Dodaj do ulubionych

implanty zebowe

26.10.11, 14:16
witam! interesuja mnie opinie osob, ktore uzupelnialy uzebienie implantami na terenie Ostrowa Wlkp. Np. ceny a jakosc, wrażenia, dlugosc procesu.. W internecie istnieje tylko www.medykdent.pl/ czy ktos korzystal z uslug Wojciecha Sukiennickiego? A moze jakies porownanie co do cen i jakosci innych na ostrowskim rynku?
Edytor zaawansowany
  • zielonka85 09.06.15, 19:42
    Mimo że jestem z Ostrowa, to na zabieg wszczepienia implantów pojechałam do Wrocławia, bo pociągiem to krótka podróż. Dr Wojciech Kołosowski z Unident Union dobrze się spisał i mam teraz śliczne ząbki :)
  • speedy46 18.06.15, 16:56
    a świstak zwija sreberka?
  • ezop0066 17.05.18, 10:34
    Wstawiałam dwa implanty w Medyk Dent ;) Tutaj ich strona internetowa www.medykdent.pl/ i jestem zadowolona ;) Nie mam żadnych problemów z nimi, nie ruszają się, są tak jak moje naturalne ;)
  • medykdent 15.02.19, 12:20
    Ezop0066 dziękujemy za pozytywną opinię. Do wykonywanych usług podchodzimy fachowo i profesjonalnie dzięki czemu mamy dużo takich zadowolonych klientów. W naszych gabinetach promujemy hasło: Implanty w dobrej cenie i jakości dla naszych pacjentów! Doceniło to wiele osób, przyjeżdżając nie tylko z różnych zakątków Polski, ale i z zagranicy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie www.medykdent.pl
  • aleksandranowak75 10.07.18, 09:54
    Jedź na konsultację do dr Cynkiera do Łodzi. Ja dojeżdżałam do niego z Ostrowa i nie żałuje. Ten dentysta naprawdę zna się na rzeczy. Odpowiedział cierpliwie na każde moje pytanie a było ich mnóstwo. Wszystko dokładnie mi wytłumaczył przez co bardzo mnie uspokoił i już się tak nie stresowałam. Sam zabieg nie trwał długo. Oczywiście po dostałam informację jak postępować i czego się wystrzegać. Byłam w stałym kontakcie z panem doktorem. Kolor implantu dobrał mi idealnie. Cenowo wyszło bardzo fajnie. Powiem szczerze, że spodziewałam się, że zapłacę o wiele więcej.
  • medykdent 15.02.19, 12:19
    Ezop0066 dziękujemy za pozytywną
    opinię. Do wykonywanych usług podchodzimy fachowo i profesjonalnie dzięki czemu mamy dużo takich zadowolonych klientów. W naszych gabinetach promujemy hasło: Implanty w dobrej cenie i jakości dla naszych pacjentów! Doceniło to wiele osób, przyjeżdżając nie tylko z różnych zakątków Polski, ale i z zagranicy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie www.medykdent.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka