Willson & Brown warszawa Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • pytanie o zarobki i atmosferę(również przełożonych)
    • Gość: Kinia IP: *.adsl.inetia.pl 04.06.09, 21:20
      Ja tez bardzo prosze o informację , (praca biurowa)
      dziekuję
      Kinga:)
    • Gość: x IP: *.acn.waw.pl 26.07.09, 22:02
      nie polecam nikomu pracy w firmie Willson Brown.Dziale wtryskarki
      • Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.09, 19:34
        Mobbing wpisany w umowe, smietnik i glopota kadry kierowniczej. Nie
        jestem w stanie wyjasnic jak to sie jeszcze kreci
        • Gość: karka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.09, 13:49
          w firmie pracuja osoby zawistne .Ludzie to wymalowane ....egoisci z
          chodzace na szpilkach i chodza na solarium bo chca byc
          ladne.wszyscy z poza warszawy cha cha.super specjalisci przemadzale
          dzieci
    • Gość: rybka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.03.10, 22:04
      ojej co tak malo wpisow ?????? jestem zawiedziona tak duzo ludzi tu pracuje a
      opinii ?????????????? :)
      • Gość: miczello IP: *.dynamic.chello.pl 17.07.13, 12:16
        Ja nie pracowałem w tej firmie. Jakiś czas temu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej (technolog). Sama rozmowa była ok. Ale jest coś co mnie niepokoi w tej firmie. Są okresy kiedy poszukują technologa, dużo się reklamują. Ale wygląda to tak, jakby szukali kogoś tylko na chwilę. Może do konkretnego zadania, a później następny. Albo, co mi się wydaje bardziej prawdopodobne, warunki pracy (wynagrodzenie, atmosfera) jest tak słabe, że ludzie sami rezygnują. Teraz znowu szukają technologa. Ciekawe, czy jak kogoś znajdą, jak długo ten ktoś popracuje?
        Może jakiś były lub obecny pracownik mógłby coś szepnąć?
        • Gość: Pozdrawiam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.13, 12:53
          Ta sama sytuacja. To samo odczucie. Oferta pojawia się cyklicznie co kilka miesięcy od co najmniej 1,5 roku. Sugerować to może że faktycznie pracownicy sami uciekają gdy bliżej poznają firmę, lub to pracodawca rezygnuje z ich usług po okresie próbnym. Jednak jak to świadczy o warunkach które oferuje firma, lub o doborze kadry przez HR skoro sytuacja powtarza się przez tak długi okres czasu.
          Sytuacja co najmniej zastanawiająca.
    • Gość: Pawełek IP: *.play-internet.pl 04.08.14, 17:49
      Ta firma to dno pod każdym względem!! Pierwsze primo : To prawda , że ludzie tam pracują za 4-5 zł. Są to ludzie z Radomia i okolic o tego jeszcze im odliczają koszt dojazdu od każdej osoby 200zł !!!!!! SZok !!! Drugie primo : Gość, który zarządza tą firmą naśmiewa się z swoich pracowników, że robią za takie grosze tyle godzin. Na sitodruku kierownik prawie co dzień piany do pracy przychodzi ( Raz miał problem z rozpoznaniem mnie ) . Biura ładne ale na stałą prace nie liczcie gdyż przyjmują tylko na większą produkcję. Na montażu sprawa wygląda INACZEJ 8 zł h a po ósmej godzinie 10 zł h na rękę. Robota jest na zlecenie i jak jest to przychodzisz do pracy jak jej nie ma to nie przychodzisz. Maks. w miesiącu możesz zarobić 1000- 1200zł. Na dziale drewna kierownikiem jest jakiś pacan szkoda gadać. Suma sumaru szkoda czasu i zdrowia na tą gó...aną firmę. I po trzecie primo ULTIMO!! : Dzieci są kierownikami działów na montażu itp. średnia wieku 20 -25 lat . Atmosfera pracy bardzo zła. Ludzie chamscy ordynarni dosłownie obóz pracy. NIE POLECAM ! JEDYNIE CO DOBRZE WSPOMINAM Z TEJ PRACY TO POWRÓT Z NIEJ !!! POZDRAWIAM

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.