Dodaj do ulubionych

Wesele Ostrów wlkp.

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.05, 22:23
Witam, czy ktoś z was zna jakies sale, zespoły muzyczne oraz kucharzy godnych
polecenia na wesele. z gory dzieki za wszelkie wypowiedzi.

MP
Edytor zaawansowany
  • Gość: mq IP: *.promax.media.pl 04.01.05, 22:32
    Polecam Borowianke . Tam jest poprostu super . Jeśli chodzi o zespół polecam
    Nocne marki P
  • Gość: fafik IP: 193.151.96.* 07.01.05, 17:46
    ty musisz być naprawdę zakochany, że wesele chcesz wyprawiać:-)))
  • Gość: joks IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.05, 17:59
    I rodzice też robiąc bokami beda spłacać latami długi za ta imprezę. Ale jak
    sie wychowa - tak się ma.
  • Gość: iza IP: *.kalisz.sdi.tpnet.pl 10.02.05, 10:29
    Ja też polecam Borowiankę. Miałam tam swoje wesele . jest rewelacyjnie. Piekny
    wystrój. Mozna wyjść na powietrze. Jest super.
  • Gość: Tomek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.05, 14:58
    Polecam salę GSS Społem w Topoli. Tanio i smacznie. Płaciłem 2600zł z jedzeniem.
    Zespół Orkiestra Ochotniczej Straży Pożarnej za 400zł to też nieźle. Tylko
    toalet nie ma, ale są 2 toy-toy na dworze, można przeżyć. Panie z GS bardzo
    ładnie urządzają salę bolonikami, wstążkami i sztucznymi kwiatami. Polecam
  • krzychna123 18.07.14, 20:59
    www.djkrzychna.pl/ Wodzirej ma twoim weselu
  • Gość: grych1977 IP: 212.160.143.* 14.02.05, 15:37
    Wesele moje miałem w Tłokini Kościelnej w pałacyku (jest to za Kaliszem w
    stronę Opatówka) Może i daleko, ale w porównaniu z tym co znalazłem na miejscu
    to jest tak jakbys kupił powiedzmy mercedesa i poloneza. Miła i szybka obsługa,
    ceny niżesze od ostrowskich (zalezy to m.in. od menu, jakie wybierzesz)
    wszystko na miescu, apartament gratis dla młodej pary, dla gości pokoje do
    wyboru z łazienkami lub bez po przystępnej cenie; okolica pałacynku ładna,
    jeżeli masz w rodzienie kogoś kto intereuje się fotografią to mozna tam świetne
    zdjęcia zrobić; jeżeli chodzi o zespół - grał u mnie zespół Averis - muzyka
    świetna - zagrali to chciałem i naprawdę bardzo fajnie (jeżeli jakies namiary
    to pisz: grych1977@gazeta.pl) poza tym, mogę też polecić gościa który kameruje;
  • nelka-12343 13.05.14, 13:46
    Czesc mam pytanie :) jak z jedzeniem W tłokini ponieważ chce zrobić tam wesele a opinie są różne
  • krzychna123 18.07.14, 21:01
    witam serdecznie zapraszam na moją stronkę www.djkrzychna.pl/ tel. 661849616 Pozdrawiam Dj Krzychna ;-)
  • zespol-na-wesele-senso 14.04.15, 14:11
    Jeśli szukaja Państwo złotego środka między dj a nie tanią 6 osobowa kapelą zapraszam na naszą stronę senso.net.pl.
  • senior12391 07.06.15, 14:59
    Czy ktoś miał wesele w Ośrodku Pascha w Przedborowie koło Mikstatu? Polecacie? ;)
    www.facebook.com/paschacaritas
  • margartm 28.09.18, 12:02
    Spokojnie mogę ci polecić ten lokal palacwitaszyce.com.pl. Byłam tam na weselu i było fantastycznie. Wszystko dopracowane i przygotowane. Sala duża i gustownie udekorowana. Jedzenie serwują przepyszne. No i obsługa się sprawdziła. Przez cała imprezę pilnowała porządku i uzupełniała stoły. Okolica tez bardzo klimatyczna także można się tam wspaniale bawić
  • alliicce 29.05.19, 18:45
    Bardzo podobało mi się wesele w tym miejscu www.zamekgutow.pl/. Przygotowali pierwszorzędna imprezę. Już na samym początku wygląd samego zamku i otaczającego go parku zapierał dech w piersiach. Sala bankietowa przepięknie udekorowana. Jedzenie w odpowiednich ilościach, smaczne i ładnie podane. Obsługa na medal. Spokojnie można ich polecić

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka