Dodaj do ulubionych

wypad na cottage w ontario

25.01.11, 03:36
mam pytanie do forumowiczow, czy mozecie polecic jakis fajny cottage do wynajecia w odleglosci okolo 3-4h od Toronto najlepiej w okolicach kandyjskich Kaszub. Interesuje mnie maly cottage dla 2 osob+ dziecko (urodzi sie w okolicach maja smile) po przystepnej cenie we wrzesniu.
Bede wdzieczny za jakies sugestie.
Edytor zaawansowany
  • 10.02.11, 05:35
    w zeszlym roku bylam tutaj

www.lakeside-cottages.on.ca/
    nie wiem, czego szukasz, bo to zdecydowanie spokojne miejsce. las i woda. we wrzesniu w tygodniu bylismy tylko my.
  • 11.02.11, 04:08
    dzieki za link, wyglada calkiem ciekawie. Bedziemy szukac przede wszystkim spokoju, tak wiec wyglada to miejsce wlasnie dla nas
  • 11.02.11, 23:19
    ja bylam w domku nr 1. ale zdaje sie, ze we wszystkich jest tv. inna sprawa, ze i tak nie ogladalismy, a i jakosc obrazu chyba nie specjalna (cos kojarze, ze dla dzieci kiedys probowalismy wlaczyc) sprzet dosc stary, raczej rewelacji nie ma, ale tak na przezycie w znosnych warunkach w sam raz. zabieralam tez swoj spiwor, niby jakas posciel tam jest, ale wolalam pod swoja. sprzet kuchenny zadawalajacy. jak jest zimno, mozna sie dogrzewac koza. maja gril, nad samym jeziorem jest miejsce na ognisko.
    gospodarze calkiem sympatyczni, niemiecka para na emeryturze. w ich domu jest swietlica do ktorej jest oddzielne wejscie i mozna tam zajrzec o kazdej porze.

dookola jeziorka lasy. jest fantastyczma trasa na kajak, ale jak bedziecie z malenstwem, to raczej nie do zrobienia (z jeziora wyplywa strumyk - dzika, przeurocza trasa)

niedaleko miasteczko, gdzie mozna uzupelnic zapasy, maja tam tez fajne miejsce z kawa i lodami)

tak sobie teraz jeszcze kojarze, ze 2 lata temu tez tam bylam i nasz tymon mial wtedy 2 miesiace smile
  • 12.02.11, 00:53
    brzmi naprawde super, tylko sie pakowac i jechac smile Tak sie zastanawiam czy nie lepiej tam jechac w miesiacach bardziej letnich typu (lipiec, sierpien) troche sie obawiam ze we wrzesniu to z pogoda roznie bywa, mozna trafic na bardzo fajna pogode albo i nie. Narazie to sfera luznych planow, poki co czekamy na dzidziusiasmile
    Dzieki jeszcze raz za link
  • 12.02.11, 20:57
    Ja moge polecic Glenwood: www.glenwoodresort.ca/
    Jest znacznie blizej, niz Kaszuby. Jeziorko (z wysepka) niesamowite. Kazdy domek przy jeziorze ma swoj pomost.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.