• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Dobry dentysta w Ostrowie.

• 12.03.07, 11:01
    Edytor zaawansowany
    • 12.03.07, 11:03
      Kogo polecacie,do kogo chodzicie?Zarówno prywatnie jak i na NFZ ?
      • 12.03.07, 13:08
        Chodzę do dr. Piechoty na Dalbora. Plombują bezboleśnie i bardzo szybko, ceny
        maja przystępne - za plombę około 70 - 80 złotych.
        Jednak "zrobili" mi 6 i co widzę - że dziurka nadal obecna:/
        Shit:( Mam nadzieję, że skorygują mi tą niedoleczona dziurę w cenie poprzedniego
        zabiegu ...
        --
        A ja ciągle w miłość wierzę. Miłość, w nas, jak głupie zwierzę. Instynkt pcha
        mnie do Twych drzwi. Serce ciągle zlicza dni.

mój suwaczek
      • 16.07.07, 23:46
        polecam dentystke, ktora przyjmuje prywatnie na nowej krepie- przy stacji "gaz", blisko trasy na kalisz. dentystka bardzo uprzejma i uspokoi osoby, ktore boja sie leczyc zabki. bardzo mila atmosfera co sobie bardzo cenie. ceny umiarkowane- plomba - 50zl , tyle co pamietam jesli chodzi o konkretne ceny.
      • 15.02.10, 20:27
        Ja chodzę na ul Zana bardzo miła i sympatyczna jest dentystka :)
    • 12.03.07, 14:34
      Ten temat był już wcześniej na forum poruszany. Według Waszych opisów i
      recenzji zdecydowałem się na leczenie u dr.Pawła Gawrońskiego i jak narazie
      jestem zadowolony. Przyjmyje koło Shella na Kaliskiej. Za plombe bierze 50 zł.
      Widać jest dokładny i robi porządnie a co najważniejsze bez bólu.Lubi
      pożartować więc nie czuje się takiego stresu.Byłem teraz po pól roku na
      kontroli i nie mam nic do leczenia. Poleciłem go paru moim znajomym i także są
      oni zadowoleni.Jednego znajomego przyjął z bólem w niedziele bez żadnego
      problemu.Przyjmuje tylko prywatnie. Jak dobrze pamiętam przyjmuje także na NFZ
      ale nie w Ostrowie tylko w Granowcu.Ma strone internetowa www.gawdent.com.pl
      • 13.03.07, 08:27
        Ja rowniez polecam dr. Pawla Gawronskiego.
        • 03.04.07, 22:38
          hej..a czy ktoś był u doktora Pieca..?? podobno jest super fachowcem..!!co
          sadzicie na jego temat??
          • 31.12.10, 02:17
            spieprzył mi ząb jakieś 12 lat temu, ale może do tego czasu się nauczył
      • 08.07.07, 13:14
        Doszły mnie słuchy że dr.Gawroński przenosi gabinet z Kaliskiej do przychodni
        na Źwirki. Słyszeliście coś może o tym?Plotka czy prawda?Muszę iść do niego na
        kontrole.
        • 08.07.07, 15:26
          Prawda, ale gabinet zostaje przeniesiony z dniem 01.08 - informacje potwierdza
          strona internetowa.
        • 05.02.08, 23:33
          Ja polecam dr. Wiącek lecze się u niej już bardzo długo i jestem zadowolona jest
          bardzo miła i jest dobrym specjalistą.
          Przyjmuje na ul. kolejowej
      • 15.01.08, 22:45
        ja osobiście polecam Panią dr. Rokicką-Łapuć, przyjmuje na
        kościuszki Familii-Medica, bardzo uprzejma Pani, zdazy wyczuc u
        człowieka bol, zanim on powie "ał" hehe :)elegancko robi ząbki,
        plomba od 60 ale warto!!!!!!!! Polecam :)
        • 18.09.08, 15:41
          Oj, nie polecam Ci tej kobiety!!! Robiła mi ząb DWA razy i za
          każdym razem zrobiła go źle!!! Pierwszy raz, zrobiła bez
          znieczulenia, prawie nie bolał, czyli ząb nie był w najgorszym
          stanie, wzięł za niego 85 zł, ponieważ go nadrabiała. Przjechalam do
          domu, a tu ząb reaguje na gorąco i na zimno, i tak przez trzy
          miesiące, ponieważ wcześniej uparła się, że mi go nie rozwierci!
          Mało tego! Sama jej kazałam go rozwiercić, bo ten babsztyl
          twierdził, że to przebarwienie! a na drugi dzień się ząb ułamał...
          Przy poprawce, za którą zapłaciłam również.., musiała dać mi
          znieczulenie, bo ząb bolał niemiłosiernie! Zapłaciłam 35 zł, za
          zastrzyk 15 i za dwie "trutki" 20zł. Później musiała mi wyczyścić
          kanaliki, boząb był w kiepskim stanie= 100zł. Następnie kolejne
          czyszczenie 150zł, więc proszę sobie policzyć ile zaplaciłam... Do
          tego ząb zaczął mnie wieczorem boleć! Bolal mnie przez tydzień, w
          końcu poszłam do innego dentysty, już nie w Ostrowie, i dopiero ta
          dentystka wyleczyła mi ząb i już nie boli.
          • 18.09.08, 15:50
            A co do reszty dentystów to dr Nowak jest dobrą dentystką, ale
            zraziłam się tym, że czekałam na nią 1,5 godziny, a później
            zostawiła mnie na godzinę na fotelu, bo... Musiala pogadać przez
            telefon ze znajomą. Ale żab zrobiła mi dobrze, nadal z nim wszytko
            ok. Ale robi ząbki bez znieczulenia!!! A co do dr Gawrońskiego? To
            ribi twarde plombki, ale też mi raz źle żrobił ząb. Każdemu się
            zdarzają wpadki, ale żeby aż dwie jak u dr Rokickiej - Łapuć?
      • 03.03.11, 20:17
        Nie polecam Gawrońskiego, nie dość że nie ma kultury, to jeszcze nie potrafi robić zębów, trzymajcie się od niego z daleka jeśli nie chcecie pozbyć się swojego uzębienia
        • 22.12.11, 23:24
          Piszesz głupoty.Jest to jedyny stomatolog który uratował moje uzębienie!!! Cierpie na neuralgie neru trójdzielnego. Zanim dr.Gawroński to zdiagnozował i pokierował mnie do akademi medycznej wielu stomatologów w Ostrowie zatruwało mi zdrowe zęby i robiło kanałówki!!!wydałam kupe kasy na leczenie i mam martwe zęby!!! Nie mogę nic złego o nim powiedzieć oprócz tego że jestem mu niezwykle wdzięczna że spotkałam go. Wiem że mogę na niego liczyć i nigdy mnie nie oleje nawet w soboe czy w niedziele.Tym komu go poleciłam byli zadowoleni więc uważam że piszesz bzdury o nim ale widzę że też inny Ci spieprzył żeba więc chyba ciężko cie zadowolic albo jestes konkurencją która pisze głupoty z zazdrości!!!
    • 04.04.07, 08:06
      Osobiście polecam usługi Anny SyryNskiej-Glapy na Nowej Krępie jak i Pawła
      Gawrńskiego. Oboje przykładają się do swojego zawodu i dbają o klienta do tego
      stopnia,że podejmują się najtrudniejszych wyzwań,chcąc ocalić ząb.
      Jeśłi chodzi o Pana Pieca - jestem bardzo rozczarowana po tym jak z krytycznym
      stanem zęba stwierdził,że ewentualnie może się nim zająć dopiero za pare tygodni
      (do tego czasu mogłabym go stracić), wysmiałam go w twarz, gdyż nie gardzi się
      klientami, a zwłaszcza pomaga im się w stani krytycznym. Uważam, że jest
      troszeczke przereklamowany,a ceny w gabinecie nie są adekwatne do świadczenia
      usług.
      Bez urazy!(czuję,że będzie mały lincz n_talii)
      • 04.04.07, 15:10
        Dlaczego lincz?? Wyraziłaś swoje zdanie - od tego jest forum :-))))))) Możesz
        podać ceny jakie mają dentyści na Nowej Krępie??
        --
        Ile jeszcze we mnie wiary?
        • 02.03.10, 15:23
          ja osobiście polecam dr Wiącek,jest doświadczona zawodowo,ja chodzę
          do niej długo i moja mama też jest jej stałą klientką,obie jesteśmy
          zadowolone jest super,robi pląby laserowo,sprawnie jej to idzie
          dodatkowo ma pomoc,znieczula,doradza,miła atmosfera,koszty są różne
          ale na ogół bierze ok.120 zł,może cena trochę wygórowana ale jak na
          takie leczenie to jestem wstanie dać taką sumę bo jest robione
          dobrze i dokładnie,natomiast jeśli chodzi o innych stomatologów to
          stanowczo odradzam dentystkę dr Mrchewkę i dentystę dr Jackowiaka
          nie życzę nikomu tych wizyt u nich sa straszni,nie bedę się opisywać
          ale w skrócie dr Mrchewka nie wysterylizowała i nie zdezynfekowała
          sprzętu i moja mama miała straszne dni przez nią bo wyladowała w
          nocy w szpitalu na szczękowym nie myslę co by się stało jak by nie
          pojechała albo nie dostała się na czas,i powinna po takim leczeniu
          przepisac antybiotyki a nie przepisała ich i zaczęło się puchnięcie
          twarzy a z tego co wiem odnośnie higieny to czyści się sprzęt po
          każdym kliencie,a jesli chodzi o dr Jackowiak (facet)leczył mi zęby
          brał 70zł czsami trochę więcej i wszystkie zęby które mi leczył były
          do poprawki i teraz już mam dobre bo wyleczyła mi super dr Wiącek
          dlatego moi drodzy uwarzajcie do kogo chodzicie my już mamy stałą
          dentystkę i nie zmienimy jej :)
          • 02.03.10, 17:54
            miki.100 napisała:

> ja osobiście polecam dr Wiącek,jest doświadczona zawodowo,ja
            chodzę
            > do niej długo i moja mama też jest jej stałą klientką,obie
            jesteśmy
            > zadowolone jest super,robi pląby laserowo,sprawnie jej to idzie
            > dodatkowo ma pomoc,znieczula,doradza,miła atmosfera,koszty są
            różne
            > ale na ogół bierze ok.120 zł,może cena trochę wygórowana ale jak
            na
            > takie leczenie to jestem wstanie dać taką sumę bo jest robione
            > dobrze i dokładnie,natomiast jeśli chodzi o innych stomatologów to
            > stanowczo odradzam dentystkę dr Mrchewkę i dentystę dr Jackowiaka
            > nie życzę nikomu tych wizyt u nich sa straszni,
            > a z tego co wiem o higienie dezynfekuje i sterylizuje sie sprzęt
            po każdym kliencie,a ona nie zawsze to robiła a jesli chodzi o dr
            Jackowiak (facet)leczył mi zęby
            > brał 70zł czsami trochę więcej i wszystkie zęby które mi leczył
            były
            > do poprawki i teraz już mam dobre bo wyleczyła mi super dr Wiącek
            > dlatego moi drodzy uwarzajcie do kogo chodzicie my już mamy stałą
            > dentystkę i nie zmienimy jej :)
            • 14.02.13, 12:18
              Nie polecam doktora Jackowiaka, stomatologa z ulicy Okólnej!!! Podczas ostatniej wisyty u niego przezylam koszmar!!! Prosiłam o znieczulenie już na samym początku, doktor odmówił ponieważ chciał najppierw sprawdzić czy ząb "reaguje" czy jest martwy. W trakcie borowania a trwało to długo poczułam ból, i poprosiłam o znieczulenie. Dostałam je(a było bolese) po czym doktor w ogóle nie czekał aż zacznie działać. Dokończył borowanie i zatruł ząb. (bo okazało się, że byl do leczenia kanałowego). Katastrofa juz tam nie wróce!!!!
    • 04.04.07, 20:14
      A co sądzicie o dr. Marczewskiej ,przyjmuje na Kolejowej?
      • 04.04.07, 20:44
        Nie chodziłem do tej kobiety ale słyszałem o tej kobiecie raczej złe opinie.Z
        tego co pamiętam to ta stomatolog Marczewska przyjmuje na Kolejowej (deptaku)
        przy Cool-pizzy ale moge się mylić.
        • 04.04.07, 23:43
          jeśli chodzi o DR Pieca to jestem jego pacjentka od kilku lat i jestem z jego
          usług bardzo zadowolona...nie zawiódł mnie nigdy..!!
          nigdy nie spotkałam sie z odmową przyjęcia, a zwłaszcza gdy cierpiałam..
          zawsze stara sie ratować ząb..!!!jest bardzo uprzejmym człowiekiem, dba o
          swoich pacjentów i jest bardzo dokładny w tym co robi!!
          • 05.04.07, 07:08
            Nie watpie w umiejetności Pana Pieca, widocznie trafiłam na jego zły dzień-może
            dlatego się zraziłam.
            Jeśłi chodzi o Nowa Krepe, ceny sa stosunkowo przystępne. Wypełnienie to koszt
            ok 60-70 zł.
            Jeśli chodzi o ceny uwierzcie, w Ostrowie nie są wygórowane. Wczoraj miałam
            okazje być w prywatnym punkcie stomatologicznym we Wrocławiu-jego
            wnętrze,lekarze a co dopiero cennik robi wrażenie!
            • 12.07.07, 14:59
              Ja też polecam Dr G. Pieca. Fakt, że na wizyty u Niego trzeba się umawiać z
              dużym wyprzedzeniem, że mimo dość wysokich cen ma zawsze komplet pacjentów,
              jest najlepszym dowodem na Jego fachowość. Jak lekarz nie ma kolejki pacjentów
              to istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że jest poprostu marnym specjalistą i
              stąd brak nadmiaru zainteresowanych. Co do zarzutu, że odsyła klienta z zębem w
              ruinie to powiem tak: też na jego miejscu nie odwołałabym swoich stałych
              pacjentów po to, żeby zrobić poprawki po innym dentyście...

--
              'Poruszanie się szybciej od światła jest niemożliwe, a już na pewno nie
              pożądane, bo zwiewa czapkę'
              • 12.07.07, 20:50
                a jesli ząb jest w oplakanym stanie i nie jest to spowodowane wizytą u innego
                stomatologa (jego partactwem)? Brak kolejek nie oznacza, ze ktoś jest
                beznadziejny - zwłaszcza z punktu widzenia konkurencji, która jest dzisiaj
                ogromna...
                • 15.01.08, 20:27
                  właśnie zapisałam się do dr gawrońskiego.jakie ma teraz ceny?
                  • 15.01.08, 21:24
                    • 16.01.08, 22:47
                      A dlaczego?Najłatwiej jest napisać jak małe dziecko że tego nie chce
                      lub nie lubie!!! Ostatnio byłem na kontroli i widze że nic się ten
                      lekarz się nie zmienił. Nadal jest spoko. Zmieniła się tylko
                      lokalizacja i wystrój gabinetu ale na plus!!! Z tego co wiem od
                      znajomych bierze za plombe 50-60zł.Ciekaw jestem z jakiego powodu
                      nie spodobały Ci się usługi dr.Gawrońskiego?
                      • 17.01.08, 18:31
                        Nie usługi tylko to, jak traktuje pacjentów. Wg. mnie mało profesjonalnie
                        zachowuje się, kiedy przy mnie, jako pacjentce, obgaduje innych pacjentów,
                        wypomina jakie inni pacjenci mieli wpadki i śmieszne sytuacje. Potencjalnie mnie
                        obsmaruje przed innym klientem.
                        --
                        *Kryminologia i Kryminalistyka
                        * Ostrów Wielkopolski
                        * Pochwal się zdjęciem Ostrowa Wielkopolskiego!
                        • 18.01.08, 20:58
                          no to już sama nie wiem.wizytę mam 22.01. to wam napiszę. liczę że
                          ceny też będą tak przystępne.mam nadzieję ,że będzie miły , bo
                          bardzo nie lubię wizyt stomatologicznych.
                        • 08.02.08, 00:40
                          Dyplomata to taki człowiek ,który dwa razy pomyśli zanim nic nie
                          powie.Dr.Gawroński jest stomatologiem czasem żartuje czy opowiada
                          dowcipy/ o dentystach zresztą też/ żeby zmniejszyć stres u
                          pacjenta.Leczy mnie od lat i nigdy nie byłem świadkiem takiej
                          sytuacji.Uważam że jest bardzo dobrym fachowcem.
                          • 08.02.08, 12:05
                            Polecam Pana Gawronskiego-przyjmuje na zwirki prywatnie.Pan Duczmal takze jest
                            profesjonalny, choc przyznam ze raz sie u mnie pomylil, ale naprawil skutecznie
                            swoj blad.Natomiast nie polecam gabinetu NFZ na ulicy Al.Slowackiego.
                            • 13.02.08, 14:51
                              chantal10 ja też byłam u gawrońskiego jakiś czas temu i też mam
                              podobne zdanie.jest jakiś dziwny.nie wiem czy tylko my kobiety tak
                              go dziwnie odbieramy sądząc po wcześniejszym poście.co on ci
                              właściwie powiedział?do mnie niby był miły , ale też cały czas gadał
                              o innych , a to czy rozumiem wypowiedź bo ludzie są różni , a to że
                              nie słuchają lekarzy i biorą leki inaczej niż są zapisane-co to mnie
                              obchodzi nie robi ząb , a nie ględzi co popadnie.oprócz tego
                              opowiada dziwne kawały , które tylko jego śmieszą, bo nawet jego
                              pomoc robiła dziwne miny.chyba do niego więcej nie pójdę.
                              • 13.02.08, 17:20
                                Mnie przede wszystkim dał do zrozumienia, że odczuwalna jest różnica miedzy
                                pacjentami, których przyjmuje na NFZ a Granowcu a prywatnie w Ostrowie (hmm...).
                                Później powiedział, że pewnego dnia przyjął kobietę, która była tak
                                zdenerwowana, że na to, kiedy on poprosił, aby podała swoje nazwisko, ta podała
                                swoje imię. Ta sama kobieta podobno później usiadła na fotelu i w momencie kiedy
                                dentysta powiedział "Wsadzimy do buzi" (mając na myśli ssak) ona odpowiedziała
                                "Ja do buzi nie biorę". Stary i nieśmieszny dowcip a on opowiada jak anegdotę,
                                która przydarzyła sie jamu. Dla mnie to była żenująca sytuacja. Nie wiedziałam,
                                czy mam sie śmiać, czy udawać, że nic nie słyszałam... Dziwny facet.
                                --
                                *Kryminologia i Kryminalistyka
                                * Ostrów Wielkopolski
                                * Pochwal się zdjęciem Ostrowa Wielkopolskiego!
                                • 13.02.08, 17:45
                                  no to ty miałaś większego pecha - może miał lepszy
                                  dzień "kawalarza".jak chce się posłuchać dowcipów to lepiej iść na
                                  kabaret. facet ma tupet , żeby różnicować pacjentów na tych na kasę
                                  i prywatnych (no cóż ta nasza służba zdrowia - płakać się
                                  chce).lepiej omijać jego gabinet-dobrze zaobserwowałam na pierwszej
                                  wizycie, ma to mamy intuicję.
                                  • 17.02.08, 23:38
                                    Może nie powinnam się wypowiadać na tym forum bo nie jestem z
                                    Ostrowa tylko z wioski koło Odolanowa. Ale to co piszesz jest
                                    kompletną bzdurą. Mam na myśli że dr.Gawroński gorzej traktuje
                                    pacjentów na NFZ. Wiesz jak to jest na wsi wiadomości szybko się
                                    rozchodzą nawet w piorunującym tempie. Nigdy nie słyszałam żeby
                                    dr.Gawroński nie przyjął pacjenta z bólem aby odmówił. Znajomy
                                    pojechał do Granowca z bólem ale nie miał ze sobą peselu
                                    dr.Gawroński usunal ząb (chodzi taka opinia że jak Ci ktoś nie
                                    usunie zeba to jedz do Gawrońskiego to napewno to zrobi)skasował za
                                    to ale powiedział że jeśli w ciągu 7 dni dostarczy dokumenty odda
                                    kase i tak zrobił. Znasz takiego lekarza? Bo ja nie. u wiekszości
                                    liczy się tylko skasować i tyle. Podam ci inny przykład. Słyszałam
                                    że przyjechał do sparaliżowanego dziadka który miał iść na zabieg do
                                    szpitala pobrał mu w domu wycisk i naprawił proteze i zrobił to
                                    bezplatnie. Z tego co wiem to tylko wizyty domowe mają lekaze
                                    rodzinni. Sama korzystam z jego usług od 3 lat i jestem z niego
                                    zadowolona. co mi się podoba u niego to to że nie wymusza aby
                                    założyć lepszą płatną plombe jak to robi większość stomatologów w
                                    Odolanowie. Zgodzę się z Tobą że jeśli takie rzeczy mówił to
                                    nieładnie się zachował ale okreslanie że ma gościu tupet że gorzej
                                    traktuje pacjentów na NFZ nie jest na miejscu.Jeszcze jedna rzecz mi
                                    się przypomniała!!! Jeden gościu zadzwonił do niego żźe ma mocno
                                    rozchwiany ząb i nie może go wyciągnąć a było to już po godzinach
                                    przyjęc na NFZ. Doktor spokojnie zapytał się który to ząb po czym
                                    przyjechał do niego do domu wyciągnąl ząb i pojechał dalej a na
                                    pytanie ile płaci usłyszał że się śpieszy bo jedzie do bólowego do
                                    Ostrowa.Mam taką nadzieję że niezrezygnuje z tego gabinetu w
                                    Granowcu i nadal będziesz tam leczył bo widać jest to lekarz z
                                    powołania a takich szukać ze świeczką w tych czasach.
                              • 14.02.08, 09:14
                                o czym wy wlasciwie piszecie. ja uwazam ze gawronski to po pierwsze
                                doskonaly specjalista, a po drugie dzieki milemu podejsciu do
                                pacjenta potrafi rozladowac ogromny stres ktory towarzyszy wizycie.
                                odwiedzalam juz wielu dentystow i z cala pewnoscia moge stwierdzic
                                ze pan pawel jest jednym z najlepszych! moze paniom sie cos wydaje,
                                albo nie macie poczucia humoru. jedyne co moge napisac do pan to
                                zycze wiekszego dystansu do otaczajacego nas swiata!
                                • 17.02.08, 21:39
                                  dystans to ja juz mam odpowiedni,o to prosze byc spokojnym.jasli
                                  kogos bawia zenujace zarty to jego sprawa,a uwazam to gleboko za
                                  niestosowne(zapewne nie jestem w tym fakcie odosobniona).wiecej nie
                                  skorzystam z uslug tego lekarza bo widocznie cenie inne cechy oprocz
                                  profesjonalizmu np takt i poszanowanie innych-ten lekarz mnie
                                  zlekcewazyl oprocz beznadziejnej gadaniny zwracal sie do mnie per ty
                                  juz podczas umawiania sie na wizyte.coz ja chyba wole lekarzy z
                                  klasa.
                                  • 18.02.08, 10:54
                                    Myślę, że pani wyśmienita intuicja oraz uderzająca inteligencja
                                    pozwoli znaleść bez trudu idealnego stomatologa z klasą.Ja jednak
                                    pozostanę u dr.Gawrońskiego.Z powodów wymienionych w mojej
                                    poprzedniej wypowiedzi. Dodam jedynie ,że jestem pacjętem leczącym
                                    się w ramach funduszu a nie prywatnym. Pozdrawiam
                                    • 18.02.08, 18:43
                                      tu się zgodzę znalazłam takiego,dlatego nie korzystam z usług tego
                                      pana doktora.panu zaś radzę skorzystać ze słownika ze względu na
                                      ilość błędów,czym pokazał pan swą błyskotliwość.
                                      a opinie każdy ma prawo mieć swoją i niech tak pozostanie.co nie
                                      przekreśla iż mogę się nią dzielić na forum-tak jak pan.
                                      • 01.08.08, 20:35
                                        Czy wiecie może. który dentysta robi ładne i niedrogie kapy porcelanowe? Proszę
                                        o radę
                                • 07.06.09, 00:48
                                  Witam. W najbliższym czasie muszę wybrac się do stomatatologa. Lepiej iść do
                                  Gawrońskiego czy do
                                  Maciejewskich??
                                  • 07.06.09, 13:19
                                    Byłam u obu i zdecydowanie wolę Maciejewskiego.
                                    --
                                    Miłość prawdziwa zaczyna się wówczas, gdy niczego w zamian nie oczekujesz.
                                    Antoine de Saint-Exupéry

Bocznica
                                  • 09.06.09, 09:45
                                    Jeden i drugi jest dobrym specjalistą ale przeniosłam się do
                                    Gawrońskiego ponieważ jest tańszy od dr.Maciejewskiego i przede
                                    wszystkim wiem od znajomych że jak coś się będzie działo
                                    dr.Gawroński dla swojego pacjenta podjedzie do gabinetu nawet w
                                    niedziele i ulży w bólu.Z jednego i drugiego z leczenia jestem
                                    zadowolona i uważam że to chyba jedni z najlepszych stomatologów w
                                    Ostrowie.
        • 16.09.08, 15:13
          Tak, potwierdzam, jak również to, że więcej tam nie pójdę, z kulturą też na bakier
    • 24.06.09, 14:15
      Ja osobiście uważam ze najlepszym dentystą w Ostrowie jest dr Magdalena Hausmann
      przyjmuje na ul Królowej Jadwigi 56 jest świetnym dentystą i gwarantuje ze nie
      będziecie z niej niezadowoleni. Jest specjalistą od ciężkich przypadków i jeśli
      potrzebne wam leczenie kanałowe to tylko do niej. Wszyscy którym poleciłam dr
      Hausmann byli zadowoleni polecają ją również inni lekarze np ortodonci. Minusem
      jest jednak to że ma dość długie kolejki i czasem trzeba czekać nawet 2 miesiące
      na wizytę. Cena też jest wysoka ale jeśli komuś chodzi o to aby mieć dobrze
      zrobione zęby to naprawdę polecam. Ja w tej chwili potrzebuję udać sie do
      lekarza jednak nie mogę tak długo czekać słyszałam pozytywne opinie o dr Pasiak
      która przyjmuje na ul Gimnazjalnej słyszeliście coś o niej ?
    • 26.11.10, 13:41
      witam, musze zrobić koronke na wkładzie(został sam koren) u kogo najlepiej, ile takie cos moze kosztować
    • 03.02.11, 21:54
      może dobrym pomysłem jest odwiedzenie portalu branżowego www.stomatolog365.pl tam znajdziesz informacje o najlepszych dentystach
      • 13.06.12, 11:30
        a co sadzicie o doktorze Miłoszu Hausmanie ? z tego co wiem to przyjmuje i na krotoszynskiej gdzies na koncu i teraz w tym nowym szpitalu na zebcowie ul. brzozowa . ktos wie?
        • 15.03.13, 19:33
          Ja w swoim zyciu przeszłam wiele przez tz dobrych stomatol.,ktorzy mi zniszczyli zęby zwlaszcza jeden doprowadził moja jedynke to takiego stanu ze musialam go usunac ,i jeszcze przejsc przez kilka zabiegow hirurgicznych-wiec poszlam do doktora łukasza Hausmanna i mimo ze jest to drogi dentysta nie zamienie go juz na zadnego tzw renomowanego dentyste.Łukasz Hausmann to moim zdaniem i moich znajomych najlepszy dentysta,mily i sympatyczny wzgledem swojego pacjenta dba o to aby cie nie bolalo ,a jego zona to rowniez dobra pani stomatolog.POLECAM WSZYSTKIM
    • 19.07.15, 23:06
      Witam. Podczepię się pod temat. Jest tutaj ktoś, kto leczył zęby u doktora Tomasz Parfienowicz, który przyjmuje w Ostrowie na ulicy ul.Piłsudskiego 25. Szczególnie interesuje mnie jak usuwa problematyczne "ósemki".
      • 27.09.16, 14:15
        dzień dobry,
        i co usuwała tam Pani ósemki ?
    • 29.07.15, 23:41
      Witam, nie polecam Pani stomatolog D.Grycz ul. Zana 8 w Ostrowie Wlkp. Masakra co to za kobieta zepsuła mi zdrowego zęba, i zostawiła z wielką dziurą :/ zaraz po wizycie u tej kobiety poszłam do innego dentysty okazało się że ząb był zdrowy i nie wymagał żadnego leczenia !!! Tak mi babsko rozwaliło zęba, że drugi dentysta godz. mi go sklejał w całość ! Jeśli chcecie mieć w całości zęby wybierzcie innego stomatologa :D a nie kogoś kto nie dość że nie tego zęba zacznie wam robić to jeszcze zostawi wam z wielką dziurą.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.