Dodaj do ulubionych

Dzien dobry

09.02.09, 05:47
Chcialem sie tylko przedstawic. To ja North2saskatchewan. Postanowilem zmienic
ksywke, bo mi sie ostatnio coraz bardziej opala na czewono szyja smile
--
"Na preriach jest wiecej ludzi z opalonymi szyjami w pick up trucks, i ci maja
juz inny styl prowadzenia, maja tendencje brania bardzo osobiscie (zdarza sie
np. bicie kijem bejsbolowym szyb) okolicznosci typu zajechanie drogi. Na te
okazje przypomina mi sie koncowa scena z filmu "Easy Rider"." - Z cyklu bajek
dla dzieci czytanych za morzem.
Edytor zaawansowany
  • 09.02.09, 06:26
    Napisz co jest ta bajka, bo podwazanie ewidentnych faktow bedacych czescia twojej rzeczywistosci zaczyna byc z pewnego punktu widzenia interesujace. A wiec co nia jest?

Stwierdzenie ze na preriach widzi sie na ulicach duzo wiecej pick up truckow niz np. w BC czy Ontario? Widzi sie duzo wiecej i to jest fakt.

A moze to ze mieszkancy prerii sa stereotypowani przez reszte kanadyjczykow jako rednecks?
    Sa. I to jest nastepny fakt.
    www.lifeisgrand.org/canada_AB_page.htm
    "Alberta. The Canadian stereotype of Alberta is redneck..."

Saskatchewan w stereotypach kanadyjskich to cos w stylu biedniejszej, bardziej prowincjonalna Alberty "in the middle of nowhere". Jeszcze jeden fakt.

No to pewnie ta bajka jest roadrage? Zauwaz ze wymionione przypadki sa glownie z prerii.
    www.canadiandriver.com/articles/lh/roadrage.htm
    Jak opalasz szyje, zakladaj czapke, tak bedzie bezpieczniej, bo kiedys moze sie okazac ze napiszesz ze saskatchewanskie ptaki w zime, ktora wcale nie jest zima, wlasciwie jest jak wiosna, pelna kwiatow i latajacych pszczolek, przynosza w dziobkach kazdemu mieszkancowi tej prowincji platki dzikich roz i uplataja mu z nich kolderke ktora go nastepnie przykrywaja kwilac mu przy tym niebiansko do snu.
    Sprawdz, moze ci juz utkaly i czas spac. wink

canadian_redneck napisał:

> Chcialem sie tylko przedstawic. To ja North2saskatchewan. Postanowilem zmienic
    > ksywke, bo mi sie ostatnio coraz bardziej opala na czewono szyja smile

--
    www.spieprzajdziadu.com/muzeum/images/thumb/c/ce/Teraz_wolska2.jpg/180px-Teraz_wolska2.jpg

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.