Dodaj do ulubionych

kwiaciarnia

02.07.07, 14:21
Potrzebuje inforamcji na temat dobrej kwiaciarni w mielcu, gdzie robią ładne
bukiety ślubne i ładnie ubieraja samochody.

z góry dzięki

ps: jak ktos zna ceny to tez bede wdzięczna
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • brunet1987 Re: kwiaciarnia 02.07.07, 21:23
      bukiety ślubne robi kwiaciarka na warneńczyka9, na smoczce, mały sklepik ale
      odwala takie bukiety jak nikt,kazdemu robi indywidualnie, dobierze do stroju i
      odlotowo ubierze samochód, byłem teraz na dwoch weselach, ubierala samochod
      mojemu koledze, poprostu rewelka, a panny młode z bukietów były zadowolone
      • antinkamc Re: kwiaciarnia 02.07.07, 21:36
        Ostatnio pytalam na osiedlu w Slubie Marzen.Miala byc promocja jakas no i
        wyglada ona tak, ze sa ceny niby nizsze przyklejone w katalogu. A te wyższe niby
        wczesniejsze to ok200 zl i wiecej...wiec ponad 100zl za bukiet trzeba
        dac...podobno na Hali Targowej tez ladnie robi ktoś.
        • antinkamc Re: kwiaciarnia 28.08.07, 09:21
          Nie polecam kwiaciarki z Warnenczyka bo najpierw moje bukiety mialy sie zmiescic
          w 200 zl a policzyla sobie za nie 250 i zapomniala oddac zaliczki. Tzn musialam
          przyjsc po ta zaliczke i prosic o wytlumaczenie co tak duzo kosztowalo...okazalo
          sie ze dla nie w granicach 200 zl to jest 250 zl...jednym slowem brak
          kultury..poprostu chciala oszukac wiedzac ze kazdy w dniu slubu i tak zaplaci i
          nie zwraca uwagi co ile....powiedziala ze laske mi zrobila ze mnie obsluzyla a
          ja do nie z pretensjami. Tylko dlaczego przed slubem bukiety sa za 200 a w dniu
          slubu 250? co kwiatek jej podrozal w ciagu 2 tygodni?
      • antinkamc Re: kwiaciarnia 06.07.07, 08:49
        Bylam ostatnio na hali targowej. Tam bukiety sa w granicach 120 zl , a
        przybranie samochodu mozna wypozyczyc gotowe ze sztucznych kwiatow chyba za 70
        zl. Oczywiscie mozna tez swoje wymyslic pewnie tez zrobia. Kojarzyu mi sie ze na
        osiedlu w tym Slubie Marzen ubranie samochodu 100 zl.Mozna tez kupic gotowy
        komplet w xerimie za 55 zl-na samochod jakies kwiatki i rejestracjA.
    • karatuska Re: kwiaciarnia 31.07.07, 10:24
      Ja brałąm ślub dokładnie dwa lata temu i bukiet miałam robiony przez panią
      Buczkową (stary mielec) za dwa dałam 150 zł jeżeli jesteś zainteresowana mogę
      ci pokazać zdjęcia z bukietami.
      • kum_um Re: kwiaciarnia 28.08.07, 16:01
        W kwiaciarni Sonia ("u Buczka") na starówce dostaniecie na pewno najświeższe
        kwiaty! Czasem można dostać na prawdę oryginalne kwiaty, a kompozycje układa
        najprawdziwsza artystka Madzia!!! Moja ulubiona kwiaciarnia (nie żeby jakaś
        reklama tfu tfu!)! Tylko trzeba być zdecydowanym i wiedzieć, czego się chce, a
        nie kluchy w oleju... ;P
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka