ktoś mi udzieli info. o tym firmie DGM w Lublinie??ja właściwie wygląda sprawa wynagrodzenia i godzin oraz obowiązków pracy??przeszłam pomyślnie rozmowę wstępna i mam się zgłosić na szkolenie, szczerze nie wiem co o tym myśleć po przeczytaniu wszystkich postów, jeśli faktycznie tak czarno ta praca wygląda to szkoda czasu ??
          • Gość: gg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.10, 11:51
            Nie czaje skąd te posty. Ja tam pracuje juz dość długo i jest ok. Oczywiście, że trzeba pracować, ale chyba po to się przychodzi do pracy! Trzeba być dobrym i wtedy jest szansa zarobić!!
            Kasa jest spoko. jest stawka godzinowa + premie + różne dodatki. Mało w jakiej firmie jest taki system.
            Jak na Lublin to warunki są spoko. Naprawde polecam.
    • Gość: siostra_elvisa IP: *.nplay.net.pl 21.10.10, 13:33
      Dzięki wam ogromne, przynajmniej oszczędzę sobie czasu na kolejną bezproduktywną rozmowę kwalifikacyjną.
      Dziwne, w tych czasach to norma... ale jakoś nie lubię ludzi mówiących jak automaty...
    • Gość: kasia IP: *.ip.netia.com.pl 16.12.10, 14:27
      Nie wiem czemu tak narzekacie na ta firme...pracowalam tam przez wakacje i nie mam zadnych zastrzezen,sa fajni ludzie,ogolnie atmosfera na prawde super,a jesli chodzi o zarobki to sa dobre warunki w porownaniu z innymi ofertami...i na pewno kase wyplacaja jak trzeba...ogarnijcie sie troche ludzie...jak nie chce wam sie pracowac i potraficie tylko marudzic to nigdzie nie znajdziecie pracy...powodzenia
      • Gość: Ł>S> IP: 91.200.94.* 16.01.11, 20:00
        Tu nie chodzi o marudzenie. Tu chodzi o to jakie są fakty. Już na szkoleniu czuć, że to syf. Szkolenie jest małoprofesjonalne. Jak tam wszedłem, to na kaloryferze suszyły się czyjeś skarpety. Prowadzący szkolenie (przełożony zmiany biznesowej) ma zbyt wysokie mniemanie o sobie, to znaczy np. że w czasie szkolenia, powiedział nam żebyśmy przepisali coś ze slajdu, a on w tym samym czasie mówił na inny temat. Powiedziałem mu, ze trudno jest mi się skupić na tym co mówi w momencie kiedy jestem zajęty przepisywaniem. On wskazał na drzwi i powiedział, ze jeśli coś mi nie pasuje, to możemy się rozstać. Taki w tej firmie jest stosunek do pracownika. Chodziło mi tylko o to, że trudno jest mi zapamiętać i zrozumieć, to co on mówi w momencie kiedy jestem skupiony na czymś innym. Czy jego zachowanie było adekwatne do tego co powiedziałem??? Jeśli w takiej sytuacji był gotowy się ze mną pożegnać, to jak się zachowa kiedy będę miał naprawdę jakiś problem z wiązany z pracą??? Nie polecam tej firmy i zamierzam się tym zająć w imieniu wszystkich tych, którzy zostali oszukani. Chcę to zrobić, ponieważ rozumiem ludzi którzy są w mojej sytuacji szukają pracy i chcą zarabiać pieniądze, a trafiają na takich ludzi, którzy wykorzystując ich słabość wykorzystują ich. To wszystko dotyczy oddziału w Lublinie przy ulicy Piłsudskiego. Odradzam, naprawdę odradzam. Lepiej zajmijcie się szukaniem pracy w innym miejscu niż traceniem czasu w DGM.
        • Gość: Gość IP: *.marsoft.net 25.01.11, 17:54
          A czy ten Pan ma na nazwisko Targoński?
          • Gość: Ł>S> IP: *.paradowski.pl 04.02.11, 18:38
            Nie chcę używać imion i nazwisk. Po prostu kierownik zmiany biznesowej, czyli tej która pracuje od godzin rannych do popołudniowoych ;)
        • Gość: gaga IP: *.cdma.centertel.pl 06.04.11, 19:29
    • Gość: glammi IP: *.enterpol.pl 18.12.10, 17:43
      w takim razie co i jak zrobic aby tam przetrwac?
    • Gość: jaaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.11, 13:26
      ta firma jest bezczelna, ciekawa jestem ile ludzi się jeszcze na nią nabrało. na dodatek wszedzie się ogłaszają! byłam na rozmowie i przyjeli mnie, mieli zadzwonic w sprawie szkolenia i jak sie okazalo cicho sza. a pan prowadzacy rozmowe jest naprawde miły i niezle umie zabajerowac pacjenta szukajacego pracy.
      • Gość: xxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.11, 19:30
        byłam dzisiaj pierwszy dzień na szkoleniu , i nie mogę narzekać . naprawdę chyba nie pracowaliście w strasznych firmach jak np. na Monte Cassino w Lublinie . nie dość że budynek rudera , na ogrzewaniu oszczędzają , na szkoleniu rzucili ulotki tylko do przeczytania a sprzęt pamięta średniowiecze ,a swojej wypłaty to tam nawet nie zobaczysz . Tam pierwszy dzień jest już straszny . pozdrawiam
        • Gość: monika IP: *.nplay.net.pl 04.02.11, 13:14
          jak jest w tej firmie z przekazywaniem informacji klientowi. czy mówi się tak jak jest, czy się ściemnia i jak to wygląda?
          • Gość: aga IP: *.ip.netia.com.pl 07.02.11, 12:31
            firma jest całkiem spoko kase można wyciągnąć fajną jak komuś chce się pracować a jak komuś sie mniej chce to godzinówkę wyciągnie ok 900zł atmosfera jest super bardzo rodzinna i dużo profesjonalnych szkoleń. niestety mentalność polaków jet taka żeby tylko tym co złe się podzielić
            najlepiej samemu sprawdzić jak tam sie pracuje i dopiero ale popracować z tydzień a dopiero pisać...
    • Gość: r00wpar IP: 46.186.9.* 09.02.11, 19:42
      hej mam pytanie w związku z obecną rekrutacją, bo widzę że firma obecnie szuka nowych ludzi, nasłucałem się o nich różnych rzeczy ale jestem juz tak zmeczony szukaniem pracy ze potrzebuję się zatrudnic gdziekolwiek.
      do sedna - czy to prawda i czy nadal tak jest, bo wiem ze bylo, ze firma wyplaca wynagrodzenie z miesiecznym opoznieniem? tzn pieniazki za styczen widzimy na koncie w marcu?
      i drugie pytanie jakie są warunki w umowie odnosnie szkolenia - czy jest tzw 'lojalka' 300zł za szkolenie i na jakich warunkach, ile trzeba godzin przepracować by tej lojalki nie placic.
      uprzejmie proszę o szczerą odpowiedź
    • Gość: gość IP: *.marsoft.net 16.02.11, 23:01
      o czym ty piszesz?! jakie pranie mózgu? Każda rozmowa jest rejestrowana jak zapewne w innych firmach TP, Netia itp, za podawanie fałszywych informacji klientom możesz wylecieć z pracy! wiem co mówię, bo pracuje dłuższy okres, a ty widocznie nie podjełaś sie pracy , bo nie popracowałaś pewnie długo a oceniasz bezpodstawnie. Pozdrawiam.
      • Gość: Joahim IP: *.dashnet.lublin.pl 18.02.11, 00:11
        Praca w DGM jest klawa, tylko strasznie śmierdzi w windzie, gdyż dużo spoconych ciał nią jeździ z dziewiątego piętra. Po kilku miesiącach wyczuwasz specyfikę tego miejsca. Początkowo przechodzisz przez malutki trening sprzedaży - dowiadujesz się jakiś zasad itp.
        Następnie wczuwasz się w ludzi, którzy stoją nad Tobą - bywają specyficzni, gdyż za każdą umowę, którą podpiszesz dostają pieniądze. Potem wszystko zależy od tego, czy umiesz przekonywać ludzi do siebie - bo raczej sprzedajesz siebie, nie produkt, klient musi Ci zaufać, jeżeli jednak myślisz o zarobieniu dużych pieniędzy to nie idź to tej firmy. Musisz osiągnąć dość spory wynik, żeby nie obcięto Ci 10% - taki wynik jest do osiągnięcia dla 4-5 osób w biurze, ale zawsze możesz to być Ty. Jedyne co denerwuje, to brak profesjonalnego podejścia do pracownika - to w sumie nie dziwne, gdy firma nastawiona jest, na ciągłą zmianę "narybku". Myślę, że z 5 osób, które zostają zatrudnione, zostaje na dłużej niż miesiąc, około 2. O wszystkim tym powiedział mi kolega Marcin. Pozdrawiam. Jacek Łaszczok.
        • Gość: AZ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.11, 19:36
          Dokładnie, panie Jacku ;D Zawsze możesz być w tej szczęśliwej czwórce, czy piątce. Ja np. pracuję 9 miesięcy i zdążyłam przez ten czas dostać awans. Ani razu mnie przycięli mnie na kasie, wypłacają według warunków umowy, podstawa + premia w zależności od wyników sprzedaży. I taki system jest dobry - piszesz > zarabiasz więcej, nie piszesz > zarabiasz i tak więcej, niż warte jest Twoje siedzenie i pierdzenie w stołek ;).
          Jeśli chodzi o atmosferę, to 1. do pracy nie idzie się w takim celu, w jakim udajemy się do baru na piwo. W pracy się pracuje, zarabia i wykonuje obowiązki, a nie - szuka sympatii i poklasku. 2. Nikt nikogo nie miesza z błotem. To jest branża, w której liczy się umiejętność pracy pod presją. Albo to umiesz - albo nie umiesz, ale chcesz się nauczyć, albo zmień branżę. Zapewne praca na kasie w Biedronce jest mniej stresująca i przyniesie większe wynagrodzenie z końcem miesiąca ;) Jak widać można w DGM-ie wytrzymać i pracować w dobrej atmosferze. Wystarczy być poważnym człowiekiem i wyjść z odpowiedniego założenia. Bo żeby być docenionym - należy udowodnić, że jest się pracownikiem wartym inwestycji. W żadnej firmie nie działa to w drugą stronę. Nawet w wyżej wymienionej Biedronce ;)
          Polecam DGM jako pracodawcę i podkreślam bezzasadność większości zarzutów, wyrzyganych na tym forum.
          Pozdrawiam, A.Z.
          • Gość: buchacha IP: *.centertel.pl 09.05.11, 21:17
            buchacha
            • Gość: Andzia IP: *.183.195.192.dsl.dynamic.eranet.pl 17.05.11, 20:04
              A ja poleca, firme DGM jak najbardziej. bardzo fajna atmosfera która pomaga w pracy i w kontakcie z ludźmi, umowa podpisana po ok 5 dniach, pomoc naszej Koordynatorki która swoim entuzjazmem i podejściem do pracy potrafi nie źle zmotywować. jeżeli chodzi o umowy z klientami jest ciezko ale na poczatku potem jakos idzie;P chyba ze sie ma lenia i nie chce sie gadac z ludźmi ale wkoncu to nasza kasa jak pracujemy taka mamy kase. pierwsza wypłata hehe widac ze wiekszosc nie zrozumiała umowy:D dlatego wypłata jest po miesiacu bo jezeli podpiszecie umowy przez ten pierwszy miesiac to zeby zdazyły wejsc do aktywacji trzeba czasu a za umowy sa premie moi drodzy. proponuje siasc poczytac umowe i dopiero pisac na forum. Pozdrawiam DGM Lublin :) JESTEŚMY NAJLEPSI;D
              • Gość: Angee IP: *.play-internet.pl 06.08.11, 01:48
                Telemarketer zajmuje sie sprzedaża telefoniczna, do tego trzeba miec odpowiednie podejscie. to nie rozmowa z koleżanką w stylu "hey, co dzisiaj robiłas"... Jezli już decydujecie sie na prace w takiej branży, musicie byc swiadomi faktu, ze Waszym głównym celem jest zawarcie umowy z klientem a nie bezsensowne wyklepanie pewnej reguły... Mierzcie siły na zamiary. firma prosperuje dzieki zyskom, a zeby zyskac trzeba miec odpowiednich pracowników. Nie dziwcie sie zatem, ze wylecieliście, jezeli mysleliscie, ze odbębnicie 6 godzin i zarobicie kokosy. Pracuje w tej firmie i powiem Wam, ze atmosfera jest pozytywna, zarobic mozna. Nie ma co narzekac na cos, co sami spiep****scie.
                • Gość: no name IP: *.ip.netia.com.pl 09.08.11, 12:13
                  o to to, to jest sprzedaż, a nie rozmawianie z klientami przez 6h
                • Gość: dsa IP: *.dynamic.chello.pl 05.09.13, 09:53
                  Atmosfery tam na pewno nie ma
      • Gość: do goscia z pozni IP: *.dynamic.chello.pl 24.11.12, 21:44
        co ty czlowieku piszeszz?z pozniejszego komentarza..tam jest paranoja...nie wiem czym cie przekupili ale tam po podstawowce mozna pojsc a nie zwykli studenci tylko ...massakra oszusci i zlodzieje...
      • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 05.09.13, 09:46
        Kompletna bzdura. Mi kazali mówić nieprawdę.
    • Gość: karola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.11, 17:18
      • Gość: ana IP: *.marsoft.net 10.10.11, 20:46
        zalosni są co niektórzy, pracuje w tej firmie, gdyby było tak jak piszesz to bym już tam nie pracowała!!! sory ale za siedzenie bezczynne ci nie zapłaca nigdzie , gdyby nikt nie podpisywał umów, to firma by nie istniała czy inne firmy. pzrd
        • Gość: Amator IP: *.ip.netia.com.pl 02.12.11, 16:42
          Dobra, to ja nie idę...
          • Gość: niua IP: *.nplay.net.pl 09.12.11, 19:07
            a ja zaryzykuję, jak nie spróbuję to nie będę wiedziała..
            • Gość: klawy IP: *.cdma.centertel.pl 12.12.11, 20:48
              kiedyś byłem na rozmowie nie czułem bluesa do tej pracy bo sądzę że się do niej nie nadaje teraz znowu rozsyłałem CV i się odezwali ale nie idę
              pracowałem kiedyś w podobnej firmie słabo mi tam poszło to i tu nie ma sensu być
      • Gość: njnik IP: *.dynamic.chello.pl 20.02.12, 21:36
        a ktoś u was zrezygnował w trakcie szkolenia?? i płacił kare bo tam jakąs lojalke sie podpisuje ze jeżelki nie ukonczysz to zapłacisz
    • Gość: NIE POLECAM IP: *.dynamic.chello.pl 18.01.12, 20:36
      • Gość: haah IP: *.ip.netia.com.pl 19.01.12, 16:36
        200 zł max ciekawe jakim cudem zarobilem tam 1400zl i sa fajne szkolenia fajnie prowadzone biuro jak ktos sie stara to fajnie zarabia dostaje premie a minimum i tak jest bo jest stawka godzinowa dla nowej osoby 5 zł netto przez pierwsze 60 godzin a puzniej 7zł netto za godzine i premie
        Mi się akurat bardzo ta praca podoba
        • Gość: DGM sucks IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.12, 19:38
          • Gość: KB IP: *.dynamic.chello.pl 27.01.12, 20:58
            3 miesiace pracy w DGM pomogly mi odpowiedziec na niektore wasze posty czytane przezemnie przed podjeciem tej pracy. Kasa na czas(20 dni po okresie rozliczeniowym- myslicie ku... ze ktos wam zaplaci za miesiac z gory? wszedzie placa za miesiac przepracowany a nie za miesiac ktory bedziesz pracował/a), co do wielkosci wyplaty- nie ma tragedni wiadomo ze trzeba sie starac bo nikt za nic nie placi a ze pracuja tam sami studenci to wiadomo ze jednemu sie bardziej chce a drugi zbiera caly tydzien na jedna impreze w sobote..., chociaz uwazam ze nowy system wynagrodzeniowy jest bardzo korzystny nawet dla tych ktorym za specjalnie nie idzie, atmosfera miła, bardzo miła az za bardzo niekiedy... :) co chodzi o wasze zarzuty w strone liderow- oni maja tez placone od naszego wyniku dlatego nie chodza tylko i sie usmiechaja ale i czasem musza opie...c a z wynikow jakie mamy w porownaniu z krakowem widac ze opie...nie idzie na marne a jak szukacie pocieszenia to zostancie przy mamusi! ZEBY WSZYSTKO BYLO JASNE- NIE JEST TO MOJA PRACA MARZEN ANI SZCZYT AMBICJI, WIELKICH PERSPETKTY TEZ NIE MA (PRZYNAJMNIEJ NA STANOWISKU TELEMARKETERA BO NA TYM STANOWISKU JA PRACUJE). WIADOMO ZE JEDNEMU SIE BARDZIEJ SPODOBA A DRUGI SIE W TYM POPROSTU NIE CZUJE DOBRZE, WYPOWIADAM SIE NA TYM FORUM TYLKO DLA TEGO ZE DENERWUJA MNIE WASZE GLUPIE PROBLEMY (KASA PO MIESIACU, LIDER KRZYCZY, PRZERWA KROTKA, KASA NIEWIELKA) PROPONUJE SIE ROZEJRZEC PO RYNKU PRACY W LBN I SIE ZASTANOWIC CZY TAK ZLE W DGM-IE JEST (CO CHODZI O PRACE DLA STUDENTOW). POZDRO

PS. SZKOLENIOWIEC RULEZ :)
            • Gość: agus IP: *.marsoft.net 09.02.12, 22:09
              popieram jak powyższy komentarz!!
      • Gość: mariusz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.12, 11:17
        zgzdzam się
        • Gość: mussals IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.12, 19:33
          Ludzie - orientujcie się - macie na górze skąd są posty - te najbardziej wychwalające to skąd ??? hmm? netia nie rzuca się w oczy? Teamliderzy w godzinach pracy nie mają co robić tylko na forum posty torpedują? To jest właśnie klasa tej firmy...
          Jak ktoś chce 3 miesiące za podstawę pracować to OK, potem można "zarobić", ale i tak w każdym innej firmie telemarketingowej podstawa jest 200zł wyższa niż w tej!!!
          Byłem na szkoleniu z chłopakami, którzy pracowali w TP i Orange - po pierwszym dniu szkolenia podziękowali - w poważaniu mieli takie warunki i kasę.
          Wielu rzeczy nie mówią jak to, że wywalają bez wyniku. A jak można wynik zrobić jak pracuje się na takiej bazie, gdzie klient poznaje już po głosie - "Panie Stasiu, już wczoraj rozmawialiśmy na ten temat "....?
    • Gość: ona IP: *.dynamic.chello.pl 20.02.12, 21:10
      a jeżeli zrezygnuje się na szkoleniu to płaci sie kare? Bo podpisywałam tam umowe taką na okres próbny....
    • Gość: Gościu IP: *.dynamic.chello.pl 06.03.12, 00:55
      Czy jest kara za zerwanie 3 dniowego szkolenia? tj czy jest kara pieniężna? bo słyszałem o takowych. jak to wygląda?
      • Gość: Kiki IP: *.nplay.net.pl 09.03.12, 11:35
        jak zaczynasz szkolenie to podpisujesz umowę, gdzie jest coś o płaceniu za nie jeśli się zmyjesz wcześniej. jak to dokładnie jest to nie pamiętam. na pewno do końca szkolenia musisz być, nie pamiętam tylko czy jeszcze później musisz coś przepracować. "cena" tego szkolenia jest raczej wysoka. zwłaszcza jak na jego jakość.
        • Gość: kaś IP: *.marsoft.net 10.03.12, 11:32
          ludzie ogarnijcie się.. jeśli zamierzacie pracować miesiąc czy krócej to po co zawracać sobie du py i komuś ?! wtedy dużej kasy nie dostaniecie proste! obecnie pracuje drugi miesiąc i jest ok
          • Gość: majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.12, 19:02
            • Gość: telemarketerka IP: *.ip.netia.com.pl 15.03.12, 10:23
              hej, ja pracuję trzeci miesiąc, fakt że w pierwszym miesiącu wzięłam samą podstawę, ale jeśli ktoś wie po co przychodzi do pracy a mianowicie sporządza zamówienia z klientami to ma więcej kasy niż podstawę. Przy szkoleniu nie wiem jaki macie problem skoro jasno jest tłumaczone, że jest bezpłatne tzn. oni nie płacą nam za odbycie szkolenia bezpłatnego ani my za uczęszczanie to chyba jasne??!A jeśli ktoś myśli, że szkolenie praktyczne czyli 18h wlicza się w okres próbny to jest w błędzie . A co do kuriera to trzeba dobrze go ustawić a nie wysyłać umowę podpisze to podpisze nie to nie . Zależy mi na pracy więc nie narzekam.
              • Gość: Maja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.12, 18:56
                Generalnie nikt nie ma wątpliwości, że szkolenie jest bezpłatne - wątpliwości były w sytuacji, gdy ktoś po prostu nie przyjdzie będzie musiał za nie zapłacić... Trzeba umieć czytać ze zrozumieniem, żeby wypowiadać się w jakiejkolwiek kwestii.
                Kurier był zawsze dobrze ustawiony - cokolwiek to dla Ciebie znaczy.

Jeśli komuś zależy na pracy, to na pewno nie w tej firmie. Są inne firmy tego typu, gdzie również jest nacisk na wynik, ale jest za to godziwy pieniądz i nie ma poczucia wyzysku!!
    • Gość: kala IP: *.nplay.net.pl 27.03.12, 19:38
      ..nigdy nie miałam problemu z przerwą, kiedy zdarzyło mi się pisać zamówienie w trakcie jej trwania. Wystarczyło poinformować,że właśnie się skończyło i od tego momentu była przerwa..
      Większość negatywnych komentarzy jest ze strony ludzi, którzy cały guzik przepracowali a chcą zarobić kokosy..nikt za klikanie myszką nie płaci chociaż tu pomimo tego jest podstawa pewna, czego wy oczekujecie za nic nie robienie ? jak ktoś przychodzi i pisze umowy to i zarabia! a nie żalicie się na forum "bo nie dostałem wypłaty łeeee... ;((" jak ktoś chodzi systematycznie to dostaje kasę normalnie za okres rozliczeniowy do 20dnia następnego miesiąca 4 wypłaty miałam na czas moooże 2-3 dni poślizgu, a jak ktoś ma w du**ie i robi wszystko na odwal to niestety każda praca ma swoje wady/zalety i jako dorośli ludzie ponosimy odpowiedzialność za swoje uczynki, nie chodząc do pracy albo w kratkę tracicie na podstawie, umawiając byle jak kuriera macie spadki i ponosicie koszty ponownej wysyłki...ok okres wypowiedzenia jest może mało atrakcyjny ale każdy broni swojego interesu jak może i tak dają tu dwie możliwości do wyboru...ale jeżeli ktoś się zwalnia zanim cokolwiek przepracuje,albo zostaje zwolniony skoro się nie nadaje...nikt siłą tam nie ciągnie,a jak macie lepsze roboty to po co tu przychodzicie. Lepiej ciągnąć kasę od rodziców ! Jak się samemu zarobi to dopiero ma się szacunek do pieniędzy, do pracy i do życia...ja tez czytałam to forum zanim przyszłam na słuchawkę ale mam swój MÓZG ! i jak sama nie spróbuje to się nie dowiem, nie żałuję zawsze to jakieś nowe doświadczenie, mi idzie średnio...ale na chwilę obecną w razie czego mogę sobie powiedzieć przynajmniej spróbowałam !!
    • Gość: klusek IP: *.adsl.inetia.pl 20.04.12, 16:49
    • Gość: ,,,, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.12, 11:32
      dzięki...w takim razie nie idę jutro na rozmowę...pozdrawiam
      • Gość: raq IP: *.dynamic.chello.pl 12.09.12, 10:01
        hehe, ja też nie ide :]
    • Gość: żenada IP: *.nplay.net.pl 25.04.12, 19:32
      każdy zarabia sam na siebie, skoro przez miesiąc zarobiłaś 50zł to pogratulować ! widocznie się nie nadajesz, każdy wie,że praca w call-center nie jest dla wszystkich, chociaż są i tacy, którzy mają większe mniemanie o sobie niż pozwalają mu na to możliwości a później dodają żenujące komentarze na temat swojej kasy;) gdybym ja dostał taki przelew to nawet nie pisałbym tego na forum, bo to świadczy też o osobie, która dostała taką wypłatę,a to co potrącą to potrącą-każda praca wiąże się z jakąś odpowiedzialnością... przecież są ludzie, którzy dostają normalne wypłaty i premie... jak to możliwe?? Pisze zarabiam, nie pisze wylatuje. Tu chyba nie ma nic skomplikowanego? Cała filozofia call-center.
      • Gość: ostatni naiwny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.12, 21:09
        Spadaj stąd naganiaczu i oszuście!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: Nonxxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.12, 00:48
      Moim zdaniem praca sama w sobie nie jest zla, pie...nie glupot przez 6h i za to placa? super. mobbing przy odrobinie tupetu da sie znisc, mi np kazali stac dopoki nie zrobie umowy, nabluzgalem im i po sprawie :P krzywdzaca jest jedyne sama forma umowy, niekorzystny okres wypowiedzenie (niekorzystny i niepopuszczalny przy umowie zlecenie) + zwroty za kuriera, przy dobrych wiatrach i 200 zl, stracisz za takie "przyjemnosci" przy czym czasami to faktycznienie niejest Twoja wina, bo skoro wg technik sprzedazy masz przekonac klienta, a on sie w miedzyczasie zastanowi/dopyta/rozmysli ? Nielicznym sie udaje, na pewno nie sa to uklady tylko talent wlasny, tyle ze w tej branzy i w tej firmie talentem jest nie dac sie zmiesć przez pierwsze pare dni. pozdr
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.