Ile za donos? Vision SecretClient Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Szukając ogłoszeńo pracy natknęłam się na "pracę" w charakterze Secret client.
    praca.money.pl/vision;secretclient;sp;z;o;o;,firma,1438.html
    Żadna praca, trzeba się zarejestrować i czekać na weryfikację i ew. zlecenie,
    pójść do wskazanej placówki, zrobić rozpoznanie, natrzaskac zdjęć, może coś
    nagrać, napisać "raport", a w zamian dostać "nagrodę pieniężna lub rzeczowa",
    jeśli raport spełni oczekiwanie firmy zlecającej.

Bardzo mile widziane są darmowe, bezinteresowne donosy, możliwe do wysyłania
    przez "uczestników akcji".

No i ciekawość mnie żre, ile ta nagroda :)

Może ktoś uczestniczył, może ma znajomego?
    • hela6 napisała:

> Bardzo mile widziane są darmowe, bezinteresowne donosy, możliwe do wysyłania
      > przez "uczestników akcji".
      >
      > No i ciekawość mnie żre, ile ta nagroda :)
      >
      > Może ktoś uczestniczył, może ma znajomego?

Nic nie dostajesz. To spamerzy, którzy domagają się darmowych obserwacji, za
      które zbierasz punkty. Jak już uzbierasz ileś punktów (nie wiadomo ile) to może
      dostaniesz płatne badanie. Oferta dla frajerów.

Do tego wysyłają swoje oferty mimo żądań usunięcia danych, zgodnie z zapisem na
      ich stronie "Jeśli nie chcesz otrzymywać...".

S.
      --
      Forum Aquanet, tygrys6789: "Nikt w Polsce dna nie osiągnął ponieważ w Polsce dno
      nie istnieje. Są tylko różne poziomy nieba."
      Forum o Nasza-klasa.pl
      • > Nic nie dostajesz.

Pewnie, bo nie zamierzam w tym uczestniczyć.

> To spamerzy, którzy domagają się darmowych obserwacji, za
        > które zbierasz punkty.

Spodziewałam się czegoś podobnego i chciałam wyjaśnić, stad moje zainteresowanie.
        Widzę że jest łapanka na portalach o pracy, wiec warto o tym rozmawiać.
        • Gość: MIKA IP: *.static.szczecinek.net.pl 03.06.09, 08:40
          Nie zgadzam się!!! Takie rzeczy pisza osoby, które nie mają
          zielonego pojęcia o sprawie.
          Po pierwsze: za darmowe obserwacje są punkty i dokładnie widomo ile
          za co się dostaje bo wszystko jest napisane jak krowie na rowie.
          Kilka razy w roku organizowane są konkursy w ramach tych darmowych
          obserwacji i mozna wygrać fajne nagrody. Ja wygrałam już dwie: w
          zimowej i wiosennej edycji konkursu. Łączna kwota wygranych przeze
          mnie nagród to koło 900 zł. Można sprawdzić, że piszę prawdę logując
          się na stronie "jakość obsługi". Tam są wymienione osoby, które
          dostały nagrody.
          Po drugie: dostaje się płatne zlecenia na audyt jakiejś placówki.
          Może wg niektórych kasa nie jest wygórowana bo od 20 do 100 zł za
          zlecenie, ale to zawsze coś. Zwłaszcza, ze robisz to po pracy lub
          szkole.Audyty są bardziej lub mniej ciekawe. Z ciekawszych: audyt
          pewnego hotelu w ramach którego masz nocleg za darmo, kolację ze
          sniadaniem, skorzystanie ze SPA jeżeli jest w hotelu. Oczywiście
          wszystko trzeba starannie opisać w ankiecie i dostajesz
          wynagrodzenie. W przypadku audytu sklepów dokonujesz zakupu jakiejś
          konkretnej rzeczy i kasa jest ci za to zwracana plus wynagrodzenie.
          Ja jestem tam zarejestrowana od października 2008 i dostałam kilka
          zleceń. Oprócz kasy mam tez satysfakcję z tego, że obsługująca mnie
          osoba nie wie iż jestem audytorem i jej zachowanie podlega ocenie.
          Uważam, że Secretclient jest najlepszą firmą wśród wszystkich tego
          typu. zarejestrowana jestem w 5 i od niej dostaje najwięcej
          zleceń.Jak nie wierzysz to spróbuj, to nic nie kosztuje z wyjątkiem
          odrobiny chęci i czasu. I daj znać jak poszło
          • Takie kity, to kochana wciskaj tym naiwnym, którzy z wypiekami na twarzy ciułają
            punkty odwalając dla was darmową robotę.

S.
            --
            Forum Aquanet, tygrys6789: "Nikt w Polsce dna nie osiągnął ponieważ w Polsce dno
            Forum o Nasza-klasa.pl
            • Gość: MIKA IP: *.CNet.Gawex.PL 04.06.09, 06:04
              Szkoda mi z Toba gadać....Nie napisalam nic co byłoby kłamstwem.
              Ciekawe na czym Ty opierasz swoje wypowiedzi. Gdzieś coś słyszałem
              ale nie wiem co.... Moje słowa można łatwo zweryfikować. A Ty
              udowodnij, że mówisz prawdę. Daje sobie ręke obciąć, że nie
              potrafisz. A nikt nikogo do niczego nie zmusza. Nie chcesz to nie
              rejestruj się. A poza tym nie jestem pracownikiem tylko audytorem. I
              to też idzie łatwo sprawdzić. Ale co ja będę tłumaczyła tym co maja
              klapki na oczach i zamiast samemu sprawdzic to opierają się na
              pustym gadaniu.
        • Gość: audytor IP: *.232.140.104.rudna-net.pl 15.05.13, 08:49
          Piszecie głupoty jak jesteś zarejestrowanym klientem secret Client otrzymujesz wynagrodzenie. I jedna zasadnicza sprawa to nie donosy ale ocena obsługi klienta a to szalona różnica. Jako tzn. Tajemniczy klient pracuje od kilku lat.
    • Gość: Kasia IP: *.acn.waw.pl 24.06.09, 13:46
      Potwierdzam, to ściemniacze i naciągacze. Generalnie chodzi o tym byś pisała dla
      nich swoje obserwacje za free a za to dostaniesz punkciki, gwiazdki i inne tam
      pierdołki, a jak nawymyślasz ich odpowiednio dużo, to może ci dadzą jakąś
      nagrodę: np. t-shirt :))

Jak chcesz się pobawić w tajemniczą klientkę, to już lepiej się zapisz w
      International Service Check - mają ciekawe badania i co najważniejsze płacą bez
      problemów. Może nie jakieś kokosy (więc nie licz że się wzbogacisz), ale a to
      uczciwie i na pewno.
      • Gość: Post Scriptum IP: *.wirion.pl 24.06.09, 16:48
        Bez przesady Vision Secret Client to wcale nie jest jakaś wielka ściema. Do
        przeprowadzania darmowych obserwacji nikt nikogo nie zmusza. Nie chcesz, nie robisz.
        Zarejestrowałam się na ich stronie jakiś czas temu, nie wykonałam żadnej
        darmowej obserwacji, nie zdobyłam żadnych gwiazdek czy innych cudów na kiju, a
        otrzymałam już kilka zleceń w sklepach odzieżowych. Nie musiałam nic kupić, po
        prostu krótka wizyta w sklepie, przymierzenie jakiegoś ubrania, rozmowa z
        ekspedientką i tyle. Za tego typu badanie płacą około 20 złotych. Za każde
        przeprowadzone badanie wynagrodzenie otrzymałam w terminie. Wiadomo, że nie jest
        to jakieś super ekstra dochodowe zajęcie, ale parę groszy zawsze może wpaść do
        portfela.
        Zamiast pisać jakie to badziewie, może warto spróbować. Zauważam taką dziwną
        prawidłowość, że zawsze najbardziej anty nastawione są osoby, które o danej
        sprawie nie mają zielonego pojęcia, a w ocenie kierują się jedynie swoimi, o
        danej sprawie, wyobrażeniami.
        • Gość portalu: Post Scriptum napisał(a):

> Bez przesady Vision Secret Client to wcale nie jest jakaś wielka ściema. Do
          > przeprowadzania darmowych obserwacji nikt nikogo nie zmusza. Nie chcesz, nie ro
          > bisz.
          > Zarejestrowałam się na ich stronie jakiś czas temu, nie wykonałam żadnej
          > darmowej obserwacji, nie zdobyłam żadnych gwiazdek czy innych cudów na kiju, a
          > otrzymałam już kilka zleceń w sklepach odzieżowych. Nie musiałam nic kupić, po
          > prostu krótka wizyta w sklepie, przymierzenie jakiegoś ubrania, rozmowa z
          > ekspedientką i tyle.

Przestań wciskać kity. Znam osoby zarejestrowane od dawna, które narobiły im
          badań za friko, nazbierały gwiazdek i nic z tego nie mają. Ani jedna nie dostała
          żadnego płatnego badania, nie mówiąc już o jakiejkolwiek nagrodzie. A oni
          opracowują nadsyłane wyniki i sprzedają je firmom. To bezczelni naciągacze,
          szukający darmowych pracowników. Żerują na naiwnych ludziach chcących dorobić.

S.
          --
          Forum o Nasza-klasa.pl
          • szkodaa...bo właśnie się tam zalogowałam:D
            no trudno...
            • vanillka84 napisała:

> szkodaa...bo właśnie się tam zalogowałam:D
              > no trudno...

Co gorsza, już się nie wylogujesz i co byś nie robiła, Twoja skrzynka będzie
              zarzucana ich śmieciowym spamem. Oszuści.

S.
              --
              Forum o Nasza-klasa.pl
              • Gość: MIKA IP: *.static.szczecinek.net.pl 09.07.09, 09:00
                A Ty Snajper przestań pisać o rzeczach na których sie nie znasz.
                Ktoś, coś powiedział i powtarzasz głupoty a sam nie sprawdziłeś.
                Jestem zarejestrowana od zeszłego roku i żadnego spamu nie dostałam.
                Robiłam kilka audytów dla tej firmy i miałam zapłacone w terminie za
                każdy audyt 25, 70, 30 zł w zależności od tego czego dotyczył.
                Wygrałam też 2 nagrody za obserwacje punktowane gwiazdkami. Nie
                żadne koszulki tylko radioodtwarzacz Philipsa i nawigację. Audytów
                nie dostaję dużo bo mieszkam w 40 tyś miasteczku w którym nie ma
                galerii handlowych jak w Poznaniu czy Szczecinie, a w większości
                zlecenia dotyczą sieci takich jak Triumph, C&A, Reserved itd..
                PODKREŚLAM: NIE CHCESZ TO SIĘ NIE LOGUJ NIKT CIĘ NIE ZMUSZA, ALE NIE
                OCZERNIAJ SKORO NIE MASZ POJECIA.
                Zresztą pytam się tych co się
                wypowiadają na tym forum: ilu z was wypowiada się na temat secret
                client na podstawie własnych doświadczeń a nie tego co gdzieś
                usłyszeliście?
                Nie prawdą jest też że nie możesz zlikwidować konta na portalu.
                Zawsze możesz to zrobić! Ja kieruje się jedną zasadą: skoro nie
                muszę płacić żadnego wpisowego to rejestruję się i czekam na efekty.
                Jak jest do bani to żegnam. Ale przynajmniej mogę wypowiadać się o
                rzeczach o których mam pojecie. Ludzie kierujcie się własnym rozumem
                a nie tym co inni mówią!!
                Na zakończenie powiem Wam jeszcze, że jestem zarejestrowana w kilku
                firmach zajmujących sie tego typu audytami i z secret client
                otrzymuję najwięcej zleceń. Z niektórych firm nie dostałam jeszcze
                żadnego.
                • Gość portalu: MIKA napisał(a):

> A Ty Snajper przestań pisać o rzeczach na których sie nie znasz.

Znam się.

> Ktoś, coś powiedział i powtarzasz głupoty a sam nie sprawdziłeś.

Sprawdziłem.

> Jestem zarejestrowana od zeszłego roku i żadnego spamu nie dostałam.

A ja cały czas dostaję. Ostatni z 3 lipca.

> Robiłam kilka audytów dla tej firmy i miałam zapłacone w terminie za
                  > każdy audyt 25, 70, 30 zł w zależności od tego czego dotyczył.

Bardzo dobrze się starasz zachęcić ludzi do audytów. Sądzisz, że ci uwierzą ?
                  Zresztą to nie ważne, co sądzisz. Taką masz pracę i już.

> PODKREŚLAM: NIE CHCESZ TO SIĘ NIE LOGUJ NIKT CIĘ NIE ZMUSZA, ALE NIE
                  > OCZERNIAJ SKORO NIE MASZ POJECIA.[/b]

Oczywiście, że się nie loguję, bo i po co ? Dawno się wyrejestrowałem, ale spam
                  dostaję nadal. Frajerów do darmowych badań szukają.

> Zresztą pytam się tych co się
                  > wypowiadają na tym forum: ilu z was wypowiada się na temat secret
                  > client na podstawie własnych doświadczeń a nie tego co gdzieś
                  > usłyszeliście?

Na przykład ja.

> Nie prawdą jest też że nie możesz zlikwidować konta na portalu.
                  > Zawsze możesz to zrobić!

Piszesz to na podstawie własnych doświadczeń ? Bo ja kilka razy korzystałem z
                  możliwości "Jeżeli nie jesteś adresatem tej wiadomości, lub nie życzysz sobie
                  otrzymywania wiadomości usuń ją wraz z załącznikami ze skrzynki pocztowej oraz
                  zawiadom nadawcę:" Bez efektu. Spam przychodzi nadal.

> Ja kieruje się jedną zasadą: skoro nie muszę płacić żadnego
                  > wpisowego to rejestruję się i czekam na efekty.

W tym przypadku tymi efektami są maile zachęcające do wykonania darmowej pracy i
                  mamiące mirażami losowanych nagród oraz płatnymi zleceniami dla tych, którzy się
                  wykażą w pracy za friko.

> Jak jest do bani to żegnam. Ale przynajmniej mogę wypowiadać się o
                  > rzeczach o których mam pojecie.

No właśnie dlatego ja sie wypowiadam. Bo sam to sprawdziłem.

> Ludzie kierujcie się własnym rozumem a nie tym co inni mówią!!

Logujcie się, podawajcie swoje dane, a wasza skrzynka zostanie wzbogacona o
                  oferty firmy żyjącej z darmowej pracy naiwnych. Pewnie kilku z was da się też
                  nabrać i wykona ileś tam badań licząc na wylosowaną nagrodę. I o to w tym
                  biznesie chodzi.

> Na zakończenie powiem Wam jeszcze, że jestem zarejestrowana w kilku
                  > firmach zajmujących sie tego typu audytami i z secret client
                  > otrzymuję najwięcej zleceń. Z niektórych firm nie dostałam jeszcze
                  > żadnego.

Być może dlatego, że w tej masz etat w PR.

PS. Na następny raz zmień przynajmniej nicka, bo twoja działalność jest już
                  nazbyt oczywista.

S.
                  --
                  Forum o Nasza-klasa.pl
                  • Gość: Mika IP: *.static.szczecinek.net.pl 09.07.09, 14:05
                    Coś ściemniasz, najpierw piszesz, że informacje masz od znajomych a
                    teraz, że sam się zalogowałeś...to jak to jest? czy może piszesz,
                    że się zalogowałeś by odeprzeć ataki?
                    A jaki to niby spam dostałeś od tej firmy 3 lipca? Wysłali ci jakąś
                    niechcianą reklamę? Czy może zaproszenie do badania?
                    Nika nie zamierzam zmieniać bo cały czas piszę w swoim imieniu i
                    pisze prawdę a co ważne nie mam sie czego wstydzić. Skoro
                    sugerujesz, że mam zmienić nika to pewnie tak sam nie jeden raz
                    robiłeś i udawałeś kogos innego by przekonać do swojego zdania. Nie
                    wiem jak inni ale ja takie działanie nazywam oszustwem. Wiem, o co
                    ci chodzi...chciałbyś pewnie dostawać z 5 zleceń w tygodniu za 100
                    zł każde i wtedy byś się inaczej wypowiadał.Wtedy vision byłaby
                    super firmą, godną polecenia. A tu masz babo placek trzeba sie
                    troche wykazać i popracować. Tylko, że leniwy Polak nie lubi
                    pracować, leniwy Polak woli marudzić i użalac się nad własnym losem,
                    a najlepiej zeby podłożyc mu wszystko pod sam nosek. By zakończyć tą
                    bezsensowną dyskusję proponuje zajrzeć na strone
                    www.jakoscobsługi.pl Tam można poczytać opinie na temat obsługi w
                    danym regionie polski lub branży i co ważne wysłać maila do autora
                    danej opini. Zainteresowani tematem niech napiszą do kilku losowo
                    wybranych osób zapytanie jak często dostają audyty do zrealizowania
                    i jak wywiązuje się firma z płatności i obietnic. Myślę,że będzie to
                    lepsze niż czytanie wypocin osób nie mających pojęcia o temacie.
                    • Gość portalu: Mika napisał(a):

> Coś ściemniasz, najpierw piszesz, że informacje masz od znajomych a
                      > teraz, że sam się zalogowałeś...to jak to jest? czy może piszesz,
                      > że się zalogowałeś by odeprzeć ataki?

Znajomi zapisali się wcześniej i mają bogatsze doświadczenia.

> A jaki to niby spam dostałeś od tej firmy 3 lipca? Wysłali ci jakąś
                      > niechcianą reklamę? Czy może zaproszenie do badania?

Ani ja, ani moi znajomi nie dostali nigdy żadnego zaproszenia do badania. Ta
                      firma wysyła jedynie zaproszenia do badań darmowych.

> Wiem, o co ci chodzi...chciałbyś pewnie dostawać z 5 zleceń w
                      > tygodniu

Znajomi przez dłuższy czas nie dostali ani jednego zlecenia, a tylko zachęty,
                      aby darmo nadsyłać swoje opinie. Ja zresztą tak samo żadnego zlecenia nie dostałem.

Uczciwe firmy płacą za wykonane badania, ta żeruje na naiwnych liczących na
                      mityczne nagrody czy płatne zlecenia, które kiedyś, może dostaną.

> By zakończyć tą bezsensowną dyskusję proponuje zajrzeć na strone
                      > www.jakoscobsługi.pl

A ja proponuję zajrzeć na stronę Akuny i zapytać się o skuteczność ziółek Alveo.
                      ROTFL !

S.
                      --
                      Forum o Nasza-klasa.pl
                      • Gość: MIKA IP: *.static.szczecinek.net.pl 10.07.09, 07:20
                        Znajomi, znajomi, znajomi.... czyli nie Ty!!!!
                        Poza tym sam napisałeś, że nie zrobiłeś nic!!! Skoro wiedziałeś, że
                        w pierwszej kolejności dostają zlecenia te osoby które mają
                        otrzymane punkty w postaci gwiazdek to trzeba było przynajmniej
                        poświęcić trochę czasu i napisac kilka opinii. Zresztą nie bądź
                        śmieszny myśląc, że firma dostaje kasę za to co ktoś nabazgrolił w
                        kilku zdaniach. Opinie za punkty nie mają nic wspólnego z audytami
                        płatnymi. Firmy płacą za rzetelnie przeprowadzony audyt na podstawie
                        wypełnionej przez audytora ankiety która ma kilka-kilkanaście stron.
                        W ankiecie podaje się dużo szczegółów identyfikujących audytowaną
                        osobę a w opini tylko główne spostrzeżenia. Za spostrzeżenia
                        typu "sprzedawca nie obsłużył mnie tak jakbym się tego spodziewała"
                        żadna firma nie zapłaci firmie audytorskiej. Tylko trzeba mieć
                        trochę wyobraźni by to wiedzieć. Gdybyś wykonał choć jeden audyt w
                        życiu to wiedziałbys na czym polega różnica. Moim zdaniem na tym
                        polega między nami różnica. Ja napisałam kilkadziesiąt opinii, za
                        które otrzymałam punkty i teraz dostaję audyty. Ty nie napisałeś
                        żadnej, więc mają Cię tak samo gdzieś jak ty ich. I marudź sobie
                        dalej, ja tymczasem przynajmniej dorobię sobie na kosmetyki...
                        A firme Akuna to sobie wsadź w nos....co argumenty ci się skonczyły?
                        Czy może znajomi już nie wiedzą co na to odpowiedzieć???
                        • Gość portalu: MIKA napisał(a):

> Znajomi, znajomi, znajomi.... czyli nie Ty!!!!

Przecież już pisałem - i znajomi, i ja. Tylko oni są cały czas zarejestrowani, a
                          ja usiłowałem się wyrejestrować. Czytaj uważniej. Napisałem: "Ani ja, ani moi
                          znajomi nie dostali nigdy żadnego zaproszenia do badania."

> Poza tym sam napisałeś, że nie zrobiłeś nic!!! Skoro wiedziałeś, że
                          > w pierwszej kolejności dostają zlecenia te osoby które mają
                          > otrzymane punkty w postaci gwiazdek to trzeba było przynajmniej
                          > poświęcić trochę czasu i napisac kilka opinii.

Już pisałem, znam osoby,które narobiły im badań za friko i nie dostały za to
                          nic. Ani żadnej nagrody, ani płatnego badania, ani marnej złotówki. Przestań kłamać.

Widzę zresztą, że najbardziej zależy ci na podbijaniu tego wątku. Widocznie taka
                          jest polityka twojej firmy. Niech mówią cokolwiek, byle mówili. Dlatego to mój
                          ostatni post. Napiszę tylko jeszcze jedno:

Jesteście oszustami żerującymi na darmowej pracy ludzi. Wstydu nie masz, aby
                          takie bezczelne kłamstwa tu wypisywać. Ale cóż, naiwnych nie sieją, więc takie
                          firmy będą jeszcze długo mogły spokojnie funkcjonować.

S.
                          --
                          Forum o Nasza-klasa.pl
                          • Gość: Post Scriptum IP: *.wirion.pl 10.07.09, 11:25

Nie potrzebnie totalizujesz, to że ani Tobie, ani Twoim znajomym nie zlecono
                            audytów nie znaczy, że nie zlecają ich nikomu.
                            Nie każdy, kto pozytywnie wypowiada się o jakiejś firmie musi być od razu jej
                            specem od PR.
                            Wyluzuj,trochę obiektywizmu oraz dystansu do siebie i świata jeszcze nikomu
                            nie zaszkodziło.
                            • Gość: MIKA IP: *.static.szczecinek.net.pl 10.07.09, 12:37
                              Gdyby tak szanowny Snajper doczytał, że piszę ze Szczecina a nie z
                              Wrocławia to by wiedział, że nie mogę być etatowym pracownikiem tej
                              firmy. Wiem, wiem zaraz powiesz, że pracuję na odległość, albo
                              dojazd w tych czasach nie stanowi problemu...
                              Podkreślam, nie jestem pracownikiem etatowym tej firmy tylko
                              audytorem. Zadowolonym audytorem....moje wypowiedzi są szczere i
                              odzwierciedlają tylko mój własny osobisty pogląd na sprawę. Można
                              się z nim zgadzać lub nie, ale to nie znaczy że trzeba mieć klapki
                              na oczach i wszystko odrzucać. Tym, co wątpią w rzetelność firmy
                              powiedziałam jak łatwo zweryfikować jaka jest. Ale pan Snajper i to
                              rozwiązanie odrzucił...ciekawe dlaczego...może boi się że nikt nie
                              potwierdzi jego słów...
                              • Gość: marti IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.09, 20:58
                                hmmm że się tak wypowiem...zalogowałam się na tej stronie już jakiś
                                czas temu. Poprosili mnie o napisanie jednej krótkiej oceny nawet
                                nie na podstawie konkretnej wizyty tylko ogólnych informacji żeby
                                sprawdzić poziom wypowiedzi i za ok 2 tyg dostałam już płatne
                                zlecenie za które zaoferowali mi 25zł netto... spamu żadnego nie
                                dostaje(oprocz niezbednych maili które sa od konkretnej osoby). Więc
                                nie wiem skąd taka bulwersacja. Przecież nikt nikogo nie zmusza
                                do "zbierania gwiazdek"...ja nie mam żadnych a płatne badanie
                                dostałam.
    • Gość: mania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.13, 18:57
      ja pracuje w takiej firmie . Stawka waha sie miedzy 30 a 200 zl . Jest to zalezne od wielu czynnikow np odlegolosci od Twojego miejsca zamieszkania bo za paliwo sa zwracane pieniadze i rowniez tym jaki sklep musimy sprawdzic itd
    • Gość: Pika IP: *.mf.gov.pl 15.07.14, 09:47
      Totalna porażka, płacą marne grosze, wymagają expressowego odwalenia za nich czarnej roboty jakby każdy audytor tylko czekał na to, że oni zlecą łaskawie jakieś zadanie i tylko spijają później śmietankę siedząc za biureczkami w Sky Tower. Wiem to z własnego doświadczenia!
    • Gość: ktoś IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.14, 14:07
      Masz rację, kilka groszy można dorobić na przysłowiowe "waciki". Ale traktują Cię z góry jak gó...arza, " źle postawiony przecinek, źle zadane pytanie, skąpe opisy" itp. Ankieta musi być wypełniona natychmiast, denne powtarzające się pytania, które niczego nie wnoszą i nie poprawią jakości obsługi. Najgorsze dla mnie jest podsumowanie i własne opinie. Idę na wizytę do sklepu, w którym nigdy nie zrobiłabym zakupów, bo mają kiepski towar a muszę " bleblać " na temat ich standardu. To trochę taka idee fixe, faktycznie ktoś tu zarabia ale zapewne nie audytor. Ale może jestem marudna.
      Jedno mogę potwierdzić z całą odpowiedzialnością, płacą regularnie i zgodnie z umową, w wyjątkowych przypadkach zwracają za dojazd. Do niczego nikt Cię nie zmusza, sama decydujesz czy przyjmujesz zlecenie czy nie.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.