Dodaj do ulubionych

Ogromna prośba

23.10.10, 21:37
Dobry wieczór Panie Januszu. Mam olbrzymia prośbę, mam dziś urodziny, a dzień ten jest dla mnie okropny, dowiedziałem się, że moja ukochana zaręczyła się z innym mężczyzną. Czy moje cierpienia kiedyś się skończą? Moja data urodzenia 23.10.1984. Data urodzenia mojej byłej narzeczonej 16.02.1985.
Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
  • janus50 24.10.10, 14:05
    Witaj
    Oboje jesteście w dość trudnym układzie w kontekście związków.
    Ty jesteś w pierwszym szczycie o wibracji 6, który trwać będzie do twojego 35 roku życia w w cyklu 1, który zakończy się w twoim 27 roku życia. Układ ten skłania do ogniskowania się twojej uwagi na budowaniu życia rodzinnego, pragniesz mieć szczęśliwą rodzinę, dom rodzinny, satysfakcjonujący związek. Jest to dla ciebie bardzo istotne. Niestety, pierwszy szczyt sześć często przynosi rozczarowania osobiste. Ostatni rok osobisty był dla ciebie rokiem o wibracji 9, czyli przyniósł podsumowanie, bilans, zakończenie. Teraz jesteś już w roku osobistym o wibracji 1, tak więc popłynie nowa energia, która przyniesie nowe możliwości, nowe pomysły, nowe drogi rozwoju. Wkrótce wejdziesz również w drugi cykl 5, który wprowadzi dużą elastyczność i umiejętność przystosowywania się do zmian. Chęc realizowania się na łonie rodziny zejdzie na dalszy plan. Być może zdecydujesz się zmienić miejsce zamieszkania a może nawet podejmiesz decyzję o emigracji, gdyż piątka realizuje się najlepiej z dala od rodzinnych stron. Myślę, że w ciągu najbliższego roku przepracujesz to ciężkie doświadczenie osobiste i życie potoczy się nową ścieżką.
    Twoja była partnerka jest w trudniejszym układzie, gdyż jest w pierwszym cyklu dwa i szczycie dziewięć co sugeruje porażki osobiste, możliwe więc, że planowany związek może być trudny i nie spełnić jej oczekiwań. Ona jest urodzeniową piątką co było nieharmonijne zarówno z twoją czwórką w czarnych szczytach jak i pierwszym szczytem sześć. Być może to przyczyniło się do rozpadu waszego związku.
    Jednak możliwe jest, że za jakiś czas ponownie się odnajdziecie, gdyż drugi cykl 5, w który wchodzisz, jest harmonijny z jej urodzeniową piątką, a piątki się mocno przyciągają.
    Pozdrawiam
  • whereisesc 24.10.10, 14:33
    Panie Januszu jestem Panu bardzo wdzięczny.
    Bardzo dziękuję. Jeśli mogę dopytać i to nie problem to jak numerologicznie układają się czy będą układać relację pomiędzy osobą urodzoną 10.10.1985 a osobą o dacie urodzenia 16.02.1985.
    Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Bardzo mi to pomogło.
    Pozdrawiam serdecznie.
  • janus50 27.10.10, 14:53
    Witaj
    Z dat urodzenia wynika niewiele elementów harmonijnym. W gruncie rzeczy aktualnie jedynie wibracje urodzeniowe są harmonijne, co moim zdaniem jest za mało aby stworzyć długofalowy, trwały i zgodny związek, ponieważ jest wiele elementów sprzecznych. Na obecną chwilę aktywny jest taki jeden element, mianowicie jego pierwszy szczyt 2, który będzie trwał do 29 roku życia. Dwójka jest skrajnie różna od jej urodzeniowej piątki, ma odmienne dążenia i oczekiwania, jest harmonijna z jej pierwszym szczytem 9 co z pewnością łagodzi różnice i zapewnia przejściowo zgodność. Jednak po ukończeniu przez niego 39 roku zycia wejdzie on w swój drugi szczyt o wibracji 6 i jednocześnie zaczną oddziaływać czarne szczyty o wibracji 4. Będzie to zmiana radykalna, gdyż zarówno czwórka jak i szóstka to wibracje skonfliktowane z piątką. Może to przynieść znaczny rozdźwięk w relacjach i poważny kryzys.
    Pozdrawiam
  • whereisesc 07.11.10, 07:23
    Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas. Pozdrawiam.
  • whereisesc 14.12.10, 17:35
    Dzień dobry Panie Januszu. Zwracam się do Pana jeszcze raz z ogromną prośbą. Mam pytanie, co analiza numerologiczna może powiedzieć o przyszłości związku mężczyzny urodzonego 23.10.1984 roku (moja data urodzenia) z kobietą urodzoną 15.02.1988 roku. Jeśli znajdzie Pan chwilę będę wdzięczny.
    Dziękuję i pozdrawiam.
  • janus50 16.12.10, 15:05
    Witaj
    Wnioskując z dat urodzenia, związek może być problematyczny. Aktualnie macie zbieżne szczyt i czarne szczyty, co daje wspólnotę dążeń. Jednak wibracje urodzeniowe nie są harmonijne. Dlatego, gdy ukończysz 27 rok życia i wyjdziesz z pierwszego cyklu a tym samym zacznie działać cykl drugi o wibracji 5, może pojawić się układ napięciowy pomiędzy twoim cyklem 5 a jej czarnym szczytem 4. Może być ciężko, ponieważ te dwie wibracje mają skrajnie różne aspekty.
    Możliwe jednak, że w wibracjach własnych są kolejne aspekty zbieżne, które mogłyby podtrzymać związek.
    W oparciu o daty urodzenia jedynie, nie wygląda to na trwały związek.
    Pozdrawiam
  • whereisesc 30.03.11, 16:53
    Dziękuję Panie Januszu za odpowiedz. Przepraszam, że dopiero teraz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka