Dodaj do ulubionych

CALGARY! JAKIE JEST?? :)

16.05.12, 15:20
Czesc !!!
Czy możecie być tak mili jak ostatnio i odpisać mi jakie jest Calgary?? JaK juz kiedyś pisałam mój brat chce sie przenieść do Kanady z USA i własnie zaczał powaznie sie zastanawiać nad wyjazdem własnie tam. Jakie sa wady i zalety tego miejsca ? Jest tutaj ktos własnie z Calgary? Pozdrawiam serdecznie z Poznania.
Edytor zaawansowany
  • 16.05.12, 19:00
    www.flickr.com/search/show/?q=calgary
    --
    dradam121

"Ciemnosc widze,ciemnosc " - Seksmisja
  • 19.05.12, 16:43
    Ponoc metropolia w porownaniu do Edmonton ktore jest nazywane "blue collar city" i raczej zaniedbane. W Calgary umiejsciowione sa glowne siedziby wielkich korporacji wiec latwiej tam znalesc prace w takich okolicznosciach. Praca jest ale domy sa bardzo drogie i ponoc nawet wybor nie za duzy bo jednak sporo ludzi w Kanadzie migruje za praca wybierajac AB.
    Calgary lezy blisko gor i ma w weekendowym dystansie (200km) wiele dostepnych atrakcji, pieknych parkow narodowych etc. W przeciwienstwie do Edmonton skad masz dokadkolwiek conajmniej 400km co czyni to miasto nieatrakcyjnym dla lubiacych spedzac czas w ladnych okolicach - ponizej 300-400km trudno znalesc jakies ladne miejsce.
    Za to w BC jest wszedzie pieknie ale z praca tak sobie wink. Nie wspominajac o cenach domow.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.