Dodaj do ulubionych

rok osobisty i numerologiczny

13.10.09, 22:47
witam moja data 27-10-1983 w jakim bendę roku osobistym a jakim numrologicznym, i mam pytanie spotkałem się z 2 sposobami liczenia piramidek gdzie wychodziły rużne kombinacjie u góry i na dole która jest prawidłowa bo wyniki się rużnia
Obserwuj wątek
    • janus50 Re: rok osobisty i numerologiczny 14.10.09, 15:24
      wladcanibelungow napisał:
      > witam moja data 27-10-1983 w jakim bendę roku osobistym a jakim numrologicznym,
      Witaj
      Od października liczymy już rok własny (osobisty) 2010, tak więc jesteś do końca wrześnie w roku własnym o wibracji 4. Dla urodzeniowej czwórki, jaką jesteś, powinien to być dość pomyślny czas, w którym będziesz podlegał zmaganiom w ogólnie pojmowanej sferze pracy, przekuwania idei w materię.
      Masz jednak trudną ósemkę w pierwszym czarnym szczycie, która może przynosić pewne skrzywienie pojmowania finansów i pomnażania dóbr materialnych, co w kontekście roku cztery, może przynosić spore perturbacje.
      Co do roku numerologicznego, to musisz sprecyzować o co dokładnie chodzi, to problem z brakiem unifikacji nazewnictwa.

> i mam pytanie spotkałem się z 2 sposobami liczenia piramidek gdzie wychodziły
      > rużne kombinacjie u góry i na dole która jest prawidłowa bo wyniki się rużnia

Jest jeden system obliczania "piramidki", jest on opisany w wątku "zrób to sam"
      Drugi "system" pojawił się na skutek błędu powstałego na poziomie redakcyjnym w książce Pani Czarmińskiej, skopiowała go Pani Brzoza w wyprodukowanych przez siebie podręcznikach. Piszę "wyprodukowanych" gdyż nie napisała ich a wszelkie teksty skopiowała od innych autorów.
      Jako że Pani Brzoza nie posiada umiejętności przyznawania się do błędów, wprowadziła drugi "system", co jest oczywiście kompletną bzdurą.
      Pozdrawiam
          • janus50 Re: rok osobisty i numerologiczny 14.10.09, 20:57
            Witaj
            takie zapis jest nieprawidłowy.
            Powinien wyglądać następująco:
            .........4
            .........4
            ......1......3
            1.......9........3
            -----------------------
            10....27....1983.. *4*
            -----------------------
            .....8.....6
            ........2
            ........2

Kropki wstawiłem aby zachować właściwy układ.
            Skończyłeś rok własny 3 i rozpocząłeś rok własny 4.
            Rok własny obliczamy dodając dzień i miesiąc urodzenia do roku
            obliczanego.
            Tak więc 2+7+1+0+2+0+0+9= 21 a 2+1=3
            Kolejny rok własny 2010 zaczął się z początkiem października. Tak
            więc 2+7+1+0+2+0+1+0=13/4
            Pozdrawiam
            • wladcanibelungow Re: rok osobisty i numerologiczny 14.10.09, 22:05
              no teraz już rozumiem bo mam taki kalkulator który tak liczy tylko jest jeszcze dużo podliczb, w tej piramidce a w droge życia ten kalkulator taki liczy 4/13,22,31,40,49,58 nie wiem czy wszystkie te liczby mają na mnie wpływ ale napewno 13 tak bo co bym nie zaczoł to mi się rozwalało i odpoczątku.teraz też na rok się zastałem już się wszystko dogóry nogami wykrenca. i terasz wszystko musze robić inaczej albo od początku.

mam pytanie jesili jestem w cyku 1 teraz to od którego roku przejde na cykl 3, bo znalazłem różne okres,

też mnie zastanawia czy w moiej piramidce pokazuje się związek

• janus50 Re: rok osobisty i numerologiczny 14.10.09, 22:30
                Witaj
                Ten programik który masz jest najzwyczajniej i po prostu kiepski.
                Możesz go śmiało wykasować.
                Zmiana cyklu następuje około 28 roku życia. Jednak początek tej
                zmiany następuje w roku własnym 1 najbliższym 28 rokowi życia. W
                twoim przypadku jest to 24 rok zycia. Okres od 24 do 28 roku życia
                jest okresem buforowym, płynnym przechodzeniem z jednego cyklu do
                drugiego.
                Pozdrawiam
                • wladcanibelungow Re: rok osobisty i numerologiczny 14.10.09, 22:45
                  aha to może przez taki niełata i te ciągłe zaskakujące zdarzenia które sie biorą znikąt. wruce jeszcze do roku osobistego bo znowy mam mentlik dodam 27+10+2009= 3 teraz jest ta zmiana to weduk mnie wchodze w 3 rok osobisty i na jakieś stronie o numerologi tez tak wyczytłem. a w pażdzierniku 2010 wejde w 4 rok
                  • janus50 Re: rok osobisty i numerologiczny 14.10.09, 23:43
                    Oj czwórko ty moja smile
                    Od października tego roku (2009)zaczyna się już rok kolejny czyli 2010.
                    Zakończył się więc twój rok własny 3 i rozpoczął 4.
                    Od 1 października już nie ma 2009 w liczeniu, jest już 2010. Jesteś
                    więc w roku własnym o wibracji 4 od 1 października 2009.
                    Pozdrawiam
                      • janus50 Re: rok osobisty i numerologiczny 15.10.09, 13:15
                        Witaj
                        Generalnie rok własny cztery dla urodzeniowej czwórki jaką jesteś,
                        jest zazwyczaj bardzo pomyślny. Określenie praca, jakie symbolizuje
                        wibrację cztery, jest dużym uogólnieniem. Nie chodzi wyłącznie o
                        pracę w sensie stosunku pracy pracownik/pracodawca itd. Chodzi tutaj
                        o transformowanie wartości niematerialnych w praktyczne, namacalne
                        dokonania. Czyli krótko mówiąc, przekuwanie idei w materię.
                        Jednak, aby stwierdzić czy ten rok będzie dla ciebie pomyślny,
                        należałoby sprawdzić wibracje własne z imion i nazwiska. Bo jeśli tam
                        znajduje się jakiś problem czwórkowy, wówczas nie musi być to wcale
                        fajny okres.
                        Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka