Dodaj do ulubionych

Kto sie wybiera na koncert Dzem ?

22.03.07, 21:50
Bo ja bede ;))
Edytor zaawansowany
  • kurza_stopka 22.03.07, 23:14
    a gdzie i kiedy??slyszalam ze Wilki maja grac ale tez nie znam szczegolow :/
  • combo1978 23.03.07, 06:25
    w ta sobote w Studio o 20,00. Bilet kosztuje 35 PLN w przedsprzedazy w sklepach muzycznych i chyba 40,00 w dzien koncertu .
    --
    Swiat wg Singla<br>
  • kurza_stopka 23.03.07, 09:59
    oki,dzieki wielkie, a slyszales cos o Wilkach??bo mi sie obilo o uszy ale tylko
    obilo...
  • tdmc 24.03.07, 21:56
    Ja się nie wybieram z jedenego zasadniczego powodu, mianowicie: Jestem fanem
    zespołu Dżem od wielu, wielu lat i od momentu, kiedy wokalista zmarł to dla
    mnie istnieją piosenki z jego wokalem. Następca czy też następcy nie są źli,
    ale zabardzo chcą/chce się upodobnić do Ryśka, a mnie to się nie podoba. Po
    prostu nie ma tego przekazu w piosenkach tak jak to Rysiek przeżywał w swoich
    piosenkach podczas śpiewania. Oczywiście piszę o piosenkach Ryśkach śpiewanych
    przez następce, a co do nowych piosenkach zespołu, to mam takie zdanie:
    Reaktywacja nazwy "Dżem" to nie był dobry pomysł, nazwę mogli zmienić i
    występować z takim składem jak dziś. Ale to moje zdanie. Może należe do
    nielicznych którzy tak uważają, bo przypuszczam że wielu fanom aż tak to nie
    przeszkadza z reaktywacją zespołu Dżem bez Ryśka i oczywiście chwała im za to.
  • mcgoo 28.03.07, 19:05
    No ten nowy (? Balcar ?) to nie bardzo sie upodabnia do Riedla.
    Zreszta - Dzem sie upodabnial do Lynyrd Skynyrd - nowi wokalisci do Riedla ..
    dla mnie to bez znaczenia - dzem jest fajny - lynyrd skynyrd tez jest super,
    chociaz moja zona twierdzi ze Skynyrd to wiochmenskie country - ale co tam
    country tez bywa fajne - zwlaszcza takie z rockowo bluesowym zadeciem.
    Dzem tez grywal takie country "Boze daj dom" calkiem fajne, albo slynne "Whisky
    moja zono" to tez takie folko-country.
    Riedel rzeczywiscie byl niepowtarzalny - ale faktem jest ze wrodzil sie w swoj
    czas. Gdyby dzisi Riedel startowal to praktycznie nie mialby szans posrod grona
    idoli,wojewodzkich,leszczynskich,figurskich,gali, pani domu, jolanty
    kwasniewskiej,panny tusk, tanca z gwiazdami. Wszyscy oni gladcy - ladni - prosto
    z tvn - a Riedel = przepocony podkoszulek problemy z narkotykami i genialny feeling.
    Pocieszajacy pozostaje fakt, ze tak jak w kosmosie musi byc obca cywilizacja bo
    tak wychodzi z rachunku prawdopodobienstwa, podobnie posrod tlumow
    wypomadkowanych gwiaz medialnych musi gdzies istniec ktos tak utalentowany jak
    Riedel. (inaczej byc nie moze :> )

--
    McGoo - mcgoo.blox.pl/html
  • roni33 29.03.07, 13:53
    dobrze napisane
    Brawo !!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka