Numer domu i mieszkania Dodaj do ulubionych

Dzień dobry...

Mam taką uprzejmą prośbę, w kwestii porady odnośnie nr domu i mieszkania.

Poprze kilkuletnie obserwacje życia rodziny doszłam do wniosku, że od momentu przeprowadzki jakoś niespecjalnie czujemy się w obecnym miejscu. Wybuchowość, nerwowość, mało serdeczności, oddalanie się nie sprzyjają spokojnemu życiu.
Jakoś intuicyjnie od zawsze czułam, że te liczby ( nr domu 3, numer mieszkania 17) do nas nie pasują. Moja data urodzenia 14.01.1966, a syna 29.07.1988.
Pomimo wielu starań, wiele spraw układa się tak, jakby "diabeł ogonem nakrył". Odwrotnie
i na przekór. Dosłownie tak, jakby ktoś nam nogę podkładał.
Oczywiście wiem, że wiele zależy ode mnie, jednak po głębokiej analizie i sprawdzeniu innych ewentualności, uporczywie myśl wraca do liczb.
Postanowiłam na drzwiach dopisać jakąś liczbę by zmienić wibracje, ale nie wiem jaką.
Poza tym, może istnieje jakiś inny sposób, by wreszcie uwolnić się z tej pułapki?
Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam.

Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.