• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

NAJTAŃSZY DENTYSTA W MIELCU???

• 04.10.06, 00:52
    Witam, który dentysta wmielcu robi najtanije i w miare dobrze?
    Jakie ceny za plombe, leczenie kanałaowe, itp?
    Edytor zaawansowany
    • 04.10.06, 12:56
      Słyszałam o Państwie Gadomskich i pytając tam gdzie przyjmują (na ulicy
      Mickiewicza,Starówka)50zł plomba,znieczulenie 15 zł,kanałowe leczenie 60
      zł.Jest ktoś tańszy???
      • 08.10.06, 18:06
        nom ja sie leczylam u dr gadomskiej, jest starsznie zadufana w sobie, mysli ze
        jest najlepsza a plomba mi po mmiesiacu wypadła, no ale jest chyba najtansza,
        chyba 60 zl zaplacilam za leczenie kanalowe a za znieczulenie nic nie wziela.
        • 09.10.06, 13:34
          Właśnie jej mąż też taki "bohater"....za sposób bycia Panu podziekowałam....i
          najbliższa wizyta za 2 tygodnie na koniec - usłyszałam...
          • 13.10.06, 09:50
            Ja tam u pana Gadomskiego całe życie zęby lecze i nic mi nie wypadło i każda wizyta była oka.
            • 20.10.06, 09:56
              Oprócz Gadomskich nie ma już innych dentystów?
              • 21.10.06, 09:59
                Była kiedyś w Dentesie super dentystka Joanna Piątkowksa ale wyjechała :( Teraz
                szukam DOBREGO dentysty, nie musi być najtańszy...
                • 23.10.06, 07:43
                  Dentes na Kościuszki,przyjmuje Rosjanin czy Ukrainiec doktor Bekierski bez
                  zarzutu!!!Ceny takie jak w całym Mielcu....
                  • 23.10.06, 07:51
                    etiopia stara plotkara
                    • 23.10.06, 10:15
                      Dbam o zęby i Tobie polecam.......
                  • 08.12.06, 16:56
                    nie polecam dentesu, a szczególnie tego ukraińca.zdarł ze mnie 250 zł za
                    kanałowe a za tydzień ząb mnie zaczął tak boleć że poszłam z reklamacją.na
                    szczęście za reklamacje nic nie wziął bo oczywiście robił tego zęba od nowa!!!
                • 25.10.06, 23:37
                  anahitaa napisała:
                  > Teraz szukam DOBREGO dentysty, nie musi być najtańszy...

Było:
                  forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=230&w=21137551&v=2&s=0
                  BTW Dopisuję się do forumowego fanklubu pani Bożeny Lupy :)
      • 08.05.07, 22:58
        Nie polecam, mąż Pani Gadomskiej zadał mi kiedyś pytanie : kto panu robił tego
        zeba?- nadaje się tylko do usunięcia - 0dpowiedż -pana żona!
    • 26.10.06, 19:11
      po pierwsze najtaniej na pewno nie może być dobrze. Po drugie to jak w takim
      miescie może byc dobry dentysta. Tu sa tylko przeciętniacy tacy co nie załapali
      się na prace w większym miescie bo po prostu by sobie nie poradzili a tu sa
      fachowcami.
      Jak chcesz znac jednego z najlepszych w tym mieście to rozszyfruj inicjały D.M.-
      B. jest to kobieta

plomba 80zł
      kanałowe 100zł+ plomba
      • 05.11.06, 19:35
        jaro124 napisał:

"Po drugie to jak w takim miescie może byc dobry dentysta. Tu sa tylko przeciętniacy tacy co nie załapali się na prace w większym miescie bo po prostu by sobie nie poradzili a tu sa fachowcami."

Jeśli uważasz, że Mielec to miejsce gdzie są sami nieudacznicy którzy się nigdzie indziej nie załapali to mam tylko 1 pytanie - co Ty robisz w tym mieście?
        • 06.11.06, 01:14
          mmeva napisała:

> jaro124 napisał:
          >
          > "Po drugie to jak w takim miescie może byc dobry dentysta. Tu sa tylko
          przecięt
          > niacy tacy co nie załapali się na prace w większym miescie bo po prostu by
          sobi
          > e nie poradzili a tu sa fachowcami."
          >
          > Jeśli uważasz, że Mielec to miejsce gdzie są sami nieudacznicy którzy się
          nigdz
          > ie indziej nie załapali to mam tylko 1 pytanie - co Ty robisz w tym mieście?

Un fahowo krytykóje, prosze mu nie pszeszkadzać ;-P
          --
          Together we stand, divided we fall.
          • 06.11.06, 12:00
            malkontent_jeden napisał:
            > Un fahowo krytykóje, prosze mu nie pszeszkadzać ;-P

Pszepraszam, wiencej nie bede ;)))
    • 06.11.06, 23:56
      ja nie chciałem nikogo krytykowac ani tymbardziej obrazic wyraziłem jedynie
      moje byc może subiektywne odczucie które jest podyktowane tym iż kilkakrotnie
      zdażyło mi się że wizyta u dentysty była kosztowna ale niestety po czasie się
      okazało że chyba moje zęby " nie nadawały sie do leczenia"
      Szkoda że podczas leczenia nikt mi o tym nie powiedział.

• 07.11.06, 00:02
        Nie sądzisz, że wiele może zależeć od samych zębów?
        Z osobistych doświadczeń - radzę ci unikać przede wszystkim tych lekarzy (
        dentystów również to dotyczy), którzy pacjenta witają sakramentalnym " Jezusie
        Maryjo, kto Pana leczył?" i ew. "Ma Pan szczęście, że do mnie trafił"...
        --
        Together we stand, divided we fall.
        • 12.05.07, 15:44
          Polecam dr Gromnego przymuje na Starym Mielcu na przeciwko strazy pozarnej.
      • 07.11.06, 02:08
        Malkontent_jeden napisał:
        "Nie sądzisz, że wiele może zależeć od samych zębów?"
        i od zachowania ich właściciela ;)

Jaro - nie jestem lekarzem i się na tym najzwyczajniej w świecie nie znam, jedyny komentarz to taki, że ze wszystkimi zawodami jest podobnie - wszędzie (nie ważne, czy to mała miejscowość czy duże miasto) można trafić na ludzi, którzy potrafią dobrze wykonywać swoją pracę i na tzw. czarne owce.

Pozdrawiam
        • 09.05.07, 12:55
          niestety uslugi dentystyczne sa coraz drozsze jesli chodzi o panie dentystki to
          juz od jakiegos czasu poprostu omijam ich gabinety zeby ktore robilem u takich
          pan sypia sie blyskawicznie o wyrywaniu to nawet nie chce slyszec zeby ktoras
          probowala ostatni dentysci u ktorych bylem -(jestem zadowolony)
          -stanislaw gardulski na ul.wosjlawskiej -stary wyjadacz- dobry lekarz
          -przychodnia dentes -miesci sie sie to w rynku nie pamietam nazwiska doktora
          jest tylko jeden i wielki plus -przyjmuje soboty, dobrze robi- ceny jak
          wszedzie
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.