Dodaj do ulubionych

Co myślicie o pani stomatolog Inie Augustyn-Pietryka

10.03.08, 12:59
Co i niej myślicie, czy ktoś u niej był? Niech opisze swoje wrażenia i jak ocenia Jej profesjonalizm. Z góry wielkie dzięki.
Edytor zaawansowany
  • plota 26.06.08, 14:00
    Dolaczam do pytania. Jakie sa ceny i ogólne wrażenie? Czy nadal
    przyjmuje na Niepodległości?
  • isabell232 28.06.08, 17:46
    bardzo dobra dentystka polecam.trochę droga ale wolę profesjonalizm niż tanio i byle jak.
  • mmmmm34 28.06.08, 19:13
    Droga - NIE! KOSMICZNIE DROGA! Dam przykład - usunięcie mleczaka u
    dziecka 70 zŁ a u kogoś innego też z renomą 30 zł. Ale do zębów z
    problemami jest IDEALNA TO FAKT.
  • plota 30.06.08, 11:45
    Czy moglabym prosic o jakies namiary? nr telefonu?
  • km_5 28.06.08, 22:54
    Ponoć dobra w usuwaniu zębów-nie wiem nie miałam "przyjemności" sprawdzić. Moje wrażenia? Leczyła mi kanałowo ząb przez ok. 5 wizyt- po tej ilości nie wytrzymałam i zmieniłam dentystkę. Poza tym przy takich cenach wypadałoby mieć bardziej zorganizowaną pracę, bo na umówioną wcześniej wizytę trzeba było nieraz czekać do 2 godzin w poczekalni (bo pani doktor musiała akurat załatwić pilną sprawę na mieście, a to sobie poplotkowała z asystentką lub kilkoma pacjentami, a to przyjęła kilka osób bez kolejki) Poza tym brak lasera do utwardzania plomb w tych czasach jest już rzadkim zjawiskiem. Ale być może jest dobrą specjalistką. Ja nie miałam więcej cierpliwości by się o tym przekonać.
  • plota 03.07.08, 20:20
    JEszcze raz bardzo prosze o namiary na p. Inę Augustyn -Pietrykę
  • supereseska 04.07.08, 13:59
    Numer telefonu to 017 788 10 20. (chyba) Z tego co sama sprawdzałam to teraz
    jest na urlopie (chyba do 10 lipca)
  • icai 04.03.19, 20:40
    Nie wiem, nie byłem nie korzystałem. Mój dentysta to stomatolog Bartosz Dziuba. Polecam.

Gabinet stomatologiczny UNIDENT
    ul. Powstańców Warszawy 27
    39-300 Mielec
    Więcej znajdziesz na www.dentystamielec.com.pl w tym także cennik usług.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka