Dodaj do ulubionych

Wyniki matur w Mielcu

29.06.05, 18:19
Co sadzicie o wynikach matur w Mielcu? Jak widac Konarski i Kopernik to wciaz
najlepsze firmy w naszym miescie. Ja jako absolwent Konarskiego ciesze sie,
ze ukonczylem dobre liceum.
Obserwuj wątek
      • ja_123 Re: Wyniki matur w Mielcu 02.07.05, 16:41
        ja skończyłem V LO i tak jak uważałem- poziom tej szkoły bardzo szybko idzie w
        górę, nie jest najwyższy, ale naprawde dobry w przeciwieństwie do tego, co się
        powszechnie mówi, naprawde warto tam się uczyć- jeśli tylko ktoś chce to bardzo
        dużo z tej szkoły wyniesie z powodu bardzo dobrej młodej kadry nauczycielskiej;
        za rok mam nadzieję że wyniki będą jeszcze lepsze
      • mmeva Re: Wyniki matur w Mielcu 15.07.05, 21:48
        Zgadza się, wszystko "wyszło" na sesji rady miasta - w zdało 99% czyli oblały 2-3 osoby. Niestety w gazetach powielono kłamstwo jakoby w II zdali wszyscy a po sesji rady miasta nie sprostowano...
            • mmeva Re: Wyniki matur w Mielcu 13.08.05, 20:47
              Nieprawda. W II lo rzeczywiście 1 osoba nie zdawała w normalnym terminie z przyczyn losowych, osoba ta zdawała później, tak się składa, że wiem, o kogo chodzi, ale nie w tym rzecz - ta sytuacja nijak ma się do zdawalności w II lo.

Prawda jest taka, że dyrektor 2 lo poczatkowo twierdził, że jeszcze nie ma wydruków i do korso poszło, że zdali wszyscy; dopiero na sesji rady miasta 'wypłynęło', że w II lo zdało 99%, czyli, w zależności od zaokrąglenia, nie zdały 2-3 osoby.

Pozdrawiam
              • jul.s Re: Wyniki matur w Mielcu 16.08.05, 09:22

...czy Wy jeszcze nie wiecie ..:

II liceum musi być najlepsze choćby było najgorsze

promocja ,promocja - choćby kłamstwem -

...najciekawsze jest to że ten sposób sprawdza się w tym świecie !!!!

....julek....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka