Dodaj do ulubionych

jeszcze jedno pytanie

12.11.10, 18:55
Witam ponownie Panie Januszu mam do Pana jeszcze jedno pytanie
Jako że te braki w mojej karcie nie daja mi spokoju a z natury jestem raczej osoba która lubi sama odkrywać różne lądy to pomyślałam że zanim zgłoszę się po prożbę zmiany numerologicznej do Pani Iwony do której wysłał mi Pan namiary spróbuje coś stworzyć sama.
Więc opracowałam dwa imiona które mogła bym dodać aby uzyskać zmianę i wyszło mi coś takiego, podam łącznie z piramidką 8.8.1982 Paulina Maria Bukowska
1 pz 7/16 2 pz 1/ 10 3pz 8/17 cykle 1-8; 2-8; 3-2
wyzwania 1-0; 2-6; główne 6 dr.życia 9
1 - 2 - 3 - 4 -5 - 6 - 7 - 8 - 9
6--3--3---1--2---1---1--0---3
ilość liter 20 8-4/13-3
po zmianie
1--2--3--4--5--6--7--8--9
8--4--4--1--4--1--1--3--3
ilość liter 29 9-8/17-8/17
co Pan o tym myśli Panie Januszu?

Edytor zaawansowany
  • janus50 13.11.10, 18:45
    Witaj
    Nie za bardzo rozumiem co znaczy - opracowałam dwa imiona. Czy znaczy to że po prostu sobie je wymyśliłaś? Imiona, które nie istnieją? Nie jest to korzystne.
    Oczywiście wypełnienie braków jest jak najbardziej ok. Wibracje 9-8-8 same w sobie są oczywiście korzystne. Jakkolwiek, uważam, że dla ciebie nie są optymalne. Masz aż trzy ósemki w drodze życia, pierwszy i drugi cykl a za dziewięć lat wejdziesz w swój trzeci szczyt osiem i wówczas ósemka bardzo silnie zaakcentuje się w twoim życiu, ponieważ cykl osiem będzie realizowany szczytem osiem. Ponadto, za sprawą wibracji 9-8-8 pojawi się kolejna ósemka w przeznaczeniu, gdyż jesteś urodzeniową dziewiątką. Biorąc jeszcze pod uwagę czarne szczytu sześć (mam zawsze rację) układ ten będzie zbyt agresywny. Bardzo jednostronny i nieharmonijny.
    Wracając do imion, to powinny byc wybrane z imion istniejących, bo tylko takie będzie zgodne z wzorcem zapisanym w naszej podświadomości i co za tym idzie, zmiana będzie szybsza i skuteczniejsza.
    Pozdrawiam
  • paula070401 13.11.10, 19:03
    Witam
    Oczywiście są to imiona istniejące, a nie wymyślone przypadkowo i nie jakieś archaiczne to ładne zwyczajne imiona. smile
    Agresywny i nieharmonijny pod jakim względem, czy chodzi o sprawy rodzinne?
    A jakie wibracje były by bardziej odpowiednie?
  • janus50 17.11.10, 11:32
    Witaj
    Zarówno szóstka jak i ósemka to wibracje dominujące. Szóstka w sferze rodzinno - związkowej a ósemka w sferze materialnej. Stąd może powstać osobowość silnie ukierunkowana na wartości materialne, wynika to z dużej ilości aktywnych ósemek.
    Jakie byłyby najlepsze, trudno powiedzieć na ten moment. Należałoby sprawdzić czego ty potrzebujesz, jakie aspekty chcesz uwypuklić a jakie wytłumić...
    Pozdrawiam
  • paula070401 18.11.10, 10:37
    Dziękuje za odpowiedz Panie Januszu
    Chyba ma Pan racje, powinnam sama zastanowić sie nad sobą i swoimi dążeniami.
    Zatem sprobuje, zobaczymy co podpowie mi intuicji.
    Pozdrawiam serdeczni

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka