Dodaj do ulubionych

Prośba o interpretację daty urodzenia

06.10.10, 16:58
Witam Panie Januszu czy mógłby Pan powiedziec mi na podstawie mojej daty urodzenia 05.10.1970 czy beda jakieś zmiany w sferze zawodowej oraz uczuciowej jestem w związku z Tomaszem 26.02.1969. Coraz gorzej miedzy nami coraz częsciej myslę o rozwodzie, podejrzewam, ze kogos ma. Pozdrawiam
Grazia
Edytor zaawansowany
  • sgrazia70 09.10.10, 16:41
    Witam Pani Januszu czy mógłby Pan zinterpretować moja datę urodzenia 05.10.1970 Próbowałam sama to liczyć nawet według Pana wskazówek policzyć policzyłam ale nie wiem jak np interpretowac ten okres w jaki teraz wchodzę. Co to dla mnie oznacza w sferze zawodowej i uczuciowej. Zastanawiają mnie pewne rzeczy. tzn Na portalu horoskopia wpisałam swoja datę i program zrobił mi obliczenia ale cos mi w tym nie pasuje. Chodzi głownie o wyzwania życiowe. Według Pana wyliczeń i tych co znalazłam w necie to moim głownym wyzwaniem jest 1 w w horoskopii 3. koleja róznica to punkty zwrotne według wyliczen to powinnam wchodzic w 3 punkt a w horoskopii w drugi. Także lata pustki sie nie zgadzaja moje były 2008-2010 a w horoskopii 2006-2007 jak to rozumiec
    ktore liczenia brac pod uwagę, Wydawało mi się ze ten portal horoskopia jest fajny i sensowny ale teraz w numerologii te dwa rożne wyliczenia dla tej samej daty. Już się pogubiłam bo nie wiem do czego sie odnieść. Takimi róznicami w interpretacji można ludziom krzywde zrobić chocby te lata pustki, ktos wezmie je sobie do serca nic nie zrobi w tym czasie a potem okarze sie ze te lata dopiero przed nim.
    i niepotrzebnie sie hamował i odwrotnie zacznie coś robić bo będzie myslał ze moze a potem gdzies przeczyta ze własnie był w latach pustki poniżej w drugim poście bo tu sie nie zmieści przesyłam interpretaję z horoskopii moje daty urodzenia. Pozdrawiam Grazia
  • sgrazia70 09.10.10, 16:42

Data urodzenia: 5 października 1970r.

Liczba urodzenia: 5 (23)
    Droga życiowa piątki to radość życia, ciągły ruch, podróże, zmiany i silnie zaakcentowana potrzeba wolności. Osoba dynamiczna, zmienna, zaborcza, pełna fantazji ale również niestała i często bez wiary we własne siły. Bywa, że bujają w obłokach swojej wyobraźni kompletnie oderwani od rzeczywistości. W Tarocie odpowiada jej karta Papież. W astrologii: Merkury, Wenus i znaki Byk i Lew.

Podliczba 2: Współpraca, dialog, równowaga.
    Podliczba 3: Twórczość, kreacja, przyjaźń, adaptacja.

Wibracja przeznaczenia: 5
    Życie barwne, pełne doświadczeń zarówno wesołych i szczęśliwych, jak i smutnych. Gwałtowne, agresywne usposobienie oraz brak cierpliwości mogą stanowić poważną przeszkodę w ich rozwoju. Osoby te czeka długie, aktywne życie, obfitujące w niezwykłe przeżycia. Nie przywiązują wagi do dóbr materialnych i nawet jeśli nie przypadną im w udziale pieniądze czy sława, życie ich na pewno nie będzie nudne. Jeśli nie skoncentrują swej energii na pozytywnej, twórczej działalności, będą żyć w niezgodzie z sobą samym i z otoczeniem, niezadowolone ze swego życia i zbuntowane wobec losu. Wibracja ta przypomina bowiem magnes, który - źle ustawiony - przyciąga same kłopoty i problemy.

Kwadrat numerologiczny:
    9
    5
    11 7
    Strzała determinacji

Rok osobisty: 9
    Ten rok to bilans dziewięcioletniego cyklu i przygotowanie do wyboru następnych celów. W jaki sposób przebiegnie zależy od tego, w jaki sposób były zrealizowane wyzwania poprzednich lat. Przez ten rok prowadzi Cię Mars.

Miesiąc osobisty: 1 (10)
    Zastrzyk pozytywnej energii, nowe pomysły, realizacja śmiałych przedsięwzięć. MOżliwość nawiązania nowych znajomości, trwałych przyjaźni, niewątpliwe szczęściw w wielu sprawach, korzystne zbiegi okoliczności, niespodziewane rozwiązanie starych problemów.

Piramida numerologiczna:

Cykl formującydo 2001r. (31 l.)1 Cyklproduktywnyod: 2002r. do: 2028r. (32 - 58 l.)5 Cykl żniwnypo: 2029r. (59 l.)86419Pierwszy punkt zwrotnyrok: 2001 , wiek: 31 l.Drugi punkt zwrotnyrok: 2010, wiek: 40 l.Trzeci punkt zwrotnyrok: 2019, wiek: 49 l.Czwarty punkt zwrotnyrok: 2028, wiek: 58 l.

Punkty zwrotne na osi czasu

1970r. (31 l.) 2001 (40 l.) 2010 (49 l.) 2019 (58 l.) 2028
    09-10-2010r. (dziś)
    Opis:
    - wskaźniki czasu
    - okres wpływu cyklu formującego
    - okres wpływu pierwszego punktu zwrotnego
    - okres wpływu drugiego punktu zwrotnego
    - okres wpływu trzeciego punktu zwrotnego
    - okres wpływu czwartego punktu zwrotnego. Dla uproszczenia nie podano kolejnych punktów zwrotnych.

Wyzwania życiowe

Wyzwanie główne (3): Nauka nawiązywania harmonijnych relacji z innymi, zarządzania własnymi zasobami, unikania zajmowania się rzeczami błahymi, nieistotnymi i rozpraszania się.
    I wyzwanie wtórne (4): Potrzeba stałej i metodycznej pracy. Nauka cierpliwości, zorganizowania, zrozumienia i akceptacji wymagań życia.
    II wyzwanie wtórne (7): Potrzeba przyswojenia sobie dyscypliny wewnętrznej. Odkrywanie i rozwój sfery duchowej.

Wyzwania opisują sytuacje które zmuszają nas do znalezienia odpowiedniego sposobu na wyjście z impasu, rozwiązania konfliktu czy problemu. Ten swoisty test powtarza się w różnych dziedzinach życia dopóki nie zrozumiemy istoty problemu, mechanizmu pozwalającego na obrócenie wpływu negatywnego na pozytywny.

Cykle życia

Cykl formujący: Określenie własnej indywidualności, nauka niezależności, liczenia na samego siebie, unikalności. Może się wyrazić w osamotnieniu, trudnym dzieciństwie. Nauka zrozumienia, że poziom rozwoju przychodzi w wyniku osobistego wysiłku, talentu i pracy.
    Cykl produktywny: Zmiany w sprawach osobistych i zawodowych. Podróże. Różnorodne zainteresowania. Nie należy brać na siebie zbyt ciężkiej odpowiedzialności. Zadbać o minimum niezależności w sferze uczuć. Łatwe przygody. Okres dynamiczny i zróżnicowany. Zmiana kierunku życia co rok lub co dwa lata. Co osiemnaście miesięcy ważny istotny przełom.
    Cykl żniwny: Okres pracy i ambitnych realizacji. Projekty, wcześniej nierealne, mogą teraz zostać zrealizowane. Udane transakcje i podróże. Aktywność. Gospodarowanie nagromadzonym do tej pory majątkiem. negatywnie: życie nierówne, zachwiane proporcje i relacje. Niemożność odpoczynku. Walka o byt. Problemy zdrowotne. Interwencje chirurgiczne, wypadki. Należy unikać ryzyka i zachować czujność.

Punkty zwrotne

Pierwszy punkt zwrotny: zbyt dużo obowiązków jak dla dziecka, które często zmuszone jest zajmować się rodzeństwem lub wykonywać inne prace domowe z powodu braku lub częstej nieobecności jednego z rodziców. Na ogół wcześnie zakłada rodzinę.
    Drugi punkt zwrotny: trzeba uzbroić się w cierpliwość i dostosować się do okoliczności, które nie są sprzyjające. Jedynie dzięki pracy i umiejętności organizacji można dojść do solidnej, dającej oparcie pozycji. Obowiązuje absolutna ostrożność: nie ryzykować ani w inwestycjach, ani w grach hazardowych, ani na szosie.
    Trzeci punkt zwrotny: nowe okazje, nowe początki, odnowa, ponowne odkrycie samego siebie. Nowy styl życia. Duża aktywność i możliwość realizacji własnych pomysłów.
    Czwarty punkt zwrotny: potrzeba podzielenia się z innymi swym doświadczeniem, praca w zespołach, stowarzyszeniach o celu charytatywnym. Podróże, pogłębianie wiedzy, ewolucja duchowa. Możliwa sława. Jeśli lekcje nie są nauczone - samotność lub przymus obcowania z ludźmi, straty i poświęcenie.

Punkty zwrotne wyznaczają wyzwania, które nam stawia los. Najlepiej, gdy pokrywają się z liczbą urodzenia - wtedy problemy będą niewielkie.

Krótki opis znaczenia punktów zwrotnych:

Pierwszy dotyczy: odpowiedzialność, wywiązywanie się się ze swych obowiązków rodzinnych i zawodowych, sztuka
    Drugi dotyczy: organizacja, praca, budowa fundamentów
    Trzeci dotyczy: indywidualizacja, realizacja, okres krystalizowania się osobowości
    Czwarty dotyczy: uniwersalność, ewolucja, potrzeba otwarcia na świat

Krótki opis znaczenia liczb:

0 : Prawda, świadomość, zjednoczenie, czystość.
    1 : Akcja, realizacja, cel.
    2 : Współpraca, dialog, równowaga.
    3 : Twórczość, kreacja, przyjaźń, adaptacja.
    4 : Twórcza praca, organizacja, wysiłek.
    5 : Doświadczenie, ekspansja, zmiany, wolność.
    6 : Odpowiedzialność, wrażliwość, rodzina, harmonia.
    7 : Dystans, bezpieczeństwo, wiara.
    8 : Mistycyzm, władza, siła woli.
    9 : Talent, rozmach, otwartość, wizjonerstwo.

Lata pustki: 1982 - 1983, 1994 - 1995, 2006 - 2007, 2018 - 2019, 2030 - 2031, 2042 - 2043

Opracowano na podstawie materiałów nadesłanych przez użytkowników portalu. Dziękujemy smile
    To jest wersja testowa numerologii. Uwagi, propozycje i komentarze prosimy zostawiać na forum.

Tarot | Astro-kalendarz | Planety | Zodiak | Horoskop partnerski | Grupy dyskusyjne | Astro-portrety | Katalog ezoteryczny | Astro-Charakter
    © 2008 - 2010 Horoskopia | Informacje | Polityka prywatności | Regulamin | Płatności obsługuje cashbill.pl | Encyklopedia astrologii | Kontakt

Reklama:

Wyłącz reklamy

dozowniki - Gry online - plotki o gwiazdach - praca w holandii dla kobiet

• janus50 12.10.10, 14:43
    Witaj ponownie
    sgrazia70 napisała:

> Zastanawiają mnie pewne rzeczy. tzn Na p
    > ortalu horoskopia wpisałam swoja datę i program zrobił mi obliczenia ale cos mi
    > w tym nie pasuje. Chodzi głownie o wyzwania życiowe. Według Pana wyliczeń i ty
    > ch co znalazłam w necie to moim głownym wyzwaniem jest 1 w w horoskopii 3. kole
    > ja róznica to punkty zwrotne według wyliczen to powinnam wchodzic w 3 punkt a w
    > horoskopii w drugi. Także lata pustki sie nie zgadzaja moje były 2008-2010 a w
    > horoskopii 2006-2007 jak to rozumiec
    > ktore liczenia brac pod uwagę, Wydawało mi się ze ten portal horoskopia jest fa
    > jny i sensowny ale teraz w numerologii te dwa rożne wyliczenia dla tej samej da
    > ty. Już się pogubiłam bo nie wiem do czego sie odnieść. Takimi róznicami w inte
    > rpretacji można ludziom krzywde zrobić chocby te lata pustki, ktos wezmie je so
    > bie do serca nic nie zrobi w tym czasie a potem okarze sie ze te lata dopiero
    > przed nim.
    > i niepotrzebnie sie hamował i odwrotnie zacznie coś robić bo będzie myslał ze m
    > oze a potem gdzies przeczyta ze własnie był w latach pustki poniżej w drugim p
    > oście bo tu sie nie zmieści przesyłam interpretaję z horoskopii moje daty urodz
    > enia.

Problemem jest to, że za robienie rozmaitych programów biorą się osoby, które co prawda mają pojęcie o informatyce ale niestety jednocześnie mizerne pojęcie o numerologii.
    Program z którego korzystałaś opiera się na wypocinach Pani Brzozy, która jest zwykłym szkodnikiem. Gdy "pisała" swoje książki nie miała pojęcia o numerologii. Kopiowała więc na żywca teksty innych autorów, nie zastanawiając się co kopiuje. Tym samym skopiowała błąd z ksiązki Pani Czarmińskiej, który dotyczył liczenia właśnie. Jestem przekonany, że później uświadomiła sobie ten błąd, jednak jej rozdęte do granic możliwości ego nie pozwoliło jej przyznać się do błędu, więc dorobiła do tego swoją ideologię, robiąc z tego nowy sposób liczenia, który, co warto podkreślic nie istnieje nigdzie na świecie, jest obecny wyłącznie w książkach Pani Brzozy. Rozpowszechnia tą chorą "wiedzę" mimo że doskonale zdaje sobie sprawę z tego że przekłamuje wiedzę i oszukuje ludzi.

Twoje lata pustki 2008-10; 2020-22;

Błędne wyliczenia programu wynikają z braku wiedzy o systemie liczenia lat pustki. Jest to system pochodzący z astrologii chińskiej i jest liczony wg. roku księzycowego. Jakiś "mądry" twórca programu wymyślił sobie, ze chodzi o cykl Jowisza, który trwa 12 lat, co jest jedynie przypadkową zbieżnością czasu pomiędzy latami pustki. Również nie liczy się ich od urodzenia tak jak to pokazuje program.

Pozdrawiam Grazia

Pozdrawiam również
  • sgrazia70 11.10.10, 20:29
    Witam
    Panie Januszu bardzo prosze jeśli to mozliwe o zinterpretowanie mojej daty urodzenia oraz wytłumaczenie tego co napisałam w porzednich postach z góry dziekuje Grazia
  • janus50 12.10.10, 14:28
    Witaj
    Wygląda na to, że wasze drogi zaczynają się rozchodzić. Do tej pory harmonię zapewniała jego urodzeniowa 7 z twoją urodzeniową piątką, oraz jego trzeci szczyt 6 z twoim drugim szczytem 4.
    Generalnie jednak, mimo pewnych elementów zgodnych, na dłuższą metę związek ten byłby dość trudny. Ty właśnie wychodzisz z drugiego szczytu 4/13, który przypuszczalnie dość mocno wytłumiał twoje piątkowe aspiracje obecne zarówno w wibracji urodzeniowej jak i drugim cyklu 5. On z kolei nie dość że jest w szczycie 6 to jeszcze ma szóstkę w czarnym szczycie. Oznacza to, że aspekty wibracji sześć będą się manifestować również w swoim niekorzystnym wydźwięku. Może być to dążenie do dominacji w związku. Do tej pory mogłaś to akceptować za sprawą drugiego szczytu 4, teraz jednak czwórka nie będzie blokowac aspektów piątki a rozpoczynający się szczyt o wibracji jeden, będzie podkreślał dążenie do wolności osobistej i niezalezności - trudno będzie tobie akceptować rolę osoby podporządkowanej.
    Co do ewentualnego zaangażowania się jego w inny związek, jest to możliwe, gdyż szóstka często skłania do rozmaitych flirtów czy romansów.
    Pozdrawiam
  • sgrazia70 12.10.10, 16:20
    Witam dziekuję bardzo za odpowiedzi i analizy.
    Mam tylko pytanko jakie ksiązki o numerologii by Pan mi polecił aby nie naciąć się na kogoś kto ma mgliste pojęcie o numerologii i tylko sieje zamęt ludziom w głowach.
    Jak widzi Pan moje predyspozycje zawodowe w przyszłosci jak teraz wchodze w szczyt o numerze 1.

Acha Jak opisywał mi Pan relację moją i męża to napisał mi pan ze on jest 7 a mi wychodzi ze 8 (26.02.1969) pozdrawiam i z góry dziekuję Grazia.
  • janus50 12.10.10, 17:01
    Witaj
    No chyba muszę się przerzucić na liczenie kalkulatorem bo ostatnio straszne byki strzelam, jest ósemką oczywiście. Ósemka jest również zgodna z piątką.
    Co do ksiązek, to zdecydownie Czarmińska, choć trzeba być czujnym względem tych błędów liczenia. Ostatnio ukazała się książka Pani Kuklińskiej pt. Liczy życia, też jest godna polecenia.
    Jednak najbardziej polecam książki anglojęzyczne. To wiedza w formie czystej, w końcu w USA powstała współczesna numerologia jakby nie było. Może być to np. Florence Campbell albo Juno Jordan.
    Wracając do programu za pomocą którego liczyłaś, to teksty z interpretacji są bezpośrednio skopiowane z książki Pani Czarmińskiej i podobnie zresztą błąd liczenia.
    Pozdrawiam
  • alte_seele 14.10.10, 10:48

witaj janusie50,

jestem po lekturze książki v. kuklińskiej ("liczby życia, co numerologia mówi o tobie i innych") i niestety rozczarowałam się...szacuje, że tylko ok. 1/5 jej treści jest warta uwagi, reszta to klasyczne "wodolejstwo"..najbardziej rozbawiły mnie wstawki: "są wśród jedynek (dwójek, etc)" i tu następuje wyliczanka różnych zawodów, typów osobowości itp. - nonsens jak dla mnie, bo te treści nic nie wnoszą...

innymi słowy - za mało syntezy, za dużo niepotrzebnych, często wykluczających się lub nakładajacych się na siebie treści...

niektóre stwierdzenia autorki budzą mój sprzeciw, bo w sumie podważają zasadność oddziaływania liczb i ciał niebieskich. np. na stronie 17 autorka pisze, że życie ludzie, których etap ewolucji odpowiada liczbom 5, 6, 7, 8 (cokolwiek ma to oznaczać) "przestaje płynąć zgodnie z horoskopem, ponieważ coraz bardziej wyzwalają się spod wpływu liczb", a ci spod 9 są już całkowicie wyzwoleni...

dla mnie takie stwierdzenia są niedorzeczne. ludzie, w których potretach dominują 5, 6, 7, 8 i 9 - bo chyba o to chodzi autorce - mogą conajwyżej bardziej świadomie realizować swoją drogę życia (z której głównym zarysem przyszli na ten świat i tego zmienić nie mogą), co oznacza, że
    - albo doświadczają pozytywnych stron 5, 6, 7, 8, 9,
    - albo potrafią świadomie zareagować (ustosunkować się) na negatywne przejawy tych wibracji i w konsekwencji dokonywać właściwych wyborów = świadomie kształtować swoje życie w ramach jego dominującego nurtu.
    nie oznacza to jednak, że wyzwalają się spod wpływu liczb czy planet...

pozdrawiam serdecznie,

alte_seele

• janus50 14.10.10, 11:09
    Witaj duszyczko
    Do tej pory nie miałem czasu aby przeczytać dokładnie całość. Jestem po etapie przeglądania i wyrywkowego czytania interesujących mnie kwestii. Jeśli jest tak jak piszesz to rzeczywiście nie najlepiej świadczy o autorce a moje pierwsze wrażenie było błędne. No cóż, jednak nie udało jej się wyrwać ponad kiepskość prezentowaną w poprzednich książkach. Kupuję wszystko co się ukazuje z numerologii i na pierwszy rzut oka wydawało mi się ze jest to pozycja ciekawsza.
    Dziękuję za wyprostowanie smile
    Pozdrowionka
  • beti.64 13.10.10, 10:56
    Chciala bym załozyć forum na którym wymieniały bysmy sie kontaktami do wróżek które nam pomogły. Jak moge takie forum załozyc? Znam jedną wrózke która nie raz mi pomogła można ją znależć pod tym adresem wrozkaissana.host77.pl
  • zoyka30 22.10.10, 10:01
    Witam Panie Januszu!

Przepraszam,że podpinam się pod wątek Grazi,ale widzę bardzo duże podobieństwo mojego "przypadku" do tego omawianego. Gdyby mógł Pan podpowiedzieć,czy u mnie jest taka sama inerpretacja jak u Grazi? Tylko ja mam troszkę inną datę urodzenia, ale również jestem 5, a mąż 8... Urodziłam się 03.10.1972r a mąż 15.02.1971. Ostatnio coś bardzo źle się dzieje u mnie w małżeństwie i nie tylko, problemy sie piętrzą, czasami z powodu innych ludzi, nie mam pojęcia co mam robić,żeby to naprawić, a tak Bogiem a prawda, chyba mi sie już nie chce... Możliwe,że to tylko to chwilowe...

Od jakiegoś czasu interesuje sie numerologią i większość opisów,które można znaleźć na forum daje jakąś odpowiedź na jakiś problem, lub czego sie spodziewać można w danym roku..Ale jestem początkująca, i jeszcze sie gubię.
    Panie Januszu, proszę o odpowiedź.
    Pozdrawiam i dziękuję.
  • janus50 23.10.10, 17:09
    Witaj
    Do 37 roku życia twój mąż był w swoim drugim szczycie o wibracji 6, będąc jednocześnie w drugim cyklu o identycznej wibracji. Układ ten skłania do koncentrowania się na domu rodzinnym, rodzinie, najbliższych. Przynosi potrzebę działania na rzecz wszelkich spraw powiązanych z domem, daje oddanie i pragnienie budowania stabilizacji i bezpieczeństwa. Mimo że szóstki te nie były harmonijne z twoją urodzeniową piątką, to jednak, za sprawą twoich dwóch pierwszych szczytów o wibracji 4, wnosiły wiele harmonii w związek. Po 37 roku zycia twój mąż wszedł w swój trzeci szczyt, który ma wibrację 5/14, jest on zdecydowanie bardziej harmonijny z twoją urodzeniową piątką, jednak totalnie nieprzystający do twojego aktualnego szczytu 4. Piątka przynosi pragnienie niezalezności, wolności osobistej, niechęć do wszelkich ograniczeń i zobowiązań. Nic dziwnego, że emocjonalnie rozchodzicie się i trudno znaleźć nić porozumienia.
    Jeśli związek przetrwa jeszcze dwa lata, to ma dużą szansę na kontynuację, gdyż ty wejdziesz w trzeci szczyt o wibracji 8, który bedzie harmonijny z jego szczytem 5/14.
    Powyzsze wyłącznie z dat urodzenia. Warto byłoby sprawdzić jeszcze wibracje własne z imion i nazwisk.
    Pozdrawiam
  • zoyka30 23.10.10, 23:08
    Dziękuję Panie Januszu za odpowiedź.
    Bardzo mi to rozjaśniło wszystko.Faktycznie tak było wcześniej i jest tak,jak Pan opisał... Kiedy byłam w ciąży-mąż mnie prawie nosił na rękach, po urodzeniu syna (11.11.2008r) -bardzo chciał mieć 3 dziecko-ja niekoniecznie,ale czego nie robi się z miłości smileJeszcze z pół roku było sielanki,a potem już okropnie, meżowi przeszkadza płacz dziecka-przez 1,5 roku w nocy pobudki po 10-15 razy i histeryczny płacz , bałagan, mąż tylko myśli teraz o pracy,pieniądze najważniejsze...
    Ja też uwiązana z dzieckiem, mąż niewiele pomaga przy nim,nie mogę wyjść,żeby się odstresować,ani robić to co uwielbiam- praca w ogrodzie...
    Ja wytrwać jeszcze 2 lata? Może sie uda,skoro wiem,że to 2 lata.

Dziękuję jeszcze raz.Pozdrawiam.
  • sgrazia70 08.11.10, 16:02
    Witam Panie Januszu mam pytano z wyliczeń wychodzi mi ze obecnie jestem w 9 roku własnym a 1 roku numerologicznym (2011)czy dobrze ja to interpretuje bo troszkę się gubię. Rok własny jest od urodzin do urodzin czyli w moim przypadku od 5,10 a rok numerologiczny(2011) zaczyna sie od września lub 1 pażdzernika.
    Czy ja dobrze liczę ? i zamierzam wystapić o rozwód ale na poczatku 2011 z róznych względów no chyba ze cos przyspieszy moja decyzję ale także muszę się wyprowdzic z mieszkania w któym obecnie mieszkam bo to nie jest nasze tylko słuzbowe męża. Myslę aby coś sobie kupić jesli finanse mi pozwolą ale juz w 2011 i czy to bedzoe dobry czas do tego bo w jednym jestem w 9 roku (lata własne) a w drugim w 1 no chyba że zle liczę. a jak czytałam w 9 nie powino się nic zaczynac kupowac podpisywac. no ale jesli w 2011 wejdę lub już weszłam w 1 rok numerologiczny? czym się one rózną rok własny i numerologiczny, który wazniejszy? Pozdrawiam i dziekuje, Moja data 05.10.1970
    Grazia
  • janus50 09.11.10, 17:17
    Witaj
    Rok numerologiczny, to opcja proponowana przez Panią Gladys Lobos. Polega na dodaniu wibracji urodzeniowej, czyli np. twojej piątki, do obliczanego roku. Czyli w twoim przypadku będzie w 2011 w roku numerologicznym o wibracji 9. System ten jest bardzo popularny w Polsce jednak na świecie bardzo mało znany i ignorowany. Ja ten system również ignoruję.
    Rok własny (osobisty) polega na dodaniu liczby dnia i miesiąca urodzenia do obliczanego roku. Czyli w twoim przypadku 5+1+2011=10/1. Czas trwania od 1 października do ostatniego dnia września. Tak więc zaczął się już dla ciebie. Jest to system stosowany na świecie w miażdżącej większości. Różnice znajdują się tylko w czasie trwania. Jedni preferują od stycznia do grudnia, inni od urodzin do urodzin, inni znowu październik - wrzesień.
    Odpowiadając na twoje pytanie, który system jest ważniejszy, odpowiem oczywiście, że rok własny.
    Pozdrawiam
  • sgrazia70 10.11.10, 11:33
    Witam
    Dziekuje bardzo za wyjaśnienie.
    czy mógłby mi Pan powiedzieć co dla mnie może oznaczać to ze od Pździenika weszłam w pierwszy rok osobisty, po 40 roku weszłam w 3 szczyt o wibracji 1i jestem w 2 cyklu o wibracji 5 i o ile pamiętam po 40 roku bardziej daje o sobie znać czarny szczy o wibracji 3 a głowny czarny szczyt to 1.
    na co powinnam uważać nad czym pracować czy to może wpłynąc na to iż stanę sie bardziej odważna w podejmowaniu decyzji różnych nawt tych ważnych życiowo bo z tym mam dużyyyyy problem. Chciałabym ale zawsze jakos sobie to tłumacze chyba sie bardzo boję i wymyslam tysiące powodów. Jak pisał mi Pan wcześniej to poprzedni szczyt do 40 roku o wibracji 4 hamował moje poczynania, czy on jeszcze może oddziaływac na mnie gdzieś czytałam,że przejscie z jednego cyklu czy szczytu w drugi nie odbywa sie od razu ze ten poprzedni moze odgrywac jeszcze rolę przez jakiś czas? jeśli tak to ile czasu ijak to wygląda wmoim wypadku?
    z góry dziekuję i pozdrawiam Grazia
  • janus50 11.11.10, 10:34
    Witaj ponownie
    Przez ostatnie 9 lat byłaś w dość ograniczającym drugim szczycie 4/13, który tworzył jednocześnie konflikt z piątką z drugiego cyklu oraz twoją urodzeniową piątką. czwórka i piątka to wibracje skrajnie różne od siebie, mają totalnie odmienne aspekty. Mogło to powodować pewien klincz, który przynosił wewnętrzne napięcia.
    Teraz wchodzisz w szczyt o wibracji jeden, co w kontekście cyklu pięć oraz twojej wibracji urodzeniowej może przynieść dużą dynamikę, energię, zmiany, które do tej pory były blokowane przez czwórkę. Może się pojawić również duża emocjonalność, impulsywność, skłonność do podejmowania ryzyka, pochopnych decyzji. W kontekście czarnego szczytu o wibracji 1 skrajny upór, zaczynanie wielu spraw na raz i nie kończenie ich, podchodzenie do własnych działań na zasadzie - chciałabym ale boję się...
    Oczywiście do pełnego obrazu brakują jeszcze twoje wibracje własne z imion i nazwisk.
    Pozdrawiam
  • sgrazia70 12.11.10, 09:12
    Witam ponownie. Dziekuje za odpowiedź Poniżej podaję litery z imion i nazwisk
    Imiona- A-6, G-1, J-1, N-5, O-1, R-1, Ż-1, Y-1
    NAZWISKA - A-3, B-2, C-1, H-1, K-2, Ń-1, O-3, S-2, T-1.
    dziekuje i pozdrawiam
    Grazia
  • janus50 12.11.10, 17:40
    Witaj ponownie
    Twoje wibracje własne z imion i nazwisk mają wartość 4/40-6-1. Same w sobie nie są złe, nie są również jakoś wyjątkowo korzystne, są dość stabilne jednak mogą być pasywne i ograniczające. Nie są to jednak wibracje optymalne dla twojej drogi życia. Jesteś urodzeniową piątką a czwórka to jej naturalny przeciwnik, zwykle tworzą konflikty i napięcia emocjonalne. Drugim problemem jest obecność w czwórce tzw pokutnej czterdziestki, która może przynosić konieczność ciągłego ścierania się z przeciwnościami losu, znoszenia ich z pokornie pochyloną głową, pomijania twojej osoby przy wszelkich wyróżnieniach, awansach itp.
    Najbardziej jednak istotnym problemem może być to, że brak jest tobie w imionach i nazwiskach wibracji cztery, oznacza to, że nie posiadasz tam liter, które posiadają tą wartość czyli D i M. Brak taki przynosi zwykle jakieś deficyty w sferze za którą odpowiada czwórka, czyli w sferze ogólnie pojmowanej pracy, tworzenia trwałych struktur. Brak ten może również przynosić niekorzystne aspekty wibracji cztery, czyli konieczność mozolnego wysiłku aby osiągnąć sukces, ograniczenia, pracoholizm, zagubienie w szczegółach, albo też lenistwo, bałaganiarstwo i skłonność do spóźniania się. Możliwe więc, że za sprawą tego braku ostatnie dziewięć lat, podczas których byłaś w drugim szczycie 4/13, mogło być dość uciążliwe.
    Takie wibracje własne z pewnością nadają się do zmiany, przynoszą konflikt z twoją urodzeniową piątką, no i oczywiście należałoby wypełnić brak czwórek.
    Pozdrawiam
  • sgrazia70 15.11.10, 18:29
    Witam dziękuję za odpowiedź.
    Czyli z tego co mi Pan napisał powinnam zzrobić transformację czy np dodać imię lub imiona z literami d i m czy np może to być imię Dorota i Małgorzata, albo Dagmara zawiera już obie litery. czym sie kierować bo rozumiem, że dodając imiona zmieniają się też wibracje. I jak juz dopiszę te imiona to czy mam sie nimi jakos na codzień posługiwac czy poprostu zapisać je sobie i czytać jak to powinno wyglądać co Pan mi mógłby zaproponować, abym nie odczuwała wartości negatywnej 40 i abym stała sie osoba bardziej stanowczą pewną siebie i swoich wyborów a nie jak do tej pory chce ale cos mnie hamuje.
    Dziekuje i pozdrawiam'Grazia
  • janus50 18.11.10, 17:21
    Witaj
    Zmiana numerologiczna ma zadanie ustawić wibracje własne na korzystne oraz wypełnić brakujące wibracje. Brakuje tobie czwórek, więc oczywiście dodane imię powinno zawierać litery D lub/i M. Nie muszą one oczywiście występować jednocześnie. Nie zapominaj jednak o tym, że imię musi być tak dobrane, aby uzyskane poprzez jedno dodanie wibracje były dla ciebie korzystne.
    Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka