Dodaj do ulubionych

uprzejma prośba o sprawdzenie relacji partnerskiej

05.07.11, 21:12
Witam serdecznie,
bardzo proszę o sprawdzenie relacji między mną i partnerem.
moja data urodzenia to 12.07.1981 (numerologiczna 11 (2), zaś partnera to 08.03.1979 (numerologiczna 1)
Poniżej wysyłam nasze "diamenty" oraz informacje dotyczące imion i nazwisk:

Mój „diament”:
………………….8………………….
………………./….. \...........................
……………./………...\.......................
…………/...........5……...\...................
………/………../..\..............\...............
……/……1/10…./……\....4.....\..........
…/……/…...\............./……..\.......\.....
7…../…………\..3../…………\.....1…
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - -
7……………….12…………….1981/11/2
...\................../………\.................../……
….\............../…………\.............../……..
……\...4.../……………..\....2…/………
……….\............................../…………...
………….\......................./……………..
…………….\................/……………….
……………….\...2…/…………………

Moje imię i nazwisko
1 – 6x
2 – 2x
3 – 1x
4 – brak
5 – 4x
6 – brak
7 – brak
8 – 1x
9 – 2x

„Diament” partnera
………………….2/11………………….
………………./….. \...........................
……………./………...\.......................
…………/...........9……...\...................
………/………../..\..............\...............
……/……2/11…./……\....7.....\..........
…/……/…...\............./……..\.......\.....
3…../…………\..8../…………\.....8/26…
3………………..8…………….1979/10/1
...\................../………\.................../……
….\............../…………\.............../……..
……\...5.../……………..\....0…/………
……….\............................../…………...
………….\......................./……………..
…………….\................/……………….
……………….\...5…/…………………

Imię i nazwisko partnera:
1 – 4x
2 – 2x
3 – 4x
4 – 1x
5 – 1x
6 – 1x
7 – 1x
8 – 1x
9 – 2x

Będę baaaardzo wdzięczna za wszelkie informacje!
Serdecznie pozdrawiam smile
Edytor zaawansowany
  • losnumeros 05.07.11, 21:21
    Zapomniałam jeszcze dodać analizy imiona i nazwiska wg tego co pisze Natasza Czarimińska w "Numerologii czasu teraźniejszego":
    Jeśli chodzi o mnie, to:
    - liczba duszy (samogłoski) to 11/2
    - realizacja intymna (spółgłoski) to 3
    - liczba ekspresji to 2+3=5/14
    Jeśli chodzi o partnera, to:
    - liczba duszy (samogłoski) to 5
    - realizacja intymna (spółgłoski) to 9
    - liczba ekspresji to 5+9=5/14
  • losnumeros 05.07.11, 21:38
    A teraz czytając Pana wcześniejsze posty mam zamęt jeśli chodzi o numerologię imienia i nazwiska, bo jeśli K traktujemy jako liczbę mistrzowską 11, a nie 2, to u mnie zmienia to realizację intymną (ze spółgłosek) z 3 na 9. U partnera, pomimo tego że również występuje K, to przeliczenie nadal daje 9.

Im dalej w las tym więcej drzew smile
  • janus50 05.07.11, 21:48
    Witaj
    losnumeros napisała:

> A teraz czytając Pana wcześniejsze posty mam zamęt jeśli chodzi o numerologię i
    > mienia i nazwiska, bo jeśli K traktujemy jako liczbę mistrzowską 11, a nie 2, t
    > o u mnie zmienia to realizację intymną (ze spółgłosek) z 3 na 9. U partnera, po
    > mimo tego że również występuje K, to przeliczenie nadal daje 9.

Traktowanie K jako 11 lub też jako dwa nie może zmienić wibracji sumarycznej spółgłosek, może jedynie zmienić podliczbę. Przypuszczalnie zakradł ci się jakiś błąd w liczeniu....
    Aby odnieść się do wibracji własnych potrzebuję zawartości liter a nie jedynie wyrażających ich wibracji. Czyli po prostu podaj ilość występujących liter w imionach i nazwiskac np. A - 5 razy, B - 1 raz, C - 2 razy itd.

> Im dalej w las tym więcej drzew smile

Oczywiście, jak ze wszystkim zresztą smile
    Pozdrawiam
  • losnumeros 05.07.11, 21:58
    No oczywiście, że tak! smile)) W moim przypadku cyfra wynikająca ze spółgłosek to ciągle 3 smile

Co do mnie to:
    A - 6x
    B - 1x
    E - 1x
    I - 2x
    K - 1x
    L - 1x
    N - 3x
    Z - 1x

Partner ma trochę bardziej zróżnicowanie literowo niż ja smile
    A - 3x
    C - 1x
    E - 1x
    F - 1x
    I - 1x
    K - 1x
    Ł - 1x
    M - 1x
    O - 1x
    P - 1x
    R - 1x
    S - 1x
    T - 1x
    U - 1x
    Z - 1x
  • losnumeros 06.07.11, 09:40
    Poczytałam jeszcze trochę forum i dowiedziałam się, że należy też uwzględnić imię z bierzmowania, mimo tego że się go nie używa. Poprawione dane wyglądają następująco:
    Ja:
    A - 8x
    B - 1x
    E - 1x
    F - 1x
    I - 2x
    K - 1x
    L - 1x
    N - 4x
    S - 1x
    T - 1x
    U - 1x
    Y - 1x
    Z - 1x

Partner:
    A - 3x
    C - 3x
    E - 2x
    F - 1x
    H - 1x
    I - 2x
    J - 1x
    K - 1x
    Ł - 1x
    M - 1x
    O - 2x
    P - 1x
    R - 1x
    S - 1x
    T - 1x
    U - 1x
    W - 1x
    Z - 1x
  • janus50 07.07.11, 16:59
    Witaj
    Wasze drogi życia z dat urodzenia nie są optymalne wzgl. wzajemnych relacji. Wibracje urodzeniowe, ty dwójka a twój partner jedynka nie tworzą w pełni harmonijnego układu. Podobnie jest z twoim pierwszym białym szczytem i pierwszym białym szczytem partnera, gdzie równiez mamy jedynkę u ciebie i dwójkę u twojego partnera.
    Podobnie jest z cyklami. Oboje jesteście w drugim cyklu, który u ciebie ma wibrację 3 a u twojego partnera 8. Największy jednak konflikt uwidacznia się w czarnych szczytach, gdzie u ciebie oddziaływuje czwórka a u partnera piątka, ktore są dla siebie antytezą. Pewnie teraz uniosłaś ze zdziwieniem brwi i stwierdziłaś: przecież my się doskonale rozumiemy.
    I będzie to stwierdzenie jak najbardziej prawdziwe. Rolę więzi pomiędzy wami pełnią wasze wibracje własne. Twoje 5-8-4/13, choć same w sobie dość niekorzystne, to jednak za sprawą piątki w dążeniach duszy, powodują magnetyzm z jego czarnymi szczytami o wibracji 5. Druga sprawa to brak czwórek w twoich imionach i nazwisku. Czwórka jest naturalną przeciwwagą piątki i jeśli jej brak, dysharmonia będzie minimalna, choć brak czwórek może przynosić dużą uciążliwość czarnego szczytu 4 oraz 4/13 w wibracjach własnych. Mogą pojawiać się problemy z budowaniem trwałych struktur życiowych.
    Twój partner ma wibracje własne o wartości 1-2/11-3 i są to ogólnie rzecz biorąc poprawne wibracje własne, choć do najkorzystniejszych nie należą. Ma silnie nasycone trójki w zawartości liter, co w obliczu czarnych szczytów pięć może dawać chęć do imprezowania.
    Generalnie związek dość dziwny, trudny do jednoznacznego określenia, można powiedzieć, chybotliwy. Może być aktualnie trwaly, choć burzliwy i emocjonalny. Jednak gdy zmienisz swoje wibracje własne, np. po wyjściu za mąż i pozyskaniu nazwiska męża, piątka z dążeń duży może zniknąć i wówczas mogą się w tym związku rodzić konflikty. Ponadto, twój partner za trzy lata wchodzi w drugi szczyt 7/16, który nie jest najlepszym sojusznikiem związków, może przynosić porażki związkowe.
    Nie jestem pewien czy jest to związek perspektywiczny.
    Choć siła uczucia nie raz przewróciła prognozy numerologiczne.
    Pozdrawiam
  • losnumeros 07.07.11, 21:01
    Panie Januszu,
    jestem niezmiernie wdzięczna za analizę, Pana wiedza jest zdumiewająca. Mam nadzieję, że i ja kiedyś będę potrafiła choć w części dorównać Pana umiejętnościom smile
    > Nie jestem pewien czy jest to związek perspektywiczny.
    > Choć siła uczucia nie raz przewróciła prognozy numerologiczne.
    Siła uczucia nie jest w tym przypadku aż tak wielka (z mojej strony), kiepsko się dogadujemy, chciałam sprawdzić czy jest szansa, że się to zmieni w przyszłości, ale numerologia mówi, że raczej nie...
    > Druga sprawa to brak czwórek w twoich imionach i nazwisku. Czwórka jest naturalną przeciwwagą piątki i jeśli jej brak, dysharmonia będzie minimalna, choć brak czwórek może przynosić dużą uciążliwość czarnego szczytu 4 oraz 4/13 w wibracjach własnych. Mogą pojawiać się problemy z budowaniem trwałych struktur życiowych.
    No właśnie wkrótce kończę 30 lat i nadal mam trudność w budowaniu stałych związków. Czy może Pan mi podpowiedzieć czy jest jakiś sposób, aby zmienić numerologicznie to co odpowiada w moim przypadku za tą trudność?
    I jeszcze jedno pytanie - w jaki sposób oblicza się czas występowania czarnych szczytów?
    Jeszcze raz serdecznie dziękuję za analizę!
    Pozdrawiam
  • janus50 07.07.11, 22:46
    Witaj ponownie
    losnumeros napisała:

> No właśnie wkrótce kończę 30 lat i nadal mam trudność w budowaniu stałych związ
    > ków. Czy może Pan mi podpowiedzieć czy jest jakiś sposób, aby zmienić numerolog
    > icznie to co odpowiada w moim przypadku za tą trudność?

Zamiany można dokonać numerologicznie. Zmianę taką może przygotować doświadczony w tej materii numerolog.

> I jeszcze jedno pytanie - w jaki sposób oblicza się czas występowania czarnych
    > szczytów?
    Ja opieram się na badaniach dr. Juno Jordan, która wprowadziła do numerologii tzw. diament życia, czy też inaczej piramidę. Początkowo wskazała ona trzy czarne szczyty, z których trzeci, nazwany głównym, działał przez całe życie, natomiast pierwszy i drugi, nazwane też wtórnymi, dzialały do i od 40 roku zycia. Jednak po kilkudziesięciu latach badań, wprowadziła ona także czwarty czarny szczyt i określiła czas trwania czarnych szczytów na równoległy z czasem trwania białych szczytów. Czyli pierwszy czarny z pierwszym białym itd. Oznacza to, że wychodząc z pierwszego białego szczytu, wyjdziesz jednocześnie z pierwszego czarnego szczytu.
    Pozdrawiam

• losnumeros 07.07.11, 22:59
    Bardzo dziękuję za wszystkie udzielone informacje!
    Moja ostatnia prośba dotyczy instrukcji wyliczania lat pustki. Przestrzegał Pan przed używaniem "kalkulatorów numerologicznych", a bardzo chciałabym się dowiedzieć kiedy w moim życiu będą takie lata. Będę wdzięczna za pomoc. Z góry dziękuję!
  • janus50 08.07.11, 10:38
    Witaj
    Instrukcji tobie dać nie mogę. Obliczanie "na piechotę" jest dość skomplikowane i wymaga wielu tabel, ponieważ lata pustki to opcja pochodząca z chinskiego feng-shui i liczona jest wg. kalendarza chińskiego. Tak więc datę naszego kalendarza trzeba najpierw przekonwertować na kalendarz chiński. Ja liczę wg. sprawdzonego programu, który zakupiłem z Francji. Tutaj możesz pobrać nieodpłatną wersję testową: www.delemme.com
    Więcej o latach pustki znajdziesz tutaj: www.numerologia.net.pl/LATA+PUSTKI,12.html
    Tymczasem wyliczyłem lata pustki dla ciebie:
    Ostatnie - 2002 do 2004
    Kolejne - 2014 do 2016, 2026 - 2028 itd co 12 lat
    Lata pustki zaczynają się w lutym roku rozpoczynającego i kończą w lutym roku kończącego.
    Pozdrawiam
  • losnumeros 10.07.11, 21:40
    Panie Januszu!
    Jeszcze raz ogromnie dziękuję za Pana czas i pomoc!
    Serdecznie pozdrawiam smile
  • losnumeros 18.07.11, 10:25
    Panie Januszu, chciałabym jeszcze prosić o wyliczenie lat pustki dla mojego partnera w wolnej chwili smile Przypominam, że jego data urodzenia to 08.03.1979. Z góry dziękuję!
  • janus50 18.07.11, 12:01
    Witaj
    Lata pustki dla daty urodzenia 8-3-1979:
    Ostatnie to 2008 do 2010
    Kolejne to 2020 do 2022
    Zaczynają się zawsze w lutym roku zaczynającego i kończą w lutym roku kończącego.
    Zawsze co dwanaście lat, czyli licząc wstecz, lata zaczynające to. 1996; 1984
    Pozdrawiam
  • losnumeros 18.07.11, 12:04
    Jestem niezmiernie wdzięczna, Panie Januszu, za Pana pomoc. Pozdrawiam Pana serdecznie!
  • losnumeros 26.08.11, 23:10
    Panie Januszu!
    Jeśli byłaby taka możliwość to baaardzo proszę o analizę mojej relacji z nowym mężczyzną.
    Ja: ur. 12.07.1981
    On: ur. 10.07.1981
    Są między nami tylko 2 dni różnicy jeśli chodzi o datę urodzenia. Ciekawa jestem jak bardzo różnią się nasze drogi i czy w tym przypadku istnieje szansa na konstruktywny i stabilny związek?
    Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź!
  • dzien-noc 04.09.11, 18:16
    W oczekiwaniu na odpowiedź chciałabym jeszcze dodać informację dotyczącą wibracji własnych nowego partnera, mianowicie wyglądają następująco: 8-8-7/16, zaś rozkładając na czynniki pierwsze:
    A-1x
    I-4x
    O-1x
    E-2x
    M-1x
    L-2x
    H-1x
    C-1x
    P-1x
    K-1x
    S-2x
    T-1x
    R-1x
    N-1x
    W-1x

Przypominam, że moje wibracje własne to 5-8-4/13, przy czym nie występują litery o wibracji 4.
    Prosiłabym również o wyliczenie lat pustki dla partnera.
    Z góry baaaardzo dziękuję!
  • dzien-noc 04.09.11, 18:18
    Zapomniałabym dodać: losnumeros = dzien-noc smile
  • dzien-noc 28.09.11, 10:03
    Panie Januszu,
    czy mogę liczyć na odpowiedź? smile Mam wrażenie, że mój wątek gdzieś się zawieruszył w tłumie smile
    Pozdrawiam serdecznie!
  • janus50 28.09.11, 23:41
    Witaj
    Rzeczywiście zawieruszyłaś się, przepraszam za przeoczenie...
    Porównując wasze drogi życia to wygląda to dość dobrze. Ty urodzeniowa dwójka on dziewiątka, możecie stworzyć zgodny związek, choć nie jest to układ perfekcyjny. Dziewiątka jak żadna inna wibracje potrafi ranić słowem, a dla urodzeniowej dwójki mogą to być prawdziwe sztylety, więc tutaj ewentualnie mogą się pojawić pewne konflikty. On jest aktualnie w drugim cyklu o wibracji jeden, który potrwa do 55 roku zycia oraz w drugim szczycie 2, ktory będzie trwać do 36 roku życia. Układ nienajlepszy dla niego, gdyż chce się realizować w roli lidera, wyrażać swoją indywidualność a warunki zewnętrzne będą zmuszały do do kooperowania z innymi i nie dadzą wielu okazji do pokazania talentów do dowodzenia. Moze to rodzić napięcia, które później przeniosą są na związek. Generalnie jednak wasze drogi życia są dość harmonijne i może to dawać zgodny związek. Jest jeszcze jedna ważna rzecz. Mężczyzna ten posiada w czarnych szczytach wyłącznie szóstki. Nie jest to korzystne, gdyż może mieć silne tendencje do dążenia do dominacji w związku i rodzinie a w skrajnych przypadkach nawet zamienić się w domowego despotę.
    Tyle z dat urodzenia. Jeśli chodzi o jego wibracje własne z imion i nazwiska, to są one bardzo niekorzystne. Mogą dawać osobę o mocno zaakcentowanym pragnieniu spełniania się w sferze materialnej, patrzącego na wszystko poprzez pryzmat korzyści a jednocześnie 7 z karmiczną szesnastką może przynosić porażki w dążeniach oraz straty osobiste - trudności w związkach.
    Generalnie z dat urodzenia dałby tej relacji jakieś 6 punktów na 10 jednak to samo w kontekście wibracji własnych zdecydowanie gorzej, może 4 punkty.
    Pozdrawiam
  • dzien-noc 05.10.11, 21:32
    Oj, panie Januszu, ileż prawdy w tym co napisał Pan o 6 w czarnych szczytach i 8 w wibracjach własnych...
    Bardzo proszę jeszcze o wyliczenie lat pustki (ur. 10.07.1981)
    Związek został zawarty, gdy partner był w roku osobistym 3, zaś ja w 5. Ponoć związki zawierane w 5 roku osobistym do trwałych nie należą? Weszłam właśnie w rok 6 i bardzo liczę na to, że sfera osobista w ciągu najbliższego roku w końcu się ustabilizuje.
  • janus50 12.10.11, 13:30
    Witaj
    dzien-noc napisała:

> Oj, panie Januszu, ileż prawdy w tym co napisał Pan o 6 w czarnych szczytach i
    > 8 w wibracjach własnych...
    > Bardzo proszę jeszcze o wyliczenie lat pustki (ur. 10.07.1981)

Ostatnie to lata 2002 do 2004, kolejne to 2014 do 2016 - zawsze od lutego do lutego

> Związek został zawarty, gdy partner był w roku osobistym 3, zaś ja w 5. Ponoć z
    > wiązki zawierane w 5 roku osobistym do trwałych nie należą?

Rok osobisty pięć w kontekście związku nie jest elementem krytycznym. W tej sytuacji bardziej istotne są aktualne szczyty i cykle.

>Weszłam właśnie w rok 6 i bardzo liczę na to, że sfera osobista w ciągu najbliższego roku w końcu
    > się ustabilizuje.

Rok sześć wskazuje na aktywność w sferze rodziny i związku rodzinnego. Te sprawy mogą się uwypuklić. Poznanie kogoś w tym czasie może przynieść perspektywiczny związek. W każdym razie nie jest to pierwszoplanowe.

Pozdrawiam
  • dzien-noc 12.10.11, 21:08
    Panie Januszu!
    Bardzo Panu dziękuję za poświęcony czas.
    Skrajna apodyktyczność i nieumiejętność radzenia sobie ze złością (6 w czarnych szczytach) u partnera spowodowała jednak, że się rozstaliśmy kilka dni temu...
    Jeśli poznam kogoś ciekawego w roku 6, w który właśnie weszłam, to pozwolę sobie ponownie do Pana napisać z prośbą o analizę relacji smile
    Tymczasem jeszcze raz dziękuję i serdecznie Pana pozdrawiam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka