Dodaj do ulubionych

Psychoterapia w Warszawie - prośba o opinie

06.04.09, 11:14
Gdzie w Warszawie i jakiego psychoterapeutę wybrać (chodzi mi o
nazwiska).
Mam nerwicę lękową, kłopoty rodzinne. Dostałam jak na razie leki od
psychiatry. Sugerowała psychoterapię (sama też jestem takiego
zdania, ostatnio nie wytrzymuję...sama ze sobą) :((
Proszę o Wasze opinie, jestem "nowa".
A.
Edytor zaawansowany
  • 09.01.10, 18:52
    witajcie:) ja walczę z nerwicą lękową od 8 już lat. po wielu różnych terapiach,
    lekach, lekarzach, badaniach - stwierdzam, że z terapii najlepsze efekty daje
    poznawczo-behawioralna (tu polecam poradnię na Piłkarskiej w Warszawie), żadne
    leki (one tylko tłumią objawy), ale przede wszystkim polecam książkę dr Davida
    Servana-Schreibera "Zdrowiej" o naturalnych metodach walki z lękami, depresją i
    nerwicą. Oprócz tego sport - wszystko jedno jaki, ale cały stres i lęki wyciska
    :)))) Gdyby ktoś chciał coś więcej się dowiedzieć - napiszcie, a podam maila do
    siebie lub GG. pozdrawiam wszystkich :))
  • 09.01.10, 23:15
    Natalio, jeśli możesz podać swój GG to będę wdzięczna. Mam fobię społeczną i
    chciałabym wymienić się doświadczeniami. Pozdrawiam
  • 17.10.11, 22:06
    witam ,
    poproszę o maila, czy mozesz podać ades poradni na Piłkarskiej ? Pozdrawiam

Ania
  • 02.03.12, 00:53
    lub myśleć o tym że zaczniesz kiedyś
    Psychologgia.pl
  • 21.01.13, 09:38
    Ostrzegam przed kontaktem z Polskim Instytutem NLP a szczególnie z P.Benedyktem Peczko. Facet to uwodziciel i ..seksoholik. Mnie próbował obmacywać nawet w trakcie ćwiczenia na szkoleniu w Instytucie.Nota bene poziom zajęć-żenada.Te same teksty, opowiadania m.inn o żonglerce piłkami,wyprawie do lasu itp.słyszałam już kilkanaście lat temu.
    Dziewczyny uważajcie!!!
  • 16.11.16, 10:14
    A ja namawiam do uważania, na takie posty. Znam Benedykta Peczko od jak najlepszej jako terapeuty strony . Pomógł zarówno komuś mi bliskiemu , ale tez mądrze i niezwykle ludzko towarzyszył komuś w przejściu śmiertelnej choroby. Etyka zawodowa i prawość - to mi się łączy z tym terapeutą.
  • 03.07.13, 19:29
    Witam.Jestem tu nowa ale mam ogromny problem z mamą,która ma nerwicę lękową.Leki już nie pomagają jej stan psychiczny jest fatalny.Dlatego psychoterapia jest ostatnią deską ratunku.Proszę o namiar na dobrego lekarza i dokładny adres tej przychodni.Jeszcze raz gorąco proszę o odpowiedż na mojego maila.Pozdrawiam i dziękuję
  • 15.03.17, 08:45
    Moim zdaniem leki też są potrzebne. Dobrze dobrane nie tłumią objawów tylko je wyciszają co pomaga skupić się na terapii i pracy nad sobą zamiast na objawach somatycznych. Leki też wbrew powszechnie panującej opinii nie uzależniają. Przynajmniej te nowej generacji, a takich na rynku jest dzisiaj bardzo dużo. Muszą tylko zostać dobrze dobrane. Też byłam u wielu specjalistów, aż trafiłam na idealnego :). Jak już pisałam nie podaję żadnych nazwisk bo brzmi to kompletnie niewiarygodnie.
    Ponieważ jestem na etapie przeszukiwania internetu, natknęłam się na filmik Pani profesor, która mówi o leczeniu farmakologicznym. Gdyby ktoś chciał zerknąć to wrzucam :)
    www.youtube.com/watch?v=leJpRRhI-JM
  • 20.06.11, 18:29
    psychoterapiawarszawa-indywidualna.pl
  • 01.04.12, 22:13
    Leczę się z depresji i ciężkiego zawodowego obciążenia psychicznego, z żoną byliśmy też tam na terapii małżeńskiej więc zapewniam na swoim przypadku że sprawdzone z bardzo dobrymi rezultatami, śmiało polecam dla szukających w warszawie
    www.mediklinika.pl
  • 25.08.13, 23:42
    Najlepiej w IPIN. Jest tam zarówno psychoterapia indywidualna przygotowująca do grupowej - p. Żytka, psychoterapia grupowa raz w tygodniu przez 6 mies. - p. Maciocha i tzw. Klinika Nerwic, gdzie na 3 miesiące po 8h dziennie przechodzisz tzw. intensywną terapię zintegrowaną.
    Z psychiatrów polecam p. Annę Jabłońską.
  • 26.09.13, 17:45
    Czy terapeuta psychoanalityk jest tam również?

--
    Czasami lepiej mniej niż więcej. Słów też.. / m-wy
  • 15.10.13, 21:57
    W www.akademiasaska.pl są specjalistki, które pomagają w tych obszarach - nerwice, fobia, depresja.. to podlega leczeniu, można sobie radzić
  • 30.11.13, 10:44
    Magdalena Lewicka, terapia poznawczo-behawioralna, Natolin - 604 219 120
    Pracuje na oddziale dziennym leczenia nerwic w Tworkach - prywatnie gabinet na Natolinie - Polecam się.
  • 10.02.14, 21:38
    Dostałam namiary na to miejsce i po sprawdzeniu osobiście dalej polecam centrum-probalans.pl/rozwoj-osobisty-4 Warto.
  • 07.01.15, 11:42
    Jeśli ktoś szuka pomocy, to już od paru osób słyszałam bardzo pozytywne opinie o Kamili Leszcz. Przyjmuje w Warszawie w kilku lokalizacjach, namiary i adresy są na stronie internetowej - www.psycholab.com.pl
  • 16.03.17, 08:49
    W Instytucie Psychiatrii i Neurologii przyjmuje też bardzo doświadczona lekarka-psychiatra dr Schaeffer. Jeżeli się nie mylę to jest ordynatorem na jednym z oddziałów. Słyszałam, że przyjmuje też prywatnie gdzieś na Ursynowie i na Pradze.
  • 15.03.17, 08:38
    Moim zdaniem psychoterapia jest nieunikniona. Nie mniej jednak dobre leki to podstawa. Inaczej cała terapia będzie się kręcić wokół objawów somatycznych i nie będzie można ruszyć dalej. Terapia pomoże zmienić pewne utarte schematy, a co za tym idzie poprawę samopoczucia. Objawy somatyczne po pewnym czasie zniknął- nawet nie będziesz wiedziała kiedy.
    Ja chodziłam na terapię i w połączeniu z lekami może zdziałać cuda. Najlepiej znaleźć miejsce gdzie pracują psychiatrzy i psychoterapeuci. Wtedy będą mogli konsultować twój "przypadek" co na pewno przyspieszy leczenie. Nie chcę podawać nazwiska, bo niektórzy traktują to jako reklamę :(
    Zerknij sobie jak chcesz na filmik, który znalazłam . Nakreśla czym jest terapia poznawczo-behawioralna-bardzo fajny :)
    Powodzenia www.youtube.com/watch?v=hb4FS47De-o&t=26s
  • 29.05.17, 12:56
    Tutaj można sobie przejrzeć wiele obszarów do psychoterapii centrum-probalans.pl/pomoc-psychologa-i-psychoterapia-warszawa/. Centrum probalans to dwie placówki dostępne w Warszawie na Woli i Mokotów.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.