Dodaj do ulubionych

wyjezdzajac do Europy

11.08.11, 19:34
z telefonem komorkowym czy tabletem warto pamietac,ze koszt uzycia telefonu (z kanadyjskiej sieci) moze byc wysoki.

Warto wiec poszukac opcji tanszych. To samo dotyczy tez i tych ktorzy chca laczyc sie przez WWW z Kanada, przekazujac nie tylko wiadomosci,ale i na przyklad zdjecia z podrozy.

Sporo informacji na ten temat zawartych jest w artykule :

travel.nytimes.com/2011/08/14/travel/how-to-beat-roaming-fees-while-traveling-abroad.html?src=me&ref=general

--
dradam

"Ciemnosc widze,ciemnosc " - Seksmisja
Edytor zaawansowany
  • 11.08.11, 19:36
    aha , i jeszcze to :

travel.nytimes.com/2011/08/07/travel/how-to-beat-the-high-costs-of-dialing-abroad.html?ref=travel
    --
    dradam

"Ciemnosc widze,ciemnosc " - Seksmisja
  • 19.08.11, 06:45
    money.canoe.ca/money/mymoney/canada/archives/2011/06/20110608-122930.html

To tak na podsumowanie przewijajacych sie tutaj co jakis czas dyskusji o wyzszosci kanadyjskiej telefonii komorkowej nad swietami wielkiejnocy.
    Pozdrowienia dla wszystkich opowiadaczy bajek wink.
  • 04.09.11, 18:42
    Kanadyjskiego telefonu komorkowego to nie waro zabierac nigdzie, o czy przekonalam sie wczorajwink dodzwonienie sie do wejscia na voicemail innego kanadyjskeigo telefonu, bez pozostawienia wiadomosci: 2$ i tak jakies 20 razy.
    No ale to nie wina kanadyjskiej telefonii komorkowej ze ja glupia jestem.
    a tak wogole to pozdrowienia z Fortu M; ciaglesmile
  • 04.09.11, 20:46

--
    "Miłość i przyjażń wzmacniają poczucie bezpieczeństwa"
    "Dopiero samotność uświadamia nam jak jesteśmy bezsilni"
    "Nikt nie rodzi się bez wad, lecz ten lepszy,kogo nękają najmniej"
  • 05.09.11, 17:15
    W Forcie dobrze jest!! Zima sie zacznie pewnie za miesiac, komary wygina i misie pojda spac. Cena ropy idzie w gore(uhoh!!!!!). Malkontentow z innych prowincji ciagle jest tu duzo, ale oststnio coraz mniej sie slyszy ze to najgorsze miejsce w Kanadzie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.