Dodaj do ulubionych

Wybierz PIS

IP: *.internetia.net.pl 02.10.11, 09:42
wybierzpis.org.pl/
Edytor zaawansowany
 • cdn-777 02.10.11, 10:43
  Jolanta Krysowata-Zielnica jest odpowiednią kandydatką to Sejmu z naszego powiatu. Osobą kompetentna w wielu sprawach chociaż czasem niedoskonałą (myślę ,że błędy ortograficzne spowodowane są trudem kampanii wyborczej). Szanuje wyborców, rozmawia z nimi zarówno w sposób bezpośredni na spotkaniach jak i na blogu (jakoś żaden w pretendentów nie wysilił się na kontakt z potencjalnym elektoratem za pomocą tego prostego i oczywistego narzędzia). Nie marnujmy naszych głosów. Chcemy mieć posła z powiatu oławskiego to poprzyjmy panią redaktor.
 • poodzian 02.10.11, 11:36
  Nie mam nic do pani Krysowatej. Za to przestrzegam, przed oddanie głosu na PiS! Pani Krysowata i tak nie będzie posłem, a głosy na PiS mogą pomóc innym tej listy. Choćby Dawidowi J. który zabił człowieka, 30 minut po tym jak on zaczepił jego syna z żoną. Znali się, to błl jego sąsiad. Nie siedział, bo schował się za immunitetem. Na miejscu piątym jest facet o nazwisku Świat (mąż posłanki, która zginęła w katastrofie). Takich jak on, agentów CBA, prokuratorów i byłych komunistów jest pełno na listach PiS. Oni teraz mamią, ale jak ich wybierzecie zajmą się tylko tym z czego są znani. Już raz nas okłamali.
  --
  "ŚMIEJMY SIĘ Z GŁUPICH, CHOĆ I PRZEWIELEBNYCH" - Ignacy Krasicki
 • Gość: fiat-stilo IP: *.centertel.pl 02.10.11, 12:19
  Skad wiesz, ze Pani Krysowata nie ma szans? Z tego co sie orientuje, to wlasnie szanse ma i to duze. Natomiast co do PiS, to jest to jedyna alternatywa dla absurdalnych decyzji obecnego rzadu, jak chociazby podpisywanie umowy na najdrozszy gaz w Europie. Jakos nie widzialem sprzeciwu wobec tego faktu innych formacji, np. Ruchu Palikota. W sytuacji kiedy brakuje pieniedzy na waly(pozostajace w gestii wojewody czyli prawej reki premiera w terenie) i ludzie w Jelczu sa na skraju wytrzymalosci psychicznej, skandalem jest marnotrawienie pieniedzy na takie antypolskie umowy. PiS bronil zawsze polskiej racji stanu. Polacy chca silnej gospodarki, a nie upadajacych stoczni, wspierania przedsiebiorczosci, a nie tlamszenia jej wzrostem podatkow, akcyz i biurokracji. Wreszcie, Polacy chca konkretnego wsparcia dla gospodarki, jak np. premie ekologiczne do zakupu nowych aut, zrealizowane prawie w calej Europie lacznie z Rumunia, tylko nie w Polsce, a nie chca ogladac cynika komoruskiego, wywolujacego celowo spor o krzyz, zapraszajacego jaruzelskiego i podpisujacego ustawe o informacji analogiczna do czasow stalinowskich, a wszystko po to aby przykryc swoja i rzadu nieudolnosc. PS. Pamietam rzady PiS i uwazam, ze mam odpowiednia wiedze i doswiadczenie, aby merytorycznie i konstruktywnie wypowiadac sie w tych tematach. Nawet Mikoj powiedzial ostatnio, ze wielu ludzi nie ma takiej wiedzy o samorzadzie jak ja. Rzeczywistosc jest jaka jest i nawet Karol jej nie przekrzyczy.
 • Gość: fiat-stilo IP: *.centertel.pl 02.10.11, 12:35
  Dodajmy do tego podpisanie podwyzki VAT, uderzajacej we wszystkich, w tym najubozszych oraz wiele, wiele innych szkodliwych decyzji. Dosc tego! Czas na zmiany, czas na gwarantujacy je PiS.
 • cdn-777 02.10.11, 13:01
  PiS ma dużą szansę na wygranie tych wyborów i jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem dla Polski niż koalicja PO z komuchami z SLD i neoSamoobroną w chamsko-miejskiej wersji czyli Ruchem Palikota. Zgadzam się ze stwierdzeniem, że w PiSie kandyduje trochę osób nieodpowiednich (niestety na wysokich miejscach). Cóż to za problem nie oddać głosu na Jackiewicza czy Świata, a poprzeć Jolantę Krysowatą-Zielnicę.Startuje z 8 miejsca, czyli nie tak strasznie daleko i jest w stanie przeskoczyć wrocławskie miernoty, które załatwiły sobie lepsze miejsca. Zjawisko preferowania na listach partyjnych przydupasów dotyczy wszystkich partii. Jeżeli chcemy mieć lepszy Sejm nie głosujmy na nich.
 • Gość: małą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.11, 13:09
  ja i cała moja rodzina będziemy głosować na p. Krysowatą. nie uważam, żebym w ten sposób popierała pana Jackiewicza, czy Świata, bo oddaje swój głos na nią. a zasady są jasne, do sejmu wchodzi ten kto ma więcej głosów, nawet gdyby był na ostatnim miejscu. p. Krysowata jest na 8, jako pierwsza osoba spoza Wrocławia.
 • adonic 02.10.11, 15:43
  Tu się nie zgodzę. Im więcej głosów dostanie partia, tym więcej posłów wejdzie do Sejmu (art. 232 par. 1 pkt. 1 Kodeksu Wyborczego). Ktoś w dobrej wierze zagłosuje na Krysowatą, a wejdzie przy okazji zabójca Jackiewicz.
  Z naszego okręgu wybranych zostanie 14 posłów i jeden senator.
  Trzeba wszystko zrobić, aby wśród tych ludzi nie było przedstawicieli partii Kaczyńskiego. Trzeba zmobilizować wszystkie siły, szczególnie ludzi młodych, kobiety - wszystkich, którzy nie planowali głosować. Kaczyński to kłamca i kameleon, nie raz to udowodnił. Teraz udaje, jaki to on dobry dla wszystkich, jaki miły i pomocny. Jak tylko złapie władze, to powtórzy to co było w IV RP ale sposób dużo gorszy.
  Mamy tydzień!
 • cdn-777 02.10.11, 15:53
  adonic napisał:
  A na kogóż chcesz oddać głos? Na PO, Palikota,SLD czy PSL. Masz prawo głosować na kogo chcesz. Jednak nie wciskaj nikomu ciemnoty. Jeżeli Jackiewicz otrzyma odpowiednią liczbę głosów, to i tak do Sejmu wejdzie. Natomiast głosowanie na Krysowatą-Zielnicę spowoduje, że będziemy mieć posła z naszego powiatu, bo nikt inny nie ma szans.

  > Tu się nie zgodzę. Im więcej głosów dostanie partia, tym więcej posłów wejdzie
  > do Sejmu (art. 232 par. 1 pkt. 1 Kodeksu Wyborczego). Ktoś w dobrej wierze zagł
  > osuje na Krysowatą, a wejdzie przy okazji zabójca Jackiewicz.
  > Z naszego okręgu wybranych zostanie 14 posłów i jeden senator.
  > Trzeba wszystko zrobić, aby wśród tych ludzi nie było przedstawicieli partii Ka
  > czyńskiego. Trzeba zmobilizować wszystkie siły, szczególnie ludzi młodych, kobi
  > ety - wszystkich, którzy nie planowali głosować. Kaczyński to kłamca i kameleon
  > , nie raz to udowodnił. Teraz udaje, jaki to on dobry dla wszystkich, jaki miły
  > i pomocny. Jak tylko złapie władze, to powtórzy to co było w IV RP ale sposób
  > dużo gorszy.
  > Mamy tydzień!
 • platfus101 02.10.11, 19:27
  Ja też oddam głos na Jolantę Krysowatą-Zielnicę.
 • Gość: Mag IP: *.215.200.89.otvk.pl 02.10.11, 19:32
  Ja tam na Palikota , jedyny rozsądny człowiek wśród kupy wariatów.
 • Gość: Mietek IP: *.internetia.net.pl 02.10.11, 19:54
  Bredzisz adonic. Naćpałeś się czy co? Czy też jesteś jednym z tych przestraszonych pasożytów? Przecież to w PO jest najwięcej kłamców, karierowiczów i oszustów a w SLD to prawie wszyscy.
 • Gość: małą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.11, 20:00
  jackiewicz wejdzie i tak bo jest na 1 miejscu...
 • poodzian 02.10.11, 20:44
  Mam nadzieję, ze nie wejdzie. A to zależy od nas, ludzie, którzy popierają PiS nie znają jego życiorysu, myślą, że to dobry kandydat.
  Zgadzam się, że najgorszy wybór to głos na PiS.
  --
  "ŚMIEJMY SIĘ Z GŁUPICH, CHOĆ I PRZEWIELEBNYCH" - Ignacy Krasicki
 • Gość: Logik IP: *.internetia.net.pl 02.10.11, 21:07
  Jest oczywiście dokładnie odwrotnie niż pisze poodzian, który pewnie jest jednym z przestraszonych czerwonych pasożytów..Ja na przykład, znam zyciorys Jackiewicza i uważam że to super facet i polityk i naprawdę warto go wybrać. A na pajaców, komuchów itp miernoty niech sobie głosują tacy jak poodzian.
 • Gość: Dobry człowiek IP: *.wroclaw.hypnet.pl 02.10.11, 21:04
  "Dziękuję Ci Panie J. Kaczyński!
  Z całego serca dziękuję Ci, że nauczyłeś mnie nienawiści do wszystkich! Teraz stosuję to już nieustannie! Dziękuję za liczne lekcje – jak kłamać z pięknym cynicznym uśmiechem. To może być bezcenne dla mnie w biznesie.
  Dziękuję za:
   Pana Macierewicza z jego fantastycznymi pomysłami o spadających samolotach! Naśladownictwo pozwoli mi w trudnych sytuacjach zasłonić się niepełnosprawnością umysłową co nie przeszkodzi redaktorom prosić mnie o wywiady,
   Panią Fotygę i mistrzowskie niezrozumienie niczego oraz zabawianie eurodeputowanych śmiesznym tańcowaniem wbrew rozsądkowi. Też słabo tańczę ale teraz tym będę brylował,
   Pana Dorna – eeeee, z talentem do niechcianych powrotów i eleganckich skarpetek. Mam już pokupowane takie do kolan,
   Pana Kurskiego, który w każdym wystąpieniu przypomina postać wspaniałego niegdyś Dzierżyńskiego. Jestem tamtemu wdzięczny za wytłuczenie tysięcy bolszewików. Żaden Polak nie może z nim się równać!
   Pana Ziobrę z nadzieją, że powróci i dokończy wykańczanie nieżyczliwych planom JK grup społeczeństwa. Zrobię to wokół siebie.
   Pana Czarneckiego od którego uczę się bełkotać niezrozumiale co pozwala mi być stale obiektem zainteresowania,
   Pana Mularczyka za mistrzostwo wybrnięcia z sytuacji „posądzenia” o oszustwo Trybunału Konstytucyjnego i umiejętne wyciąganie JK z każdej głupiej sytuacji. Szukam takiego mistrza.
   Panią Nelly za cudowną, nieustanną karierę mimo porażających głupotą teorii. Teraz i ja nie boję się wypowiadania publicznie kosmicznych bzdur. Redaktorzy to kochają!
   Dziękuję za Hofmana, Porębę, Kempę, Kruk, Kuchcińskiego i innych za umiejętność bezkrytycznego kalkowania każdego słowa JK. Teraz wiem, że będąc nikim pójdę do góry tak działając jak oni."

  Nie jestem w stanie wymienić wszystkiego za co dziękuję Ci Jarosławie ale będę o tym pamiętał w dniu głosowania. No bo obawiam się, że opuszczenie przez ulubiony PiS miejsca głównego opozycjonisty kraju zmieni wasze osobowości i nie będę miał na kim się wzorować. Proszę mi to wybaczyć.
 • Gość: braunmilleryt IP: *.centertel.pl 02.10.11, 21:13
  Dobry czlowiek=djmixer1 ktory chcial sterylizacji ksiezy.
 • platfus101 03.10.11, 00:28
  Po przeczytaniu opinii popierających PiS jak i zupełnie przeciwnych utwierdzam się w przekonaniu, że głos oddany na p.red. Krysowatą będzie najlepszym wyborem.
 • Gość: mieszkaniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.11, 07:04
  chyba jak każdy z nas chciałbym mieć posła ze swojego miasta. wg mnie szanse na zostanie posłem maja jedynie p. Krysowata - Zielnica lub obecny poseł p. Kaczor.
  ja na pewno zagłosuję na panią krysowatą, ponieważ panu kaczorowi daliśmy już szansę 4 lata temu. niestety moim zdaniem jej nie wykorzystał, więc stawiam na kogoś innego.
 • Gość: gość IP: *.ronus.pl 03.10.11, 07:42
  Ja zagłosuję na pana Kaczora ,PIS partią zawiedzionych odwetowców.
 • cdn-777 04.10.11, 01:09
  Uważam, że nie masz racji. Natomiast tracimy szansę na posła z powiatu oławskiego.
  Gość portalu: gość napisał(a):

  > Ja zagłosuję na pana Kaczora ,PIS partią zawiedzionych odwetowców.
 • Gość: fiat-stilo IP: *.centertel.pl 04.10.11, 06:21
  Jedynie oddanie głosu na Prawo i Sprawiedliwość gwarantuje zmianę na lepsze, odejście od obecnych podwyższających podatki i zadłużających kraj rządów PO.
 • cdn-777 06.10.11, 00:13
  Jolanta Krysowata-Zielnica to najlepszy dandydat do Sejmu z powiatu oławskiego. Lista nr 1 poz.8. Pprawo i Sprawiedliwość.
  Gość portalu: fiat-stilo napisał(a):

  > Jedynie oddanie głosu na Prawo i Sprawiedliwość gwarantuje zmianę na lepsze, od
  > ejście od obecnych podwyższających podatki i zadłużających kraj rządów PO.
 • Gość: Żuczek IP: *.ronus.pl 06.10.11, 07:45
  Gościu płacą ci za reklamę tej redaktorki? Ona kandyduje z PiSu, ta partia się skompromitowała. Nie ośmieszaj się.
 • cdn-777 06.10.11, 09:08
  Tak płacą mi od kilku lat. Od kiedy za ich rządów obniżono składkę rentową oraz podatek od wynagrodzeń. Tobie też płacą. Co prawda PO podniosła VAT i odebrała trochę twojej kasy, ale dla ciebie to nie ma znaczenia.
 • Gość: Jacek IP: *.internetia.net.pl 06.10.11, 09:46
  Niektóre żuczki mają dziwne, delikatnie mówiąc, poglądy...Np nie cierpią normalnego zdrowego jedzenia tylko uwielbiają jeść gó.no..
 • Gość: Oskar IP: *.ronus.pl 06.10.11, 23:58
  Tylko nie na tych bezczelnych intrygantów z PiS ! Jarek repetował w szkole , a maturę uzyskał w sposob watpliwy. Krysowata pisze z bykami. Polecam ciekawa lekturę:
  www.se.pl/wydarzenia/kraj/jaroslaw-kaczynski-mam-nielegalna-mature_208394.html
 • cdn-777 07.10.11, 00:33
  Skoro Krysowata pisze z bykami, to wielka kariera przed nią. Może zostanie prezydentem RP.
  Gość portalu: Oskar napisał(a):

  > Tylko nie na tych bezczelnych intrygantów z PiS ! Jarek repetował w szkole , a
  > maturę uzyskał w sposob watpliwy. Krysowata pisze z bykami. Polecam ciekawa le
  > kturę:
  > www.se.pl/wydarzenia/kraj/jaroslaw-kaczynski-mam-nielegalna-mature_208394.html
 • Gość: fiat-stilo IP: *.adsl.inetia.pl 07.10.11, 08:06
  Pani Jolanta Krysowata-Zielnica to bardzo dobra kandydatka. Obiektywnie patrząc, to najbardziej kompetentny kandydat na posła z powiatu oławskiego od wielu, wielu lat.
 • cdn-777 07.10.11, 17:11
  Nie marnujmy więc głosów na p.Kaczora, p.Engel, komuchów, świrów od Palikota, farbowanych chłopów, ani na innych pisiorów i poprzyjmy naszą kandydatkę Jolantę Krysowatą-Zielnicę.
  Gość portalu: fiat-stilo napisał(a):

  > Pani Jolanta Krysowata-Zielnica to bardzo dobra kandydatka. Obiektywnie patrząc
  > , to najbardziej kompetentny kandydat na posła z powiatu oławskiego od wielu, w
  > ielu lat.
 • platfus101 07.10.11, 20:16
  Popieram. Pani redaktor jest najlepszym kandydatem z naszego powiatu.
 • Gość: Karol IP: *.xdsl.centertel.pl 07.10.11, 21:16
  Za rządów Platformy Obywatelskiej buduje się Autostradową Obwodnicę Wrocławia w zachodniej części Wrocławia (wartość inwestycji to 4 miliardy zł) oraz Wschodnią Obwodnicę Wrocławia (wartość to 325 miliony zł), która będzie miała 6, 5 km, w tym trzy mosty i dwie estakady, dzięki czemu znacznie skróci się czas przejazdu przez Wrocław, zmniejszą się korki w mieście.
  A ile kilometrów obwodnic wybudowano za czasów PIS? Nic

  Wybudowano w czasie kadencji Platformy Obywatelskiej pawilon pediatryczny, który wchodzi w skład Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Gromkowskiego we Wrocławiu.
  Całość powierzchni nowego pawilonu to 10 tysięcy metrów kwadratowych, będą tam takie oddziały, jak zakaźny, neurologiczny i intensywna opieka dziecięca z pokojami dla rodziców.
  A ile PIS wybudował szpitali w Polsce? Nic.

  Platforma dotychczas wybudowała 147 boisk tylko na Dolnym Śląśku tzw. Orliki, które kosztowały 150 milionów zł.
  Ile boisk sportowych wybudował PIS na Dolnym Sląsku? Nic.

  13,3 miliona złotych pochłonęło zagospodarowanie poddasza budynku Muzeum Narodowego we Wrocławiu, gdzie mają zostać zaprezentowane m. In. zbiory Magdaleny Abakanowicz.

  15,3 miliona złotych pochłonęła rozbudowa Ośrodka Szkolno Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Niedowidzących we Wrocławiu, Zbudowano w tym ośrodku basen, boisko wielofunkcyjne, salę gimnastyczną bieżnię i siłownię.

  Za rządów Platformy Obywatelskiej za 20 milionów zł rozbudowano Ośrodek Szkolno Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących we Wrocławiu, które spełniają funkcje warsztatowe, komunikacyjne, sportowe, żywieniowe i szkoleniowe.

  W Rzeszowie przebudowano lotnisko Rzeszów – Jasionka, które kosztowało 300 milionów zł.
  Powstaje nowy terminal, nowa płyta postojowa dla samolotów, specjalne stanowiska do odladzania,

  Kaczyński i jego mierna ekipa potrafi jedynie krytykować, ale przypomnijmy sobie, ile zrobiono za ich czasów.  Będzie to powiew nowoczesności dla tamtego regionu, o którym Kaczyński ciągle powtarza, że jest zaniedbywane i zapomniane, tzw. Polska B, ale co PIS uczynił, by zmienić tę sytuację? Nic.
  Lotnisko usprawni także działanie stref ekonomicznych, które znajdują się pobliżu.

  W Łodzi budowana jest Fabryka Inżynierów XXI wieku, nowoczesnego obiektu dydaktyczno laboratoryjnego Wydziału Mechanicznego Politechniki Łódzkiej za 54 miliony złote.
  Łączna powierzchnia wynosi 8500 m2

  Za Platformy Obywatelskiej w Gdańsku powstał Stadion ErgoArena, który podziwiali i nie mogli się nachwalić piłkarze Niemiec i dziwili się, że to w Polsce. Kosztował 645 milionów zł.

  W Katowicach powstaje węzeł autostradowy Murckowska, który łaćzy drogę krajową nr 86 i autostradę A4 Kraków – Wrocław. Codziennie przez węzeł przetacza się 100 tys. Samochodów.

  Zbudowano Bibliotekę Techniczną Politechniki Poznańskiej w stolicy Wielkopolski. Budynek został zaprojektowany, jako budynek inteligentny, gdyż Biblioteka przy jednoczesnej dostępności dla studentów chce chronić swoje zbiory. Wartość inwestycji 75,5 mln zł.

  W Białymstoku przebudowuje się jedną z głównych arterii tzw. Trasę Generalską, która jest fragmentem dróg nr 8 i nr 65.

  W województwie lubuskim powstaje droga S3, która znacznie wpłynie na poprawę bezpieczeństwa ruchu i usprawni przejazd północ – południe Polski.

  Za rządów Platformy Obywatelskiej wybudowano kolejne stacje metra, Stare Bielany, Wawrzyszew, Młociny, Słodowiec, a obecnie powstaje stacja Młociny.

  Ile stacji metra zbudowano za rządów PIS? Nic.

  Dwie sale koncertowe oraz najbardziej nowoczesny sprzęt akustyczny mieści się w nowej siedzibie Filharmonii Warmińsko – Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie.

  Narodowe Centrum Polskiej Piosenki mieści się w Opolu i tam również Platforma postarała się o przekazanie pieniędzy na przebudowę Amfiteatru Tysiąclecia, unowocześniono scenę, częściowo zadaszono widownię, a także wyposażono w najnowocześniejszy sprzęt nagłaśniający oraz urządzenia multimedialne. Wartość inwestycji to 31 milionów zł.

  Na początku września otwarto, po przebudowie, budynek Państwową Szkołę Muzyczną w Kielcach.
  W obiekcie znajdują się sala audytoryjna, pracownie językowe, pomieszczenia do cichego słuchania muzyki i tworzenia muzyki z wykorzystaniem nowoczesnych technik komputerowych. • platfus101 07.10.11, 22:16
  I to wszystko Kaczor załatwił. Ładny wrzesień był w tym roku. Dziękujemy panu posłowi Romanowi Kaczorowi za ładną pogodę.
 • Gość: Piotr IP: *.adsl.inetia.pl 07.10.11, 23:51
  PiS rządził dwa, a nie cztery lata. Poza tym, takze i za jego rządów powstało wiele inwestycji. Cóż z tego i co z tego ,,załatwiania" Kaczora, skoro Polska stoi na skraju bankructwa, a kazdy Polak dzięki rządowi PO jest już zadłużony na 7 tysiecy złotych?!
 • Gość: Oskar IP: *.ronus.pl 07.10.11, 22:24
  NIGDY nie głosuj na PiS i na Krysowatą bez żadnych szans! Tylko sprawdzony i niezawodny dla wszystkich samorzadów ROMAN KACZOR!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka