Dodaj do ulubionych

I chce i sie nie udaje :( dlaczego wciąż pod góre?

25.12.10, 01:42
12.05.1985

4PZ.................1/10/28...............4PZ
3PZ...........7/16/25/34/43/52.......3PZ
1PZ....8/17..............8/17/26/35....2PZ
C.........5...........3/12........5/23......C
1WW...............2.................2v0....2WW
WG.......................0v2...................WG
DZ.............4/13/22/31/40...............DZ

Cykl Formujący do 01.01.2009
Cykl Produktywby 12.09.2013 - 12.01.2042
Cykl Żniwny po 01.01.2044

I PZ 2013-2017
II PZ 2022-2026
III PZ 2031-2035
IV PZ 2040-2044

Lata pustki - 1997-98; 2009-10; 2021-22; 2033-34; 2045-46; 2057-58; 2069-70; 2081-82; 2093-94; 2105-06

Lekcje karmiczne
1- 2,2 - 3
2 - 1,2 - 2
3 - 1,2 - 1
4 - 1,2 - 1
5 - 1,2 - 0
6 - 1,2 - 1
7 - 0,2 - 0
8 - 1,2 - 0
9 - 1,2 - 4

Liczba duszy 1/10/28
Liczba realizacji 1/10/28
Liczba ekspresji 2/11/56

Bardzo proszę o pomoc. Czy z tymi moimi numerkami coś jest nie tak? sad
Edytor zaawansowany
  • janus50 27.12.10, 12:53
    Witaj
    Jesteś w bardzo dynamicznym okresie życia, który zresztą tak prędko się nie skończy, gdyż będziesz w nim pozostawał do 41 roku życia, gdy zakończy się drugi szczyt o wibracji 8.
    Aktualnie jesteś w pierwszym szczycie o wibracji 8, który potrwa do 32 roku życia oraz w drugim cyklu o wibracji trzy. Zarówno trójka jak i ósemka dają dużą energię i chęć działania co skutkuje zwykle dużą aktywnością. Trójka może jednak przynosić rozproszenie, powierzchowność i niefrasobliwość co może dawać działania nieco chaotyczne, nieskoordynowane. Jesteś jednak urodzeniową czwórką co powinno mimo wszystko dawać sporą dozę determinacji, wytrwałości, pewnego pozytywnego uporu w działania, choć czwórka nie jest do końca kompatybilna z trójka z cyklu.
    Możliwe więc, że problem tkwi w twoich wibracjach własnych z imion i nazwisk. Przypuszczam, ze może tam pojawiać się jakieś utrudnienie w powiązaniu z czwórką, gdyż to właśnie czwórka jest odpowiedzialna za tworzenie trwałych, wymiernych struktur. Jest fundamentem stabilizacji i bezpieczeństwa. Kiedy pojawia się jakiś problem z nią powiązany, wówczas nasze działania nie przynoszą spodziewanego efektu. Możliwe, że brak jest tobie wibracji 4 w imionach i nazwiskach, czyli liter D i M, lub też pojawia się jakaś trudna czwórka w tym elemencie twojego portretu numerologicznego.
    Podaj zatem zawartość liter we wszystkich posiadanych imionach (również z bierzmowania) oraz nazwisku czy nazwiskach o ile jesteś osobą zamężną (lub byłaś) i przyjęłaś nazwisko małżonka.
    Najlepiej zrobić to na zasadzie np. A - 5 razy, B - 1 raz, C - 2 razy itd.
    Pozdrawiam
  • klemens18 27.12.10, 17:23
    A-1
    B-1
    C-0
    D-0
    E-0
    F-0
    G-0
    H-1
    I-2
    J-0
    K- 1
    L-0
    Ł-0
    M-1
    N-1
    O-1
    P-0
    R-3
    S-1
    T-2
    U-2
    W-0
    Z-0
    Czyli dobrze rozumiem ze do 32 roku pozostanie taki nieład w moim zyciu? Fakt pojawiają się różne sytuacje i możliwości ale tak naprawde po kilku tygodniach dobrej passy nagle wszystko sie urywa. Nie miałem żony ale byłem w długim związku z kobietą która mnie zostawiła dla innego teraz jest bardzo wiele kobiet koło mnie ale z zadną nie wychodzi coś na dłuzej sadTak jak z wszystkim coś sie szybko pojawia i szybko odchodzi w niepamięć. Nie wiem czy to wpływ tego skakania i wzlotów i upadków ale coś mi się wydaje ze nawet na tym moje zdrowie zaczyna cierpiec.
  • klemens18 27.12.10, 18:10
    Jeśli mogę poprosić o jeszcze jedna rzecz. Gdzies na necie czytałem o tych cyferkach i otóż doszukałem się stwierdzenia że połączenia 5 i 8 dają autodestrukcyjne efekty. Trójka z cyklu pod wpływem której teraz pozostaje też nie jest podobno zbyt fajna, bo daje Życie towarzyskie i szerokie kontakty
    - Uwidoczniona kreatywność, ważna rola związków
    - Jeśli stabilność jest zachowana, bogate życie uczuciowe
    *Trudności w życiu uczuciowym, niestałość, marnotrawstwo materialne i finansowe, chorobliwa nadwrażliwość
    I tak chyba z czymś żle pracuje bo tych kontaktów jest dużo ale żadnej stabilności i stałości. A co bdzie gdy sie polaczy 5 z cyklu z 8 z PZ ........
  • janus50 28.12.10, 21:31

klemens18 napisał:

> Jeśli mogę poprosić o jeszcze jedna rzecz. Gdzies na necie czytałem o tych cyfe
    > rkach i otóż doszukałem się stwierdzenia że połączenia 5 i 8 dają autodestrukcy
    > jne efekty.
    Autodestrukcja to ogromna przesada. Faktem jest, że zarówno piątka jak i ósemka lubią ryzyko. Piątka z czystej ciekawości, aby zobaczyć jak to jest, ósemka zaś, ponieważ lubi udowadniać swoją przewagę nad innymi, kocha rywalizować. Taka mieszanka często przynosi działania impulsywne i nieprzemyślane, spowodowane swoistą jazdą po bandzie, które mogą przynosić wypadki, urazy lub też materialne czy emocjonalne straty spowodowane pochopnymi decyzjami.

> Trójka z cyklu pod wpływem której teraz pozostaje też nie jest podo
    > bno zbyt fajna, bo daje Życie towarzyskie i szerokie kontakty
    > - Uwidoczniona kreatywność, ważna rola związków
    > - Jeśli stabilność jest zachowana, bogate życie uczuciowe
    > *Trudności w życiu uczuciowym, niestałość, marnotrawstwo materialne i finansowe
    > , chorobliwa nadwrażliwość

Nie ma wibracji, która jest wyłącznie korzystna lub też wyłącznie nie korzystna, nie istnieje. Każda ma swoje jasne i ciemne oblicze. Chorobliwa nadwrazliwość to zdecydowanie nie trójka w negatywnie. Nadwrażliwość to dwójka a w szczególności dwójka w czarnych szczytach, która aktualnie u ciebie jest aktywna.

> I tak chyba z czymś żle pracuje bo tych kontaktów jest dużo ale żadnej stabilno
    > ści i stałości. A co bdzie gdy sie polaczy 5 z cyklu z 8 z PZ ........

Nie sądzę aby była to wina trójki a jeśli nawet to bardzo znikoma. Tutaj może bardziej tworzyć problemy brak siódemki, przeznaczenie 4/13 oraz trudny układ, który aktualnie mija, w którym piątka z cyklu ściera się z urodzeniową czwórką a to skrajnie różne od siebie wibracje i może być to powodem wewnętrznego konfliktu oraz napięć.
    Pozdrawiam
  • janus50 28.12.10, 21:02
    Witaj ponownie
    Jeśli podana przez ciebie zawartość liter we wszystkich posiadanych imionach i nazwisku jest prawidłowa, wówczas twoje wibracje własne mają wartość 1-8-9 i są to wibracje własne uważane za korzystne. Łączą ze sobą dużą dynamikę i siłę przebicia, silną wolę, wytrwałość, determinację w dążeniu do celu oraz głębię serca i zrozumienie problemów innych ludzi.
    Możliwe jest, że nie są one dla ciebie do końca optymalne, gdyż dają przeznaczenie 4/13, które przynosi konieczność m.in. wkładania zwielokrotnionych wysiłków aby uzyskać sukces.
    Pewnym problemem może być również fakt braku wibracji siedem, co oznacza, że nie ma w twoich imionach i nazwisku liter, które wyrażają wibrację 7, czyli G, P oraz Y. Brak taki może przynosić negatywy wibracji siedem, do których należy też emocjonalna izolacja, samotność.

Piszesz:
    > Czyli dobrze rozumiem ze do 32 roku pozostanie taki nieład w moim zyciu? Fakt
    > pojawiają się różne sytuacje i możliwości ale tak naprawde po kilku tygodniach
    > dobrej passy nagle wszystko sie urywa.
    Pierwszy cykl 5, który w połączeniu z ósemką może przynosić skłonność do podejmowania zbędnego ryzyka, stawiania wszystkiego na jedną kartę, hazardowego podejścia do życia - jest w fazie zakańczania. Okres przejścia do drugiego cyklu o wibracji trzy rozpoczął się w twoim 24 roku życia. Piątka może przynosić w swym negatywnym wyrazie ciągłe wzloty i upadki, wydarzenia nagłe i niespodziewane.
    Wpływ piątki z pierwszego cyklu powinien być aktualnie niewielki i układ ten nie powtórzy się (5-8).
    Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka