20.02.07, 18:05
Mowi sie, ze Kanadyjczycy niewiele podrozuja poza granice swego kraju. Co
najwyzej do USA.

Co kiedys tlumaczono mi, ze Kanada jest tak wielka,ze jest co zwiedzac.

Mysle, ze to nie jest koniecznie prawda.

Ale mysle, ze warto zagladnac do statystyki :

www.statcan.ca/Daily/English/070220/d070220b.htm

Pozdrawiam

dradam 1/2
Edytor zaawansowany
  • 21.02.07, 17:15
    Wydaje mi sie, ze w Kanadzie tez funkcjonuje zasada " Cudze chwalicie swojego
    nie znacie". Znzcy, ze wiele osob podrozuje do Meksyku, na Karaiby, czy do Azji
    (miejsca skad inad pieke i atrakcyjne), ale malo wiedza o atrakcjach swojego
    kraju. W Kanadzie mozna praktycznie spedzic cale zycie poznajac nowe miejsca,
    bez ryzyka zamachow babowych, porwan i innych atrakcji. Mozna za to byc pozartym
    przez misia, pume itd. Wszedzie moze byc niebezpiecznie. Tak juz powaznie to
    Kanada ma bardzo egzotyczne miejsca jak Arktyka, Yukon (Dawson Cuty) jest bardzo
    ciekawym miejscem. Caly West Coast to raj turystyczny. Polnoc prowincji
    preriowych jest fascynujaca. Manitoba ma najlepsze miejsce do ogladania misow
    polarnych w Churchill. Praktycznie mozna nawet nie ruszyc sie z BC i co roku
    miec fascynujace wakacjie. Nie wspomniale ty nic o wschodniej Kanadzie, bo nic o
    niej nie wiem, po prostu czasu nie starcza.
    Oczywiscie latwiej sie pochwalic wojazami zagranicznymi niz wizyta w jakims
    odlegym i trudno dostepnym miejscu w Kanadzie. Latwiejsze sa tez all inclusive
    wakacje w kurorcie na Yukatanie.
  • 22.02.07, 00:54
    to nie tak... do Meksyku czy na Karaiby czy gdziekolwiek indziej gdzie jest
    goraco jezdzi sie nie dlatego zeby sie popisywac tylko dlatego ze jak chyba
    zauwazyles zima w Kanadzie jest raczej ciezka i dluga wiec w egzotyczne krainy
    wszyscy sie wybieraja zima po to aby sie wygzac na sloncu.Co innego urlop w
    lecie wtedy nikt nie jezdzi na wyspy tylko po Kanadzie lub Europa , pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.