Dodaj do ulubionych

Czym latacie?

20.01.12, 15:58
właśnie zobaczyłam ceny LOTu... na naszą 3 (dziecko ponizej 12 lat i 2 dorosłych) ceny wynoszą ponad 9.220 tys zł - lot w lipcu. Czy może ktoś zna jakieś tańsze ofertY lotów do Toronto z Warszawy? Może jakieś promocje się szykują?
Nie muszą być to polskie linie, jesteśmy z warszawy.

--
a życie toczy się dalej...
Edytor zaawansowany
  • za_morzem 21.01.12, 05:54
    pruszynkaaa napisała:

> właśnie zobaczyłam ceny LOTu... na naszą 3 (dziecko ponizej 12 lat i 2 dorosły
    > ch) ceny wynoszą ponad 9.220 tys zł - lot w lipcu. Czy może ktoś zna jakieś tań
    > sze ofertY lotów do Toronto z Warszawy? Może jakieś promocje się szykują?
    > Nie muszą być to polskie linie, jesteśmy z warszawy.
    >

Chyba z Mniemcami latac nie chcesz?
    Poza tym LOT ma najlepsze zarcie.
  • sylwek07 21.01.12, 09:02
    jak takie znajdziesz to daj znac wink
    jesli sa bilety to tansze ale i te beda sie konczyc powoli i za pare tyg cena bedzie wyzsza od tej co podajesz
    mozesz leciec roznymi liniami jak KLM,Air France

--
    "Miłość i przyjażń wzmacniają poczucie bezpieczeństwa"
    "Dopiero samotność uświadamia nam jak jesteśmy bezsilni"
    "Nikt nie rodzi się bez wad, lecz ten lepszy,kogo nękają najmniej"
  • pikorpikor 22.01.12, 06:26
    Air Canada/Lufthansa. Samolot do tej pory zawsze był miejscowego okrętu flagowego - Air Canada.

Państwowy monopolista (jakich w socjalistycznej Kanadzie wiele), którego usługi nie mają sobie rownych na miescowym rynku... jak to z monopolami bywa. Taki kanadyjski LOT.

Jakość trochę lepsza ale pod wieloma względami pozycja przewoźnika może być porównana z pozycją LOTu kiedy jeszcze w PL sztucznie ograniczano konkurencję. W Kanadzie nie ma tanich linii. Ceny połączeń (lokalnych i międzynarodowych) są dużo droższe niż w Europie czy US.
    Np przelot do Australii jest ok 2 razy droższy niż z Europy!

Ale okręt flagowy! (jakby dopuścili konkurencję to by powoli bankrutował jak i LOT)

Ale to z Calgary - po miejscowemu czyt.: "Kelgri" smile

pozdr.
  • bebitetek 12.06.12, 21:56
    Air Canada/Lufthansa - tez bardzo polecam. Lecialam i rewelacyjny serwis.
  • pikorpikor 13.06.12, 05:34
    Trzeba wcześniej rezerwować jak się da ale może nie mogliście...

Tego lata bilety ogólnie jakieś drogie. Jak dla mnie wpływa na to niski kurs złotego, EURO 2012 i olimpiada w Londynie.

pozdr.
  • pikorpikor 13.06.12, 05:35
    Sorry. Nie widziałem, że to stary wątek smile)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.